| dinne | 4945 | 2011. március 4. 21:39 | Válasz erre: 4942 |
|
Azért a fejidom is hamar letörhet, vagy lefejelheti a csávó
|
| infantri | 4942 | 2011. március 4. 21:37 | Válasz erre: 4939 |
|
Aszfalt enduró. Majd az enyém az nem lesz ilyen csilivili. |
| kanyar | 4935 | 2011. március 4. 21:33 | Válasz erre: 4932 |
|
De ez csak egy! jawan meg kettõ van! és még hátul is! úgy hogy na!
|
| misu62 | 4931 | 2011. március 4. 21:31 |
|
Köszönöm .Azt tudtad, hogy a domira jó a cbr 600 f gyujtáskapcsolója csak a végét kell átcserélni.
|
| dinne | 4930 | 2011. március 4. 21:29 | Válasz erre: 4926 |
|
85-ben én még a simommal döltem be a kukoricásba, mert nem ért le a lábam.:-)
|
| dinne | 4920 | 2011. március 4. 21:05 | Válasz erre: 4917 |
|
Utózengése megvolt a gépednek. Átkapcsoltad az áramforrást.:-DDD
|
| vaszabi | 4917 | 2011. március 4. 21:01 |
|
Na helló ..megyek haza!!!Ha most elsötétül a monitorotok az azért van!
|
| vaszabi | 4916 | 2011. március 4. 21:01 |
|
Na helló ..megyek haza!!!Ha most elsötétül a monitorotok az azért van!
|
| vaszabi | 4912 | 2011. március 4. 20:57 | Válasz erre: 4907 |
|
Hát,én elhiszem de olyan sok itt az egymás utáni rázó hupli..sõt gödörfüzér, hogy szegény(meg én is) így is alig bírta követni
|
| vaszabi | 4909 | 2011. március 4. 20:54 | Válasz erre: 4905 |
|
Írigykedsz mi..mindenk más buzi csak a mi szerelmünk tiszta.. :-DDD
|
| dinne | 4908 | 2011. március 4. 20:53 | Válasz erre: 4905 |
|
Ki dugta seggbe a negatívot? (Nekem a negatíról a film jut eszembe, de azt fájhat)
|
| infantri | 4907 | 2011. március 4. 20:53 | Válasz erre: 4903 |
|
Van olyan is. Kicsit nagyobb tempót is bír a domi pályán.Kis gyakorlat kell. |
| infantri | 4905 | 2011. március 4. 20:52 | Válasz erre: 4902 |
|
Akartam kérdezni mi bajotok van? Seggedbe dugni a negatívot,kiverni szegekkel. Furcsa ízlésetek van. Mégse kellett volna együtt aludnotok? |
| vaszabi | 4903 | 2011. március 4. 20:50 | Válasz erre: 4901 |
|
Na végre hogy itt vagy ..már meg akartam kérdezni ,hogy tényleg teljesen hülye aki nem normális mert africával terepezik :-DDDDD (úgy hallottam valakitõl aki hallotta egy helyen egy hozzáértõtõl :-DDDD)
|
| vaszabi | 4902 | 2011. március 4. 20:48 | Válasz erre: 4900 |
|
Kiverni szegekkel micsodát ..sz@do mazo :-DDDD
|
| infantri | 4901 | 2011. március 4. 20:47 |
|
Jó estét kívánok megjöttek a fehérvári huszárok! Még jó,hogy az Africa cross pályára termett. http://www.youtube.com/watch?v=xM1wE6ipOgo |
| vaszabi | 4899 | 2011. március 4. 20:44 | Válasz erre: 4898 |
|
Ahhoz nem kell rakéta elég egy jó kopott gumi..ami álltalában nálam adott is :-)
|
| dinne | 4898 | 2011. március 4. 20:42 | Válasz erre: 4897 |
|
Mindennek megvan az elõnye.:-DDDDDDDDD. Csak az atomdomiból nehogy rakéta legyem mert akkor kipörög a puha talajon
|
| vaszabi | 4897 | 2011. március 4. 20:38 | Válasz erre: 4895 |
|
Még 10év a bányában és akksi sem kell csak a seggembe dudom a pozitívot a negatívot meg a nyelvem alá :-D
|
| dinne | 4895 | 2011. március 4. 20:34 | Válasz erre: 4893 |
|
Beviszed a gyárba azt rádugod a "gyorstöltöre". Azért aludjál azért majd nyugodtan (nem köll annyira drukkolni).:-)
|
| vaszabi | 4894 | 2011. március 4. 20:33 | Válasz erre: 4892 |
|
Dehogy reped ,megedzettük a héját tûzfelett és fagyos patak-vízben :-DDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 4893 | 2011. március 4. 20:32 | Válasz erre: 4890 |
|
Haggyá mán, még új akksira sem telik :-) Úgy drukkolok neked ,hogy még a talpam is ökölbe szorul :-D |
| vaszabi | 4889 | 2011. március 4. 20:28 | Válasz erre: 4887 |
|
13:30 -ig dolgozom majd ..de utána mindenrõl tudni akarok!!!!
|
| vaszabi | 4888 | 2011. március 4. 20:27 | Válasz erre: 4887 |
|
De majd nyomok egy fénycsóvát Dinnye felirattal :-)
|
| dinne | 4887 | 2011. március 4. 20:25 | Válasz erre: 4886 |
|
Holnap megyünk felétek ha isten is úgy akarja. Nem integetsz nekünk.
|
| vaszabi | 4886 | 2011. március 4. 20:23 | Válasz erre: 4885 |
|
Majd ha meglesz a tiéd megmutatod hogy köll :-)
|
| vaszabi | 4884 | 2011. március 4. 20:14 | Válasz erre: 4883 |
|
Az biztos ,de sok más helyre igen..és azért itt is elboldogul csak kissé komótosabban ..És edzésnek sem utolsó..de persze nem vallatom itt rendszeresen ,csak egy évbe néhányszor mindkettõnk örömére :-))))
|
| vaszabi | 4882 | 2011. március 4. 17:35 | Válasz erre: 4881 |
|
De még milyen jó..megjárattam benne kicsit az olajat :-)
|
| pmakovi | 4881 | 2011. március 4. 17:21 | Válasz erre: 4880 |
|
Jó ez a hátsó lengéscsillapító mi? Na jó... Te is jó vagy. Peti |
| vaszabi | 4879 | 2011. március 4. 09:22 |
|
Ehhez inkább nem írok semmit mert még megszóltok, hogy nagy az arcom...pedig de :-D http://www.youtube.com/watch?v=FFNfUqbYzcU |
| misu62 | 4872 | 2011. március 3. 20:36 |
|
Igen tudok szerezni, leesett már egy pár azt mondják nagyon tisztit csak a gumi gyûrûkkel mit csinál
|
| vaszabi | 4858 | 2011. március 3. 19:40 | Válasz erre: 4856 |
|
Félrebeszélsz! A harmadik huszas meg a Peti :-DDD
|
| kanyar | 4857 | 2011. március 3. 19:39 | Válasz erre: 4855 |
|
Nem az erõre gondoltam, hanem a szélességre, mint hízás!
|
| vaszabi | 4854 | 2011. március 3. 19:36 | Válasz erre: 4852 |
|
Tudod így a huszas éveink elején ez nekünk még nem okozhat gondot :-D
|
| vaszabi | 4850 | 2011. március 3. 19:33 | Válasz erre: 4848 |
|
Igen a koleszterinemre vigyázok..hogy legyen belõle bõven :-)
|
| kanyar | 4849 | 2011. március 3. 19:33 | Válasz erre: 4846 |
|
Hát jó étvágyat!!!! Nem tudtam hogy fogyózol!:-) |
| Figo222 | 4848 | 2011. március 3. 19:28 | Válasz erre: 4846 |
|
Ez tényleg diétás, és koleszterin szegény :) Jó étvágyat hozzá! |