25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 4247 2011. február 20. 19:05   Válasz erre: 4245
Igen! közel lenne jó lenne!!!!!!
    

kanyar 4246 2011. február 20. 19:05   Válasz erre: 4241
Jó! elõbb a motor is sárosabb volt?
    

vaszabi 4245 2011. február 20. 18:59   Válasz erre: 4242
Ja a jó kis endúró pálya... megyek is nemsokára ha fent lesz az E-09 hátul ..mert ez már nagyon nulla!!!
    

vaszabi 4244 2011. február 20. 18:57   Válasz erre: 4239
Na jól van HCC hót akartam .. :-) Írnyi no!!!
    

vaszabi 4243 2011. február 20. 18:56  
Jó kis 2 órás termálfürdõzés után fáradtan ..hulla lazán..kitalálta a kis agyam menjünk már el kissé barangolni a sárban..fel-le mocskosul csúszott, majd egy kis csapás lefelé a patakhoz rohadt falevél fekete sár alatta csontra fagyott föld! Lementem bele a patakba ..na de olyan részen ahol nem tudom hogy akartam átkelni..nagy gáz eleje bele durran-koppan ,kilõ- elsõ kerék a patak túlpartján-hátsó a patakban vízszintessel bezárt szög kb 45° :-) , jön dinnye kiszedjük a gépet..megállok egy sáros kaptató elõtt.. jön dinnye a patak sekélyebb részén, gáz halad.. gáz hopp has fennakad hátsó kerék kiemel ..láss csodát vízi dinnye. folyt..
    

kanyar 4242 2011. február 20. 18:50   Válasz erre: 4239
Megnéztünk egy gyerek kori játszóteret és még mindig jó! Olyan mint ott nálatok ahol köröztünk. van minden jó :-)
    

infantri 4241 2011. február 20. 18:49   Válasz erre: 4238
Küldtem képet a gmailra.
    

infantri 4240 2011. február 20. 18:49   Válasz erre: 4239
A hóbagoly óta hazamotoroztál:-)
    

vaszabi 4239 2011. február 20. 18:47   Válasz erre: 4238
Hát igen.. én sem nagyon terepeztem a hóbagoly óta , és kissé lihegtem a dinnyével rendezett rögtönzött patakátkelésnél :-)
    

kanyar 4238 2011. február 20. 18:45   Válasz erre: 4237
Nem mert én voltam a soför. Ma elmentünk egy kicsit játszani, és rég motoroztam!
    

vaszabi 4237 2011. február 20. 18:42   Válasz erre: 4235
Túl sok volt a fogyasztás tegnap?
    

vaszabi 4236 2011. február 20. 18:42   Válasz erre: 4235
Nem vészes így a melegben :-)
    

kanyar 4235 2011. február 20. 18:41   Válasz erre: 4234
Nem vagy fáradt? Én el fáradtam!
    

vaszabi 4234 2011. február 20. 18:40   Válasz erre: 4233
Meg hát :-)
    

kanyar 4233 2011. február 20. 17:52  
Na, meg úsztátok, vagyis megjártátok!
    

vaszabi 4232 2011. február 20. 16:39   Válasz erre: 4230
Na ez sztár fotó..!!!!!!!!
    

vaszabi 4231 2011. február 20. 16:38   Válasz erre: 4229
Nem gond ;-)(Lesz róla elég ..mert sok operatõr dolgozott a motormozgásoknál)
De legalább láthatok a vízen Dinnyét úszni ..és ráadásul télen :-)))
    

B_Jani 4230 2011. február 20. 16:37  
.
    

B_Jani 4229 2011. február 20. 16:35   Válasz erre: 4228
A Te átkelésedet konkrétan lekéstem és már bemozdult. Ez van :-( Hiába a jó gép látod :-)
    

vaszabi 4228 2011. február 20. 16:30   Válasz erre: 4227
Kösz Jani!!!
Jók a képek!
Bár olyan géppel lehet is.
Átkelõset is, arra vagyok a legkíváncsibb ..meg szerintem Dinnye is ;-)
    

B_Jani 4227 2011. február 20. 16:24   Válasz erre: 4226
Addig is...
    

vaszabi 4226 2011. február 20. 16:18  
Jelentem meggyüttünk..jó volt!!!!!
Részletek este ;-)
    

infantri 4225 2011. február 18. 22:10   Válasz erre: 4224
Majd még csiszolodunk.
    

kanyar 4224 2011. február 18. 21:58   Válasz erre: 4223
Jól beszélsz!
Mi már összeszoktunk nem? 340-350-ként!
    

infantri 4223 2011. február 18. 21:54   Válasz erre: 4222
Ha haladunk és nem 100 kilométerenként állunk fél órát akkor nem sok.
    

kanyar 4222 2011. február 18. 21:51   Válasz erre: 4221
Ja ja! Most ott kezdünk! elsõ nap húzósabb lesz! kb.820km
    

infantri 4221 2011. február 18. 21:48  
Más az utvonal mint tavaly?
Bucsecsen többet idõzhetnénk.
    

infantri 4220 2011. február 18. 21:45   Válasz erre: 4219
Tapasztaltabb!
    

kanyar 4219 2011. február 18. 21:40   Válasz erre: 4218
Valóvilágilag ö a ,,szívósabb"
    

infantri 4218 2011. február 18. 21:35   Válasz erre: 4217
Komolytalanok.
Bár Dinnyébe bízom!
    

kanyar 4217 2011. február 18. 21:34   Válasz erre: 4216
Semmi raga!
    

infantri 4216 2011. február 18. 21:33   Válasz erre: 4215
Plátói?
Semmi szex?
    

kanyar 4215 2011. február 18. 21:29   Válasz erre: 4214
Úgy érzem, erre már nem lesz kraft!:-)
    

infantri 4214 2011. február 18. 21:28   Válasz erre: 4213
Akinek reggel fáj a picccs@ja az volt a (lány) gyenge.
    

kanyar 4213 2011. február 18. 21:26   Válasz erre: 4212
Fõleg ha hallottad volna õket! Mondtam is, Dinnye fejjel kifelé aludjon a sátorban!
    

infantri 4212 2011. február 18. 21:24   Válasz erre: 4211
Gyanusak a Dinnyével!!!
    

kanyar 4211 2011. február 18. 20:51  
Szabiékkal most beszéltem! fagyállóval feltöltve meleg éjszakára készülnek! :-)
    

kanyar 4210 2011. február 18. 07:48   Válasz erre: 4209
Fognád neki? :-)
    

SZICSU 4209 2011. február 18. 06:51   Válasz erre: 4204
Szavadon foglak!:-)De én igazából csak szénaboglyában tudok jót alukálni!Persze a megfelelõ alkoholmennyiség bevitele után!:-D
    

vaszabi 4208 2011. február 17. 22:37   Válasz erre: 4207
Jó éjt!
    

kanyar 4207 2011. február 17. 22:23  
Hát akkó cakát!
    

kanyar 4206 2011. február 17. 22:07   Válasz erre: 4203
Csepelieknek is ez a kínálatuk.
    

vaszabi 4205 2011. február 17. 22:06  
Viszem a macit is hagy lásson világot.
    

vaszabi 4204 2011. február 17. 22:05   Válasz erre: 4201
Ja most per pillanat ez volt az egyetlen darabjuk!!!
Ez is csak azért mert elszabták ..és 1.50 hosszú..de nem baj mert igazából Szicsunak szánom ajándékba :-DDD
    

infantri 4203 2011. február 17. 22:05   Válasz erre: 4202
Kösz!
    

vaszabi 4202 2011. február 17. 22:03   Válasz erre: 4199
Na ezért jó a hálózsák ..hogy még véletlenül se :-))))
Tessék Pítör :http://www.sportszert.hu/detail/Sator_halozsak/Halozsakok/Extrem_halozsak/Advance_Mummy_500_halozsak


http://www.youtube.com/watch?v=sFyTj4GeNYw&feature=related
    

infantri 4201 2011. február 17. 21:59  
Szabi!
Linkeld be légy szíves a boltot ahol a hálózsákot vetted.
Kösz!
    

kanyar 4200 2011. február 17. 21:58   Válasz erre: 4198
Sz@rt se találsz, nem hogy szemgolyót! :-)
    

kanyar 4199 2011. február 17. 21:57   Válasz erre: 4197
Megvéd a rontástól! vagy átseggít! :-))))
    

vaszabi 4198 2011. február 17. 21:56   Válasz erre: 4193
Különben is a sátrat a motoroknak viszem!!!
Mi majd építünk iglut ..és tobozmagot meg fagyott rénszarvas szemgolyót eszünk :-)))
    

vaszabi 4197 2011. február 17. 21:54   Válasz erre: 4194
Szabika szajanal lesz kici occó uveg gyógyfu párlát :-)
    

vaszabi 4196 2011. február 17. 21:52   Válasz erre: 4193
Ja és üdvözlöm ;-)
    

vaszabi 4195 2011. február 17. 21:51   Válasz erre: 4193
Majd rájövök :-) Ezt is meg kell tapasztalni..ki tudja ha honatyáink így folytatják még szükség lehet eme tapasztalatokra :-)
    

kanyar 4194 2011. február 17. 21:46   Válasz erre: 4193
kivéve ha mindig szájnál lesz!
    

infantri 4193 2011. február 17. 21:44  
Szabi azt mondja Mariann elég naiv vagy ha azt hiszed a sátor elé kell rakni a jégert.Bent se fog megmelegedni.
    

vaszabi 4192 2011. február 17. 21:34   Válasz erre: 4191
Erre én nem is gondoltam!
    

kanyar 4191 2011. február 17. 21:32   Válasz erre: 4190
De akkor már lesz lába!
    

vaszabi 4190 2011. február 17. 21:31   Válasz erre: 4189
Csak kirakjuk a sátor elé..de rákötjük Dinnye kis lábujjára nehogy lába kéljen :-)
    

kanyar 4189 2011. február 17. 21:28   Válasz erre: 4183
Jagermeister jeges idõben hûtve a legjobb!
Mikó iszunk?
    

vaszabi 4188 2011. február 17. 21:28   Válasz erre: 4186
Nekem is tökkkéletes ott pont simán szabira mehetek..mert helyettesítõ hét van!!!
    

kanyar 4187 2011. február 17. 21:26   Válasz erre: 4186
Nekünk jÓ!
    

infantri 4186 2011. február 17. 21:23   Válasz erre: 4177
Azt mondja:Július 18-31
utolsó két hét.
    

vaszabi 4185 2011. február 17. 21:23   Válasz erre: 4181
Igaz!!!..megbeszéltük hogy csak forrásvizet iszunk .
    

infantri 4184 2011. február 17. 21:22   Válasz erre: 4183
Akkor indulj!!!
    

dinne 4183 2011. február 17. 21:21   Válasz erre: 4181
az megvan meg két üveg pájinka, azonkivûl semmi
    

vaszabi 4182 2011. február 17. 21:21   Válasz erre: 4179
Mi van mit vigyek még ..Sátor van ..nem szép ..de szarunk az optikára :-)
    

infantri 4181 2011. február 17. 21:20   Válasz erre: 4179
Tedd le a jégeres butykost!
    

vaszabi 4180 2011. február 17. 21:20   Válasz erre: 4177
Szerintem febr 21 :-DDDDD
    

dinne 4179 2011. február 17. 21:20   Válasz erre: 4175
Dinnye most próbálja összepakolni a cuccait. Csak semmit nem talál
    

vaszabi 4178 2011. február 17. 21:19   Válasz erre: 4174
Most már bárhol alhatunk nekem is lesz meleg háló zsákom!!!!
    

kanyar 4177 2011. február 17. 21:19   Válasz erre: 4176
Hát rajta! Mikor meenjûûnkk a pits@ba?
    

infantri 4176 2011. február 17. 21:18   Válasz erre: 4174
Azt mondja a fõnököm és pénzügyi menedzserem,hogy mihamarabb meg kell jelölni a dátumot.Le kell adni.
Nekem is jó lenne,hogy tudjam mondani a gyöksziknek mikor megyek a pics@ba.
    

infantri 4175 2011. február 17. 21:15  
Mindjárt jön a Dinnye azt belepisál a tv-be:-)
    

kanyar 4174 2011. február 17. 21:12   Válasz erre: 4173
Dátumot egyeztetni kéne. Alszunk az ég alatt, mert úgy olcsóbb!
    

infantri 4173 2011. február 17. 21:07   Válasz erre: 4171

Mikor?
Alszunk az ég alatt?
    

vaszabi 4172 2011. február 17. 21:06   Válasz erre: 4171
Ezt örömmel hallom ;-) Ez ,egy Horda vezetõ dolga..remélem idén is áldás lesz a túránkon ,és olyan jó lesz mint az elõzõ!!!!
    

kanyar 4171 2011. február 17. 21:04   Válasz erre: 4170
Vagyok és olvasgatok. tervezem az új útvonalat nyárra!
    

vaszabi 4170 2011. február 17. 20:57   Válasz erre: 4169
És maga? :-)
    

kanyar 4169 2011. február 17. 20:55   Válasz erre: 4168
Jóóól van! :-)
    

vaszabi 4168 2011. február 17. 20:54  
Itten vagyok mánnnnnnn!
    

vaszabi 4167 2011. február 17. 20:54   Válasz erre: 4166
Helló !!!!
    

kanyar 4166 2011. február 17. 20:44   Válasz erre: 4165
Hát persze! A jó társaság hiánya mindig le lomboz :-)
    

infantri 4165 2011. február 17. 20:40   Válasz erre: 4164
Társasági életre vágysz?
    

kanyar 4164 2011. február 17. 20:38  
Hát most hol vagytok?
    

kanyar 4163 2011. február 17. 13:47   Válasz erre: 4155
igen
    

vaszabi 4162 2011. február 17. 10:54   Válasz erre: 4160
Nem fog ;-) Kösz!!!
    

vaszabi 4161 2011. február 17. 10:53   Válasz erre: 4159
Nem egy pár kopott K60-at..nyereményed átveheted a szerkesztõségben ,Üzbegasztán kecske b@szó utca 1256 :-DDD
    

zsola72 4160 2011. február 17. 09:24   Válasz erre: 4157
A "tüzesvíz" ne hiányozzon az elsõsegély csomagból ! Jó szórakozást a baglyoknak !
    

SZICSU 4159 2011. február 17. 09:14   Válasz erre: 4158
Nyertem egy fél pár elégetett zoknit?
    

vaszabi 4158 2011. február 17. 09:12   Válasz erre: 4157
Helyes a válasz!!!!!
    

SZICSU 4157 2011. február 17. 09:05   Válasz erre: 4156
Szerintem Hóbagoly!De értesüléseim szerint csak holnap jelennek meg!
    

vaszabi 4156 2011. február 17. 08:58  
Mi az fehér tollas és ezt mondja UHHÚ UHÚÚÚÚÚÚÚ :-)
    

SZICSU 4155 2011. február 17. 08:43  
Kanyar:Megjött a cucc?
    

kanyar 4154 2011. február 17. 08:04   Válasz erre: 4147
Így biza! Az a lényeg hogy ne üsd az új csapágyat!
    

zsola72 4153 2011. február 17. 08:01   Válasz erre: 4140
Én is támogatom .
    

kanyar 4152 2011. február 17. 08:00   Válasz erre: 4140
Én is témogatom -tok meg ilyenek!
    

SZICSU 4151 2011. február 17. 07:50   Válasz erre: 4140
Ahaaaaa....Megnéztem a linket!Egyedül a zöld pipákat értettem az egész szövegbõl.:-)Csináld meg Stancy!És valamikor összefuthatnánk Mondjuk Kanyarnál,-ha nincs ellene kifogása-és rendezzük az anyagiakat!;-)
    

misu62 4150 2011. február 16. 21:54  
Köszönöm a segitséget.
    

stancy 4149 2011. február 16. 21:51   Válasz erre: 4148
Én szóltam kanyarnak hogy cseréljük, és hozta.:) Ö fogja tudni. bár lehet hogy pont ennél volt hogy gyárit kellett venni a hondánál szilentekkel együtt? már nem emlékszem.. mert én minden csapágyat kicseréltem ami a motorba van.

várd meg a válasszal kanyart.
    

misu62 4148 2011. február 16. 21:44  
Csapágyat honnét szerezzek?
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők