25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 5448 2011. március 9. 08:14   Válasz erre: 5445
Kb így!
    

misu62 5447 2011. március 9. 08:14  
Vagy a kipuff szelep beégett hogy mindig nyitva volt.
    

kanyar 5446 2011. március 9. 08:14   Válasz erre: 5444
Mihez képest erõs? Ez nem szokványos csak ha sokszor mozdul visszafelé a fõtengely. Az meg beállítási hiba volt.Sokan csak felrakják a sportdobot és azt hiszik kész, nincs más teendõ! Nagyon tévednek!
    

misu62 5445 2011. március 9. 08:11  
Ha elvan repedve a hfej az hogy jelenkezik
    

misu62 5444 2011. március 9. 08:10  
Amugy erõs nyomatékos megy mint állat.Ora szerint 31000-nél tönkre ment a szabfuto valami van?
    

kanyar 5443 2011. március 9. 08:08   Válasz erre: 5442
Le kéne venni a hengerfejet, és megnézni a szelepeket!
    

misu62 5442 2011. március 9. 08:07  
Nálam kb 7000 km
    

kanyar 5441 2011. március 9. 08:03   Válasz erre: 5439
De!
    

kanyar 5440 2011. március 9. 08:03   Válasz erre: 5438
Szia!Ha 5 körül van az kevés! 6-6,5 között kell lennie. sokat ment már azzal a dobbal?
    

misu62 5439 2011. március 9. 08:00  
Nem kéne belekukkantani a hengerfejbe mivel ezekkel a dobokkal használta az olasz.
    

misu62 5438 2011. március 9. 07:56  
Tavaly mértél kompressziot 5 körül volt.Nem vagyok vele megelégedve nem eszi az olajat nem is füstõl.
    

misu62 5437 2011. március 9. 07:52  
Szia Kanyar!
Hogy szokták megmérni.
    

kanyar 5436 2011. március 9. 07:45   Válasz erre: 5435
Nyomásveszteséget kéne mérni benne, nincs e gond valamelyik szeleppel!
    

misu62 5435 2011. március 8. 22:50  
Ja még annyit a mai inditásrol a kipuff durrant egy nagyot ahogy tekerte.Valami nem jó.
üdv
    

misu62 5434 2011. március 8. 22:46  
Majd folytatjuk.
Cakát Kanyar.
    

misu62 5433 2011. március 8. 22:39  
Minden tavasszal 0,10-0,12a kipuff.Mikor megvettem a kipuff szelep mindig nyitva volt a szab futo miatt.Szerintem nem használt neki.Ez milyen bajt okozhat.
    

misu62 5432 2011. március 8. 22:35  
Miota láttad semmit, õsszel vettem uj cdit ettõl is vártam javulást de nem.
    

kanyar 5431 2011. március 8. 22:34   Válasz erre: 5430
Lett állítva szelep?
    

kanyar 5430 2011. március 8. 22:33   Válasz erre: 5429
Mi változott miota láttam? nem a hideg ugye?
    

misu62 5429 2011. március 8. 22:30  
Szivatoval is ahogy beindul gázt neki.
    

misu62 5428 2011. március 8. 22:29  
Ezek szerint nincs értelme fuvokázni!
    

kanyar 5427 2011. március 8. 22:26   Válasz erre: 5424
Szivatóval adsz gázt?
    

kanyar 5426 2011. március 8. 22:25   Válasz erre: 5424
Nem állítható csak a sufniban.
    

kanyar 5425 2011. március 8. 22:24   Válasz erre: 5419
A nyitott dob kicsit több anyagot igényel indításkor mert a gyári karbinak nem túl elõnyös! Azt már írtam hogy nyitott sportdobhoz nem túl jó a gyári karbi!! Ennyi ..nyûg" bele fér! ha kell a hangja.
    

misu62 5424 2011. március 8. 22:23  
Általában majdnem mindig gázt adok mikor beindul mert máskép leáll.Ennek van elõgyujtása és állithato.
    

dinne 5423 2011. március 8. 22:22   Válasz erre: 5420
És csinálok rajta endurópályát. Aki elgázol egy dinnyét, annak vágunk 1 centit a gumijából.:-)
    

dinne 5422 2011. március 8. 22:20   Válasz erre: 5420
Köszönöm. Jó paraszt módjára bevetem dinnyemaggal.:-)
    

kanyar 5421 2011. március 8. 22:18   Válasz erre: 5419
Ha nagyobb lenne a kelleténél nem kéne a szivató!
20 perc után 5 fokban kell a szivató!
    

vaszabi 5420 2011. március 8. 22:13   Válasz erre: 5418
Nagyon helyes alattvalói hozzáállás ..ezért adományozok neked 2ha dinnye földet.
    

misu62 5419 2011. március 8. 22:08  
A mocin k&n lev szûrõ és marving dobok vannak.Tavaly azt montad az alapjárati fuvoka egy kicsit nagyobbra sikerült.
    

dinne 5418 2011. március 8. 22:06   Válasz erre: 5416
valaki még dolgozik. Csak közben kitekint ide is, hogy befögjön ide, nehogy szabikirálynak egyedül kelljen beszélgetnie.:-)
    

misu62 5417 2011. március 8. 22:03  
pL:Ma leállitás után 20 percel szivato nélkül nem csak szivatoval 4-5 tekerés .pedig üzemmeleg volt.
    

vaszabi 5416 2011. március 8. 22:02   Válasz erre: 5415
Pizsipartyznak :-)
    

kanyar 5415 2011. március 8. 22:01  
Eltüntetekcakát!
    


kanyar 5413 2011. március 8. 21:56   Válasz erre: 5409
Mi a panasz?
    

vaszabi 5412 2011. március 8. 21:55   Válasz erre: 5411
Ez profin leírtad már szinte hallom is ..szépen magasan cseng C-dúr -ban :-D
    

kanyar 5411 2011. március 8. 21:55   Válasz erre: 5405
Jujúúújúúúj!!!!
    

kanyar 5410 2011. március 8. 21:54   Válasz erre: 5403
Én sem bírom!!!!
    

misu62 5409 2011. március 8. 21:48  
Kanyar!
Nem szeretem ahogy indul a moci. Vagy elektromos problém,vagy a fuvukákat tovább dörzsárazni???.
Cdi ,trafó,gyertya,gyujtáskapcsoló,szivocsonk csere ujra.
Mi lehet?
    

vaszabi 5408 2011. március 8. 21:47  
Agresszív kismalac utolsó mondata:....Te meg ki a tököm vagy itt hogy bundában szeded a málnát ...
    

vaszabi 5407 2011. március 8. 21:46   Válasz erre: 5406
NEEEEEeeeem inkább Jaj Jajjajj támadó kardfogú méhecske... Á errõl jut eszembe hogy menekült meg nyuszika a kardfogú tigristõl ....hé tigris nézd leetted magad :-)
    

dinne 5406 2011. március 8. 21:42   Válasz erre: 5405
Aranyos kis méhecske?,:-)
    

vaszabi 5405 2011. március 8. 21:40   Válasz erre: 5403
Sziszit kérdezd meg egyszer mit gondol a sárga fekete színrõl..fõleg ha zümmög és repül :-)
    

vaszabi 5404 2011. március 8. 21:39   Válasz erre: 5401
Mi vagy te védõ ügyvéd
    

dinne 5403 2011. március 8. 21:39   Válasz erre: 5402
A szint mint sárgát szeretem (fõleg feketével kombinálva). De a sárga dinnye az phfffffujjj.
    

vaszabi 5402 2011. március 8. 21:37   Válasz erre: 5399
A régi motorod is sárgás ..nincs az alján egy made in china felirat....
    

dinne 5401 2011. március 8. 21:37   Válasz erre: 5400
Az szakmai dolog volt. Az nem ér.:-)
    

vaszabi 5400 2011. március 8. 21:36   Válasz erre: 5398
Te beszélsz emlegetsz itt 3 sárgát :-)))) Mekkora labda ..és lecsapás 15 semmi :-)))
    

dinne 5399 2011. március 8. 21:35   Válasz erre: 5398
Igen. Utálom a sárgákat (a szagát sem bírom)
    

kanyar 5398 2011. március 8. 21:34   Válasz erre: 5396
Mi vagy te? Rasszista?
    

kanyar 5397 2011. március 8. 21:33   Válasz erre: 5394
Nem, hanem a 3 sárga vezetéken ami a bal dekli alól jön ki.
    

dinne 5396 2011. március 8. 21:33   Válasz erre: 5395
Már most eltünt a sima (normál zöld), helyette csak csíkos van.
    

vaszabi 5395 2011. március 8. 21:27   Válasz erre: 5393
Akkor már a dinnye is kínai lesz :-)
    

misu62 5394 2011. március 8. 21:24  
Szia kanyar!
Hol tudom pontosan megmerni a generator ellenállását.Az a kábel amelyik megy a trafohoz?
    

dinne 5393 2011. március 8. 21:22   Válasz erre: 5392
Pár év múlva nem kell ahhoz fáradtnak lenni sem.
    

vaszabi 5392 2011. március 8. 21:20   Válasz erre: 5387
Majd te is meglátod ha elég fáradt leszel még kis Kínaiakat is látni fogsz :-))))
    

vaszabi 5391 2011. március 8. 21:18   Válasz erre: 5381
Kicsi husi eddzél mert rád uszítom a Steiner Kristófot és a te kondiddal hamar utólér ...és akkor hajaj meg hujjúújjjj neked :-D
    

kanyar 5390 2011. március 8. 21:17   Válasz erre: 5388
Hát! Ebben bíztam!
    

kanyar 5389 2011. március 8. 21:16   Válasz erre: 5386
Hát szele van bõven!!!:-DDDD
    

infantri 5388 2011. március 8. 21:16   Válasz erre: 5385
Régimódi vagyok.Nem hajtok a fiukra.
    

kanyar 5387 2011. március 8. 21:15   Válasz erre: 5384
Szegedfelé rizsföld? ne igyál ennyit! Ez kóros!
    

vaszabi 5386 2011. március 8. 21:15   Válasz erre: 5385
Á még a kék osztrigában is csak azt mondanák róla ..hogy bolond lyukból bolond (vagy büdös) szél fúj :-D
    

kanyar 5385 2011. március 8. 21:14   Válasz erre: 5383
Mé? Te könnyû préda lennél? :-D
    

vaszabi 5384 2011. március 8. 21:12   Válasz erre: 5379
1000m -rõl is meghallom ha csobban egy dinnye :-)
vagy ha ugrik egy delfin a rizsföldön szeged felé :-)
    

infantri 5383 2011. március 8. 21:10   Válasz erre: 5381
Nehezen adja be a derekát?
    

vaszabi 5382 2011. március 8. 21:09   Válasz erre: 5377
Ja és nem csinált rajta semmit!!!
A haver is olyan gazdag gyerek mint mi, és tök örült hogy itt ott kiverte a rozsda a nehezen összekuporgatott gépét a rozsda.

    

dinne 5381 2011. március 8. 21:09   Válasz erre: 5380
Húztam, de nem akarta.:-)
    

infantri 5380 2011. március 8. 21:08   Válasz erre: 5379
Te már kapaszkodtál belé.
    

dinne 5379 2011. március 8. 21:07   Válasz erre: 5374
Szabikirály ugyanmár. Olyan füle van hogy ihaj.:-)
    

vaszabi 5378 2011. március 8. 21:07   Válasz erre: 5376
Ez meg micsoda ..és különben is hol a révész ? :-D
    

vaszabi 5377 2011. március 8. 21:06  
Elvitte szerelõhöz egy évig nála volt(valami harley szerelõ)és az meg kint hagyta ..le se takarta ott állt a hóba fagyba igényes fickó lehet!
    

infantri 5376 2011. március 8. 21:05  
Emlék:
    

infantri 5375 2011. március 8. 21:04   Válasz erre: 5372
Azt Kanyar is egy kiváló szakemberre bízza.Õ menet közbe állít futómûvet.
    

kanyar 5374 2011. március 8. 21:01   Válasz erre: 5369
Az a 4 karbi útvesztõ!:-)
Jöhet ha nem bír vele!
    

vaszabi 5373 2011. március 8. 21:01   Válasz erre: 5371
na ez pont olyan :-)
    

vaszabi 5372 2011. március 8. 21:01   Válasz erre: 5370
ahhoz már nem elég a tudományom az már kanyarmesteré lenne!
    

infantri 5371 2011. március 8. 21:00   Válasz erre: 5369
De mi szarunk az optikára!
    

infantri 5370 2011. március 8. 20:59   Válasz erre: 5369
Fülre tudod karburálni?
    

vaszabi 5369 2011. március 8. 20:58  
Együléses volt bár azt a tákolmányt nem nevezném ülésnek..visszaalakítom neki 2ülésesre meg kipucolom a karbit meg , úgy nagyjából motorformába öntöm de csak ahhoz nyúlok amihez elég a tudományom a többihez már ajánlottalak téged...motorikusan rád fog várni szerintem ha vállalod ;-)
    

kanyar 5368 2011. március 8. 20:55   Válasz erre: 5367
Ja a képen nem az látszik :-)
    

vaszabi 5367 2011. március 8. 20:52   Válasz erre: 5365
vf500 és kissé átfaragás alatt olyan rat bike féle majd lefényképezem...megkért hogy segítsek kissé összébb rakni..mert õ nem nagyon halad vele.
    

kanyar 5366 2011. március 8. 20:51   Válasz erre: 5364
Bissssztosss vagyok benne!
    

kanyar 5365 2011. március 8. 20:50   Válasz erre: 5362
VF1000 Interseptor?
    

infantri 5364 2011. március 8. 20:49   Válasz erre: 5360
Mindig én irkálok helyette.Mondtam regisztráljon azt írjon.Nem egy szép gondolattal gazdagítaná a fórumot én tudom.
    

kanyar 5363 2011. március 8. 20:49   Válasz erre: 5341
Leadtad a képet?
    

vaszabi 5362 2011. március 8. 20:49  
Van a garázsomban egy ilyen
    

kanyar 5361 2011. március 8. 20:48  
Tényleg! Boldog nõnapot csajok!!! :-)
    

kanyar 5360 2011. március 8. 20:47   Válasz erre: 5358
Asszony: neked is!
    

infantri 5359 2011. március 8. 20:45   Válasz erre: 5358
Kösz!
Mondja a Mariann.
    

vaszabi 5358 2011. március 8. 20:44  
Boldog nõnapot a fórumozók oldalbordáinak :-)
    

kanyar 5357 2011. március 8. 20:42   Válasz erre: 5351
Én is hallottam!!! :-)
    

dinne 5356 2011. március 8. 20:18   Válasz erre: 5355
nekem jó akkor a 15
    

infantri 5355 2011. március 8. 20:13   Válasz erre: 5353
Március 15.
Dolgozom 14.-én.
    

SZICSU 5354 2011. március 8. 19:52   Válasz erre: 5352
A szerencséseknek!;-D
    

dinne 5353 2011. március 8. 19:52   Válasz erre: 5352
most valami ünnepes lókuki leszz?
    

infantri 5352 2011. március 8. 19:46   Válasz erre: 5351
Négy napig tart a hétvége.
    

dinne 5351 2011. március 8. 19:18   Válasz erre: 5350
muszály lessz.:-)
a tulaj is mondta, hogy vigyázzunk rá.
bár most szólt az asszony, hogy jönnek fel fateromék. (gyerek szülinapra) ugyhogy valahogy még ki kell találni a hétvégét.
    

infantri 5350 2011. március 8. 18:52   Válasz erre: 5349
Össze saraznád?
Volna szíved?
    

dinne 5349 2011. március 8. 18:45   Válasz erre: 5347
hétvégén muszály leszz menni vel.:-)
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők