25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

nx650r 5749 2011. március 14. 18:41  
Köszi
    

kanyar 5748 2011. március 14. 17:33  
Hi
    

teki70 5747 2011. március 14. 16:54  
http://data.hu/get/3611357/dominator_hungarian.pdf

Feltöltöttem ide!
    

teki70 5746 2011. március 14. 16:49   Válasz erre: 5745
Szia!
Ment a Mail!
    

nx650r 5745 2011. március 14. 16:35  
Hello Teki ha megkérlek nekem is elküldöd?Köszi!
hardamstaff@gmail.com
    

teki70 5744 2011. március 14. 15:17   Válasz erre: 5743
Szia!
Elküldtem!Illeszd be a Word-be ha szükséged van rá onnan olvasható méretben ki tudod nyomtatni.
Ha kell még valakinek,jelezze,szívesen elküldöm!
    

laller80 5743 2011. március 14. 13:48  
Szia Teki! Még a sportmotoron írtad, hogy meg van neked a magyar nyelvû Dominator kezelési utasítás. Sajna már a Domi klubbról nem tudjuk leszedni.
Megtennéd nekem, hogy PDF. fájlba átküldöd nekem.
Mail címem: lali002@freemail.hu

Segítségedet elõre is köszönöm!


    

infantri 5742 2011. március 14. 13:10   Válasz erre: 5545
Te mostan akkó gyössz?
    

kanyar 5741 2011. március 13. 23:00   Válasz erre: 5740
Pénteken érkezett, de azóta nem dolgoztam!
    

stardognx650 5740 2011. március 13. 20:22  
kanyar meg tudtad csinálni az alaplapot?
    

gabus 5739 2011. március 13. 20:11  
Én fényezõ vagyok elem ár....
    

SZICSU 5738 2011. március 13. 20:07   Válasz erre: 5732
Én mos 369-ért+2900/l olaj-ért tankolom a trabantomat is!:-)
    

teki70 5737 2011. március 13. 19:01   Válasz erre: 5735
Ebben az esetben kölcsönös félreértések áldozatai lettünk,csak azért tévedt a kezem a "válasz erre" gombra hogy aki idetéved láthassa,mire is vonatkozott ez a megjegyzésem.Ismétlem nem Személyed elleni sértésnek szántam!
Üdv:Zsolt
    

teki70 5736 2011. március 13. 18:54   Válasz erre: 5732
Vigyázz mit írsz!Szicsu benzinkutas!!!
    

kisti 5735 2011. március 13. 18:50   Válasz erre: 5734
Tisztelt Teki70 Úr , itt nem szervizvezetõként vagyok(ja mert hogy Én kitöltöm a reglapom) jelen hanem motorosként és ebben a minõségben adtam tájékoztatást a segítségre szorulónak, mint más is.Ha nem a hozzászólásomra válaszként írtad volna, talán nem hatott volna ironikusan,nem haraptam le a fejed, csak beszólás jellegûnek tûnt. Nem fordul elõ többet, hogy beleszólok a topikba,akinek tudok segíteni, és igényt tart rá megtalálja a módját hogy megkeressen.
üdv: Én
    

teki70 5734 2011. március 13. 18:41   Válasz erre: 5733
Tisztelt Szervízvezetõ Úr!Nem személyes sértésnek szántam,a gyári alkatrészárakkal tisztában vagyok.Csupán némi nosztalgia környékezett meg.Nem gondoltam,hogy ezért valaki leharapja a fejemet!
De ha így jobban érzed magad....
    

kisti 5733 2011. március 13. 16:07   Válasz erre: 5730
És????????Jó duma, de a simson fenntartása még ma is olcsóbb,igaz nem ugyanaz az élmény!!!
Mint látható erre is van más megoldás, Én a gyárit mondtam.


    

zsola72 5732 2011. március 13. 13:01   Válasz erre: 5730
kicsit késõbb ugyan , de még én is tankoltam 12,50-ért
    

pmakovi 5731 2011. március 13. 11:11  
Szabi ha így fejlõdsz, akkor hamarosan ezt is meg tudod csinálni:
http://indavideo.hu/video/360_fok_elore
peti
    

teki70 5730 2011. március 12. 22:23   Válasz erre: 5721
1976-ban egy Trabant zsír újonnan került 46000 Ft-ba....Áfa nélkül.
    

zsola72 5729 2011. március 12. 20:37   Válasz erre: 5727
Hello Szabi! Én is most újítottam fel az enyémet.Nekem a Hondánál valami 50 körüli összeget mondtak, viszont a Nagyvas tulaja beazonosította ,hogy egyezik a CR 125 85'-88' típuséval és azt lehet kapni Proxba .
Ára 21.500 , rendelési száma:KA 3831

Mondjuk én kimarattam emberi léptékû csapágyhoz (kb.1300.-/db),szimering kb.300.-/db, és ami a legszebb ,egy csapszeggyártó elkészítette a tengelyeket 1700.-/db áron. Sokkal nem olcsóbb mint a Prox ,de nkem csak a "kutyacsontot " kellett felújítanom. Másrészt pedig , így már akár egyenként is tudok csapágyat , vagy akár tengelyt cserélni bármikor. Ja és raktam fel zsírzószemet is . A tengely amit készítettek, ha dugattyúcsapszegnek megfelel , akkor ide sem lehet rossz...

    

misu62 5728 2011. március 12. 20:12   Válasz erre: 5718
Mi az a 3-om.
Te mennyiért tudnád beszerezni a tömités sz.szár szimeringet.Az olasz ATHENA tömitések és a gyári között nem nagy a különbség .Csak szimeringben nagy. Melyiket??? üdv
    

vaszabi 5727 2011. március 12. 14:50   Válasz erre: 5721
Ja, amúgy köszönöm az információt ;-)
    

vaszabi 5726 2011. március 12. 14:04   Válasz erre: 5724
Már késõõ.. AHHhh.........
Akkor inkább fix-re hegesztem oszt majd kirugózom ..úgy is profi vagyok :-DDDD
    

matador 5725 2011. március 12. 13:36   Válasz erre: 5724
mennyé, mán motorozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aztán füröggyé le!
    

kanyar 5724 2011. március 12. 12:20  
Szabi! Kérsz vivizet? nehogy rosszul legyél! :-)
    

kanyar 5723 2011. március 12. 12:15   Válasz erre: 5722
Köcsög medve!!!! :-))))))))))))))))))
    

infantri 5722 2011. március 12. 11:26  
Hehe!

    

kisti 5721 2011. március 12. 08:34   Válasz erre: 5720
      
Na ,nem illeszti be, akkor kézzel:
54463-MAN-620 TÁVTART. 1DB 2781,-
54464-MAN-620 B GYÜRÛ 1DB 1557,-
52465-MY1-000 C GYÜRÛ 1DB 1475,-
52473-MAN-620 TÁVTART. 1DB 1557,-
91071-MY-005 CSAPÁGY 5DB 20555,-
91262-KV3-831 PORVÉDÕ 8DB 7872,-

nettó árak+ Áfa

összesen: 44746,-HUf
    

kisti 5720 2011. március 12. 08:25   Válasz erre: 5698
Szia Vaszabi , itt a kutyacsont csapágy szett árajánlata:
    

fóliás8 5719 2011. március 12. 00:55  
De frissek az urak.Jó reggelt.
    

kanyar 5718 2011. március 12. 00:07   Válasz erre: 5703
Igen, a hengerfejt. meg 3.
    

kanyar 5717 2011. március 12. 00:06   Válasz erre: 5686
Jó a forrásom!
    

kanyar 5716 2011. március 12. 00:05   Válasz erre: 5687
Igen!
    

infantri 5715 2011. március 11. 21:25   Válasz erre: 5709
Ne kamuzz tudom a szeretõdnél(Dinnye)hálsz!
    

infantri 5714 2011. március 11. 21:04   Válasz erre: 5709
Szelektívhez?
    

misu62 5713 2011. március 11. 21:04   Válasz erre: 5711
az enyémen a tügörgök hely látszott
    

teki70 5712 2011. március 11. 21:02   Válasz erre: 5709
Szevasz!

