| dinne | 5849 | 2011. március 15. 19:24 | Válasz erre: 5846 |
|
Kedvet kaptam én is a fürdéshez. Megyek lemosom magamról a homokot.
|
| kanyar | 5848 | 2011. március 15. 19:23 |
|
Ha felszedi a vizet, azt csak a dobcsatlakozásánál tudja, de azt mindig tönkre esed!
|
| infantri | 5847 | 2011. március 15. 19:22 | Válasz erre: 5844 |
|
Hogy kerülhetett a kipufogóba víz? Olyan mély nem volt. |
| infantri | 5846 | 2011. március 15. 19:21 | Válasz erre: 5839 |
|
Ezért fura. Itt a pilóta hibázott. http://www.youtube.com/watch?v=B54AAqmQzIE |
| vaszabi | 5845 | 2011. március 15. 19:19 | Válasz erre: 5842 |
|
Látszik egy tüskés hát...akarom mondani egy zöld csíkos héj :-)
|
| vaszabi | 5843 | 2011. március 15. 19:17 | Válasz erre: 5840 |
|
király képek..jó hely ide egyszer aztán már tényleg el köll mennem ez egy mimisivatag !!!
|
| dinne | 5840 | 2011. március 15. 19:14 | Válasz erre: 5838 |
|
Ide. http://www.dropbox.com/gallery/12303082/1/2011-03-15?h=288323 remélem sikerült. |
| infantri | 5837 | 2011. március 15. 19:11 | Válasz erre: 5834 |
|
Most ki lett cserélve a kábelek. Beindult azt le állt önindítóval jöttem ki. |
| dinne | 5836 | 2011. március 15. 19:10 | Válasz erre: 5834 |
|
Valahol felszedi a vízet keményen. A kipúfogon deciszámra jött ki.
|
| dinne | 5833 | 2011. március 15. 19:08 | Válasz erre: 5827 |
|
Értem. Ezt se tudtam. Jó pap is holtig tanul. Hátmég a Dinnye:-)
|
| infantri | 5830 | 2011. március 15. 19:05 | Válasz erre: 5828 |
|
Egyet ugrott az a kép felment. Meg álltam a vízbe:( |
| vaszabi | 5827 | 2011. március 15. 19:02 | Válasz erre: 5825 |
|
Hogy tompitsa a rezgéseket amik a kis kacsódat érnék..érted dinnyu :-DDD
|
| infantri | 5826 | 2011. március 15. 19:00 | Válasz erre: 5824 |
|
Neked a felmenéshez kellett idõ. Ezt sitty-sutty megoldod. |
| infantri | 5822 | 2011. március 15. 18:57 |
|
Annyit szereltek,hogy netovább! Dinnye próbáld feltenni a képeket elküldtem. |
| vaszabi | 5821 | 2011. március 15. 18:55 | Válasz erre: 5819 |
|
Ja és ha a felsõ 6 lapfejûek vannak oda nekem van 4 db ;-)
|
| infantri | 5820 | 2011. március 15. 18:54 | Válasz erre: 5817 |
|
Azzal sokra megyek. Most próbálom küldeni Mariann gmail címérõl. |
| vaszabi | 5819 | 2011. március 15. 18:54 | Válasz erre: 5818 |
|
A kormány két tartója gumiba van ágyazva annak a két anyacsavarja alul van...a kormánytartó két ellendarabja 2-2 6lapfejû csavarral van lehúzatva. Ha a kormánybefogó áll furán az azért van mert a kormány egy esésnél az egyik oldali befogóban fordult egyet és elnyomta a gumibakos csavart ..álltalában elõre! Ha fellezítod a kormányt befogó csvarokat vissza lehet állítani egyenesbe ..csak azért tudom mert már nálam is elõfordult párszor a régi kormánynál ..míg végleg ki nem nyírtam :-) |
| dinne | 5818 | 2011. március 15. 18:47 | Válasz erre: 5816 |
|
Valami ezzel a kormánnyal akkor sincs rendben. Azt észrevettem menetközben hogy csálé. Kanyar mester is csak furcsán tudta rárakni a kézvédõket (nem ment fel szimmetrikusan). Ha mozgatom a kormányt a a lefogatásánál érzem kézzel hogy mozog a csavar (és mintha ferdén is lenne benne)
|
| dinne | 5817 | 2011. március 15. 18:43 | Válasz erre: 5809 |
|
Héten beüzemelek egy szervert ahová fel lehet tölteni.
|
| vaszabi | 5816 | 2011. március 15. 18:42 | Válasz erre: 5815 |
|
Mármint hol mozog ..mert ez gumiba van ágyazva!
|
| dinne | 5815 | 2011. március 15. 18:41 | Válasz erre: 5813 |
|
Azon a 20 éves szaron. mozog a kormány. Otthon visszaállítgattam a tükröket és akkor láttam hogy a kormány milliméterek mozog a lecsavarozási helyeken. A csavart nem tudtam jobban meghúzni mert egy kicsit meg van nyírva a feje. (ellenben az idom egyik rögzítését sikerült letörnöm) DE KURVVA JÓ VOLT VELE MENNI. (index kormány tükör lesz a köv csere) |
| vaszabi | 5812 | 2011. március 15. 18:35 | Válasz erre: 5811 |
|
Mi az hogy kicsit ? !!!! Nem kicsit nagyon..nagyon jó volt sokkot kaptál olyan jó :-D
|
| vaszabi | 5804 | 2011. március 15. 18:31 | Válasz erre: 5803 |
|
Ide én is akarok ez olyan mint a sivatag!!!!!!
|
| dinne | 5802 | 2011. március 15. 18:19 | Válasz erre: 5799 |
|
ÁÁÁ még béna vagyok. Az egy kerék se direct volt. Csak nagy gáz oszt elindul.
|
| vaszabi | 5801 | 2011. március 15. 18:18 | Válasz erre: 5799 |
|
Nagyon helyes ..ma félórás kerülõvel jöttem melóba ..kezd összeállni az útvonal!
|
| infantri | 5799 | 2011. március 15. 18:14 |
|
Dinnye ma sokat fejlõdött! Szabi téged homokon kinevet. Még egy kerekezett is a bányába!! |
| squirrel | 5794 | 2011. március 15. 09:06 | Válasz erre: 5793 |
|
Lamella csere mekkora anyagi vonzattal jár? :) Ha jól emlékszem, Lucas lamellákat láttam 15ezer ft körül. Az reális?
|
| Okta | 5792 | 2011. március 14. 22:44 | Válasz erre: 5791 |
|
Ááá, ne is mondd: ma 300km-t mentem aszfalton csúszó kuplunggal! Nyolcvan felett már csak a lejtõkben bízhattam... Ásványi Repsol után félszinti Motult raktam bele - már tavaly is csúszott egy-kétszer, de ez most kihozta belõle az "állatot"... :-) |
| kanyar | 5791 | 2011. március 14. 22:13 | Válasz erre: 5790 |
|
Ha kopott a lamella, vagy nem jó olaj van benne, akkor megcsúszhat. Az okozó cseréje fontos, mert az acél lamellák bánhatják! OK! |
| squirrel | 5790 | 2011. március 14. 21:39 |
|
Sziasztok! Volt már valakinek problémája a kuplunggal? Ma vettem észre, hogy intenzívebb gyorsításoknál 5ezres fordulat fölött néha megcsúszott a kuplung. Ezen lamella csere segít, vagy más lehet a baj? Kanyar: Karbi beállítás-szelepállítás még mindig áll, csak nehéz összehozni egy-két normális napot, amikor Bp-en vagyok. Április eleje lesz szerintem. :( |
| dinne | 5787 | 2011. március 14. 20:46 | Válasz erre: 5785 |
|
Viszont Nikon aksi van otthon. Nem tudom milyen géped van.
|
| dinne | 5785 | 2011. március 14. 20:39 | Válasz erre: 5784 |
|
Otthon nálam biztos nincs. A gyerekek 1-2 nap alatt elhasználják:-)
|
| dinne | 5781 | 2011. március 14. 20:28 | Válasz erre: 5780 |
|
Jó. Bár most elég kevés bót van nyitva. Mibe kell?
|
| infantri | 5780 | 2011. március 14. 20:25 | Válasz erre: 5779 |
|
Én is.Tudsz hozni ceruza elemet 2-4 db-ot? Elfelejtettem tölteni. |
| vaszabi | 5776 | 2011. március 14. 20:07 |
|
Na lelépek, kihasználom végre a szabadnapot és megyek a bratyómmal inni egyet.
|
| vaszabi | 5774 | 2011. március 14. 19:55 |
|
Annyi jó kis helyet találtam ma is ..elég lesz összefûzni valahogy a dolgot Nem lesz száguldozós tempó ..de annál technikásabb ..de nem durva csak olyan kis mókázós ;-) |
| vaszabi | 5773 | 2011. március 14. 19:52 |
|
Ma azért volt idõ m egy kis terepmókára ..szó szerint porzik a tankom 200m re a garázstól fogyott ki....
|
| kanyar | 5767 | 2011. március 14. 19:38 | Válasz erre: 5765 |
|
Ez mindig egyenesen arányos a szervezetbe bevitt alkohol szintjétõl!
|
| dinne | 5766 | 2011. március 14. 19:37 | Válasz erre: 5765 |
|
Nem lehet mindenkinek olyan asszonya aki szeret motorozni, (meg kell oldani valahogy):-)
|
| kanyar | 5764 | 2011. március 14. 19:34 | Válasz erre: 5763 |
|
Nem vagy elég következetes! Legközelebb parancsba adja, hogy engedd el :-)
|
| dinne | 5753 | 2011. március 14. 18:52 | Válasz erre: 5752 |
|
Már megint megcsal a céda?:-) Fogalmam sincs különben. |