1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29

Please log in

Registration
Forgot password
Vándor-lók társalgója
Next page

kmenyus 950 18. November 2013 19:51   reply to: 949
Audi, szépen kérlek, most már itt is, hogy hagyd ezt az egészet. Ezt a meddõ vitát nem lehet befejezni, lezárni, csak abbahagyni. Kérlek tedd meg te is.
    

Audimania 949 18. November 2013 19:33  
Kedves rosejblee!
Örülök, hogy te is ilyen aktívan követed a fórumunk életét, és hogy írsz is nekem (máshová).
Én is írtam neked (ugyanoda), csak sajnos az általad oly nagyra tartott gerincesség némi csorbát szenvedett, és elveszett egy hozzászólás. Biztosan véletlen, hogy csak az az egy. Nem is folytatnám ...


Kedves Vándor-lók!
Ha sejtettem volna, hogy egy szimpla szójátékból ekkora felfordulás lesz, inkább nem írom le. A legközelebbi találkozáskor elégtételt vehettek.
Megyek sörözni
Audi
    

gazesmas 948 18. November 2013 18:15   reply to: 943
Rendben!
    

Pauz 947 18. November 2013 18:11   reply to: 946
No azért ebben a formában nem igaz. Egyik az hardver, másik meg szoftver.
A vas az jó dolog, csak a bezárt világ nem tetszik.
    

Audimania 946 18. November 2013 16:37   reply to: 945
Hát, kell a felhasználóknak az okostelefon meg tablet. Én még mindig jól elvagyok a Win98-ammal :)
    

Pauz 945 18. November 2013 14:39  
Azt a leborult szivarvégit neki!
Mindig azt hittem, hogy az Android nyílt forráskódú, szabad rendszer. Hát nem! Megint egy világ omlott össze bennem.
http://www.hwsw.hu/hirek/51275/google-android-fejleszto-samsung-play-store-api-amazon.html
Semmiben sem különb az Apple-nál, sõt! Még talán gerinctelenebb, mert bárányba bújt farkas. :(
    

Pauz 944 18. November 2013 11:16   reply to: 941
Én értem a tanulságot!
Az 5 új majom mazochista volt és szerette ha spriccelik õket. :)))
    

kmenyus 943 18. November 2013 08:27   reply to: 942
Pista bá. A lenti vitához véletlenül sem szóltam hozzá, közöm nincs az egészhez, ami lentebb történt. A lenti történetet sem a Tlovasságnak szántam. Másfél éve kerülöm a kontaktust, semmilyen módon sem negatív, sem pozitív véleményt nem fogalmaztam meg. Szeretném, ha ez kölcsönös maradna.
Annak idején igen hálás voltam nektek évekig. Dolgoztam, fizetést kaptam. Menet közben nem veled, hanem a Pistikével összekaptunk és kiléptem a társaságból.
Zárjuk le végre és ne bántsuk egymást.
Audi lenti hozzászólásával nem értek egyet, engem is zavar, hogy beszólt. De ezért engem megint napirendre venni nem a legszebb.
Én megbékéltem, hagyjuk szerintem a múltat. Ha egy mód van rá.
    

gazesmas 942 18. November 2013 05:14   reply to: 941
Régi történet ismerem.
Annyi kiegészítéssel, hogy egyikõjük elvesztette a munkáját és adtam neki, hogy elérje, megvehesse a banánt!
Tanulságos!
    

kmenyus 941 17. November 2013 22:26  
Olvastam egy tök érdekeset :-)

Tudósok összehoztak 5 majmot egy ketrecben, középen lerögzítettek egy létrát és annak tetejére banánokat tettek.

Minden alkalommal, amikor egy majom a létrára mászott, a tudósok a többi majmot hideg vízzel spiccelték le.

Egy idõ múlva elkezdték elverni a majmok azt, aki közülük a létrára kezdett mászni.

Nem tartott sokáig, hogy a majmok közül már egyetlen majom sem mert a létrára mászni, lett légyen bármilyen nagy is a kisértés.

Akkor egy majmot kicseréltek a tudósok.
Az új majom természetesen rögtön észrevette a banánokat és felmászott a létrán.

Rögtön össze is verték a többiek.
Miután párszor összeverték, az új tag is megtanulta, hogy ne másszon a létrára, bár nem tudta, miért.

Egy második majmot is kicseréltek, õt is lerángatták a létráról és megverték és mindegyikkel ugyanaz történt.
Az elõzõleg lecserélt majom is verte a többiekkel együtt. Apránként mind az öt majmot lecserélték

Végül volt 5 majom a ketrecben, akik mindenkit összevertek, aki a létrára próbált mászni, … fent pedig megrohadtak a banánok noha egyiküket sem spriccelték le soha.
    

gazesmas 940 17. November 2013 10:42  
Puszillak életem. Így már rendben!
    

Olívia 939 17. November 2013 10:38   reply to: 938
Kedves Pista bácsi!

Betudom a feledékenységednek azt, hogy kissé módosult a kiválásunk története, amihez persze Neked semmi közöd nem volt (amire biztosan így emlékszik mindenki).

A múlt átformálása pedig mindenkinek legyen saját lelkiismereti kérdése (már akinek van).

További szép napot!


    

gazesmas 938 17. November 2013 09:26   reply to: 929
Így jártál Aranyoskám!
Te kevertél engem szarba annak idején, olyannyira, hogy ki is váltatok a csapatból. Tehát azt mondom, ez volt az az idõ, mikor én is adhattam egy kis fricskát a fitos kis orrocskádra, melyet valamikor rossz helyre dugtál!
Puszi!
Pista bácsi! :)
(persze csak neked)! :)
    

Pauz 937 16. November 2013 09:58   reply to: 936
Ha használtakra vágysz, semmi akadálya. :)))
Van már blöki a háznál, majd elõemésztetem vele :)) Fincsi, nyálas, ragadós, ha a kedves vendég úgy kívánja. :)))
    

Audimania 936 16. November 2013 00:16   reply to: 934
A sós cukorka valami õsi örökség lehet arrafelé? A vikingek korában én is inkább félelmet nem ismerõ hódító lettem volna bárhol a világban, csak ne kelljen belõle otthon ennem. De most, a modern kor mazochista ifjaként tartalékolhatnál nekem belõle.
Arra viszont még nem jöttem rá, hogy Pauz miért akar nekem új szemeket?

A másféle furcsaságok megkóstolása közben lefotóznád az arcod, hogy el tudjuk dönteni, megkóstolhatjuk-e mi is? :)
    

Pauz 935 15. November 2013 22:52   reply to: 932
Ajjaj! Nekem csak az utóbbi pár évben javult a helyesírásom (most se jó), köszönhetõ a príma ellenõrzõ progiknak (még itt a web-en is jóságosan aláhúzza nekem a Mozilla kiegészítõ a helytelen szavakat).

De ezért ne orrolj meg rám! Tudom, hogy nem helyes ez így, próbálok fejlõdni, de egyszerûen Nekem ez mindig a gyengém volt. Én se haragszom a rossz matekosokra :))))

Most értettem meg, hogy nem is a klub miatt lett a "magasröptû" veszekedés.

Összegezve, lehet hogy valami kis szimbólikus csomaggal hozzájárulok a Szátoki gyerekotthon lakóinak öröméhez. Inkább ide adok valamit, mint a daganatos.hu alapítványnak.
Ismeritek a sztorit?
http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/11/12/kaosz-a-rakos-gyerekek-penze-korul/
és ez a visszavágó
http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/11/13/elo-adasban-vagott-vissza-a-daganatos.hu/

    

kmenyus 934 15. November 2013 22:43   reply to: 933
Na jó, akkor a jövõ 7en szétnézek a boltban. Van ott másféle furcsaság is :-)
    

Pauz 933 15. November 2013 22:25   reply to: 931
Most is lesz kiegészítõ ajánlat! :)))
De a sós cukorral ne fenyegess! Mit ártottam én neked? :)
Lehet, hogy a vitatkozókat kellene megkínálni egy pár szemmel! :)))
    

Audimania 932 15. November 2013 21:38  
Kesergõ? Nem. Inkább önigazoló. Mert néha erõt kell meríteni, még akkor is, ha hiszek abban, ami mellett kiállok.

Kb. dél óta azon tûnõdöm, hogy az embereknek a történelem minden korszakában meg kellett küzdenie valamivel.
A vadállatok elõl el kellett rejtõzni, az esõt el kellett tûrni, azonban a villámcsapást már tisztelni kellett, a tüzet gyújtani tudók felsõbbrendûsége pedig megkérdõjelezhetetlen volt. Késõbb jött a sokféle vallás és uralkodó, és persze a hitetlen eretnekek, a Föld gömbölyûségének hangoztatását is Arisztotelésztõl kezdve Keplerig sokan megszenvedték. Aztán a "vas a vason nem mehet" elmélet is megdõlt, és jó ideje a levegõnél nehezebb tárgyak is képesek repülni ... szóval tudatában vagyok, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek van keresztje.
Engem csak simán megvert a sors azzal, hogy minden egyes betût elolvasok és értelmezek, és ha a szó nincs a "magyar" szótáramban, nem vagyok rest utánanézni.

Néhanapján kimegyek a temetõbe az õseimhez; a mai napig fülemben cseng Nemesmedves neve; ha úgy adódik, kitûzöm a kokárdát; az Új Kenyér Ünnepén visszagondolok, hogy mibe is került "nekünk" a kereszténység, de nem ezektõl érzem magam magyarnak.
Szégyellném, ha a tudásomat veszni hagynám, és nem hívnám fel a figyelmet ékes anyanyelvünk tisztes használatára. Sajnos az interneten is terjedõ trehányság miatt már ezt is egyre ritkábban teszem, de olyankor, amikor önmagukat a magyarnál is magyarabbnak tartó emberek képtelenek magukat szabatosan kifejezni, néha még elkövetem ezt a hibát.
Tényleg hibáztam, amikor azt feltételeztem, hogy egy összetett mondattal érzékeltetni tudom, hogy aki család nélkül nõ fel, annak mást jelent a gyermekotthon, mint a családosoknak egy gyermek otthon.

Valószínûleg a történelem folyamán sokan mások is hibáztak, amikor fel merték vállalni a véleményüket, ahelyett hogy kussoltak volna, és közönyösen továbbmennek nyelvünk elpocsolyásodása mellett.

ui: a beírások stílusáért én kérek elnézést, de továbbra is ki fogok állni szép magyar nyelvünkért
    

kmenyus 931 15. November 2013 20:58   reply to: 930
Hopá, hoppá! Mindkét jeles napon épp itthon leszek. Még megbeszéljük itthon, de valamelyikre biztosan megyünk, hacsak nem mindkettõre :-)
A tavalyi program része volt valami kandallós pizza is. Na az idén is az ajánlat részét képezi? Nekem van még egy zacskó sós cukrom :-)
    

Pauz 930 15. November 2013 20:46  
Elnézést, hogy off témával félbeszakítom a diskurzust valami klubról.

A tavalyi Gödöllõi programhoz hasonlóan idén ez az ajánlatom:
http://muza.hu/?EventID=547
A II. felvonásban fog Gyöngyi énekkara (Cavaletta) szerepelni.
Ha érdekel valakit, jelezze!

Mack!
Karácsonyi Cavaletta énekkari program: dec.15 Máribesnyõi templom. Változás még elképzelhetõ, de az érdeklõdést szeretném felmérni.

    

Olívia 929 15. November 2013 19:50   reply to: 928
Kedves gazesmas!

Úgy látom "kabátlopásba" keveredtem. Pechedre (vagy másokéra) a "borgõzös családtag" , ha ezzel rám utaltál, elmentette azt a bizonyos párbeszédet, így abból egyértelmûen kitûnik kinek borította el az agyát a szesz, úgy mint máskor is, elõtte és gondolom azóta is (gerincbeli hiányosságokról ne is beszéljünk).

Szerintem sepregess otthon, vagy kedves fiadat nem idézném mivel töltsd az idõdet.

Nekem idegen ez a stílus, de amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten is.

Egyébként Desi idézete mindent elmond.
    

gazesmas 928 15. November 2013 17:38   reply to: 918
�Kicsinyes dolog amit tettél, de ahogy egyszer a családtagod is hülyeséget beszélt borgõzös voltában, így neked is megbocsátok.
Mellesleg vannak fasza társaid, akik azonnal figyelmeztettek a hülyeségedre.
Javasoltam nékik, téged okítsanak.
Üdv!
Én
    

desiderus 927 15. November 2013 16:52   reply to: 922
"Le style est l' homme".....
    

kmenyus 926 15. November 2013 13:30  
:-o
    

Pauz 925 15. November 2013 13:24   reply to: 922
Kedves István!
Én még sajnos mindig nem tudom mirõl van szó, de örülök hogy olvasol minket.
De kikérem magamnak, az enyém nem is "kis metszet", de azért játszanak vele :)) bár az igaz, nem a motorozz.hu tagjai. :))

Másrészt ha megtudom a témát, akkor is biztos vagyok abban, hogy nem fogok általánosítani és minden Pónist, vagy nem Pónist sértegetni. Remélem Neked sem ez volt a szándékod. Ha mégis, akkor egészségedre!
Pauz
    

Audimania 924 15. November 2013 12:09   reply to: 922
Ha már így beelõztél ... a többiek nem tehetnek arról, hogy ilyen vagyok, idõnként õk is biztosan inkább elszenvedõi, mint élvezõi a beírásaimnak, de ez van.
Aki a netre azért tesz fel valamit (blogot, túrát, bármit), hogy azt mások láthassák, az ne csodálkozzon azon, ha véleményt is alkotnak róla. Ezért én sem csodálkozom a beírásodon, ez a Te véleményed.
    

Audimania 923 15. November 2013 12:01  
Ehh, aludtam rá egyet, meg igazatok is van. Lehet, hogy egy pohár sör nem oldja meg a gondokat, de legalább feledteti ... na majd estére megpróbálom.
Tényleg sokkal jobb dolog a túraszervezéssel foglalkozni, ott hálásabb a közönség.
    

Pauz 921 15. November 2013 10:54   reply to: 918
Sajna a szavakat ugyan értem, de azok rendezett formáját alkotó mondatokat már nem. Mi a téma? Min akadtál ki annyira? Ja de ne ide írd, mert még elolvassák azok is akikrõl szól, aztán lesz csihi-puhi.

De kicsit én is azt érzem, amit Menyus, miszerint megér ez ennyi figyelmet?
Szerintem dõlj hátra egy pohár sör, vagy inkább egy jó kis burgundi társaságában, és rögtön nem lesz gond az ilyen gond :)))

Valahol olvastam, hogy a fontos dolog az, amit 1 év múlva is fontosnak tartasz. Erre egy év múlva fogsz emlékezni és fontos lesz? Ha igen, akkor vedd komolyan és harcolj az igazadért. Ha nem, akkor jön az elõzõ bekezdés. :)
    

Pauz 920 15. November 2013 10:39   reply to: 914
Engem is érdekel. Egy Ukrán túlélõ túra után ez már meg se kottyan :)
    

kmenyus 919 14. November 2013 16:20  
Audi, nem tudom mirõl beszélsz. De biztosan megért leütni ennyi karaktert miatta? :-)
    

Audimania 918 14. November 2013 13:09  
Többször megpróbáltam már, hogy bizonyos fórumokba nem olvasok bele, de van, hogy csak ideig-óráig bírom, vagy 1 sorral feljebb/lejjebb sikerül kattintani. A szem pedig gyorsabb, mint a kéz. Peregnek a betûk, olvasom a mondatokat, aztán egyszercsak megakadok, nem értem. Elolvasom újra, hátha átsiklottam valami felett, de nem.

Pl. fel nem foghatom, hogy egy még nem létezõ klubnak hogy lehet választott vezetõsége, aki dönt majd a tagfelvételrõl ... és fõleg mi alapján? Aztán tessék mondani, aki nem tud helybõl egykeréken indulni, az is lehet jó indulatú?
De pl. azt leírni (az eredeti hsz után kb. jó 20 perc múlva), hogy "sokak javaslatára", ez nálam már túlmegy a költõi túlzás kategórián is. Fõleg, ha figyelembe vesszük az oldal látogatottságát, az esti idõpontot, és persze azt, hogy a hsz elolvasásához is min. 2-3 perc kell ...
A pontot az i-re az tette fel, amikor rájöttem, hogy képtelen vagyok Schell kutat találni, ahonnan elindulva néhány gyermeket otthon látogathatnék meg Karácsony alkalmából.

Amúgy tök jónak indult a napom, de az ilyenektõl mindig kiakadok (nem bírom a magyartalanságot). Vagy csak esténként egy (le)hûsítõ sör mellett kellene olvasgatnom?

ui: Menyus, mit is mondtál a múltkor, milyen bogár harapott meg?
    

kmenyus 917 10. November 2013 21:33  
Elméletileg érdekel, gyakorlatilag többek között a munkától függ majd. Már van két tervem jövõ tavaszra. Ha belefér és összejön, akkor mehetünk.
    

Audimania 916 10. November 2013 21:09  
Egy klasszikust idézve: "az út minõségéért kárpótol a látnivaló" , "botrányos az az út, ahol nem lehet 60-nal végigmenni káromkodás nélkül :)"
Nos, kihagyom majd az útnak azt a szakaszát, ahol 5 km-t 19 perc alatt sikerült abszolválni ... de többször is lesz 20 km/ó körül a haladási sebesség.
    

Audimania 915 10. November 2013 21:05  
.
    

Audimania 914 10. November 2013 21:01  
A naptárhoz hozzájárulnék egy múlt hétvégi fotóval ... a balesetveszélyen túl minden tiszteletemmel.

Teszek fel még fotót, egy jövõ tavaszi háromnapos túra elõszeleként. Érdekel valakit?
    

Mack 913 25. Oktober 2013 23:11  
Sziasztok!
Menyus, ha egyáltalán nem jön össze a csapat én vasárnap trágyát hordok ki a földemre, szívesen látlak, no meg van egy felesleges villám is:)

Üdv mindenkinek és jó motorozást......
    

kmenyus 912 24. Oktober 2013 22:55   reply to: 911
Hát ez sem jó hír :-( :-( :-(
Idén nehezen jön össze ez a közös motorozás. Hogy lesz így 2014-es naptárunk? :-)
    

Stocky 911 24. Oktober 2013 22:07  
Ha már vasárnapról beszélünk akkor sajnos nem, ugyanis szombat délután vidékre utazunk...:(((
    

kmenyus 910 24. Oktober 2013 21:39   reply to: 909
Nem a legjobb hír. Jobbulást a gépnek!

Stocky, te még úgy van, hogy jössz? Igaz már vasárnapról beszélünk...
    

Audimania 909 24. Oktober 2013 21:00   reply to: 908
Van két hírem ... az egyik, hogy müxik a gps töltés. A másik, hogy szépen jár a motor, és még szebben folyik a hûtõvíz a kupak alól :( Azt hiszem ebbõl nemhogy a hétvégén, de már idén sem lesz túra nekünk.
Nektek nagyon szép idõt, és kellemes gurulást kívánunk!
Audiék az autozzponthu-rol
    

kmenyus 908 24. Oktober 2013 16:56  
Na tuti lett. Vasárnap 11-kor állok ki a garázsból a motorral :-)
Audi, be tudsz nekem valami talipontot szervezni?

Gabee, egy közös vasárnapi autózás után megyünk együtt gurulni? ;-)
    

kmenyus 907 24. Oktober 2013 16:20   reply to: 905
Egyébként látszik, hogy nem motorozik, hanem xboxozik. De nem ám az ugrálós fajtával, hanem a kis kézimacerával... :-)
    

kmenyus 906 24. Oktober 2013 14:55  
Igazad van, tényleg szép hónap :-)
Igaz vannak csúnya oldalai is. Pl amikor szerda este 9kor kapok telefont, hogy nem mehetek haza pénteken...
Naviszont még nincs a kezemben, de úgy tûnik, hogy lesz jegy egy vasárnap korai gépre és így már 11 körül motorozható állapotba kerülök. Amint megjön jelentkezem...
    

Audimania 905 24. Oktober 2013 12:56   reply to: 903
Persze, Tokaji meg vizistoppozás ... motorozol Te egyáltalán? :)
    

Audimania 904 24. Oktober 2013 12:54   reply to: 902
Egyelõre van egy kis idõzítési probléma, mi késnénk kb. félórát, és az nem jó. Próbálom átszervezni.
Kapcsolódóan: általában nem vagyunk irigyek, és megosztjuk másokkal is a gurulás örömeit. Ha este a motorom is rendben lesz (most nincs gps töltés), kiírhatom a közösbe? (max. 10 motor)
    

Pauz 903 24. Oktober 2013 08:56  
Hahhó!
Szerintem ez az év egyik legszebb hónapja. Nem? De, megint igazam van.

    

kmenyus 902 24. Oktober 2013 03:29   reply to: 901
Nekem tetszik :-)
n3-ra ott leszek :-)
    


kmenyus 900 23. Oktober 2013 23:18   reply to: 899
Vasárnap fél egykor érek Ferihegyre. Mondjuk ha kettõkor nálunk találkoznánk, akkor mehetnénk egy picit :-)
Azt is lehet, hogy ti csavarogtok már korábban és kettõre értek hozzánk én meg becsatlakozom...

Jajj de jól hangzik! Esetleg lehetne róla szó? :-)
    

Audimania 899 23. Oktober 2013 22:27   reply to: 898
Ma kihagytuk a motorozást, és a tervezettnél többet haladtunk a kerti munkában.
Így több idõnk lehet vasárnap, esetleg megpróbálhatnánk valamit?
    

kmenyus 898 23. Oktober 2013 22:12  
Kakka került a palacsintába :-(
Sajnos nem tudok hazamenni pénteken, majd csak vasárnap délelõtt :-(
Bocsi...... :-(
    

gabee 897 23. Oktober 2013 19:49  
Én benne vagyok, úgy néz ki, szólóban.
    

kmenyus 896 22. Oktober 2013 23:45  
Macki! Olvasod? Nincs kedved csatlakozni? Kellene jönnöd, hogy el ne felejts motorozni :-)
    

kmenyus 895 22. Oktober 2013 23:38   reply to: 894
Rákérdezek Gabeera, Szikusra, hogy jönnének-e. Holnap jelentkezem.
    

Stocky 894 22. Oktober 2013 22:40  
Menyus!

Nekem a szombat (kb. 9 órától du. 3-ig) megfelelõ lenne, úgy néz ki egyedül mennék.

Az úticél kiválasztását rád bízom, csak off-road nélküli, kátyúmentes útvonalat keress légy szíves...:-)))))
Várom a részleteket!

Üdv:
Stocky

    

kmenyus 893 22. Oktober 2013 19:54  
Nem a legjobb hirek... :-(
Persze erezzetek jol magatokat! :-)

Stocky, mi azert megyunk valamerre? Bettivel jonnel vagy egyedul?
    

Audimania 892 22. Oktober 2013 12:58   reply to: 890
Sajnálom, mi is elígérkeztünk már szombatra :(
Ha tudunk menni valamerre, az vagy szerda vagy vasárnap, de az is max. 1-2 óra lesz, annyi idõ alatt még Pátyot sem járnánk meg oda-vissza :)
    

Pauz 891 22. Oktober 2013 09:40   reply to: 888
:(
Mi megyünk tesztelni az idei Tokaji termést, és már régen elígérkeztünk :(
De majd gondolok rátok két pohárka legurítása között. :)
    

kmenyus 890 21. Oktober 2013 23:29  
Szombat?
Gondolkodom valami jó útvonalon. Audi, nincs kedved valamit rittyenteni?
Nem túl hosszúban gondolkodom és úgy lenne jó ha nem indulnánk korán (csúszik) és nem érkeznénk késõn (vacog) :-)
    

Stocky 889 21. Oktober 2013 23:02  
Remek ötlet, én már jelentkezem is...:-)))
    

kmenyus 888 21. Oktober 2013 22:58  
Hahhó! Jó idõt mondanak a 7végére. Nem kellene gurulnunk egy kicsit? :-)
    

Schindler 887 15. Oktober 2013 22:16   reply to: 885
Szia!
A TDM fórumon is vannak fenn fotók.
    

Olívia 886 14. Oktober 2013 20:49   reply to: 885
Javaslom a zselici motorosok fórumát, ott találsz!:-)
    

letty88 885 14. Oktober 2013 17:46  
Hartai találkozóról kinek vannak képei fent?Linket dobna valaki? Okt. 12 szombat volt akkor.
    

Audimania 884 3. Oktober 2013 09:36  
Reggel azt mondta a rádió, hogy a Romhányiak mínusz 6 fokra ébredtek. Deres lett a hajad is, vagy csak jégcsapot pipiltél, Mack? :)
    

kmenyus 883 2. Oktober 2013 00:17   reply to: 882
Nem lehet nagyobb bûn, mint lekváros kétszersültet enni virslivel és sörrel leöblíteni. Csak ezek voltak itthon, amikor f12 körül hazakeveredtem :-)

Én még nem téliesítettem a motort. Remélem tudok majd még motorozni!
    

Audimania 882 1. Oktober 2013 23:41  
Legközelebb Pauzékhoz nem sütit viszünk, hanem csontot :)

Mondjátok, tényleg olyan nagy bûn a frissen gõzölgõ palacsintából enni negyed tizenkettõkor? Pedig csak egy nutellásat ettem ... meg négy kakaósat :)
    

Olívia 881 1. Oktober 2013 19:20   reply to: 878
Hello mindenki!

Én "macskás" vagyok (abból is a fóka sziámi a kedvencem, a kék szemû), de ez a kutya nagyon szerethetõnek tûnik!:-)
Mókás a fizimiskája.:-)

Jól van mindenki, motor lerakva, vagy lesz még jó idõ õsszel szerintetek?:-)
    

Pauz 880 1. Oktober 2013 10:09   reply to: 879
Az elõzõ kutyusunk is ilyen fajta volt (Berni pásztor), 12 évesen végelgyengülésben pusztult el.
Nem nõ nagyra csak max: 45-50 kg :)
Természetesen kinti blöki.

Azért szeretjük nagyon a Bernit, mert nagyon nyugodt, gyerek és család szeretõ, de azért védi a területét az idegenektõl (vagy legalábbis úgy tesz mintha ..) :)))

Szóval egy dögönyözhetõ, szerethetõ szõrcsombék, nem félünk hogy a gyereket megharapja. Legfeljebb nyüszítve eliszkol ha valaki véletlenül a farkára lép (neki még nem léptünk rá, de az elõzõ ilyen volt).
    

kmenyus 879 30. September 2013 23:02   reply to: 878
Aranypofa :-)
Kinti vagy benti?
És mekkora lesz, ha megnõ?
    

Pauz 878 30. September 2013 20:24   reply to: 877
Sziasztok!
Sajna még nem került rá sor, de ami késik... az elmúlik.

De van más hírem.
Szaporodott a család +1 létszámmal :)
Zorró máris egy kis zsivány.

    

kmenyus 877 26. September 2013 15:46  
Ide meg lassan olyan ritkán kerül írás, mint ahogy a Voyager jelent haza :-)

Pauz, csináltatok pirogot?

Én 3 hét után most keveredek haza. Remélem motoros jó idõ lesz a skandináv fagyok után! :-)
    

Audimania 876 26. September 2013 14:34  
A hírt olvasva az ugrott be, hogy remélem, nem annyi évvel a leállása után megyek nyugdíjba, mint amennyivel az indítása elõtt születtem :)
http://index.hu/tudomany/2013/09/12/nasa_a_voyager-1_elhagyta_a_naprendszert/
    

Pauz 875 10. September 2013 11:54   reply to: 874
Fotó Fotovics meg csak csorgatja a nyálát. :)
A Pirog itthon is felkeltette az érdeklõdést, lehet mi is kipróbáljuk.

Még 1X nagyon köszi a vendéglátást, csúcsszuper volt a hami, és a túra nekem kifejezetten tetszett.

El is vagyok szontyolodva, hogy mi lesz ha a svédek háborút üzennek a megszerzésedért.
ui:
A kefir gyár beindult :) (köszike azt is)
    

kmenyus 874 9. September 2013 20:19  
Szakács Szakácsovics Szakácsovok :-)
    

kmenyus 873 8. September 2013 22:05   reply to: 872
És ma elfogyott a maradék pirog is :-)
Köszi a képeket! Nem értem, hogy Krupina (Korpona) elõtti részen miért nem fotóztatok?! :-)

    

Audimania 872 8. September 2013 21:37  
Tegnap csak néhány kép készült, de azért jó visszaemlékezni: https://plus.google.com/photos/102964582749675327606/albums/5921337431152191585
    

Audimania 871 7. September 2013 21:54  
Hahó! Mi is itthon!
Köszönet a mai napért, minden nehézség ellenére pozitív a mérleg. Na igen, és a személymérleg is némi pluszt mutat, ilyen finomságok után! :)
A link: http://audimania.uw.hu/index.html
És a kép is a múlt havi hatszázhuszonx km után ...
    

kmenyus 870 7. September 2013 20:36  
Mi már itthon :-)
Mindent egybe vetve szupi kis nap volt. Nekem még az a rossz minõségû 8km is tetszett :-)
Remélem tényleg tudunk majd még idén gurulni!
Az útvonalunk: https://spotwalla.com/tripViewer.php?id=7cd3522b70edbaf83
    

Audimania 869 7. September 2013 07:29   reply to: 868
OK, elkezdem. Elõször is veszek egy jó iránytût :)
    

Stocky 868 6. September 2013 23:21   reply to: 865
Valóban, azóta sem találom Mekkát, talán ha szerveznénk oda egy túrát...:)))
    

Pauz 867 6. September 2013 21:01  
Huhh, de jó hogy benéztem ide. Most majdnem fogyózásra lettem volna ítélve, de így tudok ellene védekezni :).
    

kmenyus 866 6. September 2013 20:18  
Remélem, még olvassátok: szendvicset, innit hozzatok, mert nem fogunk benzinkutazni. A taliponton telitank, hogy bírják végig a gépek. Utána már csak látványpontok :-)
    

Audimania 865 6. September 2013 15:36   reply to: 863
Most csak bele-szemezgettem ... az a nagyméretû étkezõasztal de ismerõs ... látom, a megkövült chopperes mellett jól elhúztatok, de igazán nemes gesztus volt a teljes oldtimer mezõnyt magatok elé engedni :)
Stockynak meg vehettetek volna egy jobb iránytût ... félig a rácson, félig az üvegen ... de hogy nem arra van Mekka, az biztos :)
    

Olívia 864 6. September 2013 14:56   reply to: 863
Lájkolnám, ahogy a facen is tettem.:-))

Szépek és sok ismerõs hely-helyszín rajta.:-)

Ott vagyunk már????:-)
    

kmenyus 863 6. September 2013 14:25  
Hosszú vajúdás után megszületett a Dolomit túránk fényképalbuma. Sok a kép. Ha végig néznétek, akkor popcorn, sör :-) https://picasaweb.google.com/115439871271206971898/ItalianJobDolomiti#5920454867949111586


    

kmenyus 862 6. September 2013 14:00   reply to: 861
Lehetõleg ne ”holnap délután” bõgjön fel a gép, hanem már reggel! :-)
Nemsokára nekiállunk a holnapi flamónak. De a biztonság kedvéért ma csinálunk egy próbafõzést plusz elmentjük pár pizzafutár számát :-)
    

Audimania 861 6. September 2013 13:27  
Abban bízva, hogy talán nem ez a hétvége lesz az idei utolsó közös gurulás ... egy kis hangulatébresztõ: http://www.youtube.com/watch?v=pUmBA-V7z0s
    

kmenyus 860 15. August 2013 06:39   reply to: 859
Örülünk, hogy jól vagytok! További kellemes gurgulászást és vigyázzatok magatokra! :-)
    

Olívia 859 14. August 2013 23:09   reply to: 858
Lájkolom!:-)

Üdv a csapatnak Flattachból, majd remélem tartunk közös élménybeszámolót hamarosan!:-)
5. napunkon vagyunk túl, ha azt mondom elképesztõ volt eddig, nem érzékeltettem semmit.
Hegymászás Villachban, szurdok túra itt helyben, 2X majdnem ott maradtunk Olaszországban a barom autósai miatt a szerpentinen, fetrengõs röhögések, õrületes csapat jött össze idén (azért Ti mind hiányoztok innen)......

Távirati stílusban ennyi.:-)
    

kmenyus 858 7. August 2013 20:48  
És rátaláltam még egy csavargó vándorlóra :-)

https://www.youtube.com/watch?v=4Y3ZzNNHrJg&feature=youtube_gdata_player


    

kmenyus 857 1. August 2013 20:11   reply to: 856
Ránéztünk az eltûntekre :-)

    

Olívia 856 30. Juli 2013 13:38  
Szép napot! Valami fotócskával örvendeztessetek meg a nyárról, ha már külön utakon kószálunk!
Nekünk még hátra van az "élménydömping" (de már nincs messze szerencsére:-)), úgyhogy addig is ki kéne valahogy húznunk.

Damon Hill, Mc Family, hahóóóóóóóó!:-))
    

kmenyus 855 17. Juli 2013 22:51  
Fedaia-tó az azonos nevû hágón 2100m magasan.

    

kmenyus 854 16. Juli 2013 19:42  
Az idén végre beszereztünk vízálló csizmákat és jó esõruhákat. Szerencsére így meg sem kottyant :-)
Az egészben csak az a rossz, hogy egy pillanat alatt vége. Mármint a túra. Most megint egy év várakozás... :-(
    

Audimania 853 16. Juli 2013 09:07   reply to: 852
Köszi Menyus, én azért a 200 km esõt kihagynám :) Tavaly kb. fele megvolt, hiába álltunk egy órát, hogy csillapodjon. De legalább a vacsoráról nem késtünk el :)
    

kmenyus 852 15. Juli 2013 18:10  
Egyben, itthon. Olívia, vuduzás bejött, gyönyörû idõnk volt végig. Kivéve egy 200km-es szakaszt odafelé, amikor erõteljesen esett, de az esõruhákon nem tudott áthatolni. Másnap reggeltõl pedig verõfény és jóidõ. Minimum ilyen idõt kívánunk nektek is!
    

Audimania 851 13. Juli 2013 21:52   reply to: 850
Naugye! Isszuk minden szavad! Már amikor nem a nyálunk csorgatjuk :)
    

kmenyus 850 13. Juli 2013 20:25  
Telón nem nagyon van képem. Majd otthonról a fényképezõrõl.Egyet azért : :-)

    

Previous page
Felhokep

Member count: 22131
5.614 tours so far
14.222.326 km
34073 stat_participants