25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 4747 2011. február 28. 20:46   Válasz erre: 4746
Ez igaz! :-)
Cakát!
    

SZICSU 4746 2011. február 28. 20:27  
És nagy lánckereket akar meg stoplis gumit!Aztat hiszi,hogy jár neki!
    

kanyar 4745 2011. február 28. 20:26   Válasz erre: 4743
Na! Ez már valami!
    

kanyar 4744 2011. február 28. 20:25   Válasz erre: 4742
Eddig jó! Mindenki hallgat. Be vannak x@rva tõle!
    

SZICSU 4743 2011. február 28. 20:25  
Kijár az erdõbe lepisálni a medvehagymát!
    

infantri 4742 2011. február 28. 20:13   Válasz erre: 4741
Várom a többiek véleményét.
Nagyon nagy!!!
    

kanyar 4741 2011. február 28. 20:05   Válasz erre: 4740
Csak ennyi?
    

infantri 4740 2011. február 28. 19:39   Válasz erre: 4739
Nagy az arca!!!
    

kanyar 4739 2011. február 28. 18:38  
Na most írjátok meg ha baj van a csávóval!:-)
    

vaszabi 4738 2011. február 27. 20:28   Válasz erre: 4737
Jó éjt ..Én most 3 napig nem leszek (melózok a bratyóval)..de ne sírjatok Csütörtökön visszatérek (mint a batkamanó a denevér ember)!!!! És ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek is :-)
De NY Magyarország több helyén is feltûnök ...!
    

kanyar 4737 2011. február 27. 20:21   Válasz erre: 4736
Nem, csak mamás este indul!
Cakát :-)
    

vaszabi 4736 2011. február 27. 20:15   Válasz erre: 4735
Na mi a helyzet eldugult a kályhacsõ :-D
    

infantri 4735 2011. február 27. 19:38   Válasz erre: 4734
A T-72-nél már nem volt kályhacsõ.

    

kanyar 4734 2011. február 27. 19:36   Válasz erre: 4733
Nem xar! Ez a nagy motor milyen kis csövön lélegzik víz alatt!
    

infantri 4733 2011. február 27. 19:28   Válasz erre: 4732
http://www.youtube.com/watch?v=Ga8AyL_yQqE
2:22-3:00 között a többi T-90 szerintem
    

kanyar 4732 2011. február 27. 19:27   Válasz erre: 4725
Jól néz ki!
    

infantri 4731 2011. február 27. 19:24   Válasz erre: 4725
A neten szerényebb méreteket írnak.Az elsõ pletykákban még mást lehetett hallani.
    

vaszabi 4730 2011. február 27. 19:22  
mindjárt jövök! Megyek a kis Virágomért!!!
    

vaszabi 4729 2011. február 27. 19:21   Válasz erre: 4728
Ha még nincs csináljuk ...csináljuk megggg!
    

vaszabi 4728 2011. február 27. 19:20   Válasz erre: 4726
És lánctalpas gumibetét ?
    

vaszabi 4727 2011. február 27. 19:20   Válasz erre: 4725
Oké de 130-140/ mennyi ,és hány colos :-)
    

infantri 4726 2011. február 27. 19:19   Válasz erre: 4724
Van gumibetétes lánctalp.
    

infantri 4725 2011. február 27. 19:18   Válasz erre: 4720
Black Eagle.130-140 mm-es simacsövû ágyú.Kb 60-70 T.
    

vaszabi 4724 2011. február 27. 19:16   Válasz erre: 4722
de azon nincs gumi!!
    

kanyar 4723 2011. február 27. 19:16   Válasz erre: 4721
T90
    

kanyar 4722 2011. február 27. 19:16   Válasz erre: 4721
Nézd meg! Az a nagyok játéka.
    

vaszabi 4721 2011. február 27. 19:13  
Milyen 90 Mit iszol?
    

kanyar 4720 2011. február 27. 19:10   Válasz erre: 4719
Az most mi?
    

infantri 4719 2011. február 27. 19:07   Válasz erre: 4717
Hallottam pletykát annál fiatalabbról.
    

vaszabi 4718 2011. február 27. 19:05   Válasz erre: 4715
és ugye a sár a paraziták ellen is védi :-)))És a domináns hím befesti a kiválasztott nõstény bundáját :-DDDDDDd
    

kanyar 4717 2011. február 27. 19:05   Válasz erre: 4716
Az elavult most már T90 van. Kezdõdik a Mézga!!!
    

vaszabi 4716 2011. február 27. 19:03   Válasz erre: 4713
:-DDDD
Az enyémre is rá férne egy mosás..nneeem az "emlõmre" a motoromra :-)
Nézted a T63-at?
    

infantri 4715 2011. február 27. 19:03   Válasz erre: 4710
Mert téli bundája van.A Duna árterületén hempereg párzás elõtt a sárba.Így jelöli a territóriumát a legsarasabb példány a domináns.
    

kanyar 4714 2011. február 27. 19:02   Válasz erre: 4708
Tudtam hogy önös érdekek vezéreltek! :-)
    

kanyar 4713 2011. február 27. 19:01   Válasz erre: 4710
Az iskolában azt mondták, emlõmet étkezésre ne ajánlgassam! De tudod mit gondolok? :-)
    

kanyar 4712 2011. február 27. 18:59   Válasz erre: 4709
Most az jön hogy: Köszi, mit iszol? :-)
    

vaszabi 4711 2011. február 27. 18:59   Válasz erre: 4710
Akarom mondani nagyobb emlõsre :-)
    

vaszabi 4710 2011. február 27. 18:59   Válasz erre: 4709
Én elõször valami nagyobbra és emlõsre tippeltem ..de te jobban tudod :-DDDD
    

infantri 4709 2011. február 27. 18:57   Válasz erre: 4705
Nem látszik a sártól.
Egy 20 éves varacskosnyúl:)
    

vaszabi 4708 2011. február 27. 18:57   Válasz erre: 4707
Na jó meg miattam is :-×
    

vaszabi 4707 2011. február 27. 18:57   Válasz erre: 4704
Miattatok õrült sártúrók :-)))
    

vaszabi 4706 2011. február 27. 18:56   Válasz erre: 4703
Ez a ruhaminta az új divat :-)
    

kanyar 4705 2011. február 27. 18:54   Válasz erre: 4703
Ki ez a mocskos...?
    

kanyar 4704 2011. február 27. 18:52   Válasz erre: 4701
Ki miatt?
    

infantri 4703 2011. február 27. 18:52  
tadam...
    

kanyar 4702 2011. február 27. 18:51   Válasz erre: 4700
Mekkorát?
    

vaszabi 4701 2011. február 27. 18:50  
Látod miattad áttervezem az útvonalat csak hogy kiszórakozhasd magad :-DDD
    

vaszabi 4700 2011. február 27. 18:50   Válasz erre: 4699
Eredetileg is JPG volt?
Ja tényleg ..nagyobbat!!!! :-O
    

infantri 4699 2011. február 27. 18:48   Válasz erre: 4698
Telefonal csináltam és szerintem nem tudom.
Hátra nem nagyobb lánckereket szeretnél?
    

vaszabi 4698 2011. február 27. 18:47   Válasz erre: 4697
Mi a baja?
    

infantri 4697 2011. február 27. 18:45  
Nem akarja.
    

infantri 4696 2011. február 27. 18:44  
Na.
    

vaszabi 4695 2011. február 27. 18:27   Válasz erre: 4693
Most elhívjuk a tavalyi csopperosokat ? :-)
    

vaszabi 4694 2011. február 27. 18:26   Válasz erre: 4693
Meg egy héttel elõbb!
    

kanyar 4693 2011. február 27. 18:24   Válasz erre: 4692
Mi nem arra megyünk ahol más nem?
    

vaszabi 4692 2011. február 27. 17:54  
Nini!!http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4095&session_id=SESSION_ID.5774
Akkor kissé zsúfolt lesz a környék!Nem a legideálisabb motorozni!
    

vaszabi 4691 2011. február 27. 17:49  
Tényleg ,mindjárt itt van a medvehagyma-szezon :-)
    

kanyar 4690 2011. február 27. 17:07   Válasz erre: 4689
Ok! Megnyugodtam! :-)
    

vaszabi 4689 2011. február 27. 16:58   Válasz erre: 4688
Á, dehogy csak segíteni akarok ..még a piócás emberért is elmennék néked:-)
    

kanyar 4688 2011. február 27. 16:39   Válasz erre: 4687
Szóval a pokolba kívánsz! Jól van, jössz Te még velem!
    

vaszabi 4687 2011. február 27. 16:31   Válasz erre: 4686
Majd rajtad teszteljük :-)
    

kanyar 4686 2011. február 27. 16:17   Válasz erre: 4685
Mért? az használ?
    

vaszabi 4685 2011. február 27. 16:15   Válasz erre: 4684
Te ez a víz ártalmas :-) Vízi betegsége estél, visszamenjek a patakhoz szentelt vízért?
    

kanyar 4684 2011. február 27. 16:09   Válasz erre: 4683
Olvastam!
Akkor hol az invitácizumoláciuzmosságod?
    

vaszabi 4683 2011. február 27. 16:03   Válasz erre: 4682
Nagyon nem!!!!
Küldtem üzenetet!!!
    

kanyar 4682 2011. február 27. 16:03   Válasz erre: 4681
Én meg vizet? Jól van ez így?
    

vaszabi 4681 2011. február 27. 15:59   Válasz erre: 4680
Most épp vörösbort!!!
    

kanyar 4680 2011. február 27. 15:57   Válasz erre: 4679
Na mit?
    

vaszabi 4679 2011. február 27. 15:52   Válasz erre: 4675
Meg ,..de a fontos inkább az hogy mit iszok ?
    

kanyar 4678 2011. február 27. 15:51   Válasz erre: 4677
De! azaz! :-(
    

vaszabi 4677 2011. február 27. 15:49   Válasz erre: 4676
Ez nem a Sziszié volt?
    

kanyar 4676 2011. február 27. 15:46  
Nicsak!
http://csongrad.expressz.hu/auto/motorkerekpar/hirdetes-24912564/
    

kanyar 4675 2011. február 27. 15:45   Válasz erre: 4674
Megfigyeltél? :-O
    

vaszabi 4674 2011. február 27. 15:45   Válasz erre: 4673
Lehet hogy a fejed öreg ,de a lelked egy 20 évesé :-) A testedrõl ne is beszéljünk :-DDDDDDDDDDDDddd
    

kanyar 4673 2011. február 27. 15:43   Válasz erre: 4672
Gondoltam! Mindig ez a veszte szegény öreg fejemnek!
    

vaszabi 4672 2011. február 27. 15:42   Válasz erre: 4670
Tehát ezt nem fogadom el kifogás ként :-D
    

vaszabi 4671 2011. február 27. 15:41   Válasz erre: 4670
Ö már tudja mikor mi a dolga..Ha kell majd sikít ..vagy gyalogol kicsit :-)))
    

kanyar 4670 2011. február 27. 15:40   Válasz erre: 4668
De én utast is viszek!
    

vaszabi 4669 2011. február 27. 15:40  
Vagyis pont hogy azon megyünk :-)
    

vaszabi 4668 2011. február 27. 15:39   Válasz erre: 4667
Neked nincs !!!!!
    

kanyar 4667 2011. február 27. 15:36   Válasz erre: 4664
Kerülõ út van?
    

kanyar 4666 2011. február 27. 15:34  
Itt vok!
    

vaszabi 4665 2011. február 27. 15:23  
Ja és rendesen el is tévedtem, tehát visszafelé megint a patakon át kellett mennem , majdnem bent maradtam a sárban .de csak majdnem:-) ..viszont lekéstem az ebédet :-)

    

vaszabi 4664 2011. február 27. 15:20  
Na megjöttem!!
Ebéd elõtt volt egy háromnegyed, ..ebéd után egy fél óra motorozás...Jó volt már kellett a kis lelkemnek ..meg a kisnagy arcomnak :-)
Hú gyerekek olyan helyeket találtam hogy nem semmi..készüljetek Ápr 9-re ,ma módosítottam az útvonalat lesz a lányoknak némi gyaloglás :-)(Találtam egy patakot mind két partja laza fekete sár fadarabokkal :-) Az odajutás meg jó kis buckás árkokon, és erdõben fák között ..rönkökön keresztül történik!Tehát a paksi terep rész most egy kissé összevissza bolyongós lesz ..De annál élvezetesebb..Sõt nem megyünk ki Bikácsig..hanem Fadd felé útba ejtjük az endúró pályát is!!!
Ma pár pihenõ percet kivéve végig állva mentem ( Néha tök lassan át az akadályokon, már úgy éreztem Triláozok, szerintem így lehet legjobban megtanulni állva menni ,mert ha lassan tötyögve érzi az ember akkor már nagyobb gáznál sincs gond Hihhhhetetlen milyen jól kezelhetõ állva a gép meglepõdtem pár helyen !!!!..kiiiirááááály volt ,viszont hátra kisebb lánckereket kell raknom .mert az erdõben a fák között meg az árkoknál sokszor kellett belenyúlni kuplungba!
    

kanyar 4663 2011. február 27. 15:19   Válasz erre: 4662
Jaaaa! Akko jó!
    

SZICSU 4662 2011. február 27. 12:42   Válasz erre: 4661
A másikaaaaat!Mert eddig csak szétfele szedtem.:-D
    

kanyar 4661 2011. február 27. 10:49   Válasz erre: 4660
Szétesett? Akkor az nem domi!
    

SZICSU 4660 2011. február 27. 10:01   Válasz erre: 4659
Én meg nekiállok összelegózni.:-D
    

vaszabi 4659 2011. február 27. 09:49   Válasz erre: 4658
Ma már nem termelek ..max földet kifelé..lassan indulok motorozni egyet ;-)
    

SZICSU 4658 2011. február 27. 09:32  
Ne termeljetek mááá!Volt idõ mikor büntették azt aki vasárnap dolgozott!
    

vaszabi 4657 2011. február 27. 09:18   Válasz erre: 4656
Hát ha termelés van..termelés van ..

Neked mondjam? :-)
    

infantri 4656 2011. február 27. 06:17   Válasz erre: 4655
Nem birsz aludni?
    

vaszabi 4655 2011. február 27. 01:35   Válasz erre: 4652
Ja én is láttam..elcsórjuk a Dinnyének?Tudom kinél van a kulcs :-))
    

Okta 4654 2011. február 26. 22:55   Válasz erre: 4633
Ennek a srácnak van egy 130/80R17-es Karooja 7.000,- pénzért:
http://www.kepesmotor.hu/krossz_enduro_gumi/p557513

Nekem most nincs rá keret, ezért gondoltam szólok, hátha érdekel itt valakit.
    

kanyar 4653 2011. február 26. 20:39   Válasz erre: 4652
HM!
    

infantri 4652 2011. február 26. 20:36   Válasz erre: 4651
Riaszd az illetékest.
Láttam a másik fórumon volt egy találat ma.
    

kanyar 4651 2011. február 26. 20:33   Válasz erre: 4650
megvan
    

infantri 4650 2011. február 26. 19:39   Válasz erre: 4649
Gondoltam.
    

kanyar 4649 2011. február 26. 19:38   Válasz erre: 4646
Megint keresgélek!
    

kanyar 4648 2011. február 26. 19:38   Válasz erre: 4647
Ok! Nekem kéne egy csak még nincs kedvem!
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők