| matador | 4346 | 2011. február 22. 22:37 | Válasz erre: 4343 |
|
én is, na és, legalább a többiek jól alszanak...
|
| infantri | 4336 | 2011. február 22. 21:58 | Válasz erre: 4334 |
|
Nekem nem kellett egyetem,hogy megtanuljak inni.
|
| dinne | 4330 | 2011. február 22. 21:41 | Válasz erre: 4329 |
|
Ott nem lehetett nem hallani a horkolást. Az egész tábor úgy horkolt mint az állat. Szerintem még egy medve is elijedt volna.
|
| dinne | 4324 | 2011. február 22. 21:36 | Válasz erre: 4322 |
|
Finom málna pajinkát azért hozott ami elfogyott
|
| dinne | 4323 | 2011. február 22. 21:36 | Válasz erre: 4320 |
|
Holnap hívom a srácot. Akkora próbálok vele idõt megbeszélni.
|
| dinne | 4321 | 2011. február 22. 21:35 | Válasz erre: 4319 |
|
Nem is ittunk olyan sokat. Igaz hogy becsületesen de nem voltunk bebaszva talán a kolbászos bab miatt. Azt mondta nagyon horkolok. (Bár erre Janika is panaszkodott) |
| kanyar | 4310 | 2011. február 22. 21:21 | Válasz erre: 4307 |
|
Hümér már szépen nézett ki! Mi meg hol vagyunk? |
| matador | 4299 | 2011. február 22. 14:19 | Válasz erre: 4298 |
|
várjál már pedzegetem az enduró beszerzését is.... szerinted meddig lehet feszíteni a húrt?
|
| Okta | 4296 | 2011. február 22. 10:06 |
|
Ismerõs a szitu...én most ezt találtam ki magamnak, de szintén nics rá keret: http://racing-bazar.hu/motorkerekpar/motorkerekpar_alkatresz/enduro_vaz Az RD350-es blokk még benne van, egybe 70-ért ideadná a srác...ami nem pénz egy ütõs terepmotorért, de a gázszámla elõrébb van a rangsorban. ;-9 |
| matador | 4295 | 2011. február 22. 08:40 | Válasz erre: 4294 |
|
Kanyar köszönöm a gyógyitást, Az asszony már majd megvert annyit örömködtem otthon a motorról. Próbáltam egy kis pénz magot kikönyörögni, a kasszából de sajna hajthatatlan maradt.Pedig mindenben a rendelkezésére álltam,fõztem mosogattam, de semmi. Így marad a márciusi fizetés.
|
| vaszabi | 4291 | 2011. február 21. 20:26 | Válasz erre: 4290 |
|
Nekem furcsa volt a horkolásmentes csend :-) meg az is ,hogy egy gatyába mentem WC-re :-D
|
| dinne | 4290 | 2011. február 21. 20:21 | Válasz erre: 4288 |
|
Ha nem vágatnád le akkor nem kéne félni a medvétõl. :-) Furcsa volt (meleg). És nem horkolt mellettem csak az asszony. Õt meg oldalba tudtam rúgni. |
| vaszabi | 4288 | 2011. február 21. 20:15 | Válasz erre: 4287 |
|
Tudod nekem akkora ,hogy két hetente megyek nyírásra mert mellény készül belõle :-)
|
| dinne | 4287 | 2011. február 21. 20:12 | Válasz erre: 4286 |
|
Dehogynem, mert eltakarja az arcomat. A tiédet látod nem takarja semmi.
|
| vaszabi | 4282 | 2011. február 21. 19:38 |
|
Írtam egy versikét. http://motorozz.hu/main.pl?menupage=news&nid=2198&session_id=SESSION_ID.E5774&g=motor_cikk |
| dinne | 4280 | 2011. február 21. 19:29 | Válasz erre: 4279 |
|
Tévedsz Szabi. A székletedet sem tudod mindig uralni.
|
| vaszabi | 4279 | 2011. február 21. 16:32 | Válasz erre: 4278 |
|
Ez egy vékony héjú dinnye fajta ..ez szõrt növeszt télire :-) Sok dolgot képes vagyok uralni (pl. a székletem)...de az idõjárás még nem tartozik ezek közé! |
| stancy | 4278 | 2011. február 21. 09:38 |
|
Dinnye az téli bundát növesztett vagy ellopták a tv-jét? :D Szabi, hol van a méteres hóba felállított sátor? azt hittem legalább hómunkás fotók (is) lesznek.:) |
| vaszabi | 4269 | 2011. február 20. 20:05 | Válasz erre: 4268 |
|
Én nem tudok túl meleg van..mondtam az asszonynak új idõszámítás kezdõdik , ablakokat kinyitni..erre mondta, te mikor mész megint :-)
|
| vaszabi | 4265 | 2011. február 20. 19:35 |
|
Még képek! Nem .. de egyébként nagy dilemma hajnalban ..hogy kikeljek és ki hugyozzak.. vagy inkább be hugyozzak :-) |
| vaszabi | 4256 | 2011. február 20. 19:24 | Válasz erre: 4252 |
|
Kevés benzin elfolyt mire lecibáltuk és felállítottuk..észrevettem az átlagfogyasztáson :-)
|
| kanyar | 4252 | 2011. február 20. 19:20 | Válasz erre: 4249 |
|
Janikának is volt fejen át a motorja! le rántotta egy ág a motorról egy keskeny dombon, moci meg lefordult!
|
| infantri | 4251 | 2011. február 20. 19:19 | Válasz erre: 4250 |
|
Pedig olyan szép voltál+a motor. Tényleg nem néztem hátra csak pánik és gááázzzzz! |
| vaszabi | 4249 | 2011. február 20. 19:12 | Válasz erre: 4243 |
|
Ha van nálam fényképezõ akkor dinnye még biztos pácolódik kicsit a patakvízben míg portrét készítek..de nem volt..így egybõl siettem a fa tövéhez ahol a dinnyemag kikelt a vízben ..leszedtem róla a gépet..ráült és már húzta is a gázt , én meg tekertem az elsõ kereket hogy felkapjon a partoldalra..sikerült!!Felülök az enyémre kettes nagy gáz, túl sáros meredek kaptató, túl sz@r gumi kombináció megtette hatását 70% feljutás majd elsõ fékkel két lábbal vissza csúszás..2. nekifutás nagyobb gáz messzebbrõl megyek -megyek eleje elmegy ..balra ledõlök röptében kiugrok alóla, motor fejjel lefelé..lecibáljuk szenvedünk lihegünk...3. nekifutás HCC-hó rallys hozzáállás elõszed lesz@arom Gáááz risza-risza felmentem hurrá...,dinnye jön feljön 85% -ig elsõtelót elkapom felhúzom és siker öröm bódottá!!! vissza a táborhelyre ...Jó volt!!!!!
|
| infantri | 4248 | 2011. február 20. 19:11 | Válasz erre: 4246 |
|
Csak ezt az egyet csináltam. Eszembe jutott azt meggondoltam magam.Nem volt õszinte a mosolyod. |