Please log in

Registration Forgot password

YAMAHA BT 1100 Buldog
Comment
Előző oldal
Hadvezér (msg) 49 July 24, 2017, 7:44 p.m.   x
Sziasztok! Nem tudtok esetleg egy motorhibás, forgalomba nem helyezhető eladó Bulldogról? Egy törött, 2002-eshez kellene donornak, köszönöm az értesítést.
     Reply to this

Bulldog1100 (msg) 48 Dec. 25, 2016, 6:35 a.m.   x
Köszi a gratulációt. Tényleg nagyon jó motor. Neked is sok szép kilométert kívánok az új évre.
     Reply to this

garcia66 (msg) 47 Dec. 24, 2016, 9:32 p.m.   reply to: 46 x
�Gratulálok hozzá, az is egy nagyon szép és jó gép. Egy rövid idõre én is kacérkodtam a GS 1150-nel, de végül gyõzött a szerelem. :D

Reply to this

Bulldog1100 (msg) 46 Dec. 24, 2016, 8:53 a.m.   x
Mert egy nagy túra motorra vágytam és le is cseréltem a Bulldogot egy GS Adventure-re. De amilyen könnyû volt a Bulldogot vezetni, olyan nehéz nekem ezt a nagy gépet. Persze, ha megtanulok ezzel a nagy mamuttal is menni akkor már ezt is élvezni fogom, legalábbis remélem.
     Reply to this

garcia66 (msg) 45 Dec. 23, 2016, 9:57 p.m.   reply to: 44 x
Szia!

Akkor miért adtad el? (persze, csak ha publikus)
     Reply to this

Bulldog1100 (msg) 44 Dec. 12, 2016, 3:36 p.m.   x
Sajnos már nekem is csak a nick nevemben szerepel a Bulldog. 12 év után megválltam tõle és sírtak a gyerekeim is én is de még a feleségem is pedig amikor megvettem évekkel ezelõtt 2 hétig nem mosolygott rám. Aztán neki is bejött a végére.

Nagyon bánom, hogy eladtam, néha még leugrok a Red Baronba nosztalgiázni és felülök az ott található darabokra.
     Reply to this

Zsida (msg) 43 Nov. 23, 2016, 8:17 a.m.   reply to: 42 x
Szia!
Én Bulldogtalan lettem :( Ti vigyázzatok rájuk! Az a hang, kardán, fék....
     Reply to this

garcia66 (msg) 42 Nov. 22, 2016, 8:57 p.m.   x
Sziasztok!

Gyertek a facera - ha van kedvetek. :)

Link
     Reply to this

Bulldog1100 (msg) 41 July 25, 2016, 9:53 a.m.   x
Én is sétáltattam arra. Bulldognak való helyek.
     Reply to this

Zsida (msg) 40 July 21, 2016, 11:26 p.m.   reply to: 39 x
Szia!
Montenegró Shkodrai-tó
     Reply to this

garcia66 (msg) 39 July 21, 2016, 7:20 p.m.   reply to: 38 x
�Szia!
Hol készült a fotó?
     Reply to this

Zsida (msg) 38 July 20, 2016, 1:32 p.m.   reply to: 34 x
Sétáltatás volt
     Reply to this

garcia66 (msg) 37 July 14, 2016, 7:49 p.m.   x
Sziasztok!

Mit szólnátok egy magyarországi Bulldogos találkozóhoz? Egy sima, egyszerû találkozóhoz, egy ebéd/vacsora/ - pár sör mellett.
     Reply to this

garcia66 (msg) 36 July 11, 2016, 11:39 p.m.   x
�Sziasztok!

Az egyik barátom is nagyon gondolkozik azon, hogy belép a boldog Bulldogosok klubjába. Ha esetleg valaki tud jó állapotú eladó mocit (a hasznaltauto.hu-n kívül), akkor kérlek írjatok itt, vagy privátban. Az enyémet is így vettem. :)
Köszi.
     Reply to this

garcia66 (msg) 35 July 9, 2016, 9:39 p.m.   reply to: 34 x
�Sziasztok!

Én dolgoztam, ma meg a város körül mentem kicsit. :)

Reply to this

Bulldog1100 (msg) 34 July 9, 2016, 1:58 p.m.   x
Na? Alusztok Buldogosok. Merre jártatok a hétvégén?
     Reply to this

Bulldog1100 (msg) 33 June 21, 2016, 8:51 a.m.   x
Föni!

120-130 között tartósan tudsz vele haladni és ha túra plexi van a motoron, az még élvezhetõ is.
     Reply to this

Bulldog1100 (msg) 32 June 21, 2016, 8:50 a.m.   x
Szerintem is találkoztunk a Durmitor hegységben, még a cikkembe is bele írtalak.

Link

Reply to this

Föni (msg) 31 June 21, 2016, 8:49 a.m.   reply to: 29 x
Szia!
Milyen tartós sebességgel mentetek hosszú túrázásra?
     Reply to this

Zsida (msg) 30 June 20, 2016, 9:27 p.m.   reply to: 29 x
Szia!
Lehet, hogy tévedek, de szerintem találkoztunk. Leszakadva a csapattól megálltam fényképezni meg kicsit bambulni. Érkeztél a tieiddel, és te is ezt tetted. Valahol erre: +/- 5 km
     Reply to this

Bulldog1100 (msg) 29 June 20, 2016, 10:35 a.m.   x
Sziasztok!

Nekem is Bulldogom volt 12 évig. Idén adtam el de már bánom is. Fel volt szerelve hosszú túrákra oldaldobozokkal is. Én a Krausert választottam, nekem ez jött be, ez a letisztult német formavilág.

Az elsõ Bulldogomnak nem volt semmi baja, azt használtan vettem és két év alatt 33ezer km-t mentem vele. A másodikat újonnan vettem, azzal 55 ezer km-t mentem és egyszer volt egy karburátor szinkron állítási problémája. Azonkívül semmi gondom nem volt vele, pedig jó hosszú túrákra is mentem vele, utassal.
     Reply to this

Zsida (msg) 28 June 19, 2016, 10:35 p.m.   reply to: 27 x
Lehet, h azért, mert ugyanazt a hamisítványt vettem más kiszerelésben :)
     Reply to this

Zsida (msg) 27 June 19, 2016, 10:33 p.m.   reply to: 23 x
Szia!
Ha igaz, így kevésbé fog motorféknél durrogni. Ízlés dolga, nekem minden üzemmódban tetszik a hangja, én nem változtatnék rajta.
Használtam Castrol 10W40, Elf 20W50, most Motul 10W50-est. Azért változtatgattam, mert bíztam benne, hogy valamelyikkel finomabb lesz a váltó. Egyesbõl kettesbe kapcsolva nincs az a határozott "katt" mint a többinél. De nem vettem észre semmi változást.
     Reply to this

varajani (msg) 26 June 19, 2016, 5:21 p.m.   reply to: 23 x
"Hallottatok már az AIS system (pótlevegõ rendszer) lekötésérõl? "
Érdeklõdj a TDM fórumon!
     Reply to this

Föni (msg) 25 June 19, 2016, 12:58 p.m.   x
Egy jó ötleteket adó oldal:
Link
     Reply to this

garcia66 (msg) 24 June 18, 2016, 10:24 p.m.   reply to: 22 x
�Szia!

Tavaly Motul 20W50-es ásványit raktam bele, de az idén 10W40 félszintetikust, szintén Motult. 10W50 félszintetikust akartam, de az nem volt raktáron, és nem tudták mikor jön. Talán jobb volt a "vastagabb" olaj, de mivel szinte egész évben motorozok -2-3 fokig, ezért raktam a 10W40-t.
Nem tudom sajnos megmondani, hogy lehet megállapítani melyik a hamis. :( Állítólag az olajok 40%-a az - hogy honnan vették, nem tudom.
Az AIS systemrõl nem hallottam, majd megpróbálok rákérdezni.
Üdv.
     Reply to this

Föni (msg) 23 June 18, 2016, 9:34 p.m.   x
Sziasztok!
Hallottatok már az AIS system (pótlevegõ rendszer) lekötésérõl?
A motor környezetbarát mûködését segíti elõ. A német oldalakon azt írják, hogy ezt le lehet dugózni (valami pozitív változást idéz elõ). Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
     Reply to this

Föni (msg) 22 June 18, 2016, 8:47 p.m.   x
Sziasztok!
Ki milyen viszkozitású olajat használ és típust?
Hallottam már hamisítványokról is. Találkoztatok már ilyennel?
Kösz a válaszokat.
     Reply to this

Föni (msg) 21 June 14, 2016, 9:09 p.m.   reply to: 20 x
Szia!
Köszönöm. Bízom abban, hogy csak nézegetni kell.
Alkatrész miatt én ezt használom:
Link
Összes YAMAHA megtalálható ebben.
     Reply to this

garcia66 (msg) 20 June 14, 2016, 8:33 p.m.   reply to: 19 x
Szia!

Küldtem.
Esetleg aki alkatrészt keres, annak ez jól jöhet. Sajnos nem tudtam letölteni, de lehet, hogy csak béna vagyok. :)
Link
     Reply to this

Föni (msg) 19 June 14, 2016, 4:58 p.m.   reply to: 18 x
Szia!
Engem érdekel az említett iromány.
Kérlek, hogy küld át nekem az adataimban megtalálható e-mail címre.

Köszönettel Cs.
     Reply to this

garcia66 (msg) 18 June 13, 2016, 9:48 p.m.   x
Sziasztok!

Nekem van kezelési és szervizkönyvem is, igaz pdf-ben és angol nyelven. Az utóbbiban vannak rajzok is (eletromos). Akit érdekel, szívesen elküldöm e-mailben, vagy felrakom valahova, ahonnan letölthetõ. Csak írjátok le, hogy hova.
Üdv.
     Reply to this

Zsida (msg) 17 June 9, 2016, 10:31 a.m.   reply to: 16 x
Szia!
Szerintem nyest. Az utcánkban reggelre szinte minden kint hagyott autón ott vannak a nyomai, és motorterekbe is szeret benézni. Szerencsére õ is elhitte, h franciát szívás szerelni, ezért nekem még nem volt vele gondom :)
     Reply to this

Föni (msg) 16 June 8, 2016, 11:07 a.m.   reply to: 15 x
Szia Zsida!
Köszönöm a tanácsodat.
Megtaláltam a hibát. Este a motort kint éjszakáztattam a kertbe. Valami rágcsáló lepucolta a kormánynál lévõ vezeték külsõ szigetelését. (remélem, hogy megfekszi a gyomrát!).
Ilyen eset a gk-nál szokott elõfordulni. Lehet, hogy ez egy eltévelyedett egér volt?! :)
     Reply to this

Zsida (msg) 15 June 8, 2016, 12:14 a.m.   reply to: 14 x
Szia!
Rajzom nincs, de a biztosítékok az ülés alatt, az akku mellett laknak. Német könyvem szerint 6 db van munkában + 4 tartalék/kiegészítõk. Féklámpának nincs külön, de a leírás szerint van egy 10 A-es a "jelzõberendezések"-nek, talán róla kap õ, meg az index.
Sok sikert!
Biztos h Bulldogod van? Azok nem szoktak ilyesmit... :)
     Reply to this

Föni (msg) 14 June 7, 2016, 9:13 p.m.   x
Sziasztok!
Segítség kellene. Olykor - olykor nincs féklámpám. Láb és a kézivel is ua. tünet.
Már a csatlakozóig nem jön ki áram. Esetleg van bekötési rajzotok? Hol van a féklámpa biztosítéka?
Köszönettel.
     Reply to this

Föni (msg) 13 June 3, 2016, 7:51 p.m.   reply to: 8 x
Sajnos, már nincs ilyen hirdetés.
Köszönöm a tippet.
     Reply to this

Föni (msg) 12 June 3, 2016, 7:48 p.m.   reply to: 9 x
Szia!
Én az elõzõ motorjaimhoz "petya89" néven futó sráchoz fordultam.
Normál áron, nagyon szép és jó minõséget produkál ilyen esetekben.
Bátran keresd meg. Nem lesz csalódás.
Üdv.
     Reply to this

garcia66 (msg) 11 June 3, 2016, 4:28 p.m.   reply to: 9 x
Sziasztok!
Az oldaldoboztartót biztos nem egyszerû és olcsó beszerezni. :(
Esetleg próbáld meg a facen, az általan belinkelt csoportban.
Én is olyan 120-130-ig tartom élvezetesnek a motorozást a szél miatt. Magasabb plexivel még símán ment 150-nel. Csak abban az a gond, hogy nyáron semmi levegõt nem enged hátra alacsony sebességnél. Tényleg, ti ellenõriztétek már, hogy csal-e az órátok? Az enyém 100 környékén kb 10%-kal többet mutat. :(
     Reply to this

Zsida (msg) 10 June 3, 2016, 1:08 a.m.   x
Sziasztok!
120 körül lenne a határ? Nekem azért ment már kicsit többet is, és ilyenkor nem a blokk, hanem a nyakam gyengeségét szoktam érezni. Évekkel ezelõtt én is kerestem oldalra tartót, de sehol sem tudtak adni.
     Reply to this

aatesz (msg) 9 June 2, 2016, 10:41 p.m.   x
�sziasztok!
Bulldoghoz keresek Hepco&Becker oldaldoboz tartó konzolt.
Tud valaki valamit?
A fokt-nál egy kicsit fájó az ár.
Köszi! Attila
     Reply to this

garcia66 (msg) 8 June 2, 2016, 10 p.m.   reply to: 7 x
Nem tudom, hogy gyári-e. Így vettem. Tavaly volt a jófogáson sokáig 10 ezerért gyári.

Reply to this

Föni (msg) 7 June 2, 2016, 9:13 p.m.   reply to: 6 x
Szia!
A bukócsöved gyári?
Most keresek ilyet vasakat. Megelõzve az esetleges sérülését a fõbb alkatrészeknek.
Utoljára a repülõs napon voltam Kecskeméten. Ja és a HOVÁNY-nál.
     Reply to this

garcia66 (msg) 6 June 2, 2016, 8:55 p.m.   reply to: 5 x
�Szia!

Nekem sincs gyári dobom, ezért csináltattam bele dB killert - mûszakira, meg ha valami olyan helyre megyek, ahol nem akarom, hogy engem nézzenek. :)
Általában itt, Kecskeméten és a környéken megyek, mert nincs sajnos több nap idõm - illetve csak szakítani kellene rá idõt. Általában magam, néha 1-2 haverommal motorozok. Tavaly voltam egy "tûzoltós" motorozáson, ott 39 motor volt. 3 napos gurulás Pécs és környékén. Érdekes élmény volt. :)

Reply to this

Föni (msg) 5 June 2, 2016, 5:36 p.m.   reply to: 4 x
Szia!
Én is kinõttem már a száguldozásból. Nagyon nagy távolságra már nem is megyek motorral. Annál már kényelmesebb és lustább lettem.
Sajnos, nekem már nem a gyári dobom van. Családi házas övezetben ez elég brutális tud lenni. Nincs lopakodás. :)
Te merre tekeregsz?

Reply to this

garcia66 (msg) 4 June 2, 2016, 1:56 p.m.   reply to: 3 x
�Szia!

Igen, lehet hogy hiányzik belõle, de amúgy se menne sokkal gyorsabban, hiszen az XVS 1100-as motorja (szinte teljesen) van benne, az meg egy chopper. :)
Néha nekem is hiányzik az hogy 110-120-nál gyorsabban haladjak, de alapjában nekem pont megfelel. Kardános, nyomatékos, nem kell pörgetni - mindez elõny, ha úgy használja valaki mint én (egész évben, amikor nincs hó, kb. -5 fokig, napi szinten, kb. 1000km/hó túrák nélkül).
És igen, a hangja csodás!!!
Link
     Reply to this

Föni (msg) 3 June 2, 2016, 9:04 a.m.   reply to: 2 x
Szia!
Én is azt tapasztalom, hogy ezt a motort inkább külföldön szeretik.
Nem lehet összehasonlítani más szerkezetekkel. Nem pörgõs, de kényelmes. Hiányzik belõle a 6. fokozat. Így a pályázás (egy túra esetén) max 110-130.
Én nagyon megkedveltem.
Üdv.
     Reply to this

garcia66 (msg) 2 June 1, 2016, 9:58 p.m.   reply to: 1 x
Szia!

Itt vagyok! :D
Sajnos (vagy nem) elég kevés van ebbõl a motorból, de nem csak hazánkban. Én is kerestem már valamilyen Bulldogos közösséget, de magyart nem találtam. Én ide léptem be, és már beszélgettem pár magyar márkatárssal is privátban, de a közösség minden tagja nagyon segítõkész bármit is kérdezek. Csak az a baj (legalábbis nekem), hogy angol a társalgási nyelv.
Link

Ez az én mocim. :)
     Reply to this

Föni (msg) 1 May 19, 2016, 7:42 p.m.   x
Sziasztok!
Keresem az ilyen típussal rendelkezõ motorosokat.
Üdv Cs
     Reply to this

Hoterkep
Hirdetések

Member count: 26542