15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13

Please log in

Registration
Forgot password
Motorosok a balaton partjáról
Next page

kamko 1627 8. Juni 2014 13:33  
Mi már Hévízen járunk, este megpróbálkozunk egy balatoni mártózással!
    

Satancica 1626 8. Juni 2014 13:12  
Ha valakinek lesz kedve. holnap Fonyód?.... Utána meglátjuk....:)

    

kamko 1624 3. Juni 2014 09:32  
Én is felrakok egy videót, ami Szigligeten készült a szombati Balaton kerülõ túrán.
https://www.youtube.com/watch?v=4gITxJOOeYE&feature=youtu.be

    

VZ800 Marauder 1623 3. Juni 2014 07:35  
mamég
    

kamko 1622 2. Juni 2014 12:30   reply to: 1621
Köszönjük a képeket! A túráról készült több száz képet hamarosan külön linken tesszük elérhetõvé!
    

VZ800 Marauder 1621 2. Juni 2014 11:25  
még
    

VZ800 Marauder 1620 2. Juni 2014 11:18  
na végre ideértem,szóval balatonkerülés.......
    

bakossanyi60 1619 29. Mai 2014 20:21  
Satancica: miért vagy szomorú? Itt a nyár, a motoros szezon! :)
Egyedül valóban nehéz, mivel az ember társas lény... És az egyszerû ember unalmas. Küldök egy terápiás javaslatot, hátha segít! ;)
Motoros üdvözlettel,
Sanyi

    

manóbácsi 1617 29. Mai 2014 16:58  

Igazad van !
Ha kedved szottyanik motorozni és nincs a közelben senki MENJ EL !
Puszi


    

Satancica 1616 29. Mai 2014 15:42  
�Szerettem volna részt venni a Balatonkerelõ túrán......de nem lehet.......
    

Satancica 1615 29. Mai 2014 13:13  
Az ígéretemet betartottam és elmentem a Balcsihoz...
Nekem nem kell kísérõ...... sõt nem könyörgök senkinek.......
Nem kell nekem: testõr.......

"A legszebb és legédesebb napok nem azok, melyeken valami nagyszerû vagy csodálatos, vagy izgalmas dolog történik, hanem azok, amelyek egyszerû, kicsi örömöket hoznak, amik úgy követik egymást lágyan, mint ahogy gyöngyszemek peregnek le a zsinórról." /L. M. Montgomery/ "
    

Fido71 1614 29. Mai 2014 09:41   reply to: 1613
Korrekt!
Még sosem jártam azon a vidéken motorral, ezért is nem mertem egyedül belevágni.
Az idõpont alapján választottam titeket /némi háttér-tanulmányozás után ;)/.
A létszámtól valóban félek, mert minél többen vagyunk, annál kisebb a tempó, ami értékes dolgoktól veheti el az idõt.
Sajnos nem megy mindig az, hogy hasonló teljesítményû gépeken, hasonló tudású pilóták legyenek. Pedig az az igazi.
Tisztában vagyok vele, hogy ez nem így lesz, de ennek tudatában jelentkeztem a túrára.
Remélem szigorúan fogjátok majd a népet és fegyelmezettségre intitek már az elejétõl kezdve.



    

bakossanyi60 1613 29. Mai 2014 09:22  
KawaÉvi-Fido71-nek, a Transalpina-Transfogaras kapcsán a következõkkel szeretnék hozzászólni:
Az, hogy sokan vagyunk nem jelent semmit. Egy ad-hoc összeverbuválódott társaság leszünk és a tolerancia lesz a mérvadó. Nincs nagy motor-kis motor-gyors motor-lomha motor hanem CSAPATTÁRS. Ezt csak így lehet, ennyi emberrel.
több mint 3 évtizede foglalkozom emberekkel, több személyiség-fejlesztõ és konfliktus-kezelõ tanfolyamot is elvégeztem, így számomra nem igazán gond a "tömeg" kezelése.
Mivel felnõtt emberek képezik a csoportot, nem hinném, hogy nem lehet egy közös nevezõre jutnunk. A "vezetõ" ez esetben nem egyenlõ az õrmesterrel, viszont a hely és nyelvismeret miatt nem árt ha én is ott vagyok, ahol a csapat. Ez egy társas gurulás lesz és nem versenyfutás az idõvel vagy a másik motorossal.
Persze lesznek és voltak olyanok, akik elõre mennek, mert nem bírják a "lassú" tempót, ezt úgy oldjuk meg általában, hogy az elsõ pihenõnél bevárnak és ismét csatlakoznak a csapathoz.
Igaz, volt olyan is, hogy erre több órát is kellett várniuk, mert közben én eltérítettem a velem maradottakat egy pár érdekes helyre, így aki elõre szaladt, az errõl lemaradt.
Valami azért legyen világos: valószínûleg sokan jártak már ezeken az útvonalakon, viszont egy dolog nézni és más látni is...
Amolyan amatõr idegenvezetõként tudok még újat mutatni a legrutinosabb Erdély-járónak is, hiszen majd' 40 évnyi helyismeretem van, lévén, hogy eleinte gyalog-hátizsákkal tettem meg ezeket az utakat.
A sok nem azt jelenti, hogy problémásabb, hanem azt, hogy színesebb. Szerintem.
Lesznek persze olyanok is, akiknek semmi sem elég jó és olyanok is, akik többet vártak volna ettõl az úttól, mert hallották valakitõl, hogy több is volt ebben az útban. Nem vagyunk egyformák.
Az is biztos, hogy SENKIT nem hagyunk hátra! Mivel ketten szervezzük a túrákat, egyikünk elõl-másikunk a végén lesz.
Fido: tökéletesen igazad van abban, hogy félóránként félórára megállni nem célszerû. Ezért van az, hogy az útvonalat megírtam, illetve a másnapi pontos útitervet elõzõ nap közösen átbeszéljük és a javaslatokat igyekszünk közösen, célszerûen beilleszteni a programba. Csak példaként említem, hogy volt, aki azt érte álljunk meg Aradon, Déván, stb. Nem lehet. Azért nem, mert az idõ egy fontos tényezõ! Eleve a tankolásoknál 1 órát rá kell számítani, mivel annyi motor tankolása sok idõt vesz majd el. Ezt egyébként úgy szoktuk megoldani, hogy négyen összeállunk egy-egy kútnál és 10-10 litert tankolunk, amit egyikünk fizet, majd a másiknál a másik és így tovább. De ezek kialakulnak majd menet közben.
Természetesen vannak még ötletek a látnivalókra, de szeretném, ha ezt közösen beszélnénk majd meg. Ami a részvételi díj lealkudását illeti: én 2x voltam idén bejáráson, hogy a szállás és a túra a lehetõ legtökéletesebb legyen majd, meglepetések nélkül!
A pénzfelvételek, telefonok is anyagi kiadást jelentenek, így ez a szervezés egyáltalán nem a haszonról szól. Nekem ingyen van a szállás, mert csoportot viszek. Ennyi. De ezért megdolgoztam, gondolom.
3 hét múlv megyek egy másik 15 motoros/23 fõs csoporttal a Duna mentén-Fekete tengerig, Kárpátok mentén vissza. 3000 km.-rõl van szó 9 nap alatt.
Gondolhatod, hogy nem nyeretlen kétéves-zöldfülûként viszek egy ekkora társaságot, hogy ott majd csetledezzek-botladozzak a 6 szálláshely és megannyi útelágazásnál!? Ez is egy bejárt, kidolgozott út lesz! Mert másképp nem érdemes. Mert ez nem arról szól majd, hogy gyertek, majd csak lesz valami, hiszen tudok románul, oszt legfeljebb egy csûrben elalszunk majd. Gondolj bele: 110 euró/9 nap/3 félpanzió szállodákba és panziókba, 2 ágyas elhelyezéssel!. Hmmm? Szerinted sok?
És már ennél az útnál is megkaptam, hogy majd leválnak tõlünk, ha a tempó nem lesz megfelelõ. Most idegeskedjek ez miatt? Már most? Áááá, dehogy. Oda van tisztán írva: tempó 90km./óra. Én ehhez fogom tartani magam! Aki ettõl gyorsabban akar menni, hajrá, aki lassabban, majd beér. Mert ez csak így lesz járható.
Szerintem nem lesz itt gond... Hú, de sokat írtam. Remélem nem hiába. ;) Minden itt fórumozónak széles utat, gumifákat, nyugodt autósokat és kellemes nyarat!

    

kamko 1612 29. Mai 2014 08:33   reply to: 1611
Ok., kutyák nem lesznek! :)
    

Fido71 1611 29. Mai 2014 07:59   reply to: 1607
Én a kutyáktól is félek... :))
    

kamko 1610 29. Mai 2014 07:01   reply to: 1609
Jó reggelt balatoni motorosok! Laci, a túrára a facebookon eddig 85-en jelentkeztek, a túrát a Motormániásokkal együtt szervezzük, õk is lesznek kb 70-en, szóval leszünk egypáran. Visszaolvastam ezen a fórumon a legutóbbi hozzászólásokat, látom hogy van aki nem szeret nagy csapatban motorozni. Aki a rendezvényeinken részt vett (tavaly Somogyváron 110-en, az idei kaposvári szezonnyitón 200-an voltunk), mindenki jól érezte magát.http://kaposvarmost.hu/videok/kaposvar-most/2014/04/12/200-szelid-motoros-kaposvaron_10985.html

http://kapos.hu/hirek/kis_szines/2014-04-13/ketszazan_ket_kereken.html
http://kaposvarmost.hu/galeria/olvasoink-fotoi/2014/04/13/motoros-felvonulas-kepekben_518.html
https://www.youtube.com/watch?v=3s2lRlkEPgs&feature=player_embedded
https://www.youtube.com/watch?v=sQJlfJRbLto&feature=player_embedded


    

szocske129 1609 29. Mai 2014 05:54  
Sziasztok Szombaton megy valaki Balaton kerülõre??????????????
    

marcika66 1608 28. Mai 2014 22:03   reply to: 1603
Köszönöm Draghubi, a célomat elértem, hogy visszatérjen az élet ebbe a hajdan szebb napokat látott fórumba. A kétkedõknek pedig a következõ számot küldöm:
R-GO:Létezem
http://www.youtube.com/watch?v=ww4muZV8FMY&feature=kp
    

KawaÉvi 1607 28. Mai 2014 22:03   reply to: 1605
Fido! A kettõötvenestõl ne félj!!!
    

KawaÉvi 1606 28. Mai 2014 21:59   reply to: 1602
lájk :-)
    

Fido71 1605 28. Mai 2014 21:47   reply to: 1604
Jól látod, én is tartok tõle.
Azt írtam azt szeretem, de vannak helyzetek, amikor máshogy alakul.
Mi akkor érünk rá, a cimbik meg pont nem.
Idegen országban, ahol utálják is a magyart, szar a közbiztonság és a nyelvet sem beszéled, nem rossz dolog, ha többen vagytok.
A vezetõnek van helyismerete, beszéli a nyelvet is. Ez számomra fontos.
Nyugatra bármikor elmegyünk a nejemmel kettesben, gondolkodás nélkül. A párom élt Svájcban én meg sváb gyerek vagyok, így a nyelvvel sincs gondunk.

A hétvégi TDM talin is egy ezrest gurultunk 10-25 motorral.
Szépen hátraálltam, jó volt nekem úgy is. Talán csokabinak meg ez volt a szerencséje... :(

Nagylakig egyedül megyek, ott majd /vagy elõbb/ a szállás pontos címét megtudakolom és lesz, ahogy lesz.
Azt a 400 km-t kibírjuk, ha cammogunk is.
Az odaút nekünk a nézelõdésrõl szól, nem a kanyarvadászatról.
A szerpentines tekergésekre nem tudom mi a terv, de lesz 250ccm-es motor is.
Haza, meg hazatalálok egyedül is, ha arról van szó...

Románul nem beszélek és tartok is kicsit "minden balkáni néptõl".
Nekem kényelmesebb volt így, becsatlakozni valahova, ahol már le van zsírozva minden.
Ahogy néztem, így sem drágább.
Amit kedvezményt kialkudtak, az legyen az övék, ezzel nincs semmi gondom. Krisztus koporsóját sem õrizték ingyen.
A szervezõkrõl eddig csak jót hallottam.
A többi kiderül.
    

Kawakarika 1604 28. Mai 2014 21:16   reply to: 1602
Tamás!
Azt mondod max.4motor.
Ha jól számolom a TRANSALPINA/TRANSFAGARAS túrára 29motorral mentek.
Mi tavaly 22motorral mentünk a Dolomitokba.Hát mit mondjak?
Jó volt,szép volt,de többet nem mennék.Az a rohanás ami ott volt....a túravezetõ mindent meg akart mutatni de ahhoz sok ennyi motor,enyi ember.Volt aki nem velünk jött,és este ámulva hallgattuk hogy mennyivel több helyet bejártak,mennyivel többet láttak,és a saját tempójukkal haladtak.
Épp ezért úgy döntöttünk a feleségemmel,hogy az idén egyedül megyünk a Grossglocknerre.
Gyula írta egyszer,hogy nem érti minek túravezetõ,mikor van GPS,elõre meg lehet tervezni az utat,kigyûjteni a látnivalókat,stb.
A szállást már februárban lefoglaltuk,félpanzióval,és gyûjtöm a látnivalókat,böngészem a leírásokat,rengeteget lehet olvasni a neten is.
No majd meglátjuk....
    

Draghubi 1603 28. Mai 2014 19:22  
Végül is tök mindegy, hogy ki létezik és ki nem, ez a Balatoni fórum ennyire még soha nem pörgött!!! Itt hosszú hetek teltek el anélkül, hogy bárki egy sort is írt volna. Köszönjük neked marcika66!

    

Fido71 1602 28. Mai 2014 17:49  
Lehet, igazatok van.
Kakukktojás vagyok, nem veszem komolyan a fórumosdi szájkaratét.
Írni is ritkán írok.
Elolvasom, jókat röhögök a sok hülyén és ennyi...
Egoista ember lévén nem nagyon érdekel mások véleménye, az itt kialakult kép rólam /kivétel a barátaim/.
Amit gondolok leírom, azt csá...

Igazából nem szeretem a csoportos dolgokat /ezért is lepõdtem meg, hogy milyen jól érzem magam a TDM talikon/, felvonulásokat, nagy létszámú gurulásokat stb.
Nehezen alkalmazkodom /vagy talán nem is akarok?/ másokhoz, szeretem a saját tempóm menni. Nem szeretek félóránként megállni és ugyanannyit ácsorogni.
A tartalmas gurulásokat szeretem, ahol van látnivaló.
Van 4-5-6 ember akikkel szívesen gurulok, de ott is csak max 4 motor.
A mi túráink telefonon vagy emilben szervezõdnek.
Csapatban bizalmatlan vagyok, sok a fegyelmezetlen vagy esetleg rutintalan ember, aki miatt nincs kedvem összetörni magam vagy a gépem.
    

marcika66 1601 28. Mai 2014 13:23  
Szerintem kár idekeverni a más fórumokon folyó vitákat, itt csak 1 kérdést kell eldönteni, ki létezik, Kawakarika vagy én, esetleg mindketten, vagy egyikünk sem???
    

Kilos 1599 28. Mai 2014 10:39   reply to: 1596
Sándor, jól látod és tudsz mindent. Ennél többet nem fogsz megérteni ebbõl az egészbõl. A kialakult helyzetet megérten nem is Neked/Nekünk kellene, hanem az érintetteknek, legfõképpen annak aki egy vélt sérelembõl ekkora ügyet csinált és képtelen túllépni rajta. A megértéshez és a megoldáshoz viszont kellene egy kis adag humán intelligencia. Ez ami itt, marcika66 fedõnév alatt folyik, nem megoldás, hanem barátok, baráti társaságok tudatos szétverése. Több ismerõsöm, motoros barátom már ezért, a kialakult hangulat miatt nem jár fel a fórumra! - ezt észre kellene venni! Ez a marcika66 nem létezik, így nem is kell tudomást venni róla! Nem kell észrevenni, nem kell a szurkálódásaira, a kötözködéseire reagálni, hiszen Ö nincs.
    

Tiger 1598 28. Mai 2014 10:33   reply to: 1597
Rosszul értelmezted, de nem kell megkövetned:-) Egyetlen gondolatom sem Rólad szólt. A jelenség (birkózás egy tintával töltött medencében), ami zavar és az Budapestrõl nézve is ugyanaz a tisztességtelen mutatvány. Ha ennek szeretnél a szereplõje lenni, lelked rajta, de amikor valakiknek azért megy el a kedve mondjuk egy nagyon jó kezdeményezésen való megjelenéstõl( mint a FO-Ta,) mert az a fejekben összemosódik a zseliciek vs somogyiak párbajjal, akkor azt már nem lehet lokális problémának beállítani. Kártékony és sehová sem vezetõ perpatvar, bárhonnan is nézzük és szólunk vagy nem szólunk bele.
    

Fido71 1597 28. Mai 2014 10:14  
Fogalmazásod számomra elég kétértelmû.
Ha rám céloztál, elmondom:
Egy fórum véleményem szerint azért fórum, hogy leírja a véleményét.
Valamint nem értem, hogy egy pesti motorost miért zavar vagy idegesít, hogy mi folyik a Balaton partján?
Ahogy egy Békéscsabait sem...
Pl. én el sem olvasom a Bp.-i, Szolnoki, Borsodi topicokat.
Minek?
A topicoc száma és a beszélgetés irányára vonatkozva nem találtam semmi útmutatást, így azt sem sejtettem, hogy bûnt követtünk el.

Nem személyeskedés, tényleg nem vágom.
Itt van kawakarika, aki valós személy és kétségbe vonja egy olyan "nick", akit senki nem látott.
Ha az én valós kilétemen megkérdõjeleznék engem mondjuk nem érdekelne, de nem vagyunk egyformák.

Vagyok, aki vagyok, felhívhat vagy meglátogathat bárki, ha egyeztetünk idõpontot elõtte.
Takargatni valóm nincs, így nem látom okát, hogy miért ne írjam le a gondolataimat.

Ha rosszul értelmeztem a hsz-ed, akkor most és itt megkövetlek!
Õszintén!
Éljen a motorosok közötti barátság...
    

Tiger 1596 28. Mai 2014 09:49   reply to: 1591
Ez azért nem jó megoldás, mert marad egy csomó levegõben logó értelmezhetetlen, torzó bejegyzés. Végleges megoldást csak abban látnék, ha valaki végre tiszta vizet öntene a pohárba és borítaná a lapokat. Ki irányít, ki kivel van, kik egyáltalán létezõ személyek, kik akik csak csicskás fegyverhordók és kik az elkötelezett harcostársak?:-) Ezt az érintettektõl úgysem várhatjuk.

Emberek! Ez már téboly! Ha nem uralna és tematizálna már öt fórumot és a teljes közép-Dunántúlt is ez a méretes f...ság, akkor mindenki csak röhögne rajta és egy jó bohózatnak tekintené. De itt már másról van szó. Emberek ragadnak bele hazugság cunamikba és tisztességesebb motoros társaikra is bõven fröcskölnek a mocsokból. Minek kell ez? Két ember lassan követhetetlen csatározásának eredménye ez a fortyogó, gusztustalanul személyeskedõ, improduktiv katyvasz. Kinek jó ez? És mi motiválja õket? Pusztán csak emberi gyarlóság, irigység? Vagy van benne valami kis pénz is, mert akkor ki ne hagyjatok belõle?:-)
És miért nem ver már valaki pofájukra, hogy legyen ELÉG!
Túrákat szerveznek és túrákra mennek ilyen mentális és erkölcsi impertinenciával ? Ennyire semmibe veszik a hozzájuk csatlakozó jóérzésû motorosokat, hogy képtelenek abbahagyni ezt az elmebajos "fórum és szájkaratét"? Már én is csak közhelyesen tudok fogalmazni, mert annyira csípi a szememet ez a szarság. És szemmel láthatóan semmibõl nem tanulnak. Megkockáztatom, valami komoly lelki és mentális defektus dolgozik mindkét oldalon, némi agyi beszûkûléssel. Az sem érdekel, ha ezután esetleg én lennék a célpont. Nem nézhetem el,hogy bohócok bohóciskolának képzelik ezt az oldalt és itt keresnek tanulókat és közönséget is mutatványaikhoz. Ahogy magasabb kultúrkörökben mondani szokás: "játszanak a saját kis füty...kkel"!:-).
Ha eddig nem derült volna ki manóbácsi és kamko elvtársakról beszéltem, mert már hívtak is, hogy hát miért és kire gondoltam. (hiába, már nem tudok jobban lemenni:-))
Annak pedig, aki végre megérteti velem is, hogy mi is zajlik itt, felajánlok egy üveg kiváló japán Kirin sört:-)
(Még a múltkori lángosért sem jelentkezett a helyes megfejtõ):-)

    

Kawakarika 1595 28. Mai 2014 09:32   reply to: 1594
:)))))
    

Fido71 1594 28. Mai 2014 09:13   reply to: 1592
Jókat röhögök rajta, nem mellõzöm.
Már az is vicces, hogy a tõle 2-300 km-re lakók topicjába írogat, mert -gondolja õ- itt elhiszik... :)
    

Fido71 1593 28. Mai 2014 09:07   reply to: 1590
Pedig ott a rendszám és a pilóta képe is.
Valóban Õ az, hidd el... ;)
    

VZ800 Marauder 1591 28. Mai 2014 08:23  
Javaslom a jobboldali kicsi X használatát Marcika ügyben!
Ha néhányan rákattintanak,törlõdik!

    

marcika66 1590 28. Mai 2014 06:21   reply to: 1589
Kedves "tapolcai medencei" Kawakarika, csak utánad, fõ az udvariasság! Lássunk egy képet rólad, egy motort bárhol le lehet fényképezni. (fõleg, ha nem látszik a rendszámtábla...)
    

Kawakarika 1589 28. Mai 2014 04:42   reply to: 1576
Kedves"bèkèscsabai"marcika66!
Rajtad a sor:kèrlek te is tolj egy kèpet ròlad ès a Hornetedrõl,làssuk csak ki is a troll???
    

marcika66 1588 27. Mai 2014 21:02   reply to: 1586
Szerintem is macerás, ha 150 motoros egyszerre végigdübörög szombaton a Balaton körül. Ezért menjünk inkább vasárnap!
    

Kawakarika 1587 27. Mai 2014 20:40   reply to: 1585
Sajnos szólított a kötelesség szombat-vasárnap,de figyeltem a fórumot,és a petendi langallós itt van a közelben...

Egyébként én akkor megyek a Grossglocknerre ,amikor Ti aTransalpinra...
    

Fido71 1586 27. Mai 2014 20:39   reply to: 1583
Sajnos engem nem vonz a Balcsi megkerülése.
Nem vagyunk egyformák...
Sok a lakott terület és unalmas a kocsik között tötymörögni.
Szívesebben megyek a Mecsekbe, Pilisbe, Mátrába, Bükkbe.
De ide is ritkán, hisz Ausztria ugyanannyi km-ben és az utak össze sem hasonlíthatóak...
Szivacsozott szalagkorlátok, kismillió kilátó stb.
    

Fido71 1585 27. Mai 2014 20:35   reply to: 1582
Ha elõbb cselekszel, akkor nem maradsz le az éves TDM taliról, ami most volt a hétvégén.

Pont Kawa mester felvezetésével gurultunk egy "3 országos" karikát.
A szerpentines szakasz nagyon tetszett. Mariborban való eltévedésünk már kevésbé... :)))
Talán jövõre...
    

marcika66 1584 27. Mai 2014 20:33   reply to: 1583
Szerintem inkább a vasárnapi Balaton kerülõ túrára menjünk a Zselici motorosokkal! Az sokkal jobbnak ígérkezik, bár a szél nagy lesz. És meglátogathatjuk Kawakarika barátunkat a Tapolcai medence partján (vagy közepén?).
    

Draghubi 1583 27. Mai 2014 20:30  
Hogy emberek mi mindenen tudnak vitatkozni!
Inkább csatlakozzatok a szombati Balaton kerülõ túrához, és ne vitatkozzatok. A motoros emberek alapban jóbarátok.
Egyébként meg sem marcika66 sem Kawakarika adatlapján nincs egy normális fénykép amirõl az embert fel lehetne ismerni. Szóval egyikõtök se nagyon kiabáljon a másikra.
    

Kawakarika 1582 27. Mai 2014 20:30   reply to: 1581
Érdekes módon a TDM-eseknél nincs acsarkodás,csak segíteni akarás.A következõ motorom TDM lesz!Már csak a társaság miatt is.Gyula nekem sokat segített mivel Tudikének is GPZ-je van.Õt nem érdekli sem a rendszámom,sem a képem,egyszerûen "csak"a segítõszándék vezérli.
De ez elmondható szinte minden TDM-esrõl!


    

Fido71 1581 27. Mai 2014 20:25   reply to: 1577
Ismerek olyat, aki látta már Kawakarikát.
Sõt, beszélt is vele...

Na, most megkérdezem a Békés megyei spanjaimat, hogy veled mi a helyzet.

    

Kawakarika 1580 27. Mai 2014 20:23   reply to: 1579
Látom fáj az igazság:)))
    

marcika66 1579 27. Mai 2014 20:21   reply to: 1578
Kedves Kawakari, mindketten tudjuk, hogy nem voltál Csabán, ilyen rendszám meg nem létezik! Szerintem is kár errõl vitatkozni...
    

marcika66 1577 27. Mai 2014 20:11  
"Kawakarika" adatlapja:
Nick: Kawakarika
Azonosító: 17799
Név:
Telefonszám:
URL:
Ország:
Megye, régió: Magyarország, Veszprém
Lakóhely: Tapolcai Medence
Skype azonosító: -
Motor:: Kawasaki GPZ 500S
Rendszám: GPZ-500
PMR, GPS:
Bemutatkozás:
Utolsó aktivitás: 2014-05-27 19:50:16

Érdekes, hogy a típus és a rendszám megegyezik. Ez akkor szokott elõfordulni, ha a rendszám kitalált (azt meg minden motoros tudja, hohy GPZ-vel nem kezdõdik motoros rendszám...talán még Fido is). Az is érdekes, hogy egy medencében hogy lehet lakni...persze lehet, hogy úszómedence :)
    

marcika66 1576 27. Mai 2014 20:04   reply to: 1574
Kedves Kawakarika, sajnos még mi sem láttunk téged soha. De ha igazi férfi (vagy nõ??) vagy, kísérd el Anikót csütörtökön, aztán egy közös fotót tölts fel magadról ide a fórumra. Akkor megnyugszunk, hogy létezel, és nem csak egy troll vagy!
    

Fido71 1575 27. Mai 2014 20:00   reply to: 1574
...csak gyanítom, hogy egy troll.
Biztosra nem tudom.
Mindenesetre érdekes, hogy a "hazai" fórumon nem ennyire aktív.
    

Kawakarika 1574 27. Mai 2014 19:50   reply to: 1573
Megnyugtatlak Tamàs:nem is fogod!
Jo pàran tudjuk itt a fòrumon,mint ahogy Te is...

    

Fido71 1573 27. Mai 2014 19:38   reply to: 1572
Nekem meg a "Messzirõl jött ember ...." esete ugrik be mindig róla.
Esetleg Colombo felesége, mert õt sem látta még senki. :)))
    

Satancica 1572 27. Mai 2014 18:40  
Uraim, kérem! Semmi gond....mindenki végezze a dolgát...:)
Eddig is megvoltam egyedül........ezután is megfogok....:)
Egy kérés volt ...semmi több....
Marcika66 kissé ironikus a megjegyzésed....... Ha annyira jönnél: szokták mondani a távolság nem akadály.......
    

marcika66 1571 27. Mai 2014 11:45  
Kérek minden kedves motorost, aki NEM dolgozik csütörtökön, kísérje el Anikót! Sajnos mint kiderült, ezen a napon minden Zselici motoros dolgozik...
    

manóbácsi 1570 27. Mai 2014 08:39  
Vannak kik DOLGOZNAK csütörtökön !
A zselici motorosok Képesek mindenre ha a motoros társukról van szó ! Vannak kik el zavarják a szekér tolót a maguk oldaláról és vannak ki várnak MINDEN JÓSZÁNDÉKU motorost !


    

marcika66 1569 27. Mai 2014 07:44   reply to: 1568
Satancica, ha a Zselici motorosok nem képesek én hidd el elmennék veled csütörtökön, csak Somogy kicsit messze van...
    

Satancica 1568 26. Mai 2014 17:14  
Ibituba.......de csütörtökön van a sz......napom.....
    

ibituba 1567 26. Mai 2014 13:10   reply to: 1566
Nézd meg a Zseliciek oldalát. Írtam Neked júnis 01.-rõl, vasárnapról.
    

Satancica 1566 25. Mai 2014 19:22  
Csütörtökön valaki lejön velem a Balcsihoz?
    

Satancica 1564 17. Mai 2014 13:45  
Reméljük holnap jó idõ lesz.,,,,,,,,,,,,,
    

Satancica 1561 14. Mai 2014 06:20   reply to: 1560
Megpróbálok ott lenni!!!
    

kamko 1560 14. Mai 2014 06:00  
Kár, pedig nem sok INGYENES tréning van, ahol gyakorló motort is biztosítanak...én legalábbis még nem hallottam ilyenrõl...
    

Satancica 1559 13. Mai 2014 23:47  
Szia Norbi!
Jelentkeztem a tréningre..de nem hiszem, hogy eltudok menni.

    

kamko 1558 13. Mai 2014 21:57   reply to: 1557
Norbi, a tréninget kár lenne kihagyni, vasárnap pedig már jobb idõ lesz:

Szombaton felszakadozik a felhõzet és lassan mérséklõdik a szél is. Vasárnaptól fokozatos és határozott melegedés kezdõdik.

Kedves motoros társak!

A MOTOROSOK a MOTOROSOKÉRT Közhasznú Alapítvány, a Széles Út Egyesület és a Somogyi Motorosok közös szervezésében 2014.05.18-án 10.00 órai kezdettel INGYENES motoros vezetéstechnikai tréninget tartunk. A létszám korlátozott, a részvétel elõzetes regisztrációhoz kötött, melyet a következõ linken lehet megtenni: http://www.motamot.hu/treningkv

A tréning során útmutatást és gyakorlási lehetõséget biztosítunk számotokra kanyarodási, elkerülési és fékezési manõverek magabiztos alkalmazásához. A tréningen saját motorkerékpárral lehet részt venni, de emellett az alapítvány biztosít két gyakorló motorkerékpárt is.

A részvételhez szükséges a kategóriádnak megfelelõ érvényes motorkerékpár jogosítvány, illetve megfelelõ ruházat (bakancs, protektoros nadrág, kabát, kesztyû és bukósisak).

A tréning helye:

Kaposvár, MÁV teherpályaudvar (610-es úton Dombóvár felé Kaposvár tábla után jobbra).
A tréninget esõs idõben is megtartjuk!

http://www.motamot.hu/
http://www.szelesutegyesulet.hu/


    

2xi 1557 13. Mai 2014 20:59   reply to: 1556
Szia Anikó!
Tréningre nem jössz ??
Ha jó idõ lesz akkor motorozok..
    

Satancica 1556 13. Mai 2014 19:58  
Kedves Barátaim!
Esetleg valaki. akárki.... ha a hétvégén jó idõ lenne .....lejönne velem valaki egy kötetlen gurulásra, beszélgetésre....legyen akár Fonyód, akár Boglár .a lényeg tali a Balaton part...
:)

    

kamko 1555 9. Mai 2014 21:46  
Kedves motoros társak!

A MOTOROSOK a MOTOROSOKÉRT Közhasznú Alapítvány, a Széles Út Egyesület és a Somogyi Motorosok közös szervezésében 2014.05.18-án 10.00 órai kezdettel INGYENES motoros vezetéstechnikai tréninget tartunk. A létszám korlátozott, a részvétel elõzetes regisztrációhoz kötött, melyet a következõ linken lehet megtenni: http://www.motamot.hu/treningkv

A tréning során útmutatást és gyakorlási lehetõséget biztosítunk számotokra kanyarodási, elkerülési és fékezési manõverek magabiztos alkalmazásához. Tréningen saját motorkerékpárral lehet részt venni, de emellett az alapítvány biztosít két gyakorló motorkerékpárt is.

A részvételhez szükséges a kategóriádnak megfelelõ érvényes motorkerékpár jogosítvány, illetve megfelelõ ruházat (bakancs, protektoros nadrág, kabát, kesztyû és bukósisak).

A tréning helye:

Kaposvár, MÁV teherpályaudvar (610-es úton Dombóvár felé Kaposvár tábla után jobbra).
A tréninget esõs idõben is megtartjuk!

http://www.motamot.hu/
http://www.szelesutegyesulet.hu/


    

kamko 1554 2. Mai 2014 21:51  
Balatonfüred, Tagore sétány, 2014. május 31-i Balaton kerülõ túránk 5. állomása.

    

manóbácsi 1553 2. Mai 2014 20:42  

Anikó !
Jobban jártál volna a ma velünk jössz !
    

2xi 1552 2. Mai 2014 19:30   reply to: 1551
Szia Anikó! Jó idõ lesz ....máma is csak egyszer áztunk meg....

Nem láttalak Hartán...
    

Satancica 1551 2. Mai 2014 16:29  


A május 3.-án TERVEZETT BALATON KERÜLÕ A ROSSZ IDÕ MIATT SAJNOS ELMARAD!!!
NAGYON VÁLTOZÉKONY IDÕT JÓSOLNAK?ÉS SZOMBATRA KIFEJEZETTEN ROSSZABBRA FORDUL.
A KÖVETKEZÕ IDÕPONTOT MAJD IDÕBEN TUDATJUK VELETEK.


    

Satancica 1550 30. April 2014 20:15  
Kedves Motoros Ismerõsök! A környékben lakók: május 3.-án szombaton:
A Lengyeltóti benzinkútnál találkozunk 8.15kor!
Reméljük jó idõnk lesz!

"Kedves MotorMániások. Május 3.-án V. Balatonkerülõ túra. Gyülekezõ 8.30-tól a Balatonlellei CBA parkolóban(McDonalds mögött). Indulás 9.15-kor Keszthely irányába---

:)
    

Kilos 1549 30. April 2014 19:12   reply to: 1547
Lacus, a Harta nem ott alvós. A folytatás lett volna a dusnoki sátorozás, de érdektelenség miatt lefújták. Persze, ha valaki ott akar maradni Hartán nincs semmi akadálya, van szállás a Halász csárdában, vagy akár a Hartai motorosoknál is ott lehet aludni.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmWyAkPgnyngdDJGS09XeWFKcGcxcHRVU25rdU5veWc&usp=drive_web#gid=0
    

2xi 1548 30. April 2014 18:39   reply to: 1547
Szia Laci! Nem alszom ott megyek jövõk....9 után akarok indulni


Holnap Veterán börzére jön valaki Siófokra???
    

szocske129 1547 30. April 2014 17:38  
Norbi! Ott is alszotok Hartán?
    

Nmiki 1546 30. April 2014 17:38   reply to: 1545
Nem, mert hajnali 8-kor újra jelenésem van Hévízen.
    

doki74 1545 30. April 2014 15:46   reply to: 1544
Hello,
Ott is maradsz Hartan ? Eleg keson tudsz indulni.
    

Nmiki 1544 29. April 2014 21:28   reply to: 1539
Én készülök, de leghamarabb 12.30-kor tudok indulni Hévízrõl.
    

doki74 1543 29. April 2014 21:18  
Ha minden jól megy megyünk mi is.
    

2xi 1542 29. April 2014 21:13   reply to: 1541
Szia Doki! Persze találkoztunk Hartán...

    

doki74 1541 29. April 2014 21:09   reply to: 1540
Voltál õsszel is igaz?!. Ha jól emlékszem találkoztunk. :)
    

2xi 1540 29. April 2014 21:07  
Szia Laci! Én megyek ha jó idõ lesz...

    

szocske129 1539 29. April 2014 20:02  
Sziasztok. Megy valaki Hartára?
    

Nmiki 1538 29. April 2014 07:17   reply to: 1535
Miért? Csak nem érzed úgy, hogy a FÓRUM a hibása gondjaidért?!?
    

kamko 1537 28. April 2014 21:28  
.
    

Draghubi 1536 20. April 2014 23:05  
Egyet ertek veled Fido. Meg annyit tennek hozza, hogy az arfolyam valtozas lehetosege benne van a szerzodesben. Csak el kellett volna olvasni azt a bizonyos "aprobetus" reszt. Tudom mert en is vettem fel ilyen hitelt csak nem sajnaltatom magam. Csa en annyit vettem fel amit vissza is tudtam fizetni. Nem tudom sajnalni a sok hulyet akik tobb tizmilliot vettek fel hazra tobb evtizedes futamidovel. Mit gondoltak hogy 30-40 evig nem valtozik semmi? Es nem szeretnem ha az en penzembol "mentenek" meg oket. Ennyi.
    

Freagen 1535 20. April 2014 22:15  
tudnám a gecibe megszüntetni ezt a faszom forumot de jo lenne
    

Fido71 1534 20. April 2014 21:46  
Azzal kezdtem: "Minden rossz szándék nélkül"!
Véleményem írtam le nagy általánosságban, nem kötöttem bele senkibe.
Nem neveztelek meg.
Akinek nem inge...

Az értelemrõl pedig nem óhajtok veled vitázni a kommented után.

Ha szidnám veled az egész hitelrendszert, akkor f@sza csávó lennék, úgy gondolod?

Próbáltam finoman fogalmazni, nem azt írtam, hogy nagy marha volt mindenki, aki nem forint-hitelt vett fel /aki forintban kapja a fizetést/.
Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, mikor aláírt.
Más is bukott nagyot, de azért az gáz, hogy mindenki hibás csak te nem.


    

Fido71 1531 20. April 2014 21:18   reply to: 1530
Minden rossz szándék nélkül:
Azért az is ludas, aki a hiteleket felvette vagy csak mindenki más? :(
5-10 évre hitelt felvenni mûszaki cikkre, jármûre/?

Mikor visszakaptak 40-50ezret év végén /ha jól állt a forint/, senki nem panaszkodott vagy hagyta a banknál a lóvét.
Akkor "szegény forint-hiteleseket" senki nem sajnálta.
Fordult a kocka...

Sajnos csak azokkal "érzek együtt", akik lakáshitelt vettek fel.
Aki autóra, motorra, hajóra és egyéb "luxuscikkekre" vettek fel hitelt, azoknak el kellett volna gondolkodni, hogy valóban szükségük van-e rá.
Elég lett volna az önrészbõl venni egy kicsit idõsebbet.
Várható volt, hogy a 0%-os befizetések és a pár %-os kamatok nem sokáig maradnak talpon.

Pénzügyi elemzõk a válság elõtt évek óta harsogták /én 2004-tõl emlékszem/, hogy nagyon veszélyes játék ez!
De mindenki lesz@rta, mert jó volt 0 forinttal kitolni egy jármûvet a kereskedõtõl.
    

manóbácsi 1529 19. April 2014 09:15  
Nagyon jó idõt és nyugalmat hozzon a nyuszi !
Kellemes ünnepeket !

    

2xi 1528 19. April 2014 08:20  
Kellemes Húsvéti ünnepeket minden motorosnak barátomnak!
    

vanek 1527 17. April 2014 09:40   reply to: 1526
Zoli!
Ha ez vigasztal, felénk is moslék idõ van...
Majd csak lesz gumikoptató idõjárás!
    

VZ800 Marauder 1526 17. April 2014 09:07  
Menne'k,menne'k,de csak esik,esik!
Szerencse're,minden de'luta'n,sikerult mega'zni!
Tegnap,aze'rt lecsere'ltem az elso gumit,a GSX 1.4 -en!
Megne'ztem a fe'kbete'teket,ha't hamarosan csere......!
    

VZ800 Marauder 1525 15. April 2014 21:38  
Jó nap volt,a szombat!
Tegnap sikerült,idén elõször megázni!

    

2xi 1524 15. April 2014 19:43   reply to: 1517
Szia Tormi! Jók a képek !!
    


TPBalaton 1522 14. April 2014 16:21   reply to: 1519
Nézd a pozitív oldalát!
Van Tourinform free wifid!
:-)))
    

bandit59 1521 14. April 2014 16:10   reply to: 1519
Nálam süt a nap, szép az élet, mindjárt kész a pacal kérem !
/ egy kis körömmel, és gombával /

Sõt, kérem, mert három szelet palizer reggelire, ---------------- na az nem sok !

Jó képek, végre más szemszögbõl !


    

VZ800 Marauder 1520 14. April 2014 16:04  
Bizony!
    

VZ800 Marauder 1519 14. April 2014 16:02  
Szakad ez a ku.va esõ!
Itt állok Földváron a rag alatt a tesconál! Meg biztos vagy 1órát!
    

VZ800 Marauder 1518 14. April 2014 12:25  
na
    

VZ800 Marauder 1517 14. April 2014 12:18  
még
    

Previous page
Hoterkep

Member count: 22130
5.614 tours so far
14.222.326 km
34073 stat_participants