| infantri | 11360 | 2011. szeptember 28. 21:03 | Válasz erre: 11357 |
|
Az okosok szerint apad a Duna. Lesz hely játszani. |
| kanyar | 11359 | 2011. szeptember 28. 21:02 | Válasz erre: 11354 |
|
Egy jó házi eper pálesz, 53 fokban mérhetõ?
|
| dinne | 11358 | 2011. szeptember 28. 21:02 | Válasz erre: 11348 |
|
Amikor elmentél reggel a Szabiék bulijáról Szicsuval azon filóztunk merre jársz mert még a reggeli csendben legalább 5-6 percig kivehetõ volt a brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
|
| dinne | 11353 | 2011. szeptember 28. 20:59 | Válasz erre: 11350 |
|
Akarom mondani 4000-et. Télleg innom kéne:-)
|
| kanyar | 11351 | 2011. szeptember 28. 20:59 | Válasz erre: 11345 |
|
Beszéltem a hegecölös emberrel, elõször elájult, aztán azt mondta rajta! Nem értette miért akarok két kipufogót egy dobba! :-))
|
| dinne | 11350 | 2011. szeptember 28. 20:59 | Válasz erre: 11346 |
|
Ugy vigyázok hogy ne érje el 400-et. 250 km különben tartott volna 3,5 órát:-)
|
| gcs | 11348 | 2011. szeptember 28. 20:58 | Válasz erre: 11346 |
|
Süket vagyok, engem nem zavar alacsony fordulaton sem :-))
|
| dinne | 11347 | 2011. szeptember 28. 20:57 | Válasz erre: 11344 |
|
Az alaphangja hallkabb. Ez akartam írni csak az sikerült:-)
|
| infantri | 11346 | 2011. szeptember 28. 20:56 | Válasz erre: 11343 |
|
Akkor csak magas fordulaton közlekedsz?
|
| gcs | 11345 | 2011. szeptember 28. 20:56 | Válasz erre: 11344 |
|
Az új, halkabb kipufogó projekt hol tart? Vagy inkább ne is kérdezzem? :-))
|
| kanyar | 11344 | 2011. szeptember 28. 20:54 | Válasz erre: 11341 |
|
Az lapja hallkabb ez mit jelent? :-))) Hát egy kicsit intenzívebben ég most a blenya. |
| gcs | 11343 | 2011. szeptember 28. 20:54 | Válasz erre: 11341 |
|
Nálam csak alacsony fordulaton dörög igazán, feljebb egész tûrhetõ.
|
| kanyar | 11342 | 2011. szeptember 28. 20:52 | Válasz erre: 11339 |
|
Há mert szép vagy azé néztek! Ráadásul a másikból kettõ szólt!
|
| dinne | 11341 | 2011. szeptember 28. 20:52 | Válasz erre: 11337 |
|
Más egy kicsit az orgánuma. Az lapja hallkabb, de ha húzod neki akkor hangosabb szerintem.
|
| dinne | 11339 | 2011. szeptember 28. 20:50 | Válasz erre: 11336 |
|
Hallkabb, mindenhol néztek erõsen ahol elmentem. 3/4 8 körül értem vissza a városba ott ezzel a "halk" kipufogoval majdnem elbasztak. Megyek a sávba nõ húz rám mint az állat. Alig tudtam beslisszanni a másik sávba. Pedig gyorsításaban voltam mert akkor lett elengedve a zöld. Ha azt nem hallja ha ez a motor gyorsít az süket, bassza meg ló.
|
| gcs | 11337 | 2011. szeptember 28. 20:49 | Válasz erre: 11336 |
|
Halkabb, mint a gyári volt? Mit csináltál vele?
|
| gcs | 11333 | 2011. szeptember 28. 20:45 | Válasz erre: 11330 |
|
Akkor javult a hallása. Régen motorozott, regenerálódott a füle :-))
|
| dinne | 11331 | 2011. szeptember 28. 20:44 | Válasz erre: 11324 |
|
Egyébként rájöttem a túrpisságra nem 4000-nél kezd el durrogni. Hanem a nyítás intezitására:-)
|
| kanyar | 11327 | 2011. szeptember 28. 20:43 | Válasz erre: 11325 |
|
Hát én is vastagot használok, azzal tovább megyek! :-))
|
| kanyar | 11324 | 2011. szeptember 28. 20:40 | Válasz erre: 11323 |
|
Csak elszoktál a gumi használattól!!! Vastag gumival tovább bírod! :-)))
|
| dinne | 11323 | 2011. szeptember 28. 20:37 | Válasz erre: 11321 |
|
Viszont valamiért,(mondjuk nem értem mért) a gumihang sokkal erõsebb mint volt.
