| SZICSU | 4746 | 2011. február 28. 20:27 |
|
És nagy lánckereket akar meg stoplis gumit!Aztat hiszi,hogy jár neki!
|
| kanyar | 4744 | 2011. február 28. 20:25 | Válasz erre: 4742 |
|
Eddig jó! Mindenki hallgat. Be vannak x@rva tõle!
|
| vaszabi | 4738 | 2011. február 27. 20:28 | Válasz erre: 4737 |
|
Jó éjt ..Én most 3 napig nem leszek (melózok a bratyóval)..de ne sírjatok Csütörtökön visszatérek (mint a batkamanó a denevér ember)!!!! És ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek is :-) De NY Magyarország több helyén is feltûnök ...! |
| kanyar | 4734 | 2011. február 27. 19:36 | Válasz erre: 4733 |
|
Nem xar! Ez a nagy motor milyen kis csövön lélegzik víz alatt!
|
| infantri | 4733 | 2011. február 27. 19:28 | Válasz erre: 4732 |
|
http://www.youtube.com/watch?v=Ga8AyL_yQqE 2:22-3:00 között a többi T-90 szerintem |
| infantri | 4731 | 2011. február 27. 19:24 | Válasz erre: 4725 |
|
A neten szerényebb méreteket írnak.Az elsõ pletykákban még mást lehetett hallani.
|
| infantri | 4725 | 2011. február 27. 19:18 | Válasz erre: 4720 |
|
Black Eagle.130-140 mm-es simacsövû ágyú.Kb 60-70 T.
|
| vaszabi | 4718 | 2011. február 27. 19:05 | Válasz erre: 4715 |
|
és ugye a sár a paraziták ellen is védi :-)))És a domináns hím befesti a kiválasztott nõstény bundáját :-DDDDDDd
|
| kanyar | 4717 | 2011. február 27. 19:05 | Válasz erre: 4716 |
|
Az elavult most már T90 van. Kezdõdik a Mézga!!!
|
| vaszabi | 4716 | 2011. február 27. 19:03 | Válasz erre: 4713 |
|
:-DDDD Az enyémre is rá férne egy mosás..nneeem az "emlõmre" a motoromra :-) Nézted a T63-at? |
| infantri | 4715 | 2011. február 27. 19:03 | Válasz erre: 4710 |
|
Mert téli bundája van.A Duna árterületén hempereg párzás elõtt a sárba.Így jelöli a territóriumát a legsarasabb példány a domináns.
|
| kanyar | 4713 | 2011. február 27. 19:01 | Válasz erre: 4710 |
|
Az iskolában azt mondták, emlõmet étkezésre ne ajánlgassam! De tudod mit gondolok? :-)
|
| vaszabi | 4710 | 2011. február 27. 18:59 | Válasz erre: 4709 |
|
Én elõször valami nagyobbra és emlõsre tippeltem ..de te jobban tudod :-DDDD
|
| infantri | 4709 | 2011. február 27. 18:57 | Válasz erre: 4705 |
|
Nem látszik a sártól. Egy 20 éves varacskosnyúl:) |
| vaszabi | 4701 | 2011. február 27. 18:50 |
|
Látod miattad áttervezem az útvonalat csak hogy kiszórakozhasd magad :-DDD
|
| vaszabi | 4700 | 2011. február 27. 18:50 | Válasz erre: 4699 |
|
Eredetileg is JPG volt? Ja tényleg ..nagyobbat!!!! :-O |
| infantri | 4699 | 2011. február 27. 18:48 | Válasz erre: 4698 |
|
Telefonal csináltam és szerintem nem tudom. Hátra nem nagyobb lánckereket szeretnél? |
| vaszabi | 4692 | 2011. február 27. 17:54 |
|
Nini!!http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4095&session_id=SESSION_ID.5774 Akkor kissé zsúfolt lesz a környék!Nem a legideálisabb motorozni! |
| vaszabi | 4689 | 2011. február 27. 16:58 | Válasz erre: 4688 |
|
Á, dehogy csak segíteni akarok ..még a piócás emberért is elmennék néked:-)
|
| kanyar | 4688 | 2011. február 27. 16:39 | Válasz erre: 4687 |
|
Szóval a pokolba kívánsz! Jól van, jössz Te még velem!
|
| vaszabi | 4685 | 2011. február 27. 16:15 | Válasz erre: 4684 |
|
Te ez a víz ártalmas :-) Vízi betegsége estél, visszamenjek a patakhoz szentelt vízért?
|
| kanyar | 4684 | 2011. február 27. 16:09 | Válasz erre: 4683 |
|
Olvastam! Akkor hol az invitácizumoláciuzmosságod? |
| vaszabi | 4679 | 2011. február 27. 15:52 | Válasz erre: 4675 |
|
Meg ,..de a fontos inkább az hogy mit iszok ?
|
| kanyar | 4676 | 2011. február 27. 15:46 |
|
Nicsak! http://csongrad.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-24912564/ |
| vaszabi | 4674 | 2011. február 27. 15:45 | Válasz erre: 4673 |
|
Lehet hogy a fejed öreg ,de a lelked egy 20 évesé :-) A testedrõl ne is beszéljünk :-DDDDDDDDDDDDddd
|
| kanyar | 4673 | 2011. február 27. 15:43 | Válasz erre: 4672 |
|
Gondoltam! Mindig ez a veszte szegény öreg fejemnek!
|
| vaszabi | 4671 | 2011. február 27. 15:41 | Válasz erre: 4670 |
|
Ö már tudja mikor mi a dolga..Ha kell majd sikít ..vagy gyalogol kicsit :-)))
|
| vaszabi | 4665 | 2011. február 27. 15:23 |
|
Ja és rendesen el is tévedtem, tehát visszafelé megint a patakon át kellett mennem , majdnem bent maradtam a sárban .de csak majdnem:-) ..viszont lekéstem az ebédet :-) |
| vaszabi | 4664 | 2011. február 27. 15:20 |
|
Na megjöttem!! Ebéd elõtt volt egy háromnegyed, ..ebéd után egy fél óra motorozás...Jó volt már kellett a kis lelkemnek ..meg a kisnagy arcomnak :-) Hú gyerekek olyan helyeket találtam hogy nem semmi..készüljetek Ápr 9-re ,ma módosítottam az útvonalat lesz a lányoknak némi gyaloglás :-)(Találtam egy patakot mind két partja laza fekete sár fadarabokkal :-) Az odajutás meg jó kis buckás árkokon, és erdõben fák között ..rönkökön keresztül történik!Tehát a paksi terep rész most egy kissé összevissza bolyongós lesz ..De annál élvezetesebb..Sõt nem megyünk ki Bikácsig..hanem Fadd felé útba ejtjük az endúró pályát is!!! Ma pár pihenõ percet kivéve végig állva mentem ( Néha tök lassan át az akadályokon, már úgy éreztem Triláozok, szerintem így lehet legjobban megtanulni állva menni ,mert ha lassan tötyögve érzi az ember akkor már nagyobb gáznál sincs gond Hihhhhetetlen milyen jól kezelhetõ állva a gép meglepõdtem pár helyen !!!!..kiiiirááááály volt ,viszont hátra kisebb lánckereket kell raknom .mert az erdõben a fák között meg az árkoknál sokszor kellett belenyúlni kuplungba! |
| SZICSU | 4662 | 2011. február 27. 12:42 | Válasz erre: 4661 |
|
A másikaaaaat!Mert eddig csak szétfele szedtem.:-D
|
| vaszabi | 4659 | 2011. február 27. 09:49 | Válasz erre: 4658 |
|
Ma már nem termelek ..max földet kifelé..lassan indulok motorozni egyet ;-)
|
| SZICSU | 4658 | 2011. február 27. 09:32 |
|
Ne termeljetek mááá!Volt idõ mikor büntették azt aki vasárnap dolgozott!
|
| vaszabi | 4657 | 2011. február 27. 09:18 | Válasz erre: 4656 |
|
Hát ha termelés van..termelés van .. Neked mondjam? :-) |
| vaszabi | 4655 | 2011. február 27. 01:35 | Válasz erre: 4652 |
|
Ja én is láttam..elcsórjuk a Dinnyének?Tudom kinél van a kulcs :-))
|
| Okta | 4654 | 2011. február 26. 22:55 | Válasz erre: 4633 |
|
Ennek a srácnak van egy 130/80R17-es Karooja 7.000,- pénzért: http://www.kepesmotor.hu/krossz_enduro_gumi/p557513 Nekem most nincs rá keret, ezért gondoltam szólok, hátha érdekel itt valakit. |
| infantri | 4652 | 2011. február 26. 20:36 | Válasz erre: 4651 |
|
Riaszd az illetékest. Láttam a másik fórumon volt egy találat ma. |