1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29

Please log in

Registration
Forgot password
A Temerini Mc.Patriots ismerkedni szeretne
Next page

Maxxy 20 11. Juni 2011 05:49  
Egyébként mi is készülünk Boszniába jövõ hétvégén,konkrétan Jajcébe! Állítólag ott lesz valami találkozó,de ha nem lesz,akkor is legalább motorozunk szép helyeken!
Elmegyünk Mostarba is,meg megnézzük a piramisokat,stb!
    

Maxxy 19 11. Juni 2011 05:45  
Helló Temeriniek!

Én a Bajai motorosokkal már voltam a közel múltban kétszer nálatok a Vajdaságban találkozón,egyszer a Szabadkaiaknál,másodszor a Martonosiaknál! Mondhatom nagyon jó cimborák akadtak közülük! Nagyon barátságosan fogadtak minket mindkét helyszínen,és az árak/belépõ-kaja-ital/ fillérekbe került!
Ha nem jön közbe semmi,akkor természetesen lemegyünk Temerinbe! Azért nem tudom a facebookon fent vagytok-e,mert a vajdaságiakkal ott szoktunk legtöbbet megbeszélni a találkozókat! Adj neveket a facebookon akiket be tudok jelölni ismerõsként és aztán már ott tudjuk megbeszélni a dolgokat!
Várom válaszod!
Maxxy
    

simon l 18 11. Juni 2011 00:53   reply to: 16
Hello Csaba.Nagyon erosek nalunk a cserkeszek :),nekunk a klubbnak is szoktak segitkezni,halasak is vagyunk hogy ijenek.
Mielott jonnetek ,szoljatok,tervezunk egy kis turat majd!
    

Eva 17 10. Juni 2011 12:35  
Ok simon :))) megkaptam,már válaszoltam is :)))
    

Csaba250 16 10. Juni 2011 11:44  
Üdvözletem Temerinbe!
Kübekházát és környékét elég jól ismerem.
Ott laktak nagyszüleim és keresztanyámék és unokatesók most is.
Egyébként vannak rokonok, Rábén, Magyarkanizsán, Palicson, Szabadkán, Ismerõsök Kispiacon, Újvidéken stb. Nagyapám Oroszlámoson született.
Egyik kollegám meg kapcsolatban van ott felétek egy tettre kész cserkész brigáddal.
Igen komoly táborokat építenek. (Kicsit mókás de egy cserkész elõörs teljes infrastruktúrát épít ki víz, gáz villany, hûtõk satöbbi, mire jönnek a többiek)
Igen magasfokú szervezettséget tapasztalok ott a VAjdaságban)
Na majd akkor lehet egyszer kenuval lecsobogunk Titelig, vagy akár a Vaskapuig.
    

simon l 15 10. Juni 2011 10:20   reply to: 14
Elkuldtem megegyszer emailban,meg itt az oldaladra is elkuldtem.Majdcsak meglessz! :))
    

Eva 14 10. Juni 2011 08:10  
Sajnos nem kaptam meg az emailt,próbáld meg pü.-ben elküldeni,hát ha itt sikerül :((((
    

simon l 13 10. Juni 2011 01:11   reply to: 7
Szia Eva,remelem megkaptad e-mailom.Annyit szeretnek hozzatenni hogy ingyenes a kampolas.De motel szobat is tudunk foglalni,kb 4000 ft /szemely.
    

simon l 12 10. Juni 2011 00:55   reply to: 8
Szevasz Csaba!
En azert jelentkeztem be ide,hogy minnel tobb emberrel ismerkedjek meg,talan meg jobaratot is lehet szerezni.Semilyen szabalyzat es korlatozas nincs eszembe,mert a mi klubunk is csaladi es nagy barati kozosseg amit semilyen korlatozas nem koti!En nem itelem el azokat a motorosokat akik nem tartoznak klubba,mindenkinek van szabad valasztasa.Nalunk pedig ugy van hogy nincs maganyos motoros,mert egy motorosnak van mindeg motoros baratja,es ha van tobb ijen baratja,az mar tarsasag.Szoval nincs semmi fikcio,csak baratkozas mindenkivel. :)
Kijavitanalak ha szabad Csaba,a Tisza folyik a Dunaba,es barmikor eljossz-jottok,szivesen elvezetunk benneteket oda,csak nincs kenunk.Lehet hogy tudnank valtani ott.?Meg hat sok minden mast is megtudnank mutatni,amit valamikor nagy Magyarorszag epitett.A Marost es Tiszat ismerem Szegeden,mert egy kis idot eltem Kubekhazan,dolgoztam Szegeden,sok kolegam atkoltozott oda es becsonakaztuk a folyokat.De nem jelenti azt hogy nem szeretnem meg egyszer.udv
    

simon l 11 10. Juni 2011 00:32   reply to: 9
Hello Kovacspeter.Azthiszem ismerem,de csak latasbol inkabb,mert regota kint van nalatok,meg hat nagyobb a korkulonbseg koztunk.Amugy apukajaval joban vagyunk.Azthiszem egy emberrol beszelunk,apja zenesz,Ilija Geza,valamikor a 3+2 -ben muzsikat. udv.
    

simon l 10 10. Juni 2011 00:27   reply to: 7
Ok,kuldom.De kulonben beirtam a rendezvenjek koze is mint IV.Moto show (international). udv
    

Kovacspeter 9 9. Juni 2011 19:59  
Szia Simon L!
Lehet hogy nem egészen ide tartozik de nem ismered Ilija Zsoltit Temerinbõl? Kollégám, barátom amúgy, de már nem motorozik sajnos.
Üdv: Kovács Péter
    

Csaba250 8 9. Juni 2011 18:13  
Szia László!
Nem tudom ismered-e ezt a gyûjteményt? (biztosan van sok hasonló is)
http://motor.lap.hu/
Ebben balra alul látható sok motoros klubb, egyesület ilyesmi.
Akik a ezen a fórumon (motorozz.hu) írogatnak egymást buzdítva minden féle túrára, Õk többnyire el tudják viselni az életet kötetlen de mégis laza Baráti formációban, mindenféle együseleti, vagy klub szabályzat nélkül is.
Biztos vagyok benne, hogy a kapcsolat felvételt nem kívánod korlátozni sem a klubbok sem a lazább társaságog, netán magányos motorosok rovására.
Én csak próbáltam elõtted vázolni a kis Magyar motoros állományt, de nem kizárt, hogy Te ezt sokkal jobban ismered mint én.
Nekem is idõszerû lenne felétek ellátogatni, de én ennyivel nem érem be, én szeretném megtekinteni kenuból Titelnél, hogyan ömlik a Duna a Tiszába, meg még sok minden mást is persze, amirõl én még nem is tudok, de Ti már bizonyára.
Ha közületek valakit érdekel, én itt Szegeden meg tudom mutatni, hogyan folyik a Maros a Tiszába.
    

Eva 7 9. Juni 2011 17:45  
Szia simon l: Ez a július 8-9 érdekelne engem is mivel hogy sok barátom van akikkel szoktam együtt motorozni,több mint való hogy tudnák szervezni hozzátok egy 2 napos túrát. Tehát légy szíves és egy pontos leírást küldj nekem az email címemre ( nap,helység,programok,belépõ ár,szállás lehetõség....) meg mindent amit errõl a 2 napról tudni kel.

vicus61@citromail.hu
    

simon l 6 9. Juni 2011 14:39  
Szia Eva!Kozulunk is ketten elmentek Alsoorsre,minden evben van menve oda 2005-ota.Rengeteget tudnak irni magunkrol,mert nalunk a motorozas melett a humanus dolgok vannak eloterben.Sokat segitunk raszorulo gyerekeknek,eloadasokat tartunk iskolakban,szoval gyerekek es a fitalsag!Nem a zsebunket tomjuk a klubbol,hanem adunk es epitjuk fel magunkat.Idaig Magyarorszagon a Star-osokkal vagyunk nagyon joban,ok minden evbe jonnek hozzank a talalkozora,iden is 5 chapter-tol jonnek.Jomagam is voltam naluk Pesten taval.Sok even keresztul a regi yugoslavia orszagaival gyujtottuk a kapcsolatokat,utazgattunk(most hetvegin is megyunk Boszniaba),de mivel magyarok vagyunk,ideje kapcsolatokat szerezni.(tobbet)
    

simon l 5 9. Juni 2011 14:18  
Koszonom Desiderus,ugyszinten szivesen vendegelunk meg titeket ha felenk jartok.Kulonben mindenkit orommel varunk julius 8,9-en a motoros talinkon V.I.P jeggyel.
    

Eva 4 8. Juni 2011 22:40  
simon l: Szia!!! Türelem mert már nagyon sokan odavannak Alsóörsön motoros találkozón és ott nincs senkinél nett.
Légy üdvözölve,és írj minél többet magatokról hogy mi is ismerjünk meg benneteket.
Én pl.Budapesti vagyok,sokat járok a srácokkal mindenfele túrázni és mikor idõm engedi akkor kijárok a Kakucs ringre egy kicsit gumit koptatni.

    

desiderus 3 8. Juni 2011 21:49  
Türelem.
Minden újhoz idõ kell.
Ha eljöttök észak felé, hívjál fel, vendégeink vagytok.
Telefonszám az adatlapomon.
    

simon l 2 8. Juni 2011 21:15   reply to: 1
Sajnos,ugylatom senki sem erdeklodik. :( Egyreszbol megertem,mert olyant hallottam,hogy nem csipitek az Mc-ket. Hat amit tudnotok kene,nalunk nem ugy mukodnek az Mc-k mint nalatok,nalunk a baratsag es a motorozas az eletcel,nem mas!Mi non-profit szervezet vagyunk. udvozletem.
    

simon l 1 7. Juni 2011 00:52  
Sziasztok,szeretnenk minnel tobb ismerost szerezni Magyarorszagon,tehat regisztraltam es igy tovabb.Mi Temerinben elunk,2007-ben motoros klubot alapitottunk,20-an vagyunk,tobbnyire csaladosok.Sok humanitaris dolgot szervezunk,koncerteket,es nagy motoros talalkozot.Kerdezzetek,levelezzunk. udv.
    

Previous page
Felhokep

Member count: 22131
5.614 tours so far
14.222.326 km
34073 stat_participants