|
| kanyar | 11321 | 2011. szeptember 28. 20:33 | Válasz erre: 11318 |
|
Akkó berakunk egy hatodikat! :-) Egyébként ez még fojtott verzió. |
| dinne | 11318 | 2011. szeptember 28. 20:30 | Válasz erre: 11317 |
|
Nem romlott el.. Egyszer direkt meg is áltam és megszámoltam a fokozatokat. Erõérzésre volt olyan mintha eggyel lejjeb mennék:-)
|
| dinne | 11316 | 2011. szeptember 28. 20:25 | Válasz erre: 11311 |
|
Folyamatosan azt hittem egy fokozattal lejjeb megyek. Aztán mégse. Kapcsolgatok felfelé és nincs ott semmi:-)
|
| SZICSU | 11312 | 2011. szeptember 28. 08:48 | Válasz erre: 11309 |
|
Hebrákold rá a laptopot,a kormányra és gyííí!:-DDD
|
| kanyar | 11311 | 2011. szeptember 28. 07:52 | Válasz erre: 11307 |
|
Ne foglalkozz velük! :-) Csak baxogatnak :-) De már belerakhattad volna azt az ezret! Ezzzé tobzódtál hogy ne mennnnyyé? :-))) |
| SZICSU | 11310 | 2011. szeptember 27. 20:34 | Válasz erre: 11304 |
|
Este 6-ig melózok,ha nem jön közbe semmi akkor benevezek...Még nem tudom elõre...
|
| dinne | 11309 | 2011. szeptember 27. 20:08 | Válasz erre: 11308 |
|
A munkát nem:-) Az szívesebben odapasszolom:-)
|
| dinne | 11307 | 2011. szeptember 27. 20:02 | Válasz erre: 11299 |
|
Ha valaki dolgozik helyettem sipp-supp meglesz:-)
|
| gcs | 11305 | 2011. szeptember 27. 17:40 | Válasz erre: 11302 |
|
Kár. Nem tudod õket is elhozni motorozni? :-)))
|
| Okta | 11304 | 2011. szeptember 27. 17:02 | Válasz erre: 11302 |
|
Szicsu, és a jövõ szombat este: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4383&session_id=SESSION_ID.38 ?
|
| SZICSU | 11303 | 2011. szeptember 27. 16:44 | Válasz erre: 11299 |
|
Biztos most számolja a hátralévõ kilométereket!:-DDD
|
| gcs | 11301 | 2011. szeptember 27. 15:10 | Válasz erre: 11300 |
|
Hideg téli éjszakákon én is olyat szürcsölgetek a kandalló elõtt :-))
|
| vaszabi | 11300 | 2011. szeptember 27. 14:15 |
|
Kanyarnál már vár téged 3 liter jó évjáratú behûtött Castrol Actevo extra :-D
|
| vaszabi | 11299 | 2011. szeptember 27. 14:13 | Válasz erre: 11298 |
|
Tényleg... Csíkos gyümölcs mit szuttyogsz!!!! :-DDD
|
| vaszabi | 11293 | 2011. szeptember 26. 21:55 | Válasz erre: 11292 |
|
supermono ? http://www.youtube.com/watch?v=Z8hnp1GNcDk |
| vaszabi | 11289 | 2011. szeptember 26. 21:42 | Válasz erre: 11288 |
|
Úgy van ...Úgy van!!! Egy valamire való minátor már rég bejáratta volna azt a 20 éves szart :-DDDD |
| infantri | 11281 | 2011. szeptember 26. 21:34 | Válasz erre: 11270 |
|
Akkor meny alagútba. Az nappal is ki van világítva:))))))))) |
| infantri | 11280 | 2011. szeptember 26. 21:32 | Válasz erre: 11275 |
|
Ha mész vagy 500 km-t mire visszaérsz megnyugszol és a család is;-)
|
| vaszabi | 11278 | 2011. szeptember 26. 21:31 | Válasz erre: 11275 |
|
Akkor igyááá akkor megnyugszóóó És elalszóóó
|
| dinne | 11275 | 2011. szeptember 26. 21:30 | Válasz erre: 11271 |
|
Meg akkor mindjárt családi botrány törne ki. Különben is dolgoznom kéne, csak nem bírok megnyugodni:-)
|
| gcs | 11273 | 2011. szeptember 26. 21:29 | Válasz erre: 11271 |
|
Új dimenziókat nyitottál meg elõtte a motorozásban... :-))
|
| vaszabi | 11272 | 2011. szeptember 26. 21:29 | Válasz erre: 11270 |
|
Én is utálok...de Erdélyben már szinte megszerettem :-DDDD
|
| vaszabi | 11269 | 2011. szeptember 26. 21:27 | Válasz erre: 11267 |
|
Igaza van!!!!! Millyé nem motorozol...nem megmondtuk hogy irány Gyõr -Nagykanizsa-Nyíregyháza!!! |
| vaszabi | 11268 | 2011. szeptember 26. 21:25 | Válasz erre: 11266 |
|
"Szerintem ha gyagyás öcsém kipróbálja" Nem sok kettõ egy családban :-D
|
| dinne | 11266 | 2011. szeptember 26. 21:24 | Válasz erre: 11264 |
|
Szerintem ha gyagyás öcsém kipróbálja akkor õ is dominator párti lesz.:-) Az xt-rõl csak sikerül lebeszélni:-)
|