25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 5047 2011. március 5. 20:32   Válasz erre: 5044
De ez pálinkás dinnye nem szerti a vizet :-)
    

dinne 5046 2011. március 5. 20:32   Válasz erre: 5041
más is merült abba a tócsába
    

infantri 5045 2011. március 5. 20:32   Válasz erre: 5042
Azt nem tudom elvoltam a bokáig érõbe.Dinnye megvadult azt derékig beleugrott.
    

kanyar 5044 2011. március 5. 20:30   Válasz erre: 5041
Sárba gyökeredzik!:-D
    

vaszabi 5043 2011. március 5. 20:30   Válasz erre: 5041
Azóta más ember,már van rendes motorja ..
    

vaszabi 5042 2011. március 5. 20:28   Válasz erre: 5040
Szentöltvízért?
    

infantri 5041 2011. március 5. 20:28   Válasz erre: 5038
Nyáron majdnem beleölte magát egy tócsába.
    

kanyar 5040 2011. március 5. 20:27  
Mivan indultok?
    

infantri 5039 2011. március 5. 20:27   Válasz erre: 5036
Van nálam hétféle macskaszõr.
    

kanyar 5038 2011. március 5. 20:26   Válasz erre: 5033
Dinnye magától is merül a sárba nem? Csak raklapot dobunk rá oszt kész!
    

dinne 5037 2011. március 5. 20:26   Válasz erre: 5033
és az használ. érzi már kend hogy javul.
    

vaszabi 5036 2011. március 5. 20:25   Válasz erre: 5033
De a második pont elõtt kenjük be pipamocsokkal :-DDDD
    

kanyar 5035 2011. március 5. 20:24   Válasz erre: 5030
Te is úgy fogsz járni!
    

vaszabi 5034 2011. március 5. 20:24   Válasz erre: 5029
;-)
    

infantri 5033 2011. március 5. 20:24   Válasz erre: 5025
1 Pocsolya mellé áll és mi átvágtatunk kb 60-80 km/órával.A vízmélység minimum 20 cm.
2 Körbe álljuk Õ középen mi háttal neki elsõ fék behúz nagy gáz kuplung ki.Ezt homokba is lehet.
    

vaszabi 5032 2011. március 5. 20:24   Válasz erre: 5030
:-))))
    

kanyar 5031 2011. március 5. 20:23   Válasz erre: 5028
Csak Óóvatosan mert ott foglak hagyni a sárba! oszt szenvedhettek! :-)
    

dinne 5030 2011. március 5. 20:23   Válasz erre: 5028
azt nem mondtam hogy csúnya csak hogy ..:-)
    

kanyar 5029 2011. március 5. 20:22   Válasz erre: 5025
Meg lessssz az!!
    

vaszabi 5028 2011. március 5. 20:21   Válasz erre: 5024
Hát ez az!!! Akarom mondani..ühüm ühüm.. mit mondtál te csúnya nagyfejûnek nevezed :-DDD
    

kanyar 5027 2011. március 5. 20:21   Válasz erre: 5024
Az enyémrõl beszéltek fiatalok?
    

dinne 5026 2011. március 5. 20:21   Válasz erre: 5025
ha azt akarod, hogy a csizmádra hánnyak akkor jó.:-)
    

vaszabi 5025 2011. március 5. 20:20  
Tényleg ki kell találnunk valami , beavatást a Dinnyének..mint újdonsült domi tulajnak ..Pl.Sárban 200 Pillangó :-DDD
    

dinne 5024 2011. március 5. 20:19   Válasz erre: 5023
nagyobb feje van (így ránézésre).:DDDD
    

vaszabi 5023 2011. március 5. 20:18   Válasz erre: 5020
De van csak befelé nõ mert S-es a bukója :-)
    

kanyar 5022 2011. március 5. 20:17   Válasz erre: 5018
Az a mûvész nevem!:-)
    

vaszabi 5021 2011. március 5. 20:17   Válasz erre: 5016
Miért én nem gyûjthetem a domikat, a fiává fogad ..kicsinálom idegileg de elõtte magamra iratom a motorját és nem e TA-t ..az sáros :-DDD
    

dinne 5020 2011. március 5. 20:16   Válasz erre: 5018
nincs is haja
    

infantri 5019 2011. március 5. 20:16   Válasz erre: 5009
Van annak aki nem issza el!De te ezt tudod!
    

vaszabi 5018 2011. március 5. 20:15   Válasz erre: 5014
Meg sziszifuszi hajfestus
    

dinne 5017 2011. március 5. 20:15   Válasz erre: 5013
ok. megbeszéltük. van 10 milla tartózásom is.:-)) az örökölhetõ.
    

kanyar 5016 2011. március 5. 20:14   Válasz erre: 5012
Esküvõt szeretne! :-)
    

dinne 5015 2011. március 5. 20:13   Válasz erre: 5011
gondolod az akadály?
    

kanyar 5014 2011. március 5. 20:13   Válasz erre: 5010
Nem! Dominatus gyüjtogetus!
    

vaszabi 5013 2011. március 5. 20:13   Válasz erre: 5012
Hát ,hogy a nevedre vegyél te kis butus :-DDDDDDDDD
    

dinne 5012 2011. március 5. 20:12   Válasz erre: 5006
szabi te mit szeretnél?
    

kanyar 5011 2011. március 5. 20:12   Válasz erre: 5007
Úgy ám! még jó hogy mobil a netem!
    

vaszabi 5010 2011. március 5. 20:11   Válasz erre: 5002
Te latin néven Dominatorusz kleptimánikusz vagy :-)))
    

dinne 5009 2011. március 5. 20:11   Válasz erre: 5007
élni tudni kell
    

kanyar 5008 2011. március 5. 20:11   Válasz erre: 5005
Szerintem is! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
    

infantri 5007 2011. március 5. 20:10   Válasz erre: 5003
Ha lúd legyen kövér.
Benzin és költõpénz?
    

vaszabi 5006 2011. március 5. 20:10   Válasz erre: 5003
Te..Te Dinnye ugye mi barátok vagyunk ..ugye?! :-D
    

dinne 5005 2011. március 5. 20:10   Válasz erre: 5002
kaptam helyette egy szar gps-t. jó üzlet volt.:-)
    

infantri 5004 2011. március 5. 20:10   Válasz erre: 5001
Majd vissza kapja.
    

dinne 5003 2011. március 5. 20:09   Válasz erre: 5001
ja nála vannak a papírok is meg még lét is adtam neki, hogy átírja nevére
    

kanyar 5002 2011. március 5. 20:08  
Ezt is lenyúltam! :-)
    

vaszabi 5001 2011. március 5. 20:08   Válasz erre: 4999
Neki adtad ..de rendes vagy ..te tényleg egy lédús dinnye vagy :-D
    

vaszabi 5000 2011. március 5. 20:07   Válasz erre: 4995
Õ a másik felem a normálisabb :-D(átírattam már nem aktuális)
    

dinne 4999 2011. március 5. 20:04   Válasz erre: 4998
550, haza se lett hozva kanyarnál maradt
    

infantri 4998 2011. március 5. 20:03   Válasz erre: 4996
Grat!
Ez így elég csopperes.A rallyn adunk neki.
Mariann kérdezi how much?Ha publikus.
    

dinne 4997 2011. március 5. 20:02   Válasz erre: 4995
kinyírta??
    

dinne 4996 2011. március 5. 20:01   Válasz erre: 4982
ime
    

infantri 4995 2011. március 5. 20:01   Válasz erre: 4993
Különben is ki ez a vasabi?
Hol van xttenere?Mit csinált vele?
    

vaszabi 4994 2011. március 5. 19:56   Válasz erre: 4992
Jól van na, nem viccelõdöm na jó na nana.
    

kanyar 4993 2011. március 5. 19:56   Válasz erre: 4989
Kérdezz bátran! ha mersz! Tudom hol tartod a motorod!
    

kanyar 4992 2011. március 5. 19:55   Válasz erre: 4989
mi az a ,,nem tud sokkot kapott" ?
    

infantri 4991 2011. március 5. 19:54   Válasz erre: 4989
Kuttyának a f@sza!
Mondom,hogy tud róla beszélni.
    

vaszabi 4990 2011. március 5. 19:53   Válasz erre: 4988
mint egy balf@sz kõmûves :-D
    

vaszabi 4989 2011. március 5. 19:52   Válasz erre: 4987
Tévedsz, nem tud sokkot kapott, és te fogod fizetni a pichológusát :-))
    

kanyar 4988 2011. március 5. 19:51   Válasz erre: 4987
Még hézagos mert kaptam levegõt és láttam is!
    

infantri 4987 2011. március 5. 19:50   Válasz erre: 4984
Vakolásba van gyakorlatom.Kanyar már tud róla beszélni.
    

infantri 4986 2011. március 5. 19:49   Válasz erre: 4983
Vidéki suttyó:-)
    

kanyar 4985 2011. március 5. 19:48   Válasz erre: 4982
Nem készült. Még
    

vaszabi 4984 2011. március 5. 19:48   Válasz erre: 4982
Tedd azt, én már bevakoltam neki a TA-t :-DDDD
    

vaszabi 4983 2011. március 5. 19:46   Válasz erre: 4980
Vazze megint rá kellett jönnöm hogy bunkó vagyok bakszi :-O
    

infantri 4982 2011. március 5. 19:46   Válasz erre: 4979
Majd elhívom motorozni azt bevakolom.
Kép?
    

kanyar 4981 2011. március 5. 19:46  
Azt mondta, erõs bicikli! :-D
    

infantri 4980 2011. március 5. 19:45   Válasz erre: 4977
A halász hálóval dolgozik,a horgásznak van rakós botja.
    

kanyar 4979 2011. március 5. 19:45   Válasz erre: 4973
Dinnye az lett! és nem szarik az optikára mert nagyon szép!
    

vaszabi 4978 2011. március 5. 19:44   Válasz erre: 4976
Indokolt volt!!! Láttam egy felettébb csilli villi domit egy nagy gyümölcs vezette :-DDD
    

vaszabi 4977 2011. március 5. 19:42   Válasz erre: 4973
És nem zavart el a halász a telkérõl a nagy rakós botjával :-)))
    

infantri 4976 2011. március 5. 19:41   Válasz erre: 4975
Csak indokolt esetbe mosd le!
    

vaszabi 4975 2011. március 5. 19:40  
Kezdem azt hinni hogy nem szeret mosakodni sáros szeret lenni a lelkem :-)
    

vaszabi 4974 2011. március 5. 19:37   Válasz erre: 4971
Le vazze, és megint ment leállt durrogott..aztán megjavult..de halottam hogy valahol áthúz a gyujtás ..holnap kicserélem a kábelt meg átbogarászom kicsit a gyújtókábel dugókat.
    

infantri 4973 2011. március 5. 19:36  
Helló!
Ma voltam halásztelken.
Tuti a Duna part.Alacsony a víz.
Nem próbáltam ki a Super Tenere 1200-at.
Dinnye már dominátoros srác?
    

vaszabi 4972 2011. március 5. 19:35   Válasz erre: 4970
Õk aztán nem..ilyenek az igazi motorosok, mindegy mivel hogyan, csak a motorozás a lényeg!
    

kanyar 4971 2011. március 5. 19:34   Válasz erre: 4969
Le mostad?
    

kanyar 4970 2011. március 5. 19:34   Válasz erre: 4966
Nem játszák az agyukat, mi?
    

vaszabi 4969 2011. március 5. 19:32   Válasz erre: 4967
Most per pillanat élvezem is amíg jó!!
    

vaszabi 4968 2011. március 5. 19:31   Válasz erre: 4967
Hát nem ezt mondtam én is a HCC hón :-DDDDD
    

kanyar 4967 2011. március 5. 19:30   Válasz erre: 4964
Különben Jó gumival könnnnyyyûûûû!
    

vaszabi 4966 2011. március 5. 19:30   Válasz erre: 4965
Egyetértek!Tipikusan egyszerû, de összetartó és életvidám motorosok!
    

kanyar 4965 2011. március 5. 19:28   Válasz erre: 4964
De a kitartás az példás! ha sisakban nyomják beleokádia léphet fel! Így szabad a gazda.
    

vaszabi 4964 2011. március 5. 19:24   Válasz erre: 4963
Miért már lassan mi sem gumizunk..ha nincs mibõl :-)
    

kanyar 4963 2011. március 5. 19:22   Válasz erre: 4962
Hát ez komoly! És tudják, és végigcsinálják! nem gumiznak! ami van azzal! Érted! Hol vagyunk mi ehez?
Verhovina 4T kinai blokkal!!! Kíírály!
    

vaszabi 4962 2011. március 5. 08:45  
Jó videók!
Sár utcai gumi baseball sapi :-)http://www.youtube.com/watch?v=CKjBNb2SvgI&feature=related
Tudnak élni :-)
http://www.youtube.com/user/MocnaZocha#p/a/u/2/OCkLqdMfHrw
    

vaszabi 4961 2011. március 4. 23:31   Válasz erre: 4919
Ha szeretnétek ...rajtam nem múlik!!!
    

vaszabi 4960 2011. március 4. 23:12   Válasz erre: 4955
Meg nagyobbat esni !
    

vaszabi 4959 2011. március 4. 23:11  
Te kanyar ezek a képek még 0.1megapixeles géppel készültek :-)
    

kanyar 4958 2011. március 4. 22:00   Válasz erre: 4957
Álmodj szép hasmagasságot, hosszú rugóutat!
Jócakát!
    

infantri 4957 2011. március 4. 21:57   Válasz erre: 4956
Szerintem megoldható.Nem lesz olyan magas.Vége a lábtartó karcolásnak.Viszont lesz hasmagasság.
Az ülést is gondolom faragni kell.
    

kanyar 4956 2011. március 4. 21:54   Válasz erre: 4955
Majd kíváncsi leszek , mit kezdesz 20 centi magasabbal! :-DDDDD
    

infantri 4955 2011. március 4. 21:50   Válasz erre: 4954
Magasabbról messzebb látni.
    

kanyar 4954 2011. március 4. 21:49   Válasz erre: 4953
Akkor azé motorozol állva az ülésen? :-)
    

infantri 4953 2011. március 4. 21:47   Válasz erre: 4952
Ki vagyok?
Pihenve!
    

kanyar 4952 2011. március 4. 21:46   Válasz erre: 4950
Pihend ki Magad! :-D
    

kanyar 4951 2011. március 4. 21:45  
Cakát!
    

infantri 4950 2011. március 4. 21:45   Válasz erre: 4947
A pilóta magasságától függ.
Már ha a lábtartón áll és nem az ülésen.Onnan nagyot kell a kormányért hajolni.

    

dinne 4949 2011. március 4. 21:43  
Cakát srácok. Nekem most két éjszakát kell kialudni.
    

misu62 4948 2011. március 4. 21:43  
Jó cakát skacok
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők