1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29

Please log in

Registration
Forgot password
Márkás termékek, jó és rossz tapasztalatok. Okos ember más kárán tanul.
Next page

Macko 78 12. Januar 2012 07:22   reply to: 71
Próbáld ki a Coca Cola Light és a Menthos cukorka párosítását.
Akkor fel is robbansz! :-)))

http://www.youtube.com/watch?v=lFf-kW1E0Tc


    

Balu 77 12. Januar 2012 03:36  
:))))))
    

Zsoli86 76 12. Januar 2012 00:36   reply to: 71
:)))
    

ekowob 75 11. Januar 2012 23:40   reply to: 71
Ez jó volt! :-))
    

qqriq64 74 11. Januar 2012 22:21   reply to: 71
Én betegre röhögtem magam:)))))))))))))))))))))))
    

desiderus 73 11. Januar 2012 22:15   reply to: 71
Ezen bexartam...Freeway nélkül is... :-))))
    

kawa70 72 11. Januar 2012 22:14   reply to: 71
Áááááááááá,,,,,,,,, csak gyenge az emésztõrendszered :-))
Ismerem a terméket, de ezt képtelenség reprodukálni :D
    

Audimania 71 11. Januar 2012 22:10  
Az egyik külföldi tulajdonú áruházláncban kapható a Freeway Cola nevû üdítõital.
Ezzel kapcsolatos 2 tapasztalatomat szeretném megosztani:
- energiaitalokat megszégyenítõ ébrentartó hatású,
- tejet, tejterméket tartalmazó étkezés esetén fantasztikus módon gyorsítja az anyagcserét.
Az elsõ megállapításhoz nincs mit hozzátenni, de a másodikról írnék kicsit bõvebben,
bár gyanítom, hogy nem minden sz@r érdekel mindenkit.

Következzék hát figyelmeztetésként, illetve okulásként az
"Audimania vs. Freeway cola 0:2" történet:
Ugyan van néhány jobb dolog, de egy húzós nap után a sajtos, tejfölös, fokhagymás, paradicsomos, párizsis, kolbászos, és
fõtt tojásos tésztából belakmározni sem utolsó :) S ha mindezt leöblíthetjük egy nagy pohár jéghideg colával, utána alig
szeretnénk mást, mint elterülni, lepihenni.
Én sem tettem másképp, beállítottam az ébresztõórát, majd éjfél körül sikerült is elaludnom. A cola másodlagos hatásaként sajnos a vacsorám valószínûtlenül gyorsan elõfeldolgozottá vált, és elképesztõen komoly mennyiségû gáz képzõdése mellett (hûen a Freeway névhez) minden elképzelhetõ módon szabad utat keresett.
Mivel még éppen idõben ébredtem, de az ágy fal felõli oldalán fekve közvetlen menekülésre nem volt módom, ezért talán nem kellõen nyújtott, de garantáltan szorosan zárt lábakkal, mintegy az amatõr lólengés "magyar vándoraként" igyekeztem kifelé. Egyéb részletekre nem térnék ki, de úgy vélem, az éjjel sikerült bebizonyítanom, hogy a kacsahápogással ellentétben minden más hang visszhangzik. Végül, a kései (korai?) órára való tekintettel,
kellõképpen összegörnyedt testtartással igyekeztem elhagyni a tett helyszínét. Mivel idõérzékem (érthetõ okokból) elhagyott, így nem tudtam figyelembe venni a 100%-ban elzsibbadt jobb lábam mozgásképtelenségét, ezért a mintegy
30 cm-re levõ ajtón fejjel voltam kénytelen megtámaszkodni. A fejem fájdalmától felgyorsult jobb kezemmel az ajtófélfának támaszkodva sikerült visszanyerni az egyensúlyom, és innen már problémamentesen jutottam el a fürdõszobába. Bár nem szokásom, de most egy óvatos pillantást vetettem az órára, és megállapítottam, hogy 25 perc nem kis idõ. Majd visszabújtam az ágyba, ahol kedvesem édesen hozzámbújt, és én is elpilledtem végre.
Mintegy tíz perc szendergés után azonban tágra nyílt szemekkel és a talajtornászokat megszégyenítõ sebességgel végrehajtott tigrisbukfenccel vetõdtem ismét a wc felé.
A második menetben már jobban ügyeltem,ezért 1-2 percenként a kalinka ütemére átmozgattam a lábaimat. Így aztán gond nélkül jutottam el a fürdõszobába, ahol egy beesett arcú öregember azt tanácsolta a tükörben, hogy menjek már aludni. A visszaúton még vetettem egy futó pillantást a mikrosütõ ledes órájára, és konstatáltam, hogy percnyi pontossággal sikerült rekonstruálnom az elsõ akciómat.
A végsõ következtetés: ha az éjszakai nyugalomból nem szeretnél kb. 1 órát elszúrni, kerüld a tejtermékek és a Freeway cola egyidejû fogyasztását!
    

qqriq64 70 25. Juni 2011 12:54   reply to: 69
Na szóval.
Tegnap nem tudtam reagálni mer mentem dolgozni de annyit talán meg tudok állapítani egy kurva mosógéprõl hogy hol gyártották.
Azon kívül hogy a szervizes aki kijár hozzánk folyamatosan szidta a digo kurva anyjukat egyrészt az adattábláján is Made in Italy szerepel másrészt a jótállási jegyen is ott a gyártó címe, harmadrészt meg nem gondolnám hogy az Aldi magyarországon magyar terméket IMPORTÁL.
    

hellboy780917 69 24. Juni 2011 14:29  
akármilyen hihetetlen az elin az magyar termék. az valós, hoyg olaszból hozzák az alapot de nem az aristont, hanem az indesit.et. ha esetleg nem köztudott, a kettõ ugyanaz, csak elõbbi tartósabb, ún prémiumkategóriája a gyártójának, míg utóbbit fossák a soron, hoyg minél több legyen belõle. szóval elin. jópár évvel ezelõtt nile néven futott, de magyar tulajdonso elhalálozott, s azót csak próbálgatják a feltámasztását a cégnek.... nemsok sikerrel.

a digo-k, nem tudnak egyébiránt normális ketyerét gyártani, mindenük szar, bár én a motorjaikat szeretem hibáikkal együtt.

bárkinek lenne fogyasztóvédelmi problémája, nyugodtan írja meg, le itt, vagy akár a panaszfalon, segítek önzetlenül.
    

qqriq64 68 24. Juni 2011 14:07   reply to: 56
Alant tárgyalt ELIN márkájú olaszországban készülõ "tartós fogyasztási cikk" ma megint beadta a kulcsot, úgy néz ki hogy a programautomatika megadta magát.
Szerencsére még van két hónap garancia a 3évbõl úgyhogy adok még egy esélyt neki.
Száradjon le minden himbálódzó testrészem ha még egyszer bármilyen digo gépet veszek.
    

KT 67 21. Juni 2011 11:13   reply to: 66


Talan arra, hogy egy sator az eso ellen van...
Szunyog ellen is ved, de arra jo a szunyoghalo is...

Hamar jisk... Tegnap felhivott egy haverom, hogy neki os leeresztett az onfelfujos matraca ! Persze, hogy a szelep mellett, ugymint meg masik ket kolleganak...
    

Englishman 66 18. Juni 2011 14:26   reply to: 64
Úgy mégis, mire számítottál? :)

"vettem open-air márkájú sátrat"

Nomen est omen.
    

CJKrisz 65 18. Juni 2011 14:07   reply to: 64
Egy ismerõsöm Ausztráliában vett egyszer egy sátrat, amikor ott járt. Ott teljesen hibátlanul üzemelt. Hazajött és az elsõ sátrazáskor, amikor esett az esõ, fossá ázott. Rájöttünk, hogy nem vízálló. Egyáltalán nem. Ausztráliába nem nagyon kell vízálló sátor. :)))))
    

KT 64 18. Juni 2011 13:59  
en picit visszakanyarognek a motorozashoz kozelbb...
Jiskben vettem open-air marlaju satrat...
Beazik ! Nem felhoszakadasban, hanem csendes esoben szepen az egesz atnedvesedik...
Visszavittem... Kozoltek, hogy ez ilyen, hanyagul elem loktek a vasarlok konyvet, hogy mehetek a hivatalba...
    

CJKrisz 63 18. Juni 2011 13:50   reply to: 61
Az én 2 éves Genius ErgoMedia 700-asom elég halk, igaz nem 5000Ft-os kategória volt. :)
Ha van lehetõséged kipróbálni a Genius SlimStar 100, vagy 110 billentyûzeteket valahol, akkor tedd meg. Eleve vékonyított kivitel, tehát kényelmes is és szerintem elég halk. 3000Ft-nál biztosan nem drágább egyik sem. Nincsenek tele mindenféle csicsa plusz gombokkal, amiket soha nem használ az ember. Melóhelyen több, mint 4 éve a SlimStar 110 elõdjét püfölöm. Semmi baja, pedig kap rendesen. Még a betûk sem koptak meg rajta, viszont ha fejre állítanám, annyi morzsa jönne ki belõle, hogy egy etióp falu jól lakhatna. :)
    

TomRed 62 18. Juni 2011 13:49   reply to: 58
Elnézést, igazad van, 72 ezer Ft/szerzõdés a max. támogatás. Szerintem is jó befektetés hosszabb távra, ha valaki tényleg tud majd lakáscélra költeni. Kár, hogy megszüntették a szabad felhasználású lehetõséget. (Régebbi szerzõdésem van, most jár le a nyolc év és úgy emlékszem, hogy már 4 év után megkaphattam volna lakás célra a pénzt.)
    

qqriq64 61 18. Juni 2011 13:18   reply to: 60
Mondjál nekem egy elfogadható árú (5000Ft-ig) klaviatúrát ami csendes.
    

CJKrisz 60 18. Juni 2011 12:42   reply to: 57
A gumi klaviatúra egy dologra jó: ha van kicsi gyerek és elõszeretettel püföli apa, meg anya gépét, akkor ezt rádugva megteheti, beleöntheti a teát, kakaót, üdítõt, össze lehet kenni nyalókával, csokival, kakival, stb. Csak akkor érzékeli a gomb lenyomását, ha azt pontosan a közepénél nyomtad le. Egyébiránt teljesen használhatatlan. Ami rendesen használható, azt számítástechnikai boltokban érdemes keresni és 8-10eFt körül kezdõdik árban.
    

qqriq64 59 18. Juni 2011 12:35  
Akkor most beszéljünk valami jóról is.
Mivel én elég sokat barkácsolok itthon, elsõsorban famunkákat így vettem egy csavarbehajtót. Black & Decker márkájú szerkezet.
Egyszerûen megölhetelen és elnyûhetetlen.
A 180 milliméteres facsavart úgy tolja bele a fába hogy nem is erõlködik.
És most jön a lényeg. Nem akkumulátoros szar hanem hálózati árammal megy.
Vagy 6évvel ezelõtt árulta a Baumax egy rövid ideig aztán egyszerûen eltünt és minden barkácsáruház csak az akkus gépeket árulja. Nem tudom miért?
Ez sem drágább mert 10ezerért vettem viszont 350Watt amit egy akkus meg sem közelít.
Ha valaki egszer ilyet lát bátran vegye meg mert nagyon jó termék.

Van egy ugyanilyen márkájú kisflexem is amit évek óta nagyflex korongal használok és simán bírja.
    

zoligs 58 17. Juni 2011 20:24   reply to: 48
Nincs érdekeltségem a Fundamentánál, de amit itt össze hoztatok abból csak annyit tudok kihozni , hogy nem volt teljes a tájékoztatásotok.Havi 20 ezernél évi 72 ezer a támogatás plusz hozam , 5 év futamidõnél lakáscélú felhasználás, 8 évnél szabad felhasználás, most már változott , de valszeg régebbi szerzõdésrõl beszélünk.
Valóban nem máltai szeretet szolgálat a cég , de sokkal jobb hosszú távú befektetés mint a biztosítósok, és ha teljesíted a szerzõdésben vállaltakat,akkor mindig fizet , nem gyorsan , de fizet.
    

qqriq64 57 17. Juni 2011 18:06  
Legfrissebb mellényúlásom.
Mivel megyünk ki ángliusországba és ott egy studiolakást (garzon) akarunk bérelni gondoltam veszek egy halk klaviaturát a számítógéphez hogy ne zavarjon senkit ha alszik.
Tegnapelõtt szintén az ALDI-ban vettem egy gumi klaviatúrát.
Eddig tartott a türelmem most cseréltem vissza a régire.
Igazából nem volt rossz a gumi csak a szóközöket igen rendszertelenül volt hajlandó csak beírni.
    

