25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 4947 2011. március 4. 21:42   Válasz erre: 4945
Állva is nehéz az elsõ kerék elé nézni! Nem?
    

infantri 4946 2011. március 4. 21:41   Válasz erre: 4945
A sajátom le tudom,pedig az nem ilyen magas.
    

dinne 4945 2011. március 4. 21:39   Válasz erre: 4942
Azért a fejidom is hamar letörhet, vagy lefejelheti a csávó
    

kanyar 4944 2011. március 4. 21:39   Válasz erre: 4942
Most sem az mán!
    

kanyar 4943 2011. március 4. 21:38   Válasz erre: 4932
A kiput nem iljen egyenesre szabtam volna!
    

infantri 4942 2011. március 4. 21:37   Válasz erre: 4939
Aszfalt enduró.
Majd az enyém az nem lesz ilyen csilivili.
    

kanyar 4941 2011. március 4. 21:37   Válasz erre: 4940
Más különben nem lenne érdekes!
    

infantri 4940 2011. március 4. 21:36   Válasz erre: 4935
Kicsit sötét a kép nem láttam,hogy jawa.
    

kanyar 4939 2011. március 4. 21:35   Válasz erre: 4936
És a sárvédõt lent hagyni!
    

kanyar 4938 2011. március 4. 21:34  
Így meg túrásos
    

dinne 4937 2011. március 4. 21:34   Válasz erre: 4932
Kurva szíp.
    

infantri 4936 2011. március 4. 21:34  
Kár volt felpolírozni a blokkvédõt.
    

kanyar 4935 2011. március 4. 21:33   Válasz erre: 4932
De ez csak egy! jawan meg kettõ van! és még hátul is! úgy hogy na!
    

misu62 4934 2011. március 4. 21:33  
fuuuuuuuu ez gyönyörû
    

kanyar 4933 2011. március 4. 21:32   Válasz erre: 4931
Még nem! :-O
    

infantri 4932 2011. március 4. 21:31  
Elsõ fék a jelenbõl.
    

misu62 4931 2011. március 4. 21:31  
Köszönöm .Azt tudtad, hogy a domira jó a cbr 600 f gyujtáskapcsolója csak a végét kell átcserélni.
    

dinne 4930 2011. március 4. 21:29   Válasz erre: 4926
85-ben én még a simommal döltem be a kukoricásba, mert nem ért le a lábam.:-)
    

kanyar 4929 2011. március 4. 21:29  
ürhajó
    

kanyar 4928 2011. március 4. 21:27  
elsöfék
    

kanyar 4927 2011. március 4. 21:26  
Hátsófék
    

kanyar 4926 2011. március 4. 21:24  
Kis nosztalgia 85-bõl
    

kanyar 4925 2011. március 4. 21:23   Válasz erre: 4924
Megválaszoltam!
    

misu62 4924 2011. március 4. 21:20  
kanyar!
Küldtem egy üzit.
    

dinne 4923 2011. március 4. 21:16   Válasz erre: 4922
Talpaljunk... Talpalni akarok.
    

infantri 4922 2011. március 4. 21:13   Válasz erre: 4921
9.-én tartunk egy gyorstalpalót(arcnövelõt)?
    

kanyar 4921 2011. március 4. 21:08   Válasz erre: 4912
Mert nem húúúztad eléggé a gázt! :-)
    

dinne 4920 2011. március 4. 21:05   Válasz erre: 4917
Utózengése megvolt a gépednek. Átkapcsoltad az áramforrást.:-DDD
    

infantri 4919 2011. március 4. 21:03  
Osz!
A domi túra megy a pálya felé?
    

kanyar 4918 2011. március 4. 21:02  
Itt vagyok!
    

vaszabi 4917 2011. március 4. 21:01  
Na helló ..megyek haza!!!Ha most elsötétül a monitorotok az azért van!
    

vaszabi 4916 2011. március 4. 21:01  
Na helló ..megyek haza!!!Ha most elsötétül a monitorotok az azért van!
    

dinne 4915 2011. március 4. 21:01   Válasz erre: 4914
Mindjárt megjelenik Kanyar mester is.
    

vaszabi 4914 2011. március 4. 20:58  
De jól összejöttünk kérem!
    

vaszabi 4913 2011. március 4. 20:58   Válasz erre: 4911
A belenyomás :-DDD
    

vaszabi 4912 2011. március 4. 20:57   Válasz erre: 4907
Hát,én elhiszem de olyan sok itt az egymás utáni rázó hupli..sõt gödörfüzér, hogy szegény(meg én is) így is alig bírta követni
    

dinne 4911 2011. március 4. 20:56   Válasz erre: 4910
Abból mindig elszökik valami.:DDD
    

SZICSU 4910 2011. március 4. 20:55   Válasz erre: 4906
�Likas guma nem jó guma...:-)
    

vaszabi 4909 2011. március 4. 20:54   Válasz erre: 4905
Írigykedsz mi..mindenk más buzi csak a mi szerelmünk tiszta.. :-DDD
    

dinne 4908 2011. március 4. 20:53   Válasz erre: 4905
Ki dugta seggbe a negatívot? (Nekem a negatíról a film jut eszembe, de azt fájhat)
    

infantri 4907 2011. március 4. 20:53   Válasz erre: 4903
Van olyan is.
Kicsit nagyobb tempót is bír a domi pályán.Kis gyakorlat kell.
    

dinne 4906 2011. március 4. 20:52   Válasz erre: 4902
a gumit. nem kell mindig rosszra gondolni.
    

infantri 4905 2011. március 4. 20:52   Válasz erre: 4902
Akartam kérdezni mi bajotok van?
Seggedbe dugni a negatívot,kiverni szegekkel.
Furcsa ízlésetek van.
Mégse kellett volna együtt aludnotok?
    

dinne 4904 2011. március 4. 20:51   Válasz erre: 4901
szépjónapot.
    

vaszabi 4903 2011. március 4. 20:50   Válasz erre: 4901
Na végre hogy itt vagy ..már meg akartam kérdezni ,hogy tényleg teljesen hülye aki nem normális mert africával terepezik :-DDDDD (úgy hallottam valakitõl aki hallotta egy helyen egy hozzáértõtõl :-DDDD)
    

vaszabi 4902 2011. március 4. 20:48   Válasz erre: 4900
Kiverni szegekkel micsodát ..sz@do mazo :-DDDD
    

infantri 4901 2011. március 4. 20:47  
Jó estét kívánok
megjöttek a fehérvári huszárok!
Még jó,hogy az Africa cross pályára termett.
http://www.youtube.com/watch?v=xM1wE6ipOgo
    

dinne 4900 2011. március 4. 20:46   Válasz erre: 4899
A sima könnyebb szegekkel kiverni.:-)
    

vaszabi 4899 2011. március 4. 20:44   Válasz erre: 4898
Ahhoz nem kell rakéta elég egy jó kopott gumi..ami álltalában nálam adott is :-)
    

dinne 4898 2011. március 4. 20:42   Válasz erre: 4897
Mindennek megvan az elõnye.:-DDDDDDDDD. Csak az atomdomiból nehogy rakéta legyem mert akkor kipörög a puha talajon
    

vaszabi 4897 2011. március 4. 20:38   Válasz erre: 4895
Még 10év a bányában és akksi sem kell csak a seggembe dudom a pozitívot a negatívot meg a nyelvem alá :-D
    

vaszabi 4896 2011. március 4. 20:36   Válasz erre: 4895
Úgyis nekem lesz az elsõ atomdomim!!!
    

dinne 4895 2011. március 4. 20:34   Válasz erre: 4893
Beviszed a gyárba azt rádugod a "gyorstöltöre". Azért aludjál azért majd nyugodtan (nem köll annyira drukkolni).:-)
    

vaszabi 4894 2011. március 4. 20:33   Válasz erre: 4892
Dehogy reped ,megedzettük a héját tûzfelett és fagyos patak-vízben :-DDDDDDDDDDD
    

vaszabi 4893 2011. március 4. 20:32   Válasz erre: 4890
Haggyá mán, még új akksira sem telik :-)
Úgy drukkolok neked ,hogy még a talpam is ökölbe szorul :-D
    

dinne 4892 2011. március 4. 20:31   Válasz erre: 4886
Dagadt Dinnye már ugrál mert könnyen felreped.
    

dinne 4891 2011. március 4. 20:29   Válasz erre: 4889
Beszámolunk
    

dinne 4890 2011. március 4. 20:29   Válasz erre: 4888
Áramod végül is sok van. :)
    

vaszabi 4889 2011. március 4. 20:28   Válasz erre: 4887
13:30 -ig dolgozom majd ..de utána mindenrõl tudni akarok!!!!
    

vaszabi 4888 2011. március 4. 20:27   Válasz erre: 4887
De majd nyomok egy fénycsóvát Dinnye felirattal :-)
    

dinne 4887 2011. március 4. 20:25   Válasz erre: 4886
Holnap megyünk felétek ha isten is úgy akarja. Nem integetsz nekünk.
    

vaszabi 4886 2011. március 4. 20:23   Válasz erre: 4885
Majd ha meglesz a tiéd megmutatod hogy köll :-)
    

dinne 4885 2011. március 4. 20:21   Válasz erre: 4884
Szabi gyakorolsz egy kicsit és szaltó??
    

vaszabi 4884 2011. március 4. 20:14   Válasz erre: 4883
Az biztos ,de sok más helyre igen..és azért itt is elboldogul csak kissé komótosabban ..És edzésnek sem utolsó..de persze nem vallatom itt rendszeresen ,csak egy évbe néhányszor mindkettõnk örömére :-))))
    

nx650r 4883 2011. március 4. 19:20  
Be kell látni ez a típus nem pályára való.:(
    

vaszabi 4882 2011. március 4. 17:35   Válasz erre: 4881
De még milyen jó..megjárattam benne kicsit az olajat :-)
    

pmakovi 4881 2011. március 4. 17:21   Válasz erre: 4880
Jó ez a hátsó lengéscsillapító mi? Na jó... Te is jó vagy.
Peti
    

vaszabi 4880 2011. március 4. 12:59  
Még friss meleg :-)
http://www.youtube.com/watch?v=DHwaljbg7qk
    

vaszabi 4879 2011. március 4. 09:22  
Ehhez inkább nem írok semmit mert még megszóltok, hogy nagy az arcom...pedig de :-D
http://www.youtube.com/watch?v=FFNfUqbYzcU
    

vaszabi 4878 2011. március 3. 21:26   Válasz erre: 4877
Jó éjt ;-)
    

misu62 4877 2011. március 3. 21:23  
Gondoltam .szép moci.Mentem pihizni cakát.
    

vaszabi 4876 2011. március 3. 21:20   Válasz erre: 4875
Ya még a régi miatt!
    

misu62 4875 2011. március 3. 21:14  
Arra vigyázok.Akartam kérdezni, miért olyan yamahás a neved.
    

vaszabi 4874 2011. március 3. 21:03   Válasz erre: 4872
Csak nehogy a tankba töltsd és felszállj :-)
    

misu62 4873 2011. március 3. 20:37  
Cakát Kanyar
    

misu62 4872 2011. március 3. 20:36  
Igen tudok szerezni, leesett már egy pár azt mondják nagyon tisztit csak a gumi gyûrûkkel mit csinál
    

kanyar 4871 2011. március 3. 20:33  
Cakát skacok!
    

kanyar 4870 2011. március 3. 20:32   Válasz erre: 4868
Maradt a MIG29-bõl? :-D
    

kanyar 4869 2011. március 3. 20:28   Válasz erre: 4868
Petróleummal! Kerozint még nem használtam!
    

misu62 4868 2011. március 3. 20:22  
Kanyar!
X gyûrûs láncot lehet tisztitani kerozinnal?
    

kanyar 4867 2011. március 3. 20:20   Válasz erre: 4866
Talán!
    

vaszabi 4866 2011. március 3. 19:56   Válasz erre: 4864
És vigyorogni fogsz?
    

kanyar 4865 2011. március 3. 19:56  
Há me most nem bírokk.
    

kanyar 4864 2011. március 3. 19:55   Válasz erre: 4863
Tovább maradok ébren!
    

vaszabi 4863 2011. március 3. 19:53   Válasz erre: 4862
mi lesz akkó?
    

kanyar 4862 2011. március 3. 19:46   Válasz erre: 4861
Majd jövõhétvégén! :-D
    

vaszabi 4861 2011. március 3. 19:46   Válasz erre: 4860
:-)
    

kanyar 4860 2011. március 3. 19:44   Válasz erre: 4858
Most jönne az hogy: köszi......
    

vaszabi 4859 2011. március 3. 19:41   Válasz erre: 4857
Az az arcom téé buta! :-)
    

vaszabi 4858 2011. március 3. 19:40   Válasz erre: 4856
Félrebeszélsz! A harmadik huszas meg a Peti :-DDD
    

kanyar 4857 2011. március 3. 19:39   Válasz erre: 4855
Nem az erõre gondoltam, hanem a szélességre, mint hízás!
    

kanyar 4856 2011. március 3. 19:38   Válasz erre: 4854
Ja! A harmadik huszas?
    

vaszabi 4855 2011. március 3. 19:37   Válasz erre: 4853
Már 46 ahogy edzem egyre erõsebb :-)
    

vaszabi 4854 2011. március 3. 19:36   Válasz erre: 4852
Tudod így a huszas éveink elején ez nekünk még nem okozhat gondot :-D
    

kanyar 4853 2011. március 3. 19:35   Válasz erre: 4851
Mint 45ló?
    

kanyar 4852 2011. március 3. 19:35   Válasz erre: 4850
Én is azt szeretem.:-)
    

vaszabi 4851 2011. március 3. 19:34   Válasz erre: 4849
Muszáj tudod kövér vagyok mint állat :-DDD
    

vaszabi 4850 2011. március 3. 19:33   Válasz erre: 4848
Igen a koleszterinemre vigyázok..hogy legyen belõle bõven :-)
    

kanyar 4849 2011. március 3. 19:33   Válasz erre: 4846
Hát jó étvágyat!!!!
Nem tudtam hogy fogyózol!:-)
    

Figo222 4848 2011. március 3. 19:28   Válasz erre: 4846
Ez tényleg diétás, és koleszterin szegény :)
Jó étvágyat hozzá!
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők