25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Zselici Motorosok
Következő oldal

jomes 2 2010. november 9. 19:47  
Üdv Manó!
Hát ami azt illeti a régi talikról, túrákról,lehetne csemegézni, csak legyen rá idõ! Sok sikert és ismerõsöket,kitartást!
JOMES
    

manóbácsi 1 2010. november 9. 15:55  
A legnagyobb tisztelettel üdvözlök minden érdeklõdõt ,barátot a valaha országos hírnévnek örvendõ ZSELIC TÚRAMOTOROS EGYESÜLET újjáalakulása nevében!
Haász János /Manó/ vagyok ki felhatalmazást kapott
a Zselic Természetjáró Se vezetõjétõl ,hogy a motoros
csapatot újra szervezze! Keresem mindazokat a motorosokat kik valaha részt vettek motoros találkozókon és megírnák
elérhetõségüket. Szeretnénk felvenni a kapcsolatot velük!
Természetes más fiatalabb egyesületek,baráti társaságok jelentkezését is várjuk,hogy megoszthassuk egymással
túráinkat,rendezvényeinket!
Jú és motorozható hosszú õszt,telet
minden motorosnak
Manó









    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők