| vaszabi | 4245 | 2011. február 20. 18:59 | Válasz erre: 4242 |
|
Ja a jó kis endúró pálya... megyek is nemsokára ha fent lesz az E-09 hátul ..mert ez már nagyon nulla!!!
|
| vaszabi | 4244 | 2011. február 20. 18:57 | Válasz erre: 4239 |
|
Na jól van HCC hót akartam .. :-) Írnyi no!!!
|
| vaszabi | 4243 | 2011. február 20. 18:56 |
|
Jó kis 2 órás termálfürdõzés után fáradtan ..hulla lazán..kitalálta a kis agyam menjünk már el kissé barangolni a sárban..fel-le mocskosul csúszott, majd egy kis csapás lefelé a patakhoz rohadt falevél fekete sár alatta csontra fagyott föld! Lementem bele a patakba ..na de olyan részen ahol nem tudom hogy akartam átkelni..nagy gáz eleje bele durran-koppan ,kilõ- elsõ kerék a patak túlpartján-hátsó a patakban vízszintessel bezárt szög kb 45° :-) , jön dinnye kiszedjük a gépet..megállok egy sáros kaptató elõtt.. jön dinnye a patak sekélyebb részén, gáz halad.. gáz hopp has fennakad hátsó kerék kiemel ..láss csodát vízi dinnye. folyt..
|
| kanyar | 4242 | 2011. február 20. 18:50 | Válasz erre: 4239 |
|
Megnéztünk egy gyerek kori játszóteret és még mindig jó! Olyan mint ott nálatok ahol köröztünk. van minden jó :-)
|
| vaszabi | 4239 | 2011. február 20. 18:47 | Válasz erre: 4238 |
|
Hát igen.. én sem nagyon terepeztem a hóbagoly óta , és kissé lihegtem a dinnyével rendezett rögtönzött patakátkelésnél :-)
|
| kanyar | 4238 | 2011. február 20. 18:45 | Válasz erre: 4237 |
|
Nem mert én voltam a soför. Ma elmentünk egy kicsit játszani, és rég motoroztam!
|
| vaszabi | 4231 | 2011. február 20. 16:38 | Válasz erre: 4229 |
|
Nem gond ;-)(Lesz róla elég ..mert sok operatõr dolgozott a motormozgásoknál) De legalább láthatok a vízen Dinnyét úszni ..és ráadásul télen :-))) |
| B_Jani | 4229 | 2011. február 20. 16:35 | Válasz erre: 4228 |
|
A Te átkelésedet konkrétan lekéstem és már bemozdult. Ez van :-( Hiába a jó gép látod :-)
|
| vaszabi | 4228 | 2011. február 20. 16:30 | Válasz erre: 4227 |
|
Kösz Jani!!! Jók a képek! Bár olyan géppel lehet is. Átkelõset is, arra vagyok a legkíváncsibb ..meg szerintem Dinnye is ;-) |
| kanyar | 4224 | 2011. február 18. 21:58 | Válasz erre: 4223 |
|
Jól beszélsz! Mi már összeszoktunk nem? 340-350-ként! |
| infantri | 4223 | 2011. február 18. 21:54 | Válasz erre: 4222 |
|
Ha haladunk és nem 100 kilométerenként állunk fél órát akkor nem sok.
|
| kanyar | 4222 | 2011. február 18. 21:51 | Válasz erre: 4221 |
|
Ja ja! Most ott kezdünk! elsõ nap húzósabb lesz! kb.820km
|
| infantri | 4214 | 2011. február 18. 21:28 | Válasz erre: 4213 |
|
Akinek reggel fáj a picccs@ja az volt a (lány) gyenge.
|
| kanyar | 4213 | 2011. február 18. 21:26 | Válasz erre: 4212 |
|
Fõleg ha hallottad volna õket! Mondtam is, Dinnye fejjel kifelé aludjon a sátorban!
|
| kanyar | 4211 | 2011. február 18. 20:51 |
|
Szabiékkal most beszéltem! fagyállóval feltöltve meleg éjszakára készülnek! :-)
|
| SZICSU | 4209 | 2011. február 18. 06:51 | Válasz erre: 4204 |
|
Szavadon foglak!:-)De én igazából csak szénaboglyában tudok jót alukálni!Persze a megfelelõ alkoholmennyiség bevitele után!:-D
|
| vaszabi | 4204 | 2011. február 17. 22:05 | Válasz erre: 4201 |
|
Ja most per pillanat ez volt az egyetlen darabjuk!!! Ez is csak azért mert elszabták ..és 1.50 hosszú..de nem baj mert igazából Szicsunak szánom ajándékba :-DDD |
| vaszabi | 4202 | 2011. február 17. 22:03 | Válasz erre: 4199 |
|
Na ezért jó a hálózsák ..hogy még véletlenül se :-)))) Tessék Pítör :http://www.sportszert.hu/detail/Sator_halozsak/Halozsakok/Extrem_halozsak/Advance_Mummy_500_halozsak http://www.youtube.com/watch?v=sFyTj4GeNYw&feature=related |
| infantri | 4201 | 2011. február 17. 21:59 |
|
Szabi! Linkeld be légy szíves a boltot ahol a hálózsákot vetted. Kösz! |
| vaszabi | 4198 | 2011. február 17. 21:56 | Válasz erre: 4193 |
|
Különben is a sátrat a motoroknak viszem!!! Mi majd építünk iglut ..és tobozmagot meg fagyott rénszarvas szemgolyót eszünk :-))) |
| vaszabi | 4197 | 2011. február 17. 21:54 | Válasz erre: 4194 |
|
Szabika szajanal lesz kici occó uveg gyógyfu párlát :-)
|
| vaszabi | 4195 | 2011. február 17. 21:51 | Válasz erre: 4193 |
|
Majd rájövök :-) Ezt is meg kell tapasztalni..ki tudja ha honatyáink így folytatják még szükség lehet eme tapasztalatokra :-)
|
| infantri | 4193 | 2011. február 17. 21:44 |
|
Szabi azt mondja Mariann elég naiv vagy ha azt hiszed a sátor elé kell rakni a jégert.Bent se fog megmelegedni.
|
| vaszabi | 4190 | 2011. február 17. 21:31 | Válasz erre: 4189 |
|
Csak kirakjuk a sátor elé..de rákötjük Dinnye kis lábujjára nehogy lába kéljen :-)
|
| kanyar | 4189 | 2011. február 17. 21:28 | Válasz erre: 4183 |
|
Jagermeister jeges idõben hûtve a legjobb! Mikó iszunk? |
| vaszabi | 4188 | 2011. február 17. 21:28 | Válasz erre: 4186 |
|
Nekem is tökkkéletes ott pont simán szabira mehetek..mert helyettesítõ hét van!!!
|
| vaszabi | 4185 | 2011. február 17. 21:23 | Válasz erre: 4181 |
|
Igaz!!!..megbeszéltük hogy csak forrásvizet iszunk .
|
| dinne | 4183 | 2011. február 17. 21:21 | Válasz erre: 4181 |
|
az megvan meg két üveg pájinka, azonkivûl semmi
|
| vaszabi | 4182 | 2011. február 17. 21:21 | Válasz erre: 4179 |
|
Mi van mit vigyek még ..Sátor van ..nem szép ..de szarunk az optikára :-)
|
| dinne | 4179 | 2011. február 17. 21:20 | Válasz erre: 4175 |
|
Dinnye most próbálja összepakolni a cuccait. Csak semmit nem talál
|
| vaszabi | 4178 | 2011. február 17. 21:19 | Válasz erre: 4174 |
|
Most már bárhol alhatunk nekem is lesz meleg háló zsákom!!!!
|
| infantri | 4176 | 2011. február 17. 21:18 | Válasz erre: 4174 |
|
Azt mondja a fõnököm és pénzügyi menedzserem,hogy mihamarabb meg kell jelölni a dátumot.Le kell adni. Nekem is jó lenne,hogy tudjam mondani a gyöksziknek mikor megyek a pics@ba. |
| kanyar | 4174 | 2011. február 17. 21:12 | Válasz erre: 4173 |
|
Dátumot egyeztetni kéne. Alszunk az ég alatt, mert úgy olcsóbb!
|
| vaszabi | 4172 | 2011. február 17. 21:06 | Válasz erre: 4171 |
|
Ezt örömmel hallom ;-) Ez ,egy Horda vezetõ dolga..remélem idén is áldás lesz a túránkon ,és olyan jó lesz mint az elõzõ!!!!
|
| kanyar | 4171 | 2011. február 17. 21:04 | Válasz erre: 4170 |
|
Vagyok és olvasgatok. tervezem az új útvonalat nyárra!
|
| kanyar | 4166 | 2011. február 17. 20:44 | Válasz erre: 4165 |
|
Hát persze! A jó társaság hiánya mindig le lomboz :-)
|
| vaszabi | 4161 | 2011. február 17. 10:53 | Válasz erre: 4159 |
|
Nem egy pár kopott K60-at..nyereményed átveheted a szerkesztõségben ,Üzbegasztán kecske b@szó utca 1256 :-DDD
|
| zsola72 | 4160 | 2011. február 17. 09:24 | Válasz erre: 4157 |
|
A "tüzesvíz" ne hiányozzon az elsõsegély csomagból ! Jó szórakozást a baglyoknak !
|
| SZICSU | 4157 | 2011. február 17. 09:05 | Válasz erre: 4156 |
|
Szerintem Hóbagoly!De értesüléseim szerint csak holnap jelennek meg!
|
| kanyar | 4154 | 2011. február 17. 08:04 | Válasz erre: 4147 |
|
Így biza! Az a lényeg hogy ne üsd az új csapágyat!
|
| SZICSU | 4151 | 2011. február 17. 07:50 | Válasz erre: 4140 |
|
Ahaaaaa....Megnéztem a linket!Egyedül a zöld pipákat értettem az egész szövegbõl.:-)Csináld meg Stancy!És valamikor összefuthatnánk Mondjuk Kanyarnál,-ha nincs ellene kifogása-és rendezzük az anyagiakat!;-)
|
| stancy | 4149 | 2011. február 16. 21:51 | Válasz erre: 4148 |
|
Én szóltam kanyarnak hogy cseréljük, és hozta.:) Ö fogja tudni. bár lehet hogy pont ennél volt hogy gyárit kellett venni a hondánál szilentekkel együtt? már nem emlékszem.. mert én minden csapágyat kicseréltem ami a motorba van. várd meg a válasszal kanyart. |