25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 5147 2011. március 6. 14:07   Válasz erre: 5146
Hupákolás,gazemberség?
    

kanyar 5146 2011. március 6. 14:05   Válasz erre: 5143
Rajta vagyok! Jó lenne! Erzsiéknél kitudnánk kapcsolni! :-D
    

kanyar 5145 2011. március 6. 14:03   Válasz erre: 5142
Jobbulást!
    

kanyar 5144 2011. március 6. 14:02   Válasz erre: 5141
Küld el pü-be a címed!
    

zsola72 5143 2011. március 6. 13:56   Válasz erre: 5139
Azért tavasszal összefuthatnánk egyszer a Biharban.
    

zsola72 5142 2011. március 6. 13:54   Válasz erre: 5136
Nem is szó szerint gondoltam, tudom , hogy jó srác .
Megvagyunk , most "alapozok" kerékpáron, összeszedtem egy oldalszalag szakadást.Remélem pár hét múlva újra motoron ülhetek,addig pedig kajtatok valami térdgép után.
    

stardognx650 5141 2011. március 6. 13:51  
akkor tudnál kûldeni 2db-ot.gyere fel skype-ra
    

kanyar 5140 2011. március 6. 13:47   Válasz erre: 5138
Tõlem! :-)
    

fóliás8 5139 2011. március 6. 13:46   Válasz erre: 5131
Hali,megvagyok,egy ideje kimaradt Debrecen.Mostanában Dél-Mo.-ot járom.
    

stardognx650 5138 2011. március 6. 13:46  
honnan rendelhetem meg?
    

kanyar 5137 2011. március 6. 13:38   Válasz erre: 5135
Jó piz a pali, csak szétdolgozza az agyát!
    

kanyar 5136 2011. március 6. 13:37   Válasz erre: 5134
Hát persze!
Mi a stájsz? Jól vagytok?
    

zsola72 5135 2011. március 6. 13:36   Válasz erre: 5133
Rossz pííz ,nem vész el...
    

zsola72 5134 2011. március 6. 13:34  
Szeva Kanyar !
Postáznál vagy 2 db patentszemet a cseh láncomhoz ?
    

kanyar 5133 2011. március 6. 13:32   Válasz erre: 5131
El van veszve!!!!!
    

kanyar 5132 2011. március 6. 13:30   Válasz erre: 5128
Az nem lehet! :-)
    

zsola72 5131 2011. március 6. 13:30   Válasz erre: 5128
Hogy van uram , jár még Debrecenbe ?
    

kanyar 5130 2011. március 6. 13:30   Válasz erre: 5124
Van 800Ft/db
    

zsola72 5129 2011. március 6. 13:27   Válasz erre: 4996
Szép a vas ! Ellenben,nincs túl sok felesleges dolog rajta ? Ez olyan szép ,hogy vétek terepre vinni! :-D
    

fóliás8 5128 2011. március 6. 13:22   Válasz erre: 4996
Azt mondja az asszony,majdnem olyan cíp mint én vagyok.
    

zsola72 5127 2011. március 6. 13:14  
Ajánlom figyelmetekbe, ha éppen nem motoroztok ebben a jó idõben:
Duna Tv 15:35 Csodavár (magyar dokumentumf., 2006)
http://port.hu/csodavar/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=14876324&i_topic_id=1
    

infantri 5126 2011. március 6. 12:45   Válasz erre: 5123
Ezt a mellékelt ábra is mutatja.
    

infantri 5125 2011. március 6. 12:36   Válasz erre: 5123
Szóltak nekik,hogy ne ott mászkáljanak.
    

stardognx650 5124 2011. március 6. 12:36  
SOS domi -hoz kéne szénkefe pár.honnan tudok rendelni? és mennyiért?
    

kanyar 5123 2011. március 6. 12:27   Válasz erre: 5122
Mondtam én hogy Buchegi csak sörben veszélytelen!
    

infantri 5122 2011. március 6. 12:09  
Most mondta a tv:A Bugeci hegységbe elvitte a lavina a magyar túristákat.

http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=124226


    

infantri 5121 2011. március 5. 22:22   Válasz erre: 5118
Kispolgári csökevény!
    

kanyar 5120 2011. március 5. 22:16  
Cakát!
    

kanyar 5119 2011. március 5. 22:16   Válasz erre: 5118
Ezt a luxust!
    

vaszabi 5118 2011. március 5. 22:13  
Na leválok a net-rõl, fürdeni is kell néha :-)
    

vaszabi 5117 2011. március 5. 22:07   Válasz erre: 5116
Elalvásnál számolgasd a kis dominatorokat ahogy átugrálják a nagy asztalt :-)
    

dinne 5116 2011. március 5. 22:03   Válasz erre: 5115
inkább most nem mesélek
    

vaszabi 5115 2011. március 5. 21:59   Válasz erre: 5114
Vadasmártás oda vissza :-DDD
    

dinne 5114 2011. március 5. 21:54   Válasz erre: 5113
volt már rosszab is
    

vaszabi 5113 2011. március 5. 21:50   Válasz erre: 5112
A patakvíz sárral keverve az milyen :-))
    

dinne 5112 2011. március 5. 21:47   Válasz erre: 5110
egy kollégista ne finnyáskodjon. különben sok mindent meg lehet inni. nem azért iszik az ember hogy finom legyen...
    

infantri 5111 2011. március 5. 21:45   Válasz erre: 5110
Ínyenc.
    

vaszabi 5110 2011. március 5. 21:44   Válasz erre: 5109
Igaz a hóbaglyon is babfõzelékízû teát ittál :-DDD
    

dinne 5109 2011. március 5. 21:43   Válasz erre: 5099
gps drivert vadászok. én és a mosogatás. HE
    

vaszabi 5108 2011. március 5. 21:38   Válasz erre: 5106
Van a német E-bay-on ismerõsöm ha kell valami tudok intézni!!
    

vaszabi 5107 2011. március 5. 21:37   Válasz erre: 5105
Az fõként ;-)
    

kanyar 5106 2011. március 5. 21:37   Válasz erre: 5097
Alkatrészt vadászok!
    

infantri 5105 2011. március 5. 21:36   Válasz erre: 5103
És boho.
    

vaszabi 5104 2011. március 5. 21:36   Válasz erre: 5100
Á csak marháskodom..kedves az asszonykája ,a füstös szennyest is örömmel pakolászta :-D

    

kanyar 5103 2011. március 5. 21:36   Válasz erre: 5102
Még fiatal!:-)
    

infantri 5102 2011. március 5. 21:35   Válasz erre: 5101
Mit tudja Õ!
    

kanyar 5101 2011. március 5. 21:34   Válasz erre: 5091
Nem, ezt Szürke megmondta!
    

infantri 5100 2011. március 5. 21:33   Válasz erre: 5099
Gondolod?
    

vaszabi 5099 2011. március 5. 21:30   Válasz erre: 5096
dinnye meg otthon tüsténkedik ..mosogat,söpröget,kimossa a szennyest :-) Másképp nem tudom elképzelni hogy dumálta rá az asszonyt a motorvételre :-DD
    

infantri 5098 2011. március 5. 21:30   Válasz erre: 5097
Más elfoglatsága van.
    

vaszabi 5097 2011. március 5. 21:27   Válasz erre: 5096
Szerintem kanyar elment terepezni..az elsõ átalakítási lépés az összesározás :-)
    

infantri 5096 2011. március 5. 21:26   Válasz erre: 5095
Csak tréfáltam
Hova tûntek a többiek?
    

vaszabi 5095 2011. március 5. 21:24  
Tényleg BigFace kellett volna nick névnek :-DDD
    

vaszabi 5094 2011. március 5. 21:16   Válasz erre: 5093
Na de ez most melyik ???
    

infantri 5093 2011. március 5. 21:15   Válasz erre: 5089
Nekünk oszt a nagy arc?
    

vaszabi 5092 2011. március 5. 21:15  
És a nem futttyya hány ty :-))))
    

vaszabi 5091 2011. március 5. 21:13   Válasz erre: 5090
Mi van definíciót gyártotok a helyesírási kézikönyvbe a Grécsi Ikrek :-)
    

infantri 5090 2011. március 5. 21:12   Válasz erre: 5089
A kuttya minimum 2 ty vagy több!
    

kanyar 5089 2011. március 5. 21:10   Válasz erre: 5087
de lehet több is!
    

vaszabi 5088 2011. március 5. 21:03   Válasz erre: 5084
Ez már a paródiája de jó :-D
http://www.youtube.com/watch?v=YJl1tR38lYE
    

infantri 5087 2011. március 5. 21:02   Válasz erre: 5086
A kuttya minimum 2 ty.
    

infantri 5086 2011. március 5. 21:01   Válasz erre: 5079
Máris tanultál valamit.
    

dinne 5085 2011. március 5. 21:01   Válasz erre: 5083
majd rajzolok neked egy szép kis házat keresztel a tetején.
    

kanyar 5084 2011. március 5. 20:56   Válasz erre: 5080
Errõl beszéltünk?
    

vaszabi 5083 2011. március 5. 20:56   Válasz erre: 5080
Már neked isz van drágaszág az én drágaszágom mockosz kisz házrajzoló hobbitka :-DDDD
    

dinne 5082 2011. március 5. 20:55   Válasz erre: 5080
és egyik se motorozott, csak büdös halat evett. (A innen bear grills mánia)
    

vaszabi 5081 2011. március 5. 20:55   Válasz erre: 5078
Dehogy sír az olyan lányos!!!
    

dinne 5080 2011. március 5. 20:55   Válasz erre: 5079
gollam vagy szmeagol. Egyik se szép gyerek.
    

vaszabi 5079 2011. március 5. 20:53   Válasz erre: 5076
Itt vagyok mentsetek meeeeggggg!!!!!
Kuss te kis béna még motorozni sem tudsz mindig elesel!
De én tudok tudokkkkk!
A kutyának a f@szát tudsz!!
    

kanyar 5078 2011. március 5. 20:52   Válasz erre: 5076
Vissza sírod?
    

kanyar 5077 2011. március 5. 20:52   Válasz erre: 5075
Bizony!!!
    

infantri 5076 2011. március 5. 20:50   Válasz erre: 5074
Az xttenere nem volt ilyen.
    

vaszabi 5075 2011. március 5. 20:50   Válasz erre: 5074
Azt is mondtam hogy megy egy hozzáértõ is azt meg itassa le :-)
De a Sziszivel nem számoltam...Õ figyelt rátok mi:-)
    

kanyar 5074 2011. március 5. 20:48   Válasz erre: 5073
Hát ez szép!
    

vaszabi 5073 2011. március 5. 20:47   Válasz erre: 5070
Én reggel beszéltem a tulajjal hogy csak keveset engedjen ..mert megy egy tuti vevõ aki egy dinnye..már utalta is a jutalékot :-)
    

dinne 5072 2011. március 5. 20:46   Válasz erre: 5071
Brókerjobbágy.:DDDDDDDDD
    

vaszabi 5071 2011. március 5. 20:45   Válasz erre: 5068
Inkább..Jé találtunk egy Africát a határban..valami Brókerjobbány itthagyta :-D
    

infantri 5070 2011. március 5. 20:45   Válasz erre: 5069
Én hülye mit össze gályáztam neki azt még egy futómû se esett le.
    

kanyar 5069 2011. március 5. 20:44   Válasz erre: 5068
Abból vette Dinnye a domit?
    

infantri 5068 2011. március 5. 20:42   Válasz erre: 5066

A kép címe:
Aranyásók Alaszkában.
    

kanyar 5067 2011. március 5. 20:41   Válasz erre: 5065
Az izzadós szaggal csak ölöd õket!
    

vaszabi 5066 2011. március 5. 20:40  
Egyébként olyan szépen guggoltok ott mint a Székely asszonyok a patakparton :-D
    

dinne 5065 2011. március 5. 20:40   Válasz erre: 5062
de én a csizmámmal kimenekültetem õket a vízbõl.:-DDD
    

kanyar 5064 2011. március 5. 20:40   Válasz erre: 5060
A sok víz megártott mi? ezé kell a pálesz! Dinnyénél mindig ott a lapos kulacs! :-)
    

infantri 5063 2011. március 5. 20:40   Válasz erre: 5062
Mondtam neki,hogy üsse el õket.
    

vaszabi 5062 2011. március 5. 20:38   Válasz erre: 5054
Dinnye..Dinnye hiába próbálod ..nem fog sikerülni!!!Bear Gryls sem tud kézzel halat fogni :-DD
    

kanyar 5061 2011. március 5. 20:38   Válasz erre: 5058
Én is elhittem! Meggyõzõ volt!
    

infantri 5060 2011. március 5. 20:38   Válasz erre: 5057
Most szólsz ez nem a riviéra?
    

kanyar 5059 2011. március 5. 20:37   Válasz erre: 5056
Lesz még más!
    

infantri 5058 2011. március 5. 20:37   Válasz erre: 5049
Opti így mutatta!
    

kanyar 5057 2011. március 5. 20:36   Válasz erre: 5054
Ez egy elég furcsa népszokás nálatok! :-)
    

dinne 5056 2011. március 5. 20:36   Válasz erre: 5054
egy lépés nagy merülés. ez az új jelszavam
    

kanyar 5055 2011. március 5. 20:35   Válasz erre: 5049
Nekem azt mondta a Peti! :-(
    

infantri 5054 2011. március 5. 20:35   Válasz erre: 5046
Én csak a szélébe.
Azt nem dokumentálta a fotósom mikor benne voltál mert nem kapott szikrát.Rá kellett szólnom.

    

dinne 5053 2011. március 5. 20:35   Válasz erre: 5048
hát egy biztos súlyra érezhetõen könnyebb
    

kanyar 5052 2011. március 5. 20:34   Válasz erre: 5050
Hát csak TA-val :-)
    

kanyar 5051 2011. március 5. 20:34   Válasz erre: 5046
Peti csak besározta! hasonlítson a tiedre!
    

dinne 5050 2011. március 5. 20:33   Válasz erre: 5048
sosem foglalkoztam a TA sokkal.
    

vaszabi 5049 2011. március 5. 20:33   Válasz erre: 5046
Ti buták ..nem kormánnyal kell mérni a vízmélységet
    

kanyar 5048 2011. március 5. 20:32   Válasz erre: 5043
Még nem tudhatja mi a különbség! TA-sok beleolvasnak, lefogják köpni, varások meg 20 éves szarozni! mil lett belõle?
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők