| teki70 | 5747 | 2011. március 14. 16:54 |
|
http://data.hu/get/3611357/dominator_hungarian.pdf Feltöltöttem ide! |
| nx650r | 5745 | 2011. március 14. 16:35 |
|
Hello Teki ha megkérlek nekem is elküldöd?Köszi! hardamstaff@gmail.com |
| teki70 | 5744 | 2011. március 14. 15:17 | Válasz erre: 5743 |
|
Szia! Elküldtem!Illeszd be a Word-be ha szükséged van rá onnan olvasható méretben ki tudod nyomtatni. Ha kell még valakinek,jelezze,szívesen elküldöm! |
| laller80 | 5743 | 2011. március 14. 13:48 |
|
Szia Teki! Még a sportmotoron írtad, hogy meg van neked a magyar nyelvû Dominator kezelési utasítás. Sajna már a Domi klubbról nem tudjuk leszedni. Megtennéd nekem, hogy PDF. fájlba átküldöd nekem. Mail címem: lali002@freemail.hu Segítségedet elõre is köszönöm! |
| SZICSU | 5738 | 2011. március 13. 20:07 | Válasz erre: 5732 |
|
Én mos 369-ért+2900/l olaj-ért tankolom a trabantomat is!:-)
|
| teki70 | 5737 | 2011. március 13. 19:01 | Válasz erre: 5735 |
|
Ebben az esetben kölcsönös félreértések áldozatai lettünk,csak azért tévedt a kezem a "válasz erre" gombra hogy aki idetéved láthassa,mire is vonatkozott ez a megjegyzésem.Ismétlem nem Személyed elleni sértésnek szántam! Üdv:Zsolt |
| kisti | 5735 | 2011. március 13. 18:50 | Válasz erre: 5734 |
|
Tisztelt Teki70 Úr , itt nem szervizvezetõként vagyok(ja mert hogy Én kitöltöm a reglapom) jelen hanem motorosként és ebben a minõségben adtam tájékoztatást a segítségre szorulónak, mint más is.Ha nem a hozzászólásomra válaszként írtad volna, talán nem hatott volna ironikusan,nem haraptam le a fejed, csak beszólás jellegûnek tûnt. Nem fordul elõ többet, hogy beleszólok a topikba,akinek tudok segíteni, és igényt tart rá megtalálja a módját hogy megkeressen. üdv: Én |
| teki70 | 5734 | 2011. március 13. 18:41 | Válasz erre: 5733 |
|
Tisztelt Szervízvezetõ Úr!Nem személyes sértésnek szántam,a gyári alkatrészárakkal tisztában vagyok.Csupán némi nosztalgia környékezett meg.Nem gondoltam,hogy ezért valaki leharapja a fejemet! De ha így jobban érzed magad.... |
| kisti | 5733 | 2011. március 13. 16:07 | Válasz erre: 5730 |
|
És????????Jó duma, de a simson fenntartása még ma is olcsóbb,igaz nem ugyanaz az élmény!!! Mint látható erre is van más megoldás, Én a gyárit mondtam. |
| zsola72 | 5732 | 2011. március 13. 13:01 | Válasz erre: 5730 |
|
kicsit késõbb ugyan , de még én is tankoltam 12,50-ért
|
| pmakovi | 5731 | 2011. március 13. 11:11 |
|
Szabi ha így fejlõdsz, akkor hamarosan ezt is meg tudod csinálni: http://indavideo.hu/video/360_fok_elore peti |
| teki70 | 5730 | 2011. március 12. 22:23 | Válasz erre: 5721 |
|
1976-ban egy Trabant zsír újonnan került 46000 Ft-ba....Áfa nélkül.
|
| zsola72 | 5729 | 2011. március 12. 20:37 | Válasz erre: 5727 |
| misu62 | 5728 | 2011. március 12. 20:12 | Válasz erre: 5718 |
|
Mi az a 3-om. Te mennyiért tudnád beszerezni a tömités sz.szár szimeringet.Az olasz ATHENA tömitések és a gyári között nem nagy a különbség .Csak szimeringben nagy. Melyiket??? üdv |
| vaszabi | 5726 | 2011. március 12. 14:04 | Válasz erre: 5724 |
|
Már késõõ.. AHHhh......... Akkor inkább fix-re hegesztem oszt majd kirugózom ..úgy is profi vagyok :-DDDD |
| matador | 5725 | 2011. március 12. 13:36 | Válasz erre: 5724 |
|
mennyé, mán motorozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aztán füröggyé le!
|
| kisti | 5721 | 2011. március 12. 08:34 | Válasz erre: 5720 |
|
       Na ,nem illeszti be, akkor kézzel: 54463-MAN-620 TÁVTART. 1DB 2781,- 54464-MAN-620 B GYÜRÛ 1DB 1557,- 52465-MY1-000 C GYÜRÛ 1DB 1475,- 52473-MAN-620 TÁVTART. 1DB 1557,- 91071-MY-005 CSAPÁGY 5DB 20555,- 91262-KV3-831 PORVÉDÕ 8DB 7872,- nettó árak+ Áfa összesen: 44746,-HUf |
| kisti | 5720 | 2011. március 12. 08:25 | Válasz erre: 5698 |
|
Szia Vaszabi , itt a kutyacsont csapágy szett árajánlata:
|
| teki70 | 5711 | 2011. március 11. 21:01 | Válasz erre: 5708 |
|
A régit kimûteni nekem is jó móka volt.Vettem egy komplett lengõvillát hírdetés alapján,aztán láttam hogy nem igazán oldódott meg a probléma,mert csak egy fokkal volt jobb mint az enyém.A kettõbõl összehoztam egyet,de a tengely mindenképpen cserés lesz.Kottyan oldalra egy kicsit,ami kanyarban elõhozza a zabszem effektust néha.
|
| teki70 | 5707 | 2011. március 11. 20:51 |
|
Nekem meg egy lengõvilla tengelyt kell cseréljek.Berohadt a lánckerék felõli csapágy és megette.Ha valakinek van egy felesleges az jó lenne.Adok helyette egy lengõvillát használható állapotban.
|
| vaszabi | 5705 | 2011. március 11. 20:45 | Válasz erre: 5702 |
|
Az utóbbi 2 évben szétszedtem újrazsíroztam minden télen..de úgy látszik ennyit bírt. Nem lehet már orvosolni mert a csõtengely része is kopott |
| misu62 | 5703 | 2011. március 11. 20:40 | Válasz erre: 5701 |
|
Befojt a kipuffon? A szelepfedél tömités egy lemez? |
| gabus | 5699 | 2011. március 11. 20:19 |
|
szelepsz.sz 4d 8180 h.fejtöm. 7365 h.talptöm 2110 szelepfedéltöm nekem ennyi volt összel |
| vaszabi | 5698 | 2011. március 11. 20:18 | Válasz erre: 5697 |
|
azzal nincs gond csak a kutyacsont csapágyaival
|
| misu62 | 5693 | 2011. március 11. 19:48 | Válasz erre: 5690 |
|
TS integrál cegléd ,másnapra itt van. Ezektõl kicsit olcsobb. http://zsf-motorrad.de/de/Ersatzteile/NX650N-G-MKH |
| infantri | 5692 | 2011. március 11. 19:40 | Válasz erre: 5691 |
|
Ne merészeld zavarni ha dolgozik. Ma valami agyhalott eladóval találkoztam én is. |
| vaszabi | 5691 | 2011. március 11. 19:30 | Válasz erre: 5690 |
|
Ja meg úgy kezdte hogy nem is ér rá mást csinál ..mondom jó akkor késõbb ...hát inkább menjek le...van ahol nem számít a vásárló vazze ..nincs válság!?
|
| vaszabi | 5690 | 2011. március 11. 19:28 | Válasz erre: 5689 |
|
Felhívtam a Fehérvárit ..készségesek voltak ?! Mondja az ürge az olyan sok kis darabból van ...mondom igen több csapágy szimering...mondom szett nincs ..az niiinncs..nem volt meggyõzõ..mondom neki meg tudja nézni a darab árakat ..azt mondja jobb lenne ha lemennék és kibogarásznánk... :-) Kész vicc a F@szom az megy le!!!!
|
| vaszabi | 5688 | 2011. március 11. 19:22 |
|
skacok! Cserélt mér valaki himbacsapágyakat? A szett ára érdekelne és esetleg a forrás. |
| misu62 | 5686 | 2011. március 11. 08:01 |
|
Beszerezzem addig hengerfej,szelepfedél tömitéseket és 4 db szelepszárszimeringet.Vagy neked jó forrásod??
|
| kanyar | 5684 | 2011. március 11. 07:55 | Válasz erre: 5683 |
|
Szelepet lehet 1x köszörülni! 1600Ft a négy. A többit meglátjuk!
|
| misu62 | 5683 | 2011. március 11. 07:53 |
|
A deko mennyire javithato alkatresz az van nem tul drága csak a vezérmûtengely huha.Ha szelep akkor csak a kipuffból kelhet egy. |
| kanyar | 5682 | 2011. március 11. 07:48 | Válasz erre: 5681 |
|
Inkább a szelepeket ha nincs kompót! Akkor már látszik a deko!
|
| misu62 | 5681 | 2011. március 11. 07:42 |
|
Jo reggelt kanyar! Akkor most mi legyen.Megnézzük a dekompresszort? |
| kanyar | 5680 | 2011. március 11. 07:40 | Válasz erre: 5677 |
|
Elvileg ha veszel új E normás dobot, adnak hozzá mûbizonylatot, amit kérhet a rend õre. Ezt ritkán teszik, kivéve ha hangos!
|
| kanyar | 5679 | 2011. március 11. 07:36 | Válasz erre: 5578 |
|
Ez teljesen normális! Ha volt nagy berugos 1 hengeres 4t-d akkor tapasztalod hogy rossz felsõ holtpontot el kell tekerni, és csak a jó pozicioból indul. Különben rugdoshatod soha nem fog indulni. Ezért ha rossz helyen áll meg, többet kell forgatnod. Különben meg pöcre indul. A hang meg úgy keletkezik ahogy Teki írta.
|
| stardognx650 | 5677 | 2011. március 11. 06:37 |
|
Sziasztok! segítség kellene.Akarok venni két db kipuf dobot persze eu normásat és van is csak mûbizonylat nincs hozzá.a csoka meg azt mondta mivel eu normás ezért nem is kell most hogy van ez? |
| misu62 | 5674 | 2011. március 10. 23:08 |
|
Igazad van, kanyar mester biztos segit én is hozzá fordulok. Most már tényleg cakát- |
| fóliás8 | 5673 | 2011. március 10. 23:04 | Válasz erre: 5672 |
|
K/N már régóta benne van,ahhoz már hozzá van dörzsárazva úgyhogy valszeg nagyobb fúvóka kell,de ezt a részét Kanyarra bízom.
|
| fóliás8 | 5671 | 2011. március 10. 22:56 | Válasz erre: 5670 |
|
Nekem noname dobom van,NX650-tõl megvettem az xl leömlõt,már csak egy közdarabot kell lehajtani és mehet fel.
|
| fóliás8 | 5669 | 2011. március 10. 22:47 | Válasz erre: 5650 |
|
Még igen,de már megvan a sportdob,csak fel kell tenni.
|
| teki70 | 5667 | 2011. március 10. 22:34 | Válasz erre: 5666 |
|
Én telefont használok Nokia 5230 eddig még hiba nélkül elvitt mindenhova.Kisebb helyen elfér,majd nézek neki egy vízhatlan tokot amit fel lehet szerelni a kormányra.
|
| vaszabi | 5665 | 2011. március 10. 22:27 | Válasz erre: 5662 |
|
Két barbie ház sem olcsóbb mint két motor :-)))
|
| teki70 | 5664 | 2011. március 10. 22:27 | Válasz erre: 5658 |
|
Az a lényeg a kormány közelében legyen.Még érdekes lesz megoldani a telefon rögzítését,de majd kitalálok valamit...
|
| vaszabi | 5658 | 2011. március 10. 22:21 | Válasz erre: 5655 |
|
Az is Jóó! Régen meg itt volt a sziv. aljzatom |
| vaszabi | 5657 | 2011. március 10. 22:19 | Válasz erre: 5646 |
|
Mi rád gondoltunk ,csak növeszd a hajad és borotválkozz meg ..mert lányt szeretnénk :-D
|
| teki70 | 5655 | 2011. március 10. 22:18 | Válasz erre: 5651 |
|
És ez még jól is néz ki! Nekem az oldalidomon belül van még egy fekete keret,ami a mûszerfalat körbeveszi,azt fúrtam meg,csak a kupakja látszik.Az üresjelzõ alatt. |
| vaszabi | 5654 | 2011. március 10. 22:16 | Válasz erre: 5648 |
|
Kösz! Már tiszteli a motort..a 4ütemû 110-es volt 8LE és simán tudta kezelni nem állatkodott tiszteli az erõt!!!
|
| vaszabi | 5653 | 2011. március 10. 22:14 | Válasz erre: 5647 |
|
Most nincs motorja ,mert eladtuk (megunta hogy csak tilosban mehet itt ott) és a pénzt betettük ..gyûjt 14 korára egy 50-es endúróra!
|
| teki70 | 5652 | 2011. március 10. 22:14 | Válasz erre: 5644 |
|
Dettó ugyan ez, de mióta 1400 körül van az alapjárat azóta nem áll le egyszer sem,valamint hidegindítás után nem áll le,csak pöffen egyet,mintha egy ütem kimaradna,majd jár tovább.
|
| vaszabi | 5651 | 2011. március 10. 22:13 | Válasz erre: 5649 |
|
Én régen az akksi tartó oldalához csavaroztam egyet ..de már igy van
|