| vaszabi | 5947 | 2011. március 15. 21:11 | Válasz erre: 5945 |
|
Na akkor nekem már csak 5cm kell nõnöm meg 5 kilót hízni :-D
|
| vaszabi | 5944 | 2011. március 15. 21:09 |
|
Ez se kutya http://www.youtube.com/watch?v=zGPrg38HDDw&feature=related
|
| dinne | 5941 | 2011. március 15. 21:07 | Válasz erre: 5936 |
|
Majd lefogyok, szerjzek egy kátéemet oszt úgy csapatok hogy csak na...., Á bazzeg megint csörög a vekker:-)
|
| vaszabi | 5937 | 2011. március 15. 21:02 | Válasz erre: 5932 |
|
Hát akkor csak meg kéne tanulni ,az annya köcsögit !!!! :-DDD
|
| infantri | 5936 | 2011. március 15. 21:02 | Válasz erre: 5933 |
|
Így e: http://www.youtube.com/watch?v=8tBVczFB-ho&feature=related |
| dinne | 5935 | 2011. március 15. 21:02 | Válasz erre: 5933 |
|
Nekem csak az egyenlete súlyelosztás a jó, mert túlméretesre sikeredtem.:-)
|
| dinne | 5931 | 2011. március 15. 21:00 | Válasz erre: 5930 |
|
Ha a csomagtartón állsz kézen akko csak a hátsó terhelõdik és az elsõ nem koppan:-)
|
| vaszabi | 5930 | 2011. március 15. 20:58 | Válasz erre: 5927 |
|
Az nem lesz ..már kidolgoztam a technikát ..dolgoztatom az elsõ helyett is a hátsót de ha sok a gödör egymás után akkor hiába!
|
| vaszabi | 5929 | 2011. március 15. 20:53 | Válasz erre: 5925 |
|
Még jó hogy ilyen segítõkész emberek vannak itten kérem :-)
|
| vaszabi | 5928 | 2011. március 15. 20:52 | Válasz erre: 5924 |
|
Melóba jövet a cross pályán kezdtem ..ott volt a CR-es haver meg pár mûmájer pénzeszsák ... mentem egyet a nagyvassal meglepõen jókat sikerült ugratni is ..már nem kopog a sárvédõ mert nincs de a teló párszor igen :-(
|
| dinne | 5926 | 2011. március 15. 20:51 | Válasz erre: 5924 |
|
Az kurva jó volt. (Úgy szerettem volna ha az asszony mögöttem lett volna, sikítófrász lett vóna)
|
| kanyar | 5925 | 2011. március 15. 20:51 | Válasz erre: 5921 |
|
Van nekem bontva. Tedd be a tied mellé! 2 mán nem lesz kevés!
|
| vaszabi | 5921 | 2011. március 15. 20:48 | Válasz erre: 5919 |
|
Bár mostanában már az elsõ futómû olykor kevésnek tûnik :-(
|
| dinne | 5920 | 2011. március 15. 20:47 | Válasz erre: 5916 |
|
Az elsõ nap nem akartam a domit szarrrá borogatni. amig még lefelé törõ alkatrészek lehetnek rajta.
|
| vaszabi | 5919 | 2011. március 15. 20:47 | Válasz erre: 5917 |
|
Nekem mindíg bebizonyosodik ,hogy nem a domi gyenge !
|
| kanyar | 5917 | 2011. március 15. 20:45 |
|
Ha gyenge a domi http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Hot-Cams-Stage-1-Cam-Camshaft-Honda-XR650L-93-08-/330382082761?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item4cec4e82c9 |
| infantri | 5914 | 2011. március 15. 20:43 | Válasz erre: 5910 |
|
Lehet olyan szinten ûzni a sportot,hogy elkészülj. Lapozz vissza mit írtak a sporttársak a HÓ guriga után. |
| kanyar | 5911 | 2011. március 15. 20:41 | Válasz erre: 5905 |
|
Az nem baj! Tranyóval nehéz motorral könnyû! Janika megmondta! :-)
|
| dinne | 5910 | 2011. március 15. 20:41 | Válasz erre: 5907 |
|
Naná hogy mosolygok. Azt vettem észre hogy ott ugyan sokszor nem kaptam levegõt, de most este közel sem vagyok annyira elkészülve. Ennyit számít az a mínusz pár kiló. (és nem a dinnyének ennyi mínuszt leadnia):-)
|
| vaszabi | 5908 | 2011. március 15. 20:38 | Válasz erre: 5906 |
|
Itt is lesz egy két homok emelkedõ.. nem durva ..csak itt meg nincs hely lendületet csak ügyeskedni.
|
| dinne | 5905 | 2011. március 15. 20:35 | Válasz erre: 5903 |
|
Amikor felment akkor bizony tövig kellet csavarni a bajcát.
|
| vaszabi | 5899 | 2011. március 15. 20:30 | Válasz erre: 5896 |
|
Homok az lesz itt is , sõt nem is lesz más :-DDDD
|
| dinne | 5898 | 2011. március 15. 20:30 | Válasz erre: 5897 |
|
Ki szorgosan gondozza a homokot, felássa, gereblyézi ...
|
| dinne | 5896 | 2011. március 15. 20:28 | Válasz erre: 5892 |
|
Csak a lendület és hangulat megmaradás törvénye érvényesült.
|
| dinne | 5891 | 2011. március 15. 20:27 | Válasz erre: 5890 |
|
Csak megnéztem hogy puha e a föld. És megfelelõ-e a víztartalma.
|
| dinne | 5889 | 2011. március 15. 20:26 | Válasz erre: 5887 |
|
A tükör nekem is kell. Mert láttál már hátrafelé pislogó dinnyét.?:-)
|
| fóliás8 | 5887 | 2011. március 15. 20:23 | Válasz erre: 5884 |
|
Nem mondta senki,hogy dobd a tükör után a forgalmit.
|
| vaszabi | 5886 | 2011. március 15. 20:23 | Válasz erre: 5884 |
|
Nem szarozik az egy nyavajás indexen ha meglát motoron ülni egy dinnyét :-DDDDD
|
| dinne | 5885 | 2011. március 15. 20:22 | Válasz erre: 5882 |
|
Csak legurulok róla, hogy megkeressem a gyökereimet.:-)
|
| vaszabi | 5882 | 2011. március 15. 20:19 | Válasz erre: 5881 |
|
Ilyet ne mondj neki!!!! Mert akkó õ se üljön vissza ha ledobja :-DDDDD
|
| fóliás8 | 5881 | 2011. március 15. 20:18 |
|
Dinnye,ami leesik a terepen az valszeg felesleges dolog.A domi az ilyen önszortírozós,ne pótold mert legközelebb megint ledobja.
|
| dinne | 5880 | 2011. március 15. 20:17 | Válasz erre: 5877 |
|
Azt is lehet terepen, csak úgy igen büsztrá.:-)
|
| fóliás8 | 5877 | 2011. március 15. 20:14 |
|
Na hi! Én meg jól bealudtam reggel,oszt mára csak a biciklizés maradt.
|
| vaszabi | 5874 | 2011. március 15. 20:13 | Válasz erre: 5869 |
|
tudod a homik között az egyik mindig domi(náns) :-DDD
|
| dinne | 5873 | 2011. március 15. 20:12 | Válasz erre: 5872 |
|
Ilyen sokáig bírod szabi? Múltkor nem ez volt:-)
|
| vaszabi | 5870 | 2011. március 15. 20:11 | Válasz erre: 5866 |
|
Az egy olyan aszfaltmentes többféle anyagtípust magába foglaló burkolat ami a földfelszínt borítja..és a tzerepmotorosok szeretik :-)
|
| vaszabi | 5867 | 2011. március 15. 20:09 | Válasz erre: 5865 |
|
Ne félts édes tudod mekkora bottal járok :-DDD
|
| dinne | 5859 | 2011. március 15. 19:59 | Válasz erre: 5857 |
|
Le. De azt sem magam miatt. Nekem jó lett volna sárosan is.:-)
|
| infantri | 5858 | 2011. március 15. 19:56 | Válasz erre: 5855 |
|
Párszor járó motorral mostam meg se nyekkent.
|
| dinne | 5856 | 2011. március 15. 19:53 | Válasz erre: 5853 |
|
Teljesen felesleges motort mosni, ha úgyis sáros lesz.:-)
|
| vaszabi | 5853 | 2011. március 15. 19:36 | Válasz erre: 5852 |
|
Bár nekem is tesztelni kell még mert az utóbbi két mosásnál alig bírtam elindítani..azóta kábel +pipa csere..de lehet hogy csak nem szeret fürdeni :-)
|