25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 5849 2011. március 15. 19:24   Válasz erre: 5846
Kedvet kaptam én is a fürdéshez. Megyek lemosom magamról a homokot.
    

kanyar 5848 2011. március 15. 19:23  
Ha felszedi a vizet, azt csak a dobcsatlakozásánál tudja, de azt mindig tönkre esed!
    

infantri 5847 2011. március 15. 19:22   Válasz erre: 5844
Hogy kerülhetett a kipufogóba víz?
Olyan mély nem volt.
    

infantri 5846 2011. március 15. 19:21   Válasz erre: 5839
Ezért fura.
Itt a pilóta hibázott.
http://www.youtube.com/watch?v=B54AAqmQzIE
    

vaszabi 5845 2011. március 15. 19:19   Válasz erre: 5842
Látszik egy tüskés hát...akarom mondani egy zöld csíkos héj :-)
    

kanyar 5844 2011. március 15. 19:18   Válasz erre: 5832
Még nem tudom! :-(

    

vaszabi 5843 2011. március 15. 19:17   Válasz erre: 5840
király képek..jó hely ide egyszer aztán már tényleg el köll mennem ez egy mimisivatag !!!
    

dinne 5842 2011. március 15. 19:17   Válasz erre: 5841
Akkor látszik ezek szerint?
    

infantri 5841 2011. március 15. 19:15   Válasz erre: 5840
Benned bíztam!
    

dinne 5840 2011. március 15. 19:14   Válasz erre: 5838
Ide.
http://www.dropbox.com/gallery/12303082/1/2011-03-15?h=288323
remélem sikerült.
    

vaszabi 5839 2011. március 15. 19:13   Válasz erre: 5837
x-akták!
    

infantri 5838 2011. március 15. 19:11   Válasz erre: 5835
Hova?
    

infantri 5837 2011. március 15. 19:11   Válasz erre: 5834
Most ki lett cserélve a kábelek.
Beindult azt le állt önindítóval jöttem ki.
    

dinne 5836 2011. március 15. 19:10   Válasz erre: 5834
Valahol felszedi a vízet keményen. A kipúfogon deciszámra jött ki.
    

dinne 5835 2011. március 15. 19:08   Válasz erre: 5828
Midegyik kép felmegy.
    

vaszabi 5834 2011. március 15. 19:08   Válasz erre: 5830
még mindíg dadog a vízbe?
    

dinne 5833 2011. március 15. 19:08   Válasz erre: 5827
Értem. Ezt se tudtam. Jó pap is holtig tanul. Hátmég a Dinnye:-)
    

infantri 5832 2011. március 15. 19:07   Válasz erre: 5831
Nem nagyon értem.
5let?
    

kanyar 5831 2011. március 15. 19:06   Válasz erre: 5830
Ja! Mondta Janika! ?
    

infantri 5830 2011. március 15. 19:05   Válasz erre: 5828
Egyet ugrott az a kép felment.
Meg álltam a vízbe:(
    

vaszabi 5829 2011. március 15. 19:04   Válasz erre: 5828
:-))))
    

kanyar 5828 2011. március 15. 19:03   Válasz erre: 5826
Most válogat mi mehet, mi nem! :-O
    

vaszabi 5827 2011. március 15. 19:02   Válasz erre: 5825
Hogy tompitsa a rezgéseket amik a kis kacsódat érnék..érted dinnyu :-DDD
    

infantri 5826 2011. március 15. 19:00   Válasz erre: 5824
Neked a felmenéshez kellett idõ.
Ezt sitty-sutty megoldod.
    

kanyar 5825 2011. március 15. 18:59   Válasz erre: 5823
Ja és az a dolga!
    

dinne 5824 2011. március 15. 18:59   Válasz erre: 5822
Megkaptam, de ehhez azért kell egy kis idõ
    

kanyar 5823 2011. március 15. 18:58   Válasz erre: 5818
Az a gumi szilent miatt mozog!
    

infantri 5822 2011. március 15. 18:57  
Annyit szereltek,hogy netovább!
Dinnye próbáld feltenni a képeket elküldtem.
    

vaszabi 5821 2011. március 15. 18:55   Válasz erre: 5819
Ja és ha a felsõ 6 lapfejûek vannak oda nekem van 4 db ;-)
    

infantri 5820 2011. március 15. 18:54   Válasz erre: 5817
Azzal sokra megyek.
Most próbálom küldeni Mariann gmail címérõl.
    

vaszabi 5819 2011. március 15. 18:54   Válasz erre: 5818
A kormány két tartója gumiba van ágyazva annak a két anyacsavarja alul van...a kormánytartó két ellendarabja 2-2 6lapfejû csavarral van lehúzatva.
Ha a kormánybefogó áll furán az azért van mert a kormány egy esésnél az egyik oldali befogóban fordult egyet és elnyomta a gumibakos csavart ..álltalában elõre!
Ha fellezítod a kormányt befogó csvarokat vissza lehet állítani egyenesbe ..csak azért tudom mert már nálam is elõfordult párszor a régi kormánynál ..míg végleg ki nem nyírtam :-)
    

dinne 5818 2011. március 15. 18:47   Válasz erre: 5816
Valami ezzel a kormánnyal akkor sincs rendben. Azt észrevettem menetközben hogy csálé. Kanyar mester is csak furcsán tudta rárakni a kézvédõket (nem ment fel szimmetrikusan). Ha mozgatom a kormányt a a lefogatásánál érzem kézzel hogy mozog a csavar (és mintha ferdén is lenne benne)
    

dinne 5817 2011. március 15. 18:43   Válasz erre: 5809
Héten beüzemelek egy szervert ahová fel lehet tölteni.
    

vaszabi 5816 2011. március 15. 18:42   Válasz erre: 5815
Mármint hol mozog ..mert ez gumiba van ágyazva!
    

dinne 5815 2011. március 15. 18:41   Válasz erre: 5813
Azon a 20 éves szaron. mozog a kormány. Otthon visszaállítgattam a tükröket és akkor láttam hogy a kormány milliméterek mozog a lecsavarozási helyeken. A csavart nem tudtam jobban meghúzni mert egy kicsit meg van nyírva a feje. (ellenben az idom egyik rögzítését sikerült letörnöm)

DE KURVVA JÓ VOLT VELE MENNI. (index kormány tükör lesz a köv csere)
    

vaszabi 5814 2011. március 15. 18:37   Válasz erre: 5813
Ezt én sem értem .._Mé ..ha mé..oszt mé :-)
    

kanyar 5813 2011. március 15. 18:36   Válasz erre: 5811
Azzal a 20éves x@rral? Mé?
    

vaszabi 5812 2011. március 15. 18:35   Válasz erre: 5811
Mi az hogy kicsit ? !!!! Nem kicsit nagyon..nagyon jó volt sokkot kaptál olyan jó :-D
    

dinne 5811 2011. március 15. 18:34   Válasz erre: 5807
Hát egy kicsit könnyeb volt vele mint a TA-val
    

kanyar 5810 2011. március 15. 18:33   Válasz erre: 5806
Ott keresi! Nem lakja! :-D
    

infantri 5809 2011. március 15. 18:33  
Van még pár kép 8-9 db.Nem tudom feltenni.
    

vaszabi 5808 2011. március 15. 18:32   Válasz erre: 5805
Vazze most már tenyleg homokos vagy
    

kanyar 5807 2011. március 15. 18:32   Válasz erre: 5802
Fárasztó mint a TA !? Alig bírtál vele!mi ?
    

vaszabi 5806 2011. március 15. 18:32   Válasz erre: 5803
a3. képen az micsoda egy buckalakó :-)
    

dinne 5805 2011. március 15. 18:31   Válasz erre: 5804
Sok homok mi.:-)
    

vaszabi 5804 2011. március 15. 18:31   Válasz erre: 5803
Ide én is akarok ez olyan mint a sivatag!!!!!!
    

infantri 5803 2011. március 15. 18:22  
Ma
    

dinne 5802 2011. március 15. 18:19   Válasz erre: 5799
ÁÁÁ még béna vagyok. Az egy kerék se direct volt. Csak nagy gáz oszt elindul.
    

vaszabi 5801 2011. március 15. 18:18   Válasz erre: 5799
Nagyon helyes ..ma félórás kerülõvel jöttem melóba ..kezd összeállni az útvonal!
    

vaszabi 5800 2011. március 15. 18:16   Válasz erre: 5798
Há persze édes :DDD
    

infantri 5799 2011. március 15. 18:14  
Dinnye ma sokat fejlõdött!
Szabi téged homokon kinevet.
Még egy kerekezett is a bányába!!
    

dinne 5798 2011. március 15. 18:02   Válasz erre: 5795
Hiányoztam?:-)
    

kanyar 5797 2011. március 15. 18:01   Válasz erre: 5794
Dominál az körül van!
    

SZICSU 5796 2011. március 15. 17:45   Válasz erre: 5795
Nagyon hiányolod.....:-)
    

vaszabi 5795 2011. március 15. 16:38  
Na mi van Dinnye nem tudsz írni..sokkot kaptál :-)
    

squirrel 5794 2011. március 15. 09:06   Válasz erre: 5793
Lamella csere mekkora anyagi vonzattal jár? :) Ha jól emlékszem, Lucas lamellákat láttam 15ezer ft körül. Az reális?
    

kanyar 5793 2011. március 14. 23:32   Válasz erre: 5792
Az már lamella csere lesz:-(
    

Okta 5792 2011. március 14. 22:44   Válasz erre: 5791
Ááá, ne is mondd: ma 300km-t mentem aszfalton csúszó kuplunggal! Nyolcvan felett már csak a lejtõkben bízhattam...
Ásványi Repsol után félszinti Motult raktam bele - már tavaly is csúszott egy-kétszer, de ez most kihozta belõle az "állatot"...
:-)
    

kanyar 5791 2011. március 14. 22:13   Válasz erre: 5790
Ha kopott a lamella, vagy nem jó olaj van benne, akkor megcsúszhat. Az okozó cseréje fontos, mert az acél lamellák bánhatják!
OK!
    

squirrel 5790 2011. március 14. 21:39  
Sziasztok!
Volt már valakinek problémája a kuplunggal? Ma vettem észre, hogy intenzívebb gyorsításoknál 5ezres fordulat fölött néha megcsúszott a kuplung. Ezen lamella csere segít, vagy más lehet a baj?
Kanyar: Karbi beállítás-szelepállítás még mindig áll, csak nehéz összehozni egy-két normális napot, amikor Bp-en vagyok. Április eleje lesz szerintem. :(
    

dinne 5789 2011. március 14. 20:49   Válasz erre: 5788
:-)
    

infantri 5788 2011. március 14. 20:48   Válasz erre: 5787
Canon.
    

dinne 5787 2011. március 14. 20:46   Válasz erre: 5785
Viszont Nikon aksi van otthon. Nem tudom milyen géped van.
    

infantri 5786 2011. március 14. 20:44   Válasz erre: 5785
Pár képet birni fog ami van.
    

dinne 5785 2011. március 14. 20:39   Válasz erre: 5784
Otthon nálam biztos nincs. A gyerekek 1-2 nap alatt elhasználják:-)
    

infantri 5784 2011. március 14. 20:37   Válasz erre: 5783
Megnézem majd ami van.Csak nem merültek le.
    

dinne 5783 2011. március 14. 20:34   Válasz erre: 5782
Jó. Szerintem kútnál lehet majd szerezni.
    

infantri 5782 2011. március 14. 20:30   Válasz erre: 5781
Fotoaparát.
    

dinne 5781 2011. március 14. 20:28   Válasz erre: 5780
Jó. Bár most elég kevés bót van nyitva. Mibe kell?
    

infantri 5780 2011. március 14. 20:25   Válasz erre: 5779
Én is.Tudsz hozni ceruza elemet 2-4 db-ot?
Elfelejtettem tölteni.
    

dinne 5779 2011. március 14. 20:22   Válasz erre: 5778
Még vagyok, dolgozok sokáig:-(
    

infantri 5778 2011. március 14. 20:11  
Én nem iszom ma.
Dinnye vagy még?
    

kanyar 5777 2011. március 14. 20:09   Válasz erre: 5776
Egészségedre!
    

vaszabi 5776 2011. március 14. 20:07  
Na lelépek, kihasználom végre a szabadnapot és megyek a bratyómmal inni egyet.
    

SZICSU 5775 2011. március 14. 19:58   Válasz erre: 5770
OK!
    

vaszabi 5774 2011. március 14. 19:55  
Annyi jó kis helyet találtam ma is ..elég lesz összefûzni valahogy a dolgot
Nem lesz száguldozós tempó ..de annál technikásabb ..de nem durva csak olyan kis mókázós ;-)
    

vaszabi 5773 2011. március 14. 19:52  
Ma azért volt idõ m egy kis terepmókára ..szó szerint porzik a tankom 200m re a garázstól fogyott ki....
    

vaszabi 5772 2011. március 14. 19:51  
Megkapom a kiváló dolgozó érdemérmet!

    

kanyar 5771 2011. március 14. 19:42   Válasz erre: 5769
Hát úgy valahogy! :-)
    

kanyar 5770 2011. március 14. 19:41   Válasz erre: 5768
A jövõhéten!.:-(
    

infantri 5769 2011. március 14. 19:41   Válasz erre: 5767
Az ittasabbnak fáj a segge reggel.
    

SZICSU 5768 2011. március 14. 19:38  
�Kanyar!Mikor lehetne összerakni a blokkot?
    

kanyar 5767 2011. március 14. 19:38   Válasz erre: 5765
Ez mindig egyenesen arányos a szervezetbe bevitt alkohol szintjétõl!
    

dinne 5766 2011. március 14. 19:37   Válasz erre: 5765
Nem lehet mindenkinek olyan asszonya aki szeret motorozni, (meg kell oldani valahogy):-)
    

infantri 5765 2011. március 14. 19:36   Válasz erre: 5764
Szerinted ki hordja a nadrágot?
    

kanyar 5764 2011. március 14. 19:34   Válasz erre: 5763
Nem vagy elég következetes! Legközelebb parancsba adja, hogy engedd el :-)
    

dinne 5763 2011. március 14. 19:31   Válasz erre: 5762
Nem tudtam mást csinálni. Könyörgött:-)
    

kanyar 5762 2011. március 14. 19:28   Válasz erre: 5761
El engedted?
    

dinne 5761 2011. március 14. 19:21   Válasz erre: 5760
De este megy piálni.
    

infantri 5760 2011. március 14. 19:12   Válasz erre: 5759
Lehet egy kis melegségre vágyik...
    

dinne 5759 2011. március 14. 19:10   Válasz erre: 5758
Nem jön, dogozik.
    

kanyar 5758 2011. március 14. 19:08   Válasz erre: 5753
Ez azé van ,mert nem foglalkozol vele! :-)
    

kanyar 5757 2011. március 14. 19:06   Válasz erre: 5751
Nem UFO, valami más!
    

infantri 5756 2011. március 14. 19:01   Válasz erre: 5755
Nem vagyok párkapcsolati tanácsadó.;)
    

dinne 5755 2011. március 14. 18:58   Válasz erre: 5754
Felhívjam?
    

infantri 5754 2011. március 14. 18:53   Válasz erre: 5753
Fasirtba vagytok?:)
    

dinne 5753 2011. március 14. 18:52   Válasz erre: 5752
Már megint megcsal a céda?:-)
Fogalmam sincs különben.
    

infantri 5752 2011. március 14. 18:50   Válasz erre: 5751
Szerelmeddel mi van?Két napja nem volt itt.
    

dinne 5751 2011. március 14. 18:46   Válasz erre: 5748
Hali.
Mi ez UFO szem?
    

kanyar 5750 2011. március 14. 18:44  
Mit? :-D
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők