TESZTÜZEM
Please log in

Registration Forgot password

21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18

Velencei-tavi motorosok
Comment
Bulldog1100 (msg) 517 Dec. 24, 2016, 11:21 a.m.   x
Ugyan nem vagyok Velencei tavi motoros, de imádok a tó körül gurulni.

Boldog Karácsonyt minden tó imádónak.
     Reply to this

Jani.55 (msg) 516 Dec. 24, 2016, 9:56 a.m.   x
Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden kedves motorostársamnak.
     Reply to this

Jani55 (msg) 515 July 7, 2014, 10:44 a.m.   x
Motorosok, robogósok!

Guruljatok el július 12-én a Velencei Vízi Várba, a MOL Motoros Family Fesztiválra!
Lesz tókerülõ túra, megmutathatjátok mekkorát szól a motorotok, részt vehettek a motoros szépségversenyen, csobbanhattok, sportolhattok, és egy hatalmasat bulizhattok az esti koncerteken. Mindezt teljesen ingyenesen, és még értékes nyeremények is várnak rátok! (elõzetes regisztráció kötelezõ)

Töltsétek az egész hétvégét Velencén, strandoljatok vasárnap is! Július 13-án, vasárnap a MOL Motoros Family Fesztivál minden résztvevõje 50% kedvezménnyel vásárolhat belépõt a Velencei Vízi Várba, az éjszakát pedig a Drótszamár Park és Kempingben tölthetitek, ahol 10%-kal olcsóbban sátrazhattok!

Gyertek!

Reply to this

Jani55 (msg) 513 June 9, 2014, 11:34 a.m.   reply to: 512 x
Kollár László videoja: Link
     Reply to this

Suprati (msg) 512 June 9, 2014, 8:43 a.m.   reply to: 511 x
Még képek:
Link
     Reply to this

Hill (msg) 511 June 9, 2014, 8:21 a.m.   reply to: 509 x
Jani koszi a kepeket a regi motorokrol...Fiatalsagomat idezi..

Reply to this

Hill (msg) 510 June 9, 2014, 8:19 a.m.   x
Hi...Tegnap este hazafele meglatogattam az uj ´ partot´..10 ora korul volt...Rengeteg ember...Sutodek dugig...Nekem tetszett ebben az idoszakben...Ami viszont nagyon zavart, hogy a kutyakat is ott setaltattak sokan..Lehet...masnap a gyerekek a KUTYAHUGYOS homokban fognak jatszani es az emberek napozni???Amugy sajat kertben nagyon is kutyabarat vagyok..
     Reply to this

Jani55 (msg) 509 June 8, 2014, 4:18 p.m.   x
Pünkösdi Old Motoros Fesztivál:
     Reply to this

Jani55 (msg) 508 June 8, 2014, 4:15 p.m.   x
A tegnapi Agárdi találkozó:
     Reply to this

Jani55 (msg) 507 June 8, 2014, 4:13 p.m.   reply to: 505 x
Hali! Nem vészes, biztonságos, fõleg, hogy rámenni tilos. Én majd arra leszek kíváncsi, hogy egy-két hét és -20C, 5 év alatt mekkora rombolást végez.

De most itt a nyár ezerrel, gyertek!!!

Aki nem tud jönni, nézze Kollár László videoját: Link

És egy tündér
     Reply to this

furoember (msg) 506 June 7, 2014, 10:55 p.m.   x
´stét!
Egy szóval fogalmazva: Tetszik! Ma délután ellátogattunk kiscsaláddal a "Kapuba". Szerintem egész jó lett, rengeteg ember, nagyon tetszett a gyerekeknek a homokos part. Kb. ötpercenként láttam járõrözõ rendõröket (nem mindig ugyanazt :) ), még minden szép és tiszta. Reméljük így is marad.
A parti "védmû" az ominózus dróthálóval, na az viszont brutális! Ott még lesz átépítés az tuti! És amit az egyik fürdõzõ vett észre -nekem fel se tûnt mivel nem fürödtünk- az az, hogy nincs öltözõ, és iszonyat messze van a WC, valamint le se sz.rják a dohányozni tilos táblákat.
A sült hal viszont még mindig ott a legfinomabb a tóparton!

Reply to this

Suprati (msg) 505 June 3, 2014, 4:28 p.m.   reply to: 501 x
A 2. képen látható háló miatt mondta az egyik vizimentõs, hogy itt nem dolgozna... Személyesen még nem láttam, de már mondták, hogy kiállnak a drótok, vékony talpú cipõvel nem lesz biztonságos. Te nézted Jani?
     Reply to this

Jani55 (msg) 504 June 3, 2014, 1:29 p.m.   reply to: 503 x
Igen, a kb 5-6m magas betonfallal határozottan és jól érzékelhetõen elválasztott (496) halsütõ is kinyitott. (a feltétlen fontos, kifejezetten tájbaillõ betonfal ötlete nem tudhatni kié, azt sem tudjuk, ki engedélyezte, a kivitelezés olyan pocsék, hogy már szép és nyilvánvalóan a fennmaradási engedélye is rendben)

Hétvégén kánikula lesz, GYERTEK!
     Reply to this

furoember (msg) 503 June 3, 2014, 9:59 a.m.   x
Köszi a képeket! Ezek szerint akkor a halsütõ is kinyitott végre?
     Reply to this

Jani55 (msg) 502 June 2, 2014, 7:38 p.m.   x
...
     Reply to this

Jani55 (msg) 501 June 2, 2014, 7:36 p.m.   x
Ma volt idõm, be tudtam járni a partot, lássátok Ti is:
     Reply to this

Hill (msg) 500 May 30, 2014, 5:36 p.m.   reply to: 499 x
Koszi a kepeket....Jani
Erdekes betonfal...Mi a funkcioja???...Lehet, majd kiderul...
     Reply to this

Jani55 (msg) 499 May 30, 2014, 4:29 p.m.   x
Gyertek, nézzétek:
     Reply to this

Jani55 (msg) 498 May 30, 2014, 4:26 p.m.   x
Ma délben, hivatalosan is megnyitott a Velencei-tó Kapuja.
Az intézmény, a strand, a napozók, a parkolók... Tessék, nézzétek:
     Reply to this

Jani55 (msg) 497 May 30, 2014, 4:24 p.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 496 May 30, 2014, 4:23 p.m.   x
Velencei specialitás: a BETONFAL két oldala:
(sajnos, egy képen nem lehet bemutatni)
     Reply to this

Hill (msg) 495 May 20, 2014, 7:24 p.m.   reply to: 494 x
Koszi a hireket Jani...Meg a kesobbi fotokat..
Remeljuk az ingyenesseg nem csak kezdeti dolog lesz
     Reply to this

Jani55 (msg) 494 May 20, 2014, 4:37 p.m.   reply to: 493 x
Hill, Hamarosan nyitóünnepség, készítek képeket.
Az építõk levonultak, de még lezárt terület...
Azt ígérik, hogy a páratlan intézmény ingyenes fürdési és parkolási lehetõségeket nyújt, játszóterével, sekély vizû lejáróival...
SPAR is lesz...
     Reply to this

Hill (msg) 493 May 19, 2014, 8:17 p.m.   reply to: 492 x
Szia Jani...Mar igy le lehet barnulni???:)))
Par kep erdekelne, hogy milyen a part mostanaban...

Reply to this

Jani55 (msg) 492 May 19, 2014, 6:34 p.m.   x
Jön valaki 21-én a Biztonságos Közlekedés Napjára a Drivingcamp Hungary telephelyére Zsámbékra?

ITT A NYÁR, a hónap végén elvileg a Tó-Kapuja átadása is megtörténik.
Strandidõ is lesz addigra, gyertek!
     Reply to this

Jani55 (msg) 492 May 19, 2014, 6:34 p.m.   x
Jön valaki 21-én a Biztonságos Közlekedés Napjára a Drivingcamp Hungary telephelyére Zsámbékra?

ITT A NYÁR, a hónap végén elvileg a Tó-Kapuja átadása is megtörténik.
Strandidõ is lesz addigra, gyertek!
     Reply to this

mikromiki (msg) 491 Feb. 24, 2014, 1:21 p.m.   x
Sziasztok!

Program ajánlat 04.12.-ére:

Link

Sosem árt tavasszal felfrissíteni letompult tudásunkat.
Egyénileg és kész csapattal is várjuk a jelentkezõket.

Reply to this

Jani55 (msg) 490 Feb. 22, 2014, 8:35 a.m.   x
Laza tókörüli gurulást tervez holnap délelõttre a Honda Motorcenter: Link
Gyertek!
     Reply to this

Jani55 (msg) 489 Feb. 22, 2014, 8:34 a.m.   x
Nem mûködik..... (egy harmadéve én írtam ide utoljára...)
Megpróbálom még egyszer!
     Reply to this

Jani55 (msg) 488 Oct. 14, 2013, 7:55 a.m.   x
A tó-kapuja készül ezerrel: Link
Tessék a videot is megnézni. UNOKÁINK IS NYÖGNI FOGJÁK!
     Reply to this

Jani55 (msg) 487 Sept. 4, 2013, 10:48 a.m.   x
Rengeteg munka van még, óriási felfordulás a belsõbb területeken (a körbekerített törmelékhegyek nagyon tetszenek, ki nem hagynám...)
De határozottan tisztul...
     Reply to this

Jani55 (msg) 486 Sept. 4, 2013, 10:38 a.m.   x
2013 szept elsõ hetén, a tópart úton a vasút felé haladva látható, az út az útszéli parkolókkal elkészült, a belsõ parkolók is majdnem készen (tóra rálátás az nem lesz):
     Reply to this

KatLaci (msg) 485 Sept. 3, 2013, 4:23 p.m.   reply to: 484 x
Koszi az infokat....Csak lesz akkor valami vegre....

Reply to this

Jani55 (msg) 484 Sept. 3, 2013, 11:01 a.m.   reply to: 482 x
2013. 07. 24-én átadták a munkaterületet az új kivitelezõnek.
Augusztusban elkészült végre a Tóparti út beruházással érintett szakasza (aszfaltozás kijavítva, útszéli parkolók elkészültek), közlekedni már biztonsággal lehet. SPA-tól, a kb 6 éve félbehagyott járdaépítés befejezõdött, biztonsággal lehet gyalogosan közlekedni a "Fehérház" felé.
Eszméletlen mennyiségû homokot hordtak a partra (de minek, ha strandként nem mûködhet, mivel építési terület). A szél kavarja a szétterített homokot... A 100m3 nagyságrendû szemétlerakat továbbra is gondosan bekerítve... az egyébként építési területen, érthetetlen.
A "betonrengeteg" tovább épül, az emeleti részeken folytatják az építkezést. Majd készítek képeket, ha lényegi változás lesz, addig teljesen felesleges...

A strandszezonnak sajnos 20-ával vége...
     Reply to this

furoember (msg) 483 Sept. 1, 2013, 8:49 p.m.   reply to: 482 x
Megelõztél! Tegnap délután a kastélynál voltunk, oda vittünk bútorokat, és akkor láttam én is, hogy dolgoznak. Gyorsan megkérdeztem az ügyfelünket, hogy mit tud a dologról, és azt mondta, hogy megvan a pénz a befejezésre, illetve megvan az új kivitelezõ. Reméljük ez jobb lesz mint az elõzõ, és ha már olyan k. fontos volt ez a csodaprojekt, akkor legalább befejezõdik, és nem egy torzót kell bámulni a part helyett. Nem utolsósorban jó lenne visszakapni a megszokott halsütõt... :)
     Reply to this

KatLaci (msg) 482 Sept. 1, 2013, 6:32 p.m.   x
Valaki tudja mi tortenik Velencen a betonrengetegben??Tegnap arra jottem el es nagyon dolgoztak az emberek..Csak nem kesz lesz lassan a Part??
     Reply to this

Dodiba (msg) 481 Aug. 5, 2013, 9:05 a.m.   reply to: 479 x
Szép darab. :-))
Ötletes és tuti sok idõt áldoztak rá.
     Reply to this

Jani55 (msg) 480 Aug. 5, 2013, 9:02 a.m.   x
3
     Reply to this

Jani55 (msg) 479 Aug. 5, 2013, 9:01 a.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 478 Aug. 5, 2013, 8:58 a.m.   x
A hétvége legszebb képei a Tóbíró Strand parkolójából.
Tessék a finom részleteket is vizsgálni:
     Reply to this

Jani55 (msg) 477 July 31, 2013, 8:48 a.m.   x
Kezdõdik a FEZEN 2013 Link
GYERTEK!
     Reply to this

KatLaci (msg) 476 July 28, 2013, 3:19 p.m.   reply to: 475 x
Koszi Jani..
Ezert nem talaltam akkor..

Reply to this

Jani55 (msg) 475 July 28, 2013, 12:18 p.m.   reply to: 474 x
Tessék: Link
     Reply to this

KatLaci (msg) 474 July 27, 2013, 7:16 p.m.   x
Valaki megtudna adni a Panorama Kemping honlapjat??
Valahogy nem talalom, mint eddig..
Satorozas erdekelne...KOSZI
     Reply to this

Jani55 (msg) 473 July 27, 2013, 1:27 p.m.   x
Kezdõdik a FEZEN 2013, mindenki megtalálja a kedvenceit, tessék a programokat szervezni, gyertek! Link

Tombol a nyár, a strandokon a gyönyörû lányok bikiniben, monokiniben...
a legújabb õrület:
     Reply to this

Petipapa (msg) 472 June 18, 2013, 4:14 p.m.   x
Janinál a pont !

Úgy gondoljátok, hogy ez a project nem lett volna hátrányunkra? Nos, mesélje már el nekem valaki, mi a fene jó abban, ha közvetlenül a vízparta épül pl. ABC, olyan területre, amit a strandolók eddig teljesen kihasználtak? Minek oda kesztyû vagy kabátkészítõ, vagy éppen tv szerviz? Ott, ahol ilyen meleg idõkben szinte harc volt a helyekért. De arra is kíváncsi vagyok, szerintetek ki a fene fogja havi majdnem fél milláért bérbe venni az üzleteket? Minek kellett milliókért hidat építeni egy kb. 80m-es kerülõ helyett?
Tényleg, mi is a jó nekünk ebben?

Reply to this

Jani55 (msg) 471 June 17, 2013, 7:59 p.m.   reply to: 466 x
Taroval egyetértve, én is, mint Agárdi, igen, irigykedve jöttem/tünk Velencére. Agárd-Gárdony és Velence között nagy különbségek voltak-vannak, most az elmúlt 20 évben érzem úgy, erõsen jön fel Gárdony, Velence meg pusztul!.
(kb 2000-ig Agárd, az MG kombinát megszûnésével gyakorlatilag az utolsó munkáltatót is elvesztette. volt még és van az Iskola-Gimnázium, maradt a Fürdõ, a tó mint idegenforgalmi nevezetesség, Üdülõk. Agárd-Gárdony: Önkormányzat és Intézményei, Óvodák, Iskolák, 2Rendelõ 2Gyógyszertár...
Velencén az AGRO fénykorában 660 fõt foglalkoztatott, itt Szakiskola, Kisegítõ Iskola, 2 Általános Iskola, 2 Óvoda, Önkormányzat és Intézményei, 3Rendelõ, 3Gyógyszertár... Üdülõk: Helios, Juventus, ÁSZ, ÉDÁSZ, DRV stb, új Fürdõ. Fél Agárd-Gárdony Velencére járt dolgozni. hány munkahely ez??? az Agro behalt, pusztulat. De minden más rendben.
Agárd-Gárdony: meg kell nézni a mellékutcákat, rettenetes. Velencén, nagyjából minden út, utca aszfaltozott és rendben, kivéve a Tópart utat. Agárd-Gárdony áruházakkal tele lett: 2Spár, Aldi, Penni, Lidl, Vásárcsarnok, ez ugye 6 új nagy áruház, a régieket nem számolva. Velencén egy sincs!!! hová járun bevásárolni? Húsboltunk is 3 éve van...
Velencén a legnagyobb szabadstrandot tönkretették, evvel az idegenforgalom gyakorlatilag megszûnt. Az idegenforgalom áttevõdött az Agárdi-Gárdonyi Strandokra, amelyek gyönyörûek, gondozottak.)
Nézzétek meg, milyen nyüzsgõ élet van Agárdon, tele programokkal. Velence??? MEGHALT!!!
Velencén minden második ház ELADÓ, mindenki menekül innen... Normális állapot ez?
     Reply to this

Taro (msg) 470 June 17, 2013, 7:26 p.m.   x
Bocsánat. Gárdonyhoz képest volt rakéta fejlõdés.
Mi gárdonyiak állandóan azzal szembesültünk, hogy Velencén épülnek az utak, szépen néz ki a település, addig Gárdonyban már biciklivel is nehéz közlekedni, stb.
A történetnek sok szereplõjét személyesen ismerem. Ezért tudom a döntés elõkészítésének és magának a döntésnek a történetét (szerintem jó döntés volt a project, azzal nem számolhatott senki, hogy a fõvállalkozó egyszerûen ellopja a pénzt és csoki). Az tény, hogy a Beruházás elõ volt készítve, minden lakos tudta, hogy az önkori választások után indul. Surányi határozottan kijelentette, hogy amennyiben ismét nyer, akkor a beruházás létrejön. A választásokon nyert, vagyis a többség támogatta a projectet (nem is lett volna hátrányára Velencének).

Reply to this

Petipapa (msg) 469 June 17, 2013, 6:31 p.m.   x
Hogy kinek az ötlete és miért, az csak magánbeszélgetés tárgya lehet sajnos.

Reply to this

Petipapa (msg) 468 June 17, 2013, 6:30 p.m.   x
A lakosságnak eszébe nem jutott volna efféle gigamarhaság. Nem véletlenül ágáltak-ágálnak ellene olyan sokan.

Reply to this

Dodiba (msg) 467 June 17, 2013, 6:28 p.m.   x
Azt azért megkérdezném, hogy kinek az ötlete volt egy ekkora településre plázaszerû központot építeni........
Amivel elcsesznek jó pár méter partszakaszt......

Kétlem, hogy a lakosság állva tapsolt.
     Reply to this

Petipapa (msg) 466 June 17, 2013, 6:22 p.m.   x
Nem akartam beleszólni a dolgok folyásába, de nem tudom megállni.
Taro, mint régi Velencei, aki félig- meddig látja a dolgokat, szeretnélek kijavítani.
Azt a bizonyos rakétaszerû fejlõdést elképzelni sem tudom, honnan vetted. Ellenkezõ példát erre számtalanul tudok mutatni. A másik: Ez a beruházás igen is döntési hiba volt, a lakosság nagyon nagy részének akarata ellenére. De bizonyos üzleti körökkel és a széllel szemben ugye.....
És végül: a polgármesternek esze ágában nem volt elhalasztani, sõt, igencsak sürgõs volt neki anno a kezdés, hogy ne lehessen semmiképp visszalépni belõle.

Reply to this

Dodiba (msg) 465 June 17, 2013, 5:40 p.m.   reply to: 464 x
" Míg Agárd, Gárdony ütemesen csúszott a lepusztulás felé, addig Velence rakétaként fejlõdött. "
Ezt a rakétás fejlõdést konkrétan hol lehet megtekinteni??????
Gondolom valami járhatatlan út vezet oda, ezért nem láttam még........

Ja csak halkan jegyzem meg, hogy jelenleg Magyarországon a egyformán mûködnek a hatalmon lévõ pártok.
     Reply to this

Taro (msg) 464 June 17, 2013, 2 p.m.   reply to: 463 x
Halkan szeretném megjegyezni, hogy A Polg. asszony elhalasztotta a beruházást és felkérte a lakókat, hogy csak akkor szavazzanak rá (2010), ha támogatják a a beruházást. Nyert (talán így volt korrekt).
A fõvállalkozó kiválasztása L. Simon személyéhez kötõdik.

Egyébként a helyiek nem imádják, egyszerûen elismerik Surányi Ágnes teljesítményét. Míg Agárd, Gárdony ütemesen csúszott a lepusztulás felé, addig Velence rakétaként fejlõdött.

Az elmúlt 23 évben Velence valóban a Velencei tó legszebb települése lett. Ez a beruházás nem döntési hiba, hanem bûncselekmény folytán tette tönkre többek között Surányi Ágnes 20 éves munkáját is (a vádlott egyébként igen jó viszonyt ápolt L. Simonnal, kb. 15 éve).
     Reply to this

KatLaci (msg) 463 June 17, 2013, 8:26 a.m.   reply to: 462 x
Nem beszelve, hogy az ottlakok a "vezetoseget" Istenkent imadjak...
Mint egy ottlako mondta "Nem ok tehetnek a part elQ...a miatt"..
Errol akkor ennyit..
     Reply to this

bareszz (msg) 462 June 16, 2013, 1:53 p.m.   x
Attól tartok , hogy megusszák. Nagyon stabilan ülnek eggyesek a székükben.
     Reply to this

Jani55 (msg) 461 June 15, 2013, 9:15 a.m.   x
Itt a várva várt nyár!
Agárdon (Tópart u. 17.) V-Strom találkozó. Gyertek!

Lehe, hogy börtönbe nyílik a Tó-Kapuja? (akit érdekel) Link

Reply to this

furoember (msg) 460 June 5, 2013, 10:01 a.m.   reply to: 459 x
"A tervek már a kormány asztalán vannak"
Akkor indulhatna is a sok léhûtõ dolgozni! Van lapát meg talicska bõven!! :D
     Reply to this

Jani55 (msg) 459 June 4, 2013, 8:23 p.m.   x
Velencei-tó Kapuja? L. Simon megmondta:
Link

Ne felejtsük: június van!
     Reply to this

Jani55 (msg) 458 May 31, 2013, 9:21 a.m.   x
Nagyon nagy baj van Velencén! (akit érdekel bõvebben itt téjékozódhat)
Link

Emlékeztetõül:
     Reply to this

ZoB (msg) 457 May 28, 2013, 10 p.m.   x
Nagyon nehezen hozható helyre....
A beton szarok még hagyján, el lehet takarítani onnan, de a 40 éves platánfákat nem tudom, hogy teszik vissza....
     Reply to this

furoember (msg) 456 May 23, 2013, 1:12 p.m.   reply to: 455 x
És még meg is fogja úszni a köcsög... De az is aki ezt az egész ökörséget egyáltalán kitalálta!!! Volt egy partszakasz, ami emberek ezreinek megfelelõ kikapcsolódási lehetõséget biztosított. Szét lett b...va egy elmebeteg ötlet miatt, ami ráadásul (borítékolható volt elõre) be is dõlt. Az eredmény: felháborodott emberek, akiket magasról lesz.rnak, és egy nagyon nehezen helyrehozható károkozás.
     Reply to this

KatLaci (msg) 455 May 22, 2013, 1:45 p.m.   x
Lassan halad... Q.....a lassan..:(((

Link

Reply to this

KatLaci (msg) 454 May 20, 2013, 8:15 p.m.   reply to: 452 x
Az az :.:En voltam...Mogottem 3 sportmotor volt meg.
Igaz, ok elobb elmentek..
Sajna tunderke nem a kornyekemen volt...

Reply to this

furoember (msg) 453 May 20, 2013, 7:31 p.m.   x
Sziasztok, ma én is elmotoroztam a "plázs" mellett. Hogy ezért még senkit nem lincseltek meg?! Mennyi jó halat megettünk ott... Most meg tényleg olyan mint Csernobil.

Reply to this

Jani55 (msg) 452 May 20, 2013, 5:49 p.m.   reply to: 451 x
Akkor jól láttam, mert a kerékpárúton volt egy K1100...
Velence büszkeségét, "Az Európai Források Elherdálásának" EMLÉKMÛVÉT is megnézted és ezt a tündért?

Reply to this

KatLaci (msg) 451 May 19, 2013, 7:50 p.m.   x
Ma elmentem az "aranypart" mellett...Lehet Csernobil nezhet ki igy, ahogy ez a regi szabadstrand. BORZALMAS
     Reply to this

Jani55 (msg) 450 May 10, 2013, 5:47 p.m.   reply to: 449 x
A nekem legjobban tetszõk:
     Reply to this

Jani55 (msg) 449 May 8, 2013, 1:17 p.m.   x
A különleges autók szerelmesei számára igazi meglepetést tartogat az idei szezon "Amerikai Rally" 2. találkozója, mely Szlovákiából indul, érinti Székesfehérvárt, majd a Balatonnál ér véget. Pénteken délután a Skála parkolóban lehet megtekinteni a különleges autókat.

Amerika legszebb autói – Ford Mustangok, Chevroletek, Cadillacek, Corvettek - érkeznek Pozsonyból Székesfehérvárra május 10-én, pénteken. A 27 autót és 3 limuzint a Skála parkolóban tekinthetik meg az érdeklõdõk várhatóan 16:15 és 17:45 óra között.

Reply to this

KatLaci (msg) 448 May 2, 2013, 11:57 a.m.   reply to: 447 x
Jani
Hova lett a naracsbor errol a napozorol????
Anelkul nem is kell:)))))))))
     Reply to this

Jani55 (msg) 447 May 2, 2013, 10:04 a.m.   x
Üdv Mindenkinek!
Indul a strandszezon, május elsején már ment a vízisípálya, a napozók, napfürdõzõk ezren, a bátrabbak már fürödtek is!
Büfék, Aranykút kinyitott, GYERTEK!
Úgy néz ki, idén már NEM kell fizetni a motorkerékpárral érkezõknek a strandi parkolókban!
A kiscsernobili kapunál viszont nem lesz megnyitva az Ezüstparkoló (kell a hely a szeméttárolásra...), ott csak strandolni lehet.
     Reply to this

Gabi0508 (msg) 446 Feb. 17, 2013, 2:15 p.m.   reply to: 444 x
Pár napja hallottam, hogy elhunyt. Nem a környéken élek, de jártam néhányszor a mûhelyében. Nyugodjék békében!
     Reply to this

Jani55 (msg) 445 Feb. 17, 2013, 11:32 a.m.   reply to: 444 x
Nem tudtam (kb egy hónapja jártam ott).
Nyugodjon békében.
     Reply to this

Fakezu (msg) 444 Feb. 16, 2013, 4:08 p.m.   x
Lehet hogy nem hallott róla senki. Ma volt Varga Gábor temetése. Hirtelen hunyt el 32 évesen.
Legyen neki könnyû a föld.
Link

Reply to this

Jani55 (msg) 443 Feb. 11, 2013, 12:50 a.m.   x
SOVÁNY ez a fórum, nagyon sovány...
Én bármikor betársulok egy közös találkozós gurulásba.

A RIÓI KARNEVÁL elkezdõdött, mindenki kedve szerint keres, a google mindenkinek a barátja...

Reply to this

spirkj (msg) 442 Feb. 8, 2013, 7:42 a.m.   x
Napfényes jó reggelt kedves motorostársak!Örömmel láttam hozzászólásotokat az általam felvetett kérdéshez.Természetesen, én is a tavasztól-õszig terjedõ idõszakra gondoltam,de én egy türelmetlen nyugdíjas vagyok,aki már nagyon várja melyik "nap lesz már a tavasz". Ami a horgászatot illeti, csupán említettem, de szervezhetünk íjászatot, esetleg csak egy kis szezoneleji gyakorló tréninget a hosszú téli tespedés után.A szezonban pedig kisebb egynapos 200km körüli laza vidék, város tájnézõ gurulásokat.Üdv.mindenkinek,és jó hétvégi pihenést.
     Reply to this

Kazi (msg) 441 Feb. 7, 2013, 7:56 p.m.   x
Ha tavasszal visszatértek rá akkor engem is érdekel. Ha már ilyen közel lakunk. :-)
     Reply to this

Dodiba (msg) 440 Feb. 6, 2013, 2:08 p.m.   reply to: 439 x
A sütõs-fõzõs találkában benne vagyok. :-))
A horgászás nem nekem való. :-))
Vannak kellemes helyek a tó körül, ahol össze lehet jönni.
Kérdés mennyi embernek van rá igénye.Mondjuk már 10 fõ is elég.
Tavasszal kell erre visszatérni.
Szerintem.

Reply to this

spirkj (msg) 439 Feb. 6, 2013, 11:58 a.m.   x
Üdv. mindenkinek.Néhányatokkal már találkoztam, van akivel már motoroztam, itt ott.Rendszeresen olvasom a fórumot, igaz nem igen szólok bele, kérdésem a következõ, mi velencetavi, fehérvári motorosok nem rendezünk esetleg külön motoros programokat együtt gurulásokat, kisebb nagyobb létszámmal?Részemrõl én horgász is vagyok,lehetne horgászos ,motoros programot is csinálni, vagy sütés fõzõset is?!!Voltam már 180 as motoroslétszámú csapatmotorozáson is, de az nekem már egy kicsit fárasztó.Bocs hogy ilyen ügyben érdeklõdök,de érdekelne a válaszotok, véleményetek.üdv.spirkj
     Reply to this

KatLaci (msg) 438 Feb. 5, 2013, 1:18 p.m.   reply to: 437 x
nagyon jo ....
     Reply to this

Jani55 (msg) 437 Feb. 5, 2013, 11:59 a.m.   x
Nézzétek mit találtam:
Link

Reply to this

Suprati (msg) 436 Feb. 2, 2013, 12:27 p.m.   reply to: 434 x
Figyelünk Jani...:)
     Reply to this

furoember (msg) 435 Feb. 1, 2013, 11:41 p.m.   reply to: 434 x
Igen! :)

Reply to this

Jani55 (msg) 434 Feb. 1, 2013, 10:45 p.m.   x
Benéz ide valaki? Tetszik? Link
     Reply to this

Jani55 (msg) 433 Feb. 1, 2013, 7:48 a.m.   x
Én de ráérek!
A tó-hegy kerülés izgalmasabb...
     Reply to this

Dodiba (msg) 432 Feb. 1, 2013, 6:14 a.m.   x
Ma tó kerülés lesz, ha minden összejön. :-))
     Reply to this

Dodiba (msg) 431 Feb. 1, 2013, 6:13 a.m.   reply to: 430 x
Persze.
Ha írogat valaki. :-))
     Reply to this

Jani55 (msg) 430 Feb. 1, 2013, 6:04 a.m.   x
Nézi ezt az oldalt valaki?

Álom: Link
     Reply to this

KatLaci (msg) 429 Dec. 25, 2012, 4:41 p.m.   x
Jani Jól irtad......

Boldogságos ünnepeket mindenkinek...

Reply to this

Jani55 (msg) 428 Dec. 25, 2012, 10:19 a.m.   x
Ha visszaemlékszem a gyerekkori Karácsonyok elõtti órákra, a várakozásra, az izgatott pillanatokra, vajon milyen ajándékok kerülnek a fa alá, kitalálták-e mire is vágytam, minek örülnék a legjobban, akkor érzem valami megváltozott. Persze nem rossz ez a változás, csak azt jelzi, felnõttem, és hogy kellõen idõs vagyok ahhoz, hogy lássam a múltat, és hogy most apaként én gondoskodjak arról, hogy gyermekem számára ugyanolyan felejthetetlenné tegyem az Ünnepet, ahogy azt nekem is tették szüleim, nagyszüleim, barátaim. És látom a jövõt is szüleimre nézve, amikor már az unokájuk ajándékain törik a fejüket, ahogy egyszer majd (remélem) én is teszem majd!

Annak a kornak megvolt a varázsa, meglátogattuk rokonainkat, barátainkat, vagy ha ez valami miatt nem volt megoldható, hát képeslapot küldtünk. Ma már nem küldünk képeslapot, e-mail-ben mondjuk el, amit szeretnénk, ahogy most én is teszem és megragadva modern korunk legdivatosabb kapcsolattartási vívmányának billentyûzetét, ami nélkül lehetetlen lenne elmondom azt az egy sokat jelentõ mondatot mindenkinek:

Áldott, boldog, szeretettel teli Karácsonyi Ünnepet és Boldog Új Évet kívánok!

Reply to this

Petipapa (msg) 427 Nov. 28, 2012, 10:50 a.m.   x
Sajnos, de igazad van Dodiba, nincs, és valószínûleg soha nem is lesz felelõse ezeknek a dolgoknak. Egyébként nem írom le azokat a gondolatokat, amikrõl korábban írtam, amikre KatLaci is kiváncsi lenne, mert nekem nem telik ügyvédre. De személyesen bármikor elmesélek mindent, amit csak tudok. A volumenhez pedig csak annyit: mi a fenének kell (ha jól emlékszem) 32 üzlet a vízpartra? Egyenként közel 500 e. Ft a bérleti díja. Szerintetek sorba állnak a bérlõk?

Reply to this

Dodiba (msg) 426 Nov. 25, 2012, 8:59 a.m.   reply to: 424 x
A Kapu projekt ekkora volumenben valóban felesleges lett volna.
Nem is építették fel,csak elkezdték és a folytatáshoz szükséges pénz ......Mi lett vele????

Én csupán azt nem értem,hogy egy ekkora buktának nincsenek felelõsei.
Ha már annyira fontos a környezet- és természetvédelem.
     Reply to this

KatLaci (msg) 425 Nov. 24, 2012, 2:38 p.m.   reply to: 424 x
Szia Peti...

Én szivesen meglepödnék végre, ha valaki biztos tudatában végre már leirná a 100% igazat...Mivel én is nagyon sokat vagyok ott, érdekelne a dolog... Nem a találgatások és bolondos gondolatok...
     Reply to this

Petipapa (msg) 424 Nov. 24, 2012, 1:27 p.m.   x
Nem akartam beleszólni, de még is kibukik belõlem.
Tévedés van a Kapu projekttel kapcsolatban, ugyan is semmiféle politikai csatározásokról nincs szó. Sem jobb, sem bal oldali vagy akár középrõl jövõ ráhatás nem érvényesült ebben az esetben. Pusztán néhány "üzleti fogás" kezdett kialakulni, aminek a helyi lakosok ellenzõi lettek. Természetesen volt, akik más miatt ellenezték az egészet. Az viszont tény, sok mindent lehetne mesélni a körülményekrõl. és higgyétek el, sokan alaposan meglepõdnétek azok közül, akik nincsenek tisztában a történtekkel. Ami pedig szomorú az egészben az az, hogy már most is csúnyán el vagyunk adósodva, és még sehol nem tartunk a végkifejlethez képest.
És még egyet: azon igencsak vitatkoznék, alapvetõen jó ötlet volt e az egész Kapu projekt.

Reply to this

Taro (msg) 423 Nov. 24, 2012, 12:01 p.m.   reply to: 419 x
Talán ott vonható párhuzam a két rémtörténet tekintetében, hogy mindkét project alapvetõen jó ötlet volt. Munkahelyteremtõ, turisztikai szempontból fejlesztõ hatású, de mindkét esetben a piti, politikai csatározások ellehetetlenítették. :-(
     Reply to this

Taro (msg) 422 Nov. 24, 2012, 11:58 a.m.   reply to: 417 x
kerek. nincs oldala :-)))

Maradjunk a gengszternél. :-(
     Reply to this

Fakezu (msg) 421 Nov. 24, 2012, 9:51 a.m.   reply to: 420 x
? bocs ha megbántottalak. Oregszem, és egyre inkább csak a egyenes beszédet értem. A rejtjeles, összekacsintós "mindannyian tudjuk mirõl van szó" típusút már nem akaródzik. Így aztán bután halok meg.
     Reply to this

Dodiba (msg) 420 Nov. 23, 2012, 11:09 p.m.   reply to: 419 x
Feladtam.
     Reply to this

Fakezu (msg) 419 Nov. 23, 2012, 11:07 p.m.   reply to: 418 x
Hát- nem vagyok vitaképes. Nem tudom mit jelent, mire célzol: " egy el sem indult projektet bíróság elé citálnak", vagy hogy ""szellemplázáról" egy szót sem" - tényleg. Ha jobb oldali vagy, miért mondod: "Ez lenne a jobboldal sukorós kaszinóvárosa????" A tied? Nem. Az enyém? Nem. Ezek oldal nélküli gengszterek. Legjobb esetben megélhetési bûnözõk.

Reply to this

Fakezu (msg) 417 Nov. 23, 2012, 10:38 p.m.   reply to: 416 x
Az ki? Jobbos? balos? :) hamá...
vagy sima gengszter ?

Aha, Fideszes... Az most jobb oldal?
     Reply to this

Taro (msg) 416 Nov. 23, 2012, 10:33 p.m.   reply to: 415 x
Ez a buli kérlek szépen az L. Simon bulija.
Õ mondta meg kivel kell kivitelezõi szerzõdést kötni.
õ volt az a háttérember, aki az egészet vezényelte.
     Reply to this

Fakezu (msg) 415 Nov. 23, 2012, 10:30 p.m.   reply to: 414 x
Arra kértem magyarázatot, hogy mitõl tartod a "Jobboldal sukorós kaszinóvárosának", mi köze a jobb oldalonak ehhez? A felelõs/vezetés épp bal oldali beütésû! Mit is kérdezel tõlem?
:/
     Reply to this

Jani55 (msg) 413 Nov. 21, 2012, 3:30 p.m.   x
Nagy a baj Velencén: most sem született döntés "az Európai Források Elherdálásának" EMLÉKMÛvérõl:
Link
November közepén (két hete volt nagyon kevés esõ, de azóta is) helyenként 20cm-es víz van a belsõ terekben. Legalább valami vízelvezetõ árkokat asatnának a tó felé, hogy vékonyan kifolydogáljon a víz... (mert a jég nagy úr). Állagmegóvás, mint olyan a város vezetõi körében ismeretlen... legalább a meglévõ értékeinkre vigyáznának. (A közmunkások csak sétálgatnak egész nap, szemetet nem szednek, mert nincs: a helyiek közterületen nem szemetelnek, idegenforgalom nincs)
     Reply to this

Fakezu (msg) 412 Nov. 18, 2012, 10:01 a.m.   reply to: 409 x
Szeva! Pontosítsál légyszi! Mi a rák köze a jobboldalnak ehhez? Az egész buli fõ vétkese a tanácselnökbõl lett harmadik ciklusát töltõ "független" polgármesternõ...

Nézz bele a kommentekbe!

Reply to this

matador (msg) 410 Nov. 15, 2012, 5:33 p.m.   reply to: 409 x
ne mond már egymást jelentgetik fel az alvállalkozók meg kergetik a lovét, önkori jól elbaszta az eus lovét , a város még 20 év múlva is szopik miatta, a tó kapuja beach meg minden...hahhhha hahhha bruhhhahaha.

Reply to this

Jani55 (msg) 408 Nov. 15, 2012, 2:58 p.m.   reply to: 407 x
Tudod, az ám a nagy baj, hogy bármerre, bármelyik utcába megyek és nézek, Velencén minden második házra kiírták: ELADÓ (innen menekül mindenki)
     Reply to this

matador (msg) 407 Nov. 15, 2012, 11:15 a.m.   reply to: 406 x
látod mi is (no meg a pénz miatt) távoztunk a kempingbõl is!
     Reply to this

Jani55 (msg) 406 Nov. 15, 2012, 10 a.m.   x
Nincsenek jó hírek Velencérõl:
Bezárt az utolsó még müködõ vendéglõ, az Aranykút is.
A fürdõ fél éve csödbe ment(!), a kisvállalkozók, boltosok, "halsütõ-pecsenyések"rég csödbe mentek, vagy vegetálnak, tehát itt gyakorlatilag megállt az élet.
Akik még ide tévedtek az idén, azok is a régi kedves emlékek miatt jöttek, de az itt tapasztaltak alapján a közeljövõben õk is messze elkerülik majd a velencei tó velencei részét.
Az Efott -ra érkezõk végigvezetése itt a lerombolt tóparti szakaszon, igazi idegenforgalmi öngyilkosság volt (kép 388-nál, nincs változás). Na ezek a fiatalok ezrével, a rossz emlékek miatt biztos nem ide fognak jönni nyaralni, strandolni....

De a világ másik felén kezdõdik a bikiniszezon!
     Reply to this

Petipapa (msg) 405 Sept. 29, 2012, 7:38 p.m.   x
Nem csodálom, ez gyönyörû !!

Reply to this

Jani55 (msg) 404 Sept. 29, 2012, 7:36 p.m.   x
A nekem legjobban tetszõ gép:
     Reply to this

Jani55 (msg) 403 Sept. 28, 2012, 9:59 a.m.   x
Az öreg járgányok szerelmeseinek:
A Chrono Classic 2012 a Királyok városából, Székesfehérvárról startol szeptember 29-én. Link

Reply to this

matador (msg) 402 Aug. 9, 2012, 6:02 p.m.   reply to: 400 x
hát ez Q duurva!Jogász, nincs a környéken?
     Reply to this

KatLaci (msg) 401 Aug. 9, 2012, 2:18 p.m.   reply to: 400 x
Ez már mindennek a TETEJE!!!!!
Jegyet adó emberek meg beengednek féláron jegy nélkül.
Persze motorral van rengeteg megoldás...
Roki kártyával tuti nem fizetnék...
Nemcsak a betontömb miatt tûnnek majd el az emberek onnan..
     Reply to this

Jani55 (msg) 400 Aug. 9, 2012, 8:01 a.m.   reply to: 399 x
Sajnos ágnespolgármesterék kitalálták, hogyan szedhetik a parkolódíjat! (törvény felülírva!!!)
Íme, ez is egy helyi specialitás:
     Reply to this

KatLaci (msg) 399 Aug. 8, 2012, 11:29 a.m.   reply to: 397 x
Remélem, azért motorral még beengednek
aginéni meg feldughatja elrendezett szabad strandját..
Persze ezt is sokan nézik, mint a világ sok csodáját.
Még a végén belépõt fog szedni, ha már parkoló dijat nem tud.
Annak reményében, hogy egyszer csak jórafordúl a dolog
     Reply to this

Rotter (msg) 398 Aug. 7, 2012, 2:25 p.m.   reply to: 396 x
Üdv itt is, László atya!
     Reply to this

Petipapa (msg) 397 Aug. 7, 2012, 6:42 a.m.   x
László_atya: üdv a köreinkben.
KatLaci: az a kemping meg van még, csak most "Drótszamár" lett a neve, mert jobban összpontosítanak a bringásokra. Szépen fel is lett újítva idén, sokat költöttek rá.

Reply to this

László_atya (msg) 396 Aug. 6, 2012, 3:59 p.m.   x
Sziasztok, bejelentkezek én is, bár nem vagyok egészen Velencei-tó melletti, de azért nagyon messze sem vagyok onnan, Rotter testvértõl légvonalban csak pár kilométer. :) Szóval üdvözlök mindenkit.
     Reply to this

KatLaci (msg) 395 July 28, 2012, 10:23 a.m.   reply to: 394 x
Szia

Remélem a Panoráma Kemping megvan még...
Én odajárok fürödni kellemes belépõvel..
Barátságos, nyugott, csakládias légkõr...
     Reply to this

Rotter (msg) 394 July 28, 2012, 10:02 a.m.   x
Link

Reply to this

mzrider (msg) 393 July 27, 2012, 12:45 p.m.   x
Januárban készülünk Bamakóba egy öreg Mz-vel és tegnap épp a Velencei tónál kapott el minket a zuhé, ami nem igazán lesz jellemzõ a sivatagra. A felkészülésünkhöz hozzá tartozik a reklámozás is ami a mi számunkra a fesztiválok és motoros találkozók végigjárását is jelenti. Most jelenleg Kapolcson vagyunk és innen közvetítünk rádióadást. Képeket is készítünk, akit érdekel annak tudom ajánlani a honlapomat: www.mzrider.hu
     Reply to this

Jani55 (msg) 392 July 4, 2012, 8:09 a.m.   x
EFOTT 2012 Fesztivál VELENCE, 07. 3-8.

GYERTEK!

Strandszezon van...
     Reply to this

Jani55 (msg) 391 June 8, 2012, 4:08 p.m.   x
Itt a strandszezon, GYERTEK!
     Reply to this

Rotter (msg) 390 May 31, 2012, 2:35 p.m.   reply to: 389 x
Álmainkban, mert nem készült el, lásd Jani által belinkelt kép a bedõlt bícs-projektrõl.
     Reply to this

KatLaci (msg) 389 May 31, 2012, 10:29 a.m.   reply to: 387 x
Haliii
Hol van ez a homokos part Velencén???:)))
Mennék én is oda..:))
     Reply to this

Jani55 (msg) 388 May 31, 2012, 8:53 a.m.   x
Remélem, sokan látják majd "Az Európai Források Elherdálásának" EMLÉKMÛVÉT
     Reply to this

Jani55 (msg) 387 May 31, 2012, 8:45 a.m.   x
EFOTT 2012 Fesztivál VELENCE, 07. 3-8. Link

GYERTEK!

Egyébként is, ITT A STRANDSZEZON!
     Reply to this

Rotter (msg) 386 May 31, 2012, 8:01 a.m.   reply to: 382 x
Minden évben ott szoktam lenni én is, de idén pont aznap volt vendégség nálunk és egész napos bográcsozás, stb....
     Reply to this

Dodiba (msg) 385 May 26, 2012, 5:19 p.m.   reply to: 384 x
Köszi az infot!Lehet,hogy leugrunk gyorsan.
     Reply to this

Jani55 (msg) 384 May 26, 2012, 5:18 p.m.   x
Dodiba: Agárd, Park-Strand Kemping (Chernel I. u. 56.)
Link
     Reply to this

Dodiba (msg) 383 May 26, 2012, 5:09 p.m.   reply to: 382 x
Hol van ez helyileg?És meddig?
     Reply to this

Jani55 (msg) 382 May 26, 2012, 5:07 p.m.   x
5.
     Reply to this

Dodiba (msg) 381 May 26, 2012, 5:05 p.m.   reply to: 380 x
Ez ma van??????????????
Hol????
És meddig??
     Reply to this

Jani55 (msg) 380 May 26, 2012, 5:01 p.m.   x
4.
     Reply to this

Jani55 (msg) 379 May 26, 2012, 4:59 p.m.   x
3.
     Reply to this

Dodiba (msg) 377 May 26, 2012, 4:57 p.m.   reply to: 375 x
Az az elkeserítõ,hogy MEGINT NINCSENEK FELELÕSÖK!!!!!!!!!!!!
Gyanítom,hogy ez nem véletlen...........

Reply to this

Jani55 (msg) 378 May 26, 2012, 4:57 p.m.   x
2.
     Reply to this

Jani55 (msg) 376 May 26, 2012, 4:55 p.m.   x
Agárd, 2012. 05. 26.
     Reply to this

Jani55 (msg) 375 May 7, 2012, 9:43 a.m.   x
A becsõdölt Tó-Kapuja beruházás 9 hónapja áll... az elkeserítõ valóság: Link

Reply to this

matador (msg) 374 April 16, 2012, 5:44 p.m.   reply to: 373 x
köszi.
     Reply to this

Rotter (msg) 373 April 16, 2012, 3:13 p.m.   x
A link helyesen:

Link

Amúgy nem semmi!
     Reply to this

matador (msg) 372 April 15, 2012, 4:54 p.m.   x
Origon olvastam a Velencei Dubajozás címszó alatt a Velence tó kapuja beruházás csõdjét,, ez nem Dubaj hanem PANAMA!!!!
Link:www.origo.hu/itthon /20120414-sohajok hidja
     Reply to this

Jani55 (msg) 371 March 30, 2012, 6:57 p.m.   x
Néhány nap, amikor minden a motorokról szól! 2012-ben az Autó-Motor-Tning Show keretében ismét Motor Fesztivál a HUNGEXPO-n!

A szezon hagyományos nyitó rendezvénye új formában várja a kiállítókat és érdeklõdõket. Egy igazi fesztiválhangulatú rendezvény, ahol a látogatók megismerhetik az újdonságokat, találkozhatnak híres motorosokkal, részt vehetnek szórakoztató és extrém programokban.

JÖN VALAKI?

Egy gyönyörû emlék 2009-bõl:

Reply to this

matador (msg) 370 March 15, 2012, 4:45 p.m.   x
kezdetek...
     Reply to this

Rotter (msg) 369 March 15, 2012, 3:02 p.m.   reply to: 367 x
Én is csak oda akartam, ...
de a francba, itt dolgozom helyette...
     Reply to this

matador (msg) 368 March 15, 2012, 8:23 a.m.   x
jó reggelt! milyen az idõ mostanság, fürödni lehet?
víz hõfok 6°C,
no ma megszaporodnak a Velence tavi motorosok....
Ünnepeljünk Sukorón
     Reply to this

Sunny13 (msg) 367 March 14, 2012, 7:06 p.m.   x
Én szerintem csak Sukoróra ugrom le körbenézni.
     Reply to this

Rotter (msg) 366 March 14, 2012, 9:29 a.m.   x
Szerintem szombaton átgurulok erre:

Link
     Reply to this

Sunny13 (msg) 365 March 13, 2012, 6:18 p.m.   x
Jön a hosszú hétvége és a jó idõ. Irány ki :)
     Reply to this

Rotter (msg) 364 Feb. 28, 2012, 2:14 p.m.   reply to: 363 x
Ma azért egy kicsit szkeptikus lettem idõjárás-ügyben. Na de majd meglátjuk....
     Reply to this

Sunny13 (msg) 363 Feb. 27, 2012, 6:08 p.m.   reply to: 362 x
Szio

Naná, igaz csak a városban, szombat és vasárnap is. A széllökések miatt nem mertem kimenni. Már nem sokat kell várni az igazi tavaszra :)
     Reply to this

Rotter (msg) 362 Feb. 27, 2012, 11:52 a.m.   reply to: 361 x
Szia!
Én tudom :)
Motoroztál a 7végén?
Én még egy darabig nem. :( Láncszett- olajcsere, stb. még hátravan.
     Reply to this

Sunny13 (msg) 361 Feb. 27, 2012, 9:23 a.m.   x
Szép napot. Nem lakom Velence tónál de a közelben. Székesfehérvár :)
     Reply to this

Jani55 (msg) 360 Feb. 12, 2012, 6:56 p.m.   x
Több ha területen hótól megtisztított tiszta jégfelület várta a téli sportok kedvelõit Agárdon, Gárdonyban és Velencén.

A Velencei "kiscsernobil" a tó felõl.
(sajnos az állagmegóvásra Velence vezetõi nem gondoltak, a féllábszárig érõ vízben lévõ és az esõtõl átázott építmény a -14-17C-ban teljesen átfagyott, most hóval szépen takarva, minden az enyészeté...)

Reply to this

Jani55 (msg) 359 Feb. 10, 2012, 9:45 a.m.   x
A téli sportok, játékok szerelmeseinek: ideális a Velencei-tó jégvastagsága, teljes biztonsággal, korlátozás nélkül rá lehet menni a jégre. A hétvégét tessék kihasználni, érkezzetek korcsolyázni, fakutyázni, stb, vagy csak gyalogolni Velence, Gárdony, Agárd jól ismert strandjaira!

(nem utolsó szempont: hiába van lezárva a Tó-Kapuja megaberuházás miatti strandrész, a befagyott tó felõl meg lehet közelíteni és csodálni a "kiscsernobilt")

Ne feledjétek, a világ másik felén tombol a nyár...

Reply to this

Jani55 (msg) 358 Jan. 2, 2012, 11:16 p.m.   x
BÚÉK Mindenkinek, aki ide benéz!

(nem elfelejteni: bikini.com)

A velencei "kiscsernobil" a pusztulatnak átadva...
     Reply to this

Jani55 (msg) 357 Dec. 24, 2011, 9:28 a.m.   x
Boldog Karácsonyt Minden Kedves Motorostársamnak!

(ne feleddjétek, a világ másik felén bikiniszezon van Link HD minõségben)
     Reply to this

Hillbily (msg) 356 Nov. 5, 2011, 2:39 p.m.   x
Feljelentés......,

Link
     Reply to this

Hillbily (msg) 355 Oct. 26, 2011, 6:12 p.m.   x
Csak érdekesség Velencén...:)))

Link
     Reply to this

Hillbily (msg) 354 Oct. 26, 2011, 8:10 a.m.   reply to: 353 x
Na ez jól nézne ki a szomszédék 150 kilós Macsák Icukáján...:))
     Reply to this

Jani55 (msg) 353 Oct. 26, 2011, 7:16 a.m.   x
A 2012-es minimikro-bikinik:
     Reply to this

Jani55 (msg) 352 Oct. 26, 2011, 7:12 a.m.   x
A világ másik felén az új bikinidivat:
     Reply to this

Jani55 (msg) 351 Oct. 26, 2011, 7:10 a.m.   x
férfiaknak:
     Reply to this

Jani55 (msg) 350 Oct. 10, 2011, 2:38 p.m.   x
Nagy a baj Velencén (7.old):
Link
(L. Simon László képviselõnk lemondásra szólította fel Ágnespolgármestert...)
     Reply to this

Rotter (msg) 349 Oct. 10, 2011, 8:47 a.m.   x
A Fejér Megyei hírlap cikke a témában:

Link
     Reply to this

Petipapa (msg) 348 Sept. 28, 2011, 7:27 p.m.   x
Itt már nem ennyire egyszerû a helyzet, hogy csak elsimítsák a dolgokat és a terepet. Ha igazak a hírek, feljelentés lett a dologból, ugyanis az építkezés megkezdése elõtt már elindult a csõdeljárás a fõvállalkozó ellen, persze nem emiatt az építkezés miatt. Tehát szerzõdni sem lett volna szabad vele. Viszont minõ érdekesség: a polgármesternõnek újabb, 2 havi fizetésének megfelelõ pénzjutalmat szavaztak meg.

Reply to this

Hillbily (msg) 347 Sept. 28, 2011, 2:40 p.m.   reply to: 346 x
Jani
Ez jobb kép, mint JóÁginéni bunkere....
Gondolom, azért jutott a kispénzböl ideoda...
Majd fizetnek egy cégnek, hogy gyalulja le és füvesitse a környéket..
     Reply to this

Jani55 (msg) 346 Sept. 28, 2011, 9:25 a.m.   x
Reorganizációra már nincs lehetõség a felszámolás alá vont K+K Bau-Profil Zrt.-nél, a feltételek a termelés ésszerû befejezését, valamint a veszteségek minimalizálását teszik csak lehetõvé – közölte Somogyi Ferenc, a felszámolással megbízott TM-Line Felszámoló és Gazdasági Tanácsadó Kft. ügyvezetõ igazgatója. A zalaegerszegi székhelyû K+K Bau-Profil Zrt. dolgozói két és fél hónapja nem kaptak fizetést, pénzhiány miatt át kellett adniuk az Ady utcában bérelt székházat is. A cég felszámolását mintegy 50 hitelezõ – finanszírozó bank, beszállítók – kezdeményezésére rendelte el szeptember 13-án a Zala Megyei Bíróság.

Ki a felelõs azért, hogy ez a cég építhetett Velencén is, amikor tudott volt, hogy Siófokon sem fizették ki az alvállalkozókat? Ki kötött szerzõdést és kellõ gondossággal járt-e el? Ágnespolgármester?

Homokos tóparti álom (a köznyelvben "kiscsernobilról" nincs új kép, minek, nincs változás):

Reply to this

Jani55 (msg) 345 Sept. 5, 2011, 2:21 p.m.   x
Elkészül valamikor is a velencei-tavi "homokos tengerpart"?

Velencei-tó Kapuja megaberuházás úgy tûnik bedõlt.

A kivitelezõnek köztartozása volt. Mivel a kivitelezõi szerzõdésben a fizetési feltételek között (6. pont) a 6.10-es arra vonatkozik, hogy a megrendelõ a résszámlák összegébõl csak a köztartozással csökkentett értéket fizetheti ki a kivitelezõnek, a K+K Bau Zrt. nem kapott pénzt. Nem volt mibõl fizetni az alvállalkozókat, nem volt mibõl anyagot vennie stb. A cég ellen az APEH végrehajtást kezdeményezett - nem volt elég azok fedezésére a kapu elkészült munkálatai után járó pénz- nem is várható, hogy ez a cég befejezze a munkát.

Ha az építkezés nem készül el határidõre a pályázati pénzt a pályázat nyertesének - Velence városnak- vissza kell fizetnie.
A tervezés és az elõkészítés közel 200 milliót emésztett fel.
A kivitelezõ a munkák megkezdésekor közel 550 millió forint elõlegre volt jogosult. Ennek kétharmad részét eddig az unió fizette, most ezt vissza kell adni.
Idén emellett el kell kezdeni törleszteni a kötvényt is, amely maga 120 millióval terhelné a város büdzséjét, ha azóta nem járna az egekben a Svájci Frank árfolyama. (kb 140 millió lehet)

Reply to this

Petipapa (msg) 344 Sept. 1, 2011, 7:11 p.m.   x
Egy apró adalék:
Lassan több, mint 2 hete már biztonsági õr sem található az építési területen, mert azokat sem fizetik ki. Ezt egy biztonsági õr mesélte, aki ott dolgozott.

Reply to this

Rotter (msg) 343 Sept. 1, 2011, 1:29 p.m.   x
Magyarország, így szeretlek.
     Reply to this

GABOCB1.3 (msg) 342 Aug. 30, 2011, 7:14 p.m.   x
Jani mint mindig,csodálatos képeket teszel fel...már mi sem dolgozunk Velencén valami oknál fogva nem kelletünk...eddig mi gondoztuk a parkokat,ja az idén már nem...a maci még köpött egy utolsot......baráti üdvözlet Agárdrol.....
     Reply to this

Hillbily (msg) 341 Aug. 30, 2011, 1:57 p.m.   reply to: 340 x
Ehez már nincs mit hozzászolni...
.
.
Áll és igymarad..
     Reply to this

Jani55 (msg) 340 Aug. 30, 2011, 12:59 p.m.   x
És a gyönyörû Hajóállomás...
     Reply to this

Jani55 (msg) 339 Aug. 30, 2011, 12:57 p.m.   x
A Tó Kapuja beruházás gyakorlatilag áll, munkavégzés csak a Tópart utca felöli oldalon volt: pár száz nényzetméter falat, pár nyílászárót beépítettek. A tó felõli oldalról nézve látszik, igazából semmi sem történik.
Képek: (augusztus utolsó napjai)
     Reply to this

Hillbily (msg) 338 Aug. 12, 2011, 12:24 p.m.   x
Pár embert lehet érdekel......

Link
     Reply to this

Dodiba (msg) 337 July 28, 2011, 9:12 a.m.   x
Botrányos ami Velencén megy.
Rohamléptekben lerakták az alapokat anno,hogy ne lehessen visszacsinálni a dolgot.
Azóta meg semmi.
A Fidesz sem különb a komcsiknál.Pedig rájuk szavaztam.De ez mégegyszer nem fordul elõ!!!!
Náluk is a pénz beszél ,kutya ugat séma megy.
Mert mint tudjuk egy párt NONPROFIT SZERVEZET.Valahonnan kell a bevétel....................
     Reply to this

Jani55 (msg) 336 July 28, 2011, 8:53 a.m.   x
Strandolni É-i strand, Vízisípályánál és Gárdony-Agárd strandjain... (természetesen strandidõben)
     Reply to this

Jani55 (msg) 335 July 28, 2011, 8:47 a.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 334 July 28, 2011, 8:43 a.m.   x
A Tó-kapuja beruházás gyakorlatilag félbeszakadt, munkavégzés ebben a hónapban nem volt.
Az általános rendetlenség, a zûrzavar, a káosz nem szûnik, nem tisztul, sõt, méteres a gaz mindenütt...
A gyalogoshíd elkészült.
A Velencei Híradó legújabb számából tudhatjuk: "Az Önkormányzat elõzetesen megállapodott a Kivitelezõvel,hogy a nyári idényre a strand egy részét üzemeltetésre átadja. A mai építési ütemben ennek reális esélyét nem látjuk. Oláhné Surányi Ágnes" Fordítom magyarra: a legújabb dátum valamikor 2012...
Képek (július utolsó napjai)
     Reply to this

Penzi (msg) 333 July 4, 2011, 2:36 p.m.   reply to: 332 x
Talán Neked van igazad, a lényeg, hogy a partszakasz teljesen használhatatlan :-((((((

Reply to this

Petipapa (msg) 332 July 4, 2011, 10:24 a.m.   x
Penzi, ne hidd el, ez csak porhintés.
Elég szomorú, hogy még az itteni lakosságot is be tudják hülyíteni mindenféle hazugsággal. A fõvállalkozó egyetlen fillért nem kap kézbe, mindent közvetlenül az államtól illetve a polgásmesteri hivataltól kap(nának)nak a vállalkozók. De sajnos túl sokan futnak a pénzük után, ezért áll szinte az összes munka. Sok minden történést lehetne mesélni, amit elképzelni sem tudnak néhányan. Bár a mai magyar valóságban talán már nem is annyira meglepõek a dolgok.
Egy a lényeg, hogy itt csak is a pénzes emberek akarata érvényesült ebben a beruházásban is.

Reply to this

Hillbily (msg) 331 July 4, 2011, 10:20 a.m.   x
Azt mondja meg nekem valaki, hogy Soprontól nyugatabbra hogy-hogy nem hallani "Fövállalkozó" lelépésrõl????
     Reply to this

Penzi (msg) 330 July 4, 2011, 9:43 a.m.   x
Anyumék ( Velencén laknak ) azt mondták, hogy azért áll minden, mert a fõvállalkozó lelépett a pénzzel ..........
     Reply to this

Hillbily (msg) 329 July 4, 2011, 9:20 a.m.   reply to: 328 x
Ágnes asszony jól elb...a a partot....
Ide nem lett jó a ...merjünk nagyot álmodni...Túl nagy lett
A Panoráma kemping ideális a fürdésre és a baráti beszélgetésekre..Reális árért adják a lehetöséget
     Reply to this

Jani55 (msg) 328 July 4, 2011, 8:34 a.m.   x
Minden zavaros, nem látjuk a végét, de amikor belefogtunk, tudtuk, hogy szép lesz az otthonunk. A Velencei-tó kapuja projekt eredeti elképzelése szerint a tópart megújul a Béke utcától az Ezüstparkolóig. Felújítják a közmûveket, lesz gyalogossétány, kikötõ, lídós, homokos partszakasz, térkövezett sétány, megújítják a strand sportpályáit. A Szolgáltatóközpont arra is alkalmas lesz, hogy rosszabb idõben találjanak elfoglaltságot a nyaralók. A rendezvényteret díszburkolattal látják el. A Korzó központi épületében regionális információs központ, kommunális helyiségek, az elsõ emeleten galéria, a másodikon díszterem, amely különbözõ rendezvények megtartására lesz alkalmas.
A projekt megvalósulása során döntõen közcélú funkciók érvényesülnek, amelyek bárki számára hozzáférhetõk lesznek. Megújul a szabadstrand, elkészül a gyalogoshíd, a parkosított zöldterület, amelynek nagysága több, mint 22e négyzetméter lesz. Rendbe teszik a partfalakat, a partvédõ mûveket.

Mindezeket 2008 nyarán hallottuk...

A nyaralókat, a fürdõzõket, az idegenforgalomban érdekelt vállalkozókat és a város lakosságát leginkább foglalkoztató kérdés: Mikor nyit a közkedvelt velencei szabadstrand??? A polgármester asszony válasza:

"A strand nagyobbik részét, mintegy kétharmadát megnyitjuk legkésõbb a szezon közepéig, vagyis jóval a tíz önálló elembõl álló, kiemelt régiós turisztikai projekt eredetileg tervezett, 2011. szept. 30-ai befejezése elõtt..."

Reply to this

Jani55 (msg) 327 June 14, 2011, 3:41 p.m.   x
Egy riport, ami korrektül bemutatja a Velencei-tó Kapuja beruházás jelen állapotát: Link

Külön kéretik figyelni, olyan szemmel nézni a videot és figyelni a polgármester assszonyt, mit is mond, mirõl is beszél egyáltalán!
,,szabad strand nagyobb része már az idei szezonban fogadja a turistákat, ugyanis az a tervezettnél hamarabb nyit meg" - mivel a tervek szerinti nyitás elsõ ideje 2010 májusa volt, majd 2011 május 1. következett, aztán ezt módosította dicsõ polgármesterünk június 15-re. Akkor mihez képest nyit elõbb? (ma júni 14-e van)

Örömhír 2: A Sóhajok hídja elkészült,
Örömhír 3: A strandi homok szállítmányai érkeznek, hatalmas homokdepóniák fokozzák az általános rendetlenséget, a káoszt, a rettenetet, a zûrzavart...

Reply to this

Jani55 (msg) 326 June 7, 2011, 10:09 a.m.   reply to: 324 x
A Tópart úti szakasz végig lezárva: gyakorlatilag a Fehérháztól a Polgármesteri Hivatalig (végig építési terület). A legnagyobb Szabadstrand, a legnagyobb parkolóval az idén is zárva lesz!

A Tóhoz az É-i Strandra Fõ u./Enyedi u., a Vízisípályához a Fõ u./Kemping u. találkozásánál lévõ Tóbíró köznél (fizetõ parkoló), valamint Fõ tér (Posta, ABC, TakSzöv) Klein köznél (parkoló nincs) lehet lejönni.
     Reply to this

matador (msg) 325 June 6, 2011, 6:56 p.m.   reply to: 324 x
ott na az bajos baleset nélkül... + õr is van persze ha éppen nem alszik.
     Reply to this

Hillbily (msg) 324 June 6, 2011, 6:39 p.m.   reply to: 323 x
Csak nehogy valaki beleessen a sok betonvasba...
Vagy azok sincsenek már????..Lemenni a tohoz lehet egyaltalán???
     Reply to this

matador (msg) 323 June 6, 2011, 3:14 p.m.   reply to: 322 x
ja jártam felétek és még a pálmák sem nõttek a bicsen!
Öcsém igy szét cseszni egy jól mûködõ tavi részt!
     Reply to this

Jani55 (msg) 322 June 6, 2011, 2:02 p.m.   x
A Velencei-tó Kapuja beruházás gyakorlatilag áll, nem dolgozik senki...
Örömhír: a teraszok betonfalai és betontuskói már csak a képeken léteznek, a valóságban elbontásra kerültek. Bár a talapzat megmaradt... (319)
Itt a nyár, kezdõdik a strandszezon...
     Reply to this

Rotter (msg) 321 May 5, 2011, 1:13 p.m.   reply to: 320 x
Látványos :)
Vasbeton pillérek és födémek :)
     Reply to this

Jani55 (msg) 320 May 1, 2011, 2:53 p.m.   x
A Velencei-tó Kapuja beruházás az építkezés látványos fázisában:
     Reply to this

Jani55 (msg) 319 April 12, 2011, 7:58 p.m.   x
Közvetlen a tóparton 5 tájbaillõ, csinos, szemet gyönyörködtetõ napozó (mondjuk ezek a kecstelen betonbunkerek a látványterven sehol nem szerepelnek, de ez Önkörmányzati beruházás)

Napfürdõzõ és strandoló gyönyörû csajok az idén az É-i Strandon, a Vízisípályánál, továbbá Gárdony-Agárd Strandjain.
     Reply to this

tlaci821 (msg) 318 April 12, 2011, 3:22 p.m.   x
Sok szeretettel várunk benneteket!!!
     Reply to this

Jani55 (msg) 317 April 12, 2011, 1:26 p.m.   x
Elgondolkodtató: Most akkor van engedély, vagy nincs? Lehet építési engedély nélkül építkezni, vagy nem?

ZÖLDÖVEZET 15:05 (Magyar Rádió Hangtár) Link!#2011-04-09

Motoros Barátaim! Ti, akik szerettétek a Velencei Szabadstrandot, Ezüstparkolót, új helyet kell keressünk: pl. Északi Strand, Vízisipálya környéke.
     Reply to this

Rotter (msg) 316 April 5, 2011, 10:04 a.m.   x
Azért kíváncsi leszek fél év múlva hogy fog kinézni a környék.
     Reply to this

Jani55 (msg) 315 April 4, 2011, 2:18 p.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 314 April 4, 2011, 2:06 p.m.   x
Engedély nélkül építettek összesen öt, egyenként fél teniszpályányi, betonfalakkal határolt vasbeton napozóteraszt közvetlenül a vízparton Velencén, a Velencei-tó Kapuja uniós beruházásnál - állítja az ügyet nyilvánosságra hozó, helyi környezetvédõket tömörítõ Sz-Épülõ Velencét Egyesület. A szervezet a betonteraszok teljes bontását követeli.

Amerre a szem ellát, hatalmas föld depóniák, építési anyag, építési törmelék hegyek... Rendetlenség, káosz benyomását kelti... Egyáltalán nem tisztul, nem lehet büszkesége egy kivitelezõnek sem, Velencének sem...
     Reply to this

Rotter (msg) 313 March 31, 2011, 8:31 p.m.   reply to: 311 x
Még jó hogy bekapcsolva hagytam, most kezdõdik.
     Reply to this

Rotter (msg) 312 March 31, 2011, 8:13 p.m.   reply to: 311 x
Most olvastam el, de már nem az megy az m1-en....
     Reply to this

Jani55 (msg) 311 March 31, 2011, 9:38 a.m.   x
Akit érdekel a Velencei-tó Kapuja beruházás, ma este 20:05-kor az m1-en tájékozódhat.
     Reply to this

Rotter (msg) 310 March 11, 2011, 9:04 a.m.   x
Na, hát így lehet szépen megfogalmazni azt, hogy elkészült pár m2 alap, meg felállítottak 20 m2 zsalut.... Egyebet nem látok a képeken.....
     Reply to this

Jani55 (msg) 309 March 9, 2011, 4:37 p.m.   x
Kedves Érdeklõdõk!

Most kaptam kézhez a Velencei Híradót (Velencei Önkormányzat Lapja), benne a 3.oldalon a polgármester asszony nyilatkozza (rendre):

"Megkezdõdött a honokos part kialakítása.
Az utóbbi egy hónapban megtörténtek a közmûkiváltások és jelentõsen elõrehaladtak a mélyépítési munkálatok.
A közmûvek készültségi szintje február végére elérte a 40%-ot.
A kikötõi fogadóépület monolit szerkezetei már állnak, jelenleg a vasalási munkálatok folynak.
Március végére, ha minden jól megy, a fõépület elsõ szintje már állni fog és megkezdõdik az elválasztó falak beépítése. Közben folytatódik a kikötõi híd építése, s elkészülhet a termálfürdõhöz kapcsolódó sétány. A szabad strandon elkezdõdött a talajcsere, ill. a homokos part kialakítása..."

"Parkosítás kezdõdik...
Rendezvénytér szökõkúttal: megtörtént a tereprendezés, elkezdõdött az alapozás...
Fedett korzó, zárt és nyitott sétánnyal: fedett korzó alapozása hamarosan befejezõdik...
Korzó központi épületének kialakítása, regionális infoközponttal: megkezdõdött a központi rész szerkezetépítése...
Panoráma sétány a tavaszi hónapokban...
Felsõ korzó, a hozzá kapcsolódó szolgáltatóház építése folyamatban..."

Kéretik ilyen szemmel nézni a képeket...

Reply to this

Jani55 (msg) 308 March 9, 2011, 10:56 a.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 307 March 9, 2011, 10:52 a.m.   x
A Velencei-tó kapuja beruházás március elsõ napjaiban:
     Reply to this

Jani55 (msg) 306 Feb. 12, 2011, 5:16 p.m.   x
Az Etyeki AgrárgépShow sztárja: a Steiger330 (szántóverseny világbajnok: 321ha/24óra) 70MFt (1.kép)
Ugyanaz a gép az öcsibõl 30MFt (2.kép)
Az öcsi a világbajnok fülkébõl (jobbra, balra a kisöccs 3.kép)

Reply to this

Maxxy (msg) 305 Feb. 10, 2011, 7:05 p.m.   x
Velence taviak! Gyertek egy másik tó partjára bulizni!
     Reply to this

Zsifi (msg) 304 Feb. 10, 2011, 3:35 p.m.   reply to: 303 x
Ok...
     Reply to this

Jani55 (msg) 303 Feb. 10, 2011, 3:34 p.m.   reply to: 302 x
10-12, tehát ma, holnap, szombat... Én holnap megyek, szombaton más programunk van.
     Reply to this

Zsifi (msg) 302 Feb. 10, 2011, 3:30 p.m.   reply to: 301 x
Nem hétvégi program az??
Mi is készülünk a gyerekeknek megmutatni..
     Reply to this

Jani55 (msg) 301 Feb. 10, 2011, 3:28 p.m.   x
Jön valaki holnap Etyekre, a Korda Filmstúdióba? A Mg. gépkiállításra? Én délben indulok.

Reply to this

Jani55 (msg) 300 Feb. 6, 2011, 6:17 p.m.   x
A Velencei-tó Kapuja beruházás és a Velencei "Sóhajok hídja" mai állása:
     Reply to this

Jani55 (msg) 299 Feb. 5, 2011, 1:13 p.m.   x
A tegnap esti Australian Pink Floyd Show olyan kevés érdeklõdõt vonzott, hogy át kellett rendezni a színpadot, hogy teli(bb)nek tûnjön a nézõtér! Pár ezren voltunk csak... Szégyen!!! (A nyáron, a FEZEN rendezte Uriah Heep koncerten esküszöm, kétszer ennyien voltunk!)

A koncert 2X1órás, valóban elképesztõ, lenyûgözõ élõ show, egyedülálló(!) lélegzetelállító kvadrofon hangzás, elsõosztályú kép, moziminõségû 3D vizuális technika volt! 40-70kw teljesítménnyel mûködõ korszerû hangtechnika, kristálytiszta hangzás, tényleg megdöbbentõ hangeffektekkel, örök élmény marad (fõleg, kvadroközéprõl!)!

Ízelítõül: Link (a felvétel nem az itteni, de ilyen volt, akit érdekel, további jó keresgélést!)
     Reply to this

Jani55 (msg) 298 Jan. 17, 2011, 5:45 p.m.   reply to: 297 x
Sajnálom, hogy elkerültük egymást...
Pedig Pusztaszabolcs-Dföldvár és vissza a 63-ason, M7en, tehát találkozhattunk volna úton is!

Az idén is lesz nyár!
     Reply to this

Kazi (msg) 297 Jan. 16, 2011, 7:38 p.m.   reply to: 296 x
Azért nem voltál otthon du. kettõ körül:-)
     Reply to this

Jani55 (msg) 296 Jan. 16, 2011, 5:27 p.m.   x
Ma kirajzottak a motorosok! Mint nyáridõben. Sokan voltak itt is, én is gurultam tegnap és ma egy hatalmasat...

A Velencei-tó Kapuja alapozási munkái készen vannak.
A jól értesültek tudni vélik: 2-3 emeletes lesz... (mondjuk látszott, eleve olyan erõs pontalapokat készítettek, tehát biztosan lesz emeletráépítés)

Reply to this

Jani55 (msg) 295 Jan. 8, 2011, 11:43 a.m.   x
Valaki valamerre???
Én 13-kor indulok, tó-hegy körbemotorozásra.

Reply to this

Jani55 (msg) 294 Jan. 1, 2011, 8:49 a.m.   x

Télidõben kevesen motorozunk, viszont, itt egy jó ajánlat a Pink Floyd rajongóinak:

Australian Pink Floyd Show 2011
Papp László Sportaréna 2011. 02. 04. péntek 20:00

Magyarországra érkezik a világ elsõ számú tribute mûsora: THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW. A legzseniálisabb Pink Floyd dalok eddigi legjobb feldolgozása – elképesztõ élõ show! 3D képi világ és kvadrofon hangzás…
A Pink Floyd Greatest Hits World Tour 2011 európai turné részeként – most elõször – hazánkba is ellátogat az 1988-ban alakult Australian Pink Floyd Show, méghozzá a legújabb produkciójával: új színpadképpel, új animációkkal, elképesztõ látvánnyal, lézerekkel, lélegzetelállító effektekkel – több mint két és fél órás mûsorral!

„A legjobb tribute show a világon!”– The Times, London

A koncerten használt mozi minõségû 3D vizuális effektek és a kvadrofon technika (egy idõben négy irányból érkezõ különbözõ hangzás) fantasztikus zenei élményt nyújt. Nem nagy meglepetésre éppen mestereik, azaz a Pink Floyd nevéhez fûzõdik a világ elsõ kvadrofon hatású koncertje…

„Jobban játsszák a Pink Floydot, mint maga a Pink Floyd” – Daily Mail, London

„Tényleg nagyon-nagyon jók” – David Gilmour

Reply to this

Jani55 (msg) 293 Dec. 31, 2010, 12:03 p.m.   x
Eredményekben Gazdag, Boldog Új Esztendõt Kívánok Mindenkinek, egészségben!
A Világ másik végén éjfélt ütött az óra, ott már 2011-et írnak...

Reply to this

KawaÉvi (msg) 292 Dec. 27, 2010, 10:04 a.m.   reply to: 291 x
Isten éltesse a Jánosokat!
     Reply to this

Jani55 (msg) 291 Dec. 26, 2010, 1:56 p.m.   x
A Velencei-tó Kapuja beruházás (az alapok)...
     Reply to this

Jani55 (msg) 290 Dec. 24, 2010, 5:17 p.m.   x
Boldog Karácsonyt minden Kedves Motorostársamnak!
     Reply to this

Jani55 (msg) 289 Dec. 13, 2010, 3:56 p.m.   x
2011-ben is lesz nyár! Link
     Reply to this

Petipapa (msg) 288 Dec. 6, 2010, 6:29 p.m.   x
Ma délutáni helyzet a tavon. Pedig egy ilyen tündértõl rögtön kiolvadna az egész.
     Reply to this

Jani55 (msg) 287 Dec. 5, 2010, 2:59 p.m.   x
Járt már felétek ez a Tündér?
     Reply to this

Hillbily (msg) 286 Nov. 27, 2010, 5:37 p.m.   reply to: 282 x
Jani
Neked ilyen nyári emlékeid vannak a tónál???
Én rengeteget voltam ott eddig, sõt.laktam is ott pár évig
De nekem sajna nincs ilyen emlékem..:-)))))

Sajnálom magam...Neked meg több ilyen szerencsés találkozást
Majd megyek a hidra sóhajtozni...:-)))
     Reply to this

Jani55 (msg) 285 Nov. 27, 2010, 4:22 p.m.   x
A Velencei-tavi Sóhalyok hídja itt készül és így áll:
     Reply to this

Jani55 (msg) 284 Nov. 27, 2010, 4:19 p.m.   x
A 2010. 11. 27-i állapot (csak a szutyakolás megy)
     Reply to this

Petipapa (msg) 283 Nov. 24, 2010, 5:29 p.m.   x

Még az unokáink is ennek az anyagi terhét fogják nyögni.
     Reply to this

Jani55 (msg) 282 Nov. 24, 2010, 4:45 p.m.   x
Velencei-tó Kapuja feketelistán

A feketelistát elkészítõ Open Europe szerint az 5.5 millió eurós támogatást elnyert beruházás (melynek keretében készül el a vízparti bevásárlóközpont mellett, az olaszországi mintájára a Velencei-tó partján felépülõ magyar Sóhajok hídja is) bent van az elsõ 50, olyan EU-s támogatást nyert projektben, amelyek miatt is elmondható, hogy rossz, kifejezetten pazarló az Európai Unió jelenlegi költségvetési politikája.

Nyári emlék:

Reply to this

matador (msg) 281 Nov. 22, 2010, 9:31 a.m.   x
szép napos napot, itt esik.
Szóval saját szememmel is megtekintettem a part feltúrást, siralmas,dagonyázás nyomai, fúrógépes beton oszlopozás , sehol nem lehet kajához jutni most a büfet sor körbe kerítve...ááááá ronda látvány, de azért már lassan az alapok elõkészítésének vége.
     Reply to this

matador (msg) 280 Nov. 15, 2010, 7:50 a.m.   x
Á dehogy... még hogy fizetõs... no a part nem , csak a napernyõ, a homok, a nyugágy az ital, s étel aranyárban stb.
     Reply to this

Hillbily (msg) 279 Nov. 14, 2010, 4:48 p.m.   x
Na akkor a szabadstrand fizetõs lesz keményen..

A vizisi pályánál ma 1 büfé nyitva. TÖMEG elõtte. Hosszú sor. A tulaj nem igazán volt ura a hirtelenjött helyzetnek.
Termékileg sem nagyon volt felkészûlve a rohamra:-))))

Üvegtigris is zárva volt...
     Reply to this

matador (msg) 278 Nov. 14, 2010, 4:19 p.m.   reply to: 277 x
ja 3szor ennyit ígértek, no majd megszámolom õket..
     Reply to this

Jani55 (msg) 277 Nov. 14, 2010, 11:24 a.m.   reply to: 276 x
98 fát vágtak ki... (link 270-nél)
     Reply to this

matador (msg) 276 Nov. 14, 2010, 9 a.m.   x
Az idõ jó a túrás -fúráshoz...tényleg kész lehet tavaszra... Azért a nagyobbacska fák nagyon fognak hiányozni.
     Reply to this

Jani55 (msg) 275 Nov. 14, 2010, 8:24 a.m.   x
Velence Kapuja: 11. 13-i állapot...
     Reply to this

Jani55 (msg) 274 Nov. 8, 2010, 7:43 p.m.   x
Roger Waters 2011 tavaszán Budapesten is bemutatja a Pink Floyd Falát, Roger Waters: The Wall címmel. A pirotechnikáról, a bábokról és a többi látványelemrõl ugyanaz a Gerald Scarfe gondoskodik, aki az eredeti rajzokat és show-elemeket készítette.

Az Australian Pink Floyd Show -ra a jegyek már megvéve! (ugyanitt 259)

Reply to this

Jani55 (msg) 273 Nov. 2, 2010, 8 p.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 272 Nov. 2, 2010, 7:57 p.m.   x
A Velencei-tó Kapuja beruházásnak az elsõ ütemébe tartozott a Fehér Háztól a Fürdõ irányába a partfal- és járdaépítés, valamint a játszótér alapjainak a lerakása. Gyakorlatilag mindkettõ a befejezéshez közeledik. A második ütemben kapott helyet a teljes beruházás minden eleme. A vállalások, a tervek és a nyertes pályázat szerint a jövõ év július vége a teljes komplett átadási határidõ.
Oláhné Surányi Ágnes polgármester asszony: - Szoros az idõ, magas a talajvíz, a tó vízszintje, nincs könnyû dolguk az építõknek. Az idõjárás jelentõsen befolyásolhatja az építõket, de ennél sokkal nagyobb gond, hogy kötelezõ volt szállítói finanszírozást kötni a beruházásra, ami azt jelenti, hogy az állam közvetlenül a vállalkozónak fizet. A szerzõdések mindegyike kész, szabályos, törvényes, a vállalkozó kötelezõen elõleget igényelt - így kellett kiírnunk a közbeszerzési eljárást, így nyertek, van fedezetszerzõdésük a Magyar Államkincstárral -, de egyelõre nem kapott még egy, fillért sem a kivitelezõ. Magyar vállalkozó nyert, aki több száz embernek ad munkát. A projektet már minden oldalról ellenõrizték, az országgyûlési képviselõ is elmondta, szükséges és minden szabályos. Szûk körben sért néhány egyéni érdeket a beruházás, de a tópartot nem tudjuk elvinni. Biztos, hogy mindenkit sokkolt a terület látványa, engem is, de tudni kell, hogy a kivágott fák tízszeresét fogják kötelezõen visszatelepíteni.
fmh
     Reply to this

matador (msg) 271 Oct. 25, 2010, 3:05 p.m.   reply to: 270 x
ingyen árnyat adó, oxigént termelõ fák helyett, vegyen bérbe napernyõt... beach érzet!
     Reply to this

Jani55 (msg) 270 Oct. 25, 2010, 2:42 p.m.   x
Link
     Reply to this

Ispan (msg) 269 Oct. 25, 2010, 2:42 p.m.   reply to: 268 x
Összegyün ez csak akarni kellDDDDD
     Reply to this

Jani55 (msg) 267 Oct. 25, 2010, 2:36 p.m.   reply to: 266 x
Beírod a keresõdbe: Velencei-tó Kapuja és szemezgess!
Én ezt emelném ki: Linkás
Érvek és ellenérvek, gyõzzek kiigazodni!

(félreértés ne essék: nem vagyok a fejlesztések ellen, én is szeretném, ha gazdagodna, szépülne városunk, azt is értem, hogy a fõ cél a turisztika, az idegenforgalom és ennek sokmindent alárendelünk, de a kétmilliárd, az kétmilliárd.)

Látványtervek:
     Reply to this

atus (msg) 266 Oct. 25, 2010, 11:59 a.m.   reply to: 265 x
Vissza olvastam!
Most már vágom!
Köszi!
     Reply to this

matador (msg) 265 Oct. 25, 2010, 11:58 a.m.   reply to: 264 x
szabad starndnál, szét kaptak mindent, hajó állomás és vizisí pálya között, az ifi szálloda és környéke.
     Reply to this

atus (msg) 264 Oct. 25, 2010, 11:56 a.m.   reply to: 261 x
Ezek hol vannak?
     Reply to this

matador (msg) 263 Oct. 25, 2010, 11:15 a.m.   reply to: 261 x
dagonyáznak? cölöpökre állítják az épületeket, mint az olaszországi tesó városban?
     Reply to this

Jani55 (msg) 262 Oct. 25, 2010, 10:18 a.m.   x
Nyári emlék
     Reply to this

Jani55 (msg) 261 Oct. 25, 2010, 10:05 a.m.   x
3. (10. 24-i állapot)
     Reply to this

matador (msg) 260 Oct. 16, 2010, 11:15 a.m.   reply to: 256 x
no milyen volt a séta? Te már elmondhatod M4 alakul...
nekem szar volt a Csepeli temetõben látni, hogy fogynak az ismerõseim, fõként fiatalabbja.
     Reply to this

Jani55 (msg) 259 Oct. 14, 2010, 7:27 p.m.   x

Australian Pink Floyd Show 2011
Papp László Sportaréna 2011. 02. 04. péntek 20:00

Magyarországra érkezik a világ elsõ számú tribute mûsora: THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW. A legzseniálisabb Pink Floyd dalok eddigi legjobb feldolgozása – elképesztõ élõ show! 3D képi világ és kvadrofon hangzás…
A Pink Floyd Greatest Hits World Tour 2011 európai turné részeként – most elõször – hazánkba is ellátogat az 1988-ban alakult Australian Pink Floyd Show, méghozzá a legújabb produkciójával: új színpadképpel, új animációkkal, elképesztõ látvánnyal, lézerekkel, lélegzetelállító effektekkel – több mint két és fél órás mûsorral!

„A legjobb tribute show a világon!”– The Times, London

A koncerten használt mozi minõségû 3D vizuális effektek és a kvadrofon technika (egy idõben négy irányból érkezõ különbözõ hangzás) fantasztikus zenei élményt nyújt. Nem nagy meglepetésre éppen mestereik, azaz a Pink Floyd nevéhez fûzõdik a világ elsõ kvadrofon hatású koncertje…

„Jobban játsszák a Pink Floydot, mint maga a Pink Floyd” - Daily Mail, London

A remek zenészekbõl álló csapat eddigi elõadásai lenyûgözték a Pink Floyd rajongóit és a médiát is: a koncerteken olyan színvonalon sikerül a színpadra idézni a legendás együttest, hogy maguk a Pink Floyd tagok is elismeréssel nyilatkoznak a produkcióról.

„Tényleg nagyon-nagyon jók” – David Gilmour

Reply to this

matador (msg) 257 Oct. 13, 2010, 8 a.m.   reply to: 256 x
Én 13.30 körül végzek talán odaérek 15.00. Konkrétan hol talizhatunk?
     Reply to this

Jani55 (msg) 256 Oct. 13, 2010, 7:54 a.m.   x
Jön valaki az épülõ 4-es metró "üzemlátogatására" 10. 15. (péntek) 15:00-ra a Móricz Zsigmond körtérre?

A körtérrõl az épülõ metróalagútban szakmai vezetéssel átgyalogolunk a Bocskai úti állomásra és vissza.

Reply to this

Jani55 (msg) 255 Oct. 11, 2010, 8:59 a.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 254 Oct. 11, 2010, 8:57 a.m.   x
Megkezdõdtek a "Velencei-tó Kapuja" építési munkái.
A mindenki által ismert, kedvelt strand a többezer autó befogadására alkalmas parkoló jelenleg elzárt munkaterület.
Az Ezüstparkoló, ill. a tópart felõl nézve csak a rombolás mindenütt...
     Reply to this

Jani55 (msg) 253 Sept. 26, 2010, 11:20 a.m.   x
Jön valaki a jövõ héten HONDA tesztvezetésre?

Link

Reply to this

Jani55 (msg) 252 Sept. 10, 2010, 2:18 p.m.   reply to: 237 x
Fergeteges, nagyon jó hangulatú koncertet adtak este a fáradhatatlan Öregfiúk! Örök emlék marad.
Minõségi elõadás a kb kétezer rajongónak, százezer W hangteljesítmény... az idõjárás is kegyes volt hozzánk.
     Reply to this

matador (msg) 251 Sept. 4, 2010, 8:25 a.m.   reply to: 250 x
Sajna, vége!
tegnap lebontottunk, vége a tavacska melletti jó létnek.Vissza bûdös városba, nem álom világ.
     Reply to this

Jani55 (msg) 250 Sept. 3, 2010, 8:50 a.m.   x
Ne feledjétek: 9-10-11 Fehérvári Zenei Napok!
Nagyszínpad

Link

9-én (csütörtökön) 17:00 Kalapács
19:00 Ossian
21:00 Uriah Heep
23:00 Edguy

A strandszezonnak sajnos vége. Emlékeztetõül
     Reply to this

Suprati (msg) 249 Sept. 2, 2010, 9:57 p.m.   reply to: 247 x
A Toyotások is ott lesznek...:)
     Reply to this

Jani55 (msg) 248 Aug. 25, 2010, 8:34 a.m.   x
Még talán ma is strandidõ lesz...
     Reply to this

Jani55 (msg) 247 Aug. 24, 2010, 7:58 a.m.   x
Subaru-randi Agárdon, a Park Kempingben!

A boxermotorok és a szimmetrikus összkerékhajtás rajongói szeptember 11-12-én tartják nyárbúcsúztató találkozójukat.
     Reply to this

matador (msg) 246 Aug. 17, 2010, 6:43 p.m.   reply to: 245 x
köszi, de most kerti munka van itthon ezerrel, a nyári elhanyagolást kell behoznom.
     Reply to this

Petipapa (msg) 245 Aug. 17, 2010, 6:19 p.m.   x
Szóltam. Most egy ideig nem lesz több :-)
     Reply to this

matador (msg) 244 Aug. 17, 2010, 10:11 a.m.   x
Elegem van az éjszakai Viharokból Q-ra!!!!!!!!
Valaki szóljon már oda fentre elég vot!
     Reply to this

Jani55 (msg) 243 Aug. 15, 2010, 6:45 p.m.   x
Igen...
     Reply to this

matador (msg) 242 Aug. 11, 2010, 9:54 p.m.   reply to: 241 x
holnap vagyok lent a cempingben, s nincs nettem.
úgy 10 és 11 között érek le, aztán lehet róla szó, hívjál fel.
     Reply to this

Jani55 (msg) 241 Aug. 11, 2010, 3:05 p.m.   reply to: 240 x
A legvalószínûbb, hogy a gyönyörû csajokat sasoltad a tóparton, vagy ha nem, a legújabb bikinidivaton elmélkedtél. Persze, hogy nem erre figyeltél. Meg is értem... Pl.:

18 óra után egy gurulás? Akármerre?
     Reply to this

matador (msg) 240 Aug. 11, 2010, 1:13 p.m.   reply to: 239 x
tudod pasiból vagyok , a hülyébbik fajtából, nem tünt fel hogy szeptember... no mindegy.
     Reply to this

Jani55 (msg) 239 Aug. 11, 2010, 9:27 a.m.   x
A koncert 09-én lesz!

A világ másik felén is tombol a bikiniszezon:
     Reply to this

matador (msg) 238 Aug. 11, 2010, 8:59 a.m.   reply to: 237 x
Szép reggelt! no milyen volt a koncert?
     Reply to this

Jani55 (msg) 237 Aug. 6, 2010, 9:35 a.m.   x
Hali Mindenkinek!
Székesfehérváron, szeptember 09-én, 21:00 kor a Nagyszínpadon: URIAH HEEP koncert lesz.
Nekem nagy kedvenceim között vannak.
FEZEN.hu
     Reply to this

matador (msg) 236 Aug. 3, 2010, 10:32 p.m.   x
Van két trike a kempingben, az egyik egy komplet lakókocsit vontatott tiszta dili volt.
     Reply to this

Jani55 (msg) 235 Aug. 1, 2010, 1:01 p.m.   x
Nagyon klassz strandidõ van:
     Reply to this

matador (msg) 234 July 27, 2010, 3:36 p.m.   reply to: 230 x
vasárnapra 10 kocsi sem maradt, a Komáromi, és az Esztergomi találkozóhoz képest elenyészõ volt a létszám.
     Reply to this

Jani55 (msg) 233 July 27, 2010, 3:26 p.m.   x
A kedvencem: Link
     Reply to this

Jani55 (msg) 232 July 27, 2010, 3:23 p.m.   x
Coco meg Hajdúszoboszlón nyaralt
     Reply to this

Jani55 (msg) 231 July 27, 2010, 3:17 p.m.   reply to: 230 x
Igen
     Reply to this

matador (msg) 230 July 27, 2010, 9:51 a.m.   reply to: 226 x
A rossz idõ miatt elég gyengécske volt.
     Reply to this

matador (msg) 229 July 27, 2010, 8:21 a.m.   x
Szombaton Baracskánál volt a domboldalról lejövõket fényképezték. 60 -s tábla miatt.
Több balesetet is láttam már vasárnap is,az árokba becsúszott s megpördült autó Pettend elõtt, 4 sérülttel.Ezért mérnek most minden felé a 70 -n .
     Reply to this

Suprati (msg) 228 July 27, 2010, 8 a.m.   x
Sziasztok!
A 7es úton a Cápa és a Spar közötti szakaszon sötétkék octaviából készülnek drága képek.
Rsz.: LTB-572
     Reply to this

matador (msg) 227 July 21, 2010, 8:51 a.m.   x
Én ott leszek, 2124 sátorhely.
     Reply to this

Jani55 (msg) 226 July 21, 2010, 8:49 a.m.   x
24-én Alfa találkozó a Velencei Panoráma Kempingben!

És strandidõ van...
     Reply to this

matador (msg) 225 July 19, 2010, 5 a.m.   x
Jó reggelt!
Egy reggelis találkozó Pettendnél a faháznál? Sült kolbi, hurka, erõs paprika,tarja hétfõi indításnak?07.. körül?
     Reply to this

matador (msg) 224 July 18, 2010, 4:44 p.m.   x
szép napot, mert az éjszaka elég viharosra sikeredett.
     Reply to this

tsanyi (msg) 223 July 16, 2010, 7:27 a.m.   reply to: 220 x
a focit nem kedvelem.......viszont az ilyen gömbökkel szívesen barátkozom....:)
     Reply to this

matador (msg) 222 July 16, 2010, 5:30 a.m.   x
Szép reggelt!
Lassan vége a melónak s kocogok vissza a tópartra, reszkessetek halacskák!

Reply to this

matador (msg) 221 July 15, 2010, 11:11 p.m.   x
szúnyog mentes joccakát
     Reply to this

matador (msg) 220 July 15, 2010, 8:28 a.m.   reply to: 219 x
Ja biztos a gömb érzéked gyõzött elöbb.
Foci VB után ez a helyes.
     Reply to this

tsanyi (msg) 219 July 15, 2010, 8:25 a.m.   reply to: 218 x
francot sem érdekel egy ilyen fotónál a vízminõség.....a hajszinét is 3 perc után tudtam megállapítani...:))
     Reply to this

Jani55 (msg) 218 July 15, 2010, 8:17 a.m.   reply to: 217 x
Igen! A tó vízminõsége turisztikai szempontból kiváló... De ha megnézzük, megvizsgáljuk, szerintem fürdõzésre nem alkalmas, de ezt mindenki maga dönti el! És, ha valaki venné a bátorságot és orvosi szempontból is érdeklõdne, vizsgálná, egész más következtetésre jutna! Kiderülne, hogy ... Én nem is értem a nõket! Nagy bátorság kell...

Itt (212) és itt kiváló a vízminõség:
     Reply to this

matador (msg) 217 July 15, 2010, 6:40 a.m.   x
jó reggelt!

olyan ez a tó mint a kacsaúsztató, meleg és néhol büdös is.Reggel 5 kor még kellemes az úszás utánna inkább a hideg vizes tusolot használom, mert a tó szinte forr.
Ma nagymosás napja van , ezt utálom a nyaralásban leginkább. tiszta italiáno lesz a környék,madzagon lógó ancug minden felé.
     Reply to this

Taro (msg) 216 July 14, 2010, 12:33 a.m.   reply to: 213 x
Nem hát! Nálunk szebbek a csajok:-))))
(Gárdonyban lengébbek is)
     Reply to this

matador (msg) 215 July 13, 2010, 5:38 a.m.   x
Jó reggelt!
Mi újság arra felé?
Reszkessetek nem sokára úton leszek arra felé.
Remélem a tegnapi vihar senkit sem ért az országúton.
     Reply to this

matador (msg) 214 July 12, 2010, 8:56 a.m.   reply to: 213 x
Igazad lehet, mert én ezt a tipusú fürdõrucit zöldben láttam, s persze nem ebben a pózban.
A párom meg is jegyezte fiam ez a cucc inkább a nudista strandra való. két cipõ füzõ ravaszul tekerve az egész.
     Reply to this

Dodiba (msg) 213 July 12, 2010, 8:33 a.m.   reply to: 212 x
Ez a kép azért szerintem nem a tónál készült. :-))
     Reply to this

Jani55 (msg) 212 July 12, 2010, 8:28 a.m.   reply to: 211 x
Évi, ez bizony konkrétan és teljes egészében strandruha!
Az élet is engem igazol, ha látnád, mit mutatnak magukból itt a gyönyörû (és kevésbé dekoratív) nõk...

Tessék
     Reply to this

KawaÉvi (msg) 211 July 12, 2010, 7:33 a.m.   reply to: 208 x
Sziasztok!
Jani, az ilyen és hasonló (nemi szervet ábrázoló képért) komoly leb@szás járt a Társkeresõ topicban. Dani tett ki hasonlõkat, és megkapta érte, hogy mentálisan sérült...
Engem nem zavar, csak szólok!
     Reply to this

matador (msg) 210 July 12, 2010, 7:32 a.m.   reply to: 208 x
Szép reggelt!
Nem csak az út mellett ellenõriznek, engem még péntek reggel kisért egy autó, kamerával a szélvédõ mögött, a 40 km/h tábla után a belsõ uton. Szóval a hétvégén teljes volt az ellenõrzés.
Azért rendesek voltak, mert a kempingbõl kivittem az ANYÓSOM az állomásra, s alig , hogy megfordultam rögvest igazoltatni akartak. No mondom hát a papirok bizz a kempingben maradtak, zord kérdés ivott? Mondom még nem , de végre kihoztam az anyósom az állomásra , visszatérve pezsgõt nyitok. Erre a zord rendõr felröhögött s mondá húzzak mert megmelegszik a vödörben.
     Reply to this

Jani55 (msg) 209 July 12, 2010, 6:37 a.m.   x
Vége
     Reply to this

Jani55 (msg) 208 July 7, 2010, 9:57 a.m.   x
Második esetben észrevételezem, hogy Velence város belterületén, a legkülönbözõbb helyeken, a polgárõrkocsiban van a trafi! Nem a mellette, vagy a közelében álló rendõrkocsiban. Mindenki legyen figyelmes, tartsa be sebességhatárokat, a szabályokat.
Meg különben is, itt a strandszezon, a gyönyörû csajokat is meg kell tudni nézni!
     Reply to this

matador (msg) 207 July 1, 2010, 12:02 a.m.   reply to: 206 x
bevándolókkal is szóba áltok?
4-tõl 1 hétig élvezkedem a tó parton.
     Reply to this

Taro (msg) 206 June 24, 2010, 7:37 p.m.   x
Beszélgessünk má! Mi tavi emberek:-)
     Reply to this

Rotter (msg) 205 June 24, 2010, 1:07 p.m.   reply to: 202 x
De igen!
Tegnap, ma, holnap, szombaton biztos!!
     Reply to this

Jani55 (msg) 204 June 24, 2010, 9:17 a.m.   reply to: 203 x
Hali! Valahol azt olvastam, XV lesz...

Egyébként szemet gyönyörködtetõ betétmeccsek vannak:
     Reply to this

matador (msg) 203 June 24, 2010, 6:21 a.m.   reply to: 202 x
motor nélkül nehéz, most vámoljuk.
     Reply to this

Taro (msg) 202 June 23, 2010, 10:57 p.m.   x
Na mi van skacok?
Nem motorozik senki?
     Reply to this

Jani55 (msg) 201 June 11, 2010, 10 a.m.   x
Kezdõdik!
     Reply to this

Jani55 (msg) 200 June 3, 2010, 9:39 a.m.   x
Szombaton de jön valaki Dunaújvárosba?
Lézer(-védelmi, -jelzõ és -blokkoló) készülékek bemutatójára?

És naptár szerint nyár van!
     Reply to this

Jani55 (msg) 199 May 7, 2010, 8:30 a.m.   x
Motoros kávézó (RaceCafe) nyílott Székesfehérváron, a Tasnádi utcában (a Toyota mellett). Ma délután ismerkedõs zsíroskenyérparti, ki jön?

Lassan itt a nyár, kezdõdik a strandszezon:
     Reply to this

Jani55 (msg) 198 April 27, 2010, 6:37 p.m.   x
Még valami, ami az elõzõhöz feltétlen: A Kawasakitól megszokott csendes futás és az a gyönyörû kipufogóhang...

Ne feledjük: jön a nyár (Nicole):
     Reply to this

Jani55 (msg) 197 April 27, 2010, 6:29 p.m.   reply to: 195 x
A Kawasaki már régen color és nagyon jól áll neki a fekete is!
Ma Fehérváron és környékén a Z1000 -t volt alkalmam kipróbálni! Nagy meglepetés: kicsi, ügyes, fordulékony, jóindulatú, kezes gép. Eszméletlen gyorsulás, minden sebességfokozatban élénken reagál a gázadásra, normál közúti forgalomban 6.-ban minden igényt kielégítõen lehet közlekedni. Érzékeny, nagyon jól adagolható, ha kell, hatalmas fékerõ! 200 kg önsúly, 140 Le teljesítmény, magáért beszél. Szerintem nagyon jó áron, 3MFt-ért ezt adja a Kawasaki.
     Reply to this

rage77 (msg) 196 April 27, 2010, 3:15 p.m.   x
Hali! Akinek van kedve, gurulhat egyet Dömsödre május 2-án http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=3601&session_id=BQO0csDQf1E9492 , vagy pedig május 1-én jöhet Bp-re a XXII. kerületi felvonulásra: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=3519&session_id=SESSION_ID Vagy mindkettõ.
     Reply to this

Suprati (msg) 195 April 18, 2010, 9:20 p.m.   reply to: 194 x
Nem elég zöld...:)
     Reply to this

Jani55 (msg) 194 April 18, 2010, 7:45 p.m.   x
Ez...
     Reply to this

rage77 (msg) 193 April 15, 2010, 6:09 p.m.   reply to: 192 x
Most kihagyom. Vasárnap meccset vezetek, és mivel ebben a sportágban ez majdnem egész napos program, nem nagyon akarok szombaton is lelépni itthonról.
     Reply to this

Jani55 (msg) 192 April 13, 2010, 2:58 p.m.   x
Jön valaki a Kawasakihoz?
04.16. Diósd,
04.17-18. Szfvár.

És ne feledjétek: Jön a nyár!!!
     Reply to this

rage77 (msg) 191 April 4, 2010, 7:38 p.m.   x
Nem kizárt, hogy benézek majd valamikor oda, de most a gépvásárlás plusz a háttámlás doboz vásárlása, felrakatása (ami még meg sincs teljesen) kicsit kimerítette a keretet. Az is tény, hogy pl. ruhát, sisakot rizikós neten keresztül rendelni, de kiegészítõt bõven megéri, pl chopper túraplexit nem kapsz itthon meg annyiért, mint az MRA-nál Németországban. Szállítással együtt is bõven olcsóbb. Igazából nem is sejtem, mi lehet az oka, mert az MRA plexik teszteket szoktak nyerni, a gyári plexiket megelõzve.
     Reply to this

Jani55 (msg) 190 April 4, 2010, 7:31 p.m.   x
Az elõzõhöz: Így pontos az utolsó bekezdés:

... új ruházatban, új sisakokban, ...
     Reply to this

Jani55 (msg) 189 April 4, 2010, 7:27 p.m.   reply to: 188 x
Azért javasoltam a Shox-ot, mert szerintem általánosságban a legnagyobb választék, a legjobb árak, (azokban a márkákban, amiket én keresek és szeretek, feltétlen).
Mindenkinek csak javasolni tudom...
És még egy érv: ha megnézed a Shox viszonteladóit országszerte (77), belátod, onnan vannak a különféle termékek. Értelemszerûen nem tud olcsóbb lenni.
A viszonteladók hátránya szerintem, hogy én mint vevõ, abból a választékból válogathatok, amiket õk a választékukba jónak láttak betenni. Bp-en pedig a teljes választék ott van elõttem. A teljes méret-, fazon-, színválaszték, márkák szerint. Ha nincs véletlenül valami, legyártatják, az extra kívánság/méret Neked készül (ugyanabban az árban), kiértesítenek és/vagy küldik.

A Yamahához (Budaörs) nyugodtan menj be, meglátod, hány mindenki, a mindenféle márkájú gépével ott lesz, nagy kínálat van használt motorokban, ruházatban, sisakokban, nem is tudsz majd választani. (én egy hete voltam ott) Ezt is csak javasolni tudom...

Reply to this

rage77 (msg) 188 April 4, 2010, 4:27 p.m.   reply to: 187 x
Mivel nekem Kawasakim van, korábban meg Suzukim volt, a Yamahához nem tévedtem be eddig :) Egyébként ahogy eddig tapasztaltam, nem is nagyon érdemes a márkakereskedésekbe bemenni, drágábbak még a Shox-nál is. Az utóbbi idõben viszont inkább a netrõl rendelek, jellemzõen külföldrõl. Dupla háttámlás két zárt bukósisakot befogadó topcase (ott trunk elnevezésen fut) az USÁ-ból kb. annyiból let meg, mint itthon egy szimpla háttámlás, egy zárt bukót befogadó doboz. 510 cm magas túraplexi a németektõl szállítással együtt 15k-val olcsóbb, mint itthon a 470 cm magas.
Amúgy tény, hogy Fehérváron nem a legnagyobb a választék és sok esetben drágább is, mint Bp-en (azért az RMC még mindig olcsóbb, mint a Shox), de ki lehet fogni jó kis akciókat.
Úgyhogy elsõ körben javaslom a netet megnézni, ha arról van szó, össze is lehet állni rendelés tekintetében, mert akkor a szállítási költséget lehet osztani.
     Reply to this

Jani55 (msg) 187 April 4, 2010, 1:54 p.m.   reply to: 185 x
Igen, az IMET is nagyon jó. Meg pl.: Budaörs (Yamaha).
Szerintem a SHOX-nál a legnagyobb választékból és a legnagyobb mennyiségbõl választhatsz (tapasztalatból mondom).
Én több esetben végigjártam mindent, amikor konkrétan kellett valami, sosem volt kapható... A válasz meg: az sajnos nincs, meg tudjuk hozatni, két hét múlva nézzek be, stb. Ha korrektek voltak, mondták: Shox (utólag így is megerõsítve érzem).
Az árakról: minden dolognak megvan az ára, 3-10% eltérés nálam belefér. Sok esetben Fehérvár drágább(!) volt, mint a Shox, ill, ha ugyanannyi, akkor is a Shox-nál tízszer nagyobb volt a választék.
Természetesen én is megnézem a neten, ha ugyanazt megkapom Fehérváron, nem fogok Bp másik (túlsó) oldalán kavarni... (de ha tíz-tizenöt eFt a különbség, természetesen igen)
Az én cuccaim gyakorlatilag a Shox-tól és a Budaörsi Yamahától vannak, a legnagyobb megelégedésemre.
A kedvencem:
     Reply to this

rage77 (msg) 186 April 4, 2010, 11:52 a.m.   reply to: 171 x
2010. május 1-én megyünk a T.Lovassággal a XXII. kerületi felvonulás után a Velencei tóhoz halacskázni (utána meg Balatonfüredre pirítósozni). Én Szfvár (melletti) létemre felballagok a felvonulásra (nagyon kedves barátom szervezi), aztán majd visszagurulunk Velencére. Ha gondoljátok, csatlakozhattok, csináljatok egy találkozópontot a 7-es úton valahol, sztrádára nem szeretnénk felmenni. Link
     Reply to this

rage77 (msg) 185 April 4, 2010, 11:46 a.m.   reply to: 14 x
Mit mondjak, a Shox nem éppen pénztárcakímélõ bolt. Akkor már inkább Imet. Ha meg Szfvár kell, akkor az RMC, vagy a Keresztúri úton van egy másik bolt (nevét nem tudom), az osontól a városba menet a jobb oldalon. Vagy a Budai úton befelé a Baumax-szal szemben.
     Reply to this

Jani55 (msg) 184 April 2, 2010, 8:48 a.m.   x
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
     Reply to this

Jani55 (msg) 183 April 2, 2010, 8:46 a.m.   reply to: 182 x
Tessék:
     Reply to this

matador (msg) 182 April 1, 2010, 10:18 p.m.   x
"bévacsos" képek sehol egy csonak, ha ezt 1.8 látná!
Velence tópart s csak a nõcik..... halak, csónakok hattyúk ? semmi.
     Reply to this

Jani55 (msg) 181 April 1, 2010, 1:32 p.m.   x
.
     Reply to this

Jani55 (msg) 180 April 1, 2010, 1:29 p.m.   x
Ashley
     Reply to this

Jani55 (msg) 179 April 1, 2010, 1:19 p.m.   x
Ma, nagyszerviz és új gumik!
És a kedvencem: Ashley (nézzétek mi van rajta)
     Reply to this

Jani55 (msg) 178 April 1, 2010, 12:53 p.m.   reply to: 177 x
Hali Gabi! Igyekszem...
Ma is tudok egy szép képet hozni (állítólag ilyen láthatóságit rendszeresítettek a tó É-i oldalán a strandfelügyelõknek 2010-re)
     Reply to this

GABOCB1.3 (msg) 177 March 31, 2010, 9:13 p.m.   x
jani....jók a mellékelt,képek....
     Reply to this

Jani55 (msg) 176 March 31, 2010, 7:39 p.m.   x
Jön valaki a jövõ héten a Kawasakihoz tesztmotorozásra?
(Z1000)

A 2010 nyár bikinidivatja:
     Reply to this

matador (msg) 175 March 25, 2010, 7:19 a.m.   reply to: 174 x
Sajna most nem , hétvégi családi program Sárospatak, Tokaj.
     Reply to this

Jani55 (msg) 174 March 24, 2010, 10:09 a.m.   x
Szombaton jön valaki a II. KAWASAKI Expora és Börzére?
     Reply to this

Tibizzr (msg) 173 March 24, 2010, 9:54 a.m.   x
Pénteken kéne valamit csinálni délután azt mondják melegebb lesz mint ma!!
Pedig ma sincs rossz idõ!
     Reply to this

Jani55 (msg) 172 March 24, 2010, 9:03 a.m.   reply to: 169 x
manóbácsi: ez a part nem a Velencei-tónál lelhetõ...
De a fürdõruhadivat itt is ez lesz!
Különben is, a Velencei-tavi lányok sokkal szebbek, csinosabbak!
és a legújabb információk szerint, ezek a bikinikreációk a nyerõk:
     Reply to this

matador (msg) 171 March 24, 2010, 4:52 a.m.   x
Találkozó azt nem tudom de a T.lovasság és néhány pub lakó is valami halacskázást terveznek.
Egyrészt Pulába??!a halpiacra, másrészt Agárdra, mert ,h ott kinyit a halacskás hétvégére állítólag!
     Reply to this

Tibizzr (msg) 170 March 23, 2010, 7:14 p.m.   x
Sziasztok
Mikor lesz a Velencei tónál valami találkozó?
     Reply to this

manóbácsi (msg) 169 March 23, 2010, 5:28 p.m.   reply to: 164 x

Sziasztok !
Jani 55-nek!
Hol van ez a part ?
Ha + jövök az ERDÉLYI túráról kerül mibe kerül megyek RÖPIZNI ODA!!

Reply to this

matador (msg) 168 March 23, 2010, 9:38 a.m.   x
Ébredeztek, a tavon a jégkorszaknak vége, halak ugyan még nem esznek, de a csuka az fogható
     Reply to this

Jani55 (msg) 167 March 20, 2010, 7:35 p.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 166 March 20, 2010, 7:30 p.m.   x
Hali Minndenkinek!
Ki merre járt ma? Én az Alcsuti Arborétumban. Ha van kedvetek, nézzétek meg a hóvirágtengert.
     Reply to this

matador (msg) 165 March 4, 2010, 9:44 a.m.   reply to: 164 x
No azért én várnék ezzel a kijelentéssel.Igaz a hóvirágok már néhol kibontották virágaikat, de a tél úr még erõlködik egy kicsit.
DE nem sokára tényleg itt lesz a kedvezõ idõ s a fõfeladat: MOCI, MOCI horgászat.
     Reply to this

Jani55 (msg) 164 March 2, 2010, 7:59 a.m.   x
Hidegfront ide-vagy oda, tegnap is 15C volt.
Visszavonhatatlanul itt a tavasz!
Íme, az idei fürdõruhadivat:
     Reply to this

Petipapa (msg) 163 Feb. 27, 2010, 7:39 p.m.   x
Szia Jani, üdv mindenkinek.
Én dec. második hetében gurultam utoljára, azóta nem ültem motoron. Most pedig szerelõnél van, ha igaz, szerdán kapom vissza, úgyhogy már csak idõjárásfüggõ az indulásom. Elég sok motor hangját hallottam, sõt, az utcánkban is legurult valaki, gondolhatod, mennyire sajgott a szivem a gép után.
     Reply to this

Jani55 (msg) 162 Feb. 27, 2010, 7:27 p.m.   x
Hali Mindenkinek! Itt a tavasz!
Ki mennyit gurult a télen? (én 1100km, egy esetben teszteltem a bukókeretet is jobbról > ketten felsegítettük a mocit: innen is köszönet a fehér ford focusos ismeretlennek, aki azonnal ott termett < semmi különösebb nem történt, nincs gondja a gépemnek sem.
Ma nagyon sok motorossal találkoztam szembejövet... már a gumi sem csúszott vészesen...
     Reply to this

Petipapa (msg) 161 Jan. 1, 2010, 7 p.m.   x
BÚÉK neked is Jani, és minden motorosnak.
     Reply to this

Jani55 (msg) 160 Jan. 1, 2010, 6:54 p.m.   x
BÚÉK minden Kedves Motorostársamnak!
     Reply to this

Jani55 (msg) 159 Dec. 22, 2009, 9:44 a.m.   x
Boldog Karácsonynyi Ünnepeket Mindenkinek!

Emlékeztetõül két nyári kép:
     Reply to this

bareszz (msg) 158 Nov. 6, 2009, 10:34 a.m.   x
Hali

Ezzel az ajándékkal az a gond, hogy vinnem kell 1 csajt aki felpróbálja a méret miatt.Mert ügye ez ajándék lesz. Nem is rossz ötlet. Köszi!!!

Reply to this

Jani55 (msg) 157 Nov. 6, 2009, 10:21 a.m.   x
Hali Mindenkinek!

Hát, a motorosszezonnak vége (én azért még gurulok), de valóban, én is csak a szépre emlékezek...

És ugye, hogy nem csak a motorunkra költünk, leginkább férfitársaim figyelmébe ajánlom a következõ oldalt:
Link Bátran kattintgassatok és vegyétek számba a lehetõségeiteket. A hölgyeknek is ajánlom, tudjanak mit választani és kérni a párjuktól.

ui: matador: ne irigyelj minket, nagyon kihalt a tó és környéke! Itt valóban nincs semmi! Pedig Velence város(!), de ahogy vége az idegenforgalmi szezonnak, megáll az élet. Ezt nagyon komolyan mondom.

Reply to this

bareszz (msg) 156 Nov. 6, 2009, 9:45 a.m.   x
Hi

A csendet csak a villáskulcsok csörgése töri meg. Téli karbantartást tartok :D
     Reply to this

matador (msg) 155 Nov. 4, 2009, 9:40 a.m.   x
Hali tényleg nem sokan írogatnak.
No én sajna feltelepültem a fatornyos bp-re, a lakó leállítva , várom a jövõ évet.
Néha irigylem a tó mellett élõket, ilyenkor csend s békesség lengi körül a tavat.
     Reply to this

bareszz (msg) 154 Nov. 3, 2009, 11:07 p.m.   x
Csak ez a kép van róla. Nem szerette ha ruha van rajta .
     Reply to this

Suprati (msg) 153 Nov. 3, 2009, 10:50 p.m.   reply to: 152 x
Ilyen szépre? :)
Tegyél fel képet...:)
     Reply to this

bareszz (msg) 152 Nov. 3, 2009, 5:43 p.m.   x
Szevasztok!

Szép volt ez a nyár. Talán ezt a csajt sikerült beujjitanod ? :D
Én is csak a szépre emlékezek.

Reply to this

Jani55 (msg) 151 Oct. 20, 2009, 8:47 a.m.   x
Mi legyen az új neve?

Az õsz hamar beköszönt, de jövõre is lesz nyár!

Emlékeztetõül:
     Reply to this

Suprati (msg) 150 Sept. 23, 2009, 8:57 p.m.   reply to: 149 x
Átírjuk a fórum nevét:)
Nem sokan írnak ide rajtunk kívül.:)
     Reply to this

Jani55 (msg) 149 Sept. 22, 2009, 6:11 p.m.   x
Ma felfedeztem még egy fényképészautót: fehér Astra, jécéerhétkilencöt. A 7-esen, a vasút átépítés mellett áll itt-ott (60 és 40, ill. 30 Velence belterületén).
     Reply to this

Suprati (msg) 148 Sept. 14, 2009, 8:41 p.m.   reply to: 147 x
Köszönjük a hasznos információt!
     Reply to this

Jani55 (msg) 147 Sept. 14, 2009, 4:19 p.m.   x
És mégegy fényképészautó itt Velencén: Sötétkék Swift természetesen civil rendszámmal!
     Reply to this

Jani55 (msg) 146 Aug. 7, 2009, 7:49 p.m.   x
Hali Mindenkinek!

Új fényképészautó járja Velencét és környékét, mindenhol, bárhol megáll egy-egy órára: Új narancssárga ford focus, az elsõbetûL, a másodikbetûK, a harmadikbetûE. A számok pedig120. Vigyázni, drága képek készülnek!
     Reply to this

Juju (msg) 145 July 26, 2009, 11:19 a.m.   x
Mi tegnap elnéztünk a Pusztaszabolcsi falunapra, és nekünk tetszett.
Tervez valaki gurulást a jövõheti Siófokira?
     Reply to this

Petipapa (msg) 144 July 26, 2009, 6:53 a.m.   x
sziasztok
Úgy tûnik mindenki eltûnt ( velem együtt ).
A magam részérõl ott voltam a fõzõversenyen, nagyon jó volt a társaság, a hangulat, a környezet. Minden nagyon összejött.
     Reply to this

Juju (msg) 143 July 25, 2009, 10:11 p.m.   x
Jujj, de nagyon alul találtam meg ezt a fórumot...
Mizujs veletek? Merre jártatok?
     Reply to this

matador (msg) 142 July 10, 2009, 11:17 a.m.   reply to: 140 x
no holnap mész a fözõversenyre?
     Reply to this

Jani55 (msg) 141 July 10, 2009, 10:35 a.m.   x
Írhatnék, szívesen írnék élménybeszámolót a BMW R1200GS -rõl, de úgy érzékelem, nagyon kevesen olvassuk nézzük ezt az oldalt...
Szép strandidõt, jó hétvégét mindenkinek!
     Reply to this

Petipapa (msg) 140 June 22, 2009, 9:14 a.m.   x
sziasztok fiatalok
Sokáig nem olvastam ezt az oldalt, igy nem tudtam reagálni.
Matador, bocs, hogy nem válaszoltam idõben. Egyébként azt a sort viccnek szántam, de az tény, hogy Atus jár hozzám vásárolni pecaholmikat, szinte a camping szomszédságában, az északi strandnál. Csak nem akartam itt reklámozni magam.
     Reply to this

Jani55 (msg) 139 June 22, 2009, 9 a.m.   x
Élménybeszámoló: Yamaha YZF-R1:

Nagyon meghatározó, semmihez nem hasonlítható, erõt, biztonságot sugárzó és biztosító gép.

1000-es, 186LE-s, 115Nm-es motor, nagyon jó kiosztású sebességváltó, (206kg) hatalmas fékek, szóval minden meg van, amirõl csak álmodtam eddig. Bevallom, félve ültem rá, mert olyan mocival eddig még nem mentem, ami közel annyi lóerõs, mint ahány kg a súlya!

A gyakorlatban? Minden fordulaton rezgésmentesen jár a motor, késedelem nélküli gázreakciók, az a fínom hanghatás... Rendkívül stabil, áramvonalas, (szinte) teljesen mindegy, milyen fokozatban, milyen sebességgel megyünk, az a hatalmas, egyenletesen rendelkezésre álló erõ, eszméletlen gyorsulás... Hozzá méltó, kemény, biztos fogáspontú, nagyon jól érzékelhetõ és adagolható fékekkel.

Mindenkinek csak javasolni tudom, törekedjen, keresse az alkalmat, feltétlen próbálja ki (ezt, vagy a kategóriájában bármelyik másik márkát)! Egy izgalmas, eddig ismeretlen tulajdonságokkal rendelkezõ géprõl beszélünk (még nem versenymotor).
     Reply to this

matador (msg) 138 June 15, 2009, 10:14 a.m.   reply to: 137 x
oké Te nyertél.
Hiszen szombaton gályáztam.
     Reply to this

Taro (msg) 137 June 15, 2009, 8:18 a.m.   reply to: 136 x
Az vasárnap volt, mert a túratársaimat kellett pesztrálnom a Velencei hegységen átívelõ off-road túrán:-))))
     Reply to this

matador (msg) 136 June 15, 2009, 5:42 a.m.   reply to: 124 x
Szép reggelt.

Szombaton reggel láttam ezt szép kis járgányt, nagyon szép!!!! Jött mint egy sivatagi szellem, hajnali 7 körül. Velence felöl Pettendnél.
     Reply to this

matador (msg) 135 June 9, 2009, 9:03 a.m.   reply to: 133 x
Etetetés folyamatosan, a szokásossal mondaná.
Most viszont odahaza irtja a zsepiket, s gályázik.
Így a kérdés marad.
     Reply to this

Jani55 (msg) 134 June 9, 2009, 6:57 a.m.   reply to: 132 x
VELENCE PANORÁMA CAMPING topikban találod.
     Reply to this

Jani55 (msg) 133 June 9, 2009, 6:50 a.m.   x
Atus -t kérdezd, neki picivel gazdagabb fogásai vannak.

Reply to this

matador (msg) 132 June 9, 2009, 5:06 a.m.   reply to: 131 x
Kicsit borongós reggelt kaptunk,15 fokkal enyhe szellõvel.
Azért Jó reggelt.

No akkor hol is vásároljunk etetõ anyagot
????
     Reply to this

Petipapa (msg) 131 June 8, 2009, 9:03 p.m.   x
csak azért fog sokat, mert jó helyen veszi a csalikat :-)
     Reply to this

matador (msg) 130 June 8, 2009, 6:59 p.m.   x
Ja ez szomszéd Õ mindíg fog valamit de én, koca horgász vagyok, s öngyilkos halak akadnak fel.
     Reply to this

matador (msg) 129 June 8, 2009, 4:36 p.m.   x
Üdv hét ágra süt a nap, a halak sztájkolnak.
Nincs valami ötletetek a kézigránáton kívül,
hogyan lehet itt halat fogni.
     Reply to this

matador (msg) 128 June 8, 2009, 4:50 a.m.   x
Halihó, szép reggelt a munka motorozoknak.
Milyen volt a tegnapi idõ a tónál?
S a ma reggel? no valaki ?
     Reply to this

matador (msg) 127 June 7, 2009, 8:44 p.m.   reply to: 120 x
Tisztára király.
     Reply to this

Zsoleg (msg) 126 June 7, 2009, 7:42 p.m.   reply to: 124 x
Ja, az más. Ez már korrekt.
Így már el lehet tûnni a közeg elõl a bozótosban.
     Reply to this

Zsoleg (msg) 125 June 7, 2009, 7:39 p.m.   x
A védelemnél az esésre gondoltam, mert amúgy van védelem :)
     Reply to this

BIKE-R (msg) 124 June 7, 2009, 7:37 p.m.   reply to: 122 x
Szerintem elég jól hozzáöltözött:

Reply to this

Dervenkál (msg) 123 June 7, 2009, 7:34 p.m.   reply to: 120 x
Basszus! Ez gyönyörû!!!!!!! Gratula!
     Reply to this

Zsoleg (msg) 122 June 7, 2009, 7:31 p.m.   reply to: 120 x
Ez most komoly? A vigyori fej miatt azt gondolnám, hogy a képet a neten találtad...

Ilyen profi gépre nem lehet ám felülni egy bolti szerkóban ;) Az 41-es mintájú hadi öltözet is megvan már hozzá? amit találtam, az nem sok jót ígér a védelmet illetõen.

Reply to this

Jani55 (msg) 121 June 7, 2009, 6:34 p.m.   reply to: 120 x
Nekem tetszik! (külön díjazom, hogy a dobozok is és a sisak is színezve lett) 5***
Életben is szeretném látni.
     Reply to this

Taro (msg) 120 June 7, 2009, 10:28 a.m.   x
Hali skacok!
Lefestettük a Tenerét:-)
     Reply to this

Dervenkál (msg) 119 June 4, 2009, 6:50 p.m.   reply to: 118 x
Az olyan BMW K1300GT Special Edition árkategória. És ez mennyivel izgalmasabb. :)

Egyikbõl sem veszek úgyse, mert egyiket sem tudnám kihasználni. Ja, fõleg ezért.
     Reply to this

Jani55 (msg) 118 June 4, 2009, 9:35 a.m.   reply to: 117 x
Az ára is e l k é p e s z t õ !
(le se merem írni: 5,6 MFt /+regadó, és forg.helyezés ktsg./)
     Reply to this

Dervenkál (msg) 117 June 4, 2009, 9:26 a.m.   reply to: 116 x
Elképesztõ! Eeeeegyszerûen elképesztõõõõ!
     Reply to this

Jani55 (msg) 116 June 4, 2009, 8:15 a.m.   x
A 3D:
     Reply to this

Jani55 (msg) 115 June 4, 2009, 8:08 a.m.   x
A Motorkiállításon ez a Tündér ült rajta:
     Reply to this

Jani55 (msg) 114 June 4, 2009, 8 a.m.   x
További képek:
     Reply to this

Jani55 (msg) 113 June 4, 2009, 7:55 a.m.   x
Dervenkál: ahogy megtudom az idõpontot, jelzem:
A 2009-es motorkiállításon ígéretet kaptam, a bimota TESI2D tesztmotorozásra (remélem sikerül)
     Reply to this

Dervenkál (msg) 112 June 3, 2009, 5:09 p.m.   reply to: 110 x
Nem vagyok egy teljesítményhajhász, mert akkor nem is transalpom lenne, de ez az országúti 100-as vég elég kevésnek tûnik egy 250-estõl. Én is 1 q körül vagyok, vagyis elõvárosi bejárósnak ez elég kevés lenne. Ezt egy 125-ös 2T is tudja.

Amúgy szép motor, de a leírás alapján nem keltett bennem vágyat. Jani55, ha legközelebb ilyen helyre mész szóljál hamarabb légyszi!!!! :)))))

Amúgy kinél próbáltad?

Reply to this

Jani55 (msg) 111 June 3, 2009, 1:56 p.m.   reply to: 109 x
Suprati: tessék.
Életben is bármikor.
     Reply to this

Jani55 (msg) 110 June 3, 2009, 1:52 p.m.   x
Élménybeszámoló: Kawasaki KLX250

Gyönyörû látvány!

Nagyon barátságos, fordulékony, szuperkönnyû (138kg), nagyon erõs, stabil váz, elõl 21", hátul 18" kerekek hatalmas rugóutakkal, egyértelmûen terepre való gumikkal, kiváló (tárcsa)fékekkel.

16kW (22LE) -os, 20,5Nm/7000 fordulaton, egyhengeres négyütemû, folyadékhûtésû, befecskendezéses motor, 6 fokozatú váltó, nagyon kicsi fogyasztással.

Menettulajdonságok: könnyûenduro, rövid tengelytáv, fordulékony, magas üléspozíció (890mm), vidám városi motorozást ígér (de sajnos átlagon aluli gyorsulással).
Csendesfutású motor, minden fordulaton élvezetes hanghatással, közepesen élénk (inkább lusta) menetdinamikával. Városon kívül, a végsebessége a gyakorlatban 100km/ó (egy személlyel, 1q vagyok, 98-99-98-99-100!: egyszer láttam a 100-as számot a digitális kijelzõn, kb 10 sec idõtartamra, Pákozd-Szfvár között, az enyhe lejtõn! közepesen pici oldalszél mellett) Ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy normál útviszonyok között, még a teherautók elõzését is meg kell fontolni, gyakorlatilag lehetetlen (mert a végsebesség körül szinte nincs gyorsulás, egyértelmûen erõhiány lép fel, 8000-es fordulatnál. kérdésemre elmondták, nincs fojtva a motor).

Gumijai egyértelmûen terepre valók: Pákozd-Sukoró között földút, tarló, murvásút: Nagyon kiváló, élénk, 50-ig, 70-ig, és vége. Sem erõ, sem nyomaték...

Igazi gyerekmotor, tanulómotor (Yamaha DT125 höz tudnám/szeretném hasonlítani, de nem tehetem, mert sokkal gyengébb minden tekintetben) Természetesen ez az én véleményem!

Ára viszont kifejezetten baráti!

Reply to this

Suprati (msg) 109 June 2, 2009, 10:26 p.m.   reply to: 108 x
bocs!:)
Jani55-re gondoltam...:)

Reply to this

Dervenkál (msg) 108 June 2, 2009, 10:19 p.m.   reply to: 107 x
Valszeg nem rám gondolsz. Nekem a castrolos flakonom van a givi-ben :)))), és Agárd. De bármikor szívesen.
     Reply to this

Suprati (msg) 107 June 2, 2009, 7:20 p.m.   x
Mármint a motorodon...:)

Reply to this

Suprati (msg) 106 June 2, 2009, 7:20 p.m.   reply to: 105 x
Üdv!
Hát nincs nagy pezsgés...
Velencén jártamban 1szer megnézném a lánc-olajozót.

Reply to this

Dervenkál (msg) 105 June 2, 2009, 10:08 a.m.   reply to: 104 x
Na én mentem volna, ha nem most olvasom. Amúgy a topic kifulladt???
     Reply to this

Jani55 (msg) 104 June 1, 2009, 9:41 p.m.   x
Jön valaki Velencérõl, vagy a környékrõl a Kawasakihoz tesztmotorozni (KLX250)? Pl: kedden de, dél körül?
     Reply to this

Dervenkál (msg) 103 May 26, 2009, 10:11 a.m.   reply to: 102 x
Hát gondolom a temetéses poszt után senki nem mert vidámkodni.

Hétvégén lementem Piranba (kocsival családdal), de egy hónap alatt nem látok annyi motorost, mint ott 3 nap alatt. Most tervezgetek egy újabb két napos túrát oda, de csak asszonnyal, a gyerek marad nagyinál...bár lehet, hogy õsz lesz belõle, mert a meleget nehezen viselem :)))

Hihetetlen jó motoros utak vannak az Isztrián is... ahogy néztem
     Reply to this

Jani55 (msg) 102 May 25, 2009, 9:28 a.m.   x
Halóka Mindenkinek!
Ötven sorral lejjebb találtam meg ezt a topikot...
Mi történt? Sehol senki?
     Reply to this

Jani55 (msg) 101 May 16, 2009, 12:11 p.m.   x
Benõ Sanyi motorostársunk és barátunk nyugogjék békében!
     Reply to this

Jani55 (msg) 100 May 12, 2009, 7:34 a.m.   x
Hali Mindenkinek!

Úgy tûnik, mindenki dolgozik, motorozik ezerrel...

Én is csak épp benéztem...

Tegnap Bp X., XIV. ker kétkerekûvel a reggeli, délelõtti csúcsforgalomban teljesítve. Hát, láttam egy-két vad motorost, állat robogóst, de hát Bp már csak ilyen. De jobb volt motoron, mint kocsiban ülve.
     Reply to this

Dervenkál (msg) 99 May 10, 2009, 9:19 a.m.   x
Családilag semmittevés folyik. Le kéne mosnom a gépet, mert csütörtök este Érdnél legyilkoltam 3 millió szúnyogot, ami különösebben nem lenne baj, de mind ott van a motoron. Az egész egy kanyarkijáratban történt, gázt adtam, kopogás a sisakomon, meg a dzsekim vállán, és már nem is láttam semmit a plexin át a zöld létõl. Hatalmas genocídium volt.
     Reply to this

Petipapa (msg) 98 May 9, 2009, 9:03 p.m.   x
sziasztok
Én a magam részérõl Csömörön voltam gyerekmotoroztatáson. Jó volt látni a sok boldog gyereket, nagyon örültek nekünk.
     Reply to this

Jani55 (msg) 97 May 9, 2009, 7:46 p.m.   x
Benõ Sanyi motorostársunk és barátunk temetése egy hét múlva, 2009 05 16-án 11:00 -kor lesz a Pákozdi Temetõben.
(csak egy szál virágot hozzatok, mert koszorúk elhelyezésére nem lesz lehetõség)

Velencei-tavi motorosok, merre jártatok, merre vagytok?

Reply to this

Jani55 (msg) 96 May 7, 2009, 10:19 p.m.   reply to: 95 x
Mehetünk együtt?
Én oda lemenni és feljönni a Varával nem tudok (fizikai, motortechnikai, és erõmbeli képtelenség), de Te megpróbálhatod!
     Reply to this

Taro (msg) 95 May 7, 2009, 9:04 p.m.   reply to: 94 x
inkább itt, hogy feljöjjön a topic:-)
Valóban nem arra gondoltam, de jövõhéten kipróbálom:-)))
     Reply to this

Jani55 (msg) 94 May 7, 2009, 11:16 a.m.   reply to: 92 x
Taro: Mi a véleményed? (jöhet pü is)
     Reply to this

Dervenkál (msg) 93 May 5, 2009, 11:49 a.m.   x
Na megnéztem Taro gépparkját. Meg is "sértõdött" mer nem koszoltam össze a tenerét (mondjuk van rajt elég) azon a két km-en, amit mentem vele. De nem szeretek más gépével játszani (mer az másé).
Amúgy az xtz nagyon finom kis gép. Szó szerint lágy mindene. Igazi játszós-menõs gép. Most úgy néz ki, mintha épp hazajött volna vele a szaharából :))))
     Reply to this

Jani55 (msg) 92 May 5, 2009, 8:54 a.m.   reply to: 78 x
A gánti bányagödör a közepes terepet sem éri el???
Hát, én csak kétszer merészkedtem oda és megküzdöttünk! És tíz évvel fiatalabb voltam!
(Zámoly felõl Gántra, balra, a Bányamúzeum mellett? Nem arról beszélek, mert oda Varával is lemegyek.)
Tovább, be Gántra, és az emlékmû után jobbra fel... kb 300m után az ott a bányagödör(!) amit ha nem tartasz közepesnek sem, akkor szerintem nyugodtan leiskolázhatnád a teljes dakart!
     Reply to this

Dervenkál (msg) 91 May 5, 2009, 12:45 a.m.   reply to: 90 x
Ok, az régen gárdonyi géza ált. isk volt :))))) 20 éve

kilenckor ott leszek!!!
     Reply to this

Taro (msg) 90 May 5, 2009, 12:39 a.m.   reply to: 89 x
Chernel ált isk, agárd , gárdonyi G utca
     Reply to this

Dervenkál (msg) 89 May 5, 2009, 12:18 a.m.   reply to: 87 x
A chernel az neked mit jelent? Mer azér csak megnézem a géped közelrõl :)
     Reply to this

Dervenkál (msg) 88 May 5, 2009, 12:15 a.m.   reply to: 87 x
Az én transalpomnak teljesen ideális az aszfalt, hidd el :))))

Reply to this

Taro (msg) 87 May 4, 2009, 11:56 p.m.   reply to: 84 x
Gyere ki reggel az agárdi chernel elé9kor és vidd el egy körre.
Rögtön rájössz, hogy a transalp egy olyan motor, ami nem képes a terepen menni, de az aszfalt se ideális neki.
A tenere BÁRMILYEN terepet leküzd és azfalton se "bénakacsa".
     Reply to this

Taro (msg) 86 May 4, 2009, 11:53 p.m.   reply to: 85 x
én nem tudok, csak szeretek motorzni, ezért mindíg meghallgatom a jó motoros barátaim véleményét. A kacskakezû barátom , aki crosspálya gondnok:-), a KTM-esekkel állatkodik állandóan és motor telóval a seggében született, na az õ véleményére már én is adok.
Honda buzi, de most vett egy ilyen tenerét, miután kipróbálta erdõben(nem föld-hanem túrista útvonalon, homokban, sárban és crosspálylán).
Az õ véleménye szerint a sok TÚRAenduró után 2008-tól újra van EGY túraENDURÓ a piacon. A Yamaha XT660Z.
Gyönyörû, hosszú rugóutak (még a crosspályán sem vered koppra)kezelhetõ súly (186kg)400km táv(vegyesben), szóval ideális.
A KTM-nek csak halványpicikét jobb a terepképessége, de azokat meg 50km után generálozni kell, ami lehetetlenné teszi a valódi túrákat. :-))))
     Reply to this

Dervenkál (msg) 85 May 4, 2009, 11:40 p.m.   x
Amúgy Taro lehet, hogy tényleg keverem a kategóriákat, de errõl a mocsok motorgyárak tehetnek. :)

krossz, az nekem versenykategória
endúró, az a terepmotorozás
trail, na ez az ami majdnem terepmotorozás, de maradjunk a földúton, mert a járatlan vadonban ez már haldoklik (a súlya, a futómûve stb. miatt.

A transalp túraendúrónak van csúfolva, de a 700-as TA inkább egy túramotor magas építéssel, ami max lazább terepen boldogulhat még el.
Az XTZ meg szintén túraendúró lehet, a TA-hoz képest az elõnye, hogy könnyebb egy ici-picit, de rendes terepgumival is csak ily õrültek használják erdõben mint, te, aki a dakart is lenyomnád egy Fjr-rel vagy akár egy goldwinggel :)))))
     Reply to this

Dervenkál (msg) 84 May 4, 2009, 11:11 p.m.   reply to: 81 x
De most komolyan! Ne mond már, hogy nem vered le állandóan a telóidat, ha a tenerét komolyan hajtod a pákozdi krosszpályán....

Kivinném terepre a transalpot is, de még hibádzik róla a crashbar.
     Reply to this

Taro (msg) 83 May 4, 2009, 10:07 p.m.   x
Ilyenekre gondoltál Zsifi? :-))))
     Reply to this

Taro (msg) 82 May 4, 2009, 9:49 p.m.   reply to: 79 x
Nem vagyok én állat, de legalább ronda nagyon:-)))))
     Reply to this

Taro (msg) 81 May 4, 2009, 9:49 p.m.   reply to: 80 x
A WR250 viszont a seggedet pepitára alakítja, a veseköveidet meg kiüríti a Tisza forrásáig:-))))).

A trail témában nem értünk egyet, szerintem inkább te kevered a cross és enduró kategóriákat.
de bármikor odaadom egy körre a pákozdi crosspályán, hogy beismerhesd e csekélyke tévedést:-)))
     Reply to this

Dervenkál (msg) 80 May 4, 2009, 8:08 p.m.   reply to: 79 x
Jaja, én ezzel a géppel nem merészkedtem volna bányagödörbe. Az angelikához mondjuk vezet csapás. De egy wr250 azért mégiscsak jobb oda.

Tudom, hogy a Tenere is elmegy a sivatagban, de ez azért inkább trail mint endúró motor.

Gratula hozzá!
     Reply to this

Zsifi (msg) 79 May 4, 2009, 7:17 p.m.   reply to: 76 x
De te egy állat vagy és a föjörövel is mentél volna...
Ez alapban ember kérdés nem motor...de mivel mondtam, hogy te egy animal vagy így az emberi tényezõ nem számít..)))))))
     Reply to this

Taro (msg) 78 May 4, 2009, 5:04 p.m.   reply to: 77 x
Ez a tenere már járt az Angelika forrásnál, a gánti bányagödörben is, és ezek a terepek még csak a közepes terepet sem érték el neki (volt õ már patakátkelésen, alföldi homok túrán, kárpátalján, erdélyben dagonyázni esõ közben-után stb.).

Imádom:-))))))))))
     Reply to this

Jani55 (msg) 77 May 4, 2009, 4:29 p.m.   reply to: 76 x
Igen. Mint korábban (16) említettem, az XT600-al bátran mehettem, úttalan utakon, sárban, stb., most a Varával ezt nem tehetem... (nem tudnék felmenni pl az Angelika forráshoz, vagy Gánton le a bányagödörbe) El kell ismerni, a Yamaha inkább enduró, és mivel jelentõsen könnyebb, jobban boldogul terepen.
     Reply to this

Taro (msg) 76 May 4, 2009, 4:02 p.m.   reply to: 74 x
Hát nekem más a véleményem :-).
Én ezzel a motorral voltam már cross pályán, sokat voltam off road túrákon (ezért van rajta mitas kockás). Jártam vele tengelyig homokban 15km hosszan és nem éreztem gyengének. DRZ400-al simán együtt jár és a túra enduró piacon egyenlõre ez az egy, ami nem csak "túra", de kifejezetten enduró is ("hondabuzi" barátom most rendelt meg egyet, miután a DRZ után mentem bárhova, erdõ, sár, homok, stb.).
Szóval szólok majd és lehet jönni :-)))
     Reply to this

spirkj (msg) 75 May 4, 2009, 8:55 a.m.   x
Üdv a csapatban! Sajna ez ügyben a Virágoval nem rúgok lasztiba, nem lehet vele terepezni, vagy kiállni a nyeregbõl. Ja és én ehhez már egy kicsit idõs, és becccari vagyok.40 évvel ezelõtt még az élen lettem volna az akkori gyetva motorokkal, de most ? Vigyázzatok magatokra üdv. m.kinek Spirk53
     Reply to this

Dervenkál (msg) 74 May 4, 2009, 7:27 a.m.   reply to: 71 x
Üdv! szerintem láttalak a tenerével már...

atus, ez a tenere nem nagyon való erdõkerülésre, pontosabban ezzel csak kerülni jó az erdõt, én is majdnem ilyet vettem, de bizonyos feladatokra kevés a kraft benne. Igaz, nekem egy motorral kell megoldanom mindent :)
     Reply to this

atus (msg) 73 May 4, 2009, 6:27 a.m.   reply to: 71 x
A tenerével ha erdõn mezõn mész akkor jelezd!
Csatlakoznék!
     Reply to this

Jani55 (msg) 72 May 3, 2009, 11:29 p.m.   reply to: 71 x
Üdv a csapatban!
Gratulálok a gépekhez!
     Reply to this

Taro (msg) 71 May 3, 2009, 10:35 p.m.   x
Sziasztok!
Az agárdiak számát növelném 1-el :-).
Van egy fekete FJR-em, egy fekete tenerém. Tavasztól õszig motorral nyomom, ha lehet.

Befogadtok?
     Reply to this

Dervenkál (msg) 70 May 3, 2009, 9:28 p.m.   x
Nem tudom melyik lehet az ismert agárdi étterem...
És pont rendõr ütközött BV-s busszal... ez elég morbid.
     Reply to this

Jani55 (msg) 69 May 3, 2009, 8:33 p.m.   reply to: 67 x
Hali!
Nem voltam itthon.
Legközelebb felkereslek.
     Reply to this

gourman (msg) 68 May 3, 2009, 8:23 p.m.   x
:(((
Link
     Reply to this

atus (msg) 67 May 3, 2009, 8:12 p.m.   reply to: 66 x
Szeva Jani!
Látod már 2Xer voltál!A Campingben!
Most viszont 3 napig ott voltam........
     Reply to this

Jani55 (msg) 66 May 3, 2009, 8:09 p.m.   x
Hali Mindenkinek!

Ki merre járt?

Találtam egy kiváló alkotást:
     Reply to this

spirkj (msg) 65 May 3, 2009, 5:58 a.m.   x
Tegnap este jöttem haza a lányomék családi zsúrjáról ,harasztiból rengeteg motoros jött szembe velem a0-ás on és a7-en kocsival kellet menjek, hát irigyeltem õket. Ja és majdnem emelgetem a kezem köszönésre.üdv. m.kinek Spirk53
     Reply to this

Dervenkál (msg) 64 May 1, 2009, 9:33 p.m.   x
Nem motoros pogrom, de agárdon holnap vadásznap (hal-vad-bor-pálinka hétvége).
Mondjuk épp dolgozom, úgyogy motoron töltöm a fél napom! Viszont állítólag allattomos szél lesz. Talán bp belvárosban nem...
     Reply to this

Petipapa (msg) 63 May 1, 2009, 7:11 p.m.   x
sziasztok.
Én holnap Balatonkerülésre megyek. Ha valakinek lenne kedve és ideje, szivesen látjuk. Sajnos ez csak egy elmaradt túra utáni hirtelen ötletként jött fel, ezért nem lett rászervezve, ezért is nem szóltam idõben. Viszont jövõ hétvégén úgy tûnik szabad leszek, benne vagyok egy összeröffenésben.
     Reply to this

Jani55 (msg) 62 May 1, 2009, 7:04 p.m.   x
Halóka Mindenkinek!

Részemrõl rendben!

Hátha felvillanyoz benneteket, ha meglátjátok ezt a csodálatos krómozást!
     Reply to this

spirkj (msg) 61 April 30, 2009, 9:37 a.m.   x
üdv Néktek! részemrõl nem vesztem el, isten õrizz, hogy elveszítsük ezt a topikot. Nekem 1 hétig nem volt jó a sz. gépem!Múlt hétvégén elgurultunk az asszonnyal Mórra a boros fõzõversenyre, jó volt. Sajna késõn értesültem róla énis, úgyhogy nem tudtam rászervezni.Részemrõl a hétvégén nagy családi progi van (sz. napja vejemnek szük családi körben 19 fõ)De szeretném ha összehoznánk egy személyes találkozót,mi Velenceiek és szimpatizánsok. Nem kell feltétlenül nagy motorozásra gondolni hanem ismerkedés, tapasztalat csere ,esetleges késõbbi programtervek felvetése, rövidebb hosszabb túrák, tájegységekre, kurizóirumokra , stb? Kérlek beneteket nyilatkozzatok. üdv. Sirk53
     Reply to this

Jani55 (msg) 60 April 30, 2009, 7:21 a.m.   x
Halóka Mindenkinek!
Ki mit tervez a hét végére?
(ne haggyuk elveszni ezt a topikot se!)
     Reply to this

Dervenkál (msg) 59 April 27, 2009, 4:25 p.m.   x
Tenap toltam pár kanyart. A 17,5 literes tankba 17,5 liter folyt. Éreztem, hogy ki lesz centizve, csak nem akartam megállni az elõzõ két kúton, ami tele volt autókkal. :)

Ma reggel Bp-re motoroztam, jó nagy dugó volt reggel. De semmi izgi, csak néhány széllökés alattomosan oldalról...
     Reply to this

matador (msg) 58 April 27, 2009, 8:30 a.m.   reply to: 57 x
Ja jó nekik én gályázom
csak 27.én gurizom du-án.egy kis újabb melóra, hogy végre 1-én letelepedjek a tópartra.
     Reply to this

Jani55 (msg) 57 April 26, 2009, 9:15 p.m.   x
Halóka Mindenkinek!
Ki, merre járt?
Senki nem jelentkezik? (mindenki úton van még???)
     Reply to this

matador (msg) 56 April 25, 2009, 7:29 p.m.   reply to: 55 x
No ez aztán jó kis olvasni való volt.
Azt hiszem még sok pénz fog még itt gazdát cserélni, amíg lezajlik az "ügy".
     Reply to this

Jani55 (msg) 55 April 25, 2009, 7:20 p.m.   reply to: 52 x
Innen sokat lehet megtudni: Link

Továbbá még érdekesebb, "milyen komoly hátszéllel" készülõ beruházásról van szó: 83/2009. (IV. 10.) Korm. rendelet
a "King´s City" nevû komplex turisztikai projekt Sukoró község külterületén megvalósuló nagyberuházással összefüggõ közigazgatási hatósági ügyek kiemelt jelentõségû üggyé nyílvánításáról.
     Reply to this

matador (msg) 54 April 25, 2009, 7:12 p.m.   reply to: 53 x
Aha akkor a velencei Panoráma kempinget ez még nem érte el. kész kis oázis.

Kíváncsi vagyok mi jön ki ebbõl.
     Reply to this

Petipapa (msg) 53 April 25, 2009, 6:48 p.m.   x
Matador, tudok róla.
Jelenleg áll a vita a telekügy miatt, eszméletlenül hatalmas tervekkel állt elõ az izraeli tulajdonos. 3000 szobát kitevõ szállodák, kaszinó, golfpálya, és minden, ami az egyszerû ember számára elérhetetlennek tûnik. Már tiltakoznak is rengetegen, mert féltik a partot és az egész környezetet. Féltik, mert sajnos, de Velencén elterjedt már az a szokás, hogy elzárják a népet a parttól, ha nincsenek milliói közvetlen vizparti telekre. Felröppentek (ellenõrizhetetlen ) hirek sokféle összefonódásról, machinációkról is, de a teljes igazság jelenleg még titok a nagyérdemû elõtt.
     Reply to this

matador (msg) 52 April 25, 2009, 5:11 p.m.   reply to: 43 x
Más az északi parton valami szerencse játék gyárt azaz Casinot kezdenek állítólag építeni Izraeli vállalkozok mit tudtok errõl?
     Reply to this

spirkj (msg) 51 April 24, 2009, 9:10 p.m.   x
Üdv mindenkinek!
Ma délutáni info, hogy holnap Móron Ezerjó Fakanálforgató (borral készült ételek vetélkednek Móron). Bográcsban, grillrácson, fazékban, cserépedényben készült ételek versenyeznek, a borvidék nedüinek kíséretével. Mi holnap reggel 9-körül indulunk Nadapról. Ha valaki mást is érdekel, és holnap 8-ig ír a fórumra, vagy felhív telefonon, mehetünk együtt.
Egyébként a fórum jó, számítógépem megjavult, szervezzünk programokat, hétvégén szinte bármire nyitott vagyok. Üdv Spirk
     Reply to this

Petipapa (msg) 50 April 24, 2009, 9:10 p.m.   x
én sem tudok menni a börzére, mert nekem is meló van.
A viztisztaságról azért picit más a véleményem, persze bármiféle kötözködés nélkül. Azt kell számitásba venni, hogy a tóban gyógyiszap van, ami ezt a szint adja a viznek. De ettõl még selymesen tiszta a vize. Feltéve, ha nyáron nem algásodik be.
     Reply to this

Jani55 (msg) 49 April 24, 2009, 8:26 p.m.   reply to: 45 x
Igen! (a velencei részen sajnos nem ilyen tiszta a víz)
     Reply to this

Jani55 (msg) 48 April 24, 2009, 8:24 p.m.   reply to: 46 x
Én sem megyek (dolgoznom kell).
     Reply to this

Fakezu (msg) 47 April 24, 2009, 8:14 p.m.   reply to: 46 x
:( hát én nem .
     Reply to this

DRZ400 (msg) 46 April 24, 2009, 8:11 p.m.   x
Sziasztok!
Akkor nem jön innen senki holnap pestre???
     Reply to this

Fakezu (msg) 45 April 24, 2009, 8:10 p.m.   reply to: 43 x
Agárd!!! megismerem a partot...

Reply to this

Fakezu (msg) 44 April 24, 2009, 8:08 p.m.   reply to: 40 x
:) ez egy Velencei-tavi tündér? MEGYEK!
     Reply to this

Jani55 (msg) 43 April 24, 2009, 8:07 p.m.   reply to: 40 x
Ne hagyjuk, ne hagyjátok elveszni ezt a fórumot...

Ha már motorozással kapcsolatban semmi pezsgés, hozzászólás nincs, próbáltam az idei strandruha irányzatot...

Talán a 2009-es napszemüveg divatelõzetes felélénkít benneteket:
     Reply to this

matador (msg) 42 April 24, 2009, 5:30 a.m.   x
Szép reggelt.
     Reply to this

matador (msg) 41 April 23, 2009, 9:20 p.m.   reply to: 40 x
ekkora mûlufikkal sosem süllyed el. kész mentõ öv.
     Reply to this

Jani55 (msg) 40 April 23, 2009, 9:11 p.m.   x
2009-es divat
     Reply to this

Juju (msg) 39 April 23, 2009, 8:16 p.m.   x
Köszi az infókat! :) További szép estét!
     Reply to this

DRZ400 (msg) 38 April 23, 2009, 8 p.m.   x
De megnézhetnénk az 56-os téren lévõ "Kétkeréken" rendezvényt is!
     Reply to this

DRZ400 (msg) 37 April 23, 2009, 7:58 p.m.   x
Részletek:
Szeretettel meghívunk mindenkit az idei elsõ, amúgy a negyedik börzénkre.Mindenki hozhatja eladásra, amit megunt, vagy sok van belõle, csak motoros cucc legyen! Lesznek fõállású árusok is, meg büfé, meg talán zene. Ami viszont most sem lesz, az a helypénz, meg a belépõdíj. ( meg remélem esõ sem ;-) )
Ne felejtsétek el, hogy a " nyerj egy motort hétvégére " játék sorsolását is a börzén tartjuk, a különdíjakkal együtt!!

Ha kérdésed van, bátran hívj bármikor! 06 30 6900-624
Bp.1161 Csömöri út 190
De itt van a fõoldalon a rendezvények között!
     Reply to this

Juju (msg) 36 April 23, 2009, 7:50 p.m.   x
Hol lesz pesten börze?? A Két keréken biztonságban rendezvényen, vagy máshol?
     Reply to this

DRZ400 (msg) 35 April 23, 2009, 7:43 p.m.   x
Sziasztok!
Szombaton pesten lesz motoros börze!!
Jön valaki??

Reply to this

spirkj (msg) 34 April 23, 2009, 9:12 a.m.   x
Sziasztok!
Tudom "ezren" hiányoltatok már, nem vesztem el, csak számítógép hiba miatt nem tudtam a fórumra belépni, ha sikerül jelentkezem. Addig is minden jó ötlet és megoldás érdekel.
Szép napot mindenkinek
     Reply to this

Juju (msg) 33 April 22, 2009, 2:24 p.m.   x
Jani55: Nagyon köszi elõre is - még visszatérünk erre, mert most pár napig nem vagyok otthon.
Szép délutánt mindenkinek!
     Reply to this

Jani55 (msg) 32 April 22, 2009, 12:44 p.m.   x
Juju: a SHOX katalógus részedre kikészítve (bármikor viheted).
     Reply to this

Juju (msg) 31 April 22, 2009, 11:10 a.m.   x
Ááá, de szép idõ van ma!!! :D
     Reply to this

Jani55 (msg) 30 April 21, 2009, 11:58 a.m.   x
Én nem csak álmodom, INDULOK!
     Reply to this

matador (msg) 29 April 21, 2009, 8:02 a.m.   x
már ilyenekrõl álmodom.
     Reply to this

matador (msg) 28 April 21, 2009, 5:02 a.m.   x
Gyûlünk,gyûlünk.
Szép jó reggelt ezen a szeles napon.
Kész a kávé parancsoltok?
     Reply to this

Petipapa (msg) 27 April 20, 2009, 5:21 p.m.   x

Örömmel látom, azért csak gyûlik a csapat.
     Reply to this

matador (msg) 26 April 20, 2009, 5:12 p.m.   reply to: 25 x
pedig a rozsdás lánc az igazi! szakad,csörög.

Tegnap 15 km-en keresztül nyári záporos fesztivált kaptam.
Se elõtte,se utána nem esett.Frankó volt.
     Reply to this

Dervenkál (msg) 25 April 20, 2009, 3:12 p.m.   reply to: 24 x
Jaja, én is a dunaparton lézengek. Ráadásul az éjszakát Gödön töltöm. És ráadásul még a láncspray is elfogyott. Pedig ha tényleg esni fog, akkor fújni kell.
     Reply to this

matador (msg) 24 April 20, 2009, 1:42 p.m.   reply to: 23 x
már feltoltam a nagy faluba magam.meló van a Lurdyban reggelig.
     Reply to this

Penzi (msg) 23 April 20, 2009, 1:41 p.m.   x
én éhes is vagyok, meg csajszi is a déli partról , csatlakozhatok ? gs 500

Reply to this

matador (msg) 22 April 20, 2009, 11:54 a.m.   x
bimm-bamm szól a harang, kész az ebéd, kikér egy kis gulázs szuppét?
     Reply to this

matador (msg) 21 April 20, 2009, 7:06 a.m.   x
Sziasztok!
Nem sokára én is ismét leteszem a székhelyem a Velencei tópartra. Nem messze Atustól.
Igaz én csak koca mocis vagyok s kevés túrán vettem részt. Inkább kis csoporttal szeretek menni mert az nem olyan veszélyes.
     Reply to this