qqriq64 56 17. Juni 2011 17:59  
Akkor térjünk vissza a fogyasztási cikkekhez. Okulásképpen.
99-ben vettem egy Gorenje mosógépet. Nem akartam szárítóst venni igy olyat vettem aminek a centrifugája 1500-at forog. 54literes vízfogyasztás fém dob mechanikus programkapcsoló.
Hihetetlenül strapabíró tartós szerkezet szinte szárazra centrifugálja a ruhát.
Egyszer cseréltem benne dobcsapágyat 2ezerért. Ennyi.
Becsülettel tette a dolgát tíz évig amikor megnyitott a Halásztelki ALDI és nyitási akcióban árultak egy mosógépet 1600-as centrivel 50ezerért 3év garanciával.
Gondoltuk a Gorenje már öreg ez meg jó ajánlat így megvettük.
Elin "márkájú" olaszországban gyártott szerkezet és a föld még nem hordott a hátán akkora szart.
Fél év múlva tönkrement a vezérlõ elektronika. Kicserélték. Az volt a baja hogy a macskaevõk egy sarut nem jól dugtak rá és a szikrázás kicsinálta a panelt.
Utána a motor adta be a kulcsot. Azt is kicserélték.
Aztán egyszercsak megállt a dob. Ledobta az ékszíjat. Visszatettem, megint ledobta.
Alánézek látok egy letört mûanyag stiftet. Kiderült hogy a motortartó stift tört le a mûanyag dobról.
Elvitték kicserélték a dobot. Most ott tartunk hogy elektronika, motor, dob kicserélve a szerkezet mûködik.
Azt mondta a szerelõ hogy ne használjuk a centrifugát 1600-on.
Mondom azért vettük. Azt mondja, ez a gép eredetileg Ariston de az Elin megvette a licencét és 1600-ra felturbózva árulja viszont ezt a fordulatot a motortartó csap nem bírja.
Most ott tartunk hogy használom amig a garancia tart aztán ha tönkremegy, kidobom és megy vissza a jó öreg Gorenje.
    

kawa70 55 17. Juni 2011 17:52   reply to: 50
Nem tévedsz. Igy van.
    

TomRed 54 17. Juni 2011 17:18   reply to: 53
Hát sajnálom, mivel akkor a jelen helyzet szerint nem volt szerencsés befektetés...
Ennél csak az életbiztosítások a rosszabbak, ha nem hal meg az ember elég hamar.:)
    

qqriq64 53 17. Juni 2011 17:14   reply to: 52
Köszi.
Ez nem szabadfelhasználású. A lányom csak a befizetett pénzét akarja visszakapni.
Ismerem ezt a háromhónapos dolgot minden adminisztratív eszközzel késleltetik a kifizetést.
    

TomRed 52 17. Juni 2011 16:52   reply to: 51
Évi max. 36 ezer Ft-ot ad hozzá az állam a megtakarításhoz. Ehhez az összeghez havi 20 ezret kell befizetni.
A korábban kötött szerzõdésekre még érvényes volt az a lehetõség, hogy nyolc év lejártával szabadon fel lehetett, illetve lehet venni a pénzt, megtartva az állami támogatást is a szerény kamaton felül. Ha korábban veszed ki a pénzt, akkor viszont elvész a támogatás.
Vagyis meg kellene kérdezni, hogy a tietek nyolc év után szabad felhasználású lesz-e, mivel akkor érdemes tovább fizetni, mivel nem rossz befektetés a támogatás miatt. (Telefonszám: http://www.fundamenta.hu/web/guest/ugyfel-vagyok)
A szerzõdés módosításnál (pl. kisebb havi díj) meg kell kérdezni a költséget, ami lehet, hogy magas. (Pl. 20 ezer Ft volt nekem a kötési díj)
Felmondáskor és lejáratkor még 3 hónap, amíg kifizetik a pénzt. (Ez a szabályuk.)
    

qqriq64 51 17. Juni 2011 13:18   reply to: 50
Én is így tudom.
Mindenesetre nem lesz egyszerû kiimádkozni tõlük a pénzt.
    

Olívia 50 17. Juni 2011 13:14   reply to: 49
Úgy rémlik, nem. Az éves befizetett összeget 30%-val kiegészíti az állam, max 100eFt.

Lehet hogy tévedek, van annak pár éve, hogy lejárt.

Nincs itt egy biztosítós, bankos, hogy helyre tegye a témát?!:-))
    

Vojnat 49 17. Juni 2011 13:10   reply to: 46
Az állami támogatás nem adójóváírást jelent a Fundamentánál? Mert ha igen, akkor külfödi munkavállalóként abból egyébként se kapna semmit.
    

qqriq64 48 17. Juni 2011 12:48   reply to: 46
Vazze ha végigviszed akármilyen kis összeggel amit adnak csak lakásra költheted.
Ez a cumi benne.
    

zi-zi 47 16. Juni 2011 22:36  
Ami nem Kínai, az mind hamisítvány :-)
    

zoligs 46 16. Juni 2011 22:31   reply to: 35
Nem szabad felmondani , szuper cumi lesz (anyagilag) :). Menteni kell ami menthetõ, azt pedig a havi megtakarítás csökkentésével tudod , mondjuk
20 ról 5 re levinni, értelemszerûen az állami támogatás is arányában csökken. A szerzõdést nem módosítod egyoldalúan, mivel akkor az eddig befizetett tõkét sem kapod vissza mire levonják a rengeteg extra kiadásukat, a 5 rugó pedig 20 euro, sztem azt még a mekibe is meg lehet havonta spórolni. Pár év múlva pedig még külföldön is pénz az a pár ezer juró , amit kifizetnek .
    

kawa70 45 16. Juni 2011 21:21   reply to: 43
Pedig az utóbbival mindketten jobban jártunk volna, a mának kell élni :)
    

kawa70 44 16. Juni 2011 21:19   reply to: 42
Ja. Valami ilyesmi rémlik nekem is, mindenáron rá akartak beszélni, hogy ne vegyem még ki a pénzem, mert öt év mulva még jobban járok. Aztán némi arrogancia után voltak szivesek ideadni a pénzt, de a hitelt már nem tudtam kicsikarni belõlük, pedig az elején nagyon igérték......
    

Bubó Doki 43 16. Juni 2011 21:03   reply to: 41
Kawa: Mert a csaj befektetni, te meg lefektetni akartál...))))))))
    

qqriq64 42 16. Juni 2011 21:02   reply to: 41
Semmi sem változott, ismerõsöm vettegy házat és térdig koptatta a lábát mire a pénzéhez jutott. MINDENT kitaláltak csak hogy késleltessék a kifizetést.
    

kawa70 41 16. Juni 2011 20:48   reply to: 35
Hát, nem tudom....Mostanában rendesen erõrekapott megint a Fundamenta, két ismerõsöm is foglalkozik vele, az egyik intenziven környékez. Nem rossz csaj, csak hát nem egyezik az elképzelésünk a befektetést illetõen.......:)

Anno vagy tiz éve lejárt egy nevemre szóló, akkor elég rendesen szitkozódtam és szivtam velük, mire hitel nélkül hozzájutottam a berakott pénzemhez plusz az állami támogatáshoz. De azóta már biztos javult a helyzet õket illetõen, de mindenesetre a bizalmam örökre elvesztették akkor.
    

qqriq64 40 16. Juni 2011 17:51   reply to: 38
A kamat nem elég nekik?
    

CJKrisz 39 16. Juni 2011 17:49   reply to: 32
Szedsz valami tablettát, amitõl befelé növekszik és lerágod, vagy hogy? :))))))))))))
    

Bubó Doki 38 16. Juni 2011 17:45  
És kezelési költség címén egy csomót még le fognak vonni, erre készülj fel....
    

qqriq64 37 16. Juni 2011 17:43   reply to: 36
Én is úgy gondolom hogy a befizetést támogatás és kamat nélkül meg kéne kapnia de én itt már semmin se csodálkoznék.
    

Olívia 36 16. Juni 2011 16:50   reply to: 35
Kérdezzen rá, az nem kerül semmibe. Ha átböngészitek a szerzõdést, akkor talán abban is megtalálható.
Szerintem az állami támogatás nélkül, amit befizetett azt meg kell kapnia!
    

qqriq64 35 16. Juni 2011 16:44  
Azért kérdem mert a lányom is megvilágosodott és itt akarja hagyni ezt a jóléti államot és felmondaná a szerzõdést a fundamentával.
Visszakapja e a befizetett pénzét?
    

Olívia 34 16. Juni 2011 16:38   reply to: 33
Nekem csak a gyûjtögetõs+állami kiegészítés, majd felvettük, de nem kértünk rá kölcsönt, elvben lehetett volna.
    

qqriq64 33 16. Juni 2011 16:25  
Van valakinek tapasztalata a Fundamenta lakáskassza formációval?
    

Macko 32 16. Juni 2011 05:27   reply to: 31
Ez nem vicc! :-)
Valami 17 éve nem használtam beretvát, és remélem többet már nem is fogok. :-)
    

Audimania 31 15. Juni 2011 22:58   reply to: 24
Csak óvatosan a szakállas viccekkel :)
    

szakalas 30 15. Juni 2011 22:42   reply to: 24
Mi van?!:-))))
    

qqriq64 29 15. Juni 2011 22:32   reply to: 26
Iszonyúan szûk fordulatszám tartományban használható állandóan válogatni kell igaz hogy 2400 meg 3600 között megy mint az ördög de ez alatt meg fölött meghal.
A 2005-ös 1,9-es dízelrõl beszélek.

    

desiderus 28 15. Juni 2011 22:32   reply to: 25
A Grande kivételével mindegyik használtan került a családba ill. hozzám.
Szervizkönyv nélkül ismeretlen elõélettel.
Szerinted ?
Kollégám épp most készül felgyújtani a Golf IV-et.....
    

qqriq64 27 15. Juni 2011 22:29  
Sokak által lenézett semmibe vett Hyundai H100-al hordtam embereket munkába hosszú éveken át.
Nagyon jó kisbusz volt.
Az új RenaultTraffic meg egy határ szar.
    

Macko 26 15. Juni 2011 22:25   reply to: 18
Igazából a Rönóra annyira nem is panaszkodom. Az újonnan vett Trafic gyári hibájára (üzemanyagszivattyú) 4 évig nem jött rá egy márkaszerviz sem. A gari végén éppen ki tudtam cseréltetni.

Az üzemanyag-rendszere azóta sem tökéletes, de megtanultam együtt élni vele. Legalább nem füstöl. :-)))

Amúgy ezt imádom legjobban minden eddig használt autó közül.
    

Macko 25 15. Juni 2011 22:21   reply to: 11
Tipo és Doblo.

Tényleg egyik szarabb volt mint a másik.

A Doblot újonnan vettem, 1,5 év alatt betelt a garanciafüzet.

Szerinted???
    

Macko 24 15. Juni 2011 22:20   reply to: 12
Tudok még jobbat: SZAKÁLL! :-D
    

qqriq64 23 15. Juni 2011 21:31   reply to: 17
Mivel ilyen trágyadomb gépet vettem most azon görcsölök hogy a Samsung Galaxy S-re rátegyek egy teljes európa térképet.
Az a baj hogy nem értek hozzá.
    

qqriq64 22 15. Juni 2011 21:28  
Sony tinitron tv 98-ban 120ezer pénz.
12év után beadta a kulcsot.
Ennél még a Munkácsi kekete fehér is többet bírt.
    

qqriq64 21 15. Juni 2011 21:10   reply to: 19
Nekem mindig az volt a bajom ezekkel a pengékkel hogy a síkosító csík hamar lekopott amióta szappanozom háromszor tovább tart.
    

qqriq64 20 15. Juni 2011 21:08  
Hogy jót is mondjak.
A Nagy Roham idején a Mariahilferen vettem egy ITT NOKIA videjót.
Napi használatban elment 13évet becsülettel szolgálva és akkor is csak az újabb típus váltotta le.
Ez még önmagában nem is lenne különleges viszont a távirányítójában az eredeti gyári elem kiszolgálta a 13 évet. Kegyeletbõl eltettem ott van a fiókomban még mindig nem folyt ki pedig már 25 éves és még minimális feszültség mindig van benne.
SANYO a neve.

    

Audimania 19 15. Juni 2011 21:07   reply to: 15
Na jó, de akkor folyékony szappanra költök sokat :)
Egyébként igen, és kellõképpen elégedett is vagyok vele.
    

kawa70 18 15. Juni 2011 21:02   reply to: 9
Ha már renault.....Soha nem akartam, de lett......Ismertem az elõéletét, azért is vettem meg. Nekem kellemes csalódás, öt éve van nálam de sok bajom nincs vele. Pár apróbb hibát leszámitva, plusz egy költségesebb hátsó rugó törést javittatva nem sokat költöttem rá.
    

galoscsabus 17 15. Juni 2011 21:02  
Olcsó és jó GPS: MIO C250.
5 éve használom, sok 10ekm-en volt szolgálatban.
Kétszer sz@rrá ázott, szétszedtem és hajszárítóval kezeltem.
Balesetkor elszállt a motortól vagy 15 méterre. Eztán a fûtetlen, nyitott garázsban hempergett a polcon bõ 4 hónapig.
De ezek után is tovább mûködött, hibátlanul.
Nem szokott lefagyni.
Mit írjak még róla?
Talán, hogy az ára valahol 25 eft körül járt, mikor legutóbb találkoztam vele bolt polcán :-)))
    

qqriq64 16 15. Juni 2011 21:01   reply to: 13
Nem.
    

qqriq64 15 15. Juni 2011 21:00   reply to: 12
A LIDL-ben kaphatóra gondolsz? Én is azt használom. Az egész készlet jóval tovább tart egy évnél.
Ha azt akarod hogy még tovább tartson akkor minden húzás után cseppents a pengére egy csepp folyékony szappant.
    

bob 14 15. Juni 2011 20:59   reply to: 7
:)))) több doxa-m van - az egyik 40 éves minima.. semmi bajuk, és pontosak is :)
    

TPBalaton 13 15. Juni 2011 20:56   reply to: 10
Nem kötötted ki az idõzítõjét?:-))))
    

Audimania 12 15. Juni 2011 20:52  
Gilette: férfiasan ... tök életlen! Legalábbis a cserélhetõ fejû 5-ösével vásárolhatóval rossz a tapasztalatom. 5-bõl egy az elsõ pillanattól tépi a bõröm, tehát kuka. 4-re száûmolva az árát pedig q..a drága.
Helyette az egyik nyugati áruházláncban kaphatót próbáltam ki. A nyél + 20!!! db fej volt kb. 1300 Ft. És egy-egy darab ugyannnyit bír, mint a Gilette ... majd egy nagyságrenddel olcsóbbért :)
    

desiderus 11 15. Juni 2011 20:51   reply to: 9
Én eddigi rövid életem során a következõ FIAT típusokat használtam :
124
125
128
Tipo
Punto I.
jelenleg Grande.

És egyikkel sem volt gond, igaz megkapták a gondoskodást.

És he egyszer sok pénzem lesz, felülök a repülõre...
És veszek egy Alfát...
Bocs az off-ért.
    

qqriq64 10 15. Juni 2011 20:49  
Moulinex fritõz.
Hiper szuper modern természetesen aranyárban.
Kosár gombnyomásra felemel cucc belepakol hõmérséklet, sütési idõ beállít gomb indít.
Készülék olajat beállított hõmérsékletre felfût, kosár leereszt sütési idõ lejár, kosár automatikusan fel biggyegõ biggyeg.
Mindenféle aktív és kevésbé aktív szûrõk csak hab a tortán.
Ja és 3 év garancia.
Garancia lejárta után egy héttel folytonossági hiány keletkezett a fûtõszálban.
A fûtõszál ára a szerkezet új árának egyharmada.
Készülék kidob, azóta sütés hiper szuper modern ezer forintos lábosban.
Moulinex.
    

Macko 9 15. Juni 2011 20:46  
Garmin Questem volt sokáig, ma is megvan és hibamentes. Aztán kaptam nyereményként egy Oregon 300-ast, eddig azzal sem volt baj, 3 éve megvan.

Órában eddig csak Casiom volt, sok panaszra nincs okom. Ja, most egy ajándékba kapott Certinát használok, de sok azzal sem. :-)

Rönóról meséljek? Arról van negatívum is. Hogy a FIATRÓL ne is beszéljünk, az a legszebb! :-)))))
Kettõ volt, csak annyi különbség volt köztük, hogy egyik szarabb volt még a másiknál is. :-D
    

Bubó Doki 8 15. Juni 2011 20:41  
Abban az idõben is ismerték már a replikát...)))
    

qqriq64 7 15. Juni 2011 20:38  
Akkor lerombolom néhány márka imázsát.
Következõ nagy név, a legenda a mérce a hivatkozási alap a szuperlatívuszokban emlegetett név: DOXA

80-as évek közepén karácsonyi ajándékként egyhavi fizetésembõl vettem a nejemnek egy DOXA karórát. Hivatalosan Óra-Ékszer boltban számlával garanciával.
Gondoltam egy életre szól mert DOXA.
Ja. Többször nem ment mint ment a pontossággal köszönõ viszonyban sem volt.
Tõbbet volt szervízben mint kézen.
Ritka nagy szar volt.
DOXA.
    

qqriq64 6 15. Juni 2011 18:47   reply to: 4
A tapasztalatomat mondtam el. Azért nyitottam ezt a topikot hogy mindenki elmondja a véleményét pro és kontra.
Enyém volt a pro Tiéd a kontra.
Ennyi.
    

bob 5 15. Juni 2011 18:39   reply to: 3
jár annak, aki nem szereti a minõséget :)))
    

bob 4 15. Juni 2011 18:39   reply to: 2
Garmin quest-em volt 2 évig, Garmin Zumo-m van 3-4 éve.. hibátlan volt mindkettõ... ne általánosíts.
    

ErErpower 3 15. Juni 2011 18:27  
Garmin legyen az autósoké!, a motorosoknak a TOMTOM jár! ;-)
    

qqriq64 2 15. Juni 2011 18:20   reply to: 1
Az elsõ kritikát mindjárt én prezentálom.
Idén januárban vettem egy Garmin nüvi 3760t navigációs kütyüt.
Azértvettem pont ezt mert lehet hozzá venni cityXplorer kártyát ami például Londonban a tömegközlekedéssel is elnavigál egyik helyrõl a másikra.
Rossz döntés volt. Naponta használom nem mintha Budapest utcáit 30év után nem ismerném hanem hogy ha bekrepál akkor most tegye garanciában.
Jó döntés volt. Egy hónap után elhalálozott. Javíthatatlanul.
Garanciában kicserélték.Az új készülék mûködött egy darabig majd elkezdett sûrûn lefagyni. Navigálás közben elsötétült a képernyõ majd egy perc múlva visszajött minden. Volt hogy egy úton többször is. Szerencse hogy munkába menet útba esik a szervíz így aztán bevittem. Valamit csináltak rajta és úgy tûnt renben van. Három hét múlva munkába menet elsötétült a képernyõ és úgy maradt. Azonnal irány a szervíz valamit csináltak rajta és azóta jó. Ami azt jelenti hogy csak hetente egyszer fagy le.
Azért vettem Garmint mert az egy márka, élethosszig tartó térképfrissítés jár hozzá és gondoltam hogy ennyi pénzért elvárhatok minõséget is.
Tévedtem.
Okuljatok belõle.
    

qqriq64 1 15. Juni 2011 18:20  
Úgy döntöttem én is bekapcsolódok a mostanában dívó topikindítási lázba és nyitok egy közérdekû fórumot.
Mivelhogy fogyasztói társadalomban élünk szinte nap mint nap veszünk különbözõ tartós vagy csak tartósnak gondolt fogyasztási cikkeket.
Ez a fórum arra szolgál hogy mindenki mondja el jó vagy rossz tapasztalatát egy-egy termékrõl.
Romboljuk le a márkák mítoszát vagy erõsítsük meg.
Írjátok meg bátran miben csalódtatok okuljon belõle más is.
Nincsenek megkötöttségek a WC-papírtól a Rolls Royce-ig belefér minden. Akár banki vagy biztosítós szolgáltatásokról is várom a véleményeket.
Különbözõ fórumokon gyakran olvasom hogy termékek megvásárlásával kapcsolatban kér tanácsot valaki, legyen ez a topik mindezek gyüjtõhelye.
Nem kell friss aktuális témákról írni a régi sztorikat is szívesen fogadjuk.
    

Previous page
Felhokep

Member count: 22131
5.614 tours so far
14.222.326 km
34073 stat_participants