25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 5548 2011. március 9. 22:18   Válasz erre: 5547
Te ezt nem tudhatod...amilyen nagydarab olyan jó szûk :-DDDD
    

infantri 5547 2011. március 9. 22:17   Válasz erre: 5545
Egy állat ez a Dinnye jól elintézett!
Mindent kitalálsz,hogy a közelébe lehess!
    

fóliás8 5546 2011. március 9. 22:15   Válasz erre: 5545
Gyere,gyere!
    

vaszabi 5545 2011. március 9. 22:15  
Vazze nehogymá én ne legyek ott ha mindenki ottan terepel majd !!!!!!!!!!!44
    

vaszabi 5544 2011. március 9. 22:14   Válasz erre: 5543
Jaaa az lleeeeeehhhhhheeettttttt :-O
    

infantri 5543 2011. március 9. 22:12   Válasz erre: 5542
Sokkot kaptá azé!
    

vaszabi 5542 2011. március 9. 22:12   Válasz erre: 5538
Cakát ,de én kereknek láttam :-)
    

infantri 5541 2011. március 9. 22:08   Válasz erre: 5538
Hajrá!
    

fóliás8 5540 2011. március 9. 22:08   Válasz erre: 5538
cakát Dinnye.
    

fóliás8 5539 2011. március 9. 22:07   Válasz erre: 5537
Ezért veszek sötét plexit.
    

dinne 5538 2011. március 9. 22:07  
cakát srácok. hosszú vót a mai nap.
    

infantri 5537 2011. március 9. 22:06   Válasz erre: 5532
Neked azért nem köszönnek,mert olyan szép vagy!
Megvakulnak.
    

dinne 5536 2011. március 9. 22:05   Válasz erre: 5531
Végigrajzoltatjuk veled az egész társaságot. Vigyázz...
    

infantri 5535 2011. március 9. 22:05   Válasz erre: 5533
Mentem én transalpossal is:)
    

fóliás8 5534 2011. március 9. 22:04   Válasz erre: 5531
Hollominátor
    

dinne 5533 2011. március 9. 22:02   Válasz erre: 5530
Jó. De aki veled megy el motorozni az nem lehet díszpinty:-)
    

fóliás8 5532 2011. március 9. 22:02   Válasz erre: 5528
Jó hát én is hallottam már olyanról,hogy egy harleys visszaköszönt.
    

vaszabi 5531 2011. március 9. 22:02  
Holló a hollónak....
    

infantri 5530 2011. március 9. 22:01   Válasz erre: 5529
Harley-st nem ismerek.
BMW-st igen jó srácok.
    

fóliás8 5529 2011. március 9. 21:59   Válasz erre: 5526
BMW-s,Harley-s egy kutya.
    

infantri 5528 2011. március 9. 21:59  
Vagy Õ.

http://www.youtube.com/user/macko164#p/u/17/gdKcNZu39RQ
    

vaszabi 5527 2011. március 9. 21:58   Válasz erre: 5523
Azt már nem sõt könnyítek rajta, meg úgy szeretném elhozni a kipufogót is mint a dakar gépeken meg nagyobb tank meg..... de hát píz köllll hozzá!!!
    

dinne 5526 2011. március 9. 21:58   Válasz erre: 5524
A tipikus a manager. aki rendesen használj annak válljon becsületére.
    

fóliás8 5525 2011. március 9. 21:56  
Nekem ha sok pénzem lesz,lecserélem az olajat.Kb 10e van benne.
    

infantri 5524 2011. március 9. 21:55  
Õ egy tipikus gs felhasználó.

    

dinne 5523 2011. március 9. 21:55   Válasz erre: 5522
Raksz rá még egy vasat mi??:-)
    

vaszabi 5522 2011. március 9. 21:54   Válasz erre: 5516
Én meg ha sok pénzem lesz elõször is veszek féktárcsákat :-)
Különben meg majd folytatom a Dakardomi építését...egy jó kis elsõ teló kis tuning , sportkipuf, tele vagyok tervekkel..
    

dinne 5521 2011. március 9. 21:54   Válasz erre: 5519
Nem osztozom:-)
    

dinne 5520 2011. március 9. 21:53   Válasz erre: 5515
Láttam mán olyat aki belement.:-)
    

fóliás8 5519 2011. március 9. 21:53   Válasz erre: 5517
Édeshármas?!
    

dinne 5518 2011. március 9. 21:53   Válasz erre: 5517
Három van. Úgyhogy eléggé kétesélyes. Én a szentendrei úti (Budapest Motors) mellet vagyok 2 percre.
    

vaszabi 5517 2011. március 9. 21:49   Válasz erre: 5514
Gõzöm sincs csak hazafelé vezetek!
Majd holnap legyél tel. közelben és valahogy összehozzuk ;-)
    

vaszabi 5516 2011. március 9. 21:47   Válasz erre: 5513
Na a szomszéd sem endúrózni veszi!
    

infantri 5515 2011. március 9. 21:47   Válasz erre: 5513
Azzal nem mész bele.
Kivéve ha vagytok 8-10-en.
    

dinne 5514 2011. március 9. 21:47   Válasz erre: 5506
Melyik kereskedésbe mentek?
mert én pont egy BMW kereskedés mellet dolgozok.
    

dinne 5513 2011. március 9. 21:46   Válasz erre: 5512
Mert nagy mit az állat. Az nem szeded ki egyhamar a sárból...
    

infantri 5512 2011. március 9. 21:44   Válasz erre: 5511
Miért fazsság?
    

dinne 5511 2011. március 9. 21:43   Válasz erre: 5510
Majd ha nyerek a lotton. Bár az 1200 akkoris fazsság. Kurva nagy. 800-as az tetszik.
    

infantri 5510 2011. március 9. 21:41   Válasz erre: 5508
Vegyél bmw-t úgy még lehet esélyed.
    

vaszabi 5509 2011. március 9. 21:40   Válasz erre: 5508
Na elmész ám a ...dinnyeföldre
    

dinne 5508 2011. március 9. 21:39   Válasz erre: 5506
Szegény csávó:-). Az elõbb még azt mondtad szûkös az idõbeosztásod. Erre kiderül, hogy a szomszéddal is.:-)
    

vaszabi 5507 2011. március 9. 21:36   Válasz erre: 5506
Felvihetem!
    

vaszabi 5506 2011. március 9. 21:34   Válasz erre: 5504
holnap délelõtt 10körül úgy néz ki megyek Pestre mert a garázs szomszéd vett magának egy BMW1200GS ADV-t zsír újat....
    

dinne 5505 2011. március 9. 21:32   Válasz erre: 5502
tudtam én:-)
    

dinne 5504 2011. március 9. 21:32   Válasz erre: 5501
Köni köne, oszt reggel egy gyors gumicserével kezdünk mint a forma-1-ben??
    

fóliás8 5503 2011. március 9. 21:31   Válasz erre: 5499
Mehetünk!
    

infantri 5502 2011. március 9. 21:30   Válasz erre: 5500
Hátsó hibátlan.
    

vaszabi 5501 2011. március 9. 21:30   Válasz erre: 5500
Na mi van nem köll?
    

dinne 5500 2011. március 9. 21:29   Válasz erre: 5493
nehogy túl nagy legyen az elõnyöd.:-) Oszt fogadjunk hogy hátul akkora gombocok vannnak a gumiján, hogy aszfalton "zörögve" megy.:-)
    

infantri 5499 2011. március 9. 21:29   Válasz erre: 5496
Te 15.-én?
    

vaszabi 5498 2011. március 9. 21:29   Válasz erre: 5496
Láttad a rajzot?
    

infantri 5497 2011. március 9. 21:29   Válasz erre: 5494
Mindig az.Egy kis homok,sár,patak várható.
    

fóliás8 5496 2011. március 9. 21:28  
Ne legyetek lányok,én hányszor voltam slickkel.
    

vaszabi 5495 2011. március 9. 21:27   Válasz erre: 5493
Akkor az pont jó :-D
    

dinne 5494 2011. március 9. 21:26   Válasz erre: 5491
Akko solid lájtos???
    

infantri 5493 2011. március 9. 21:25   Válasz erre: 5492
Az elsõm most kb annyit ér mint a k-60.
    

vaszabi 5492 2011. március 9. 21:24   Válasz erre: 5490
Tudok adni egy jó k60-at elõre , hátra meg egy mich t63-at ami a hóbagjon hátul volt az enyémen...a conti escape-nél még mindíg jobbak !
    

infantri 5491 2011. március 9. 21:24   Válasz erre: 5490
Az elsõm nekem is kuka.

    

dinne 5490 2011. március 9. 21:19   Válasz erre: 5489
Nekem tuti nem bütykösöm még. Vége lett a pénztárcának:-(
    

infantri 5489 2011. március 9. 21:17   Válasz erre: 5488
Lehet valami más is.
    

dinne 5488 2011. március 9. 21:15   Válasz erre: 5477
Halásztelek, vagy valami más?
    

vaszabi 5487 2011. március 9. 21:12  
Bár 15.-én lehet pont nem melózok majd holnap megnézem ...Lehet az az egyik nap a 2-bõl a hónapban
    

dinne 5486 2011. március 9. 21:09   Válasz erre: 5484
15-én úgyse kell annyi áram:-)
    

infantri 5485 2011. március 9. 21:08   Válasz erre: 5483
Majd én megkérdezem.
Azt kitaláljuk mi legyen.
    

vaszabi 5484 2011. március 9. 21:07   Válasz erre: 5480
Ma cseréltem olajat , szelephézag rendben, szûrõ tiszta, gyújtókábel kicserélve, mi következik ebbõl....a napokban meg kell járatni az új olajat..már csak idõt kell találnom rá abból most kevés van!
    

dinne 5483 2011. március 9. 21:06   Válasz erre: 5482
Füzzük meg. Én nem füzöm mert azt félreérti:-)
    

infantri 5482 2011. március 9. 21:05   Válasz erre: 5479
Hátha jön Õ is.
    

vaszabi 5481 2011. március 9. 21:04   Válasz erre: 5479
aztán nekem vigyázzál rá ..a tükrök ne legyenek csutkára húzva !
    

dinne 5480 2011. március 9. 21:04   Válasz erre: 5477
Szabi meg majd csorgatja a nyálát.:DDDDDD
    

dinne 5479 2011. március 9. 21:03   Válasz erre: 5477
Nekem jó. Elõtte még simán beszélünk. Kanyar mestert kell meginterjúvolnom mikor tudom tõle elhozni a mocit.
    

vaszabi 5478 2011. március 9. 21:02   Válasz erre: 5476
belépték a domisapiensek híres táborába!
    

infantri 5477 2011. március 9. 21:01   Válasz erre: 5476
15.-én?
Elõtte kéne egyeztetni.

    

dinne 5476 2011. március 9. 20:59   Válasz erre: 5475
Nincs semmi királysapiens.:-)
    

vaszabi 5475 2011. március 9. 20:58  
Na mi van homosapiensek?
    

vaszabi 5474 2011. március 9. 20:58   Válasz erre: 5472
:-DDDDd
    

infantri 5473 2011. március 9. 20:56  
Lebuktatok!
    

dinne 5472 2011. március 9. 20:56   Válasz erre: 5471
Jajj ne ezt fájt. Semmi baja az alsó felemnek. Nem kell simogatni:-)
    

vaszabi 5471 2011. március 9. 20:55   Válasz erre: 5468
Gyere vissza te rib@nc még nem végeztem veled..hagyd azt a másik fíút :-DDDDD
    

dinne 5470 2011. március 9. 20:53   Válasz erre: 5469
ÁÁÁÁ dehogy, plátói a szerelem:-)
    

infantri 5469 2011. március 9. 20:49   Válasz erre: 5468
Azt hittem megint Szabival buzultok.
    

dinne 5468 2011. március 9. 20:48   Válasz erre: 5467
Hali
    

infantri 5467 2011. március 9. 20:39  
Helló!
Szabi,Dinnye?

    

misu62 5466 2011. március 9. 20:29  
Szia Kanyar?
Hogy tudnánk megoldani a hengerfejes dolgot ugy,hogy reggel megyek este meg jövök. Kb mennyibe kerülne.
    

kanyar 5465 2011. március 9. 20:14   Válasz erre: 5460
Így van!
    

kanyar 5464 2011. március 9. 20:14   Válasz erre: 5463
OK!
    

stardognx650 5463 2011. március 9. 18:20  
szia kanyar!
ma adtam fel a postán.az alaplappal együtt.kérlek a szimeringet ne felejtsd el küldeni majd
üdv Bálint
    

misu62 5462 2011. március 9. 13:16  
Ebbõl kanyar mester lessz
    

teki70 5461 2011. március 9. 12:49  
Freewind akart lenni.
    

teki70 5460 2011. március 9. 12:48   Válasz erre: 5459
Leállításkor az enyém is csattan tízbõl legalább hétszer.Ez szerintem természetes,eddig minden motorom csinálta.Gondolom a fõtengelyt ellenkezõirányba visszalökõ dugattyú okozza.Egyhengereseknél szinte törvényszerû.A Frrewindben állítólag van valami "kuplung féle"ami megakadályozza.(Ha hülyeséget írok,majd Kanyar mester kijavít!)
Az indíthatóságot nekem nem befolyásolja.
    

misu62 5459 2011. március 9. 12:38  
Leállitások után két különbözö hang a szabfutotól.Az egyik csattanásszerû után rosszabbul, a másik halk kottyanás után pöcc röff . Ez mitõl van ?
Tiéd is ilyen?
    

teki70 5458 2011. március 9. 12:37   Válasz erre: 5457
Passz!Így használom már kb.két éve.
    

misu62 5457 2011. március 9. 12:32  
Ez nem a cdi betegsége.
    

teki70 5456 2011. március 9. 12:28   Válasz erre: 5454
Én nem kötöttem ki,felhajtva indítom.Ha beindult,utána már le lehet hajtani,attól nem áll le.Csak indításnál vacakol.Meg lehet szokni.
    

misu62 5455 2011. március 9. 12:19  
Kikéne mérni a generatort lehet a jelado is.
    

misu62 5454 2011. március 9. 12:16  
Szia!
Igazság szerint ezt még nem probáltam.Mindig melegitem indulás elõtt egy kicsit sztenderen.Ezt a kapcsolot hogy lehet kikötni.köszi
    

teki70 5453 2011. március 9. 11:59   Válasz erre: 5435
Szia!
Oldalsztenderen indítod?Nekem akkor csinálta ezt a lövöldözést.Néha adott egy-egy szikrát,olyankor lõtt egy kqrva nagyot. Rossz a kapcsoló,amióta felhajtott sztenderrel indítok,pöcc-röff.
Egy próbát megér.....
    

misu62 5452 2011. március 9. 08:19  
Jó munkát! üdv
    

misu62 5451 2011. március 9. 08:17  
Persze nem a tiedhez képest hanem a dörzsarazás után lett állatabb.
    

kanyar 5450 2011. március 9. 08:16  
Megyek dologra!
    

kanyar 5449 2011. március 9. 08:16   Válasz erre: 5447
Ha mindig nyitva volt akkor nem indul! De lehet beégve!
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők