25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 5949 2011. március 15. 21:12   Válasz erre: 5944
Láttam a bs-ben freestyle-ozni.
    

vaszabi 5948 2011. március 15. 21:11   Válasz erre: 5947
az a baj mindíg arcra hízok :-DDD
    

vaszabi 5947 2011. március 15. 21:11   Válasz erre: 5945
Na akkor nekem már csak 5cm kell nõnöm meg 5 kilót hízni :-D
    

vaszabi 5946 2011. március 15. 21:10   Válasz erre: 5942
Meg a rider is már párszor ..pár csavarral!
    

infantri 5945 2011. március 15. 21:10   Válasz erre: 5941
192 cm
87 kg
    

vaszabi 5944 2011. március 15. 21:09  
Ez se kutya http://www.youtube.com/watch?v=zGPrg38HDDw&feature=related
    

vaszabi 5943 2011. március 15. 21:09   Válasz erre: 5940
:-D
    

dinne 5942 2011. március 15. 21:08   Válasz erre: 5939
A vidi is profin össze van rakva.
    

dinne 5941 2011. március 15. 21:07   Válasz erre: 5936
Majd lefogyok, szerjzek egy kátéemet oszt úgy csapatok hogy csak na...., Á bazzeg megint csörög a vekker:-)
    

kanyar 5940 2011. március 15. 21:06   Válasz erre: 5938
Akkó ne segítsek :-(
    

kanyar 5939 2011. március 15. 21:06   Válasz erre: 5936
De jó pálya!
    

vaszabi 5938 2011. március 15. 21:05   Válasz erre: 5934
Ezért bukott meg a kommunizmus :-)
    

vaszabi 5937 2011. március 15. 21:02   Válasz erre: 5932
Hát akkor csak meg kéne tanulni ,az annya köcsögit !!!! :-DDD
    

infantri 5936 2011. március 15. 21:02   Válasz erre: 5933
Így e:
http://www.youtube.com/watch?v=8tBVczFB-ho&feature=related
    

dinne 5935 2011. március 15. 21:02   Válasz erre: 5933
Nekem csak az egyenlete súlyelosztás a jó, mert túlméretesre sikeredtem.:-)
    

kanyar 5934 2011. március 15. 21:02   Válasz erre: 5929
Az úttörõ ott segít ahol tud!
    

vaszabi 5933 2011. március 15. 21:01   Válasz erre: 5931
Majd megmutatod hogy kell ? :-D
    

dinne 5932 2011. március 15. 21:01   Válasz erre: 5931
És akkor mondják na itt van szabirály.
    

dinne 5931 2011. március 15. 21:00   Válasz erre: 5930
Ha a csomagtartón állsz kézen akko csak a hátsó terhelõdik és az elsõ nem koppan:-)
    

vaszabi 5930 2011. március 15. 20:58   Válasz erre: 5927
Az nem lesz ..már kidolgoztam a technikát ..dolgoztatom az elsõ helyett is a hátsót de ha sok a gödör egymás után akkor hiába!
    

vaszabi 5929 2011. március 15. 20:53   Válasz erre: 5925
Még jó hogy ilyen segítõkész emberek vannak itten kérem :-)
    

vaszabi 5928 2011. március 15. 20:52   Válasz erre: 5924
Melóba jövet a cross pályán kezdtem ..ott volt a CR-es haver meg pár mûmájer pénzeszsák ... mentem egyet a nagyvassal meglepõen jókat sikerült ugratni is ..már nem kopog a sárvédõ mert nincs de a teló párszor igen :-(
    

dinne 5927 2011. március 15. 20:52   Válasz erre: 5925
Szabinak tereptriciklije lessz akkó:-)
    

dinne 5926 2011. március 15. 20:51   Válasz erre: 5924
Az kurva jó volt. (Úgy szerettem volna ha az asszony mögöttem lett volna, sikítófrász lett vóna)
    

kanyar 5925 2011. március 15. 20:51   Válasz erre: 5921
Van nekem bontva. Tedd be a tied mellé! 2 mán nem lesz kevés!
    

infantri 5924 2011. március 15. 20:49   Válasz erre: 5921
Ma volt hullámvasút is.
    

dinne 5923 2011. március 15. 20:48   Válasz erre: 5919
egybõl kerékre áll még homokban is.:-)
    

infantri 5922 2011. március 15. 20:48   Válasz erre: 5920
Lefelé nem kell nyelezni.:)
    

vaszabi 5921 2011. március 15. 20:48   Válasz erre: 5919
Bár mostanában már az elsõ futómû olykor kevésnek tûnik :-(
    

dinne 5920 2011. március 15. 20:47   Válasz erre: 5916
Az elsõ nap nem akartam a domit szarrrá borogatni. amig még lefelé törõ alkatrészek lehetnek rajta.
    

vaszabi 5919 2011. március 15. 20:47   Válasz erre: 5917
Nekem mindíg bebizonyosodik ,hogy nem a domi gyenge !
    

kanyar 5918 2011. március 15. 20:46   Válasz erre: 5916
Tehát lesz ami lesz! :-)
    


infantri 5916 2011. március 15. 20:45   Válasz erre: 5913
Ott van hely és puha a placc.
Tehát?
    

vaszabi 5915 2011. március 15. 20:44   Válasz erre: 5913
Akkor nem kell csutka gát TÉÉÉÉÉÉÉ :-DDD
    

infantri 5914 2011. március 15. 20:43   Válasz erre: 5910
Lehet olyan szinten ûzni a sportot,hogy elkészülj.
Lapozz vissza mit írtak a sporttársak a HÓ guriga után.
    

dinne 5913 2011. március 15. 20:43   Válasz erre: 5911
Lefelé azért be voltam szarva.:-)
    

kanyar 5912 2011. március 15. 20:43   Válasz erre: 5910
A terepképességet se hagyd ki!
    

kanyar 5911 2011. március 15. 20:41   Válasz erre: 5905
Az nem baj! Tranyóval nehéz motorral könnyû! Janika megmondta! :-)
    

dinne 5910 2011. március 15. 20:41   Válasz erre: 5907
Naná hogy mosolygok. Azt vettem észre hogy ott ugyan sokszor nem kaptam levegõt, de most este közel sem vagyok annyira elkészülve. Ennyit számít az a mínusz pár kiló. (és nem a dinnyének ennyi mínuszt leadnia):-)
    

vaszabi 5909 2011. március 15. 20:39   Válasz erre: 5907
Sõt röhögve ;-)
    

vaszabi 5908 2011. március 15. 20:38   Válasz erre: 5906
Itt is lesz egy két homok emelkedõ.. nem durva ..csak itt meg nincs hely lendületet csak ügyeskedni.
    

infantri 5907 2011. március 15. 20:37   Válasz erre: 5905
Ezek után a rallyn mosolyogva mész.
    

infantri 5906 2011. március 15. 20:36   Válasz erre: 5904
Most kapott belõle ízelítõt.
    

dinne 5905 2011. március 15. 20:35   Válasz erre: 5903
Amikor felment akkor bizony tövig kellet csavarni a bajcát.
    

vaszabi 5904 2011. március 15. 20:34   Válasz erre: 5903
Ja és jókora lendület ;-)
    

vaszabi 5903 2011. március 15. 20:33   Válasz erre: 5901
Jó akkor GÁzGÁzGÁzGÁzGÁzgÁz :-)
    

vaszabi 5902 2011. március 15. 20:32   Válasz erre: 5898
És Tricolor traktorral jár :-DDDD
    

infantri 5901 2011. március 15. 20:32   Válasz erre: 5895
Egyenesbe ok.
De ott felfelé kevés.
    

vaszabi 5900 2011. március 15. 20:31   Válasz erre: 5898
Õ az Õ az!!!!!
    

vaszabi 5899 2011. március 15. 20:30   Válasz erre: 5896
Homok az lesz itt is , sõt nem is lesz más :-DDDD
    

dinne 5898 2011. március 15. 20:30   Válasz erre: 5897
Ki szorgosan gondozza a homokot, felássa, gereblyézi ...
    

vaszabi 5897 2011. március 15. 20:29   Válasz erre: 5894
Péter gazdától :-)
    

dinne 5896 2011. március 15. 20:28   Válasz erre: 5892
Csak a lendület és hangulat megmaradás törvénye érvényesült.
    

vaszabi 5895 2011. március 15. 20:28   Válasz erre: 5892
Homokban -4-5 ezer és GázGázGÁz!!!
    

infantri 5894 2011. március 15. 20:28   Válasz erre: 5891
Megkérdezhetted volna.
    

vaszabi 5893 2011. március 15. 20:27   Válasz erre: 5891
Ja olyan építész szemmel ;-)
    

infantri 5892 2011. március 15. 20:27   Válasz erre: 5890
Nem volt tempó.
    

dinne 5891 2011. március 15. 20:27   Válasz erre: 5890
Csak megnéztem hogy puha e a föld. És megfelelõ-e a víztartalma.
    

vaszabi 5890 2011. március 15. 20:26   Válasz erre: 5888
Akkor lett egy új árok a bányában :-)
    

dinne 5889 2011. március 15. 20:26   Válasz erre: 5887
A tükör nekem is kell. Mert láttál már hátrafelé pislogó dinnyét.?:-)
    

infantri 5888 2011. március 15. 20:25  
Ugrott egy hasast ma.
    

fóliás8 5887 2011. március 15. 20:23   Válasz erre: 5884
Nem mondta senki,hogy dobd a tükör után a forgalmit.
    

vaszabi 5886 2011. március 15. 20:23   Válasz erre: 5884
Nem szarozik az egy nyavajás indexen ha meglát motoron ülni egy dinnyét :-DDDDD
    

dinne 5885 2011. március 15. 20:22   Válasz erre: 5882
Csak legurulok róla, hogy megkeressem a gyökereimet.:-)
    

dinne 5884 2011. március 15. 20:21   Válasz erre: 5881
Csak van amit kér belõle a rend õre.
    

fóliás8 5883 2011. március 15. 20:21   Válasz erre: 5882
:)))))
    

vaszabi 5882 2011. március 15. 20:19   Válasz erre: 5881
Ilyet ne mondj neki!!!! Mert akkó õ se üljön vissza ha ledobja :-DDDDD
    

fóliás8 5881 2011. március 15. 20:18  
Dinnye,ami leesik a terepen az valszeg felesleges dolog.A domi az ilyen önszortírozós,ne pótold mert legközelebb megint ledobja.
    

dinne 5880 2011. március 15. 20:17   Válasz erre: 5877
Azt is lehet terepen, csak úgy igen büsztrá.:-)
    

vaszabi 5879 2011. március 15. 20:16   Válasz erre: 5878
Ja! Az alvósoknak már csak ez jut :-)
    

kanyar 5878 2011. március 15. 20:16   Válasz erre: 5877
Az is sport!
    

fóliás8 5877 2011. március 15. 20:14  
Na hi! Én meg jól bealudtam reggel,oszt mára csak a biciklizés maradt.
    

vaszabi 5876 2011. március 15. 20:14   Válasz erre: 5873
A horkolás csokkenti a lelkesedést :-DDDD
    

vaszabi 5875 2011. március 15. 20:13   Válasz erre: 5873
:-DDDDDD
    

vaszabi 5874 2011. március 15. 20:13   Válasz erre: 5869
tudod a homik között az egyik mindig domi(náns) :-DDD
    

dinne 5873 2011. március 15. 20:12   Válasz erre: 5872
Ilyen sokáig bírod szabi? Múltkor nem ez volt:-)
    

vaszabi 5872 2011. március 15. 20:11   Válasz erre: 5868
nem meg, agyon :-DDDD
    

dinne 5871 2011. március 15. 20:11   Válasz erre: 5869
Homok keveredett a tzerepmotorosok közé.:-)
    

vaszabi 5870 2011. március 15. 20:11   Válasz erre: 5866
Az egy olyan aszfaltmentes többféle anyagtípust magába foglaló burkolat ami a földfelszínt borítja..és a tzerepmotorosok szeretik :-)
    

kanyar 5869 2011. március 15. 20:10   Válasz erre: 5867
Ez domi vagy homi topik? :-)
    

dinne 5868 2011. március 15. 20:10   Válasz erre: 5867
És megb@szod a medvét?:-)
    

vaszabi 5867 2011. március 15. 20:09   Válasz erre: 5865
Ne félts édes tudod mekkora bottal járok :-DDD
    

kanyar 5866 2011. március 15. 20:08   Válasz erre: 5864
Az vajon mí?
    

dinne 5865 2011. március 15. 20:08   Válasz erre: 5864
Sötétben támadnak a paksi medvék:-)
    

vaszabi 5864 2011. március 15. 20:07  
De csak és kizárólag terepen :-)
    

vaszabi 5863 2011. március 15. 20:07   Válasz erre: 5862
Bizony
    

kanyar 5862 2011. március 15. 20:03   Válasz erre: 5861
Mész haza?
    

vaszabi 5861 2011. március 15. 20:01  
még másfél óra és motorozok :-)
    

vaszabi 5860 2011. március 15. 20:01   Válasz erre: 5859
A dinnyehéj is sáros :-)
    

dinne 5859 2011. március 15. 19:59   Válasz erre: 5857
Le. De azt sem magam miatt. Nekem jó lett volna sárosan is.:-)
    

infantri 5858 2011. március 15. 19:56   Válasz erre: 5855
Párszor járó motorral mostam meg se nyekkent.
    

kanyar 5857 2011. március 15. 19:56   Válasz erre: 5856
Tranyót lemostad?
    

dinne 5856 2011. március 15. 19:53   Válasz erre: 5853
Teljesen felesleges motort mosni, ha úgyis sáros lesz.:-)
    

kanyar 5855 2011. március 15. 19:51   Válasz erre: 5854
Mosás közben nem áll meg?
    

infantri 5854 2011. március 15. 19:48   Válasz erre: 5853
Mosásnál semmi gond.
    

vaszabi 5853 2011. március 15. 19:36   Válasz erre: 5852
Bár nekem is tesztelni kell még mert az utóbbi két mosásnál alig bírtam elindítani..azóta kábel +pipa csere..de lehet hogy csak nem szeret fürdeni :-)
    

vaszabi 5852 2011. március 15. 19:34   Válasz erre: 5851
Azt is szeressük a sok vizet :)
    

infantri 5851 2011. március 15. 19:28   Válasz erre: 5843
Az oda vezetõ út meg esõ után érdekes.
    

infantri 5850 2011. március 15. 19:26   Válasz erre: 5848
Aha.

    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők