25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 6049 2011. március 19. 22:45   Válasz erre: 6046
A vizsgára vizet kell beletenni te kis butus, így mindjárt D tûzveszélyességi osztályba tartozik (mert vizet tárolsz vashordóban):-)
    

vaszabi 6048 2011. március 19. 22:43  
Itt történt az eset :-D
    

kanyar 6047 2011. március 19. 22:43   Válasz erre: 6045
Én jager! Te?
Egészségetekre!
    

kanyar 6046 2011. március 19. 22:42   Válasz erre: 6041
csak a vizsgáztatás a nehézség! A többi sima ügy!
    

dinne 6045 2011. március 19. 22:41  
Ja egészségetekre.:-)
    

dinne 6044 2011. március 19. 22:40   Válasz erre: 6043
Vagy a blokkot is átalakítja pálinkásra és akkor utána megyünk szigorúan a kipufogó mögött:-)
    

vaszabi 6043 2011. március 19. 22:39   Válasz erre: 6041
Nem kell kuli sem..kanyarnak már akkora a tankja az egyik felét simán feltankoljuk pálinkával ...majd néznek a helyiek mikor szívjuk ki a naftát a tankból és vigyorgunk :-DDD
    

dinne 6042 2011. március 19. 22:36   Válasz erre: 6040
Eltüntek a birkák!!
    

dinne 6041 2011. március 19. 22:35   Válasz erre: 6038
Kitaláltam a tutit ami minden problémára orvosságot ad. Csinálni kell egy motorkulit (szigorúan terepes kivitelben), belerakunk egy sörcsapot és egy pálinkarekeszt. és egy lánccal leföldeljük.:-)
    

kanyar 6040 2011. március 19. 22:35  
itvoltni

    

vaszabi 6039 2011. március 19. 22:33   Válasz erre: 6036
És a bárányok hallgatnak ?!
    

vaszabi 6038 2011. március 19. 22:32   Válasz erre: 6035
Õ hol nem cigizik...Szerintem csak ezért van sildes sisakja ..így esõben is és a parázs :-)
A be(töltés) esténként volt :-)
    

kanyar 6037 2011. március 19. 22:32   Válasz erre: 6035
Nem cigizett! Rosált!:-)
    

kanyar 6036 2011. március 19. 22:31   Válasz erre: 6033
És akkorát szolt, hogy még a birkák is szétrebbentek!
    

dinne 6035 2011. március 19. 22:29   Válasz erre: 6034
Milyen töltést érzett (sokféle van). Fogadjunk ott nem cigizett.:-)
    

vaszabi 6034 2011. március 19. 22:27   Válasz erre: 6033
Nem csak fent voltunk a felhõben ,és dörgött az ég egy nagyot Peti meg megszólalt ...B@zzeg éreztem magamon a töltést ..húzzunk innen lefelé!!!! :-)
    

dinne 6033 2011. március 19. 22:23   Válasz erre: 6031
És ráült az elektromos kisülésre?
    

dinne 6032 2011. március 19. 22:22   Válasz erre: 6030
Igen inni bármire lehet. Aztán a horkolókat elkergetjük.:-)
    

vaszabi 6031 2011. március 19. 22:22   Válasz erre: 6029
A Peti pólója feltöltõdött a hegytetõn ..mert villámlott :-D
    

vaszabi 6030 2011. március 19. 22:20   Válasz erre: 6028
De a szülinapomra is ihatunk, meg az újévre meg a rügyfakadásra meg a.....
    

dinne 6029 2011. március 19. 22:20   Válasz erre: 6026
Mi volt a stori. Ezt nem tudom?
    

dinne 6028 2011. március 19. 22:19   Válasz erre: 6025
Minden este buli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    

vaszabi 6027 2011. március 19. 22:18   Válasz erre: 6025
Nekem a névnapom lesz 28.-án....
    

vaszabi 6026 2011. március 19. 22:18   Válasz erre: 6009
Tudom ott szólt a jó kis zene :-D
Dinnye ez a hely tetszeni fog ..fõleg ha esik az esõ...de a Petinek addigra kell egy villámhárítót szegecselni a csizmájára :-D
    

kanyar 6025 2011. március 19. 22:16   Válasz erre: 6023
A Tiedét is!!!!!!!!
    

kanyar 6024 2011. március 19. 22:16   Válasz erre: 6022
Hámég jó hogy!!!!!!!!!! :-DDDDDDDDDD
    

vaszabi 6023 2011. március 19. 22:16  
Helló!!!!
    

dinne 6022 2011. március 19. 22:08   Válasz erre: 6021
Bele fog esni a szülinapom:-) Megünnepeljük egy kis nedûvel.
    

kanyar 6021 2011. március 19. 22:07   Válasz erre: 6020
Juli 18-31
    

dinne 6020 2011. március 19. 22:05   Válasz erre: 6018
Mikor is lesz az mester. Had ne keressem vissza, én is intézek szabit magamnak.
    

kanyar 6019 2011. március 19. 22:05   Válasz erre: 6017
Gyurunk! :-)
    

kanyar 6018 2011. március 19. 22:04   Válasz erre: 6004
Benne lesz az ez évibe! (is)
    

dinne 6017 2011. március 19. 22:03   Válasz erre: 6016
Gyurunk vazze.:-)
    

kanyar 6016 2011. március 19. 22:02   Válasz erre: 6015
És erõnlét, ami mán kisebb!!!
    

Brasil 6015 2011. március 19. 22:00   Válasz erre: 6011
Fiatalsag, bolondsag!
:-)
    

kanyar 6014 2011. március 19. 22:00   Válasz erre: 6013
Én is! :-)
    

dinne 6013 2011. március 19. 21:59   Válasz erre: 6012
Mindent meg akarok tanulni mester:-)
    

kanyar 6012 2011. március 19. 21:55   Válasz erre: 6006
Neked is meg kell tanulni lépcsõzni, gerendán gumin átkelni!:-O
    

kanyar 6011 2011. március 19. 21:53   Válasz erre: 6008
Bátraké a menet. 91-ben talán kipróbáltam volna, de most......
    

kanyar 6010 2011. március 19. 21:51   Válasz erre: 6005
KTJEM behányt?
    

kanyar 6009 2011. március 19. 21:46   Válasz erre: 6004
Ezt végig jártuk mi is! 6,15-nél lévõ helyen szálltunk meg.
    

Brasil 6008 2011. március 19. 21:26   Válasz erre: 6005
En ezen indultam 1991-ben: http://cerapio.com.br/piocera2011/midia-videos.php
    

Brasil 6007 2011. március 19. 21:26   Válasz erre: 6005
Braziliaban szuper motorozos helyek vannak es nagyon jo
terepmotor versenyek. Van ra eleg hely es valtozatos terep.

Pl.: https://picasaweb.google.com/www.africatwin.hu/BraziliaJericoacoara1990#
:-)
    

dinne 6006 2011. március 19. 20:50   Válasz erre: 6005
A házban lépcsõkkel a geci építész kibaszott velük a háromkarú lépcsõvel rendesen.:-)
    

vaszabi 6005 2011. március 19. 18:54  
Ez eszelõsen jó videó !!
http://www.youtube.com/watch?v=HpTAhx7_mxI&feature=related
    

vaszabi 6004 2011. március 19. 16:58  
Jó hely ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=IMA8XEVtMh0&feature=related
    

kanyar 6003 2011. március 19. 08:50   Válasz erre: 6002
Az aztán igazi bio zaj lenne!
    

vaszabi 6002 2011. március 18. 22:34   Válasz erre: 6001
Látod-látod mi megmondtuk :-)
A sírást nem mélyíteném..inkább babfõzelék utáni rotyogást kellene alárakni ..amit minimum 150 kg-os megapicsa ereget :-DDD

    

dinne 6001 2011. március 18. 22:21   Válasz erre: 5981
Jaj, de jó hogy szereztem egy ilyen "20 éves szart", mert se Africa,Pegaso,Big,vagy Freewind motorom nincsen. Akko most nem kell dominatoros barátot szereznem.:-).
Szabi a videónak megcsinálhatnád a terepes változatát. Csak a sírást el kéne mélyíteni. Az is fasza lenne:-)
    

kanyar 6000 2011. március 18. 21:45   Válasz erre: 5999
:-D
    

matador 5999 2011. március 18. 21:43   Válasz erre: 5998
Az jó mert akkor dolgozhatsz, ha nem kapsz levegõt bíza vészesen kevés idõd maradna, szóval légy csak egészséges.
    

kanyar 5998 2011. március 18. 21:41   Válasz erre: 5997
Azt én sem! :-) De levegõt kapok attól még!
    

matador 5997 2011. március 18. 21:39   Válasz erre: 5996
mit értesz? tán csak azt nem hogy még összeadni sem tudok.
    

kanyar 5996 2011. március 18. 21:35   Válasz erre: 5995
Értem én!
    

matador 5995 2011. március 18. 11:07   Válasz erre: 5993
fekete pontot,
vagy mint nemecsek ernõt csupa kisbötûvel feketén.
    

matador 5994 2011. március 18. 09:02   Válasz erre: 5993
jó reggelt!
miko gyûvõl felém a kávéért?
    

kanyar 5993 2011. március 18. 08:33   Válasz erre: 5979
Beírtam
    

vaszabi 5992 2011. március 17. 22:28   Válasz erre: 5991
Van Big-es barátom! :-)
Kösz a meghívást, de pont ekkor lesz egy Taki féle kihívás amit egyszerûen nem hagyhatok ki!
De a Dino Rallyn találkozunk ;-)
    

Okta 5991 2011. március 17. 22:04   Válasz erre: 5986
Súúúlyos! De jó. ;-)

Amúgy meg: Dominatoros vagy Dominatoros baráttal rendelkezõ tervezi, hogy eljön a Biges találkozónkra, Dömsödre? Április 15-17.
Jelezni a résztvételt itt lehet: http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9114026
    

infantri 5990 2011. március 17. 21:47   Válasz erre: 5987
Az kizárt dolog mer azt nem tudom.
    

kanyar 5989 2011. március 17. 21:33   Válasz erre: 5986
Hát ez beteg!
    

kanyar 5988 2011. március 17. 21:28   Válasz erre: 5987
EZT! :-)
    

pmakovi 5987 2011. március 17. 20:59   Válasz erre: 5982
Ezt hívják érdekbarátságnak?
    

vaszabi 5986 2011. március 17. 20:06  
Hehehe!Kicsit fárasztó de jó :-)
http://www.youtube.com/watch?v=5B_EgODaS-0&feature=player_embedded
    

vaszabi 5985 2011. március 17. 19:49   Válasz erre: 5984
Te nagyon coccos vagy ..neked nem kölll...de ne reklámozd :-)
    

vaszabi 5984 2011. március 17. 19:48   Válasz erre: 5982
Jó pénzzzzzzzéééééé :-D
    

vaszabi 5983 2011. március 17. 19:47  
Ja !!Ebéd Orfûn a Muskátli vendéglõben..és A kilátóról a környék megtekintése...Fakultatív programként még esetleg Máré várának megtekintése(idõfüggõ)!
A fekete tollú madár nevét viselõ emberektõl szeretném kérni az alu váltókar mellõzését :-DDDDD
    

infantri 5982 2011. március 17. 19:45   Válasz erre: 5981
Hol lehet szerezi dominátoros barátot?
Csak amíg igazol.
    

vaszabi 5981 2011. március 17. 19:30  
Az esetleg még érdeklõdõk miatt!
2011.04.09. Mecsek Túra
Az elõzõ évekhez hasonlóan a táv 230-250km Pakstól-Paksig
Találkozó a Paksi ÖMV kúton 9:00-kor.
az útvonal vegyes ..Paksnál kb20km terep, majd a tolnai "endúrópályánál" egy kis gyakorlás, és végül Kakasd-Szálka terepen...a többi rész aszfalt..amely sok szerpentint tartogat számunkra!
A terepszakaszok földes út +homok jellegûek, a technikásabb részeket mindenki maga vérmérsékletéhez mérten választhatja ,vagy kihagyhatja semmi sem kötelezõ! Az útvonal úgy lesz összerakva, hogy az útról letérünk páran keresni egy kis plusz kihívást..de szinte ugyan oda megyünk majd vissza..így a kevésbé megszállottak addig sziesztázhatnak egyet.
A túrához szükségeltetik egy Dominator..protekciósoknak elég Africa,Pegaso,Big,vagy Freewind ..de igazolniuk kell ,hogy rendelkeznek egy Dominatoros baráttal..ennek hiányában le kell tenniük a "Dominator a legjobb motor mégha 20 éves szar is" eskût és rituálisan elégetni egyéb típusú kétkerekûjüket!! :-DDDDDDDD

Várok mindenkit szeretettel: Mr. Big face :-DDDD
    

vaszabi 5980 2011. március 17. 17:28  
Ez kész! :-DDDDD
http://www.tesztmotor.hu/biztonsag/magazin/hasznalati-utasitas-motorosokhoz.html
    

misu62 5979 2011. március 17. 09:05   Válasz erre: 5978
ápr 18 regeel 9 óra.Segitek lebontani amit tudok.
    

kanyar 5978 2011. március 17. 08:55   Válasz erre: 5977
Még van!
    

misu62 5977 2011. március 17. 08:23   Válasz erre: 5974
Április 15-20 körûl van-e szabad idõpontod végérejárnánk az inditási problémámnak.
    

vaszabi 5976 2011. március 17. 08:18   Válasz erre: 5969
Az 5966-os hozzászólást erõsen és készülni :-)
    

vaszabi 5975 2011. március 17. 08:17  
Na jó reggelt vagy estét vagy mitt tudom én!
    

kanyar 5974 2011. március 17. 08:16   Válasz erre: 5973
Annak az a dolga! Nézd meg a szerviz könyvet!
    

misu62 5973 2011. március 17. 08:07   Válasz erre: 5972
Lötyög a tengelyen
    

kanyar 5972 2011. március 17. 08:05   Válasz erre: 5971
Hól?
    

misu62 5971 2011. március 17. 07:54   Válasz erre: 5969
Megvan kopva a tányér?

    

kanyar 5970 2011. március 17. 07:52   Válasz erre: 5968
Ja ránézésre semmi!
    

kanyar 5969 2011. március 17. 07:49   Válasz erre: 5968
Nem tudod mit kell nézni!
    

misu62 5968 2011. március 17. 06:48  
Jó reggelt szép napot mindenkinek !
Ezzel mi tõrtént ???????
http://www.youtube.com/watch?v=KCxjRCJgEvM&feature=related
    

vaszabi 5967 2011. március 16. 22:10   Válasz erre: 5966
Ja és a játszós részek többnyire egyszemélyesek...de figyelve a hölgyekre , minimálisak a séta-távok ,meg persze szukség lesz operatõrökre :-)
    

vaszabi 5966 2011. március 16. 22:08  
Ma megjártuk a paksi terep útvonal egy részét 2 személlyel az Atival (100+kg) jól teljesíthetõ.
Most már annyira összeállt a kép..hogy mindenki velünk tarthat ..még az is aki csak max földúton akar menni és semmi dúrvább.Mert úgy lesz az útvonal összerakva, hogy az útról letérünk páran keresni egy kis plusz kihívást..de szinte ugyan oda megyünk majd vissza..így a kevésbé megszállottak addig sziesztázhatnak egyet. Összesen 3-4 ilyen rész van ....egyenlõre!!!!!!
    

vaszabi 5965 2011. március 16. 18:19   Válasz erre: 5964
hogy én erre nem gondoltam :D
    

SZICSU 5964 2011. március 16. 08:03   Válasz erre: 5963
Vagy azt gondolta:Bakker...ekkora arcot még nem láttam!:-D
    

vaszabi 5963 2011. március 15. 22:47  
Sötétben mindig lassan járok az erdõben ..most is 2 õz futott át elõttem...egy kisebb meg állt velem szemben lassítok még mindig csak néz , lassítok 5m közel van egyszer csak beugrik az erdõbe...nem tudtam mire vélni..de már rájöttem ..nem tudott betelni a szép motorom látványával :-)
    

vaszabi 5962 2011. március 15. 21:25  
Jó éjt, vár a gép!!!!
    

infantri 5961 2011. március 15. 21:23  
Akkó cakát!
    

vaszabi 5960 2011. március 15. 21:22  
A paksi klubban volt.
http://www.motorrevu.hu/hirek/motokrosszob_paks__video
    

dinne 5959 2011. március 15. 21:17  
Cakát. Én is megyek ágyba kell rakni az apróságokat is. (ezek a büdös kölkök egyre kevésbe hallgatnak az anyjukra)
    

vaszabi 5958 2011. március 15. 21:16   Válasz erre: 5956
Úgy tûnt!
    

kanyar 5957 2011. március 15. 21:16  
Nacakát !
    

infantri 5956 2011. március 15. 21:15   Válasz erre: 5950
Van valami elképzelése a dologról.
    

vaszabi 5955 2011. március 15. 21:15   Válasz erre: 5953
:-DDD
    

vaszabi 5954 2011. március 15. 21:15   Válasz erre: 5951
A növésben kételkedem :-)
    

dinne 5953 2011. március 15. 21:15   Válasz erre: 5951
Az 5 kiló az biztos:-)
    

vaszabi 5952 2011. március 15. 21:15   Válasz erre: 5950
Persze, csak mert nem volt kedvem indulni :-DDD
    

kanyar 5951 2011. március 15. 21:14   Válasz erre: 5947
Fog az menni! :-)
    

vaszabi 5950 2011. március 15. 21:14   Válasz erre: 5949
Én a paksi pályán menni ..több mint egy kört vert a mezõnyre :-O

    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők