| vaszabi | 4531 | 2011. február 25. 19:41 | Válasz erre: 4528 |
|
Az enyémen nincs is védõcsõ :-O 3-as falú alu jó :-)
|
| kanyar | 4528 | 2011. február 25. 19:39 | Válasz erre: 4525 |
|
Csak szilikonosra, és arra kell egy védõ csõ mint a gyárin, kikopás ellen!
|
| vaszabi | 4527 | 2011. február 25. 19:39 | Válasz erre: 4523 |
|
Jól van na ..én nem értek hozzá ..te vagy a túramester én majd csak megyek utánad míg meg nem állsz :-)
|
| misu62 | 4525 | 2011. február 25. 19:38 |
|
Szia Kanyar! Megint segitség kellene? A gyári gyujtáskábel elgõrbiti a gyertya végét, ugyhogy csere de milyenre.(lengõvilla rendben) |
| kanyar | 4523 | 2011. február 25. 19:36 | Válasz erre: 4520 |
|
Én csak a terepszakaszt írtam. 4000km/hét nem szórakoztató, hanem inkább challengeday!
|
| vaszabi | 4522 | 2011. február 25. 19:35 | Válasz erre: 4521 |
|
Én is így gondolom..Bár egy kis kínlódás azért nem árt hogy emlékezetes legyen :-)))
|
| kanyar | 4521 | 2011. február 25. 19:33 | Válasz erre: 4519 |
|
A felkészülés csak azért fontos, hogy tudjuk élvezni az utat! ne kínlodás legyen. |
| vaszabi | 4520 | 2011. február 25. 19:30 | Válasz erre: 4518 |
|
Annak meg kevés..az legyen inkább 4000km/hét ;-)
|
| vaszabi | 4519 | 2011. február 25. 19:29 |
|
Az a baj hogy mostanában annyit melózok hogy alig lesz idõm bármi másra, hétfõtõl megint megyek a bratyómmal éjjel nappal 3 napig aztán meg a melóhelyen túlórázunk!!!Nem baj úgy is kell a lé ,de majd azért szakítok idõt a felkészülésre!!!
|
| vaszabi | 4516 | 2011. február 25. 19:26 | Válasz erre: 4512 |
|
Hé te, csak Szegedig megyünk vagy módosult az útvonal :-)
|
| vaszabi | 4513 | 2011. február 25. 19:25 | Válasz erre: 4510 |
|
Akkor Dinnyus már úgy izgul hogy majd levet ereszt :-) Drukkolok hogy legyen végre egy rendes motorja :-) |
| vaszabi | 4511 | 2011. február 25. 19:24 | Válasz erre: 4509 |
|
Na azért a kondiddal sincs gond, még így 30 felé nem szokott !!!
|
| kanyar | 4506 | 2011. február 25. 19:18 | Válasz erre: 4505 |
|
Úgy biza. csak alig van kedvem hozzá me fáradtan értem haza! De múúúszáj mert különben a fiatalok otthagynak!
|
| vaszabi | 4505 | 2011. február 25. 19:16 | Válasz erre: 4504 |
|
No mit csinálsz edzegetsz..edzegetsz a jó meleg szobában?
|
| vaszabi | 4503 | 2011. február 25. 19:11 | Válasz erre: 4499 |
|
Muszáj, ha végig akarjuk nyomni ..nincs helye gyengeségnek ..nagyon eltökélt vagyok!!!!!
|
| B_Jani | 4498 | 2011. február 25. 19:06 | Válasz erre: 4491 |
|
A háttérben a zászló nem ismerõs? :-)) (tényleg a mieink lennének?) |
| vaszabi | 4494 | 2011. február 25. 18:33 |
|
Ha megmarad a hó a pihenés felfüggesztve ..akkor holnap muszáj lesz felrakatnom hátra az öreg ámde bütykös E09-et amit szereztem..és irány a HÓóóó végül is van még a hátsó betéten 1mm :-)
|
| vaszabi | 4493 | 2011. február 25. 18:00 | Válasz erre: 4491 |
|
De ha jól alakulnak a dolgok a Hóbagoly igencsak fel lesz fejlesztve!
|
| vaszabi | 4492 | 2011. február 25. 17:58 | Válasz erre: 4491 |
|
Ide is szívesen kimennék egyszer ..de kurv@ messze van..abból a benzinbõl majd egy hétig el lehet barangolni Erdélyben!!!!
|
| infantri | 4491 | 2011. február 25. 17:44 |
|
Haverok,buli,treffen... http://www.youtube.com/watch?v=i2HmBY6FQsE |
| vaszabi | 4490 | 2011. február 25. 16:53 |
|
Már nagyon motorozhatnékom van ..de most kicsit pihen a gép néhány kopó alkatrész cserére szorulna.
|
| vaszabi | 4489 | 2011. február 25. 16:52 | Válasz erre: 4488 |
|
Nem kell ehhez elkapnom semmit , nálam alapjáratban ez van kicsit ugrik néha a vezérlés :-DDD
|
| vaszabi | 4485 | 2011. február 25. 15:51 | Válasz erre: 4484 |
|
Hát itten -e ahun vagyok ..itt helyben ..érted :-) Én H.É.L Szabolcs aki vagyok azaz Hóesést Éppen Látó Szabolcs , meg kell hogy mondjam kérem hogy a hó nem esik kérem..hát a hónak nincsen lába ..már hogy esne el..Nóóórmális kérem? Hát ha a hónak lába lenne nem az égbõl hollana hanem itt járkálna fel alá az utcán..nem? De! Igazam van ugye? Nem De! |
| vaszabi | 4482 | 2011. február 25. 02:27 | Válasz erre: 4479 |
|
Hasonlít rá ..csak õ kicsit nagyobb majom volt.
|
| vaszabi | 4481 | 2011. február 25. 02:26 | Válasz erre: 4478 |
|
Majd Ápr 9.-én meghívlak egy medvehagyma pálinkára :-)
|
| csucsu75 | 4474 | 2011. február 24. 21:14 |
|
Sziasztok.ha valakit érdekel van egy elsõ és hátsó lánckerekem eladó.Az elsõ 15fogas a hátsó 45 fogas Az árat te mondjad
|
| vaszabi | 4473 | 2011. február 24. 21:14 | Válasz erre: 4470 |
|
Nem gyógyszerre ..egyszerre több féle pálinkát ..már edzõdtem..de még nem vagyok csak középsúlyú :-D
|
| vaszabi | 4472 | 2011. február 24. 21:12 | Válasz erre: 4470 |
|
Volt egy idióta motoros gyerek a paksi fórumra írkált hülyeségeket..másnap meg elnézést kért hogy szív gyógyszerre ivott pálinkát..de úgy is nézett ki :-)
|
| vaszabi | 4471 | 2011. február 24. 21:11 | Válasz erre: 4469 |
|
Sajnos semmit..nekem nem lehet mert szondáztatnak a melóhelyen és ha találnak valamit ..akkor végleg sátorlakó lennék!!!
|
| vaszabi | 4468 | 2011. február 24. 21:08 | Válasz erre: 4467 |
|
Te tényleg történkink.. amivala, már néha ne tu írni se ...és mi az a számítógép :-)
|
| vaszabi | 4466 | 2011. február 24. 21:04 | Válasz erre: 4465 |
|
Akkor legalább nem vagyok egyedül..sõt azt is megfigyeltem ..ha nem borotválkozom szõrösödök :-)
|
| vaszabi | 4463 | 2011. február 24. 21:01 | Válasz erre: 4459 |
|
De lehet hogy az agyunk is újra indul ..bár nekem valami gyanús mert nagyon vonzódom a sárhoz meg a nomád életmódhoz, lehet nálam már elkezdõdött ..ungabunga hamalunga :-)
|
| kanyar | 4459 | 2011. február 24. 20:58 | Válasz erre: 4456 |
|
Majd nem! Mi már okosabbak lennénk, és egyenes botot használnunk ne hogy kicsavarja a kezünket! érted te nyered!
|
| vaszabi | 4454 | 2011. február 24. 20:48 | Válasz erre: 4452 |
|
Jövõre 2012 ... jön a Világvége. Aki túl akarja élni, jöjjön Magyarországra! Mi 50 évvel le vagyunk maradva ... |
| kanyar | 4448 | 2011. február 24. 20:43 | Válasz erre: 4444 |
|
Igen csak acerbis van! Az XL600 tankhoz a domi elsõ tank tartóját kell átszabni, de lehet úgy hogy cserélgetheted a tankot! |