23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21

Please log in

Registration
Forgot password
Esztergom környéki motorosok

Bulldog1100 11395 20. Oktober 2017 18:03   reply to: 11394
Hát kedves Dani!

Mint MOL részvényes úgy érzem köszönettel tartozom neked. Sokat tankolhattál ősszel mert elég szépen ment felfelé az árfolyam.

Akkor jó szezonzárást nektek. Én magam is spontán mocizásokat tervezek még idén. Bár sokszor még novemberben is vannak motorozható napok, ha nem túl nagy karikákat tervezel.

Széles utat!
    

dani416 11394 20. Oktober 2017 12:17   reply to: 11393
Szerintem idén már csak adhock jelleggel megyünk el egy-egy órára a nejemmel, ha esetleg úgy adódik a hőmérséklet. De nagyobb esélyét látom annak, hogy zárul miki mókatára. :-( Meg mostanában elég sokat adtunk már a mol részvényeinek emelkedéséhez, szóval nem árt egy kicsit spórolni is, mert jön a karácsony. ;-)
    

Bulldog1100 11393 19. Oktober 2017 10:18  
Szombatra van valami tervetek?
    

dani416 11391 18. Oktober 2017 20:39   reply to: 11390
Sajnos csak kettővel. :-( Bár így többször tudtunk megállni, mivel Gábor így kérte ergonómiai okokból. De legalább többet is láttunk. :-)
    

Bulldog1100 11390 17. Oktober 2017 05:34  
Hát igen, ez egy gyönyörű útvonal. Pláne ilyen jó időben, ami vasárnap volt. Na igen és az oldal tényleg nem túl pörgős amióta a szervere elszállt és nagyon lassan javították ki és még most sem tökéletes sajnos.

Hány mocival voltatok?
    

dani416 11389 16. Oktober 2017 15:50   reply to: 11388
Na jó, egy kis csalással, mert visszaúton kihagytuk a Szikince patak völgyét, mert így is fél hat után értünk vissza. Maradtunk a jól ismert és egyenesebb Déménd- Szalka útvonalon.
    

dani416 11388 16. Oktober 2017 15:46   reply to: 11386
Azért írtam ki oda, mert itt kicsit döglöttnek véltem az életet. :-(
Mi tegnap voltunk arra, fantasztikus a táj! Ketten voltunk, de ezer motoros nyomult, meg pár rendőr. :-P A szokásos helyen késői ebédeltünk és hessegettük a katicákat.
Ezt jártuk be, szépen, komótosan, és nézelődve:
    

Bulldog1100 11386 13. Oktober 2017 17:24  
Sziasztok!

Én holnap megyek Selmecre. A vasárnap is jó lett volna ha nem lenne névnapi ebéd.

Jövő héten is jó idő lesz, akkor terveztek valamit? Gondoljatok a face nélküliekre is. Esetleg itt kiírhatnád.
    

dani416 11385 13. Oktober 2017 16:04  
Nyár elején alakítottak a fészen egy Egom környéki motoros csoportot:
Majrécsík Morotos Klub. Nyílt csoport, tehát bárki benézhet, hogy ki és merre akar menni, innen a környékről.
Most vasárnap megyünk egy szép, őszi kis kanyargásra, részleteket ott olvashattok.
    

dani416 11384 9. Juni 2017 23:02  
Vasárnap, 06/11-én megyünk pár emberrel Selmec környékére egyet kanyarogni. Na jó, sokat. :-) Aki szeretne jönni, hívjon nyugodtan. Találkozó 10-kor a híd lábánál, a buszparkolóban. Visszajövetel délután 6 körül.
    

Bulldog1100 11383 1. Juni 2017 05:37  
Sziasztok!

2017.06.17-én, hagyományt teremtve, harmadszor is megrendezzük, a Motorosok is lehetnek Angyalok jótékonysági motoros felvonulást, melyet egy motoros rendezvény követ. A jótékonysági rendezvényünk során összegyűlt pénzzel az esztergomi Vaszary Kolos Kórházat támogatjuk.

www.motorosokislehetnekangyalok.hu

Gyertek!
    

dani416 11382 16. September 2016 13:09  
Holnap megy egy kis csapat Kecskemétre az SOS gyerekfaluba gyerekeket motoroztatni.
Részletek itt: http://www.vaslovasok.hu/motoros-turak/516/sos+kecskemet.html

Úgy nézem, hogy már összejött 19 motor. Ha valaki velem tartana, hívjon és összebeszéljük a találkát.
    

dani416 11381 28. Juni 2016 11:24   reply to: 11380
https://www.facebook.com/motorosangyalok/
https://www.youtube.com/watch?v=Joc1G7DSbcU
drónos videó az indulásról, állítólag 200 fölött voltunk. a polgárõr, aki a záró kocsiban volt, modta, hogy az egomi vasedény környékén volt, amikor kapta a fülest, hogy beértek a kórházhoz. csak közben a kör a várút, béketér, bámoni áttörés, petõfi utca körön volt a csapat. a gugli térkép szerint 2,4 km. :-)
    

desiderus 11380 27. Juni 2016 20:22   reply to: 11379
Sajnálom, hogy nem lehettem ott mert tolnom kellett a GDP-t és termelni a profitot... :-)

Sokan voltatok ? A faszbúkon nem igazán találtam képeket.
    

dani416 11379 27. Juni 2016 15:01   reply to: 11378
most nézem, hogy még mindig a régi számom van fent. de nem tudom megváltoztatni, hiába írom át.

egyébként a marha meleget leszámítva jó volt a felvonulás. sajnos az ovis mocishowt már nem láttam, mert kaja után le kellett lépnem. na, majd jövõre, ha két napossá válik a rendezvény. :-)
    

desiderus 11378 24. Juni 2016 18:31   reply to: 11377
Dani, a telszámodat küldd el privátban légyszíves, mert ami a reglapodon van az nem mûxik. Köszi. :-))))
    

dani416 11377 24. Juni 2016 13:24   reply to: 11376
nem a kapitalizmussal van gond, hanem a telhetetlen fõnökökkel. valamelyik tudományos adón van egy eszement találmányok mûsor, ahol láttam, hogy a mérnök elment egy bankárhoz, hogy megtervezett egy hidat, amivel sok km-t lehetne spórolni san franciskóból. és a bankár megfinanszírozta az aranyhidat, ami azóta is tök jól van. és még nagyon sok mindent fizetett, mert nem felhalmozásra használta a banki vagyont, meg a sajátját, hanem istápolásra. halálakor csak néhány tíz millás vagyona volt. minek, úgysem tud vele mit kezdeni a túlvilágon, az itt maradók meg úgyis elperlik egymástól. szóval vannak ilyen kapitalisták is. meg olyanok is, akik a minimálbérre vagy az alá jelentik be a melóst, mert jajmennyiadótésjárulékotkellfizetni! persze a melós ócska bicajjal jár, õ meg merdzsóval a thaiföldi nyaralásra. de miért is fizessen többet, ha annyiért is dolgoznak?! talán mert a melós termelte ki a nyaralás pénzét is. na de hagyjuk, menjünk inkább motorozni! már ha elenged a fõnök. ;-) ha mégis jönnél, telón elérsz, hogy megtaláljuk egymást.
    

desiderus 11376 23. Juni 2016 16:53   reply to: 11375
A szombati napom kilõve mert dolgoznom kell...de lehetséges, hogy Sárisápra kinézek délután.
A pénteki nap is kérdéses immáron....
Éljen a (vad)kapitalizmus.
    

dani416 11375 23. Juni 2016 13:12   reply to: 11374
köszi! rövid sorfal lesz az eddigiek szerint, de hangot kevesen is tudunk produkálni. :-)
szombatra már megvettem a jegyeket és a pólót. fázni nem fogunk, az biztos. tegnapelõtt mondták, hogy elõjegyzésben már több jegy elfogyott, mint tavaly összesen. :-D
    

desiderus 11374 22. Juni 2016 19:55   reply to: 11373
Oké, negyed hat körül ott leszek, legalábbis 90 százalék...de inkább 85... :-))))
    

dani416 11373 22. Juni 2016 12:05  
Hali! egyik kolléganõmnek pénteken lesz az esküvõje. Gondoltam arra, hogy meglephetnénk azzal, hogy amikor kijönnek a templomból, akkor odabrümmögtethetnénk nekik, mert úgy is szeretnének pár képet a vaslovukkal, így meglephetnénk õket azzal, hogy egy kis sorfalat állnánk nekik, néhány másodperces gázhuzogatással, hogy jól mutasson az esküvõi videón.
5-kor kezdõdik a ceremónia, fél óránál hamarabb nem nagyon szokott hamarabb véget érni, de biztos, ami biztos, negyed hat után oda kellene menni a vizivárosi templomhoz. Persze halkan odagurulva, hogy ne fogjanak gyanút odabent. Akinek lenne kedve és ideje, meglephetnénk õket ezzel a kis mutatvánnyal.
Ha jönnél, szólj légyszíves, mert én mindenképpen megyek, csak úgy nehéz a sorfalat összehoznom. :-)
Köszi!
    

desiderus 11372 13. Juni 2016 18:19   reply to: 11371
Szia Dani, nem tudom, hogy a póló milyen minõségû anyagból van.
Jó lenne talizni a felvonuláson mert ezer éve nem láttalak. :-)))))
De lehet, hogy nekem az a szombat is melóval fog eltelni... :-(((((
    

dani416 11371 13. Juni 2016 15:23   reply to: 11369
beírtam már a naptárba, tervezem, hogy megyek. tavaly is elég sok ember gyûlt össze, remélem most még többen leszünk. nem árt a zseton a kórháznak, még ha nem is nekünk. nem tudod, hogy a póló jó anyagból van? remélem addigra a kmóra burkolat meg a plexi is visszakerül a helyére. :-O
    

dani416 11370 13. Juni 2016 15:20   reply to: 11366
kell még moci szerelõ Esztergomban?
    

desiderus 11369 12. Juni 2016 20:40  
Jótékonysági motoros felvonulás, ismét az esztergomi Vaszary Kolos Kórház Sebészeti Osztályának javára.

Kedves motoros Barátaink, Ismerõseink,
Tisztelt Ügyfeleink,
Kedves Motorosokkal szimpatizálók,

A tavalyi Jótékonysági Motoros Felvonulás és adománygyûjtési akciónk sikerén felbuzdulva, az idei
évben is motorra ugrasztjuk az angyalokat!
Szeretnénk hagyományt teremteni ezzel a rendezvénnyel, és évrõl évre összegyûlni, segíteni, egy kis
idõre angyalbõrbe bújni.
Fantasztikus pillanatokat éltünk át, amikor a rengeteg motor hangja egyszerre bõgött fel és indult
meg Esztergom felé, és csodálatos, rendkívül megható volt, ahogy az a sok motoros a kórház udvarán
tiszteletkört tett, könnyeket csalva az orvosok szemébe.
A mozgatórugó és a cél ugyanaz: hálánk és tiszteletünk kifejezése, valamint adománygyûjtés a
Vaszary Kolos Kórház javára.
Abban továbbra is biztosan egyetértünk, és a tavalyi rendezvény sikere csak erõsíteni tudja ezt a
gondolatot, hogy a motorosokra sok mindent lehet mondani, de azt nem, hogy nem összetartóak.
Számtalanszor láttunk, hallottunk (és tapasztaltunk) olyan motoros rendezvényrõl, ahol valami jó cél
érdekében rengeteg motoros gyûlt össze és SEGÍTETT.

Idén is kitûztünk egy célt magunk elé, amit szeretnénk megvalósítani, Veletek, a TI segítségetekkel.
Egy kicsit magunkért, egy kicsit Értetek, azaz, ÉRTÜNK, motorosokért.
Sok ismerõs és ismeretlen motoros sorstársunk került már az esztergomi kórházba, motoros baleset
következtében. Lakhelyünk és annak csodálatos környéke közkedvelt útvonal a motorosok körében
és természetesen az autósok, kerékpáros turisták körében is. Számos túraútvonal részét képezi
Esztergom, a Dunakanyar, Dobogókõ. Minden túra, minden motorozás alkalmával egy kicsit kitesszük
magunkat a veszélynek, de nem baj, mi ezt szeretjük, a motorozáshoz az adrenalin hozzátartozik.
Gond csak akkor van, amikor a veszélybõl BAJ lesz.
A kórházban dolgozó orvosok és ápolónõk, ápolók értünk dolgoznak. Áldozatkész munkájuk,
szaktudásuk, emberségük elõtt fejet hajtunk, kétség kívül profi munkát végeznek. És itt jövünk a
képbe MI, MOTOROSOK. Segíteni szeretnénk, adni szeretnénk, hozzájárulni szeretnénk az Õ
tiszteletreméltó munkájuk megkönnyítéséhez.

Ezúton kérünk minden kedves környékbeli, de akár messzebbrõl származó MOTOROS barátot,
ismerõst, ügyfelet, vagy eddig még számunkra ismeretlen MOTOROST, ahogy minden kedves
motorossal szimpatizálót is, hogy jöjjön el üzletünkhöz, vegyen részt az általunk szervezett motoros
felvonuláson, és 2.000 Ft-tal támogassa az esztergomi kórházat.

Bízunk, sõt, HISZÜNK a motoros társadalom összetartásában, segítõkészségében. Hisszük, hogy idén
is megmutatjuk majd, hogy a motor márkájától, a motor lóerejétõl, köbcentijétõl függetlenül, minden
MOTOROS ilyen esetben, egy jó cél érdekében megmozdul, felül a motorjára és eljön, segít.
Idén megszólítjuk a motorosokkal szimpatizálókat is, akik szívesen eljönnének autóval, családdal
megnézni a rendkívül látványos motoros felvonulást, és támogatni az esztergomi kórházat.

2016. június 25-én, 10:00 órakor lesz a találkozó Dorogon, üzletünknél (Off Road Motor’s Lehotay
Kft., 2510 Dorog, Esztergomi út 125.), és 11-kor indul a motoros felvonulás. Idén átmotorozunk
Esztergom városán keresztül is, felhívva a figyelmet magunkra, az összefogás erejére. A városon belül
tett kör után megyünk a Vaszary Kolos Kórházhoz, ahol a kórház udvarán tiszteletkört teszünk.

Ezután Sárisáp felé vesszük az irányt, ahol Lukács József esperes plébános Úr megáldja a motorosokat.
Mindenki, aki vesz matricát, ezzel támogatva a kórházat, és részt vesz a felvonuláson, kap egy
ebédjegyet, és meghívjuk egy ebédre, amit ott a helyszínen fõz nekünk a Sárisápi Német Nemzetiségi Önkormányzat.

A Váradi Mentõszolgálat is megtisztel minket idén jelenlétével, akik egy mentõautóval és egy
mentõmotorral vesznek részt a felvonuláson, és egy mentõs bemutatóval támogatják a rendezvényt.
A jelenlévõk tanúi lesznek majd egy imitált motorbaleset utáni mentési akciónak.
A tavalyi évben az Esztergom - Kertvárosi Polgárõr Egyesület megkeresett minket, és felajánlotta
segítségét, mielõtt még mi megkerestük volna Õket. Már akkor is meghatott a kedves és segítõkész
hozzáállásuk és önkéntes felajánlásuk. Csatlakozott hozzájuk a MOTORVÉD Polgárõr Egyesület is, és a
két egyesület kiváló szakmai hozzáértése nagy segítséget jelentett nekünk a felvonulás
biztosításában, lebonyolításában. Õk idén is itt lesznek, segítenek.

Két koncerttel is, (MEGLEPETÉS! Hamarosan ezt is eláruljuk, hogy kik..) büfével, verseny motorok
bemutatásával kedveskedünk majd a jelenlévõknek.

Sárisápon, a rendezvény helyszínén a helyiek és az odalátogatók is tudnak majd adakozni a kórház
javára, az erre a célra felállított sátornál.

Üzletünkben (2510 Dorog, Esztergomi út 125.) már kapható a matrica és a pólók!

Érdemes elõre megvenni a matricákat, hogy ne kelljen aznap sorban állni a regisztráláshoz.

Hálásan köszönjük elõre is a segítséget, támogatást!

Számítunk Rátok!

Motoros Baráti Üdvözlettel,
Az Off Road Motors Lehotay Kft. csapata
    

S.Csaba 11368 22. April 2016 18:47   reply to: 11367
Bezárt tényleg. Már csak a Csaba fékpadozik.
    

dani416 11367 22. April 2016 14:40   reply to: 11366
nekem a gumit Fehér Gyuszi tette fel, centírozással. Egom, a tûzoltóság mellett. szerelõt nem tudok.
nem csak nyaralni ment? ha találkozok Csabival a futópartin, majd rákérdezek.
    

soc 11366 22. April 2016 10:26  
Sziasztok. Ma vettem észre hogy a Prop-tech bezárt. Tud valaki szerelõt a környéken? Centríroztatnom is kéne, lehetõleg a környéken azt is.
    


dani416 11364 8. Juli 2015 22:13   reply to: 11363
akkorra nem. :-( szülinap+nyaralás, szóval augusztus végéig nem nagyon megyünk semerre mocival. de ha mégis, ide is megírom. pl a bajmóci vár is nagyon klassz volt.
    

oszi Tst 11363 8. Juli 2015 17:27  
Szia Dani416!
Jól hangzik a hétvégi gurulás, de sajna melóznom kell.
Remélem a következõ hétvégére is kitalálsz valamit, mert akkor szabad vagyok.
Üdv

Oszi
    

dani416 11362 8. Juli 2015 14:51  
vasárnap reggel elugrunk lillafüredre egy kis pisztrángot enni. aki szeretne velünk tartani, szóljon. 70/322-4151
    

dani416 11361 11. Mai 2015 16:25  
jövõ szombaton, 05/23 felmegyünk a bajmóci várhoz, egy kis kerülõvel. ugyanis tatán találkozunk a többiekkel, onnan komáromon át egyenesen fel. persze egy pisiszünettel. a vár után lejövünk és léva melletti falucskában ebédelnénk egy jót. ha marad még elég idõ, onnan csak 20km a malonyai arborétum, ahol most nyílik a rhododendron. ha már nem lesz elég idõ, akkor visszajövünk és a belvárosi kávéházban elbúcsúzunk a messzabbrõl jövõktõl. eddig kb 6-8 motor várható, de még korán van. :-)
ha érdekel, szólj, hogy meg tudjuk beszélni a további részleteket.
    


dani416 11359 7. Oktober 2014 14:48  

Link
szombaton (okt.11.) egy ilyen kört mennénk, ha szép idõ lesz.
indulás: 9.30-kor, esztergom, palkovics pad mellõl. ez elég széles hely a nagy duna partján és messze a tömegtõl, ami a simon-júda vásár miatt szokott ilyenkor lenni a szokásos parkoló helyeken. cél a szentantali kastély, meg egy kis gurulás a szezon végén. a kastélyba 5€ a beurgó, de állítólag nagyon szép belülrõl és kívülrõl is. onnan korompa- zólyom felé kerülnénk egyet, hogy a múlt heti étteremben kajáljunk egyet (újabb pár euró költség). hazafelé selmecbányán a kálvária bombot mászatnám meg a résztvevõkkel (ha még nem látta volna mindenki), mert a belváros egy hete megvolt a csapatnak. akinek meg nem, annak had maradjon meg más alkalomra, amikor több idõ lesz, mert ahhoz egy nap is kevés. visszafelé a gyorsabb úton jönnénk, hogy délután 5 körülre visszaérkezzünk, mert utána hûvösebb, sötétebb és vadveszélyesebb a környék.
mivel külföld, zöldkártya nem árt, útiokmányok meg kötelezõek. nap közben lehet, hogy jól jön egy szendvics is. tankolni még itthon érdemes, mert odaát horror a benzin ára. gázzal meg nem sok motor üzemel még. :)
remélem leírtam minden hasznos infót. ha nem, szóljatok.
Dani
    

walla 11358 7. Juni 2014 01:35   reply to: 11357
Köszönöm
    

dani416 11357 6. Juni 2014 21:13   reply to: 11356
jövõ héttõl már esztergomban is nyitva lesz az élményfürdõ, de van visegrádon is egy hotel. bár azt nem tudom, hogy van.-e csúszdája?
    

walla 11356 6. Juni 2014 18:20  
Sziasztok.

Segítségre volna szükségem.

Visegrád környékén keresünk valami csúszdás élménymedencés strandot, egy gyerek csoport részére.

Köszönöm
    

dani416 11354 23. Mai 2014 15:31  
vasárnap megyünk egy kört a kollégákkal. letkés, kemence, bánki-tó, vác, szentendre, szentlászló úton.
találkozó az egom-kertvárosi omv kúton, délután háromkor. a táv kb 180 km, normál tempóval, mert kerzdõ vagyok. :-) akinek van kedve, ideje és benzine, csatlakozzon nyugodatn a bandához. :-)
    

manóbácsi 11353 5. Mai 2014 12:00  

Sziasztok !
Program ajánló :

Barátaink kérésére Erdély-Szlovákia-Horvátország
után hazai túrát szervezünk ! A festõi somogyi dombok és a Balaton felvidék között . Elhelyezés 2 ágyas szobákban a Porta Pacis Lelkigyakorlatos Ház-ban . Pihenésre,horgászatra alkalmas helyen a Petörke tó partján.
Napi gurulások :
1 nap 2014 július 03.-án Csütörtök
érkezés 16 óráig
ismerkedés szállás,foglalásvacsora 19 órakor
éjszakába nyúló 800 éves pince látogatás
2.nap 2014 júli 4.-én Péntek
reggeli 8 órakor
indulás a túrára 9 kor
Útvonal : Kaposvár-Orfû-Siklós-Mohács-Szekszárd- Kaposszentbenedek 308 Km
Vacsora 20 órakor
3. nap 2014 júli 5. szombat
Reggeli 8 órakor
Indulás a túrára 9-kor
Útvonal : Kaposszentbenedek-Kaposvár-Balatonszemes-Siófok-Balatonfûzfõ-Balatonfüred / hajó túra /Badacsony-Keszthely-Balatonboglár-Kaposszentbenedek 329 Km
Vacsora 20 órakor Utána séta a kaposvári fõ utcán
4.-nap 2014 július 6. vasárnap
Reggeli 8 órakor
Indulás 9 kor
KAPOSVÁR nevezetességei !
12 kor ebéd
Ebéd után mindenki megtámadja az otthonát .

Költségek:

A Szállás és az étkezések összege : 16000Ft/fõ
6000 Ft elõleg a szállás foglalásra
Minden más kadást fizetni kell belépõk,hajóút STB
    

redmary 11352 27. April 2014 18:15   reply to: 11351
Köszönjük!!!!!!
    

ifjimi 11351 27. April 2014 09:49  
Sziasztok!
Május 11-én lesz Kócosfater emléktúra,szülinapja alkalmából!
A túra kiírásokban szerepel a leírás.
    

redmary 11350 18. April 2014 12:58  
Midönkinek!!!! :-) Maryke és Dezsy
    

manóbácsi 11349 30. März 2014 14:11  

Sziasztok !
Van egy nagyon jó ajánlatom !

VI. alkalommal megyünk áztatni a melegvizes fürdõbe !
2014 Júnis 6-7-8.án
Most 1 telekkel lejjebb az elõzõtõl !
Éjszakai fürdés és forró víz GARANTÁLVA !!
Csak az iratkozzon fel ki biztosan el jön mert az elsõ este
kemencében sült malac lesz a vacsora ! Se keveset se pedig többet nem akarunk sütni ! A jelentkezõknek helyfoglalási lapot küldünk !

6.- Péntek : Érkezés ,szállás foglalás,vacsora,fürdés akár reggelig !
7.- szombat : Reggeli / svédasztal / készülõdés a napi gurigához !
10 órakor indulás A Túrát MÓZES TAMÁS állítja össze
max 300 KM
Vacsora 19 órakor 2 fogásos meleg .
Sörözés , fürdés STB
8.- Vasárnap : Reggeli 8 kor
Az elõzõ nap beszûrt italok miatt csak fürdés és galántai
program !
12 órakor ebéd
Ebéd után mindenki meg támadja a kiinduló bázisát !

Költségek:
2 éjszakai szállás 2 ágyas szobákban
és az 5 étkezés 49 euró !
Ott fizetendõ !
    

ifjimi 11348 23. März 2014 14:14  
Kócosfater temetése!

Kérnék szépen mindenkit aki motorral jön a temetésre,kérem jelezze vissza valahol, hogy tudjuk hányan leszünk!


30/275-1802
szaboimi@palinkapatika.hu
    

Gyík67 11347 22. März 2014 17:18  
Nem találok szavakat ... :( ... R.I.P. .. Fater ...

    

kawa70 11346 21. März 2014 16:56  
Részvétem. Bár én személy szerint nem ismertem, azonban mióta irogatott olvastam a kommentjeit, így személytelenül is ismerõs volt........
    

redmary 11345 21. März 2014 13:06   reply to: 11343
:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Nyugodjon békében!!!!!
Dezsy
    

redmary 11344 21. März 2014 13:04   reply to: 11340
:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Nyugodjon békében!!!!!
    

ifjimi 11343 21. März 2014 09:26  
Kedves Motorostársak!

Mint lejjebb olvastátok,egy nagyon jó motorosbarátunk hagyott itt minket,Kócosfater már az égi szerpentineket rójja.
Barátunk temetése március 26-án Szerdán lesz 3 órakor Sárisápon.
Mi egy utolsó motorbõgéssel szeretnénk õt búcsúztatni, a temetés elött,2-fél 3 között gyülekeznénk motorral Sárisápon,a pálinkafõzdénél,onnan megyünk fel a temetõbe.
Aki így szeretne elbúcsúzni Kócosfatertól várjuk 2 és fél 3 között!

30/275-1802
    

Tiger 11342 20. März 2014 20:20   reply to: 11340
Nagyon, nagyon rossz hír ez. Végtelenül sajnálom és a Malomvölgyi beszélgetéseink emlékeiben õrzöm meg. Remek ember volt!
    

Penzi 11341 20. März 2014 19:11   reply to: 11340
Nyugodjon békében :-(((((((
    

Bedouin 11340 20. März 2014 18:35  
Kedves cimborák, Esztergom környéki motorosok!

Két napja hallottam a hírt és azóta is sokkol, mert ismertem kicsit közelebbrõl is talán, mint ti, mondhatni jó "haverok" is lettünk.
2014 március 16.-án vasárnap Kócosfater itt hagyott bennünket! :(((
Sajnos egy ideje egy hirtelen jött betegséggel küszködött, többször felgyógyulni is látszott, de aztán szombaton ismét kórházba került, de másnapra szervezete feladta a harcot!

Fater vigyázz ránk onnan fentrõl, igen fentrõl, mert te olyan jó ember voltál a jók között is, hogy biztosan a mennyekbe jutottál!
Aztán járd be újra milliószor az utakat, amikrõl olyan sokat meséltél, aztán ha felnézek majd az égre, tudni fogom, hogy kacsintottál.

Ég veled Péter, ég veled Kócosfater!
    

dani416 11339 15. März 2014 21:27   reply to: 11337
jó kis csapat gyûlt össze. mi is arra gurultunk, csak mi a velencei szabad strandon tanyáztunk egy kaja erejéig. de annyi elég volt, mert tbányától már esett az esõ, táton meg már a gatyám is vizes volt belülrõl. :-( sajna még nincs esõruhám, de ezek után be kell szereznem egyet.
    

Jam Clerk 11338 15. März 2014 19:28  
Én meg csak festegettem, pucolgattam... lassan újszerûnek tûnik a motorom :)
(na jó, több méter távolságból)
    

redmary 11337 15. März 2014 17:57  
Na mög gyüttünk!!!! :-))) Jó volt,szél is volt,esõ is volt,de nagyon röndben volt mindön!!!!! :-) Kajcsi finom volt és a szervezés hibátlan!!!! :-) Igaz mi nem vonultunk,hátúlrúl támadtunk a csipet-csapattal!!!! :-))))
https://picasaweb.google.com/100362173812899658905/2014Marcius15?authkey=Gv1sRgCJXAp5ign8WVhQE#5991059165653885138
    

redmary 11336 15. März 2014 08:27  
Jó röggelt Mindönkinek!!!! :-)
Kicsit felhõs az ég ,de a napocska is mutogatja magát...készülõdünk és goooooo....!!! :-)))))
Mindönkinek kellemes napot és vigyázzatok magatokra és egymásra is!!!! :-))))
    

domokospeter 11335 15. März 2014 01:16  
Pedig szép helyekre megyünk!
    

KawaÉvi 11334 14. März 2014 20:35   reply to: 11332
Nekem Miskolctól 1200-1300 km útvonaltól függõen. Tavaly voltam Németországban de szívesen visszamennék. Azonban félek az idei évre elõirányzott költségvetés nem engedi meg :-(
Borzasztóan sajnálom!
    

Jam Clerk 11333 14. März 2014 18:45   reply to: 11332
Höhö, hát odáig eljutni, meg onnan vissza, nekem már az is elég lenne túrának :)
    

domokospeter 11332 14. März 2014 14:03  
Sziasztok!
Sokan nem ismertek,mert más oldalakon voltam.Tatabánya mellett lakom,de Heidelbergben élek.Nyáron szervezek egy túrát...Feketeerdõ...Odenwald...Pfalz....
Akit érdekel szóljon és küldöm az infót!
PÁka
    

Jam Clerk 11331 14. März 2014 13:07  
MA fogyott el a hétfõ este fõzött, kedden megkezdett hagymás bab... tényleg 4 személyes adag, már 4. napja ez volt az ebédem :)
Kéne valami más is, most már...
    


dani416 11329 12. März 2014 16:29   reply to: 11327
azt az elsõszülött fiam csinálja. õ egy tizessel magasabb nálam. :-)
egyébként itt is vannak olyan részfeladatok, ahova nem jó az alacsony termet. szerinted ki ellenõrzi a tetejét? :-)

de egy itteni motoros mondta, hogy a haverjának van nagy bömbije, amirõl nem ér le a lába és úgy indul, hogy beröffenti, majd a hátsó kerékre helyezi a súlyt, így leugrat a középtámaszról. :-) de hogyan áll meg? volt a következõ kérdés. lecsúszik oldalra és úgy támaszt ki. :-) ezt látni kellene.
    

Kilos 11328 11. März 2014 22:18  
Fórumok Találkozója

FoTa 2014
2014. 04. 26. - 27. Harta

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmWyAkPgnyngdDJGS09XeWFKcGcxcHRVU25rdU5veWc&usp=drive_web#gid=0
    

desiderus 11327 11. März 2014 21:13   reply to: 11323
186 cm ? Neked kosarazni kellene, nem a népautógyárban dógozni... :-))))
    

desiderus 11326 11. März 2014 21:11   reply to: 11325
Megdumáltál... :-)))))

Amúgy szépestét.
    

Gyík67 11325 11. März 2014 20:12   reply to: 11319
Jóóestéket !

Ha megyek akkor én hívlak meg Titeket :) ... feltéve ha lesz :)
    

Jam Clerk 11324 11. März 2014 16:01   reply to: 11323
Ismerek egy srácot, aki kb. egy fejjel kisebb nálunk (én 184 vagyok), meg olyan 60 kiló lehet, mégis 900-as Divivel túrázik, 160-as utazósebességgel :)
    

dani416 11323 11. März 2014 15:45   reply to: 11307
azért a 186 centimmel még leér a lábam róla. :-)
szombaton megyünk egy hosszabbat, akkor majd kiderül, hogy nem egy óra után is kényelmes-e? eddig nagyon az volt. és még tolatni, meg "rolizni" is tudok vele. kell hozzá a lábizom, de majd többet megyek futni. úgyis rámfér. :-)))
    

redmary 11322 11. März 2014 13:39   reply to: 11308
Mért a magyarok nem???? :-))))))) Egyébként mög nagyon finom a kínai kaja,de csak azt öszöm mög amit elõttem csinálnak:saját kínai szakácsom és szakácsnõm van!!!!! :-)))))))))))
    

desiderus 11321 10. März 2014 22:47   reply to: 11320
Yóéyt .
    

Jam Clerk 11320 10. März 2014 22:19  
No elteszem magam holnapra, további szép estét mindenkinek.
    

desiderus 11319 10. März 2014 22:16   reply to: 11318
Utoljára három éve voltunk együtt az évadnyitón...Tomi meghívlak egy gulyásra... :-)))))
    

Gyík67 11318 10. März 2014 22:10   reply to: 11290
Csáá Deske ... Gondolkodok rajta ...
    

Jam Clerk 11317 10. März 2014 22:05   reply to: 11316
Áhh, dehogy, nem szoktam én kikapni itthon... az asszony sem kikapós, meg én sem :)
    

desiderus 11316 10. März 2014 22:02   reply to: 11315
Gabi, jut eszembe...nem kaptál ki otthon ?
Akartuk mondani, hogy fogd ránk mert feltartottunk.... :-)))))
    

Jam Clerk 11315 10. März 2014 22:00   reply to: 11314
Ok nélkül nem veszek ilyen nagy dögöt :)
    

desiderus 11314 10. März 2014 21:59   reply to: 11312
Háááát...ebbõl látszik, hogy a béjemvét nagy emberekre méretezték... :-)))))
    

Jam Clerk 11313 10. März 2014 21:57   reply to: 11311
Másodszorra már én is így értettem, csak elfelejtettem ezt közölni. Elnézést, legközelebb minden lépést leírok :)
    

Jam Clerk 11312 10. März 2014 21:55   reply to: 11309
Ugyan már, akkor a mûszerek mögül se látnék ki... de azt hiszem, jó így, egy másik fórumon írta valaki, hogy kipróbált egy K100-ast, de nem jött be neki, telitalp kell hozzá... nem akartam visszaírni neki, hogy nekem mindkét talpam a földön van, és még így is rogyasztok, szóval ha õ se lenne egy fejjel alacsonyabb nálam, neki is jó lenne :)
    

desiderus 11311 10. März 2014 21:54   reply to: 11310
Én a távolságra értettem barátom...Tõletek idáig letranszportálni nem kis távolság... :-))))
    

Jam Clerk 11310 10. März 2014 21:52   reply to: 11304
Sejtettem... ezért is írtam le, hogy mibõl készül, aki tud szalonnát és hagymát kockázni, meg beledobálni a hozzávalókat egy lábasba, az képes megfõzni ezt a kaját :)
    

desiderus 11309 10. März 2014 21:51   reply to: 11307
Miért nõttél ilyen magasra ?
Ha csak 140 centi lennél akkor tök jó lenne... :-)))))
    

Jam Clerk 11308 10. März 2014 21:51   reply to: 11303
Errõl a kínai fõzés alapszabálya jutott eszembe: "ami mozog, az étel, ami nem, az fûszer" :)
    

Jam Clerk 11307 10. März 2014 21:50   reply to: 11305
Azért a 900-as Divi is tekintélyes darab... még ha nem Suzuki is :)
A mostani gépem elõtt nekem is az volt, de hát azt nem európai méretre szabták :)
    

desiderus 11306 10. März 2014 21:42   reply to: 11305
Ezt el ne meséld a mi autónk gyárában mert árulónak kiáltanak ki.. :-)))))
    

dani416 11305 10. März 2014 21:40   reply to: 11287
bocsi, kicsit elhanyagoltam az adatlapot. most pótoltam, illetve módosítottam. :-)
de voltam már bicajjal is fent, most viszont egy 900-as xj yamahával voltam. nem, nem szuzi-t vettem. :-)
    

desiderus 11304 10. März 2014 21:35   reply to: 11301
Ha van a Naprendszernek eldugott zuga akkor ez az *...mármint Dorog...drága kaja lenne.... :-))))


* a Star Wars után szabadon..
    

redmary 11303 10. März 2014 21:33   reply to: 11300
Szívesen ,igyekszöm mög örökiteni mindönt ami mozog és ami nem!!!! :-)))))))))))))
    

desiderus 11302 10. März 2014 21:32   reply to: 11300
Az ott a te nyelved, vagy a Mary fotoshoppolta oda ? :-))))
    

Jam Clerk 11301 10. März 2014 21:32   reply to: 11299
Ha gondolod, vihetek holnapra egy adaggal :)
    

Jam Clerk 11300 10. März 2014 21:31   reply to: 11298
Az csak egy jól elkapott pillanat volt, de köszönöm a fotósom nevében :)
    

desiderus 11299 10. März 2014 21:30   reply to: 11296
Hol laksz ? Besegítünk. :-)))))))))))
    

redmary 11298 10. März 2014 21:28   reply to: 11296
Egészségödre!!!! :-)))) Jó a fotód az adatlapodon....!!!! :-)))))
    

redmary 11297 10. März 2014 21:27   reply to: 11295
Hát,simán csak a bab!!!!! :-))))))))))
    

Jam Clerk 11296 10. März 2014 21:22  
Fõleg, mivel nagyjából egy maréknyi adagot tudok megenni egyszerre, sûrû kenyérrel... ez elvileg 4 személyre szóló mennyiség :)
    

Jam Clerk 11295 10. März 2014 21:18  
Nem olyan vészes a helyzet, nem csak babból áll... 40 deka szalonna, 40 deka lilahagyma, meg három darab 400 grammos babkonzerv, erõs paprikával, némi fokhagymával, fûszerekkel... mi lenne ebbõl olyan, ami gázos? :)))
    

desiderus 11294 10. März 2014 21:16   reply to: 11292
Serpenyõben készítve és utána a rosszfiúk arcán szétmázolva ? :-)))

Charlie Firpo ? A nagy Charlie Firpo ??? Részemrõl a szerencse !!!!

Charlie : nekem nem annyira.... :-))))))))))
    

redmary 11293 10. März 2014 21:15   reply to: 11292
No akkor lösz éjszakai szag kavalkád!!!! :-) Mög egyebek!!!! :-)

    

Previous page
Hoterkep

Member count: 22132
5.614 tours so far
14.222.326 km
34073 stat_participants