Please log in

Registration Forgot password

Tiszteljük egymást mint motorosok???
Comment
Előző oldal
Kawakarika (msg) 209 July 25, 2019, 8:46 a.m.   reply to: 208 x
Igazságod van:)))
     Reply to this

Itil900 (msg) 208 July 25, 2019, 7:20 a.m.   reply to: 207 x
Ugyan, menj már! Milyen korrumpálás? Ő eladta néked az információt, te kifizetted. Sima adásvételi... Nyutát adott? :)))
     Reply to this

Kawakarika (msg) 207 July 25, 2019, 7:03 a.m.   reply to: 206 x
Nekünk Boszniában magyarázta el a rendőr hogy Mostárig még 7(!) ellenőrzési pont van.(Miután hagyta magát korrumpálni...)
     Reply to this

Nmiki (msg) 206 July 25, 2019, 6:42 a.m.   x
Montenegróban nekünk is elmagyarázta a motoros rendőr, hogy hol mér a másik 2 kollégája. Még szerencse, mert egyiket se vettük volna észre....
     Reply to this

Kawakarika (msg) 205 July 24, 2019, 11:43 p.m.   reply to: 204 x
Nekem már rendőr is jelzett hogy odébb traffipax van!Igaz,busszal voltam:)))
     Reply to this

Nmiki (msg) 204 July 24, 2019, 11:04 p.m.   reply to: 203 x
Meg szokta köszönni a polizei, hogy jelzel neki?
     Reply to this

kawa550 (msg) 203 July 23, 2019, 9:56 a.m.   x
Jártam már pár országban, ausztriában pl minden nap. Mindenhol integetnek, nincs ebben semmi magyar. A tisztelethez se sok köze van, haverkodós vagy vagy sem, ennyi. Én nem rágom ezen magam, van hogy intek, van hogy csak a kézfej mozdul, leggyakrabban csak egy biccentés. Oszt persze néha még a szembe jövő motoros rendőrnek is integetek, hogy lassítson mert mérnek.... :))))))))
     Reply to this

lendvai (msg) 202 July 22, 2019, 6:13 p.m.   reply to: 191 x
A hétvégén Ausztriában motoroztunk. Én nem lőném ki Ausztriát, mert a tükörben látva osztrák rendszámmal is szorgalmasan integettsk.
     Reply to this

Ullyses (msg) 201 July 22, 2019, 5:43 p.m.   reply to: 199 x
...ebben látok logikát, lehet h tényleg innen ered az integetés?!
     Reply to this

MrDevil (msg) 200 July 22, 2019, 12:07 p.m.   x
^^
     Reply to this

csanyi (msg) 199 July 18, 2019, 7:07 a.m.   reply to: 186 x
Többször leírtam mit gondolok erről, mint itt többen nem vok ifjú és 80'-ban kezdtem motorozni 81'-től 2 évig motoros postásként és azon kívül sok motoros haverral versenyekre is járva és nem emlékszem, hogy a felismert ismerősökön kívül bárkinek is intettünk volna, a motor egy sima közlekedési eszköz volt faxni nélkül. Ahogy emlékszem a 80'-as évek végén kezdődött el mikor az akkor már gazdagodó iparosok elkezdtek nyugati gépeket behozni és úgy vélem, hogy egymást elismerve kezdtek csak a maguk közül valónak gondolt nyugati motorosnak inteni ami lassan elterjedt mikor kezdtek kihalni a szoci gépek ma meg már esélyes, hogy egy jobb szoci gép többet ér mint a nyugati gép amin ülünk így inthetünk bátran.:)
     Reply to this

Ullyses (msg) 198 July 17, 2019, 11:18 p.m.   reply to: 196 x
Ha nem is eppen pofavizitet, de azért jó lenne tudni látni kinek intek vissza.... lehet h olyan jön szembe akinek nem intenék, vagy épp mást intenék neki. Attól h vki motoron ül nem lesz jobb mint előtte amikor nem ült motoron, vagy épp autóban ült.... Sajnos baromira rossz tapasztalataim vannak és az motorosok jóembeek szlogen...hát éppen h nem fedik a valóságot. ( kivétel persze akad , de ezt tudjuk...)
     Reply to this

lendvai (msg) 197 July 16, 2019, 1:14 p.m.   reply to: 195 x
Nincs ebben semmi fura: ha én jól érzem magam egy közösségben létszámtól függetlenül és elfogadom ezt az üdvözlési formát akkor használom. Ha zavar akkor nem fogok visszaintegetni. Ha nem értem az se baj, nem kell mindent tudnom. :-))) Kérdezni lehet, de ha senki nem válaszol akkor ez van, én leírtam én miért integetek. Felőlem az útszéli bakterházból is integethetnek nem gond. :-)
Mert attól, hogy engem zavar hogy egyre nagyobb tömegek integetnek egymásnak ezek a tömegek még nem fogják ezt abbahagyni. :-)))
     Reply to this

Nmiki (msg) 196 July 16, 2019, 1:06 p.m.   reply to: 195 x
Pofavizitet szeretnél tartani, hogy eldönthetsd kinek intesz, és kinek nem?
     Reply to this

Ullyses (msg) 195 July 16, 2019, 12:04 p.m.   reply to: 194 x
Szval addig amíg egy szűk közösség jelez egymásnak... ez szimpatikus, egyet is értek, kicsit akkor érzem ''furának'' amikor nem egy szűk réteg teszi ezt. Motorosok szűk réteg?... bukóban, még az arcát se látni a szemből jövőnek...
     Reply to this

lendvai (msg) 194 July 16, 2019, 8:27 a.m.   x
Egyfajta közösségi szellem motiválja ezt úgy vélem. Autósok körében is ismert, Alfások között pl dívik, van Alfás ismerős, onnan tudom. Nekem Hondám van, de nekem is integetett már olyan autós, aki ugyanolyan típust hajtott mint én. A magam részéről nincs bajom vele, de mint lentebb írtam azért a körülményektől függ, hogy visszaintegetek-e és ebben nincs semmilyen tiszteletlenség, szimplán biztonsági okai vannak.
     Reply to this

Kawakarika (msg) 193 July 16, 2019, 7:27 a.m.   x
A buszosok is integetnek egymásnak.Nem csak itthon,külföldön is ezt tapasztaltam.
     Reply to this

Nmiki (msg) 192 July 15, 2019, 10:01 p.m.   reply to: 189 x
Tizenéve a kamionosok körében természetes volt, hogy intünk egymásnak, persze mindenki a saját "földjének" ....mára sajnos az a ritka, aki visszaint. Tehát nem csak a motorosok között él(t) ez a szokás. Mára a parkolókban is egyre ritkább az a kamionos, aki egyáltalán vissza köszön. Az okát nem tudom, hogy miért, de így van.
     Reply to this

Itil900 (msg) 191 July 15, 2019, 10 p.m.   x
Szlovénia, Ausztria, Németország szintén kilőve. Még valami, amiben egyediek vagyunk?
     Reply to this

lendvai (msg) 190 July 15, 2019, 9:05 p.m.   reply to: 189 x
Hát...én azért, mert ezt láttam másoknál. Te miért integetsz? :-)
     Reply to this

Ullyses (msg) 189 July 15, 2019, 5:38 p.m.   reply to: 187 x
Felvidéken, és Erdélyben is tapasztaltam... nem hiszem mind magyar volt aki motoron ült... Igazából az érdekel hogy pl autósok, kerékpárosok, kis robogósók nem integetnek egymásnak, gyalogos sem a másiknak, (igaz erdőben pl a gyalogosok szoktak köszönni egymásnak...) szval motoros miért is integet a másiknak? Már annyian vagyunk motorosok, h egy-egy túra alkalmával akár fél kézzel vezethetnénk a másikkal végig integetve... :)
     Reply to this

lendvai (msg) 188 July 15, 2019, 11:01 a.m.   reply to: 186 x
Én intek, ha a körülmények adottak hozzá. Ha nem, akkor nem integetek: kanyarodás közben, ha az utat kell figyelnem, vagy ha szimplán elkerüli a figyelmem. Részemről ez nem tiszteletlenség, attól én még egy összetartó csoport részének érzem magam. Lábammal soha nem jelzek, az nekem nem komfortos. Én másképp tisztelem a többi motorost: nem előzöm a nálam lassúbbat szembejövő forgalomban, hanem kivárok, nem lógok át a szemközti sávba kanyarodás közben, vag épp azért, mert nem bírta ki és be nem látható kanyarban előzte meg a többit, jól megijesztve ezzel pl engem. :-)
     Reply to this

Itil900 (msg) 187 July 15, 2019, 9:25 a.m.   reply to: 186 x
Tudomásom szerint ez helyi szokás, spanyol, olasz ilyet nem csinál...
Nem tartanak össze???
     Reply to this

Ullyses (msg) 186 July 14, 2019, 4:02 p.m.   x
Ha már van ez a topik.... megkérdem: mi a véleményetek az ''integetésről'' ... (amikor két motoros találkozik az úton.) Kell ez még? Szükség van még erre? Vagy nem tisztelet, hanem vmi más jelzése ez? Kissé sok már időnként a motoros és időnként nem győzzük az integetést... meg olykor balesetvszélyes is...
Vélemény?
     Reply to this

Ullyses (msg) 185 May 26, 2019, 12:40 p.m.   x
...tényleg? Tiszteljük?
     Reply to this

poresz (msg) 184 Feb. 10, 2007, 10:29 p.m.   x
...tényleg nem megy, akkor érdeklõdés hiányában elmaradt.
reznor szvsz mindent leírt errõl az integetésesdirõl, még annyi, hogy mostanában elég sok csopperes visszaint, de erre az 1% azt mondja: "felhigult a társaság"
1 cimborám szerint pedig: "nem merik elengedni a kormányt, nem is csoda, olyan sz..rom lenne énse merném"
     Reply to this

poresz (msg) 183 Feb. 10, 2007, 10:23 p.m.   reply to: 182 x
...belénkfagyott a tisztelet...
     Reply to this

Dokypapa (msg) 182 Jan. 17, 2007, 8:38 p.m.   x
rég nem volt már eszme csre ebben a topban gondoltam , hátha megindul ismét
     Reply to this

sankata (msg) 181 Dec. 31, 2006, 10:45 p.m.   x
Jo utakat , olcsó benzint ,gumifákat és hosszú szezont minden motorosnak. BÚÉK!!!!!!!!:):):):):):):):)
     Reply to this

Dokypapa (msg) 180 Dec. 31, 2006, 7:16 p.m.   x
Hát akkor,mivel nemsokára vége ennek az évnek is ,BUÉK ,Minden motoros társunknak,Már csak kis idõ és ismét ,indulhat a szezon,,,azaz remélem
     Reply to this

Dokypapa (msg) 179 Dec. 24, 2006, 7:39 p.m.   x
Minden kedves motoros társamnak ,utasának,családjának akikkel a szezonban találkoztam és akikkel nem ,akik jeleztek felém és akik nem ,szóval minden benzin szagú magyrnak áldott békés karácsonyt
     Reply to this

Dokypapa (msg) 178 Dec. 21, 2006, 4:12 p.m.   x
ne hizlaljátok fel magatokat mert nem bír el a vas jövöre,én már lassan fel sem tudok mászni a gépemre
     Reply to this

Dokypapa (msg) 177 Dec. 18, 2006, 11:04 a.m.   x
Tök mindegy kinek miféle vasa van ,egy a lényeg ,emberként kell kezelni a másikat ,elfogadni hogy az õ vasa is lehet príma mint a miénk,segítsünk ha kell mert nekünk is szükségünk lehet rá,és slussz
     Reply to this

bigyula (msg) 176 Dec. 17, 2006, 8:01 p.m.   reply to: 174 x
Szevasz!
1-A képen lévõ "motorral" kerestem meg a mostani árát (18 hónap Nyugat-Szahara napi 250-300 km aknamezõk között 48-50 fok árnyékban)Majd teszek föl képet a géprõl is!(trikolortour)
2 Egyetértünk, csak a partner ne vegye a szívére.
3 Természetesen legyenek típusklubok, és típustalálkozók is. Nem az a cél,hogy mindenki együtt túrázzon vagy együtt bulizzon,ez már több mint tisztelet, ez már barátság.Mindössze csak annyi, hogy ne legyünk taplók egymással szemben benzinkutaknál vagy akárhol, ahol összefutunk másokkal.
Rövid példa: --1985 körül 125-ös mz-- begurultam egy balatonparti kúthoz, ahol két NYUGATI mocit láttam meg. Természetesen megbámultam a gépcsodákat, kérdésemre hogy hány lóerõsek, a válasz csak annyi volt:Öcsi,ennek az önindítója is erõsebb mint a te szecskád ! Egy világ dõlt bennem össze!
     Reply to this

Ashram (msg) 175 Dec. 17, 2006, 7:34 p.m.   reply to: 174 x
Te sem tiszteltél mint motorost amikor kuglizni hívtál! (smile)
     Reply to this

Zsifi (msg) 174 Dec. 17, 2006, 7:23 p.m.   reply to: 173 x
Két dolog a hozzászólásodhoz: (három)

1, nagyon szépa motorod!!...)))

2, ez nem motortípus kérdés, hanem emberi....de néha jól esik piszkálódni...

3, azért a motorok árai feltételeznek némi kasztbeli eltérést. Aki egy drága motoron ül az szívesebben megy el jobbmódu emberekkel motorozni, hiszen egy étterem, vagy tankolás is okozhat feszültséget.
Viszont ettõl senki nem kisebb vagy nagyobb motoros!!!! Mindenki motoros!!!!
De nem kell nekünk mindenkit szeretni és jóban lenni....tehát ha valaki nem szereti a Hondásokat szive joga. Legfeljebb leverem a búráját....)))
     Reply to this

bigyula (msg) 173 Dec. 17, 2006, 7:15 p.m.   reply to: 169 x
Szevasztok!
A témával kapcsolatban :
Mint motorosoknak félre kellene tennünk a "típusfanatizmusainkat"! Húsz éve számomra ugyanolyan örömöt okozott,hogy felülhettem egy mz125-ösre, mint hogy ma felülhetek egy nagyobb gépre. A márka és típus jelen esetben lényegtelen.Ahogy egy elõttem szólók már elmondták, az, hogy ki milyen vasat vesz - ez fõleg pénztárcafüggõ.
Minden tiszteletem azoké, akik havi 60-70 ezerbõl is megveszik életük elsõ Simsonját(stb).Nem értem mitõl
lennék(nénk) több(ek) attól hogy egy drága gépcsodán ülök(ülünk)????
A másik pedig az, hogy bárhol is jártam ebben a nagy világban alapérvényûnek tekintettem azt , hogy mindenkinek köszönjek fõleg, ha már valaki gyorsabb volt és elõre köszönt nekem.
Ne legyenek elõítéleteink senkivel szemben azért mert egy konkurens cég motorját választotta!!! Csak olvassatok bele néhány fórumba! Fele hozzászólás arról szól hogy" a mi gépünk a csúcsszuper, a többi pedig egy nagy rakás sz@r".Kérek mindannyiónkat, hogy ne a motor típustól,szereléstõl függõen ítéljük meg egymást! Értsük meg, hogy egy közel 40 évesnek mások az igényei elvárásai (talán a lehetõségei is) és fõleg más a stílusa , mint egy 18 évesé.Szerencsére egyéniségek vagyunk! Felelõtlenek,száguldozók,megfontoltak, araszolók.
Ez így egész, és így jó.
Három dolog TISZTELET, TÜRELEM és TOLERANCIA EGYMÁS IRÁNT!.(Fontoljuk meg!)
És Boldog Karácsonyt mindenkinek,illetve széles utat az Újévre
     Reply to this

krisztian.fz6 (msg) 172 Dec. 17, 2006, 12:54 a.m.   x
Ma jött haza késõdélután egyik ismerõsöm Pestrõl, 250 km, Miskolctõl már sötétbe jött.
     Reply to this

Dokypapa (msg) 171 Dec. 17, 2006, 12:40 a.m.   x
Nagy a csend és a hideg,ma meglepõdve láttam egy motoros társunkat gurulni ,és még be sem volt öltözve,ez az igazi kemény mocis csávó, nem próbálkoznék vele lefagynának a t...im
     Reply to this

Dokypapa (msg) 170 Nov. 21, 2006, 6:41 p.m.   x
Reznor szerintem beletrafáltál a közepébe ,valahogy így képzelem el én is a dolgot,most látom igazolva a dolgot hogy érdemes volt valaha ezt a topit elindítanom,az ötlet nekem is onnan jött hogy hosszú kihagyás után ismét vasra ültem ,integettem min állat ,de jó párszor viszonzatlan maradt, ami igen is szarul esik ,na ezért indult az egész.Nem fogunk mi itt megváltani vagy urambocsá megtanítani senkit,csak jelezzük ,jól esik ha észre vesznek
     Reply to this

reznor (msg) 169 Nov. 21, 2006, 1:29 p.m.   x
Sziasztok!

Az integetõs témával kapcsolatban sok igazság hangzott el lentebb..

A sorok között kevergõ mocistól nem várom el hogy integessen, stb.. Van elég baja kerülgetni a kocsisort, nem várom el, hogy még integessen is. Ha sietek vagy nagy dugó van és én is bemegyek a sorok közé, ha motorost hagyok el, vagy egyszerûen egy autós segít abban, hogy elõrébb jussak én integetés helyett a fejemmel biccentek. Ezzel köszönöm meg, hogy elõreengedett. Ha motorost hagyok el, akkor meg köszönést szimbolizál a fejbólogatás.

Régen egy yamaha kis chopperen ültem, aztán váltottam egy 600-as mûanyagra. Érdekes és tanulságos szitukkal találtam szembe magamat. A saját megfigyelésem az, hogy amíg chopperen üldögéltem, jobban köszöntek a chopperesek. Volt jónéhány olyan vadi új nagy géppel rendelkezõ plasztikmotoros, aki azonban nem volt hajlandó visszainteni, vagy villantani, stb...

Ezek úgy rosszul estek. Aztán kezdtem megszokni.

Közben áttértem a plasztikra. Ott is érdekes dolgokat tapasztaltam. Ott a chopperes csapatból volt hirtelen kevesebb az integetõs. De azt kihangsúlyozom, hogy elenyészõ a számuk az általam "normális"-nak vélt motorosok számához képest.

babetta / simson / robogó és egyéb smkp-k?
Saját tapasztalat megintcsak. Köszöngettem nekik, de ált. 10% int vissza. Akkor azonban meglepõdök és majd leesek a motorról. Így aztán szépen leszoktattam magamat errõl. Ha közülük némelyik int, akkor én is egybõl visszaintek. Azt tudom, hogy milyen szarul esik az embernek, ha int és nem intenek vissza. Szerintem erre kell figyelni. Elõbb utóbb vagy Te vagy a Másik fogja kezdeményezni a köszönést. És persze egyetértek kilajsanyival abban, hogy egy gesztus. Viszont folytatnám: Ezzel a gesztussal az összetartozásunkat fejezzük ki, ami valahol egymás iránt való tiszteletet feltételez. Noha nem az általánosságban vett tiszteletet, hanem egy kicsit másfajátát. "Motoros tisztelet"-nek nevezem...

Azt, hogy ki mennyi idõs, sajnos, de nem veszem le a motorjáról, a ruházatáról, vagy a bukójáról.
Ha ezen valaki megakad, megsértõdik, azzal nem értek egyet.

Az idegesítõ kényszerbarátkozókról. Sajna nekem is sikerült belefutni egybe. Annyira jött utánam mellettem, és nézett rám, azaz a motoromra, hogy nem vette észre, hogy elõttünk egy lassabb jármû közlekedik. A mi és a másik jármû sebessége között jelentõs különbség volt, és amikor észrevette akkor õ még el tudott húzni mellette (õ ment belül) viszont elõttem teljesen lezárta az utat. Így még ha nem figyelek én okoztam volna galibát. Nah ekkor kezdett terhes lenni számomra.

Egyébként semmi bajom azzal, aki megkérdezi hogy hova tartok, vagy honnan jöttem. Nem azt fogom válaszolni, hogy onnan és mutatom neki az újammal, ebben nyugodt lehet mindenki.

Egyáltalán nem esik nehezemre megszólalni. Az meg hogy hova megyek, nem követel nagy szókincset.
Számos olyan példa volt, hogy kúton néhány szó erejéig beszéltem xy-nal. Addig nem jutottunk el, hogy bemutatkozzunk egymásnak, de bizony jól esett, hogy érdeklõdött mondjuk a motorral kapcsolatos tapasztalataim iránt, vagy éppen fordítva.

10 perc eszmecsere meg megdumálni, hogy melyik miért jó, meg mi a negatív tapasztalat, igazán nem sok és kibírható
Nekem errõl ez a véleményem.

Az hogy valaki motort vesz, és mostmár azért vagyunk ennyien, mert mindenki jó és megbízható motorokat kaphat, ez nem hátrány. Én is csak így juthattam motorhoz, nem volt pénzem rá, hogy valami komolyabb gépet szerezzek.

Az tény, hogy ezen hitellehetõségek miatt lényegesen többen lettünk, vagyunk, stb... Ezzel egyenes arányban van a hülyék száma is, azaz minél több motor van, annál több hülye is. Nem lehet kiköszöbölni, De a százalékarány ettõl még nem változott...

Nem szeretem, a náci bukósisakos motorosokat, akik keményen néznek ki a kormány mögül. Sajna
pesten beleszaladtam egykét ilyenbe és kisvároskámban is találkoztam hasonlóval. Tõlük nem is várom el hogy köszönjenek, hiszen ha köszönnének, akkor nem lennének kemények, nomeg megváltozna a keményen ráncolt arcocskájuk is, ami megintcsak keménységüket és könyörtelenségüket csorbítaná... :) Õket sajnálom, és megértem, ezért tehát nem is zavarom...

Bocs mindenkienk, hogy ennyire hosszú voltam, de nagyon sok hozzászólást olvastam az elmúlt napokból e témával kapcsolatban és ezekbõl bizony sokra reagálni szerettem volna.

Motoros üdv, és mikor lesz már tavasz??? üdv.: Rez
     Reply to this

Dokypapa (msg) 168 Nov. 20, 2006, 10:24 p.m.   reply to: 167 x
szép ez a tálalás ,igaz nekem kevés lenne ,viszi a kalóriát a motorozás
     Reply to this

cseppecske (msg) 167 Nov. 20, 2006, 10:17 p.m.   x
Egy kis nosztalgia:-)
     Reply to this

cseppecske (msg) 166 Nov. 20, 2006, 10:16 p.m.   x
Naná....a képtárban láthatók a képek...vasárnap még rátettünk egy kis Agárdi keszegezéssel...
Üdv:Judy
     Reply to this

Dokypapa (msg) 165 Nov. 20, 2006, 9:53 p.m.   x
Üdv motorosok ,remélem ezen a szép hétvégén mások is melengették a gumijaikat ,nem csak mi
     Reply to this

kispeti (msg) 164 Nov. 16, 2006, 11:25 p.m.   x
Hú, de irigy vagyok!!!! De jó is volt Nektek. Egézségetekre!!!!!
     Reply to this

Dokypapa (msg) 163 Nov. 16, 2006, 6:18 p.m.   x
Üdv ,pocsék egy napom volt délig ,azután úgygondoltam ebbõl elég ,kirámoltam a vasat az odujából és gyia ,gurultunk egyet asszonykámmal,gyönyörû szép volt az idõ,azért úgyvettem észre más is morcos volt vagy csak a jó idõt akarták kihasználni,nekem jól esett gondolom a vasamnak is,Szálka,még most is szép,Széles utat
     Reply to this

cseppecske (msg) 162 Nov. 13, 2006, 12:16 a.m.   x
Szia Oldi!
Ne aggódj,minden ok,csak én voltam vak szokás szerint...:-)
Az évnyitón talizunk,mindenki hozza a magáét...:-)))
Üdv.Judy
     Reply to this

Oldi (msg) 161 Nov. 12, 2006, 10:54 p.m.   x
Hali!

Namostmivanittkérem? Motor nélkül, vagy ruha nélkül vagy hogyan??? :-)))
Bár, mintha valamit megéreztem volna az osztrák szakaszon angolosan leléptünk...:-)))
Necsiinájjjátok mááá! Én szeretnék az évnyitón is!!! (és boldog párkapcsolatban élek!) :-)))))))))))))))))))
     Reply to this

cseppecske (msg) 160 Nov. 12, 2006, 1:23 p.m.   x
Hát igen:-)ez a legfontosabb...bár amikor az Õrségben jártunk,az osztrák szerpentinezés után valaki megjegyezte,hogy túl közel mentem az elõttem haladó motoroshoz..:-)
Mondtam,hogy én mindíg így szoktam...rátapadok a Kedvesemre,akkor nem lehet baj,ha esetleg egy motoroslány meg akarja környékezni:-)
     Reply to this

kispeti (msg) 159 Nov. 11, 2006, 3:13 p.m.   x
Cseppecske! Csak Magadra figyelj, meg arra, hogy Csabika elég közel legyen Hozzád!!!!! A többi mindig megoldodik idövel. :-))))))))))
     Reply to this

cseppecske (msg) 158 Nov. 11, 2006, 1:10 p.m.   x
Jajj Fiúk!
Mindenkitõl elnézést kérek,akit eddig,vagy a jövõben nem ismertem-ismerek meg,de valahogy úgy vagyok,mint az egyszeri lány,amikor megkérdezte tõle egy pasi az utcán.-Felöltözve nem ismersz meg????
Ha mocival vagy,vagy esetleg én vagyok egy-két mézespáleszen túl,akkor biztosan megismertelek volna:-)
Bocsi és mea culpa,ígérem az évnyitó túrán bepótolom a hiányosságaimat,vagy addigra másik okulárét veszek..:-)
A dícséretet köszönöm,nagyon sokat jelent nekem,hogy elmondjátok,hogy mire figyeljek,vagy mi az amit jól csinálok...
üdv:Judy
     Reply to this

Camu (msg) 157 Nov. 10, 2006, 6:48 p.m.   x
Tényleg sötét volt, és váltott a lámpa, nem is ismerhetett fel! De azért jól estek a sorai!
     Reply to this

kispeti (msg) 156 Nov. 10, 2006, 6:03 p.m.   x
Hát Cseppecske???? Ezután szerintem minden Évzáró Túrásnak külön be kell mutatkoznia Neked! :-))))))
     Reply to this

Camu (msg) 155 Nov. 9, 2006, 10:08 p.m.   x
Jól mondja Hornoti, úgy látszik nagyon sötét volt a Flórián téren, azzal az ismeretlen sráccal két gyönyörû napot túráztál az Õrségben és az Osztrák szerpentineken! És tényleg szeretem a motorosokat! Egyébként figyeltem a stilusod, és meg kell mondanom, nagyon ügyesen uralod a mocid!
Hali: Camu
     Reply to this

hornoti (msg) 154 Nov. 9, 2006, 9:18 p.m.   reply to: 153 x
Az a Camu és Camuné :)
     Reply to this

cseppecske (msg) 153 Nov. 9, 2006, 8:32 p.m.   x
Sziasztok!
Azt hiszem,ezt a storit meg kell osztanom Veletek:
Tegnap haladok mocival hazafelé,amikor a Flóriánnál egy piros lámpánál a mellettem álló kisteherautóból kiszáll egy ismeretlen srác,odajön és egy papírt a kezembe nyom ezzel a szöveggel:Ezt olvasgasd Cseppecske...
Nagyon büszke voltam,hogy megismer ezért leírom,hogy mi volt a cetlin:
Budakalászon az Attila utcában van egy bõrdíszmûves,aki szereti a motorosokat:-)
Üdv.Judy
     Reply to this

Dokypapa (msg) 152 Nov. 6, 2006, 9:30 p.m.   x
Szívügyem,,franctudja ,lehet ,inkább csak szeretem a vasamat ,ja meg a hasamat, és szeretek jó társaságban kellemesen elfáradni ,dumcsizni ,hasonló gondolatokat megvitatni és kiszakadni az állandó nap nap utáni hajszából.Menet közben a szél kitakarítja az agyat,én ezt úgy szoktam mondani hogy kérdés nélkül csak ha nézel, tudom mit érzel,és ez jó
     Reply to this

kilajsanyi (msg) 151 Nov. 6, 2006, 9:20 p.m.   reply to: 149 x
Ezzel is egyetertek Dokypapa. Ugy latom neked ez szivugyed.
     Reply to this

Dokypapa (msg) 150 Nov. 6, 2006, 9:18 p.m.   x
Mitörtént ,kifulladtatok ,jaj ma kaptam meg a Kunmadár 2006 DVD-t Állatkirály lett, kösz Hadnagy Józsi,2007 -ben ismételünk ,naná,fõleg hogy az ideiben benne vagyok én is.
     Reply to this

Dokypapa (msg) 149 Nov. 3, 2006, 10:57 p.m.   x
kilajsanyi ,néha nem értelek ,néha meg nagyon is ,én a tiszteletet úgy gondolom hogy ha jössz velem szemben a verdáddal,megtisztellek azzal hogy intek neked, mert te is mocis vagy ,miközben nem is ismerlek,de elõre ez evidenciaként nállam megál,ha megismerlek és mégsem csipázlak és úgy találkozunk én akkor is inteni fogok , magáért azért köszönök ,mert motoros vagy ezt be/fel válalod,a maga nyûgével, bajával,mindenével,ugyan úgy mint én ,tehát valohol valamiben hasonló lehet a gondolkodásunk,na meg hát,régi tradició és az összetartozást erõsíti más emberek szemében is.Hogy ez jó vagy már ó divatú mindenki döntse el maga, 1 biztos ,nekem jól esik ha intenek és ha nem bambulok el vagy nem gépészkedek akkor bizony kinem hagyom,vissza intek én is,lehet hogy én már szenilisedek ,franctudja,bár abban igazad van hogy a hülye kérdésekbõl,mekkora vas ,hány ló stb stb már elég.de azt is lehet fínoman kezelni,csendben odéb ,kövérgázzal oszt csak had bazsaljanak,sorry,meg ne haragudj ,nem megbántani akartalak ,csak idefirkáltam
     Reply to this

Dokypapa (msg) 148 Nov. 3, 2006, 7:38 p.m.   x
Amberek ,ma havazott ,nem megyünk hétvégén jómotorozni
     Reply to this

kilajsanyi (msg) 147 Nov. 1, 2006, 9 p.m.   reply to: 146 x
Asszem egyetértünk.

Reply to this

zsore (msg) 146 Nov. 1, 2006, 8:59 p.m.   x
Tisztelni az embert kéne.Az autóst,a buszvezetõt,a rendõrt, stb., csak ezt sokszor igen nehéz szem elõtt tartani.Én is sûrûn belesülök, de minnél jobban megy, annál jobban érzem magam.Kevesebbet idegeskedek meg ilyesmi.A fölös vakerászással egyet tudok érteni,kell a francnak.Sokan kényszeres dumálók, meg elhivatott népnevelõk, de ezeket lehet kezelni.De az, hogy köszönök ha köszöntenek, az a minimum.
     Reply to this

krisztian.fz6 (msg) 145 Nov. 1, 2006, 8:49 p.m.   x
Attól hogy másnak motorja van nem lesz automatikusan cimbim.
     Reply to this

kilajsanyi (msg) 144 Nov. 1, 2006, 8:29 p.m.   x
Én még mindig nem értem, hogy azért mert van valakinek motorja miért kell tisztelnem. Az integetés egy gesztus. Ne tévesszük már össze a tisztelettel. Szerintem a tisztelet nem elsõ látásra alakul ki. Valakit valamiért tisztelek, nem pedig azért mert van motorja.Ugyanígy vagyok az idõsekkel is. A gesztusok term. megvannak, de a tiszteletet ki kell érdemelni. Az nem velünk született valami és nem korfüggõ.
Zsifinek valahol igaza van. Néha nekem is tele a tököm a sor mûvigyorral kérdezgetõ vagy kényszerbeszélgetésbe kevergõ egyénekkel. Elgurultam az 1 kmre lévõ benzinkútra pulóverben meg farmerban tankolni. Volt ott egy csávó és úgy érezte, hogy muszály elmagyaráznia, hogy a biztonságos motorozás a ruházattal kezdõdik. Elhiszem én , hogy jót akar és egy darabig tûrtem is próbáltam a tudtára adni, hogy CSAK tankolni jöttem. De miközben tankoltam vizslatta a motort és annyi faszságot kérdezett, hogy bekattantam. Fizettem oszt eljöttem.
Nagyon sok persze a normális motoros is , akivel az ember szívesen beszélget ha épp megáll, de azért ne kelljen már mindenkivel jópofizni, mer motorja van.

Reply to this

zsore (msg) 143 Nov. 1, 2006, 8:12 p.m.   x
Attól jobban fogod érezni magad?
     Reply to this

krisztian.fz6 (msg) 142 Nov. 1, 2006, 8:03 p.m.   reply to: 141 x
Felemelt középsõ újjal kell integetni. :-))
     Reply to this

zsore (msg) 141 Nov. 1, 2006, 7:55 p.m.   x
Néztem vmi. csajválogatást a tvben. tán két hónapja.Jön a nyuszi a mikrofon elé.Kérdi a zsûri, hogy mi a hobbija, de mindjárt hozzá is teszi, hogy csak a motorozást ne mondja, mer az má uncsi.Amíg divat marad a motor ( igen, leginkább a csili-vili króm herli, meg a ezbiztosnagyondrága bömös ), addig jobb ha megszokjuk ezeket az élményeket.Sajnos ezek a gépek státuszszimbólumokká váltak bizonyos körökben.Azt hírdetik a gazdiról, hogy nézdmilyenkibaszottgazdagcsávó vagyok.Hát ezek a büdös életben nem fognak visszaintegetni, de még szóba állni sem a "pór"néppel.Asszem hozzá kell szokjunk.
     Reply to this

krisztian.fz6 (msg) 140 Nov. 1, 2006, 7:55 p.m.   x
Mi olaszországban megálltunk egy pizzéria parkolójában, volt egy xj, sv meg egy tundercat. A mellettünk álló parkolóban állt egy német dicati és egy német harley. Leültünk az asztalhoz és jön a pincér hogy toljuk ki a parkolóbol a motorokat máshová mert nincs hely. Kicsit rosszul esett....a német motorok nem voltak útba.
     Reply to this

soka63 (msg) 139 Nov. 1, 2006, 7:13 p.m.   reply to: 134 x
Biztosan nem mi voltunk.
Vannak Uralos barátok is.
     Reply to this

Dokypapa (msg) 138 Nov. 1, 2006, 6:37 p.m.   reply to: 134 x
fülemüle ,biztosan nem beszéli magyar ,rá se ,,, sajna ez van ,jön a most mutasd meg,egyébként igaz ,nem márka függõ inkább stílus függõ ,természetesen mindenhol találsz kivételeket ,de náluk ez már látványos hidd el
     Reply to this

fülemüle (msg) 137 Nov. 1, 2006, 6:34 p.m.   x
Szeintem nem lehet márkákhoz kötni a "bunkóságot". Ez nem típusfüggõ, hanem emberfüggõ.
     Reply to this

Dokypapa (msg) 136 Nov. 1, 2006, 6:32 p.m.   x
Hát én lennék az utolsó ember aki rosszatmondana motoros társára ,de mégis azt kell mondanom itt ott vastagon igazatok van,alant bemutatott képekbõl is látszik hogy dragosokkal túrázom ,rendes korrekt ,töbnyire korombeli emberkék,semmi problema ,mindenkit szívélyesen üdvözölni szoktunk az utakon ,viszont aki ugyan ezt nem teszi meg velünk szemben az vagy gyorsaságis,vagy harleys,ez van ,van egy szomszéd motoros ,harleys szintén ,hó megy a mese Alsóõrs,stb stb ,igen ám de ha odaálsz mellé akkor szinte kikéri magának ,mondván és ezt tõle hallotam hogy rizskályhával ne rontsam már a légkört,mondhatom szép,miközben tudom hogy soha nem volt ezelõt semmiféle vasa ,most jutott el odáig hogy vett egyet sõt levizsgázott ,végül is 40 évesen szép,igaz én már 20-tol mocizok és én is 40 multam, az a tapasztalatunk hogy ez a harleyzés csak vakítás ,de mégegyszer mondom ,nem haragszok,mert köztük is akadnak úgy mint köztünk/.../ ,csak hát a nagy csorda nagyot bõg elv,sokembert bánt fõleg ha ez mellé lenézés és rongyrázás tartozik,indokolatlanul.
     Reply to this

kilajsanyi (msg) 135 Nov. 1, 2006, 6:21 p.m.   x
Azért kíváncsi lennék azokra a az amcsi originál herlisekre akik tényleg komolyan veszik ezt a márkát és azon alszanak..., hogy mit szólnak ehhez...

Reply to this

fülemüle (msg) 134 Nov. 1, 2006, 6:20 p.m.   reply to: 133 x
Szeptember, Szigetvár, fõtér:
Kábé 8-10 nagy BMW áll a téren. K1200LT, GS, K100, stb. Tulajdonosaik is ott fagyiznak. Felparkolunk oda mi is, szintén 8-10 motorral. Feri barátom, akinek Uraja van, odamegy az egyik "úrhoz":
-Helló, sziasztok, merre mentek?
Mire az "úr" HÁTAT FORDÍTOTT NEKI" ! ! ! !
     Reply to this

soka63 (msg) 133 Nov. 1, 2006, 5:08 p.m.   reply to: 130 x
Úgy néz ki a herlis az egy külön fajta.

Történet.
Megy a herlis klub Bécsbe. Valahogy jóbarátság révén egy ösmerõs is hozzájuk keveredik, akit szívesen elinvitálnak magukkal a túrára. Szép idõ, ösmerõs bepakol, felöltözik és elmegy a találkahelyre. Motorok ott, a sofjörök meg éppen pakolják fel egy kamionra a motorokat. Az ösmerõs kérdi mi történt nem lesz túra?
Válasz: dehogynem, te nem jössz?
     Reply to this

zsore (msg) 132 Nov. 1, 2006, 4:28 p.m.   x
Á, nem errõl van szó,hanem inkább arról, hogy rohad a világ.Pusztulnak a szép szokások is.Az integetõsdi mélyrõl jön.Azt jelenti ( nekem ), hogy összetartozunk.Fáj a szívem, ha intek, és le sem szarnak.Szerintetek miért nem int a porsés a porsésnak, a mergás a mergásnak.Azt figyelik, kié a különb, nemhogy testvériséget keresnének egymásban.Szóval közöttünk is megjelent a férgese, mint mindenhol, errõl beszélünk mi itt.Ami a legmegdöbbentõbb, képzeljétek csipkebogyóban találtam kukacot.Ilyenrõl még az öregek sem hallottak.Rohad a világ, próbáljuk megóvni,ki-ki lehetõsége szerint.
     Reply to this

Zsifi (msg) 131 Nov. 1, 2006, 4:14 p.m.   reply to: 130 x
Sokan vagyunk, sokfélék...és nem mindenki akar barátkozni. Soxor már nekem is sok...
A múltkot volt egy autós sztori:
Béke úton állok a lámpánál, nyekergõ kerekekkel megáll mögöttem egy Vectra. Túráztatja mint állat. Na jó pofa mókus helyzetfelismerés nulla...)
Lámpa zöld nem húzom neki de így sem ér utol csak a lámpánál áll mellém.
Ablak le és kiszól a srác:
-Hányas moci??? Mondom 2005-ös....Ja nem úgy hány köbcentis.....ezres...
Szerencsére vált a lámpa, de a következõnél megint mellettem van. Basszus...
Mennyit megy egyesbe???? érkezik a következõ kérdés. Mondom fogalmam sincs...
Huzassad már ki egyesbe had lássam! Mondja a drága....
Váltott a lámpa gondoltam nem csavarok oda neki ....aztán pár méter után gondoltam had örüljön felvettem egykerékre...majd imátkoztam, hogy a következõ lámpa zöld legyen!!!!!!
Szerencsémre átfértem a lámpán és eltûntem a városi forgatagban.....
Nem volt tolakodó, szemtelen és nem éreztem veszélyesen közlekedõnek sem...de nem volt kedvem új barátot szerezni akkor és ott....
Én soxor már inkább biccentek a fejemmel....
Sokan vagyunk és sokfélék vagyunk......ez van, ezen kár megsértõdni vagy bármilyen következtetést levonni szerintem....
     Reply to this

Wili (msg) 130 Nov. 1, 2006, 3:36 p.m.   x
HCC 2. Lajosmizse benzinkút. Néhány endúrós társammal vártuk a többieket /Kóbor is velünk volt/.
Bedurrogott egy 8-10 fõs Harley-s csapat.
Hófehér, élére vasalt pólók, bogár, pormentes ruházat, ez még persze nem baj.
Illendõen köszöntünk, és megkérdeztük honnan jönnek?
A "vezetõjük" lazán a hátamögé int és oda szól , hogy onnan.
Gondoltam biztosan jó vicc, csak az én értelmi képességeimet haladja meg, ezért én kis naív megkérdeztem merre tartanak.
A válasz kiszámítható volt,elõre mutatott és röhögve mondta, hogy arra.
Biztosan jó poén volt, mert a társainak is tetszett.
Ha a viccet nem is értetettem,de valamit azért tanultam azthiszem............
     Reply to this

boxer (msg) 129 Nov. 1, 2006, 1:10 p.m.   x
Nagyon komolyra veszitek ezt az integetõsdit. Nálam hangulat és elfoglaltság kérdése, hogy elõre intek-e. Vissza viszont mindig.
Különben is, ha annyit integetnék, akkor hiába dolgozna a markolatfûtésem, mert visszahülne a markolat, amíg nem szorongatom. :o)
     Reply to this

kilajsanyi (msg) 128 Nov. 1, 2006, 12:16 p.m.   x
Nézõpont kérdése. De igazad van.

Reply to this

zsore (msg) 127 Nov. 1, 2006, 11:52 a.m.   x
Ezzel nem feltétlenül értek egyet.Az, hogy könnyebb hozzájutni a motorhoz és, hogy megbízhatóbbak a gépek, nem rossz dolog.Olyanok számára is elérhetõvé vált a motorozás, akik eddig csak álmodtak róla.Az meg nem szükségszerûen az "igazi motoros" ismérve, hogy az út szélén is képes legyen megcsinálni egy generált.Azokkal van a baj, akik elmennek a neszmélyi közig a porschéval, onnan csapatban lepöfögnek alsóörsre majd vissza, és utána elõadják a "teammeetingen", hogy mekkorát mentek a hétvégén.Természetesen tisztelet a kivételnek.Tudom, hogy sokan mennek pl. Harleyval olyanok is, akik már akkor is motoroztak, amikor én még csak a kisrometre gyûjtöttem, de itt most nem róluk van szó.Õk visszaintenek.
     Reply to this

kilajsanyi (msg) 126 Nov. 1, 2006, 11:41 a.m.   reply to: 125 x
"Ja, érdekes idei megfigyelésem, hogy mennyire felhígult a motoros társadalom."

Azóta hígul amióta olcsón hitelre lehet venni motort és megbízhatóak lettek a gépek. A mai motorokhoz már nem kell A Motoros.

Reply to this

zsore (msg) 125 Nov. 1, 2006, 11:37 a.m.   x
Ja, érdekes idei megfigyelésem, hogy mennyire felhígult a motoros társadalom.Megfigyeltem,hogy a "nemvisszaintegetõk " általában mind drága és új motorokon feszítenek.Nagy dög herlik meg erték (csak az új természetesen ) és ilyesmik.Fingjuk nincs, hogy mit integet ez a pöcs aki itt szembe jön ha egyáltalán kiszúrja...Bezzeg a régi etz-s meg jawás idõkben még ez nem fordulhatott elõ.Ezek a mûmotorosok akkor még a mercire gyûjtöttek, mer nem vót elég trendi a kétkerekû.
     Reply to this

Zsifi (msg) 124 Nov. 1, 2006, 11:15 a.m.   reply to: 123 x
Ki-ki szintjének megfelelõen....))))
     Reply to this

Balu (msg) 123 Nov. 1, 2006, 11:13 a.m.   x
Nem tudok ki miként van vele de én a babettásnak is intek.. ennyi kijár mki-nek , és nem is esik nehezeme.. 90%-ban meglepúdnek de vissza is intenek...-)))

Reply to this

Dokypapa (msg) 122 Nov. 1, 2006, 11:10 a.m.   x
Aki idáig nem intett a szembejövõ motoros/ok/nak az most pótolhatja ,áljon ki az utcára és intsen búcsut az évi szezonnak és ne feldje, ha már a szembenjövõ megtette azt a gesztust hogy ismeretlenül is barátként üdvözli legaláb viszonozza a gesztust,én viszont itt is szeretném megköszönni minden ismeretlen ismerõsnek hogy a szokásos módon üdvözöltük egymást ,tarsátok meg a jó szokásotokat,Tisztelettel
     Reply to this

kawagirl01 (msg) 121 Nov. 1, 2006, 6:37 a.m.   reply to: 120 x
Köszönöm szépen! Ma már nem, de holnap letöltöm õket! Szia. Majd felteszem az enyémet is!
     Reply to this

fülemüle (msg) 120 Oct. 31, 2006, 6:20 p.m.   x
Ez is:
     Reply to this

fülemüle (msg) 119 Oct. 31, 2006, 6:19 p.m.   x
KAWAGIRL! Itt vannak a képek, amiket ígértem:
     Reply to this

krisztian.fz6 (msg) 118 Oct. 31, 2006, 12:31 p.m.   reply to: 117 x
Miért akarsz neki rosszat????
     Reply to this

boxer (msg) 117 Oct. 31, 2006, 12:27 p.m.   reply to: 116 x
Attól még vedd meg azt a GS-t!
     Reply to this

gunyi (msg) 116 Oct. 31, 2006, 11:20 a.m.   reply to: 113 x
most már látom hogy nem is nekem írtál, bocs...

Reply to this

gunyi (msg) 115 Oct. 31, 2006, 11:19 a.m.   reply to: 113 x
macko, gyûröm én a kilométereket azért rendeen - csak off-road.
Én már úgy néz ki megmaradok ennél. Majd ha leszek 50 éves, veszek egy R1200GS-t (vagy ami akkor lesz a neve), aztán azzal átszelem európát.
Remélem meg is érem azt az 50 évet:))
     Reply to this

boxer (msg) 114 Oct. 31, 2006, 9:27 a.m.   reply to: 111 x
A sorok között elõrearaszolgatók nem tiszteletlenségük okán nem integetnek neked, aki állsz a sorban, hanem azért mert nem merik elengedni a kormányt a nagy összpontosításban, hogy minél kevesebb tükröt gyüjtsenek be az autókról. Némelyiknek még a nyelve is kilóg a nagy bénázásban. Majd ha lesz elég helye, akkor integetni is fog. Úgyhogy no para!
     Reply to this

Macko (msg) 113 Oct. 31, 2006, 8:34 a.m.   reply to: 111 x
Azért csak nem zártad ezzel le a motorozást?
El lennék keseredve :-((( de komolyan.
     Reply to this

gunyi (msg) 112 Oct. 31, 2006, 8:33 a.m.   x
tényleg vannak olyanok akik semmibe veszik a kisebb motorral közlekedõt a sorok között, és az országúton is.
Eleinte idegesített ez a pár ember, most már nemigen izgat.
A többség még mindig biccent vagy int.

Azért olyan nagy nem lehet a szám, mert motorral betonon az idén kb600-700 km-t mentem, de ennyi idõ alatt ez volt a tapsztalat.
Általános tapasztalatom, még régebbrõl is (amikor betonon is többet mentem), hogy a csoportos Harlye-sek felejtõs hogy inteni fognak - fõleg ha egy DT125-el mész szembe velük (mint én esetemben többször).
     Reply to this

jucus (msg) 111 Oct. 31, 2006, 8:25 a.m.   reply to: 110 x
Nekem nincs nagy tapasztalatom se motor márka se vezetés terén. Ma már nincs gépem. Jelenleg az árából vett garnítúrán heverészem az új lakásba. /de ezt hagyjuk/ Amiért végül is írtam az a "tisztelet". 2002-ben egy 50cm3 simson volt az elsõ motor amit kipróbáltam. Majd 50 ezer forintos kereset mellett 3 hónap alatt sikerült a nagymotor vizsga. Szüleim segítségével és OTP hitellbõl pedig vettem egy használt motort. Egyszerûen csak megtetszett a fotó az újságban. Nem volt tapasztalatom milyet vegyek, e téren pedig mindenkinek más a véleménye, mindenkinek más az izlése és igénye stb. Akkor még nem sejetttem, hogy a 400-as yam. fzr- hez nem lesz könnyû az alktarész után pótlás és nincs hozzá szakszerû könyv se. A mai napig 60e forintos fizetésbõl élek. Szerencsére otthon szüleim sosem kértek kajára és szállásra pénzt így mindent a mocizásra tudtam költeni. Négy év alatt sok helyen jártam, de sajnos a motoros találkozókra nem volt pépnzem. Szerettem kirándulgatni a Szlovák- Tátrában.... Mikor elõször kikanyarodtam a simsonnal a fõútra és a velem szemben levõ endúrós srác köszönt nekem odáig voltam az örömtõl... Ez igen, mondtam magamban.... Négy év alatt ez meghatározó kézmozdulattá vált számomra. A következõ véleményem alakult ki: a motorosok 95 %-a tiszteli egymást. Sajnos sok fajta motoros létezik, ki így ki úgy érzi magát motorosnak. A maradék 5 % számomra furcs okból semminek néz. A képek ellenére nem vagyok "jaszkari" típus. Közel 40 ezer kilóméter után sem törtem össze magam és a gépet sem. Bp.-n élek és a tömeget én sem szeretem, de a 16 ezer fordulatig kipörgõ gép sem... Teljes biztonsággal elmegyek a sorok között, de ...de nem mindig. Sokszor kiváram a sort. Ekkor, ha el jött egy-egy "kolléga" mellettem szóra sem méltatott. Egy idõ után azt vettem észre, ha nem megyek a kigyozó sor elejére, szóra se méltatnak. Aztán szintén az 5 %-ba tartoznak a lesöprõ tekintetek, hogy nekem milyen gépem van... De ez nem nagyon érdekel. A mai világ már nem egyszerûen rohanó, hanem egyes részei már nem kívánatosak, de hát benne élünk. Na nem akarok senki untatni. Aki a telet is át gurulja vigyázzon magára, ha valaki csak jövõre ébred, szép álmokat...Akit érdekel a motorozásom kezdete, az a Wild 100. számában megtalál. Azért örültem, hogy négy évig egy csapathoz tartoztunk. Üdv.jucus
     Reply to this

krisztian.fz6 (msg) 110 Oct. 29, 2006, 5:35 p.m.   reply to: 104 x
Jucus, ilyen képeket estére ne.....légyszi.. :-))
     Reply to this

Hoterkep
Hirdetések

Member count: 27013