25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 4447 2011. február 24. 20:41   Válasz erre: 4446
Igen még idõben jelentkezni kell hogy legyen hely ;-)
    

infantri 4446 2011. február 24. 20:38   Válasz erre: 4445
A hóbagoly kiírást néztem.
    

vaszabi 4445 2011. február 24. 20:31  
Na hol vannak a népek ..mindenki alukál?
    

stardognx650 4444 2011. február 24. 13:30  
nx bõl acrebis van csak nem?
xl 600on mit kel átszabni?

    

stardognx650 4443 2011. február 24. 13:29  
nem is tudom. nézegettem képeket és csipegettem innen onnan
meg a tiéd is tetszett azt ez lett belõle
    

kanyar 4442 2011. február 24. 13:18   Válasz erre: 4439
Csak az NX-é évjárat szerint, vagy kis átszabással XL600!
    

kanyar 4441 2011. február 24. 13:16   Válasz erre: 4439
JÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Téged ki fertõzött meg? :-)
    

stardognx650 4440 2011. február 24. 13:07  
nem tud valaki mûanyag tankot olcsón.
meg amúgy melyikek passzolnak hozzá?
    

stardognx650 4439 2011. február 24. 13:05  
kész lett:)
    

vaszabi 4438 2011. február 24. 07:15  
Jó reggelt..,és ugyanakkor szép álmokat (nekem) :-)
    

vaszabi 4437 2011. február 24. 00:28   Válasz erre: 4428
Mit tudtam én még akkor mi az az igazi motorozás, de az MZ után egybõl mederbe kerültem az xt 600-al..azóta meg megismertem pár õrültet és megnyílt a világ elõttem..meg néha alattam :-DDD De jól is van ez így ..le az aszfalttal földutat mindenhová!!! :-DDD bár ha kis hazánk vezetõi így folytatják lehet ez még valóra is válik !!
    

kanyar 4436 2011. február 23. 21:25   Válasz erre: 4434
Most meg szét esett így 60 környékén.
    

kanyar 4435 2011. február 23. 21:24   Válasz erre: 4434
Õt vártuk, nagyon lemaradt!
    

Okta 4434 2011. február 23. 21:22   Válasz erre: 4385
Látom egy Biges megállt segíteni a lerobbant csapatnak. :-P
    

kanyar 4433 2011. február 23. 21:21  
Cakát!
    

kanyar 4432 2011. február 23. 21:13   Válasz erre: 4429
Abban az idõben annak számított szocreálba!
    

misu62 4431 2011. február 23. 21:10  
Megyek aludni jóéjt.Megálmodom a csapágy behejezést.
    

kanyar 4430 2011. február 23. 21:10   Válasz erre: 4424
Ha van gyári alkatrész,nem járt le az idejük!
    

misu62 4429 2011. február 23. 21:08  
Nagyon várom biztos szuper gép volt.
    

kanyar 4428 2011. február 23. 21:08   Válasz erre: 4420
Hát ez nem sáros!
    

kanyar 4427 2011. február 23. 21:08   Válasz erre: 4415
Mindig ezt csinálod!
    

kanyar 4426 2011. február 23. 21:06   Válasz erre: 4416
Ok! Felteszem a 350 tuningot is! A Balcsinál 85-ben a németek ezt nézték úgy mint én az õ gépeiket!
    

misu62 4425 2011. február 23. 21:06  
Jo munkát!
    

misu62 4424 2011. február 23. 21:05  
Jo mocik voltak csak lejárt az idejük
    

vaszabi 4423 2011. február 23. 21:04   Válasz erre: 4421
:-)
    

vaszabi 4422 2011. február 23. 21:04  
Na húzok, aztán írjatok sokat..tudjak mit olvasni ha holnap felkeltem ;-)
    

misu62 4421 2011. február 23. 21:04  
Szépen néz ki mármint az ETZ.
    

vaszabi 4420 2011. február 23. 21:02  
Szerettem!
    

vaszabi 4419 2011. február 23. 21:01   Válasz erre: 4417
Ebben igazad van!!!!!!
    

vaszabi 4418 2011. február 23. 21:01  
Nekem ilyen volt .
    

misu62 4417 2011. február 23. 21:01   Válasz erre: 4415
Jo NEKED VAN MUNKAHELYED
    

misu62 4416 2011. február 23. 21:00  
Ha lessz idõd tedd fel légyszi kiváncs vagyok rá.köszi
    

vaszabi 4415 2011. február 23. 20:58  
Pörög itt a fórum én meg mehetek melóba :-(
    

kanyar 4414 2011. február 23. 20:58   Válasz erre: 4413
Van, csak szkenelni nem tudok ithon!
    

misu62 4413 2011. február 23. 20:56  
Képed van róla
    

kanyar 4412 2011. február 23. 20:55   Válasz erre: 4411
Nekem 250 volt! A sivatagi: miért hívták így nem tudom. A 16colos kerekeivel nem igazán homokfutó!
    

misu62 4411 2011. február 23. 20:52  
Ez egy 350-es jáwa
    

kanyar 4410 2011. február 23. 20:50   Válasz erre: 4408
Hát hogyne bírta volna! Elsõ nagymotorom ilyen volt!
    

kanyar 4409 2011. február 23. 20:49   Válasz erre: 4407
Hát nem?
    

misu62 4408 2011. február 23. 20:47  
A jawa is birta a szlovak túrát 3 nap alatt 950km.
    

infantri 4407 2011. február 23. 20:46   Válasz erre: 4405
Én?
    

kanyar 4406 2011. február 23. 20:46  
EGÉSZSÉGETEKRE!
    

kanyar 4405 2011. február 23. 20:45   Válasz erre: 4404
Te?
    

infantri 4404 2011. február 23. 20:44   Válasz erre: 4402
Én nincs másnap.
    

kanyar 4403 2011. február 23. 20:44   Válasz erre: 4401
Ígen! megvan!
    

kanyar 4402 2011. február 23. 20:43   Válasz erre: 4397
A JÓ pálinka orvosság testnek és léleknek!
    

infantri 4401 2011. február 23. 20:43   Válasz erre: 4400
A bütykös gumis.
Csaja meg régi XTZ 660
    

kanyar 4400 2011. február 23. 20:42   Válasz erre: 4398
Ott ahol egyenes? :-)
    

kanyar 4399 2011. február 23. 20:41   Válasz erre: 4396
Az MZ és Jawa fincsi!
    

infantri 4398 2011. február 23. 20:40   Válasz erre: 4395
A csápperes a fogaras aljába?Aszfaltbetyár?
    

misu62 4397 2011. február 23. 20:38  
Nagy pálinkás begyárok itt mindenki másnapos meg a lányok is.
    

misu62 4396 2011. február 23. 20:37  
Egy másik kép kis csapatunkrol.Van itt minden jawa,tropy mz,etz.chopperek persze egy domi is van.
    

kanyar 4395 2011. február 23. 20:33   Válasz erre: 4394
Akkor ezek aszfalt betyárok!
    

misu62 4394 2011. február 23. 20:25  
Nagyon vegyes csapat.
    

kanyar 4393 2011. február 23. 20:23   Válasz erre: 4390
Ezekszerint ott is van élet!
    

kanyar 4392 2011. február 23. 20:23   Válasz erre: 4389
Az mán a múlt, a jövõ az acél!
    

kanyar 4391 2011. február 23. 20:22   Válasz erre: 4388
OK!
    

misu62 4390 2011. február 23. 20:18   Válasz erre: 4380
A szlovák dominátor forum oldalrol tõltöttem le.
    

vaszabi 4389 2011. február 23. 20:14   Válasz erre: 4387
Árpi és az alu váltókar :-)
    

infantri 4388 2011. február 23. 20:13   Válasz erre: 4386
Holnap válogat,szombaton visz.
    

kanyar 4387 2011. február 23. 20:10   Válasz erre: 4385
Az lett.
    

kanyar 4386 2011. február 23. 20:09   Válasz erre: 4382
Hát persze!
valami farmer?
    

infantri 4385 2011. február 23. 20:09   Válasz erre: 4383
Domimegálló.
    

infantri 4384 2011. február 23. 20:08   Válasz erre: 4380
Óót.
    

kanyar 4383 2011. február 23. 20:08   Válasz erre: 4381
Buszmegálló? :-)
    

infantri 4382 2011. február 23. 20:07   Válasz erre: 4378
Helló!
Holnap benézek hozod a dögcédulát?
    

vaszabi 4381 2011. február 23. 20:07   Válasz erre: 4377
Ezt figyeld!!
    

kanyar 4380 2011. február 23. 20:07   Válasz erre: 4377
Hóol készült?
    

infantri 4379 2011. február 23. 20:07   Válasz erre: 4373
Mikor?
    

kanyar 4378 2011. február 23. 20:05   Válasz erre: 4376
megmelegíted a villát, és lépcsõs beütõ tüskével koc-koc!
    

misu62 4377 2011. február 23. 20:03  
Ssépek nem ?
    

misu62 4376 2011. február 23. 19:53  
Most mi legyen az uj gõrgõ se ki se be beszorult a lyukba
    

vaszabi 4375 2011. február 23. 19:51   Válasz erre: 4374
Jól van no ;-)
    

misu62 4374 2011. február 23. 19:49   Válasz erre: 4372
nem a csapágyat melegitettem
    

vaszabi 4373 2011. február 23. 19:48   Válasz erre: 4371
Ki?
    

vaszabi 4372 2011. február 23. 19:46   Válasz erre: 4370
Kõleves után..már csapágy pörkölt ..mi lesz még ? :-)
    

kanyar 4371 2011. február 23. 19:42   Válasz erre: 4370
Miér?
    

SZICSU 4370 2011. február 23. 19:41   Válasz erre: 4368
Ne a csapágyat melengesd!!!!:-D
    

kanyar 4369 2011. február 23. 19:41   Válasz erre: 4368
Uziben válaszoltam!
    

misu62 4368 2011. február 23. 19:39   Válasz erre: 4366
kanyar
nem akar visszamenni az uj csapágy hiába melegitettem a rezson

    

vaszabi 4367 2011. február 23. 19:38   Válasz erre: 4366
Sõt.. motorral könnyû :-)
    

kanyar 4366 2011. február 23. 19:23   Válasz erre: 4363
Könnyû motorral könnyû! :-)
    

kanyar 4365 2011. február 23. 19:22   Válasz erre: 4362
Szép de beteg. Már sok kilométer van benne!
Köszi a segítséget!
    

matador 4364 2011. február 23. 14:11   Válasz erre: 4363
nem éppen nyuggereknek való, valamikor magyarok is indultak ilyen 6 napos akciókra, Pannóniával.
    

vaszabi 4363 2011. február 23. 10:52  
Ez egy jó kis videó :-O
http://www.youtube.com/user/cairymeller#p/u/1/LlsMcZx6TsQ
    

Okta 4362 2011. február 23. 09:06   Válasz erre: 4302
Csak néztem, hogy ez ismerõs, aztán látom, hogy BIG. :-)

Nálam a szelepek szerveztek egy találkozót a dugattyúval, így volt alkalmam megismerni a hfejet belülrõl is.

(Ha kell valami segítség vagy infó, szólj, hátha tudok segíteni.)
    

matador 4361 2011. február 23. 05:46  
Szép reggelt nektek, én lassan haza ballagok aludni!
Látom nagyon készültök a hétvégi dagonyára, csak nehogy jég motorozás legyen belõle.
    

infantri 4360 2011. február 22. 23:19   Válasz erre: 4357
Szépre száll a füst.
    

vaszabi 4359 2011. február 22. 23:19  
Na lépek mert tekerni kell a bringát ..hogy müködjenek a PC-k :-DDD
    

vaszabi 4358 2011. február 22. 23:13  
A dinnyének könnyü mert alapból sáros mivel a földön terem :-D
    

vaszabi 4357 2011. február 22. 23:12   Válasz erre: 4356
Á így is lábújjhegyen jártam mert hullott a sár mindenhonnan ..ma vittem haza a garázsból a mosnivalót..de még így is olyan a szaga mintha a füstölõbe akasztottam volna egy hétre :-)
    

infantri 4356 2011. február 22. 23:07   Válasz erre: 4355
Össze koszolhatad volna a kisdinnyét azt mehet a lego.
    

vaszabi 4355 2011. február 22. 23:04   Válasz erre: 4354
Na..azért ne ragadtasd el magad...Szú-sza---Szú-szaaa :-)
Fõztem neki ,megfürdettem(a patakban),ha nem vagyok olyan büdös meg sáros még legóztam is volna a fiával vasárnap!!! :-)
    

infantri 4354 2011. február 22. 22:59   Válasz erre: 4353
Kihasznált,megalázott,sárbatiport és eldobott mint egy használt zsebkendõt.
Hát ember az ilyen?
Ennyi év után?
    

vaszabi 4353 2011. február 22. 22:52   Válasz erre: 4351
És én meg nem hagytam belefúlni a patakba...a hálátlan céda :-DDD
    

vaszabi 4352 2011. február 22. 22:51   Válasz erre: 4351
És még szõrös is :-)
    

infantri 4351 2011. február 22. 22:50   Válasz erre: 4350
Micsoda cafka!
    

vaszabi 4350 2011. február 22. 22:46   Válasz erre: 4348
Az ok hogy ti..de a Dinnye is ..azok után ami történt :-DDDD
    

vaszabi 4349 2011. február 22. 22:45   Válasz erre: 4348
Az kizárt, mert az nem látszik az arcomtól :-D
    

infantri 4348 2011. február 22. 22:43   Válasz erre: 4344
Kibeszéltünk a hátad mögött.
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők