25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

SZICSU 4647 2011. február 26. 19:32  
Kanyar!A srácnak akitõl vettem a fejet,van még 2 üres ha valakit érdekel...ez jó!:-D Most õ a 3 fejû ember,akinek már csak 2 maradt,az is üres!
    

infantri 4646 2011. február 26. 19:32  
Jól kibeszéltük magunk.
    

kanyar 4645 2011. február 26. 19:07   Válasz erre: 4642
Igen, de nem volt szalonképes.
    

vaszabi 4644 2011. február 26. 19:04   Válasz erre: 4642
Én néztelek de nem láttalak :-)
    

vaszabi 4643 2011. február 26. 19:04   Válasz erre: 4640
Ja olyan szokott benne lenni ..fû ,gyomnövények ,vízinövények :-)
    

infantri 4642 2011. február 26. 19:03   Válasz erre: 4639
Holnap megpróbálom.
Na néztetek ma?
    

vaszabi 4641 2011. február 26. 19:02   Válasz erre: 4637
Te milyen bölcs vagy :-O És aki leghátul megy az az utolsó ?
    

kanyar 4640 2011. február 26. 19:02   Válasz erre: 4638
Sárosba organikus köl!
    

kanyar 4639 2011. február 26. 19:02   Válasz erre: 4635
Házi feladat!
    

vaszabi 4638 2011. február 26. 19:01   Válasz erre: 4636
Inkább maradjunk csak a szinténél:-)
    

kanyar 4637 2011. február 26. 19:01   Válasz erre: 4633
Ez nem olyan kopott mintha 2x ilyen kopott lenne! :-)
    

infantri 4636 2011. február 26. 19:00   Válasz erre: 4634
Szinte új.
    

infantri 4635 2011. február 26. 18:59   Válasz erre: 4632
Fény.
Nem birom feltenni a munkába.
    

vaszabi 4634 2011. február 26. 18:59  
Ilyen volt a hátsó fékbetétem..találtam még egy kevésbé kopottat az kb 2× ilyen vastag :-) de azt hiszem az meg nem fog túl jól ..nem baj ,de legalább van :-)
    

vaszabi 4633 2011. február 26. 18:55  
Na felkerült hátra egy alig használt E09, holnap kipróbálom milyen ha a gumi bütykös :-)
    

kanyar 4632 2011. február 26. 18:54   Válasz erre: 4631
Milyen kép?
    

infantri 4631 2011. február 26. 10:58   Válasz erre: 4630
Lemaradt a kép.
    

infantri 4630 2011. február 26. 10:56  
Hogy néz ki ez a fijjú.
    

vaszabi 4629 2011. február 25. 22:22   Válasz erre: 4628
Jó éjt!
Átadom a gépet az asszonykának.
    

infantri 4628 2011. február 25. 22:08  
Na lefekszem.
Holnap termelés.
    

vaszabi 4627 2011. február 25. 21:55  
értem én
    

vaszabi 4626 2011. február 25. 21:54   Válasz erre: 4624
Á nem olyan családból származom!
    

infantri 4625 2011. február 25. 21:54  
Rád küldöm a Dinnyét.
Most biztos izgul.Nem is fórumozik.
    

infantri 4624 2011. február 25. 21:52   Válasz erre: 4623
Kostogatól????
    

vaszabi 4623 2011. február 25. 21:51   Válasz erre: 4622
Ez a hard :-DDD
    

infantri 4622 2011. február 25. 21:46   Válasz erre: 4620
Ez hard erre nem kell!
A rally változaton van!
    

vaszabi 4621 2011. február 25. 21:46   Válasz erre: 4619
Fõleg hemüveg nélkül
    

vaszabi 4620 2011. február 25. 21:45   Válasz erre: 4615
Csak azért is :-DDD
    

infantri 4619 2011. február 25. 21:42   Válasz erre: 4618
Azt is meg kell tanulni.
    

vaszabi 4618 2011. február 25. 21:40   Válasz erre: 4617
:-)))
    

infantri 4617 2011. február 25. 21:36   Válasz erre: 4616
Nekünk olvasni is.
    

vaszabi 4616 2011. február 25. 21:36   Válasz erre: 4612
Ja térképnek..máskülönben bonyolult lenne kanyarról kanyarra megírni elõre egy rendes itinert.
    

infantri 4615 2011. február 25. 21:35   Válasz erre: 4614
Ne piszkáld.
    

vaszabi 4614 2011. február 25. 21:34   Válasz erre: 4610
Azért nekem akkor is csak egy ekkorka :-)
    

teki70 4613 2011. február 25. 21:32   Válasz erre: 4611
Tartalmazza a menekülési útvonalat.

    

infantri 4612 2011. február 25. 21:32   Válasz erre: 4611
A zitiner túrára is lehet hasznos.
    

vaszabi 4611 2011. február 25. 21:30   Válasz erre: 4608
Hát aki nem versenycélra építi be annak kb. erre jó :-)
    

infantri 4610 2011. február 25. 21:30   Válasz erre: 4609
Erre nem kell!
    

vaszabi 4609 2011. február 25. 21:29   Válasz erre: 4605
Finom ..én azért tennék valami mûanyagot az elejére is.
    


vaszabi 4607 2011. február 25. 21:28   Válasz erre: 4606
Jó éjt!
    

misu62 4606 2011. február 25. 21:26  
Elmentem pihizni jó éjt.
    

infantri 4605 2011. február 25. 21:26  
Ez lenne a játszós
    

vaszabi 4604 2011. február 25. 21:21   Válasz erre: 4600
Igazán köszönöm!!!
    

infantri 4603 2011. február 25. 21:20   Válasz erre: 4601
Nézegettem a képeket,meg az oldalt.
    

infantri 4602 2011. február 25. 21:19   Válasz erre: 4594
Sajnos nem az enyém.
Nekem túl tiszta..
De gyûjtök egy ilyenre.Már van 524 ft kezdõtõkém:)
    

Brasil 4601 2011. február 25. 21:18   Válasz erre: 4598
Masok galeriai ugyanarrol a rendezvenyrol:
http://www.africatwin.hu/index.php?view=category&catid=14&option=com_joomgallery&Itemid=26&lang=hu
    

misu62 4600 2011. február 25. 21:18  
Ez is gyönyörû büszke HONDA
    

infantri 4599 2011. február 25. 21:17   Válasz erre: 4598
Képeket.
    

infantri 4598 2011. február 25. 21:17   Válasz erre: 4595
Néztem a gépeket.
    

vaszabi 4597 2011. február 25. 21:15   Válasz erre: 4593
Igaz :-)
    

Brasil 4596 2011. február 25. 21:15   Válasz erre: 4589
Kivancsi lennek ra!
Tuti beneveznek egybe ujra.
    

Brasil 4595 2011. február 25. 21:14   Válasz erre: 4593
O itt volt a 2009-es Twinparty-n!
http://www.africatwin.hu/index.php?view=category&catid=15&option=com_joomgallery&Itemid=26&lang=hu
    

misu62 4594 2011. február 25. 21:14  
Ez a tiéd? Gyönyörû!
    

infantri 4593 2011. február 25. 21:10  
Jók a gyári endurók de lehet finomítani.

    

vaszabi 4592 2011. február 25. 21:10   Válasz erre: 4590
Ahhoz meg hosszabb hátsó villa kellene mert így hanyatvágja magát
    

misu62 4591 2011. február 25. 21:08  
az lenne tuti gép
    

infantri 4590 2011. február 25. 21:06   Válasz erre: 4585
Hegymászásra készült.
    

vaszabi 4589 2011. február 25. 21:03   Válasz erre: 4588
Majd megcsináljuk..már csak egy lottó 5-ös kell ..és Kanyarral piacra dobjuk :-)
    

misu62 4588 2011. február 25. 21:01  
Ha lenne még uj domi ezt vennék.Ez mindent tud tökéletes.
    

vaszabi 4587 2011. február 25. 20:56   Válasz erre: 4586
Egyetértek! Fõleg a Hondákat :-)
    

misu62 4586 2011. február 25. 20:55  
Én csak a gyári endurokat szeretem.

    

vaszabi 4585 2011. február 25. 20:52   Válasz erre: 4583
Bizony ezért nem jön be!!
Meg egy endúró ami 13ezren adja le a max teljesítményt ?!
Biztos jó lehet sárban :-D
    

vaszabi 4584 2011. február 25. 20:50   Válasz erre: 4576
Jó pihit kanyar..aztán ügyesek legyetek holnap;-)
    

misu62 4583 2011. február 25. 20:49  
cbr 600 sor 4-es nem
    

vaszabi 4582 2011. február 25. 20:47   Válasz erre: 4575
Hát errõl beszélek :-D
    

vaszabi 4581 2011. február 25. 20:46   Válasz erre: 4579
Nem tudom ,nekem a motorhang vagy egy henger vagy V2-õ
    

misu62 4580 2011. február 25. 20:42  
Ez a másik véglet, életveszélyes.Engem haza várnak
    


misu62 4578 2011. február 25. 20:29  
Ez a sár sok
    

misu62 4577 2011. február 25. 20:28  
Neked is
    

kanyar 4576 2011. február 25. 20:26  
Jó pihit skacok!
    

infantri 4575 2011. február 25. 20:26   Válasz erre: 4572
Nem szeretem ha piszkos.
    

kanyar 4574 2011. február 25. 20:24   Válasz erre: 4560
Fõleg az!
    

misu62 4573 2011. február 25. 20:23  
Igazuk is van ennél jobb nem is kell.
    

vaszabi 4572 2011. február 25. 20:22   Válasz erre: 4569
Ja te nem is voltál ÁHÁáá te kis sunyi ..megiedtél hogy sáros lesz az Africa mi?
    

misu62 4571 2011. február 25. 20:22  
Nagyon fini jobban szeretem mint a pálinkát, pedig ez van bõven.
    

vaszabi 4570 2011. február 25. 20:21   Válasz erre: 4567
Igen õk a barátaink ..akik valójában legbelül mind Dominatort szeretnének csak még nem tudják :-DDD
    

infantri 4569 2011. február 25. 20:21   Válasz erre: 4568
ja én.
    

vaszabi 4568 2011. február 25. 20:20   Válasz erre: 4565
Nem te voltál aki tavaly aszfalton került.. :-DDDDD
    

misu62 4567 2011. február 25. 20:19  
A képen van (kakukk tojás( is. Nem domi
    

vaszabi 4566 2011. február 25. 20:19   Válasz erre: 4560
Hát a meisterjager
    

infantri 4565 2011. február 25. 20:18   Válasz erre: 4561
Csak az 50 km-re megyek.
    

misu62 4564 2011. február 25. 20:18  
Biztos szuper lessz, csak nekem az idõpont nem jó
    

vaszabi 4563 2011. február 25. 20:17   Válasz erre: 4562
Ilyen
    

vaszabi 4562 2011. február 25. 20:15   Válasz erre: 4561
Ja ez már a 3. Dominatoros Mecsek túra tavaly 16-an voltunk!
    

vaszabi 4561 2011. február 25. 20:14   Válasz erre: 4558
Paks-Pécs-Orfû-Stb-Paks kb 260km amiben lesz 50km terep, a többi nagy része brutál jó kis szerpentin!!!!
    

misu62 4560 2011. február 25. 20:14  
Már a jager?
    

kanyar 4559 2011. február 25. 20:12   Válasz erre: 4555
Jegesen a legjobb!
    

misu62 4558 2011. február 25. 20:12  
merre indultok
    

vaszabi 4557 2011. február 25. 20:11   Válasz erre: 4556
Majd fog!!

Tényleg nem jössz Ápr 9.-én?
    

misu62 4556 2011. február 25. 20:10  
Az enyém sose úszott.Köszi a segitséget.
    

vaszabi 4555 2011. február 25. 20:09   Válasz erre: 4554
már válaszoltál is..de gyors vagy Jagert mi ....
    

kanyar 4554 2011. február 25. 20:08   Válasz erre: 4553
Hát persze! Nagyon kemény vagy!
(Jagert :-))
    

vaszabi 4553 2011. február 25. 20:07   Válasz erre: 4552
Rólam beszélsz :-DDD
    

kanyar 4552 2011. február 25. 20:06   Válasz erre: 4546
Bírja az! meg sem kottyan neki!
    

vaszabi 4551 2011. február 25. 20:05   Válasz erre: 4546
Itt úszik :-)
    

kanyar 4550 2011. február 25. 20:05   Válasz erre: 4544
Kb!
    

vaszabi 4549 2011. február 25. 20:04   Válasz erre: 4544
.
    

kanyar 4548 2011. február 25. 20:04   Válasz erre: 4540
Simán fém belsejû gyújtás kábel!
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők