25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

misu62 4547 2011. február 25. 20:04  
kanyar ittvan még
    

misu62 4546 2011. február 25. 20:03  
Szegény domi úszik
    

vaszabi 4545 2011. február 25. 20:02   Válasz erre: 4544
Nem tudom ..de nagyon egyben volt
    

misu62 4544 2011. február 25. 20:01  
Mennyi lehet a piaci értéke 1 mill kb.

    

vaszabi 4543 2011. február 25. 20:00  
Azért ápr 9.-én is játszunk majd ;-)
    

misu62 4542 2011. február 25. 19:58  
csodaszép
    

vaszabi 4541 2011. február 25. 19:56   Válasz erre: 4539
Na és ez
    

misu62 4540 2011. február 25. 19:52  
A kábelnek vannak paraméterei vagy univerzális?
    

misu62 4539 2011. február 25. 19:48  
Megint JAWA
    

kanyar 4538 2011. február 25. 19:46   Válasz erre: 4536
Magyar kábel mûvektõl, méterre!
    

vaszabi 4537 2011. február 25. 19:46   Válasz erre: 4534
:-DDD
    

misu62 4536 2011. február 25. 19:44  
honnét szoktad rendelni
    

kanyar 4535 2011. február 25. 19:44   Válasz erre: 4532
Neki kötelezõ jönni!
    

kanyar 4534 2011. február 25. 19:43   Válasz erre: 4531
Úgy könnyebb pisilned?
    

kanyar 4533 2011. február 25. 19:42   Válasz erre: 4529
Majd asszonyok fognak visítani!:-)))))
    

vaszabi 4532 2011. február 25. 19:42   Válasz erre: 4530
Én is viszem ..a macit :-)
    

vaszabi 4531 2011. február 25. 19:41   Válasz erre: 4528
Az enyémen nincs is védõcsõ :-O 3-as falú alu jó :-)
    

kanyar 4530 2011. február 25. 19:41   Válasz erre: 4527
Könnyen leszel, mert utassal mék!
    

vaszabi 4529 2011. február 25. 19:40   Válasz erre: 4524
Attól én sem félek hogy végigvihogjuk :-DD
    

kanyar 4528 2011. február 25. 19:39   Válasz erre: 4525
Csak szilikonosra, és arra kell egy védõ csõ mint a gyárin, kikopás ellen!
    

vaszabi 4527 2011. február 25. 19:39   Válasz erre: 4523
Jól van na ..én nem értek hozzá ..te vagy a túramester én majd csak megyek utánad míg meg nem állsz :-)
    

kanyar 4526 2011. február 25. 19:38   Válasz erre: 4522
Fõleg ha esik!
    

misu62 4525 2011. február 25. 19:38  
Szia Kanyar!
Megint segitség kellene?
A gyári gyujtáskábel elgõrbiti a gyertya végét, ugyhogy csere de milyenre.(lengõvilla rendben)
    

kanyar 4524 2011. február 25. 19:36   Válasz erre: 4522
Meglesz! :-D
    

kanyar 4523 2011. február 25. 19:36   Válasz erre: 4520
Én csak a terepszakaszt írtam. 4000km/hét nem szórakoztató, hanem inkább challengeday!
    

vaszabi 4522 2011. február 25. 19:35   Válasz erre: 4521
Én is így gondolom..Bár egy kis kínlódás azért nem árt hogy emlékezetes legyen :-)))
    

kanyar 4521 2011. február 25. 19:33   Válasz erre: 4519
A felkészülés csak azért fontos, hogy tudjuk élvezni az utat!
ne kínlodás legyen.
    

vaszabi 4520 2011. február 25. 19:30   Válasz erre: 4518
Annak meg kevés..az legyen inkább 4000km/hét ;-)
    

vaszabi 4519 2011. február 25. 19:29  
Az a baj hogy mostanában annyit melózok hogy alig lesz idõm bármi másra, hétfõtõl megint megyek a bratyómmal éjjel nappal 3 napig aztán meg a melóhelyen túlórázunk!!!Nem baj úgy is kell a lé ,de majd azért szakítok idõt a felkészülésre!!!
    

kanyar 4518 2011. február 25. 19:27   Válasz erre: 4516
Á! Nyári túra!
    

vaszabi 4517 2011. február 25. 19:26   Válasz erre: 4514
Na azéééé :-)))
    

vaszabi 4516 2011. február 25. 19:26   Válasz erre: 4512
Hé te, csak Szegedig megyünk vagy módosult az útvonal :-)
    

kanyar 4515 2011. február 25. 19:25   Válasz erre: 4513
Én is!
    

kanyar 4514 2011. február 25. 19:25   Válasz erre: 4511
Na és most mit iszol? :-)
    

vaszabi 4513 2011. február 25. 19:25   Válasz erre: 4510
Akkor Dinnyus már úgy izgul hogy majd levet ereszt :-)
Drukkolok hogy legyen végre egy rendes motorja :-)
    

kanyar 4512 2011. február 25. 19:24   Válasz erre: 4507
2000km-en már kevés.
    

vaszabi 4511 2011. február 25. 19:24   Válasz erre: 4509
Na azért a kondiddal sincs gond, még így 30 felé nem szokott !!!
    

kanyar 4510 2011. február 25. 19:23   Válasz erre: 4508
Holnap megyünk 10-órára.
    

kanyar 4509 2011. február 25. 19:22   Válasz erre: 4507
10km-en! :-DDDD
    

vaszabi 4508 2011. február 25. 19:21  
Voltatok Dinnyedomit nézni?
    

vaszabi 4507 2011. február 25. 19:21   Válasz erre: 4506
Azért a rutin még jókora elõny ;-)
    

kanyar 4506 2011. február 25. 19:18   Válasz erre: 4505
Úgy biza. csak alig van kedvem hozzá me fáradtan értem haza! De múúúszáj mert különben a fiatalok otthagynak!
    

vaszabi 4505 2011. február 25. 19:16   Válasz erre: 4504
No mit csinálsz edzegetsz..edzegetsz a jó meleg szobában?
    

kanyar 4504 2011. február 25. 19:13   Válasz erre: 4503
Én is!:-)
Éppen készülök!
    

vaszabi 4503 2011. február 25. 19:11   Válasz erre: 4499
Muszáj, ha végig akarjuk nyomni ..nincs helye gyengeségnek ..nagyon eltökélt vagyok!!!!!
    

vaszabi 4502 2011. február 25. 19:09   Válasz erre: 4500
Fordítsd meg a monitorod :-)
    

vaszabi 4501 2011. február 25. 19:08   Válasz erre: 4498
Nekem is feltûnt..
    

kanyar 4500 2011. február 25. 19:08   Válasz erre: 4498
Hát nem olaszok! :-)
    

kanyar 4499 2011. február 25. 19:07   Válasz erre: 4497
Hát persze persze!
    

B_Jani 4498 2011. február 25. 19:06   Válasz erre: 4491
A háttérben a zászló nem ismerõs? :-))

(tényleg a mieink lennének?)
    

vaszabi 4497 2011. február 25. 19:05   Válasz erre: 4496
Áprilisra?
    

kanyar 4496 2011. február 25. 19:01   Válasz erre: 4494
Edzés HCC-re? :-)
    

kanyar 4495 2011. február 25. 19:00   Válasz erre: 4492
Jó a meglátásod!
    

vaszabi 4494 2011. február 25. 18:33  
Ha megmarad a hó a pihenés felfüggesztve ..akkor holnap muszáj lesz felrakatnom hátra az öreg ámde bütykös E09-et amit szereztem..és irány a HÓóóó végül is van még a hátsó betéten 1mm :-)
    

vaszabi 4493 2011. február 25. 18:00   Válasz erre: 4491
De ha jól alakulnak a dolgok a Hóbagoly igencsak fel lesz fejlesztve!
    

vaszabi 4492 2011. február 25. 17:58   Válasz erre: 4491
Ide is szívesen kimennék egyszer ..de kurv@ messze van..abból a benzinbõl majd egy hétig el lehet barangolni Erdélyben!!!!
    

infantri 4491 2011. február 25. 17:44  
Haverok,buli,treffen...
http://www.youtube.com/watch?v=i2HmBY6FQsE

    

vaszabi 4490 2011. február 25. 16:53  
Már nagyon motorozhatnékom van ..de most kicsit pihen a gép néhány kopó alkatrész cserére szorulna.
    

vaszabi 4489 2011. február 25. 16:52   Válasz erre: 4488
Nem kell ehhez elkapnom semmit , nálam alapjáratban ez van kicsit ugrik néha a vezérlés :-DDD
    

infantri 4488 2011. február 25. 16:41   Válasz erre: 4487
Kicsit.
Vagy elkaptál valamit Dinnyétõl.
    

vaszabi 4487 2011. február 25. 16:28   Válasz erre: 4486
Miért ennyire látszik!
    

infantri 4486 2011. február 25. 15:56   Válasz erre: 4485
Sokat kellett tekerni a müszakba?
    

vaszabi 4485 2011. február 25. 15:51   Válasz erre: 4484
Hát itten -e ahun vagyok ..itt helyben ..érted :-)
Én H.É.L Szabolcs aki vagyok azaz Hóesést Éppen Látó Szabolcs , meg kell hogy mondjam kérem hogy a hó nem esik kérem..hát a hónak nincsen lába ..már hogy esne el..Nóóórmális kérem? Hát ha a hónak lába lenne nem az égbõl hollana hanem itt járkálna fel alá az utcán..nem? De! Igazam van ugye? Nem De!
    

infantri 4484 2011. február 25. 14:44   Válasz erre: 4483
Itt,hol?
    

vaszabi 4483 2011. február 25. 13:39  
Vazze itt minden csupa hav :-O
    

vaszabi 4482 2011. február 25. 02:27   Válasz erre: 4479
Hasonlít rá ..csak õ kicsit nagyobb majom volt.
    

vaszabi 4481 2011. február 25. 02:26   Válasz erre: 4478
Majd Ápr 9.-én meghívlak egy medvehagyma pálinkára :-)
    

kanyar 4480 2011. február 24. 21:19   Válasz erre: 4474
Külön az elsõ?
    

kanyar 4479 2011. február 24. 21:17   Válasz erre: 4472
Õ volt?
    

infantri 4478 2011. február 24. 21:17   Válasz erre: 4476
Az szólt.
Vagy a rally elõtt?
    

vaszabi 4477 2011. február 24. 21:16  
Na megyek! Irány a meló ..üdv barátaim!
    

vaszabi 4476 2011. február 24. 21:16   Válasz erre: 4475
A próféta szóljon belõled ;-)

    

infantri 4475 2011. február 24. 21:15   Válasz erre: 4473
Majd nyáron edzünk.
    

csucsu75 4474 2011. február 24. 21:14  
Sziasztok.ha valakit érdekel van egy elsõ és hátsó lánckerekem eladó.Az elsõ 15fogas a hátsó 45 fogas Az árat te mondjad
    

vaszabi 4473 2011. február 24. 21:14   Válasz erre: 4470
Nem gyógyszerre ..egyszerre több féle pálinkát ..már edzõdtem..de még nem vagyok csak középsúlyú :-D
    

vaszabi 4472 2011. február 24. 21:12   Válasz erre: 4470
Volt egy idióta motoros gyerek a paksi fórumra írkált hülyeségeket..másnap meg elnézést kért hogy szív gyógyszerre ivott pálinkát..de úgy is nézett ki :-)
    

vaszabi 4471 2011. február 24. 21:11   Válasz erre: 4469
Sajnos semmit..nekem nem lehet mert szondáztatnak a melóhelyen és ha találnak valamit ..akkor végleg sátorlakó lennék!!!
    

infantri 4470 2011. február 24. 21:11   Válasz erre: 4469
Gyógyszere iszik?
    

kanyar 4469 2011. február 24. 21:10   Válasz erre: 4468
Mit ittál? :-)
    

vaszabi 4468 2011. február 24. 21:08   Válasz erre: 4467
Te tényleg történkink.. amivala, már néha ne tu írni se ...és mi az a számítógép :-)
    

kanyar 4467 2011. február 24. 21:05   Válasz erre: 4466
És ha nincs eszünk, nehezen eszünk!
    

vaszabi 4466 2011. február 24. 21:04   Válasz erre: 4465
Akkor legalább nem vagyok egyedül..sõt azt is megfigyeltem ..ha nem borotválkozom szõrösödök :-)
    

kanyar 4465 2011. február 24. 21:03   Válasz erre: 4463
Valami ilyesmi súlyt engem is! :-)
    

vaszabi 4464 2011. február 24. 21:02   Válasz erre: 4457
Nekik nem kell féktárcsát cserélni!
    

vaszabi 4463 2011. február 24. 21:01   Válasz erre: 4459
De lehet hogy az agyunk is újra indul ..bár nekem valami gyanús mert nagyon vonzódom a sárhoz meg a nomád életmódhoz, lehet nálam már elkezdõdött ..ungabunga hamalunga :-)
    

kanyar 4462 2011. február 24. 21:00   Válasz erre: 4460
Ez ne hosszú!
    

kanyar 4461 2011. február 24. 20:59   Válasz erre: 4457
Az elsõ choper!
    

vaszabi 4460 2011. február 24. 20:58   Válasz erre: 4458
Ennyire nem :-)
    

kanyar 4459 2011. február 24. 20:58   Válasz erre: 4456
Majd nem! Mi már okosabbak lennénk, és egyenes botot használnunk ne hogy kicsavarja a kezünket! érted te nyered!
    

infantri 4458 2011. február 24. 20:56   Válasz erre: 4456
Régebben hosszú hajad volt?
    

vaszabi 4457 2011. február 24. 20:56  
És így endúrózunk ?
    

vaszabi 4456 2011. február 24. 20:53   Válasz erre: 4455
Erre gondolsz :-)
    

kanyar 4455 2011. február 24. 20:51   Válasz erre: 4454
Ez talán bejön!
Ha meg nem, kezdjük elõröl!
    

vaszabi 4454 2011. február 24. 20:48   Válasz erre: 4452
Jövõre 2012 ... jön a Világvége.

Aki túl akarja élni, jöjjön Magyarországra!

Mi 50 évvel le vagyunk maradva ...

    

infantri 4453 2011. február 24. 20:47   Válasz erre: 4452
Kuttyának a f@sza!
    

kanyar 4452 2011. február 24. 20:46   Válasz erre: 4451
2012-ben világvége vagy mi!
    

vaszabi 4451 2011. február 24. 20:45   Válasz erre: 4450
Ide a túrák közé.2012-re
    

kanyar 4450 2011. február 24. 20:44   Válasz erre: 4446
Hova írták ki?
    

kanyar 4449 2011. február 24. 20:44   Válasz erre: 4445
Kicsoda?
    

kanyar 4448 2011. február 24. 20:43   Válasz erre: 4444
Igen csak acerbis van!
Az XL600 tankhoz a domi elsõ tank tartóját kell átszabni, de lehet úgy hogy cserélgetheted a tankot!
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők