23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21

Please log in

Registration
Forgot password
Társ keresés!
Next page

tsanyi 802 28. Oktober 2015 18:35   reply to: 801
De nem jól, ahhoz, hogy motoros társat keress hazudnod kell, én megtettem, igaz elég sz@rul, mert bevallottam, de még fejlõdhetek. :)
    

Yossarian 801 28. Oktober 2015 18:32   reply to: 800
Ez nem ér! Én is megpróbáltam :))
    

tsanyi 800 28. Oktober 2015 18:26   reply to: 799
Nyugodj meg én értelek.......na jó, hazudtam, de legalább megpróbáltam.:))
    

Asta 799 28. Oktober 2015 11:47  
Pedig mindig próbálok javítgatni a mondanivalómon. Ezek szerint reménytelen.

Vannak ártatlan õrültek. Nem kell félni.
    

Utalatos 798 28. Oktober 2015 07:59   reply to: 797
Lehet, hogy nala a motorozas egyszeruen terapia:-))
Neha megijedek az irasaitol, de meg mindig jobb, mintha az uton jonne szembe:-)
Csak az nyugtat, hogy sok hasonloan zavarosan gondolkozo, vagy fogalmazo emberkerol derult mar ki, hogy teljesen "artalmatlan" es az eletben egyebkent jol kezelheto, joindulatu, kellemes ember.
Astanak csak egy elfogado kozossegre vagy tarsra lenne szuksege es lehet azonnal ertelmet nyernenek a mondatai:-)
Turelemmel, megertessel csodak tortenhetnek es egyszer majd ahitattal isszuk a szavait.
Most nem volt bennem semmi szarkazmus, ironia, mert annak most tenyleg nincs helye.
De nem is latom dramainak a dolgot, csak szokatlannak:-)
    

kawa70 797 28. Oktober 2015 00:15   reply to: 796
Régen se értette senki :)))
    

Yossarian 796 27. Oktober 2015 22:59   reply to: 794
Végigolvastam. Egy szót sem értek. Illetve a szavakat igen, de az irányokat, összefüggéseket nem látom. Biztosan hülye vagyok. Vagymi. Magyarázatot szívesen fogadok. Ha nincs, azt is túlélem :P

    

Yossarian 795 27. Oktober 2015 22:56   reply to: 793
Fura. Oké, hogy esetleg nem olvassák, de miért pont csak a nõk? A férfiak sem, sztem. De a Yossarian név eléggé örmény, azt hinném, közismert. Már csak a hangzásából. De ha mégsem, akkor is, biztosan nem arab. Innen az asszír döbbenet. A többi figyelmeztetést sem értem, de tuti én vagyok a tulok. Igazából mindegy is :)
A második mondattal kapcsolatban, a személyes tapasztalatom az, hogy bár lehet hogy a nõ választ, de azt a választást többnyire a férfi már "eldöntötte". Oké, lehet hogy nem többnyire, de legalább annyira. Szóval leegyszerûsítve, valamelyik fél választ, a másik fél meg vagy elfogadja, vagy nem. A felek neme szabadon választott :)
    

lendvai 793 27. Oktober 2015 14:52   reply to: 792
Hölgyek nem nagyon olvassák a 22-es csapdáját.:-) A második mondatot én is vitatom, többségében így van, de nem mindig. :-) Nekem volt olyan szitu, hogy a hölgy választott, aztán késõbb én döntöttem (hogy kilépek). Szerintem így teljes a kép.:-)
    

Yossarian 792 27. Oktober 2015 06:17   reply to: 791
Asszír?
    

Franci 791 27. Oktober 2015 01:41  
Vitasd, asszír testvérem, vitasd! Mindegy, hogy picit vagy nagyon, csak vitasd! De kérlek, hogy a megszólításoknak, aláírásoknak és a névelõknek kegyelmezz! :)

    

Yossarian 790 26. Oktober 2015 09:57   reply to: 789
Az utolsó mondatot picit vitatnám :)
    

Ullyses 789 25. Oktober 2015 21:29   reply to: 786
Thulaci, úgy tûnik, Te mintha türelmetlen lennél... nem tudod mi az az elõjáték? :)
...és egyébként is! Mindig a NÕ [így, nagybetûkkel!] választ! Türelem... :|
    

Yossarian 788 19. Oktober 2015 23:03   reply to: 783
Ez nem igaz. Részemrõl van pár barátom, akiknek sok nõhöz volt szerencséjük, de soha nem kérkedtek számokkal és soha nem beszéltek konkrét tapasztalatról. Mármint, hogy kivel kapcsolatban tapasztalták, amit. Én sem nevesítettem soha egyetlen partneremet sem, ha a "hogyan" és "miért" került szóba. "Úriember" ilyet nem tesz. Sõt, biztos vagyok benne, hogy a nõk egymás között hamarabb és részletesebben tárgyalják ki az ilyesmit. Nyilván nem tudom bizonyítani, meglehet nincs is igazam, de igen erõs érzés van bennem ezzel kapcsolatban. Nem kétlem, hogy lehettek ilyen tapasztalataid, de férfiként, sok más férfit ismerve ez biztosan nem általános. A patriarchális társadalom meg egy olyan dolog, amire a nõk szeretnek hivatkozni, de egy rakás nõt ismerek, akik szerinte õk irányítanak. Na most tégy igazságot! Szerintem az van, hogy akit ilyen-olyan sérelem ért, az leteszi itt a voksot, aki meg sikeresen megéli a nõiségét - talán még vissza is él vele - az meg leteszi a másik oldalon. Nincs olyan, hogy általános igazság. Ki így, ki úgy látja a helyzetet és szerintem is az igazság valahol középen van. Egyikünk sem jobb a másiknál. Csak más. Ennyi. Ha ezt elfogadod, neked is jobb lesz :)
    

KawaÉvi 787 19. Oktober 2015 19:19   reply to: 784
Ez jó kis muzsika :)
Amirõl itt "rébuszokban" írtam, majd személyesen megbeszéljük...azt hiszem Te is ledöbbennél. Közös ismerõsünk is van a listàn :(
    

thulaci 786 19. Oktober 2015 16:18  
Megint bekukkantottam ide, - kár volt.
Mi köze van ennek itt a "társ kereséshez"?
Van pár betévedõ naiv, akiknek nekiugranak a helyi matadorok, ... azután meg egymásnak ugranak. További jó szórakozást! (ha ez az?)

Kézcsókom a naivan beszállt hölgyeknek, és tiszteletem az uraknak! (A többségnek is jó szórakozást!)

    

Penzi 785 19. Oktober 2015 14:59   reply to: 783
Én pont leszarnám a megbélyegzést )))
Azért fordított arányban szimpatikusabb lett volna a történet !
    

mex64 784 19. Oktober 2015 14:38   reply to: 783
Húúúú Évikém, ez durva volt! Szerintem ezzel a véleményeddel magad sem értesz egyet.
Na lazíts egy kicsit! :)))
https://www.youtube.com/watch?v=6hg9-0b3yWU

    

KawaÉvi 783 19. Oktober 2015 11:36   reply to: 782
Patriarhàlis tàrsadalomban élünk, ahol "a nõ nem ember", ahol "minden nõ kurva csak aki velem nem kefél az büdös kurva", ahol jó poén a pasiknak amagukévà tett nõk szàmàval kérkedni. Vagy ezek is a paranoiàm agyszüleménye? Tudnék itt neveket sorolni, akik nõs férfiak, a nyilvànosba eljàtszàk az erkölcs-csõsz, a privàtba pedig az ajàmlatukkal bombàznak, ami elutasítàs esetén bizony komoly megbélyegzés terhét húzza maga utàn. Tudnék 1-2 motoros feleségnek àlmatlan éjszakàt szerezni..
De gondolom ilyen történetet is elõször hallasz?!
Persze vannak kivételek, akikkel még motorozni is el lehet menni.
    

Yossarian 782 18. Oktober 2015 15:27   reply to: 780
Hány embertõl kaptál ilyen támadást? Biztosan nem voltak túl sokan. Ebbõl nem lehet levonni messzemenõ következtetéseket. Nekem is volt már szerencsém kretén nõkhöz, mégsem azok alapján ítélem meg a teljes nõi társadalmat. Szoktam mondani, hogy az emberiség bizonyos százaléka kretén. És ez nincs összefüggésben sem nemmel, sem nemzetiséggel, sem semmivel. Ha valaki gyökér, az nem attól van, mert nõ, vagy férfi, vagy román, vagy magyar, hanem attól, hogy gyökér, agyatlan barom. És ilyet mindenhol találsz. Felesleges általánosítani.
    

tsanyi 781 18. Oktober 2015 15:09   reply to: 780
Mibõl gondolod, hogy azon kevés? Ugyan én is félreértettem pár dolgot amit nem kellett volna no meg az ember változik (jó esetben).:)
    

KawaÉvi 780 18. Oktober 2015 14:50  
Yossarian, tsanyi, és Tizedes (meg a többiek)...szóval Ti azon kevés férfiak közé tartoztok akik nem ezen a nézõponton vannak.
Alapot nélkülözve, épp itt a fórumon kaptam én mát olyan jelzõket háromgyerekes anyaként, amit nem tennék ki az ablakba! És miért...? Mert egy kicsit több a férfihormon bennem. Azóta "nincs haverfelvétel"...
    

Tizedes 779 17. Oktober 2015 19:19   reply to: 772
Az én véleményem -az általad leírtakkal szemben- az, hogy egy nõ sokkal hamarább lekurváz egy másik nõt, mint egy férfi.
    

tsanyi 778 17. Oktober 2015 18:03   reply to: 772
Ahogy Yoss írta, ez is csak egy sztereotípia, a faszik tizede sem gondolkodik úgy mint ahogy azt egy nõ gondolja pont úgy ahogy egy nõ sem úgy ahogy egy faszi gondolja. Jobb lenne ha nem gondolnánk semmi mögé semmit hanem monotípiában látnánk egymást, mennyivel könnyebb lenne.:)
    

Yossarian 777 17. Oktober 2015 17:35   reply to: 772
Tényleg? Az enyém nem.
    

drfarago 776 17. Oktober 2015 14:18   reply to: 775
Szerintem vannak dolgok,amik túlzott mélységet kaptak,valószínûleg az õszi vagy egyéb okokból fakadó frusztráltság miatt - A frusztráció a mindennapi szóhasználatban is elterjedt pszichológiai szakkifejezés. Az eredetét képezõ latin frustratio szó jelentése: „csalódás, hiedelemben, várakozásban s több effélébe, úgy, hogy valaki hasztalan tett valamit, hitegetés, biztatás, bolondítás s több efféle.” -
Jelesül nem rád gondoltam. :-)
    

KawaÉvi 775 17. Oktober 2015 14:02   reply to: 774
Zoli! Engem nem bosszantottál egy pillanatra sem. Csupán azon akadémikus nézeteimet adtam elõ, hogy az alább körvonalazott problémát meg lehet közelíteni a másik oldalról is :-)
    

drfarago 774 17. Oktober 2015 13:58   reply to: 772
Tényleg csak a feszkót akartam enyhíteni,de látom,nem sikerült !! A filmecske,árnyaltan erre is rávilágít !
    

Gaben38 773 17. Oktober 2015 13:55   reply to: 771
Jópofa film...
Persze ettõl sokkal árnyaltabb a nõk és a pasik lelkivilága is!
De szórakoztató!
:)))
    

KawaÉvi 772 17. Oktober 2015 13:50   reply to: 771
Ezzel egyetlen egy aprócska gondom van:
Ha egy nõ nem úgy viselkedik mint az imént beszúrt videóban (hanem úgy ahogy egy "pasi"), akkor rögtön valami negatív jelzõt akasztanak rá a férfiak! Ha bármiben "férfiasabb" egy nõ az átlagtól, akkor az leszbikus, vagy kurva (ez az erõsebbik nem véleménye)!
    

drfarago 771 17. Oktober 2015 13:27  
Javaslom a megtekintését! :-)

https://www.youtube.com/watch?v=RQJZ7FVi5jU
    

Gaben38 770 17. Oktober 2015 12:55  
Sziasztok!
Rendesen felpörgött a fórum!
Végül is, rossz az idõt, jobban ráérünk nevezni!
A magam részérõl egyrészt szeretem a humor oldaláról megközelíteni a dolgokat, másrészt meg el tudom fogadni a másik álláspontját akkor is, ha nem érték vele egyet. Ezek miatt kicsit furi, hogy így egymásnak esnek páran, de ti tudjátok...
Csak egy példa, szerintem tsanyi hsz-a tök szellemes és irónikus volt, nem volt benne semmi cinkes.
Persze ez csak a véleményem...
Attól ilyen szép és színes az élet, hogy különbözõek vagyunk.
Peace!
    

Franci 769 17. Oktober 2015 00:21  
Kedves nézõink!
Ma az Utálatos címû filmbõl "A kapanyél visszavág" címû epizódot látták.
Szeretettel kívánok Önöknek további jó "szájbavágást! :)
    

tsanyi 768 16. Oktober 2015 18:52   reply to: 766
Pedig az eddigi hsz.-ek nagyon is témába vágnak, az eddig leírt életvezetési tanácsok nagyon fontosak társak keresésében bármilyen célból.
    

tsanyi 767 16. Oktober 2015 18:51   reply to: 760
"Mikent aspiralhatnek en a te helyedre a heti egy ket okoskodasommal? "

Ne légy kishitû, nem a mennyiség hanem a tartalom a lényeg és az már összejött.:))
Az meg sajnos tény, hogy alpári vagyok amivel már küldtek is anno gyerekkoromban orvoshoz, de sajnos olyan utálatos volt velem, hogy nem mentem többet, újra mennem kéne?:)
    

Lacipapa15 766 16. Oktober 2015 10:17  
Tisztelt érintettek!
Elnézést kérek, hogy "illetéktelenül", de megfogalmazok egy rövid véleményt. Nem írogatni, inkább csak olvasgatni szoktam a fórum különbözõ oldalain. A "Társ keresés" mint cím szimpatikusnak tûnt, de szerintem itt nem igazán errõl szól a történet. Azt hittem, hogy itt hasonló érdeklõdési körû, természetû vagy egymást elfogadó emberek próbálnak összehozni egy kellemes közös motorozáshoz olyan társakat, kikkel jól érezheti magát az ember és tud mirõl beszélgetni. A sex fontos dolog az életben, de arra a net. más oldalai hivatottak.
A hozzászólásokat olvasva itt nem közeledésrõl van szó, inkább távolodásról.
Üdv. mindenkinek és elnézést kérek a néhány számomra még mindig szimpatikus
hozzászólótól.


    

Winchi 765 16. Oktober 2015 09:35  
:)
    

Utalatos 764 16. Oktober 2015 08:49   reply to: 762
Szia. Semmi. Semmi bajom veled, hiszen tenyleg nem is ismerlek.
A feltett kepekkel van bajom, ezert emlitettem csak a neved, ahol nem te voltal a példa, hanem az általad belinkelt 90%-ban gusztustalan kulseju noket abrazolo kep.
Azt is rogton hozzatettem, hogy ezt legalabb el tudom kerulni, ha nem nezek be a T. Lovassag vagy varaderos forumra.
Nagyon irtozom minden gusztustalan, beteges, izlestelen dologtol es szegyellem, ha ezek az altalaban szornyszulott nok barkinek is azt sugallanak, hogy ilyen undorito ez az egesz vilag.
Nyilvan te is elrettenteskeppen, gegnek szanod ezeket a haverok froclizasara, de attol meg gusztustalanok maradnak.
A maradek 10% szép vagy szebbecske nõ sem kompenzalja a tobbi szornyuseget, mert azok meg altalaban felfujt mûnõk.
Meg egyszer hangsulyozom, veled semmi bajom( nem a felelem mondatja velem:-)) ), hiszen egy viszonylag zart kozossegben hinted csak el ezeket, meg tenyleg nem tudhatom, miert teszed, mi indokolja ezt a bizarr dolgokhoz valo vonzodasodat?:-)
Lehet egyszer meg en is illusztracio leszek itt, mint "akit bottal sem piszkalnak meg a ferfiak" igy hat nem feszegetem tovabb a hurt:-))))
Meg dolgoznom is kell, mert a gyerekek fontosabbak az en forumozasi szokasaimtol.
Maradj uriember, miattam ne huzd fel magad, nincs miert!:-))
    

Penzi 763 16. Oktober 2015 08:36  
Aztaaaa, micsoda élet lett itt )))))

Kedves Franci,
én tisztában vagyok azzal, hogy kommenthez be kell lépned és örülök, hogy újra megtetted ))
Jazzy ? inkább olvass vissza, mert leírni hosszú lenne )))

Kedves Utálatos,
bár hiányoztak a hozzászólásaid, de a tegnapi nekem kicsit sok volt ))
nekem tetszett tsanyi levezetése a növekedési szakaszairól és bizony ettõl nem érzem magam kevesebbnek, hiányosabbnak )))) talán mert értem a humort, még ha szarkasztikus is ))))
Nem vagyunk egyformák és bizony jelen esetben ennek nagyon örülök. Ne akard megváltoztatni az embereket, mindenki egy egyéniség saját gondolatokkal, humorral.
Ha férfiak által megfogalmazott mondatokat olvasol, ne várj Nõies gondolatokat.
Én is a motor elsõ ülésén ülök, hálás vagyok a sorsnak ( Páromnak ) , hogy ez megadatott , de még soha nem érveltem ezzel egy motoros társat keresõ Nõnek sem. )))))
Kisfijjam képei idõnként tényleg gusztustalanok tudnak lenni, de majd egyszer jól elfenekelem érte )))
Dodi007-rõl meg annyit: Õt egy külön kategóriába soroltam, szerintem igen értelmes ember, aki viszont nem tudni milyen okból, de élvezi saját idõnként bántó beszólásait, mert van neki ritkán nem bántó is )))
    

Winchi 762 16. Oktober 2015 07:58   reply to: 739
Kedves Utálatos...Timea!
Kérdésem a következõ....mi bajod van velem és azzal a közeggel ill. az illusztrációimmal.!?
Tudod a miértjét..??
Mível sok dologal nem vagy tisztában ezért ne ítélkezz!
Választ nem várok tölled...nem is ígazán érdekel!
Max egy bocsi és kész...ennyi elég!
Ha nem akkor innentõl már nem leszek úriember!
    

Utalatos 761 16. Oktober 2015 07:26  
Mint mar kiderulhetett, nincs ellenemre semmifajta adok-kapok csatarozas, ha az a joizles hatarain belul marad.
Irigylem is azokat, akik kello municioval es megfeleloen gyors reakcioval, talalo magabiztossaggal teszik ezt.
Attol viszont elborzadom, ha ennek helyet atveszi az oncelu "kapanyél kultura", kulonosen, ha ezt a sajat nemembol kepviseli valaki:-(

    

Utalatos 760 16. Oktober 2015 07:14   reply to: 751
Gratulalok! Feltetelezem, hogy rendesen megdolgoztal ezert a cimert:-(
Mikent aspiralhatnek en a te helyedre a heti egy ket okoskodasommal?
Vagy ez vonatkozik mindenkire, aki kettonel tobbszor szol hozza egy temahoz?
Most eppen csak azt szerettem volna jelezni, hogy nem jo irany, ha itt is elterjed az "altesti humor" es a mindent ebbol a szemszogbol megitelo gondolkodasmod.
Mert en peldaul egyaltalan nem vagyok vevo erre.
    

klimas 759 16. Oktober 2015 07:04   reply to: 758
Franci!!! Bravóóóóóóóó.......!!!!!!!!!!
    

Franci 758 16. Oktober 2015 01:17   reply to: 757
Kedves Dodi007!
Úgy látom, hogy te leragadtál az általános iskola nyolcadik osztályos tananyagánál, ahol az ember szaporodása a téma.
Sajnálattal olvasom, hogy nem értettél meg belõle semmit, csak az az egy szó maradt meg benned, hogy "menstruáció".
Jó, ha felfogod, hogy egy nõnemû biomassza menstruációja nélkül- amilyen épp a te igen tisztelt édesanyád is- te most sehol nem lennél.
Sértegetni, gúnyolni, lenézni pedig a nõket azért, mert biológiailag érettek a gyermeknemzésre.....nos ezt nem is kommentálnám, ez nagyon kínos az olyan Józsik részérõl, mint te vagy.
Józsika, Jóska, Jocóka, Dodika, de fõleg DODÓKA, kicsi gyermek.... mi lenne, ha visszamennél egy kicsit szopikázni anyucid csecseit, aztán megerõsödve, férfiként visszatérnél és akkor beszélnél holmi menstruációról Timivel vagy velem kapcsolatban? :)
Addig is, míg találkozunk a férfi József éneddel, kellemes pöcshúzogatást kívánok neked a takaró alatt....egyedül! :)


    

Dodi007 757 16. Oktober 2015 00:00  
Timike menstruál, és "színházba megy", ezért frusztrált, hagyjátok!

Ez nem gyenge, ma vettem meg, és már lassan kiolvastam, pedig diszlexiás vagyok elvileg : http://www.libri.hu/konyv/jay_dobyns.a-pokol-angyala-2.html Keménynek látszanak, de "lófaszjóskák" a klubosodó majmok!
    

Franci 756 15. Oktober 2015 22:05   reply to: 746
Húúú, most erre ugorhatnék.
Hogy kinek, milyen képességei hiányosak, arról tudnék mesélni.

Na mesélj, kérlek.... már mind tudjuk, hogy te vagy a a faszaleány, aki mindenkinek megmondja a tutit, elmélkedik és bölcsességet osztogat a saját kis szánalmas életében leforgatott film szerint.
Én meg csak egy benzintyúk vagyok, aki tudja, hogy minden férfi hülye, aki nem akar engem a hátsó ülésére.... Soha nem mernék egy embert sem hülyének nevezni. És tudod miért nem? Mert jobban tisztelem az embereket és az érzéseiket. Én nem ismerem a te életedet, de engedd meg, hogy ajánljak neked néhány jógagyakorlatot, ami lecsendesíti a kis frusztrált egódat! Van motorod? Hurrá! És ennek ellenére bottal sem nyúlnának hozzád a férfiak? Na ez szomorú.....imádkozom érted, kedves Utálatos!
És kérlek, hogy ne segíts nekem, mert erre senki nem kért és nem hatalmazott fel téged! :)
    

Fido71 755 15. Oktober 2015 22:05   reply to: 753
Aha!
Melóhelyen nem merek hanggal netezni, mert....

Azt hittem a hallássérülteknek van feliratozva. ;)
    

Franci 754 15. Oktober 2015 21:07   reply to: 633
Kedves Penzi!
De bizony, hogy be kell jelentkeznem a kommentek elolvasásához! :)
És ez a mai napon történt..... most lett "intenzitásom". :)
És ki az a Jazzy?? :)

    

Yossarian 753 15. Oktober 2015 20:14   reply to: 740
Ezek angolok. Bár a felirat valóban cseh :)
    

zizipapa 752 15. Oktober 2015 19:45   reply to: 740
::::)))
    

tsanyi 751 15. Oktober 2015 19:40   reply to: 746
Eddig én voltam itt vagy 4 évig ez: http://modoros.blog.hu/2009/10/01/a_megmondoember ..........ahogy nézem végre átadhatom a stafétát..:)
    

tsanyi 750 15. Oktober 2015 19:37   reply to: 739
"Vagy az oregedessel parosulo onkritikus viccelodes, mint mikor a kabareban a trottyos humoristak a sajat impotenciajukbol akarnak sikeres poenokat faragni? "

....no, megvan a lényeg....:)
    

tsanyi 749 15. Oktober 2015 19:36   reply to: 741
"tömegével jelennek meg nála a ledöntésre váró nõk.."

Pedig de....ne tudd meg, hogy hányan akarnak nekem újra drága és nagy motort venni....igaz, nem mindegyik nõ...:))
    

tsanyi 748 15. Oktober 2015 19:34   reply to: 739
Ahogy már írtam pár hete, talán túl komolyan veszed a fórumozást.....,de majd rájössz, hogy nem az.:)
    

Fido71 747 15. Oktober 2015 18:37  
Mit tudtok rugózni ilyen sz@rságokon. :))
Pláne azok, akik igazából nem is a társ keresés miatt jönnek ide.

Bár, én sem azért vagyok itt.
Egy fórumtárs ajánlotta, hogy néha nézzek be ide, mert jókat lehet röhögni a sok "okoskodón"...
...és tényleg ;)
    

Utalatos 746 15. Oktober 2015 18:23   reply to: 743
Huuuu, most erre ugorhatnek.
Hogy kinek, milyen kepessegei hianyosak, arrol tudnek meselni.
De ezt sem teszem, mert szinhazba indulok eppen, hogy erositsem az absztraháló képességemet.
Tovabbi jo forumozast!
Ezen a heten nem tudtam motorozni, frusztralt is vagyok tole:-)))
    

Utalatos 745 15. Oktober 2015 18:18   reply to: 742
Köszönöm Évi, már emiatt érdemes volt leírni:-)))
    

Utalatos 744 15. Oktober 2015 18:17   reply to: 741
Azt csak nem gondolhatod, hogy ne lattam volna, hogy a te hozzaszolasodra reagalt a tsanyi?
Igen, tulreagaltam, mert szamomra messzebb mutatott ez a gondolkodasmod annal, hogy elintezzem egy hasonlo jopofaskodassal.
Es ez a mostani bejegyzesed igazolja:tenyleg mindenre van igeny es vevo.:-((
Eleri ez a stilus a kozonseget.
Mint ahogy mindig is lesz igeny kis grofora, monika showra, sas kabarera es nõket kiszolgaltatott, gusztustalan pózban abrazolo fotokra is.
Most ezt is leirhattam volna egyetlen poenos mondatban , arrol a bizonyos légyrol.....de nem tettem, mert csak sertodes lenne belole.
    

Yossarian 743 15. Oktober 2015 16:21   reply to: 742
Azért az látszik, hogy az absztrakt gondolkodásmód nem az erõsségetek :)))
    

KawaÉvi 742 15. Oktober 2015 15:52   reply to: 739
Ragozhatnàm, de a lényeget én se tudnàm jobban leírni mint Utàlatos!

Így aztàn: like :)))
    

Yossarian 741 15. Oktober 2015 15:43   reply to: 739
Sanyi az én posztomra reagált, de komolyan elképedtem, hogy egy ilyen kis szösszenetre ekkora és ilyen választ tudtál kreálni?! Nem hinném, hogy bárkinek szüksége lenne itt nevelésre és abban sem vagyok biztos, hogy ha lenne, akkor te lennél a legalkalmasabb a feladatra. Szerintem Sanyitól semmi nem állt távolabb, mint azt hinni, hogy ez után a poszt után tömegével jelennek meg nála a ledöntésre váró nõk.. De mindegy is..
    

Fido71 740 15. Oktober 2015 15:35   reply to: 739
A cseh férfiak és a nõk is máshogy látják ugyanazt a szitut... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=UnIF2PTqqGA

    

Utalatos 739 15. Oktober 2015 15:14   reply to: 738
Azt fogod gondolni, hogy rad szalltam es barmit irsz azt kontrazni akarom, de errol szo sincs, mert altalaban minden beirasodat elolvasom, az utalasokat is es ahhoz kepest nagyon ritkan reagalok.
Most megint csak ertetlenkedem.
Ezt kinek, vagy minek szantad?
Ez valami ferfias trefalkozas, vagy egy olyan nyelv, amit mi ugysem erthetunk?
Egy jo vicc, amin az idelatogato nok majd terduket csapkodva fognak hahotazni?
Vagy az oregedessel parosulo onkritikus viccelodes, mint mikor a kabareban a trottyos humoristak a sajat impotenciajukbol akarnak sikeres poenokat faragni?
Egyszeruen nem ertem. Zavar, mert en speciel egyaltalan nem vagyok kivancsi a te "pelodra".
Talan, mert nem ismerlek es finnyas is vagyok:-)
Most komolyan.( jaj, tudom nem kell olyan komolyan venni ezt a forumozast, meg magunkat sem, de azert ez megiscsak egy Tarskereso forum.)
Csak kepzeld el ennek a kis trefanak a noi valtozatat! En elkepzeltem, meg is tudnam irni, de mar a gondolat is olyan izlestelen, mint mondjuk a Winchi kép illusztracioi. De azokat el lehet kerulni, meg azoknak szol, akik vevok ra.
Itt azonban masra szamit az ember.
Az sem lehet magyarazat, hogy aki motoros korokben forgolodik, annak birnia kell minden hasonlot.
Nem is arrol van szo, hogy valami penetrans, undorito bejegyzest irtal, hanem arrol, hogy egy iszonyuan nivotlan, humorosnak szant valamit, ami csak lóg a szèlben, mint az a bizonyos, amirol olyan kepletesen szamoltal be.
Ennyi, mig megirtam "kilihegtem magam". Csak ugy szeretnem nevelni kicsit a ferfiakat, (tudom altalaban forditva szokott ez lenni), hogy elfelejtsek ezt a noket ledontonek hitt dumaju stilust.
Ha tudnatok, hogy ez mennyire nem jon be, biztos nem eroltetnetek annyira.
Amibol viszont kialakult ez a diskurzus, az elgondolkoztato.
A motoros nok( magamat idesorolnam) szamara biztos, hogy nem szamit faroknovelo opcionak egy latvanyosabb vas birtokosanak megitelese.
Hogy a nem motoros nok szemeben az-e azt nem tudom.
De, hogy a ferfiak mibol gondoljak, hogy ez valoban valami erteknovelo dolog lehet, mikor a nok sexualisan ertekelnek vagy prejudikalnak( ebben az esetben inkabb fantazialgatasrol lehet szo)arrol fogalmam sincs.
Arrol viszont bizton nyilatkozhatom, hogy a tobbsegunknel semmifajta felertekelodest nem jelent ez, mint ahogy az a bizonyos "penztarca" is csak sokadlagos szempont a hiedelmekkel ellentetben es leginkabb csak abbol a noi osztonbol fakad, hogy egy esetleges csalad megelhetesenek, biztonsaganak megteremteseben a nok altalaban celtudatosabbak.
Maga a motoros eletmod viszont sok no szamara vonzo, akar sexy is lehet, ezt megerosithetem, meg akkor is, ha magam viszont tudatosan kerulom is az ilyen kapcsolatokat.
    

tsanyi 738 15. Oktober 2015 13:25   reply to: 732
Teljesen igazad van, mikor megvettem a békát feszítettem rajta mint pók a hálóban és nyúlt szépen a péló......csak hát egy idõ után akkora lett, hogy bekapta a lánc, fájdalmas volt.:) ....ami most van az is hosszabbíccsa, de csak annyira, hogy éppen leér az akksitartóig ott csak a sav mardossa, de ha esik az esõ egész elviselhetõ.:))
    

Yossarian 737 14. Oktober 2015 09:19   reply to: 733
Szerintem ez egy BMW reklám, merevedési gondokkal küzdõknek :)
    

Penzi 736 14. Oktober 2015 08:48   reply to: 735
A nekem szólót felismerem ))))

    

Ullyses 735 14. Oktober 2015 08:12   reply to: 734
Mosoly az...! csak nem Neked szól...
    

Penzi 734 14. Oktober 2015 07:46   reply to: 733
Vannak BMW-s ismerõseim, lehet nem is mosoly, amit az arcukon látok motorozás közben, után ? )))))))))))))


    

Ullyses 733 14. Oktober 2015 07:35   reply to: 732
No comment :http://zaol.hu/bulvar/erekcio-motorozastol-husz-honapig-1390974
... így már érthetõbb?
    

Yossarian 732 13. Oktober 2015 18:43   reply to: 723
Nagyjából igazad van. Az lehet itt a baj, hogy néhányunk faroknövesztõnek használja a motort és amikor rájön, hogy nem minden esetben mûködik, akkor beleborul az agyába és ilyeneket okád ki belõle. Az emberek egy bizonyos része kretén, ez független nemtõl, kortól, vallástól, nemzetiségtõl, rassztól, helyváltoztatásra használt gép típusától, fajtájától..stb Ennyi. Nem kell ezen bosszankodni :)

    

Penzi 731 13. Oktober 2015 14:52   reply to: 730
Szerintem tavaszra már nyoma sem lesz a szenvedésemnek, de azért köszönöm a felajánlást )))
Viszont, ha majd egyszer valahol összefutunk szívesen leülünk Veled egy kávéra ))
    

bömböm 730 13. Oktober 2015 12:54   reply to: 729
Ha elég sokáig szenvedsz, szívesen megpróbálnám egyszer enyhíteni két motorozás közt egy kávéval vagy egy fagyival! :-)))
    

Penzi 729 13. Oktober 2015 11:49   reply to: 728
Szia bömböm! )))

Nagyon nehezemre esett, még mindig szenvedem ..)))
Úgy gondolom a másik akarata elleni cselekedet nem fordulhat elõ egy intelligens és jóérzésû ember esetében.

    

bömböm 728 13. Oktober 2015 10:57   reply to: 727
Szia Penzi!

Nem mindenkinek könnyû leírnia olyant, mit a te elsõ mondatod! Van akinek olyan nehezére esik, hogy meg sem teszi. :-)))

Visszaolvastam az egész fórumot többször, de az õ esetét azért nem említettem meg, mert veszélyesen emlékeztet azokra a közelmúltbeli esetekre és vitákra, amikor a rendõrség hirdetésekben ajánlotta a nõknek hogy a megerõszakolás ellen a kihívó öltözék mellõzésével védekezzenek. Azt hiszem, talán "Tehetsz róla, tehetsz ellene!" volt a kampányuk címe.
Nincs az a kihívó öltözék és viselkedés, ami feljogosíthatna bárkit követelõzésre vagy a másik akarata elleni szexre!

    

Penzi 727 13. Oktober 2015 07:51   reply to: 723
Igen, úgy tûnik félre értettelek, azt hittem régebbi hozzászólásokat is visszaolvastál )))))
Volt itt a fórumon hasonló tulajdonságokkal rendelkezõ hölgy, ( „nagyon csinos, vonzó és nõ és szeret motorozni”) aki bár viccesen, de a fenekét ajánlgatta a hátsó ülésre .
Nekem ott dobott egyet az ékszíj és ha visszagondolok még most is csak pislogok, hogy milyen versengés, nyálcsorgatás ment napokon keresztül. És igen ott én is rosszallásomat fejeztem ki….
Mert bizony az ilyen szövegkörnyezetben tett felajánlások után követelõzhetnek a férfiak ((((
    

Hill 725 12. Oktober 2015 20:09  
Haj haj...
Én elöször 1955-ben ültem motoron csepel 125-ösön sorozatlövö nadrágban..Igaz csak a tankján..:)))
    

bömböm 724 12. Oktober 2015 19:50   reply to: 721
Köszi az érdeklõdést (persze világos, hogy nem nekem, hanem az utasnak szól), mivel itt is láttam bejegyzéseit, nyilván te is olvastad, tehát igen, legalább innen ismeritek. Mivel nem hatalmazott fel arra hogy megadjam a nevét, csak annyit írhatok, hogy nagyon csinos, vonzó és nõ és szeret motorozni. (Tehát akár te is lehetnél,bár neked van motorod.)
A többit leírhatnám privátban, de ettõl visszatart, hogy épp nemrég írta meg nekem egy fórumtárs privátban, hogy nem szeret privátban levelezni. :-)))
    

bömböm 723 12. Oktober 2015 19:25   reply to: 718
Nagyon kedves, hogy mellettem foglalt állást Utálatos, de persze nem az õ feladata engem megvédeni.
Így hát kifejtem, hogy egyszerûbb legyen:

Otthagyni az útitársnõt = legalja
Követelõzni "természetbeni" fizetségért = legalja
Könnyen kaphatónak gondolni valakit azért
mert szeretne valakivel utasként elmenni = legalja
Mindezekrõl (fõleg az utolsóról) csámcsogni = legalja
579. hsz (vélemény) = legalja

Ezekkel szemben egyetértek pl. (a teljesség igénye nélkül) a 323, 566, 569, 578, 622 sz. hsz-ekkel (amelyekben vélemények is le vannak írva).

Lehet, hogy félreértettél? :-)) (ez is (titkolt) vélemény.

    

Penzi 722 12. Oktober 2015 15:01   reply to: 721
Utálatos, rosszindulatot én sem, csak ez a „legalja” döbbentett meg .
Ha ezt ki tudod magyarázni nekem pozitívan, beismerem félreértettem Andrást ……)))
Nekem hiányoznak az írásaid ))))
    

Utalatos 721 12. Oktober 2015 14:23   reply to: 718
Penzi, en nem ereztem semmi rosszindulatot Andras szavaiban. Inkabb egy idosebb, tapasztaltabb motoros ferfi segitokeszseget.
Azt azert megint csak tisztelettudoan megkerdeznem az engem ledorongolo forumozo tarsaktol, hogy utolso bejegyzesem es onmegtartoztatasom ota eszreveketoen nott a bejegyzesek szinvonala?:-)
Mert, ha igen, akkor tenyleg a "helyretevoknek" van igaza es jobb atadni a palyat nekik:-)
Andras, ki az a rejtelyes utas, akire utalsz? Ismerjuk legalabb innen?:-)))
    

Penzi 720 12. Oktober 2015 10:23   reply to: 719
Igyekszem !
    

bömböm 719 12. Oktober 2015 09:41   reply to: 718
Gratulálok! Megértetted a lényegét!!
    

Penzi 718 12. Oktober 2015 08:22   reply to: 717
Hát, ha az a legalja, hogy vannak vélemények, akkor ez tényleg az, de még mennyire …… )))
    

bömböm 717 11. Oktober 2015 04:46  
Sziasztok!