    

teki70 5711 2011. március 11. 21:01   Válasz erre: 5708
A régit kimûteni nekem is jó móka volt.Vettem egy komplett lengõvillát hírdetés alapján,aztán láttam hogy nem igazán oldódott meg a probléma,mert csak egy fokkal volt jobb mint az enyém.A kettõbõl összehoztam egyet,de a tengely mindenképpen cserés lesz.Kottyan oldalra egy kicsit,ami kanyarban elõhozza a zabszem effektust néha.
    

misu62 5710 2011. március 11. 20:57   Válasz erre: 5709
Jo munkát
    

vaszabi 5709 2011. március 11. 20:56  
Na sziasztok mék dolgozni!
    

misu62 5708 2011. március 11. 20:55   Válasz erre: 5707
Én most cseréltem csapágyat ugyan ott
    

teki70 5707 2011. március 11. 20:51  
Nekem meg egy lengõvilla tengelyt kell cseréljek.Berohadt a lánckerék felõli csapágy és megette.Ha valakinek van egy felesleges az jó lenne.Adok helyette egy lengõvillát használható állapotban.
    

misu62 5706 2011. március 11. 20:46   Válasz erre: 5704
mi is megnézzük a szelepet ezert kérdeztem
    

vaszabi 5705 2011. március 11. 20:45   Válasz erre: 5702
Az utóbbi 2 évben szétszedtem újrazsíroztam minden télen..de úgy látszik ennyit bírt.
Nem lehet már orvosolni mert a csõtengely része is kopott
    

gabus 5704 2011. március 11. 20:44  
asszem igen egy lemez
    

misu62 5703 2011. március 11. 20:40   Válasz erre: 5701
Befojt a kipuffon?
A szelepfedél tömités egy lemez?
    

misu62 5702 2011. március 11. 20:35   Válasz erre: 5698
csapágyat nem lehet megtisztitani meg zsir
    

gabus 5701 2011. március 11. 20:35  
egy kis vízet,iszapot nyelt :-(
    

misu62 5700 2011. március 11. 20:33   Válasz erre: 5699
Mi volt a mociddal?
    

gabus 5699 2011. március 11. 20:19  
szelepsz.sz 4d 8180
h.fejtöm. 7365
h.talptöm 2110
szelepfedéltöm
nekem ennyi volt összel
    

vaszabi 5698 2011. március 11. 20:18   Válasz erre: 5697
azzal nincs gond csak a kutyacsont csapágyaival
    

misu62 5697 2011. március 11. 20:16   Válasz erre: 5696
A lengõvilla csapágyak kb 3000 ft db
    

misu62 5696 2011. március 11. 20:11   Válasz erre: 5694
Lacikát keresd 5% kedvezményt szokott adni
    

vaszabi 5695 2011. március 11. 20:10   Válasz erre: 5693
És kb. skolko forintov?
    

vaszabi 5694 2011. március 11. 20:08   Válasz erre: 5693
Kösz!
    

misu62 5693 2011. március 11. 19:48   Válasz erre: 5690
TS integrál cegléd ,másnapra itt van.
Ezektõl kicsit olcsobb.
http://zsf-motorrad.de/de/Ersatzteile/NX650N-G-MKH
    

infantri 5692 2011. március 11. 19:40   Válasz erre: 5691
Ne merészeld zavarni ha dolgozik.
Ma valami agyhalott eladóval találkoztam én is.
    

vaszabi 5691 2011. március 11. 19:30   Válasz erre: 5690
Ja meg úgy kezdte hogy nem is ér rá mást csinál ..mondom jó akkor késõbb ...hát inkább menjek le...van ahol nem számít a vásárló vazze ..nincs válság!?
    

vaszabi 5690 2011. március 11. 19:28   Válasz erre: 5689
Felhívtam a Fehérvárit ..készségesek voltak ?! Mondja az ürge az olyan sok kis darabból van ...mondom igen több csapágy szimering...mondom szett nincs ..az niiinncs..nem volt meggyõzõ..mondom neki meg tudja nézni a darab árakat ..azt mondja jobb lenne ha lemennék és kibogarásznánk... :-) Kész vicc a F@szom az megy le!!!!
    

infantri 5689 2011. március 11. 19:25   Válasz erre: 5688
Honda kereskedés?
    

vaszabi 5688 2011. március 11. 19:22  
skacok! Cserélt mér valaki himbacsapágyakat?
A szett ára érdekelne és esetleg a forrás.
    

stardognx650 5687 2011. március 11. 15:32  
Sziasztok
Kanyar meg érkezett a alaplap?

    

misu62 5686 2011. március 11. 08:01  
Beszerezzem addig hengerfej,szelepfedél tömitéseket és 4 db szelepszárszimeringet.Vagy neked jó forrásod??
    

kanyar 5685 2011. március 11. 07:56  
Mék dologra
    

kanyar 5684 2011. március 11. 07:55   Válasz erre: 5683
Szelepet lehet 1x köszörülni! 1600Ft a négy. A többit meglátjuk!
    

misu62 5683 2011. március 11. 07:53  

A deko mennyire javithato alkatresz az van nem tul drága csak a vezérmûtengely huha.Ha szelep akkor csak a kipuffból kelhet egy.
    

kanyar 5682 2011. március 11. 07:48   Válasz erre: 5681
Inkább a szelepeket ha nincs kompót! Akkor már látszik a deko!
    

misu62 5681 2011. március 11. 07:42  
Jo reggelt kanyar!
Akkor most mi legyen.Megnézzük a dekompresszort?
    

kanyar 5680 2011. március 11. 07:40   Válasz erre: 5677
Elvileg ha veszel új E normás dobot, adnak hozzá mûbizonylatot, amit kérhet a rend õre. Ezt ritkán teszik, kivéve ha hangos!
    

kanyar 5679 2011. március 11. 07:36   Válasz erre: 5578
Ez teljesen normális! Ha volt nagy berugos 1 hengeres 4t-d akkor tapasztalod hogy rossz felsõ holtpontot el kell tekerni, és csak a jó pozicioból indul. Különben rugdoshatod soha nem fog indulni. Ezért ha rossz helyen áll meg, többet kell forgatnod. Különben meg pöcre indul. A hang meg úgy keletkezik ahogy Teki írta.
    

misu62 5678 2011. március 11. 07:32  
Szerintem ha az E betü bele van ütve elég
    

stardognx650 5677 2011. március 11. 06:37  
Sziasztok!
segítség kellene.Akarok venni két db kipuf dobot persze eu normásat és van is csak mûbizonylat nincs hozzá.a csoka meg azt mondta mivel eu normás ezért nem is kell most hogy van ez?
    

vaszabi 5676 2011. március 10. 23:13  
Jó éjt uraim!!
    

fóliás8 5675 2011. március 10. 23:11   Válasz erre: 5674
Neked is cakát.
    

misu62 5674 2011. március 10. 23:08  
Igazad van, kanyar mester biztos segit én is hozzá fordulok.
Most már tényleg cakát-

    

fóliás8 5673 2011. március 10. 23:04   Válasz erre: 5672
K/N már régóta benne van,ahhoz már hozzá van dörzsárazva úgyhogy valszeg nagyobb fúvóka kell,de ezt a részét Kanyarra bízom.
    

misu62 5672 2011. március 10. 22:59  
fuvokákat dörzsárazni kell meg k&n lev szûrõ
    

fóliás8 5671 2011. március 10. 22:56   Válasz erre: 5670
Nekem noname dobom van,NX650-tõl megvettem az xl leömlõt,már csak egy közdarabot kell lehajtani és mehet fel.
    

misu62 5670 2011. március 10. 22:50  
Még itt vagyok.
Nekem marving dobaim vannak
    

fóliás8 5669 2011. március 10. 22:47   Válasz erre: 5650
Még igen,de már megvan a sportdob,csak fel kell tenni.
    

misu62 5668 2011. március 10. 22:43  
Srácok jóccakát!
    

teki70 5667 2011. március 10. 22:34   Válasz erre: 5666
Én telefont használok Nokia 5230 eddig még hiba nélkül elvitt mindenhova.Kisebb helyen elfér,majd nézek neki egy vízhatlan tokot amit fel lehet szerelni a kormányra.
    

vaszabi 5666 2011. március 10. 22:28   Válasz erre: 5664
Régen itt volt a GPs
    

vaszabi 5665 2011. március 10. 22:27   Válasz erre: 5662
Két barbie ház sem olcsóbb mint két motor :-)))
    

teki70 5664 2011. március 10. 22:27   Válasz erre: 5658
Az a lényeg a kormány közelében legyen.Még érdekes lesz megoldani a telefon rögzítését,de majd kitalálok valamit...
    

infantri 5663 2011. március 10. 22:25   Válasz erre: 5657
Sose!
    

misu62 5662 2011. március 10. 22:24  
Mind a kettõt kislánynak vártuk
    

vaszabi 5661 2011. március 10. 22:23   Válasz erre: 5659
Nekem egy ilyen egy olyan :-)
    

vaszabi 5660 2011. március 10. 22:22   Válasz erre: 5656
Remélem is...igyekszik az ember ;-)
    

misu62 5659 2011. március 10. 22:21  
Nekem két fiam van
    

vaszabi 5658 2011. március 10. 22:21   Válasz erre: 5655
Az is Jóó!
Régen meg itt volt a sziv. aljzatom
    

vaszabi 5657 2011. március 10. 22:19   Válasz erre: 5646
Mi rád gondoltunk ,csak növeszd a hajad és borotválkozz meg ..mert lányt szeretnénk :-D
    

misu62 5656 2011. március 10. 22:19  
Jó nevelést kapott.
    

teki70 5655 2011. március 10. 22:18   Válasz erre: 5651
És ez még jól is néz ki!
Nekem az oldalidomon belül van még egy fekete keret,ami a mûszerfalat körbeveszi,azt fúrtam meg,csak a kupakja látszik.Az üresjelzõ alatt.
    

vaszabi 5654 2011. március 10. 22:16   Válasz erre: 5648
Kösz! Már tiszteli a motort..a 4ütemû 110-es volt 8LE és simán tudta kezelni nem állatkodott tiszteli az erõt!!!
    

vaszabi 5653 2011. március 10. 22:14   Válasz erre: 5647
Most nincs motorja ,mert eladtuk (megunta hogy csak tilosban mehet itt ott) és a pénzt betettük ..gyûjt 14 korára egy 50-es endúróra!
    

teki70 5652 2011. március 10. 22:14   Válasz erre: 5644
Dettó ugyan ez, de mióta 1400 körül van az alapjárat azóta nem áll le egyszer sem,valamint hidegindítás után nem áll le,csak pöffen egyet,mintha egy ütem kimaradna,majd jár tovább.
    

vaszabi 5651 2011. március 10. 22:13   Válasz erre: 5649
Én régen az akksi tartó oldalához csavaroztam egyet ..de már igy van
    

misu62 5650 2011. március 10. 22:10  
fóliás8 !
Neked gyári dobok vannak rajta.
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők