| SZICSU | 4647 | 2011. február 26. 19:32 |
|
Kanyar!A srácnak akitõl vettem a fejet,van még 2 üres ha valakit érdekel...ez jó!:-D Most õ a 3 fejû ember,akinek már csak 2 maradt,az is üres!
|
| vaszabi | 4643 | 2011. február 26. 19:04 | Válasz erre: 4640 |
|
Ja olyan szokott benne lenni ..fû ,gyomnövények ,vízinövények :-)
|
| vaszabi | 4641 | 2011. február 26. 19:02 | Válasz erre: 4637 |
|
Te milyen bölcs vagy :-O És aki leghátul megy az az utolsó ?
|
| kanyar | 4637 | 2011. február 26. 19:01 | Válasz erre: 4633 |
|
Ez nem olyan kopott mintha 2x ilyen kopott lenne! :-)
|
| vaszabi | 4634 | 2011. február 26. 18:59 |
|
Ilyen volt a hátsó fékbetétem..találtam még egy kevésbé kopottat az kb 2× ilyen vastag :-) de azt hiszem az meg nem fog túl jól ..nem baj ,de legalább van :-)
|
| vaszabi | 4633 | 2011. február 26. 18:55 |
|
Na felkerült hátra egy alig használt E09, holnap kipróbálom milyen ha a gumi bütykös :-)
|
| infantri | 4622 | 2011. február 25. 21:46 | Válasz erre: 4620 |
|
Ez hard erre nem kell! A rally változaton van! |
| vaszabi | 4616 | 2011. február 25. 21:36 | Válasz erre: 4612 |
|
Ja térképnek..máskülönben bonyolult lenne kanyarról kanyarra megírni elõre egy rendes itinert.
|
| vaszabi | 4611 | 2011. február 25. 21:30 | Válasz erre: 4608 |
|
Hát aki nem versenycélra építi be annak kb. erre jó :-)
|
| vaszabi | 4609 | 2011. február 25. 21:29 | Válasz erre: 4605 |
|
Finom ..én azért tennék valami mûanyagot az elejére is.
|
| teki70 | 4608 | 2011. február 25. 21:28 |
|
http://www.africatwin.hu/index.php?view=image&format=raw&type=img&id=463&option=com_joomgallery&Itemid=26&lang=hu Ez nagyon jó! |
| infantri | 4602 | 2011. február 25. 21:19 | Válasz erre: 4594 |
|
Sajnos nem az enyém. Nekem túl tiszta.. De gyûjtök egy ilyenre.Már van 524 ft kezdõtõkém:) |
| Brasil | 4601 | 2011. február 25. 21:18 | Válasz erre: 4598 |
|
Masok galeriai ugyanarrol a rendezvenyrol: http://www.africatwin.hu/index.php?view=category&catid=14&option=com_joomgallery&Itemid=26&lang=hu |
| Brasil | 4596 | 2011. február 25. 21:15 | Válasz erre: 4589 |
|
Kivancsi lennek ra! Tuti beneveznek egybe ujra. |
| Brasil | 4595 | 2011. február 25. 21:14 | Válasz erre: 4593 |
|
O itt volt a 2009-es Twinparty-n! http://www.africatwin.hu/index.php?view=category&catid=15&option=com_joomgallery&Itemid=26&lang=hu |
| vaszabi | 4592 | 2011. február 25. 21:10 | Válasz erre: 4590 |
|
Ahhoz meg hosszabb hátsó villa kellene mert így hanyatvágja magát
|
| vaszabi | 4589 | 2011. február 25. 21:03 | Válasz erre: 4588 |
|
Majd megcsináljuk..már csak egy lottó 5-ös kell ..és Kanyarral piacra dobjuk :-)
|
| vaszabi | 4585 | 2011. február 25. 20:52 | Válasz erre: 4583 |
|
Bizony ezért nem jön be!! Meg egy endúró ami 13ezren adja le a max teljesítményt ?! Biztos jó lehet sárban :-D |
| vaszabi | 4584 | 2011. február 25. 20:50 | Válasz erre: 4576 |
|
Jó pihit kanyar..aztán ügyesek legyetek holnap;-)
|
| vaszabi | 4581 | 2011. február 25. 20:46 | Válasz erre: 4579 |
|
Nem tudom ,nekem a motorhang vagy egy henger vagy V2-õ
|
| infantri | 4579 | 2011. február 25. 20:39 |
|
És ez? http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/tuning/a-hibrid-tesztelese-83339 |
| vaszabi | 4572 | 2011. február 25. 20:22 | Válasz erre: 4569 |
|
Ja te nem is voltál ÁHÁáá te kis sunyi ..megiedtél hogy sáros lesz az Africa mi?
|
| misu62 | 4571 | 2011. február 25. 20:22 |
|
Nagyon fini jobban szeretem mint a pálinkát, pedig ez van bõven.
|
| vaszabi | 4570 | 2011. február 25. 20:21 | Válasz erre: 4567 |
|
Igen õk a barátaink ..akik valójában legbelül mind Dominatort szeretnének csak még nem tudják :-DDD
|
| vaszabi | 4568 | 2011. február 25. 20:20 | Válasz erre: 4565 |
|
Nem te voltál aki tavaly aszfalton került.. :-DDDDD
|
| vaszabi | 4562 | 2011. február 25. 20:15 | Válasz erre: 4561 |
|
Ja ez már a 3. Dominatoros Mecsek túra tavaly 16-an voltunk!
|
| vaszabi | 4561 | 2011. február 25. 20:14 | Válasz erre: 4558 |
|
Paks-Pécs-Orfû-Stb-Paks kb 260km amiben lesz 50km terep, a többi nagy része brutál jó kis szerpentin!!!!
|
| vaszabi | 4555 | 2011. február 25. 20:09 | Válasz erre: 4554 |
|
már válaszoltál is..de gyors vagy Jagert mi ....
|