| vaszabi | 5548 | 2011. március 9. 22:18 | Válasz erre: 5547 |
|
Te ezt nem tudhatod...amilyen nagydarab olyan jó szûk :-DDDD
|
| infantri | 5547 | 2011. március 9. 22:17 | Válasz erre: 5545 |
|
Egy állat ez a Dinnye jól elintézett! Mindent kitalálsz,hogy a közelébe lehess! |
| vaszabi | 5545 | 2011. március 9. 22:15 |
|
Vazze nehogymá én ne legyek ott ha mindenki ottan terepel majd !!!!!!!!!!!44
|
| infantri | 5537 | 2011. március 9. 22:06 | Válasz erre: 5532 |
|
Neked azért nem köszönnek,mert olyan szép vagy! Megvakulnak. |
| dinne | 5536 | 2011. március 9. 22:05 | Válasz erre: 5531 |
|
Végigrajzoltatjuk veled az egész társaságot. Vigyázz...
|
| dinne | 5533 | 2011. március 9. 22:02 | Válasz erre: 5530 |
|
Jó. De aki veled megy el motorozni az nem lehet díszpinty:-)
|
| fóliás8 | 5532 | 2011. március 9. 22:02 | Válasz erre: 5528 |
|
Jó hát én is hallottam már olyanról,hogy egy harleys visszaköszönt.
|
| vaszabi | 5527 | 2011. március 9. 21:58 | Válasz erre: 5523 |
|
Azt már nem sõt könnyítek rajta, meg úgy szeretném elhozni a kipufogót is mint a dakar gépeken meg nagyobb tank meg..... de hát píz köllll hozzá!!!
|
| dinne | 5526 | 2011. március 9. 21:58 | Válasz erre: 5524 |
|
A tipikus a manager. aki rendesen használj annak válljon becsületére.
|
| vaszabi | 5522 | 2011. március 9. 21:54 | Válasz erre: 5516 |
|
Én meg ha sok pénzem lesz elõször is veszek féktárcsákat :-) Különben meg majd folytatom a Dakardomi építését...egy jó kis elsõ teló kis tuning , sportkipuf, tele vagyok tervekkel.. |
| dinne | 5518 | 2011. március 9. 21:53 | Válasz erre: 5517 |
|
Három van. Úgyhogy eléggé kétesélyes. Én a szentendrei úti (Budapest Motors) mellet vagyok 2 percre.
|
| vaszabi | 5517 | 2011. március 9. 21:49 | Válasz erre: 5514 |
|
Gõzöm sincs csak hazafelé vezetek! Majd holnap legyél tel. közelben és valahogy összehozzuk ;-) |
| infantri | 5515 | 2011. március 9. 21:47 | Válasz erre: 5513 |
|
Azzal nem mész bele. Kivéve ha vagytok 8-10-en. |
| dinne | 5514 | 2011. március 9. 21:47 | Válasz erre: 5506 |
|
Melyik kereskedésbe mentek? mert én pont egy BMW kereskedés mellet dolgozok. |
| dinne | 5513 | 2011. március 9. 21:46 | Válasz erre: 5512 |
|
Mert nagy mit az állat. Az nem szeded ki egyhamar a sárból...
|
| dinne | 5511 | 2011. március 9. 21:43 | Válasz erre: 5510 |
|
Majd ha nyerek a lotton. Bár az 1200 akkoris fazsság. Kurva nagy. 800-as az tetszik.
|
| dinne | 5508 | 2011. március 9. 21:39 | Válasz erre: 5506 |
|
Szegény csávó:-). Az elõbb még azt mondtad szûkös az idõbeosztásod. Erre kiderül, hogy a szomszéddal is.:-)
|
| vaszabi | 5506 | 2011. március 9. 21:34 | Válasz erre: 5504 |
|
holnap délelõtt 10körül úgy néz ki megyek Pestre mert a garázs szomszéd vett magának egy BMW1200GS ADV-t zsír újat....
|
| dinne | 5504 | 2011. március 9. 21:32 | Válasz erre: 5501 |
|
Köni köne, oszt reggel egy gyors gumicserével kezdünk mint a forma-1-ben??
|
| dinne | 5500 | 2011. március 9. 21:29 | Válasz erre: 5493 |
|
nehogy túl nagy legyen az elõnyöd.:-) Oszt fogadjunk hogy hátul akkora gombocok vannnak a gumiján, hogy aszfalton "zörögve" megy.:-)
|
| vaszabi | 5492 | 2011. március 9. 21:24 | Válasz erre: 5490 |
|
Tudok adni egy jó k60-at elõre , hátra meg egy mich t63-at ami a hóbagjon hátul volt az enyémen...a conti escape-nél még mindíg jobbak !
|
| dinne | 5490 | 2011. március 9. 21:19 | Válasz erre: 5489 |
|
Nekem tuti nem bütykösöm még. Vége lett a pénztárcának:-(
|
| vaszabi | 5487 | 2011. március 9. 21:12 |
|
Bár 15.-én lehet pont nem melózok majd holnap megnézem ...Lehet az az egyik nap a 2-bõl a hónapban
|
| infantri | 5485 | 2011. március 9. 21:08 | Válasz erre: 5483 |
|
Majd én megkérdezem. Azt kitaláljuk mi legyen. |
| vaszabi | 5484 | 2011. március 9. 21:07 | Válasz erre: 5480 |
|
Ma cseréltem olajat , szelephézag rendben, szûrõ tiszta, gyújtókábel kicserélve, mi következik ebbõl....a napokban meg kell járatni az új olajat..már csak idõt kell találnom rá abból most kevés van!
|
| vaszabi | 5481 | 2011. március 9. 21:04 | Válasz erre: 5479 |
|
aztán nekem vigyázzál rá ..a tükrök ne legyenek csutkára húzva !
|
| dinne | 5479 | 2011. március 9. 21:03 | Válasz erre: 5477 |
|
Nekem jó. Elõtte még simán beszélünk. Kanyar mestert kell meginterjúvolnom mikor tudom tõle elhozni a mocit.
|
| dinne | 5472 | 2011. március 9. 20:56 | Válasz erre: 5471 |
|
Jajj ne ezt fájt. Semmi baja az alsó felemnek. Nem kell simogatni:-)
|
| vaszabi | 5471 | 2011. március 9. 20:55 | Válasz erre: 5468 |
|
Gyere vissza te rib@nc még nem végeztem veled..hagyd azt a másik fíút :-DDDDD
|
| misu62 | 5466 | 2011. március 9. 20:29 |
|
Szia Kanyar? Hogy tudnánk megoldani a hengerfejes dolgot ugy,hogy reggel megyek este meg jövök. Kb mennyibe kerülne. |
| stardognx650 | 5463 | 2011. március 9. 18:20 |
|
szia kanyar! ma adtam fel a postán.az alaplappal együtt.kérlek a szimeringet ne felejtsd el küldeni majd üdv Bálint |
| teki70 | 5460 | 2011. március 9. 12:48 | Válasz erre: 5459 |
|
Leállításkor az enyém is csattan tízbõl legalább hétszer.Ez szerintem természetes,eddig minden motorom csinálta.Gondolom a fõtengelyt ellenkezõirányba visszalökõ dugattyú okozza.Egyhengereseknél szinte törvényszerû.A Frrewindben állítólag van valami "kuplung féle"ami megakadályozza.(Ha hülyeséget írok,majd Kanyar mester kijavít!) Az indíthatóságot nekem nem befolyásolja. |
| misu62 | 5459 | 2011. március 9. 12:38 |
|
Leállitások után két különbözö hang a szabfutotól.Az egyik csattanásszerû után rosszabbul, a másik halk kottyanás után pöcc röff . Ez mitõl van ? Tiéd is ilyen? |
| teki70 | 5456 | 2011. március 9. 12:28 | Válasz erre: 5454 |
|
Én nem kötöttem ki,felhajtva indítom.Ha beindult,utána már le lehet hajtani,attól nem áll le.Csak indításnál vacakol.Meg lehet szokni.
|
| misu62 | 5454 | 2011. március 9. 12:16 |
|
Szia! Igazság szerint ezt még nem probáltam.Mindig melegitem indulás elõtt egy kicsit sztenderen.Ezt a kapcsolot hogy lehet kikötni.köszi |
| teki70 | 5453 | 2011. március 9. 11:59 | Válasz erre: 5435 |
|
Szia! Oldalsztenderen indítod?Nekem akkor csinálta ezt a lövöldözést.Néha adott egy-egy szikrát,olyankor lõtt egy kqrva nagyot. Rossz a kapcsoló,amióta felhajtott sztenderrel indítok,pöcc-röff. Egy próbát megér..... |
| misu62 | 5451 | 2011. március 9. 08:17 |
|
Persze nem a tiedhez képest hanem a dörzsarazás után lett állatabb.
|
| kanyar | 5449 | 2011. március 9. 08:16 | Válasz erre: 5447 |
|
Ha mindig nyitva volt akkor nem indul! De lehet beégve!
|