| infantri | 5247 | 2011. március 6. 17:58 | Válasz erre: 5246 |
|
Mondom part.Nem meder. Lehet lekaparnak Kanyar motorjáról azt keni a Dinnye motorjára. |
| vaszabi | 5245 | 2011. március 6. 17:56 | Válasz erre: 5243 |
|
Tényleg kitaláltam egy tuti üzletet...Leszerzõdök a touratech -e és zsákos sarat szállítok nekik a mû-endúrósok számára...sõt kifejlesztek egy öntapadós sár matrica csomagot a fagyizó elé villogni :-DDDDl
|
| infantri | 5240 | 2011. március 6. 17:46 | Válasz erre: 5237 |
|
Az megmenekült hajszál hijján. Ott van a kezembe. |
| infantri | 5236 | 2011. március 6. 17:36 | Válasz erre: 5234 |
|
Azt mutatom mekkora hal.Már megette az egyik kesztyüm.
|
| vaszabi | 5235 | 2011. március 6. 17:35 | Válasz erre: 5232 |
|
Majd te is megtudod milyen az..egy rendes endúró már csak ilyen :-DDDD
|
| vaszabi | 5222 | 2011. március 6. 17:19 | Válasz erre: 5219 |
|
És akkor ha legelõl megyek én leszek az elsõ ?
|
| vaszabi | 5216 | 2011. március 6. 17:16 | Válasz erre: 5212 |
|
Ok de mi gyalog leszünk ugye és csak nézzük a fûbõl :-)
|
| vaszabi | 5209 | 2011. március 6. 17:08 |
|
Hahááááá kitaláltam Dinnyusznak egy beavatást jól leitatjuk mint állat...majd gyorsan eldugjuk az összes tévét :-DDD
|
| vaszabi | 5208 | 2011. március 6. 17:05 | Válasz erre: 5207 |
|
Sáros fotót akarunkk sáros fotót akarunk!!!!!!!!!
|
| vaszabi | 5205 | 2011. március 6. 17:00 | Válasz erre: 5203 |
|
Ahol a kimerítõ motorozás után megosztjuk az élményeket,tapasztalatokat.Persze fogyasztunk néhány korty jó minõségü italt,s fossuk a szót és szarunk az optikára!
|
| vaszabi | 5204 | 2011. március 6. 16:57 | Válasz erre: 5200 |
|
Áhá értem én a sár a mi legjobb barátunk, meg a sötétség és és az alkohol..és kussolj már kis vuuuuukkkk boááááá :-D
|
| infantri | 5203 | 2011. március 6. 16:56 | Válasz erre: 5200 |
|
Ahol a kimerítõ motorozás után megosztjuk az élményeket,tapasztalatokat.Persze fogyasztunk néhány korty jó minõségü italt,s fossuk a szót!
|
| vaszabi | 5201 | 2011. március 6. 16:54 | Válasz erre: 5199 |
|
Az a baj hogy azt nem tudom letölteni a net rõl..vagy inkább feltölteni az agyamba :-D mert különben már Despres killernek hívnátok :-DDDD
|
| infantri | 5200 | 2011. március 6. 16:54 | Válasz erre: 5198 |
|
Ahol a kimerítõ motorozás után megosztjuk az élményeket,tapasztalatokat.Persze fogyasztunk néhány korty jó minõségü italt.
|
| kanyar | 5199 | 2011. március 6. 16:52 | Válasz erre: 5195 |
|
ha ilyen szinten menne a terepezés, mesternek szólítanánk!:-)
|
| vaszabi | 5195 | 2011. március 6. 16:48 |
|
Mielõtt félreértenétek :A homozigóták az adott tulajdonságra nézve csak egyféle, a heterozigóták kétféle ivarsejtet hoznak létre. :-D
|
| dinne | 5194 | 2011. március 6. 16:48 | Válasz erre: 5193 |
|
motorozni csak a buzulások között lehet. Nem tudtad?.:-DDDDD
|
| vaszabi | 5193 | 2011. március 6. 16:46 | Válasz erre: 5192 |
|
Na na és hol marad a motorozás a felsorolásból Ti kis homozigóták :-)
|
| vaszabi | 5188 | 2011. március 6. 16:38 | Válasz erre: 5183 |
|
"iszunk azt horkolunk" ...meg jó nagyokat .....:-)
|
| vaszabi | 5184 | 2011. március 6. 16:36 | Válasz erre: 5182 |
|
Az elsõ randi soha nem sikerül...az csak egy legenda hogy igen :-)
|
| infantri | 5183 | 2011. március 6. 16:35 | Válasz erre: 5180 |
|
Szerintem Dinnyével könnyü szimbiózisba élni. Iszunk azt horkolunk! |
| vaszabi | 5178 | 2011. március 6. 16:29 | Válasz erre: 5176 |
|
Nem az az édes kis horkolásod az ..akkor izgultam ..hogy meg ne fojtsalak :-DDDD
|
| vaszabi | 5174 | 2011. március 6. 16:20 | Válasz erre: 5170 |
|
Próbáltam én de, jobban esett inkább a sárba fetrengni :-)))
|
| vaszabi | 5173 | 2011. március 6. 16:17 | Válasz erre: 5169 |
|
Hát amikor láttam egy gatyás dinnyét termálvízben úszni akkor igen :-)
|
| vaszabi | 5171 | 2011. március 6. 16:15 | Válasz erre: 5167 |
|
Veszek egy lakókocsit..amit a domival húzok ..és kürtöskalácsot fogok sütni Erdélyben ,de ez új fajta lesz a kipufogóra tekerem és ott sül :-)) Extra feltétként kérhetõ zokni :-)
|
| dinne | 5170 | 2011. március 6. 16:14 | Válasz erre: 5168 |
|
az tiszta felfrissülés volt. nem is értem te mért nem próbáltad ki.
|
| infantri | 5169 | 2011. március 6. 16:14 | Válasz erre: 5166 |
|
Sokkot kaptál mi? Mondtam én,hogy sokkot kaptál! |
| vaszabi | 5166 | 2011. március 6. 16:12 | Válasz erre: 5165 |
|
Tényleg Szabi a király ..milyen jól hangzik :-D
|
| infantri | 5160 | 2011. március 6. 16:00 | Válasz erre: 5158 |
|
Peruba menj rajzolni. Ott lenne hely az arcodnak:-) |
| vaszabi | 5158 | 2011. március 6. 15:51 | Válasz erre: 5157 |
|
Magamat képtelen vagyok megrajzolni ..mert mindig elakadok a koronánál :-DDD
|
| SZICSU | 5153 | 2011. március 6. 15:26 |
|
Kanyar!Tudod mit felejtettem el?Gyertyakábel+pipa.Van nálad raktáron?
|
| infantri | 5150 | 2011. március 6. 14:25 | Válasz erre: 5149 |
|
Csak erõsset szabad inni.A pirosat a lányok isszák.
|
| zsola72 | 5149 | 2011. március 6. 14:21 | Válasz erre: 5145 |
|
Köszi,én igyekszem aztán majd látjuk. Mondjuk , itt egy kis pálinka kúra biztos sokat segítene: |
| stardognx650 | 5148 | 2011. március 6. 14:10 |
|
8660 Tab petõfi sándor utca 26/E Szabó Bálint 2db szénkefe :)
|