| kanyar | 5146 | 2011. március 6. 14:05 | Válasz erre: 5143 |
|
Rajta vagyok! Jó lenne! Erzsiéknél kitudnánk kapcsolni! :-D
|
| zsola72 | 5143 | 2011. március 6. 13:56 | Válasz erre: 5139 |
|
Azért tavasszal összefuthatnánk egyszer a Biharban.
|
| zsola72 | 5142 | 2011. március 6. 13:54 | Válasz erre: 5136 |
|
Nem is szó szerint gondoltam, tudom , hogy jó srác . Megvagyunk , most "alapozok" kerékpáron, összeszedtem egy oldalszalag szakadást.Remélem pár hét múlva újra motoron ülhetek,addig pedig kajtatok valami térdgép után. |
| fóliás8 | 5139 | 2011. március 6. 13:46 | Válasz erre: 5131 |
|
Hali,megvagyok,egy ideje kimaradt Debrecen.Mostanában Dél-Mo.-ot járom.
|
| zsola72 | 5134 | 2011. március 6. 13:34 |
|
Szeva Kanyar ! Postáznál vagy 2 db patentszemet a cseh láncomhoz ? |
| zsola72 | 5129 | 2011. március 6. 13:27 | Válasz erre: 4996 |
|
Szép a vas ! Ellenben,nincs túl sok felesleges dolog rajta ? Ez olyan szép ,hogy vétek terepre vinni! :-D
|
| fóliás8 | 5128 | 2011. március 6. 13:22 | Válasz erre: 4996 |
|
Azt mondja az asszony,majdnem olyan cíp mint én vagyok.
|
| zsola72 | 5127 | 2011. március 6. 13:14 |
|
Ajánlom figyelmetekbe, ha éppen nem motoroztok ebben a jó idõben: Duna Tv 15:35 Csodavár (magyar dokumentumf., 2006) http://port.hu/csodavar/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=14876324&i_topic_id=1 |
| stardognx650 | 5124 | 2011. március 6. 12:36 |
|
SOS domi -hoz kéne szénkefe pár.honnan tudok rendelni? és mennyiért?
|
| kanyar | 5123 | 2011. március 6. 12:27 | Válasz erre: 5122 |
|
Mondtam én hogy Buchegi csak sörben veszélytelen!
|
| infantri | 5122 | 2011. március 6. 12:09 |
|
Most mondta a tv:A Bugeci hegységbe elvitte a lavina a magyar túristákat. http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=124226 |
| vaszabi | 5117 | 2011. március 5. 22:07 | Válasz erre: 5116 |
|
Elalvásnál számolgasd a kis dominatorokat ahogy átugrálják a nagy asztalt :-)
|
| dinne | 5112 | 2011. március 5. 21:47 | Válasz erre: 5110 |
|
egy kollégista ne finnyáskodjon. különben sok mindent meg lehet inni. nem azért iszik az ember hogy finom legyen...
|
| vaszabi | 5110 | 2011. március 5. 21:44 | Válasz erre: 5109 |
|
Igaz a hóbaglyon is babfõzelékízû teát ittál :-DDD
|
| vaszabi | 5108 | 2011. március 5. 21:38 | Válasz erre: 5106 |
|
Van a német E-bay-on ismerõsöm ha kell valami tudok intézni!!
|
| vaszabi | 5104 | 2011. március 5. 21:36 | Válasz erre: 5100 |
|
Á csak marháskodom..kedves az asszonykája ,a füstös szennyest is örömmel pakolászta :-D |
| vaszabi | 5099 | 2011. március 5. 21:30 | Válasz erre: 5096 |
|
dinnye meg otthon tüsténkedik ..mosogat,söpröget,kimossa a szennyest :-) Másképp nem tudom elképzelni hogy dumálta rá az asszonyt a motorvételre :-DD
|
| vaszabi | 5097 | 2011. március 5. 21:27 | Válasz erre: 5096 |
|
Szerintem kanyar elment terepezni..az elsõ átalakítási lépés az összesározás :-)
|
| vaszabi | 5091 | 2011. március 5. 21:13 | Válasz erre: 5090 |
|
Mi van definíciót gyártotok a helyesírási kézikönyvbe a Grécsi Ikrek :-)
|
| vaszabi | 5088 | 2011. március 5. 21:03 | Válasz erre: 5084 |
|
Ez már a paródiája de jó :-D http://www.youtube.com/watch?v=YJl1tR38lYE |
| dinne | 5085 | 2011. március 5. 21:01 | Válasz erre: 5083 |
|
majd rajzolok neked egy szép kis házat keresztel a tetején.
|
| vaszabi | 5083 | 2011. március 5. 20:56 | Válasz erre: 5080 |
|
Már neked isz van drágaszág az én drágaszágom mockosz kisz házrajzoló hobbitka :-DDDD
|
| dinne | 5082 | 2011. március 5. 20:55 | Válasz erre: 5080 |
|
és egyik se motorozott, csak büdös halat evett. (A innen bear grills mánia)
|
| vaszabi | 5079 | 2011. március 5. 20:53 | Válasz erre: 5076 |
|
Itt vagyok mentsetek meeeeggggg!!!!! Kuss te kis béna még motorozni sem tudsz mindig elesel! De én tudok tudokkkkk! A kutyának a f@szát tudsz!! |
| vaszabi | 5075 | 2011. március 5. 20:50 | Válasz erre: 5074 |
|
Azt is mondtam hogy megy egy hozzáértõ is azt meg itassa le :-) De a Sziszivel nem számoltam...Õ figyelt rátok mi:-) |
| vaszabi | 5073 | 2011. március 5. 20:47 | Válasz erre: 5070 |
|
Én reggel beszéltem a tulajjal hogy csak keveset engedjen ..mert megy egy tuti vevõ aki egy dinnye..már utalta is a jutalékot :-)
|
| vaszabi | 5071 | 2011. március 5. 20:45 | Válasz erre: 5068 |
|
Inkább..Jé találtunk egy Africát a határban..valami Brókerjobbány itthagyta :-D
|
| infantri | 5070 | 2011. március 5. 20:45 | Válasz erre: 5069 |
|
Én hülye mit össze gályáztam neki azt még egy futómû se esett le.
|
| vaszabi | 5066 | 2011. március 5. 20:40 |
|
Egyébként olyan szépen guggoltok ott mint a Székely asszonyok a patakparton :-D
|
| dinne | 5065 | 2011. március 5. 20:40 | Válasz erre: 5062 |
|
de én a csizmámmal kimenekültetem õket a vízbõl.:-DDD
|
| kanyar | 5064 | 2011. március 5. 20:40 | Válasz erre: 5060 |
|
A sok víz megártott mi? ezé kell a pálesz! Dinnyénél mindig ott a lapos kulacs! :-)
|
| vaszabi | 5062 | 2011. március 5. 20:38 | Válasz erre: 5054 |
|
Dinnye..Dinnye hiába próbálod ..nem fog sikerülni!!!Bear Gryls sem tud kézzel halat fogni :-DD
|
| infantri | 5054 | 2011. március 5. 20:35 | Válasz erre: 5046 |
|
Én csak a szélébe. Azt nem dokumentálta a fotósom mikor benne voltál mert nem kapott szikrát.Rá kellett szólnom. |
| vaszabi | 5049 | 2011. március 5. 20:33 | Válasz erre: 5046 |
|
Ti buták ..nem kormánnyal kell mérni a vízmélységet
|
| kanyar | 5048 | 2011. március 5. 20:32 | Válasz erre: 5043 |
|
Még nem tudhatja mi a különbség! TA-sok beleolvasnak, lefogják köpni, varások meg 20 éves szarozni! mil lett belõle?
|