| infantri | 5045 | 2011. március 5. 20:32 | Válasz erre: 5042 |
|
Azt nem tudom elvoltam a bokáig érõbe.Dinnye megvadult azt derékig beleugrott.
|
| kanyar | 5038 | 2011. március 5. 20:26 | Válasz erre: 5033 |
|
Dinnye magától is merül a sárba nem? Csak raklapot dobunk rá oszt kész!
|
| vaszabi | 5036 | 2011. március 5. 20:25 | Válasz erre: 5033 |
|
De a második pont elõtt kenjük be pipamocsokkal :-DDDD
|
| infantri | 5033 | 2011. március 5. 20:24 | Válasz erre: 5025 |
|
1 Pocsolya mellé áll és mi átvágtatunk kb 60-80 km/órával.A vízmélység minimum 20 cm. 2 Körbe álljuk Õ középen mi háttal neki elsõ fék behúz nagy gáz kuplung ki.Ezt homokba is lehet. |
| kanyar | 5031 | 2011. március 5. 20:23 | Válasz erre: 5028 |
|
Csak Óóvatosan mert ott foglak hagyni a sárba! oszt szenvedhettek! :-)
|
| vaszabi | 5028 | 2011. március 5. 20:21 | Válasz erre: 5024 |
|
Hát ez az!!! Akarom mondani..ühüm ühüm.. mit mondtál te csúnya nagyfejûnek nevezed :-DDD
|
| dinne | 5026 | 2011. március 5. 20:21 | Válasz erre: 5025 |
|
ha azt akarod, hogy a csizmádra hánnyak akkor jó.:-)
|
| vaszabi | 5025 | 2011. március 5. 20:20 |
|
Tényleg ki kell találnunk valami , beavatást a Dinnyének..mint újdonsült domi tulajnak ..Pl.Sárban 200 Pillangó :-DDD
|
| vaszabi | 5021 | 2011. március 5. 20:17 | Válasz erre: 5016 |
|
Miért én nem gyûjthetem a domikat, a fiává fogad ..kicsinálom idegileg de elõtte magamra iratom a motorját és nem e TA-t ..az sáros :-DDD
|
| dinne | 5017 | 2011. március 5. 20:15 | Válasz erre: 5013 |
|
ok. megbeszéltük. van 10 milla tartózásom is.:-)) az örökölhetõ.
|
| vaszabi | 5013 | 2011. március 5. 20:13 | Válasz erre: 5012 |
|
Hát ,hogy a nevedre vegyél te kis butus :-DDDDDDDDD
|
| vaszabi | 5010 | 2011. március 5. 20:11 | Válasz erre: 5002 |
|
Te latin néven Dominatorusz kleptimánikusz vagy :-)))
|
| kanyar | 5008 | 2011. március 5. 20:11 | Válasz erre: 5005 |
|
Szerintem is! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
| vaszabi | 5006 | 2011. március 5. 20:10 | Válasz erre: 5003 |
|
Te..Te Dinnye ugye mi barátok vagyunk ..ugye?! :-D
|
| dinne | 5005 | 2011. március 5. 20:10 | Válasz erre: 5002 |
|
kaptam helyette egy szar gps-t. jó üzlet volt.:-)
|
| dinne | 5003 | 2011. március 5. 20:09 | Válasz erre: 5001 |
|
ja nála vannak a papírok is meg még lét is adtam neki, hogy átírja nevére
|
| vaszabi | 5001 | 2011. március 5. 20:08 | Válasz erre: 4999 |
|
Neki adtad ..de rendes vagy ..te tényleg egy lédús dinnye vagy :-D
|
| vaszabi | 5000 | 2011. március 5. 20:07 | Válasz erre: 4995 |
|
Õ a másik felem a normálisabb :-D(átírattam már nem aktuális)
|
| infantri | 4998 | 2011. március 5. 20:03 | Válasz erre: 4996 |
|
Grat! Ez így elég csopperes.A rallyn adunk neki. Mariann kérdezi how much?Ha publikus. |
| infantri | 4995 | 2011. március 5. 20:01 | Válasz erre: 4993 |
|
Különben is ki ez a vasabi? Hol van xttenere?Mit csinált vele? |
| kanyar | 4993 | 2011. március 5. 19:56 | Válasz erre: 4989 |
|
Kérdezz bátran! ha mersz! Tudom hol tartod a motorod!
|
| infantri | 4991 | 2011. március 5. 19:54 | Válasz erre: 4989 |
|
Kuttyának a f@sza! Mondom,hogy tud róla beszélni. |
| vaszabi | 4989 | 2011. március 5. 19:52 | Válasz erre: 4987 |
|
Tévedsz, nem tud sokkot kapott, és te fogod fizetni a pichológusát :-))
|
| infantri | 4987 | 2011. március 5. 19:50 | Válasz erre: 4984 |
|
Vakolásba van gyakorlatom.Kanyar már tud róla beszélni.
|
| vaszabi | 4984 | 2011. március 5. 19:48 | Válasz erre: 4982 |
|
Tedd azt, én már bevakoltam neki a TA-t :-DDDD
|
| vaszabi | 4983 | 2011. március 5. 19:46 | Válasz erre: 4980 |
|
Vazze megint rá kellett jönnöm hogy bunkó vagyok bakszi :-O
|
| infantri | 4980 | 2011. március 5. 19:45 | Válasz erre: 4977 |
|
A halász hálóval dolgozik,a horgásznak van rakós botja.
|
| kanyar | 4979 | 2011. március 5. 19:45 | Válasz erre: 4973 |
|
Dinnye az lett! és nem szarik az optikára mert nagyon szép!
|
| vaszabi | 4978 | 2011. március 5. 19:44 | Válasz erre: 4976 |
|
Indokolt volt!!! Láttam egy felettébb csilli villi domit egy nagy gyümölcs vezette :-DDD
|
| vaszabi | 4977 | 2011. március 5. 19:42 | Válasz erre: 4973 |
|
És nem zavart el a halász a telkérõl a nagy rakós botjával :-)))
|
| vaszabi | 4975 | 2011. március 5. 19:40 |
|
Kezdem azt hinni hogy nem szeret mosakodni sáros szeret lenni a lelkem :-)
|
| vaszabi | 4974 | 2011. március 5. 19:37 | Válasz erre: 4971 |
|
Le vazze, és megint ment leállt durrogott..aztán megjavult..de halottam hogy valahol áthúz a gyujtás ..holnap kicserélem a kábelt meg átbogarászom kicsit a gyújtókábel dugókat.
|
| infantri | 4973 | 2011. március 5. 19:36 |
|
Helló! Ma voltam halásztelken. Tuti a Duna part.Alacsony a víz. Nem próbáltam ki a Super Tenere 1200-at. Dinnye már dominátoros srác? |
| vaszabi | 4972 | 2011. március 5. 19:35 | Válasz erre: 4970 |
|
Õk aztán nem..ilyenek az igazi motorosok, mindegy mivel hogyan, csak a motorozás a lényeg!
|
| vaszabi | 4966 | 2011. március 5. 19:30 | Válasz erre: 4965 |
|
Egyetértek!Tipikusan egyszerû, de összetartó és életvidám motorosok!
|
| kanyar | 4965 | 2011. március 5. 19:28 | Válasz erre: 4964 |
|
De a kitartás az példás! ha sisakban nyomják beleokádia léphet fel! Így szabad a gazda.
|
| vaszabi | 4964 | 2011. március 5. 19:24 | Válasz erre: 4963 |
|
Miért már lassan mi sem gumizunk..ha nincs mibõl :-)
|
| kanyar | 4963 | 2011. március 5. 19:22 | Válasz erre: 4962 |
|
Hát ez komoly! És tudják, és végigcsinálják! nem gumiznak! ami van azzal! Érted! Hol vagyunk mi ehez? Verhovina 4T kinai blokkal!!! Kíírály! |
| vaszabi | 4962 | 2011. március 5. 08:45 |
|
Jó videók! Sár utcai gumi baseball sapi :-)http://www.youtube.com/watch?v=CKjBNb2SvgI&feature=related Tudnak élni :-) http://www.youtube.com/user/MocnaZocha#p/a/u/2/OCkLqdMfHrw |
| kanyar | 4958 | 2011. március 4. 22:00 | Válasz erre: 4957 |
|
Álmodj szép hasmagasságot, hosszú rugóutat! Jócakát! |
| infantri | 4957 | 2011. március 4. 21:57 | Válasz erre: 4956 |
|
Szerintem megoldható.Nem lesz olyan magas.Vége a lábtartó karcolásnak.Viszont lesz hasmagasság. Az ülést is gondolom faragni kell. |
| kanyar | 4956 | 2011. március 4. 21:54 | Válasz erre: 4955 |
|
Majd kíváncsi leszek , mit kezdesz 20 centi magasabbal! :-DDDDD
|
| infantri | 4950 | 2011. március 4. 21:45 | Válasz erre: 4947 |
|
A pilóta magasságától függ. Már ha a lábtartón áll és nem az ülésen.Onnan nagyot kell a kormányért hajolni. |