25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 4347 2011. február 22. 22:42   Válasz erre: 4346
Engem is csak ez vígasztal :-D
    

matador 4346 2011. február 22. 22:37   Válasz erre: 4343
én is, na és, legalább a többiek jól alszanak...
    

vaszabi 4345 2011. február 22. 22:35   Válasz erre: 4342
Jó éjt nektek ;-)
    

vaszabi 4344 2011. február 22. 22:34  
Látom azért nagy a szátok ha nem vagyok itt :-)


    

vaszabi 4343 2011. február 22. 22:32  
Szép a Big ..majd továbbítom!
Én épp a melóhelyen copok :-(
    

dinne 4342 2011. február 22. 22:14   Válasz erre: 4341
cakát
    

kanyar 4341 2011. február 22. 22:10  
Cakát néktek!
    

kanyar 4340 2011. február 22. 22:10  
Micsoda filozofikus szövegcsúcson diskuráltokk!
    

dinne 4339 2011. február 22. 22:07   Válasz erre: 4338
Az bizony.
    

infantri 4338 2011. február 22. 22:03   Válasz erre: 4337
Az élet is komoly iskola.
    

dinne 4337 2011. február 22. 22:01   Válasz erre: 4336
Hát aki õstehetség.
    

infantri 4336 2011. február 22. 21:58   Válasz erre: 4334
Nekem nem kellett egyetem,hogy megtanuljak inni.
    

kanyar 4335 2011. február 22. 21:58   Válasz erre: 4334
:-D
    

dinne 4334 2011. február 22. 21:53   Válasz erre: 4333
Az egyetem tanították
    

kanyar 4333 2011. február 22. 21:51   Válasz erre: 4332
Na szép! Ezt kitõl tanultad?
    

dinne 4332 2011. február 22. 21:42   Válasz erre: 4331
ááá. nem volt pohár. mindent üvegbõl
    

kanyar 4331 2011. február 22. 21:41   Válasz erre: 4328
Szóval sörös pohárból ittatok!
    

dinne 4330 2011. február 22. 21:41   Válasz erre: 4329
Ott nem lehetett nem hallani a horkolást. Az egész tábor úgy horkolt mint az állat. Szerintem még egy medve is elijedt volna.
    

kanyar 4329 2011. február 22. 21:39   Válasz erre: 4321
Hát mért hallgatózik? mé nem aluszik?
    

dinne 4328 2011. február 22. 21:38   Válasz erre: 4327
Ja olyan sörös mellékíze volt
    

kanyar 4327 2011. február 22. 21:37   Válasz erre: 4324
10 fokost? :-)
    

infantri 4326 2011. február 22. 21:37   Válasz erre: 4321
Szerintem õk alszanak kicsit.
    

kanyar 4325 2011. február 22. 21:36   Válasz erre: 4323
Ok!
    

dinne 4324 2011. február 22. 21:36   Válasz erre: 4322
Finom málna pajinkát azért hozott ami elfogyott
    

dinne 4323 2011. február 22. 21:36   Válasz erre: 4320
Holnap hívom a srácot. Akkora próbálok vele idõt megbeszélni.
    

kanyar 4322 2011. február 22. 21:35   Válasz erre: 4319
Szabi nem iszik!
    

dinne 4321 2011. február 22. 21:35   Válasz erre: 4319
Nem is ittunk olyan sokat. Igaz hogy becsületesen de nem voltunk bebaszva talán a kolbászos bab miatt.
Azt mondta nagyon horkolok. (Bár erre Janika is panaszkodott)
    

kanyar 4320 2011. február 22. 21:35   Válasz erre: 4317
Szombat, délelõtt?
    

infantri 4319 2011. február 22. 21:33   Válasz erre: 4317
Ha iszik pár kupicával?
    

infantri 4318 2011. február 22. 21:31   Válasz erre: 4315
Lehet összemelegedtek a hóbagoly partyn.
    

dinne 4317 2011. február 22. 21:30   Válasz erre: 4314
ÁÁÁ. Nem tetszettem neki.
    

kanyar 4316 2011. február 22. 21:28   Válasz erre: 4313
Persze persze!
    

kanyar 4315 2011. február 22. 21:28   Válasz erre: 4314
ÁÁÁÁ! Abbol ragázás lenne!
    

infantri 4314 2011. február 22. 21:24   Válasz erre: 4312
Kurkássza Dinnye szakálát.
    

infantri 4313 2011. február 22. 21:24   Válasz erre: 4310
Ni talán elöbb voltunk.
    

kanyar 4312 2011. február 22. 21:23  
Hol vagy Szabi! Itvannakaképek!
    

kanyar 4311 2011. február 22. 21:22   Válasz erre: 4309
Már nagyon várom!
    

kanyar 4310 2011. február 22. 21:21   Válasz erre: 4307
Hümér már szépen nézett ki!
Mi meg hol vagyunk?
    

infantri 4309 2011. február 22. 21:20   Válasz erre: 4308
Azt lelógatjuk a lábunk.
    

kanyar 4308 2011. február 22. 21:18   Válasz erre: 4306
Ez még, nem de meg keressük!
    

infantri 4307 2011. február 22. 21:11  
Na:
http://www.youtube.com/watch?v=VQfdKgshWkM

    

infantri 4306 2011. február 22. 21:08   Válasz erre: 4305
Ez má a világvége?
    

kanyar 4305 2011. február 22. 20:52  
Valami szépet is!
    

kanyar 4304 2011. február 22. 20:51  
és ez
    

kanyar 4303 2011. február 22. 20:42  
Ez is
    

kanyar 4302 2011. február 22. 20:40  
Dr Big
    

matador 4301 2011. február 22. 14:39   Válasz erre: 4300
elõbb elfárasztom, így jó mélyen tentézik!
    

kanyar 4300 2011. február 22. 14:26   Válasz erre: 4299
Vigyázz ha alszol!
    

matador 4299 2011. február 22. 14:19   Válasz erre: 4298
várjál már pedzegetem az enduró beszerzését is.... szerinted meddig lehet feszíteni a húrt?
    

kanyar 4298 2011. február 22. 14:15   Válasz erre: 4295
Az asszony szava szent! :-)
    

kanyar 4297 2011. február 22. 14:14   Válasz erre: 4296
Vigasztaljon az, lehet nyûg lenne a nyakadon!
    

Okta 4296 2011. február 22. 10:06  
Ismerõs a szitu...én most ezt találtam ki magamnak, de szintén nics rá keret:
http://racing-bazar.hu/motorkerekpar/motorkerekpar_alkatresz/enduro_vaz

Az RD350-es blokk még benne van, egybe 70-ért ideadná a srác...ami nem pénz egy ütõs terepmotorért, de a gázszámla elõrébb van a rangsorban. ;-9
    

matador 4295 2011. február 22. 08:40   Válasz erre: 4294
Kanyar köszönöm a gyógyitást, Az asszony már majd megvert annyit örömködtem otthon a motorról. Próbáltam egy kis pénz magot kikönyörögni, a kasszából de sajna hajthatatlan maradt.Pedig mindenben a rendelkezésére álltam,fõztem mosogattam, de semmi. Így marad a márciusi fizetés.
    

kanyar 4294 2011. február 22. 08:14   Válasz erre: 4293
Akkó nem adidas? Esetleg lukás mint a zokni?
    

vaszabi 4293 2011. február 21. 21:59   Válasz erre: 4292
Bizony ,sõt még csak vonalkód sem :-D
    

kanyar 4292 2011. február 21. 21:07   Válasz erre: 4291
És az nem volt tele mert még uraltad?
    

vaszabi 4291 2011. február 21. 20:26   Válasz erre: 4290
Nekem furcsa volt a horkolásmentes csend :-) meg az is ,hogy egy gatyába mentem WC-re :-D
    

dinne 4290 2011. február 21. 20:21   Válasz erre: 4288
Ha nem vágatnád le akkor nem kéne félni a medvétõl. :-)
Furcsa volt (meleg). És nem horkolt mellettem csak az asszony. Õt meg oldalba tudtam rúgni.
    

vaszabi 4289 2011. február 21. 20:16  
Tényleg milyen volt ágyban párnák közt?
    

vaszabi 4288 2011. február 21. 20:15   Válasz erre: 4287
Tudod nekem akkora ,hogy két hetente megyek nyírásra mert mellény készül belõle :-)
    

dinne 4287 2011. február 21. 20:12   Válasz erre: 4286
Dehogynem, mert eltakarja az arcomat. A tiédet látod nem takarja semmi.
    

vaszabi 4286 2011. február 21. 20:10   Válasz erre: 4285
A szépség relatív ..nem szõr kérdése :-DDDDD
    

dinne 4285 2011. február 21. 20:06   Válasz erre: 4278
Azt gondoltam így szebb vagyok
    

vaszabi 4284 2011. február 21. 20:06   Válasz erre: 4283
Csak nem az agyamra célzol? :-)
    

dinne 4283 2011. február 21. 20:03   Válasz erre: 4282
Szép, látom pihentél. :)
    

vaszabi 4282 2011. február 21. 19:38  
Írtam egy versikét.
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=news&nid=2198&session_id=SESSION_ID.E5774&g=motor_cikk
    

vaszabi 4281 2011. február 21. 19:37   Válasz erre: 4280
Nem, az a pipás sztorija volt :-DDD
    

dinne 4280 2011. február 21. 19:29   Válasz erre: 4279
Tévedsz Szabi. A székletedet sem tudod mindig uralni.
    

vaszabi 4279 2011. február 21. 16:32   Válasz erre: 4278
Ez egy vékony héjú dinnye fajta ..ez szõrt növeszt télire :-)

Sok dolgot képes vagyok uralni (pl. a székletem)...de az idõjárás még nem tartozik ezek közé!
    

stancy 4278 2011. február 21. 09:38  
Dinnye az téli bundát növesztett vagy ellopták a tv-jét? :D

Szabi, hol van a méteres hóba felállított sátor? azt hittem legalább hómunkás fotók (is) lesznek.:)
    

infantri 4277 2011. február 20. 20:30  
Akkor jó pihenést.
    

kanyar 4276 2011. február 20. 20:27  
Én is!
Jó cakát.
    

vaszabi 4275 2011. február 20. 20:25  
Na jó éjt!
Kipróbálom milyen az ágy ;-)
    

vaszabi 4274 2011. február 20. 20:19   Válasz erre: 4271
Az luxus ..nem telik rája !
    

kanyar 4273 2011. február 20. 20:14   Válasz erre: 4272
Nem, csak máshol keresgetek.
    

infantri 4272 2011. február 20. 20:12   Válasz erre: 4270
Felijedtél?
    

infantri 4271 2011. február 20. 20:12   Válasz erre: 4269
Erkély?
    

kanyar 4270 2011. február 20. 20:12   Válasz erre: 4268
Még nem!
    

vaszabi 4269 2011. február 20. 20:05   Válasz erre: 4268
Én nem tudok túl meleg van..mondtam az asszonynak új idõszámítás kezdõdik , ablakokat kinyitni..erre mondta, te mikor mész megint :-)
    

infantri 4268 2011. február 20. 20:01  
Na mi van?
Bealudtatok?
    

vaszabi 4267 2011. február 20. 19:37  
Hazaút!!!!!
    

vaszabi 4266 2011. február 20. 19:36  
Kép
    

vaszabi 4265 2011. február 20. 19:35  
Még képek!
Nem .. de egyébként nagy dilemma hajnalban ..hogy kikeljek és ki hugyozzak.. vagy inkább be hugyozzak :-)
    

kanyar 4264 2011. február 20. 19:35   Válasz erre: 4261
Ne má! Még valaki elhiszi!
    

kanyar 4263 2011. február 20. 19:34   Válasz erre: 4261
Mi van? Másnapos vagy?:-)
    

infantri 4262 2011. február 20. 19:31   Válasz erre: 4234
Ezt Dinnyének mondtad éjjel?
    

vaszabi 4261 2011. február 20. 19:28   Válasz erre: 4258
a Domi is prosztatás.. nem karbis?
    

vaszabi 4260 2011. február 20. 19:27  
Csomagok
    

vaszabi 4259 2011. február 20. 19:26  
Dinnye
    

kanyar 4258 2011. február 20. 19:26   Válasz erre: 4256
Akkor az átlag folyás volt! nem?
    

kanyar 4257 2011. február 20. 19:25   Válasz erre: 4254
:-DDD
    

vaszabi 4256 2011. február 20. 19:24   Válasz erre: 4252
Kevés benzin elfolyt mire lecibáltuk és felállítottuk..észrevettem az átlagfogyasztáson :-)
    

infantri 4255 2011. február 20. 19:24   Válasz erre: 4253
Láthattad,hogy visz;)
    

infantri 4254 2011. február 20. 19:23   Válasz erre: 4252
Elõtte meg olyat ugrott mint a nyúl!
    

kanyar 4253 2011. február 20. 19:22   Válasz erre: 4251
Na gondoltam! :-D az úgy sem visz elõre
    

kanyar 4252 2011. február 20. 19:20   Válasz erre: 4249
Janikának is volt fejen át a motorja! le rántotta egy ág a motorról egy keskeny dombon, moci meg lefordult!
    

infantri 4251 2011. február 20. 19:19   Válasz erre: 4250
Pedig olyan szép voltál+a motor.
Tényleg nem néztem hátra csak pánik és gááázzzzz!
    

kanyar 4250 2011. február 20. 19:17   Válasz erre: 4248
Á. Rá se ránccss!:-)
    

vaszabi 4249 2011. február 20. 19:12   Válasz erre: 4243
Ha van nálam fényképezõ akkor dinnye még biztos pácolódik kicsit a patakvízben míg portrét készítek..de nem volt..így egybõl siettem a fa tövéhez ahol a dinnyemag kikelt a vízben ..leszedtem róla a gépet..ráült és már húzta is a gázt , én meg tekertem az elsõ kereket hogy felkapjon a partoldalra..sikerült!!Felülök az enyémre kettes nagy gáz, túl sáros meredek kaptató, túl sz@r gumi kombináció megtette hatását 70% feljutás majd elsõ fékkel két lábbal vissza csúszás..2. nekifutás nagyobb gáz messzebbrõl megyek -megyek eleje elmegy ..balra ledõlök röptében kiugrok alóla, motor fejjel lefelé..lecibáljuk szenvedünk lihegünk...3. nekifutás HCC-hó rallys hozzáállás elõszed lesz@arom Gáááz risza-risza felmentem hurrá...,dinnye jön feljön 85% -ig elsõtelót elkapom felhúzom és siker öröm bódottá!!! vissza a táborhelyre ...Jó volt!!!!!
    

infantri 4248 2011. február 20. 19:11   Válasz erre: 4246
Csak ezt az egyet csináltam.
Eszembe jutott azt meggondoltam magam.Nem volt õszinte a mosolyod.
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők