15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13

Please log in

Registration
Forgot password
Drag Star Klub
Next page

oregordog 109 21. März 2012 18:46  
Nna... Ma több órás motortakarítás, fényesítés, pucoválás, guminyomás ellenõrzés, olajszintmegtekintés (álló és járó motornál, függõleges állásban) :). Hivatalosan is elindult a szezon!:)
    

ganjaninja 108 21. März 2012 18:04   reply to: 105
A gyári olaj 10w40..amit beletettem 10w50..tehát a hideg oldal megegyezik...a hõtûrõ képesség viszont sokkal jobb...
    

csoves 107 21. März 2012 16:26   reply to: 106
Nyilván való megnézi az ember mi hogy volt berakva,de van olyan is hogy nem úgy tesszük le vagy nem úgy fogjuk meg a kezünkbe stb és máris nem jól kerül a helyére.
    

RIby 106 21. März 2012 12:52   reply to: 104
:-)))))))csoves
nyilván, ha kevés az olaj akkor a nyomás is, de nem ilyen értelemben használjuk az olajnyomás jelzést.
Azt nem tom, hogy a szûrõt fordítva be lehet-e rakni, de nem árt +sasolni mielõtt kivesszük, hogy hogy volt benne!
    

RIby 105 21. März 2012 12:45  
Peti!
Én nem tom mit csinálsz, de a gyári olaj és gomba nem lenne jó???
Nekem úgy tûnik az olaj viszkozitásával van probléma
    

csoves 104 21. März 2012 12:26  
Szép napot!
Nekem már kétszer kigyulladt az olajnyomás jelzõ lámpa,mindkétszer azért mert az olajszint az alsó határ körül volt .Szerintem akkor a szintet is jelzi nemcsak az olajnyomást.Mikor cseréltük az olajat természetesen a szûrõvel együtt,feltöltöttük a felsõ határig kb 4000km-ig nem kellett tölteni hozzá akkor is esetleg 1dc-litert. Ezért én ami meg szokott maradni cserekor a 4-literbõl beleteszem a táskába és ott van nálam állandóan ha szükséges kéznél legyen.
Castrol 20w 50-es van benne. Még valami lehet ez is fontos,aszt hallottam ha fordítva van az olajszûrõ betéve akkor sincs olajnyomás!
    

ganjaninja 103 21. März 2012 12:01  
Haladás! az új gombával már csak 80 fokon nincs nyomás...tehát a régi gomba érzékenyebb volt......ami a stabilitást tekintve jobb..
    

RIby 102 21. März 2012 11:14  
Így igaz Gyuri
    

gigyorgy 101 21. März 2012 09:54  
Azért becsapós az a kis ablak mert ha oldaltámaszon van a moci akkor többet mutat mint a tényleges, ugye pont arra az oldalra dõl és oda folyik az olaj. Csak függõlegesen tartott helyzetbe igazi az szint mértéke, és érdemes álló motort max-ig tölteni mert beindítás után csökken a szint, mivel felveszik az olajat a forgó alkatrészék.
    

oregordog 100 21. März 2012 09:35  
Rezsõ én ott ellenõrzöm, ha világít a lámpa. Ezért vagyok benne biztos, hogy az olajszint megfelelõ.
    

RIby 99 21. März 2012 08:44  
Jah, most olvasom vissza, hogy mit írtatok az 'oil level'-re.Szerintem mindig nyomást jelez a lámpa motornál és autónál egyaránt.Néha félrevezethet az angol.A Dragnál a blokk alján a váltókar alatt van egy üvegszem, ott jelzi a szinteket, sasoljátok meg.
    

RIby 98 21. März 2012 08:38  
Hi!
Az olaj nyomást jelzõ lámpa, én eddig úgy tudtam, hogy alap helyzetben testet kapcsol a kontroll lámpára ezért világít.Beindítás után, ahogy Sanyi írta, a megfelelõ nyomásra bontja a testet és elalszik a lámpa.Könnyen ellenõrizhetõ, a gombáról lehúzzuk a vezetéket és letesteljük, akkor világít a kontroll lámpa.Amennyiben jól értettem Petinek vadi új gombája van, tehát jó eséllyel nem az a probléma.
    

ganjaninja 97 21. März 2012 02:37  
Az olajgombák nyomást érzékelnek...a nyomás szakítja meg az áramkört...ezért alszik ki a lámpa .Oil pressure switc....szerintem a "szint jelzõt" nem jól fordították. Sajnos nem mindegy ,hogy mekkora nyomás van a fõ és vezérmû tengelynél...és ezeket a gombákat kimondottan az adott motorra kalibrálják. 0,3-tól akár 1,5 bárig
Az ,hogy néha felvillan miközben max. a szint sajnos több dologtól lehet.....na én most ebben vagyok elveszve...
..amúgy jó ha odafigyelünk erre a kis lámpára mert akár egy km alatt is kukára vághatja a motort ha nincs meg a megfelelõ nyomás..
    

dragos Kata 96 20. März 2012 20:41  
az olaj nyomás jelzõ mindig az olajszivattyú legtávolabbi pontján van és ott jelzi az olajnyomást, ennek több oka is lehet ,hogy ott nem jelenik meg az olajnyomás. No már most ,csavard ki a gombát és tedd oda az ujjad a gomba helyére és inditozz érezni fogod az olaj nyomást ha van ha nincs akkor tovább kell lépni a szivattyu felé ,feltételezve,hogy megfelelõ az olaj szint illetve az olajszürõ nincs eldugulva . üdv Németh Sanyi

    

gigyorgy 95 20. März 2012 20:35   reply to: 94
Vazzeg tényleg olajszint van írva, akkor én tudtam rosszul!
    

oregordog 94 20. März 2012 20:16  
A szervízkönyvben néztem meg a lámpa megnevezését, és az "oil level warnig light"-ot ír. Ettõl még lehet, hogy a nyomást jelzi, ennyire nem értek hozzá.:)
De azért néha zavar, ha világít.:)


    

gigyorgy 93 20. März 2012 20:03   reply to: 92
Pisti én úgy tudom, hogy az a lámpa nem a szintet hanem az olajnyomást jelzi, igaz ha kevés az olaj az is okozhat nyomás problémát. Mondjuk nem mind1 mikor van meg az olajszint, a motor állása közben vagy járása közben! Szerintem Petinél valamilyen tömítetlenség okozza a gondot.
    

oregordog 92 20. März 2012 19:25  
Az én motoromnak is idõnként világít az olajszint jelzõ lámpája, de még nem jöttem rá, hogy miért...
Ha ilyenkor leállítom a motort, az indítás után már nem világít.
Rendszertelenül jön elõ a hibajelzés, az olaj szintje megfelelõ, de azért hosszabb útra beteszek egy tartalék flakont.:)
    

ganjaninja 91 20. März 2012 18:56   reply to: 89
Két szakszervizt hívtam..és vagy négy független szerelõt...már a második adag olajnál tartok fõként ,hogy elsõre jobbat tettem a gyári értéknél...másodjára gyárit..Az olajgombám kimérve+cserélve...
    

ganjaninja 90 20. März 2012 18:53   reply to: 86
Lámpa! És pont 60 fokos olajnál megszûnik minden...de most cafatokra szedem...és talán nyár végére össze is rakom...
    

PéZé 89 20. März 2012 18:48   reply to: 85
Peti, ha a Magasságos sem tudja... talán nézz el ide:
www.motorszerelo.com
Csak egy ötlet...
    

PéZé 88 20. März 2012 18:47   reply to: 82
Gyurikém, gondolkozom, hogy a legközelebbi vizsgára úgy viszem, hogy ráhúzom a lámpákra a kesztyûmet, vagy a zoknimat... :-)))) Azt vajon tiltja-e valamilyen szabály, hogy napelemes ruhaszárító legyen a motoron? :-)))))))))))
    

PéZé 87 20. März 2012 18:43   reply to: 84
Köszi Zsolti, nekem is jobban tetszik így :-) illetve úgy, hogy elnézek a plexi fölött :-))) Holnap talán sikerül egy bemelegítõ karika...

    

RIby 86 20. März 2012 15:55  
Peti!
A motort is szerelted, nemcsak a visszajelzés hányt be?
Bár nem tom hogy jelez vissza a Te gépeden, lámpa v. óra?
    

ganjaninja 85 20. März 2012 02:21  
Mázlisták!
Nincs olajnyomásom..és az a Magasságos sem tudja ,hogy miért nincs...
De a nagy kerék már benne van....de ez nem vigasztal..
Jó gurulást nektek és vigyázzatok magatokra!
    

sales 84 19. März 2012 20:56  
Zoli!
Így friss mûszakival sokkal jobban néz ki a sárkányod!;-))
    

Chopperes 83 19. März 2012 19:19  
Ma vittem mûszakira a gépem, de nekem nem kellett leszerelnem semmit, pedig a kipufogóm sem a gyári (sajnos nincs meg így vettem annó)! :)

    

gigyorgy 82 19. März 2012 16:34  
Zolikém tavaly én is így jártam, lekellet berhelnem a lámpákat egy fénykép erejéig, de lehet ezt meséltem is.
    

Barbie 81 19. März 2012 16:27  
Köszi Zsolti.....aktuális a dolog...úgyhogy megcsörizem a srácot:)
pussz Mindenkinek....egyre melegebb van...annyira jóóóó.)
    

PéZé 80 19. März 2012 16:24  
Nakérem, ezismegvan.
A vizsga idejére le kellett szerelnem a plusz pilácsokat... merthogy valami okos leszabályozta, hogy "csak egy kiegészítõ ködlámpa lehet a motoron". Tavalyelõtt ez még nem volt gond...
    

sales 79 19. März 2012 13:31  
Barbi!

Ha még aktuális a bõrös.
A neve Szilágyi Attila 06302216593 Isaszeg.
    

yoci 78 19. März 2012 07:40   reply to: 75
Köszönöm, Neked pedig jobbulást kívánok.
    

Chopperes 77 19. März 2012 07:37  
Sziasztok Drag-sok!
Igaz, hogy még nem találkoztunk személyesen, de gondoltam beköszönök! :)
Egyszer hátha össze hoz bennünket a sors valahol, addig is mindenkinek jó gurulást és teli tankot!
A betegeknek jobbulást kívánok!
Üdv: Chopperes
    

oldrocker 76 19. März 2012 00:54  
Sziasztok!
Elmentünk megnézni a Csókakõi várat.Hát mit mondjak,úgy mentem mint vitorlás a tengeren,60fokba bedõlve széloldalra.Rendesen fújt a szél.Azért tegnap ennyire komolyan nem gondoltam a "haj"borzolást!Na de az amerikai tök jól duruzsolt alattunk.
Összességében jó volt.Alig várjuk,hogy végre együtt gurulhassunk!
    

gigyorgy 75 18. März 2012 16:34  
Kálmán Józsi (yoci) neked is kívánok boldog névnapot, meg a sorstársaidnak!
E.Laci (süni) gondolom te azért már csak kifelé haladsz ebbõl az állapotból, a bogyókat szinte felesleges bevenni nem javul semmi. :(
Zolikém hajrá csapj oda, ne hogy má sánta lóval közlekedj. :)
    

PéZé 74 18. März 2012 15:21  
Sziasztok!
Köszi mindenkinek :-)

A betegeknek mielõbbi gyógyulást kívánok!

Jövõ héten begurulok mûszakira: ezt már nem bírom tovább :-))) Jó az idõ, még némi benzin is lötyög a tankban: mi kellhet még?!

Sanyik, Józsik, Benedekek!
Boldog Névnapot!

A gurulóknak széles utat, teel tankot!

Mindenki másnak szép hétvégét (milyennapisvanma? :-) ) kívánok!

Zoli
    

oldrocker 73 17. März 2012 22:14  
Sziasztok!!
Elõször is Barbie és György! mielõbbi gyógyulást!
Az összes Sándor,József és Benedeknek boldog névnapot.
Vasárnap teszünk 1 "lightes" kis gurigát,ha már az idõ ilyenre fordult.
Spontán,csak amit a szervezet megkíván.Még úti tervünk nincs,megyünk amerre az elsõ kerék gurul,s ígérem gondolunk minden Dragos társunkra,míg dús hajamat fújja a szél és csendben duruzsol az amerikai.
Remélem minél hamarabb módunk lesz a közös guruláshoz.
    

gigyorgy 72 17. März 2012 21:16  
Zsolti én most adok neked 10 azaz TÍZ pontot! :D
    

sales 71 17. März 2012 20:25  
Minden Sándor, József és Benedek nevezetû motoros társamnak boldog névnapot kívánok! De ne így hozzátok zsákban a meleget!!!!!;-)
    

dragos Kata 69 17. März 2012 20:13  
köszönjük a Sándorok nevében mi megtettük amit vártak tölünk-meleget hoztunk-
    

Sanci007 68 17. März 2012 20:04  
Gyógyulást Gyurikám!
    

gigyorgy 67 17. März 2012 19:36  
Isten éltesse a Sanyikat!!!
    

RIby 66 17. März 2012 19:21  
SÁNDOROK!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk nektek!

    

RIby 65 17. März 2012 19:17  
Gyurikám, Barbie!
Mi is mielõbbi gyógyulást kívánunk Neked és Barbienak.Mi a temérdek munka mellett holnap a V8-ba elköltünk egy szerény ebédet kettesben egy rövid guriga után, mert ezt az idõt azért nem lehet kihagyni.A mielõbbi tali-ig jobb egészséget nektek.
Ildikó, Rezsõ

UI.:Ma úgy röpködtek a Cafe-sok, hogy már tiszta beteg lettem, azért dübörgött pár csopi is.
    

dragos Kata 64 17. März 2012 19:12  
�Sziasztok mindenki !! Gyerekek most értünk haza és gyorsan siettem is irni ,húzós nap volt és sz....!!! Muszáj a Sanyimnak holnap piacra menni, úgy hogy sajnáljuk, de a holnapi napot kihagynánk mi is, reméljük mi elõbb találkozunk, mindenkinek sok puszi, és aki gurul egyet annak jó gurulást és széles utat:)) A Sándoroknak Boldog névnapot!!! Gyuri pihenjél és gyógyulj meg mihamarabb, jobbulást és puszi:))) Kata & Sanyi
    

gigyorgy 63 17. März 2012 18:22  
Ati most nagyon irigykedem rád, jó kaja, szép idõ, gurulás. Nekem meg az ebéd sem esett jól, egész nap csak ugatok, be nem áll a pofám. Az itthoni teendõket is alig tudom ellátni amit ezekre a napokra terveztem.
Köszönöm a jókívánságokat és ígérem bepótoljuk!!!

    

Wolfati74 62 17. März 2012 18:05  
Sziasztok!Ma (szombat) egy, a képen látható könnyû ebéd után kerekedtünk fel a nejemmel egy kis motorozásra.
Végül is teljesen ad-hoc utitervet követtünk. Elmentünk Tatabányára a Turulhoz, majd Agostyánon át Tarján-Gyermely-Szomor-Zsámbék-Gyermely úton hazajöttünk. Zsámbékon a romtemplomot megnéztük kívülrõl, mivel körbe van kerítve. 700Ft a beugró. Kívülrõl is körbejárható, és pont annyit lehet onnan is látni, mint belülrõl...
Végül ma "csak" 97 kilométert sikerükt megtenni. Így fokozatosan szokik hozzá nejem a hosszabb túrákhoz.
Remélem ti is jártatok valami szép helyen.
Üdv: Ati
    

Barbie 61 17. März 2012 10:08  
Jobbulást Gyuri!
Csatlakozom Panni hozzászólásához.....most így kihagyom én is a vasárnapot....ez a piszok influenza :(
Remélem mihamarabb összefut a klassz kis csapat.
Gábor, Jutka, nehari....de így én is maradok az eredeti tervemnél:) felköszöntöm apukámat névnapja alkalmából.) ...természetesen mocival gurulok haza:)
pussz Mindenkinek:)

    

BPanni 60 17. März 2012 10:00  
Sziasztok!
Gyuri nagyon sajnáljuk, hogy lebetegedtél. :( Gyógyulj meg.
Olvasva a hozzászólásokat, úgy látjuk, hogy nem nagyon áll össze most a csapat. Így viszont mi sem erõltetnénk a vasárnapi gurulást, maradunk az eredeti programunknál.

Barbi, Judit, Gábor sok puszi nektek, és nagyon jó étvágyat! :)

Találkozunk legközelebb.
Puszi: Panni-Kawa
    

RIby 59 17. März 2012 09:37  
Lali!
Grat a képekhez, de KI az ott melletted?????:-))))))))))))))
    

sales 58 17. März 2012 07:54  
Üdvözlet az új és természetesen a régi tagoknak!:)

A vasárnapi gurulást ki kell hagynom, a család és a motorozás egyensúlya érdekében!:)
Minden résztvevõnek széles utat és jó idõt kivánok!

Zsolt
    

süni 57 17. März 2012 06:43  
Gyuri!Jobbulást!Én már egy hete beteg vagyok.Láz,köhögés,minden.....A motort csak simogatom.Minden uj tagot üdvözlök,majd találkozunk valamelyik túrán .Mindenkinek jó motorozást!!
    

gigyorgy 56 16. März 2012 23:07  
Csatlakozom Lalihoz, üdv. Charlie köztünk, no akkor Dragrider is legyen üdvözölve, szerintem rajtam kívül õt senki nem ismeri!
Kawa örülök, hogy idetaláltál, jó lenne már talizni 1-et!
    

Lajos69 55 16. März 2012 22:32  
Köszöntünk köreinkben Charlie51.

A többieknek v.szinû nem tünt fel hogy új vagy köztünk, ez a fórum most indult,(átjött az egész csapat máshonnan) és az új nick neveket mi is most tanuljuk. Ez egy kellemes társaság. Hamarosan együttt gurulhatunk.
    

Lajos69 54 16. März 2012 21:58  
:DDD
    

gigyorgy 53 16. März 2012 21:44  
Lali, figyu a szemüveged kicsit felcsúszott, de úgy látom másnak is, lehet nem vettétek észre, de majd legközelebb figyeljetek oda! :)))
    

oldrocker 52 16. März 2012 21:38  
Mivel el szoktam tévedni,ezért kérem kedves jól szituált társaimat,ha valaki elénk tudna jönni az Érdi benzinkúthoz,mi ott csatlakoznánk 9 órakor.Nekem az M0-ás kicsit macerás.
Remélem György csak múló "pánik"roham( 1-2-napos levertség)!Igyekezz meggyógyulni(öblögess,gargalizálj,igyál meleget,s eleget)mi várunk rátok!
Segítséggel ,vagy anélkül ,de mi megpróbálunk ott lenni.Remélem nem akarod elrontani az étvágyamat?!Ki vagyunk éhezve!!!!!!
Gyógyulj meg! Szeretettel Gábor és Jutka.
    

Lajos69 51 16. März 2012 21:30  
Sziasztok
igértem pár képet, de csak a sajátjaimat tudom prezentálni, mert a cd-t nem tudom megnyitni...

    

sales 50 16. März 2012 21:19  
Gyuri!
Gyógyuljál meg minél hamarabb! De, ne hamarkodd el a dolgot, inkább pihend ki!
Még csak a szezon kezdetén vagyunk. Gurulhatunk még eleget!
Persze ha van erõd, a legjobb gyógyszer a "páros izzadás"!:)))
    

gigyorgy 49 16. März 2012 20:00  
Skacok sajnálatos dolog történt, ma reggelre az immunrendszerem letolta a gatyát, vagy is láz, köhögés, ebóla, lepra, pestis a diagnózis.
Ha ezeket kitudom irtani szombaton a rendszerembõl akkor ott leszek én is, vagy is mi. Ellenkezõ esetben ne haragudjatok rám emiatt!
    

ganjaninja 48 16. März 2012 16:51  
Lehet ,hogy kénytelen leszek kihagyni a vasárnapot...mert a beépített olajhûtõm...vagy más okosság hatására..meleg motornál 2000 rpm alatt világít az olajnyomás lámpa....ez most vagy a gomba hibája..vagy valamit én csesztem el....ameddig ezt megnyugtatóan nem tudom orvosolni...addig pihi van.....
..de azért dolgozom az ügyön..
Hiányoztok..
P
    

Barbie 47 16. März 2012 15:59  
90 km gurulás a napsütésben....madárcsicsergés....harcsapaprikás túróscsuszával.:) de szép is az élet:)
Az autósok még kicsit chemotoxosak...mindenki óvatosan:)
puusz

    

OMKawa 46 16. März 2012 10:51  
Sziasztok!
Én is megérkeztem. :)
Vasárnap mi is ott leszünk. :)
Üdv: Kawa
    

charlie51 45 16. März 2012 09:09   reply to: 43
sziasztok! rácsapnák a túrákra ha lehet.itt vannak a csütörtöki képek.
    

Dragrider 44 16. März 2012 08:17  
Sziasztok!
Gyuri sms-ének köszönhetõen én is idetaláltam. Tegnap délben legurultam a Káli-medencébe, itt is maradok vasárnapig. Jövõ hétfõn vagy kedden nem tervez valaki egy kis gurulást Bp környéken? Üdv
    

Lajos69 43 16. März 2012 06:36  
�Jó reggelt

A csütörtöki nap Nagyon betyáros volt... :)
Reggel +6 fok! De nem fájt... kb 230 motor volt jelen, köztük Zsolti, és jómagam. Nagyon jól sikerült. A kipuff ugyan nincs kész de már most is jóóó... igen élvezetes... :))) Most nem brümmögött le egy szúnyog se!! :D
Fénykép csak este, most megyek melózni.
Beszéltem 2 Drag motorossal, nézzenek be ide.
Sajna a Szombat ugrik számomra, gályázok, másnaptól nem leszek pár napig, úgyhogy a jövõ hétvégém is le van tartóztatva.
Pedig nagyon mennék, hiányoztok már.
Hol egy zsepi... :) Na este jövök... szép napot!
    

Wolfati74 42 15. März 2012 22:30  
Sajna nem. Vasárnap 9–10 óra körül épp búcsút mondok sárkánykámnak. Majd irány Büdöspest, a lovasbemutató.
    

sales 41 15. März 2012 20:28  
Szia Zoli!
Örülõk, hogy újra köztünk vagy! Ha vasárnap nem is, de remélem az azt követõ guruláson már fizikailag is ott leszel!
Ma gurultunk a Lajossal és a Gojokkal egy rövidet. Nosza egy kép bizonyságul!
Biztosan Õ is tölt fel képeket. Ugye Lajos!
    

gigyorgy 40 15. März 2012 20:18  
Apja fia mi?
    

Barbie 39 15. März 2012 19:43  
Zoli.....most már türelmetlenül várjuk...hogy egyszer ne dolgozz éjszaka...és gurulj velünk inkább....a mocidnak mielõbbi friss mûszakit kívánok:)
Gyuri! Igazad van....a beton is hideg még....csak a levegõ tréfál meg minket...ezért a Gábor-féle zsongás is.:)
Nekem jó a kisebb karika....vhogy megtalálom a maglódi körfogalmat is....bár elsõre általában eltévedek:) majd figyelem a "csillagokat" :)


    

gigyorgy 38 15. März 2012 19:35  
Zolikém örülök, hogy te is idetaláltál, neked is küldtem sms-t, talán megint változott a tel. számod?
Mit szólnátok ha vasárnap inkább egy lazább beszélgetõs tali lenne, amire gondoltam az a Gyömrõi tó állítólag nagyon szép körbe sétálós buli. Ezután onnan átlovagolnánk Monorra a Csülök&Csülök-be egy svédasztalos ebédre, találkoznánk a Maglódi Auchan körforgalomi letérõjénél 10.00 óra, és ide is térnénk vissza Monorról.
Tudom ez nem nagy buli de szerintem még ez elég lehet ahhoz, hogy jó idõben motorozzunk, Gábor neked ez így is rövidebb lenne mint a Velencei karika. Viszont csak az a sors fintora , hogy mi már be vagyunk zsongva de a természet még nincs, és így nem sok látnivaló van még (sajnos).
Ati ti semmiféleképpen nem tudtok velünk tartani?
    

süni 37 15. März 2012 17:44  
Üdv Zoli!Örülök hogy meglettél,igyekezz néha velünk is motorozni.A gyalogkakukk is megpihen néha.
    

oldrocker 36 15. März 2012 17:40  
Zolikém! Tisztában vagyok vele,hogy nehéz,de tedd tisztába a dolgokat,mert a barátaid hiányolnak.
György és te akik igazából jól összefogjátok a csapatot.
György a FÕNÖK! te pedig a csapat legelismertebb tagja!(a hölgyek természetesen mind elõtted!!!!)
Vasárnap ,akkor hol? mikor?
Érd és akkor megkerüljük a Velencei-tavat,?
Már izzad a tenyerem!
    

PéZé 35 15. März 2012 14:28  
Ittvagyok, ragyogok...

Barbie hívásának nem tudtam ellenállni ;-)

Detélleg: annyit rohanok mostanában, hogy az már a kengyelfutógyalogkakukknak is sok lenne.
Jó, hogy ma nem kellett dolgozni, van idõm az itthoni dolgaimra...

Vasárnapra jó idõt Nektek, én éjszaka nyomom a gázt... :-( (és egyenlõre sem az ülõgumóm, sem a motorom nem áll készen egy gurulásra :-(

Puszi/pacsi (rohanok...)

Zoli
    

Barbie 34 15. März 2012 09:42  
Írtam üzit Zolinak...hogy mindenki várja az új fórumon:) Gábor....sosem hagynám ki a közös gurulásokat.))
    

oldrocker 33 14. März 2012 23:36  
�Vasárnap ,és hol? MERRE? Korán,mondjuk 9 kor tali,,,,s aztán?Mi biztos benne lennénk! Jönne a Jutka is biztos,fõleg ha a Timi ,s na persze a Barbi is jön. Zoli hol vagy!???
    

Wolfati74 32 14. März 2012 22:23  
Nekem a szombati nap az ideális, mivel vasárnap a Horse Evolution bemutatóra van jegyünk.
http://www.horseevolution.hu/
    

Barbie 31 14. März 2012 22:04  
Nekem is szuper a vasárnap....Timit pedig nem lehet ám otthon hagyni Gyuri:)))
pussz Mindenkinek:) remélem tali vasárnap.)
    

ganjaninja 30 14. März 2012 20:14   reply to: 29
A Vasárnap nekem is jobb lenne..mert holnaptól szombatig betáblázott vagyok gurulásügyileg..:)
    

gigyorgy 29 14. März 2012 19:07  
Naaa, de jó látni, hogy egyre többen idetaláltatok, azért személyesen lenne az igazi!
Lali és Zsolti bocsesz de most nem megyek Olaszliszkára egyéb okok miatt, majd elmesélem!
Viszont a hétvégével kapcsolatban nálunk az a helyzet, hogy ha szombaton talizunk akkor legfeljebb én tudok menni, de ha vasárnap akkor a párom is szívesen jönne velünk.
Egyébként pont vasárnapra már 20fok feletti jó idõ várható, azért én még rövidebb túrára voksolnék mert nem egész nap lesz annyi.

    

sales 28 14. März 2012 18:32  
Lajos!
Mi 9 körül indulunk! A Jagellón találkozunk.
    

oldrocker 27 14. März 2012 18:18  
Sziasztok! Szerintem 1 velencei-tó kerülés tök jó lenne,de mivel be van sózva a hátsóm + a középsõm,nekem mindegy ,mivel szeretek együtt lenni veletek.A nap süssön, a szél borzolja óvatosan a hajamat,a motor duruzsoljon alattunk.Nincs is ennél szebb!Ja és a barátok! Szerintem mindegy,csak guruljunk má!!!!!!!
    

BPanni 26 14. März 2012 18:11  
Sziasztok!
Sikerült idetalálnom. :)

Üdv Nektek! :)
    

RIby 25 14. März 2012 15:49  
Hi!
Itt vok már én is, biztos hiányoztam:-)))))))))))))
Köszi Gyuri a SMS-t.
    

Lajos69 24 14. März 2012 15:23  
ÉÉÉS IGEEEN... Sziasztok Mindenki...

Ideértem én is. Köszi Gyuri. :) Elvonási tünetek??? :)
Már hiányoztatok...

Holnap felvonulás a Gójokkal. 10-kor a Kongresszusi Központ parkolójában. Ha késztetést éreztek rá, program útvonal az oldalukon.... Jó lesz!!! :)


Zsolti!! Holnap a Jagellón találkozunk... már 10 körül kint leszek.
Gyuri?

Az új nick neveket jó lesz megszokni... :)
Este még jövök, addig is minden jót.
    

Sanci007 23 14. März 2012 11:20  
melózok
    

Sanci007 22 14. März 2012 11:19  
Sziasztok!!! Sajnos ezen a hétvégén is melósok, de ma is motorral vagyok!
    

süni 21 14. März 2012 10:57  
Sziasztok!Nagyon örülök hogy ismét hallok rólatok.Én beteg vagyok , a hétvégi motorozás helyett az ágyat melegítem.Nektek nagyon jó utat,jó idõt. Együd Laci
    

ganjaninja 20 14. März 2012 09:34  
Az ünnepekre valami laza gurulás?
    

pistino1 19 14. März 2012 09:29  
Megjöttem, ideértem, köszi Gyuri!
    

oregordog 18 14. März 2012 09:24  
Sajnos ezt a hétvégét autózással töltöm. Nem baj, majd bepótolom...
    

ganjaninja 17 14. März 2012 09:07  
IttvagyokragyogokSziasztokDragosok!! :)))
    

gigyorgy 16 14. März 2012 09:04  
Félreértés ne essék az elözõ hszt én töröltem mert véletlenül 2X küldtem el.
    

gigyorgy 14 14. März 2012 07:29  
Atesz természetes, hogy jöjjön párod mert amúgy is aki teheti az hozza magával!
Meg hát had csicseregjenek a csajok akkor szép az élet számunkra is :D úgy veszem észre ez az oldal jobban pörög mint arégi, vagy csakszezon eleji zsongás miatt ez?
    

Barbie 13 14. März 2012 07:04  
Sziasztok "Drag"aságok: Jutka, Gábor, Kata, Sanyi, Zsolt, Öregördög és minden dragos!
Csodálatos idõ lesz tényleg...fõleg szombatra mondják:) Wolfati Gerecse-Pilis útvonala nagyon szép útvonal.
Én már pénteken is melegítek....jó lenne összefutni újra mindenkivel:)
Gyuri...az a lényeg, hogy itt sikerüljön összehozni mindenkit....akit tudok....értesítek:)
Barbie
    

csoves 12 14. März 2012 06:45  
Szép napot márkatársak!
Megkaptam az üzenetet az este,elõször nem tudtam hova tenni de most már értem.Én már régebben itt vagyok a fórumon,kb 2,5-éve mióta megvettem a csillagot.Remélem az idén összefutunk valahol, talán újra a Hortobágyon?
    

yoci 11 14. März 2012 06:38  
Üdv! Szép napot mindenkinek!
    

sales 10 14. März 2012 05:55  
Sziasztok Dragos Cimbik!!

Gyuri, köszönöm az SMS-t!
Örülök, hogy ujra eggyütt lesz a csapat!!!!

Zsolt
    

Wolfati74 9 14. März 2012 01:35  
Sziasztok!
Most szombatra eddig úgy terveztem, hogy valamilyen könnyû kis gurulást csinálok a feleségemmel, hogy szokja a hátsó ülést hosszabb távon is. Ami szóba jött:
- Velencei tó megkerülése, meglátogatva a Pákozd-i emlékmûvet
- Gerecse-Pilis bemotorozása (ez az én olvasatomban: Gyermely-Piliscsaba-Pilisvörösvár-Dobogókõ-Esztergom-Tokod-Bajna-Gyermely)
-Visegrád
Tudom ezek lerágott csontok, de szezon eleji bemelegítésnek jól hangzanak.
Természetesen rugalmas vagyok más ötletekre is, de a lényeg, hogy a nejem benne legyen, mert mi ketten vagyunk egy...
    

oldrocker 8 13. März 2012 23:47   reply to: 1
�sziasztok! Mi is itt vagyunk,Jutka és Gábor.
Csapjunk a lovak közé!

    

Previous page
Hoterkep

Member count: 22130
5.614 tours so far
14.222.326 km
34073 stat_participants