Visszaolvastam az eddigi bejegyzéseket és nagyon vegyes gondolatok ébredtek bennem!
Egyrészt elborzasztott, hogy kikkel vagyok kénytelen a "férfi" néven osztozni.
Otthagyni valahol az útitársnõt, követelõzni "természetbeni" fizetségért,
egyáltalán könnyen kaphatónak gondolni valakit azért, mert szeretne utasként valakivel elmenni és aztán ezt a gondolatot részletesen kicsámcsogni ... ez aztán a legalja!

(Én már azt sem értem, hogy lehet üzemanyag-hozzájárulást kérni, mert pl. az én motoromon nem tudtam kimutatható fogyasztásbeli eltérést regisztrálni olyankor, amikor az egyik fórumtársnõvel motoroztam. Talán kisebb gépeken ezt lehetséges, nem tudom.)

Másrészt csodálkozom, hogy az ennél valamivel magasabb szinten álló férfitársaim hogy nem veszik észre, hogy a "viccesnek" szánt, de mégis teljesen egyértelmû megnyilatkozásaik nem vonzzák, hanem éppen eltaszítják a motorozni vágyó - és különösen a hosszabb távra társat keresõ - nõket az itteni részvételtõl.

Harmadrészt bizony azon a véleményen vagyok, hogy nagyon nagy felelõsség utast magunk mögé ültetni. Ha van itt olyan motoros férfi, aki még sohasem esett - nos õ semmiképpen ne vigyen senkit, mert hogy elõbb-utóbb fog esni, az biztos!
Aki már esett, az meg képzelje el hogy mi lett volna, ha akkor valamelyik fórumtársnõ mögötte ült volna!
Tehát csak ésszel a felajánlásokkal és vegyük tudomásul, hogy az utas bizony a kezünkbe adja az egészségét, az életét, amiért mi felelünk neki is, magunknak is!
(Aki esetleg beszarinak tartana, annak elmondanám, hogy már akkor motoroztam - versenyszerûen is - amikor az itteni tagság jó része még meg sem született vagy oviba járt.)

Amikor az én itteni utasom reklamálta, hogy korábban gyorsabban motorozott, persze én is mentem vele 200-zal, de megmondtam, hogy én az "eseménytelen" motorozást szeretem, amikor mind a ketten épen érünk haza. Sajnos mostanában több okból sem megyünk együtt, de már várom a következõ szezont!

Volna még sok minden, de egyelõre ennyire szeretnék reakciókat.
    

Penzi 716 15. September 2015 21:44   reply to: 714
Ez akár az elmélkedés topikban is megállta volna a helyét ))))
    

tomi_GS 715 15. September 2015 20:37   reply to: 713
Az elmúlt pár napban végigutaztam az összes járatot oda-vissza, 2szer.
Egyiken sem találkoztam a csajjal....
:))))))))))))))))))))))))


    

Dodi007 714 11. September 2015 20:43   reply to: 685
Az jó, olyan régen láttam puncit, hogy már azt sem tudom, a vágás függõleges, vagy vízszintes.. Eszembe jutott, vízszintes nem lehet, mert csattogna a lépcsõn...
    

tsanyi 713 11. September 2015 18:59   reply to: 712
Ez melyik járat volt és hánykor? :)
    

tomi_GS 712 11. September 2015 15:20   reply to: 709
Lehet , vele kellene próbálkoznod : https://www.youtube.com/watch?v=Rmit6U31Jy4

:)))))))))))))))))))))))



    

klimas 711 11. September 2015 14:19   reply to: 709
Téged is??? ...))))))
    

Penzi 710 10. September 2015 20:58   reply to: 709
:-))))))
    

tsanyi 709 10. September 2015 20:54   reply to: 708
Próbálom, próbálom...., de mindig felpofoznak.:)
    

Penzi 708 10. September 2015 20:41   reply to: 707
Tanácsot inkább "Húdekellbagzani1"-töl kérj )))
Különben meg mi van a tapintással ? Azt azért még próbáld meg :-))

    

tsanyi 707 10. September 2015 20:22   reply to: 706
Ok, de mi vagy kik között? Egy kor fölött mikor már a látás és a szaglás kissé megfakul igazából szinte egyformának tûnik mindenki.:)
    

Penzi 706 10. September 2015 20:06   reply to: 704
Pedig pont ebben a korban kellene válogatni :-)))

    

tsanyi 705 10. September 2015 19:59   reply to: 703
Azt hittem azzal a névvel egy volt osztálytársam van ott. (amúgy a lar't por la'rt-os fickó aki a bagzós tényleg az volt). :)
    

tsanyi 704 10. September 2015 19:56   reply to: 702
Is....és beletörõdõ no meg ebben a korban már nem túl válogatós.:)
    

Gaben38 703 10. September 2015 19:56   reply to: 701
Kis kíváncsi!
Na jó, elárulom, én vagyok ott a "Húdekellbagzani1"
A szám nélküli nick már foglalt volt sajnos!
:)))
    

Penzi 702 10. September 2015 19:49   reply to: 701
Te aztán tényleg nagyon érdeklõdõ vagy :-)))
    

tsanyi 701 10. September 2015 19:46   reply to: 700
Ja?...hát az más, akkor jöhet a (remélhetõleg) lány, bár a többi sem kizáró ok. :))
    

Previous page
Felhokep

Member count: 22132
5.614 tours so far
14.222.326 km
34073 stat_participants