25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 5247 2011. március 6. 17:58   Válasz erre: 5246
Mondom part.Nem meder.
Lehet lekaparnak Kanyar motorjáról azt keni a Dinnye motorjára.
    

vaszabi 5246 2011. március 6. 17:56   Válasz erre: 5244
Nálunk is csak itt hirtelen mélyül :-D
    

vaszabi 5245 2011. március 6. 17:56   Válasz erre: 5243
Tényleg kitaláltam egy tuti üzletet...Leszerzõdök a touratech -e és zsákos sarat szállítok nekik a mû-endúrósok számára...sõt kifejlesztek egy öntapadós sár matrica csomagot a fagyizó elé villogni :-DDDDl
    

infantri 5244 2011. március 6. 17:56   Válasz erre: 5243
A Dunapart elsõosztályu.
    

vaszabi 5243 2011. március 6. 17:53  
Te ezek gyanúsak... elmentek összesározni a gépet!!!
    

infantri 5242 2011. március 6. 17:50   Válasz erre: 5241
Megjelöltem,hogy odáig fog érni a víz.
    

vaszabi 5241 2011. március 6. 17:48   Válasz erre: 5240
Tényleg épp megégeted vele kanyar telóját :-)
    

infantri 5240 2011. március 6. 17:46   Válasz erre: 5237
Az megmenekült hajszál hijján.
Ott van a kezembe.
    

vaszabi 5239 2011. március 6. 17:45   Válasz erre: 5238
Pedig ott vagy Mr. Cavington :-)
    

kanyar 5238 2011. március 6. 17:42   Válasz erre: 5233
Ez is hamis! ott se voltam!
    

vaszabi 5237 2011. március 6. 17:39   Válasz erre: 5236
Ja meg a cigid is elvette :-)
    

infantri 5236 2011. március 6. 17:36   Válasz erre: 5234
Azt mutatom mekkora hal.Már megette az egyik kesztyüm.
    

vaszabi 5235 2011. március 6. 17:35   Válasz erre: 5232
Majd te is megtudod milyen az..egy rendes endúró már csak ilyen :-DDDD
    

vaszabi 5234 2011. március 6. 17:34   Válasz erre: 5233
ott tátog üsd el!!!!!!
    

vaszabi 5233 2011. március 6. 17:32   Válasz erre: 5230
De akkor ez is
    

dinne 5232 2011. március 6. 17:32   Válasz erre: 5230
persze hogy az. nem vízes a rendszámtábla.
    

kanyar 5231 2011. március 6. 17:29   Válasz erre: 5230
JA!
    

infantri 5230 2011. március 6. 17:28   Válasz erre: 5229
Fotoshop?
    

vaszabi 5229 2011. március 6. 17:25   Válasz erre: 5228
De ettõl már kis hercegnek érzem magam :-)
    

kanyar 5228 2011. március 6. 17:23   Válasz erre: 5226
Egy kis pataktól még nem vagy király!
    

kanyar 5227 2011. március 6. 17:22   Válasz erre: 5224
Méri a reakció idõdet!
    

vaszabi 5226 2011. március 6. 17:22   Válasz erre: 5223
Jaj de ügyes vagyok !
    

kanyar 5225 2011. március 6. 17:21   Válasz erre: 5222
Vagy nem! Rucát idzve
    

vaszabi 5224 2011. március 6. 17:20   Válasz erre: 5221
De Peti miért az óráját nézi :-)
    

kanyar 5223 2011. március 6. 17:20   Válasz erre: 5220
Rólad ilyen van
    

vaszabi 5222 2011. március 6. 17:19   Válasz erre: 5219
És akkor ha legelõl megyek én leszek az elsõ ?
    

kanyar 5221 2011. március 6. 17:18   Válasz erre: 5218
itt
    

vaszabi 5220 2011. március 6. 17:18   Válasz erre: 5212
Rólam miért nincs ilyen fotó..
    

kanyar 5219 2011. március 6. 17:17   Válasz erre: 5216
A nagy túrót! Te mész elöl!
    

vaszabi 5218 2011. március 6. 17:16   Válasz erre: 5215
és hol a 3.
    

kanyar 5217 2011. március 6. 17:16   Válasz erre: 5215
Bizony:-DDDDDDDDDD
    

vaszabi 5216 2011. március 6. 17:16   Válasz erre: 5212
Ok de mi gyalog leszünk ugye és csak nézzük a fûbõl :-)
    

infantri 5215 2011. március 6. 17:15   Válasz erre: 5212
Ki ez a két hülye?
    

kanyar 5214 2011. március 6. 17:15   Válasz erre: 5211
Nekem még nem bizonyította! :-D
    

infantri 5213 2011. március 6. 17:15   Válasz erre: 5211
Csak különleges alkalmakkor.
    

kanyar 5212 2011. március 6. 17:14  
Ilyet?
    

vaszabi 5211 2011. március 6. 17:13   Válasz erre: 5210
nem mindig TV-be akar hugyozni?
    

kanyar 5210 2011. március 6. 17:11   Válasz erre: 5209
Mi van?
    

vaszabi 5209 2011. március 6. 17:08  
Hahááááá kitaláltam Dinnyusznak egy beavatást jól leitatjuk mint állat...majd gyorsan eldugjuk az összes tévét :-DDD
    

vaszabi 5208 2011. március 6. 17:05   Válasz erre: 5207
Sáros fotót akarunkk sáros fotót akarunk!!!!!!!!!
    

vaszabi 5207 2011. március 6. 17:03   Válasz erre: 5206
Te meg mit keresel itt ..irány terepezni :-D
    

dinne 5206 2011. március 6. 17:01   Válasz erre: 5205
DDDDDDDDDDd
    

vaszabi 5205 2011. március 6. 17:00   Válasz erre: 5203
Ahol a kimerítõ motorozás után megosztjuk az élményeket,tapasztalatokat.Persze fogyasztunk néhány korty jó minõségü italt,s fossuk a szót és szarunk az optikára!
    

vaszabi 5204 2011. március 6. 16:57   Válasz erre: 5200
Áhá értem én a sár a mi legjobb barátunk, meg a sötétség és és az alkohol..és kussolj már kis vuuuuukkkk boááááá :-D
    

infantri 5203 2011. március 6. 16:56   Válasz erre: 5200
Ahol a kimerítõ motorozás után megosztjuk az élményeket,tapasztalatokat.Persze fogyasztunk néhány korty jó minõségü italt,s fossuk a szót!
    

infantri 5202 2011. március 6. 16:55   Válasz erre: 5199
Csak tátanánk a pofánk!
    

vaszabi 5201 2011. március 6. 16:54   Válasz erre: 5199
Az a baj hogy azt nem tudom letölteni a net rõl..vagy inkább feltölteni az agyamba :-D mert különben már Despres killernek hívnátok :-DDDD
    

infantri 5200 2011. március 6. 16:54   Válasz erre: 5198
Ahol a kimerítõ motorozás után megosztjuk az élményeket,tapasztalatokat.Persze fogyasztunk néhány korty jó minõségü italt.
    

kanyar 5199 2011. március 6. 16:52   Válasz erre: 5195
ha ilyen szinten menne a terepezés, mesternek szólítanánk!:-)
    

vaszabi 5198 2011. március 6. 16:52   Válasz erre: 5196
A tetthelyre?
    

infantri 5197 2011. március 6. 16:51   Válasz erre: 5195
Ne magyarázkodj!
    

infantri 5196 2011. március 6. 16:49   Válasz erre: 5193
Motorral megyünk a helyszinre.
    

vaszabi 5195 2011. március 6. 16:48  
Mielõtt félreértenétek :A homozigóták az adott tulajdonságra nézve csak egyféle, a heterozigóták kétféle ivarsejtet hoznak létre. :-D
    

dinne 5194 2011. március 6. 16:48   Válasz erre: 5193
motorozni csak a buzulások között lehet. Nem tudtad?.:-DDDDD
    

vaszabi 5193 2011. március 6. 16:46   Válasz erre: 5192
Na na és hol marad a motorozás a felsorolásból Ti kis homozigóták :-)
    

dinne 5192 2011. március 6. 16:43   Válasz erre: 5183
Életcél
    

vaszabi 5191 2011. március 6. 16:40   Válasz erre: 5189
Tiéd a piros hangszóró!
    

vaszabi 5190 2011. március 6. 16:40   Válasz erre: 5185
az már késõ akkor már ostoros farkam volt:-D
    

kanyar 5189 2011. március 6. 16:39   Válasz erre: 5188
fingasz mi?
    

vaszabi 5188 2011. március 6. 16:38   Válasz erre: 5183
"iszunk azt horkolunk" ...meg jó nagyokat .....:-)
    

kanyar 5187 2011. március 6. 16:38   Válasz erre: 5184
de bizony!
    

kanyar 5186 2011. március 6. 16:38   Válasz erre: 5183
Ezt én is ismerem!
    

infantri 5185 2011. március 6. 16:37   Válasz erre: 5184
Akkor a második.
    

vaszabi 5184 2011. március 6. 16:36   Válasz erre: 5182
Az elsõ randi soha nem sikerül...az csak egy legenda hogy igen :-)
    

infantri 5183 2011. március 6. 16:35   Válasz erre: 5180
Szerintem Dinnyével könnyü szimbiózisba élni.
Iszunk azt horkolunk!
    

kanyar 5182 2011. március 6. 16:34   Válasz erre: 5181
Tudod! Az elsõ randim ha sikerül.....
    

vaszabi 5181 2011. március 6. 16:32   Válasz erre: 5180
Szóltál cuki fiú :-DDDD
    

kanyar 5180 2011. március 6. 16:31   Válasz erre: 5178
Ez már nyálas!!!!!:-)
    

infantri 5179 2011. március 6. 16:31   Válasz erre: 5178
Lakva ismerszik meg az ember!
    

vaszabi 5178 2011. március 6. 16:29   Válasz erre: 5176
Nem az az édes kis horkolásod az ..akkor izgultam ..hogy meg ne fojtsalak :-DDDD
    

infantri 5177 2011. március 6. 16:27   Válasz erre: 5176
Ne folytassátok!
    

dinne 5176 2011. március 6. 16:23   Válasz erre: 5173
akkor izgultál rám mi.:-)
    

vaszabi 5175 2011. március 6. 16:21   Válasz erre: 5172
Már csak az ÁNTSZ engedélyt várom.
    

vaszabi 5174 2011. március 6. 16:20   Válasz erre: 5170
Próbáltam én de, jobban esett inkább a sárba fetrengni :-)))
    

vaszabi 5173 2011. március 6. 16:17   Válasz erre: 5169
Hát amikor láttam egy gatyás dinnyét termálvízben úszni akkor igen :-)
    

kanyar 5172 2011. március 6. 16:17   Válasz erre: 5171
Ja! Ezt mán kitanultad! :-)
    

vaszabi 5171 2011. március 6. 16:15   Válasz erre: 5167
Veszek egy lakókocsit..amit a domival húzok ..és kürtöskalácsot fogok sütni Erdélyben ,de ez új fajta lesz a kipufogóra tekerem és ott sül :-)) Extra feltétként kérhetõ zokni :-)
    

dinne 5170 2011. március 6. 16:14   Válasz erre: 5168
az tiszta felfrissülés volt. nem is értem te mért nem próbáltad ki.
    

infantri 5169 2011. március 6. 16:14   Válasz erre: 5166
Sokkot kaptál mi?
Mondtam én,hogy sokkot kaptál!
    

vaszabi 5168 2011. március 6. 16:13   Válasz erre: 5165
A fürdõs kurv@ :-DDDD mármint patakban :-)
    

dinne 5167 2011. március 6. 16:12   Válasz erre: 5166
lalikirály -> szabikirály
    

vaszabi 5166 2011. március 6. 16:12   Válasz erre: 5165
Tényleg Szabi a király ..milyen jól hangzik :-D
    

infantri 5165 2011. március 6. 16:08   Válasz erre: 5163
A hállótársad.
    

kanyar 5164 2011. március 6. 16:06   Válasz erre: 5163
Hát persze! :-)
    

vaszabi 5163 2011. március 6. 16:02   Válasz erre: 5161
Valaki szólított ?
    

vaszabi 5162 2011. március 6. 16:02   Válasz erre: 5160
:-D
    

dinne 5161 2011. március 6. 16:01   Válasz erre: 5156
király
    

infantri 5160 2011. március 6. 16:00   Válasz erre: 5158
Peruba menj rajzolni.
Ott lenne hely az arcodnak:-)
    

kanyar 5159 2011. március 6. 15:57   Válasz erre: 5158
Ne rajzolj nagy csúcsokat! :-)
    

vaszabi 5158 2011. március 6. 15:51   Válasz erre: 5157
Magamat képtelen vagyok megrajzolni ..mert mindig elakadok a koronánál :-DDD
    

kanyar 5157 2011. március 6. 15:49   Válasz erre: 5156
Jók lettek! De hol van Szabi?
    

vaszabi 5156 2011. március 6. 15:39  
Volt pár percem rajzolgatni..
Direkt ilyen darabosak!!!
    

SZICSU 5155 2011. március 6. 15:37   Válasz erre: 5154
ok!
    

kanyar 5154 2011. március 6. 15:31   Válasz erre: 5153
Hétfõn zörgess meg! rendelek!
    

SZICSU 5153 2011. március 6. 15:26  
Kanyar!Tudod mit felejtettem el?Gyertyakábel+pipa.Van nálad raktáron?
    

kanyar 5152 2011. március 6. 15:24   Válasz erre: 5149
Akkor egészségünkre!
    

kanyar 5151 2011. március 6. 15:24   Válasz erre: 5147
Gazemberséget mellõzzük kérem!
    

infantri 5150 2011. március 6. 14:25   Válasz erre: 5149
Csak erõsset szabad inni.A pirosat a lányok isszák.
    

zsola72 5149 2011. március 6. 14:21   Válasz erre: 5145
Köszi,én igyekszem aztán majd látjuk.
Mondjuk , itt egy kis pálinka kúra biztos sokat segítene:
    

stardognx650 5148 2011. március 6. 14:10  
8660 Tab petõfi sándor utca 26/E Szabó Bálint 2db szénkefe :)
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők