| kanyar | 5446 | 2011. március 9. 08:14 | Válasz erre: 5444 |
|
Mihez képest erõs? Ez nem szokványos csak ha sokszor mozdul visszafelé a fõtengely. Az meg beállítási hiba volt.Sokan csak felrakják a sportdobot és azt hiszik kész, nincs más teendõ! Nagyon tévednek!
|
| misu62 | 5444 | 2011. március 9. 08:10 |
|
Amugy erõs nyomatékos megy mint állat.Ora szerint 31000-nél tönkre ment a szabfuto valami van?
|
| kanyar | 5443 | 2011. március 9. 08:08 | Válasz erre: 5442 |
|
Le kéne venni a hengerfejet, és megnézni a szelepeket!
|
| kanyar | 5440 | 2011. március 9. 08:03 | Válasz erre: 5438 |
|
Szia!Ha 5 körül van az kevés! 6-6,5 között kell lennie. sokat ment már azzal a dobbal?
|
| misu62 | 5439 | 2011. március 9. 08:00 |
|
Nem kéne belekukkantani a hengerfejbe mivel ezekkel a dobokkal használta az olasz.
|
| misu62 | 5438 | 2011. március 9. 07:56 |
|
Tavaly mértél kompressziot 5 körül volt.Nem vagyok vele megelégedve nem eszi az olajat nem is füstõl.
|
| kanyar | 5436 | 2011. március 9. 07:45 | Válasz erre: 5435 |
|
Nyomásveszteséget kéne mérni benne, nincs e gond valamelyik szeleppel!
|
| misu62 | 5435 | 2011. március 8. 22:50 |
|
Ja még annyit a mai inditásrol a kipuff durrant egy nagyot ahogy tekerte.Valami nem jó. üdv |
| misu62 | 5433 | 2011. március 8. 22:39 |
|
Minden tavasszal 0,10-0,12a kipuff.Mikor megvettem a kipuff szelep mindig nyitva volt a szab futo miatt.Szerintem nem használt neki.Ez milyen bajt okozhat.
|
| misu62 | 5432 | 2011. március 8. 22:35 |
|
Miota láttad semmit, õsszel vettem uj cdit ettõl is vártam javulást de nem.
|
| kanyar | 5425 | 2011. március 8. 22:24 | Válasz erre: 5419 |
|
A nyitott dob kicsit több anyagot igényel indításkor mert a gyári karbinak nem túl elõnyös! Azt már írtam hogy nyitott sportdobhoz nem túl jó a gyári karbi!! Ennyi ..nyûg" bele fér! ha kell a hangja.
|
| misu62 | 5424 | 2011. március 8. 22:23 |
|
Általában majdnem mindig gázt adok mikor beindul mert máskép leáll.Ennek van elõgyujtása és állithato.
|
| dinne | 5423 | 2011. március 8. 22:22 | Válasz erre: 5420 |
|
És csinálok rajta endurópályát. Aki elgázol egy dinnyét, annak vágunk 1 centit a gumijából.:-)
|
| dinne | 5422 | 2011. március 8. 22:20 | Válasz erre: 5420 |
|
Köszönöm. Jó paraszt módjára bevetem dinnyemaggal.:-)
|
| kanyar | 5421 | 2011. március 8. 22:18 | Válasz erre: 5419 |
|
Ha nagyobb lenne a kelleténél nem kéne a szivató! 20 perc után 5 fokban kell a szivató! |
| vaszabi | 5420 | 2011. március 8. 22:13 | Válasz erre: 5418 |
|
Nagyon helyes alattvalói hozzáállás ..ezért adományozok neked 2ha dinnye földet.
|
| misu62 | 5419 | 2011. március 8. 22:08 |
|
A mocin k&n lev szûrõ és marving dobok vannak.Tavaly azt montad az alapjárati fuvoka egy kicsit nagyobbra sikerült.
|
| dinne | 5418 | 2011. március 8. 22:06 | Válasz erre: 5416 |
|
valaki még dolgozik. Csak közben kitekint ide is, hogy befögjön ide, nehogy szabikirálynak egyedül kelljen beszélgetnie.:-)
|
| misu62 | 5417 | 2011. március 8. 22:03 |
|
pL:Ma leállitás után 20 percel szivato nélkül nem csak szivatoval 4-5 tekerés .pedig üzemmeleg volt.
|
| kanyar | 5414 | 2011. március 8. 22:00 |
|
Hát ez? http://www.youtube.com/watch?v=K05NgDMz2r4&feature=player_embedded#at=393 |
| vaszabi | 5412 | 2011. március 8. 21:55 | Válasz erre: 5411 |
|
Ez profin leírtad már szinte hallom is ..szépen magasan cseng C-dúr -ban :-D
|
| misu62 | 5409 | 2011. március 8. 21:48 |
|
Kanyar! Nem szeretem ahogy indul a moci. Vagy elektromos problém,vagy a fuvukákat tovább dörzsárazni???. Cdi ,trafó,gyertya,gyujtáskapcsoló,szivocsonk csere ujra. Mi lehet? |
| vaszabi | 5408 | 2011. március 8. 21:47 |
|
Agresszív kismalac utolsó mondata:....Te meg ki a tököm vagy itt hogy bundában szeded a málnát ...
|
| vaszabi | 5407 | 2011. március 8. 21:46 | Válasz erre: 5406 |
|
NEEEEEeeeem inkább Jaj Jajjajj támadó kardfogú méhecske... Á errõl jut eszembe hogy menekült meg nyuszika a kardfogú tigristõl ....hé tigris nézd leetted magad :-)
|
| vaszabi | 5405 | 2011. március 8. 21:40 | Válasz erre: 5403 |
|
Sziszit kérdezd meg egyszer mit gondol a sárga fekete színrõl..fõleg ha zümmög és repül :-)
|
| dinne | 5403 | 2011. március 8. 21:39 | Válasz erre: 5402 |
|
A szint mint sárgát szeretem (fõleg feketével kombinálva). De a sárga dinnye az phfffffujjj.
|
| vaszabi | 5402 | 2011. március 8. 21:37 | Válasz erre: 5399 |
|
A régi motorod is sárgás ..nincs az alján egy made in china felirat....
|
| vaszabi | 5400 | 2011. március 8. 21:36 | Válasz erre: 5398 |
|
Te beszélsz emlegetsz itt 3 sárgát :-)))) Mekkora labda ..és lecsapás 15 semmi :-)))
|
| kanyar | 5397 | 2011. március 8. 21:33 | Válasz erre: 5394 |
|
Nem, hanem a 3 sárga vezetéken ami a bal dekli alól jön ki.
|
| dinne | 5396 | 2011. március 8. 21:33 | Válasz erre: 5395 |
|
Már most eltünt a sima (normál zöld), helyette csak csíkos van.
|
| misu62 | 5394 | 2011. március 8. 21:24 |
|
Szia kanyar! Hol tudom pontosan megmerni a generator ellenállását.Az a kábel amelyik megy a trafohoz? |
| dinne | 5393 | 2011. március 8. 21:22 | Válasz erre: 5392 |
|
Pár év múlva nem kell ahhoz fáradtnak lenni sem.
|
| vaszabi | 5392 | 2011. március 8. 21:20 | Válasz erre: 5387 |
|
Majd te is meglátod ha elég fáradt leszel még kis Kínaiakat is látni fogsz :-))))
|
| vaszabi | 5391 | 2011. március 8. 21:18 | Válasz erre: 5381 |
|
Kicsi husi eddzél mert rád uszítom a Steiner Kristófot és a te kondiddal hamar utólér ...és akkor hajaj meg hujjúújjjj neked :-D
|
| kanyar | 5387 | 2011. március 8. 21:15 | Válasz erre: 5384 |
|
Szegedfelé rizsföld? ne igyál ennyit! Ez kóros!
|
| vaszabi | 5386 | 2011. március 8. 21:15 | Válasz erre: 5385 |
|
Á még a kék osztrigában is csak azt mondanák róla ..hogy bolond lyukból bolond (vagy büdös) szél fúj :-D
|
| vaszabi | 5384 | 2011. március 8. 21:12 | Válasz erre: 5379 |
|
1000m -rõl is meghallom ha csobban egy dinnye :-) vagy ha ugrik egy delfin a rizsföldön szeged felé :-) |
| vaszabi | 5382 | 2011. március 8. 21:09 | Válasz erre: 5377 |
|
Ja és nem csinált rajta semmit!!! A haver is olyan gazdag gyerek mint mi, és tök örült hogy itt ott kiverte a rozsda a nehezen összekuporgatott gépét a rozsda. |
| dinne | 5379 | 2011. március 8. 21:07 | Válasz erre: 5374 |
|
Szabikirály ugyanmár. Olyan füle van hogy ihaj.:-)
|
| vaszabi | 5378 | 2011. március 8. 21:07 | Válasz erre: 5376 |
|
Ez meg micsoda ..és különben is hol a révész ? :-D
|
| vaszabi | 5377 | 2011. március 8. 21:06 |
|
Elvitte szerelõhöz egy évig nála volt(valami harley szerelõ)és az meg kint hagyta ..le se takarta ott állt a hóba fagyba igényes fickó lehet!
|
| infantri | 5375 | 2011. március 8. 21:04 | Válasz erre: 5372 |
|
Azt Kanyar is egy kiváló szakemberre bízza.Õ menet közbe állít futómûvet.
|
| kanyar | 5374 | 2011. március 8. 21:01 | Válasz erre: 5369 |
|
Az a 4 karbi útvesztõ!:-) Jöhet ha nem bír vele! |
| vaszabi | 5372 | 2011. március 8. 21:01 | Válasz erre: 5370 |
|
ahhoz már nem elég a tudományom az már kanyarmesteré lenne!
|
| vaszabi | 5369 | 2011. március 8. 20:58 |
|
Együléses volt bár azt a tákolmányt nem nevezném ülésnek..visszaalakítom neki 2ülésesre meg kipucolom a karbit meg , úgy nagyjából motorformába öntöm de csak ahhoz nyúlok amihez elég a tudományom a többihez már ajánlottalak téged...motorikusan rád fog várni szerintem ha vállalod ;-)
|
| vaszabi | 5367 | 2011. március 8. 20:52 | Válasz erre: 5365 |
|
vf500 és kissé átfaragás alatt olyan rat bike féle majd lefényképezem...megkért hogy segítsek kissé összébb rakni..mert õ nem nagyon halad vele.
|
| infantri | 5364 | 2011. március 8. 20:49 | Válasz erre: 5360 |
|
Mindig én irkálok helyette.Mondtam regisztráljon azt írjon.Nem egy szép gondolattal gazdagítaná a fórumot én tudom.
|
| dinne | 5351 | 2011. március 8. 19:18 | Válasz erre: 5350 |
|
muszály lessz.:-) a tulaj is mondta, hogy vigyázzunk rá. bár most szólt az asszony, hogy jönnek fel fateromék. (gyerek szülinapra) ugyhogy valahogy még ki kell találni a hétvégét. |