| vaszabi | 4447 | 2011. február 24. 20:41 | Válasz erre: 4446 |
|
Igen még idõben jelentkezni kell hogy legyen hely ;-)
|
| stardognx650 | 4443 | 2011. február 24. 13:29 |
|
nem is tudom. nézegettem képeket és csipegettem innen onnan meg a tiéd is tetszett azt ez lett belõle |
| kanyar | 4442 | 2011. február 24. 13:18 | Válasz erre: 4439 |
|
Csak az NX-é évjárat szerint, vagy kis átszabással XL600!
|
| stardognx650 | 4440 | 2011. február 24. 13:07 |
|
nem tud valaki mûanyag tankot olcsón. meg amúgy melyikek passzolnak hozzá? |
| vaszabi | 4437 | 2011. február 24. 00:28 | Válasz erre: 4428 |
|
Mit tudtam én még akkor mi az az igazi motorozás, de az MZ után egybõl mederbe kerültem az xt 600-al..azóta meg megismertem pár õrültet és megnyílt a világ elõttem..meg néha alattam :-DDD De jól is van ez így ..le az aszfalttal földutat mindenhová!!! :-DDD bár ha kis hazánk vezetõi így folytatják lehet ez még valóra is válik !!
|
| Okta | 4434 | 2011. február 23. 21:22 | Válasz erre: 4385 |
|
Látom egy Biges megállt segíteni a lerobbant csapatnak. :-P
|
| kanyar | 4426 | 2011. február 23. 21:06 | Válasz erre: 4416 |
|
Ok! Felteszem a 350 tuningot is! A Balcsinál 85-ben a németek ezt nézték úgy mint én az õ gépeiket!
|
| vaszabi | 4422 | 2011. február 23. 21:04 |
|
Na húzok, aztán írjatok sokat..tudjak mit olvasni ha holnap felkeltem ;-)
|
| kanyar | 4412 | 2011. február 23. 20:55 | Válasz erre: 4411 |
|
Nekem 250 volt! A sivatagi: miért hívták így nem tudom. A 16colos kerekeivel nem igazán homokfutó!
|
| kanyar | 4410 | 2011. február 23. 20:50 | Válasz erre: 4408 |
|
Hát hogyne bírta volna! Elsõ nagymotorom ilyen volt!
|
| misu62 | 4396 | 2011. február 23. 20:37 |
|
Egy másik kép kis csapatunkrol.Van itt minden jawa,tropy mz,etz.chopperek persze egy domi is van.
|
| misu62 | 4390 | 2011. február 23. 20:18 | Válasz erre: 4380 |
|
A szlovák dominátor forum oldalrol tõltöttem le.
|
| kanyar | 4378 | 2011. február 23. 20:05 | Válasz erre: 4376 |
|
megmelegíted a villát, és lépcsõs beütõ tüskével koc-koc!
|
| vaszabi | 4372 | 2011. február 23. 19:46 | Válasz erre: 4370 |
|
Kõleves után..már csapágy pörkölt ..mi lesz még ? :-)
|
| misu62 | 4368 | 2011. február 23. 19:39 | Válasz erre: 4366 |
|
kanyar nem akar visszamenni az uj csapágy hiába melegitettem a rezson |
| kanyar | 4365 | 2011. február 23. 19:22 | Válasz erre: 4362 |
|
Szép de beteg. Már sok kilométer van benne! Köszi a segítséget! |
| matador | 4364 | 2011. február 23. 14:11 | Válasz erre: 4363 |
|
nem éppen nyuggereknek való, valamikor magyarok is indultak ilyen 6 napos akciókra, Pannóniával.
|
| vaszabi | 4363 | 2011. február 23. 10:52 |
|
Ez egy jó kis videó :-O http://www.youtube.com/user/cairymeller#p/u/1/LlsMcZx6TsQ |
| Okta | 4362 | 2011. február 23. 09:06 | Válasz erre: 4302 |
|
Csak néztem, hogy ez ismerõs, aztán látom, hogy BIG. :-) Nálam a szelepek szerveztek egy találkozót a dugattyúval, így volt alkalmam megismerni a hfejet belülrõl is. (Ha kell valami segítség vagy infó, szólj, hátha tudok segíteni.) |
| matador | 4361 | 2011. február 23. 05:46 |
|
Szép reggelt nektek, én lassan haza ballagok aludni! Látom nagyon készültök a hétvégi dagonyára, csak nehogy jég motorozás legyen belõle. |
| vaszabi | 4359 | 2011. február 22. 23:19 |
|
Na lépek mert tekerni kell a bringát ..hogy müködjenek a PC-k :-DDD
|
| vaszabi | 4357 | 2011. február 22. 23:12 | Válasz erre: 4356 |
|
Á így is lábújjhegyen jártam mert hullott a sár mindenhonnan ..ma vittem haza a garázsból a mosnivalót..de még így is olyan a szaga mintha a füstölõbe akasztottam volna egy hétre :-)
|
| infantri | 4356 | 2011. február 22. 23:07 | Válasz erre: 4355 |
|
Össze koszolhatad volna a kisdinnyét azt mehet a lego.
|
| vaszabi | 4355 | 2011. február 22. 23:04 | Válasz erre: 4354 |
|
Na..azért ne ragadtasd el magad...Szú-sza---Szú-szaaa :-) Fõztem neki ,megfürdettem(a patakban),ha nem vagyok olyan büdös meg sáros még legóztam is volna a fiával vasárnap!!! :-) |
| infantri | 4354 | 2011. február 22. 22:59 | Válasz erre: 4353 |
|
Kihasznált,megalázott,sárbatiport és eldobott mint egy használt zsebkendõt. Hát ember az ilyen? Ennyi év után? |
| vaszabi | 4353 | 2011. február 22. 22:52 | Válasz erre: 4351 |
|
És én meg nem hagytam belefúlni a patakba...a hálátlan céda :-DDD
|
| vaszabi | 4350 | 2011. február 22. 22:46 | Válasz erre: 4348 |
|
Az ok hogy ti..de a Dinnye is ..azok után ami történt :-DDDD
|
| vaszabi | 4349 | 2011. február 22. 22:45 | Válasz erre: 4348 |
|
Az kizárt, mert az nem látszik az arcomtól :-D
|