| vaszabi | 12363 | 2011. november 1. 19:26 | Válasz erre: 12361 |
|
Szerintem friss olajba keverj bele egy kis szalicilt :-DDDD
|
| infantri | 12361 | 2011. november 1. 19:25 | Válasz erre: 12359 |
|
Szerinted,hogy tegyem el télire friss olaj vagy hagyjam a régit?
|
| vaszabi | 12359 | 2011. november 1. 19:23 | Válasz erre: 12355 |
|
A Kényszerszünet mindíg sz@r! De egyébként is nem tudod hogy ilyenkor már le kell zsírozni,teletankolni,letakarni, néha mesét olvasni neki :-D |
| gcs | 12358 | 2011. november 1. 19:22 | Válasz erre: 12357 |
|
Úgy érted, hogy vessük bele magunkat az ismeretlenbe és fedezzük fel a környéket? Oké! :-))))
|
| gcs | 12356 | 2011. november 1. 19:18 | Válasz erre: 12354 |
|
Én nagyon érdeklõdõ típus vagyok. De nekem csak itt a környéken jó, mert bármikor be kellhet avatkoznom a céges munkafolyamatokba, ha úgy hozza a szükség.
|
| vaszabi | 12353 | 2011. november 1. 19:12 | Válasz erre: 12350 |
|
Benne vagyok! Patakban fürdésben már rutinom van :-D
|
| gcs | 12350 | 2011. november 1. 18:55 | Válasz erre: 12346 |
|
Vigyázat, mert jövõ héttõl én is ráhajtok a lottóra. :-)) Ha nyerek, mindenki vendégem egy ilyen túrára: http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/motoros_tura/mondo-enduro-dr-350-70859 |
| gcs | 12349 | 2011. november 1. 18:53 | Válasz erre: 12348 |
|
Nincs rá ideje, mert mindig dolgozik. Jónagyot kívánok! |
| kanyar | 12346 | 2011. november 1. 18:20 | Válasz erre: 12345 |
|
Az tuti! Az összegtõl függõen, nem egyedûl!!! :-))))
|
| kanyar | 12344 | 2011. november 1. 18:07 | Válasz erre: 12343 |
|
Arra semmi eséjes tudat miatt nem fõ a búúúrám! :-) azt nem mondom hogy nem kéne!
|
| dinne | 12343 | 2011. november 1. 18:03 | Válasz erre: 12341 |
|
A lottó ötös is csak egy karnyújtás, és mégsem:-))))))))))
|
| dinne | 12342 | 2011. november 1. 17:57 | Válasz erre: 12341 |
|
akkor meg örülj neki hogy nem motorozos videók kerülnek fel a fórumra. Nekem az elmúlt 3 hónapban úgy fájt a szívem amikor láttam ezeket és tudtam hogy nem volt benne részem:--))
|
| kanyar | 12341 | 2011. november 1. 17:54 | Válasz erre: 12340 |
|
Attól csak romlik az állapotom! :-)))) Karnyújtásnyira és mégsem!
|
| dinne | 12340 | 2011. november 1. 17:42 | Válasz erre: 12339 |
|
elvonási tünetek jelentkeznek motormentes környezetben:-))) Odaálljunk az ablak alá brummogni?:-))
|
| kanyar | 12339 | 2011. november 1. 17:28 | Válasz erre: 12338 |
|
Te! már alig birom! :-( Szenvedek mint szõlõszem a pohár sörtõl!
|
| dinne | 12338 | 2011. november 1. 17:22 | Válasz erre: 12337 |
|
nem feküdhet mindenki otthon az ágyikóban:-))))
|
| kanyar | 12326 | 2011. október 31. 19:50 | Válasz erre: 12321 |
|
Énsem tudtam, de muszáj volt! Különben meg kockás! :-))) |
| gcs | 12323 | 2011. október 31. 19:45 | Válasz erre: 12320 |
|
Biztos ott volt a mûtétnél és vigyázott rá ... :-)))
|
| gcs | 12321 | 2011. október 31. 19:44 | Válasz erre: 12319 |
|
Nem is mondtad, hogy hasplasztika lesz. Kockás hasat csináltattál magadnak? ;-)
|
| dinne | 12320 | 2011. október 31. 19:43 | Válasz erre: 12319 |
|
Az asszony szerencséje hogy nem más lett rövidebb:-)))))))
|
| kanyar | 12319 | 2011. október 31. 19:42 | Válasz erre: 12314 |
|
Most még jól, csak nem tudok még sokáig ülni, mert rövidebb lett a hasizmom,ezért még feszül! abuzi :-)
|
| dinne | 12318 | 2011. október 31. 19:41 | Válasz erre: 12316 |
|
Most nem tud ellenkezni. Beletölteni:-))))))))
|
| infantri | 12316 | 2011. október 31. 19:40 | Válasz erre: 12314 |
|
Még javulnia kell,mer inni még nem tud:-)))
|
| kanyar | 12312 | 2011. október 31. 19:35 | Válasz erre: 12311 |
|
Életfunkcionálishiányérzetifüggõség elhárítása végett, nincs náluk szabadnap!
|
| dinne | 12310 | 2011. október 31. 18:50 | Válasz erre: 12309 |
|
Ebben a brigádban mindenki józan életet folytat, én nem láttam soha hogy valaki egy kortyot is ivott volna:-)))
|
| gcs | 12309 | 2011. október 31. 18:46 | Válasz erre: 12308 |
|
Nincs konkrét jelöltem, de ha te bevállalod ... :-)))
|
| dinne | 12305 | 2011. október 31. 18:07 | Válasz erre: 12304 |
|
ez olyan pecetanya jellegû hely. amikor ott voltam nem volt egy szeszkazán se:-)
|
| infantri | 12304 | 2011. október 31. 18:04 | Válasz erre: 12303 |
|
Mindig van valami szeszmoly aki mindent tud és nyitástól zárásig áll az átutazó közönség rendelkezésére.
|
| infantri | 12302 | 2011. október 31. 17:25 | Válasz erre: 12299 |
|
Be kéne ülni a kocsmába hátha tud valaki eladó gps-t.
|
| dinne | 12299 | 2011. október 31. 16:00 |
|
Na újabb fejlemény hátizsák ügyben. Kinn voltan megkeresni a nõt aki visszaküldte a hátizsákot. Nehezen találtam meg mert el volt írva a cím. A helyi kocsmárosnõ volt. Személyesen nem tudtam vele beszélni de telefonon igen. Azt mondta õ nem adott fel semmilyen csomagot.:-). Viszont a címe eléggé ismert a könyéken (Telefonban nagyon kellemes fiatalos hangja volt). Úgyhogy a "becsületes" megtalálónak nagy lófasz a seggébe! Valószínûleg valami helyi kocsmatöltetlék lehetett. |
| vaszabi | 12281 | 2011. október 30. 18:59 | Válasz erre: 12280 |
|
Az már kisebb , visszamentem Kyo-ra jó kis edzések vannak,..a küzdés még nem a régi ...de lesz ez így se :-)
|
| SZICSU | 12280 | 2011. október 30. 18:55 | Válasz erre: 12279 |
|
Vagy a nagy arc az oka!Túlzottan elöl van a súlypont...:-)
|
| infantri | 12279 | 2011. október 30. 18:43 | Válasz erre: 12270 |
|
A megfejtés: Sok a vas a motorodon:-) Az africa nem koppant. |
| nx650r | 12277 | 2011. október 30. 18:06 | Válasz erre: 12276 |
| vaszabi | 12276 | 2011. október 30. 17:56 | Válasz erre: 12275 |
|
Azt csak kanyar tudja...de úgy néztem hogy fúvókákat rugót subert stb
|
| nx650r | 12275 | 2011. október 30. 17:53 | Válasz erre: 12272 |
|
A dynojet ha jól tudom ilyen 22.000ft körül van.Mit tartalmaz az pontosan?
|
| vaszabi | 12274 | 2011. október 30. 17:49 | Válasz erre: 12273 |
|
Az marad a gyári...annyit nem tudok beruházni :-)
|
| nx650r | 12273 | 2011. október 30. 17:48 | Válasz erre: 12271 |
|
Annyiért tényleg ajándék volt!Teszel rá spricces karbit is vagy marad a gyári?
|
| vaszabi | 12272 | 2011. október 30. 17:46 |
|
Még egy xl leömlõ egy dynojet és jobb lesz mint új korában :-)
|
| vaszabi | 12271 | 2011. október 30. 17:45 | Válasz erre: 12269 |
|
Azért vettem meg most ,mert ennyiért ajándék volt 11ezres! A belsõ 46mm pont jó , és 466mm hosszú |
| vaszabi | 12270 | 2011. október 30. 17:42 | Válasz erre: 12264 |
|
A tempóm nem nevezném annak ..de az ugratások elég jók szoktak lenni....de tényleg érzem hogy szinte megremeg a föld a leérkezéseknél pedig gázzal rá is segítek ...úgy egybõl kilõ elõre és elvisz egy kis energiát a leérkezésbõl.
|
| nx650r | 12269 | 2011. október 30. 17:42 | Válasz erre: 12253 |
|
Szia!Jó kis dob:)Mennyiért vesztegették?Mekkora a belsõ átmérõ?
|
| vaszabi | 12267 | 2011. október 30. 17:38 | Válasz erre: 12264 |
|
De egyébként sem pályára való úgyhogy nagyon nem izgat a dolog ...amire kell azt bírja ...ha krosszozni akarnék akkor nem ezzel csinálnám...de finoman ..jókat lehet edzeni .
|
| infantri | 12265 | 2011. október 30. 17:36 | Válasz erre: 12264 |
|
Akkor a tempód szédületes:-) Nekem nem koppant. Vagy lassan mentem vagy süket vagyok:-) |
| vaszabi | 12264 | 2011. október 30. 17:33 | Válasz erre: 12263 |
|
kb 5000-6000 km -t de Erdély után cseréltem olajat . Majd egy progressziv rugót még lehet hogy kap egyszer!
|