25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

stancy 4147 2011. február 16. 21:37   Válasz erre: 4146
kiszereled a villát, és rá kell tenni egy rezsora. magyarul, melegited. Mikor már szaga van, egy koccintással kiüthetõ. vissza ugyan igy. melegen be az ujat, és utána lehütöd vizzel, akkor megszorul.
    

misu62 4146 2011. február 16. 21:30  
Neked jobban hiszek.Másik kérdés a lengõvillábol hogy lehet kivenni a csapágyakat. köszi
    

stancy 4145 2011. február 16. 21:26  
akkor hallgass a honda kereskedésre, akik suzukival járnak, és ne a tapasztalatra.

Bár ezt a "lezabál"-t nem értem.
    

misu62 4144 2011. február 16. 21:22  
stancy: Nekem a honda kereskedés nem ajánlotta azért ha lezabál a moci tönkrevágja a gyertyát.
    

vaszabi 4143 2011. február 16. 21:11   Válasz erre: 4140
Természetesen velem is számolhatsz ;-)
    

stancy 4142 2011. február 16. 21:10  
Sokan azt mondják hülyeség...nekem 36000 km óta az van benne. indul -10 fokban, és + 40-ben is. A normált 10000 km-ként cserélni kell. Gyárilag a csere periodusa ezeknek 40000 km. kiderül még meddig birja nálam. azért van nálam mindig egy tartalék.
    

misu62 4141 2011. február 16. 21:05  
Sziasztok!
Tapasztalatokat szeretnék ngk iridium gyertyáról.üdv

    

stancy 4140 2011. február 16. 21:02  
sziasztok!
akit érdekel.
jelenleg ez a befutó: http://viacomkft.hu/tarhely/
innen a web 2000-es csomagot, kifizetve 1 évre.
    

nx650r 4139 2011. február 16. 20:51  
Sziasztok!Anyagilag én is támogatnám az ötletet.
    

pmakovi 4138 2011. február 16. 19:55   Válasz erre: 4124
Sziasztok! A költségekbe én is szívesen beszállok. Szakmailag sajnos nem tudok segíteni. Peti
    

SZICSU 4136 2011. február 16. 08:28   Válasz erre: 4135
Ismerõs a mozgás!:-)
    

vaszabi 4135 2011. február 16. 07:00  
Ezt figyeljétek:
Cseles a videó..remélem mi is hasonlóan mozgunk a hóbaglyon :-D
http://www.youtube.com/watch?v=MseQr5AqrXg&feature=player_embedded
    

fóliás8 4134 2011. február 15. 23:13   Válasz erre: 4132
Dupla jéger kiskólával
    

dinne 4133 2011. február 15. 22:07   Válasz erre: 4130
Halihó
    

vaszabi 4132 2011. február 15. 22:02   Válasz erre: 4130
Szia !Mit iszo :-)
    

vaszabi 4131 2011. február 15. 22:02   Válasz erre: 4129
Az alrom romba dõlt :-)
    

fóliás8 4130 2011. február 15. 21:58  
Szia Stancy,szia Dinnye,szia mindenki.
    

stancy 4129 2011. február 15. 21:28   Válasz erre: 4128
alrom kft. de megszüntek
    

dinne 4128 2011. február 15. 21:27   Válasz erre: 4121
Kinél volt az elözõ szerver?
    

stancy 4127 2011. február 15. 21:27   Válasz erre: 4123
kiderül.:) az még odébb van.
    

stancy 4126 2011. február 15. 21:26   Válasz erre: 4124
Nem neked írtam dinnye, hogy ne hajkurássz, hanem a szabinak. Õ szereti annyira a medvéket.
    

SZICSU 4125 2011. február 15. 21:24  
Hajkurásszatok!Hajkurásszatok!
    

dinne 4124 2011. február 15. 21:11   Válasz erre: 4121
mért ne hajkurásszak? körbenézek a hupon meg most software fejlesztõknél melozok vagy mia a szösz
    

vaszabi 4123 2011. február 15. 21:09   Válasz erre: 4122
Remélem jössz Ápr. 9.-én!!!
    

stancy 4122 2011. február 15. 21:06   Válasz erre: 4121
medve hagymát.. elírtam
    

stancy 4121 2011. február 15. 21:06   Válasz erre: 4118
semmi semmi, te csak hajkurászd a medvesajtot.:)
    

dinne 4120 2011. február 15. 21:04   Válasz erre: 4117
keresek és érdeklödök
    

vaszabi 4119 2011. február 15. 21:02   Válasz erre: 4117
Na errõl már nem is beszélve :-O
    

vaszabi 4118 2011. február 15. 21:01  
Ez eddig mind rendben van.. de mi az a szerver,meg a sávszélesség :-)
    

stancy 4117 2011. február 15. 21:01   Válasz erre: 4116
oké. ami kell: mysql, php, mail, ftp, webmail, backup és lehetõleg legyen támogatás,
    

dinne 4116 2011. február 15. 20:58   Válasz erre: 4115
körbenézek. amit mi legutoljára hosztingoltunk az elég normális volt évi 22-ért. megkeresem ki volt a szolgáltató
    

stancy 4115 2011. február 15. 20:50   Válasz erre: 4114
hát nem tudom.. Kanyar azt mondta nézzünk normális szolgáltatót. Tényleg nem tudom, ami olcsó, azzal baj van, ami drága az meg drága.:)
    

dinne 4114 2011. február 15. 20:46   Válasz erre: 4112
csak azért kérdezem, mert nálam fut egy linuxos szerver otthon állandóan, csak mini szávsélessége van. (TV kábelre van kötve)
    

stancy 4113 2011. február 15. 20:42   Válasz erre: 4111
az mindegy hogy win, vagy linux. bár az utóbbi jobb szerintem.
    

stancy 4112 2011. február 15. 20:41   Válasz erre: 4111
1 giga körül volt a honlap, a sok kép miatt. mysql, és php kell hozzá. 5 gigás tárhely legalább kell..szvsz.
    

dinne 4111 2011. február 15. 20:35   Válasz erre: 4110
kb mekkora helyet foglalt. Gondolom a joomla-ból hogy egy mysql-os linux server volt
    

stancy 4110 2011. február 15. 20:32   Válasz erre: 4108
szicsu meg kanyar mondta hogy keressünk szervert.. azóta már a domain is lejárt..
    

stancy 4109 2011. február 15. 20:32   Válasz erre: 4106
Ide nem jöttem. Meg szolgáltató váltás volt, nem volt egy ideig netem sem.
    

dinne 4108 2011. február 15. 20:30   Válasz erre: 4105
a domi honlap feltámasztásáért lehet valamit tenni?
    

vaszabi 4107 2011. február 15. 20:30   Válasz erre: 4104
Gyere sûrûbben!

    

dinne 4106 2011. február 15. 20:28   Válasz erre: 4105
csak ritkán lehetett látni itt.
    

stancy 4105 2011. február 15. 20:26   Válasz erre: 4103
elveszett, mert? aki akart, elért..:D
    

stancy 4104 2011. február 15. 20:25   Válasz erre: 4102
nem sok, bekukkantottam.
    

vaszabi 4103 2011. február 15. 20:25   Válasz erre: 4101
Az elveszett báránykánk ;-)
    

dinne 4102 2011. február 15. 20:24   Válasz erre: 4101
szia stancy, mi újság?
    

stancy 4101 2011. február 15. 20:22  
jobbulást függök. :)
    

dinne 4100 2011. február 15. 20:15   Válasz erre: 4099
Kiderül a dolog. Holnap rákérdezek. Hálózsákot polifomot szereztem. Sátor nincs. Úgyhogy lehet hogy élnék a felajánlással
    

vaszabi 4099 2011. február 15. 19:57  
Drukkolok hogy összejöjjön a péntek mert akkor mehetnénk Pesttõl együtt!
    

vaszabi 4098 2011. február 15. 19:55   Válasz erre: 4097
Látom jelentkeztél :-)

    

dinne 4097 2011. február 15. 19:50   Válasz erre: 4096
Hi Mr. Szabi!
    

vaszabi 4096 2011. február 15. 19:47  
Helló evribodri!

    

vaszabi 4095 2011. február 14. 21:58   Válasz erre: 4094
Jó cakát a teletext gombra vigyázz :-DDD
    

kanyar 4094 2011. február 14. 21:56  
Na cakát! keresem a távtyût! :-)
    

kanyar 4093 2011. február 14. 21:51   Válasz erre: 4092
Még igen! nem tudni meddig, de remélek!!!
    

vaszabi 4092 2011. február 14. 21:44   Válasz erre: 4091
Spricces a karbid :-)
    

kanyar 4091 2011. február 14. 21:41   Válasz erre: 4090
Nagyon veszem a lapot! harapok mi? :-)
    

vaszabi 4090 2011. február 14. 21:35   Válasz erre: 4089
Jól van csak tesztellek hogy pörögsz gázfröccsre :-DDD
    

kanyar 4089 2011. február 14. 21:33   Válasz erre: 4088
Nem is! Ez mindig így van! :-)
    

vaszabi 4088 2011. február 14. 21:31   Válasz erre: 4087
Ó kérem téged teljesen átitatott a Valentin nap lila parfûmös gõze :-9
    

kanyar 4087 2011. február 14. 21:29   Válasz erre: 4086
Nem de mézédes a mosolya! :-)
    

vaszabi 4086 2011. február 14. 21:18  
Te basszus nem mézalapú a festék!!!! :-DDDDD
    

kanyar 4085 2011. február 14. 21:17   Válasz erre: 4083
Egyszerûen vonza õket! mindig megtalálják!
    

kanyar 4084 2011. február 14. 21:15   Válasz erre: 4083
Vannak kétségeink! Tehetsége van a haragjuk kivívásához! és úgy is engem csípnek, meg mikor ki menekítem a harctérrõl!:-)
    

vaszabi 4083 2011. február 14. 21:12   Válasz erre: 4082
Neeemmm ettõl megkedveli a méhecskéket és õk is õt ..és így békés szimbiózisban élhetnek õk kettecskén Erdély gyönyörû és rejtélyekkel teli erdeiben :-)
    

kanyar 4082 2011. február 14. 21:09   Válasz erre: 4081
Az nem túl ijesztõ?
    

vaszabi 4081 2011. február 14. 21:03   Válasz erre: 4080
Üdvözlöm ..majd küldök neki egy dVD -t egy jó mesével..Maja a méhecske :-)
    

kanyar 4080 2011. február 14. 20:56   Válasz erre: 4078
Asszony üzeni hogy ,,hehehe"
    

kanyar 4079 2011. február 14. 20:55   Válasz erre: 4076
Az én vagyok!
    

vaszabi 4078 2011. február 14. 20:54  
Kanyar ..Kanyar ilyen gyorsan nem kopik az a festék :-)
    

vaszabi 4077 2011. február 14. 20:54   Válasz erre: 4076
vagy nem így mondják? :-D
    

vaszabi 4076 2011. február 14. 20:49   Válasz erre: 4074
Ha már öreg szar legyen kövér :-D
    

kanyar 4075 2011. február 14. 20:49   Válasz erre: 4073
Akkó mikor lessssz kész? :-)
    

kanyar 4074 2011. február 14. 20:48   Válasz erre: 4071
Az én még öregebb mégnagyobb xarommal?
    

vaszabi 4073 2011. február 14. 20:48   Válasz erre: 4072
Belém :-D már sokan próbálták..ne reménykedj !!!!
    

kanyar 4072 2011. február 14. 20:47   Válasz erre: 4069
Beléd fojtottam a szótot mi? :-)
    

vaszabi 4071 2011. február 14. 20:46   Válasz erre: 4069
Á dehogy a tiéddel :-DDD
    

kanyar 4070 2011. február 14. 20:44   Válasz erre: 4069
Az öreg szaroddal hasonlitgatnád?
    

vaszabi 4069 2011. február 14. 20:40   Válasz erre: 4065
Nem rossz, de egy Pest-Szeged teszten megnézném!

    

kanyar 4068 2011. február 14. 20:38   Válasz erre: 4066
A sorrend nem kérdéses!
    

kanyar 4067 2011. február 14. 20:38   Válasz erre: 4065
Nem egy ócso motor!
    

vaszabi 4066 2011. február 14. 20:35   Válasz erre: 4064
Persze..nem féltékeny..bár ez is fekete ,de õt nem helyettesítheti :-)
    

pmakovi 4065 2011. február 14. 20:35  
Nekem ez is tetszik nem csak a 800 GS:
http://www.youtube.com/watch?v=ndAZfy0qmBY
Peti


    

kanyar 4064 2011. február 14. 20:33   Válasz erre: 4062
Asszony tudja?
    

kanyar 4063 2011. február 14. 20:32   Válasz erre: 4061
Há persze!

    

vaszabi 4062 2011. február 14. 20:32   Válasz erre: 4061
Az én egyik szerelmem már kapott ajándékot 3 csapágyat és egy porvédõt..körítésnek gépzsírt meg kalapácsot :-)
    

vaszabi 4061 2011. február 14. 20:31   Válasz erre: 4060
Helló embörök itten vagyok!Mindenki valentinozik?

    

kanyar 4060 2011. február 14. 20:26  
Peti, szombaton el tudtok jönni treffelni?
    

kanyar 4059 2011. február 14. 20:25   Válasz erre: 4057
Hát ez mán sokk! azért esett egyszer mert fiatal a motorja? :-)
    

infantri 4058 2011. február 14. 17:44   Válasz erre: 3882
De buta nincs is vízhûtéses domi.
Még valaki elhiszi.
    

infantri 4057 2011. február 14. 17:43   Válasz erre: 3913
http://www.vimeo.com/18122897
Ezt szerettem volna belinkelni a másik helyett.
    

kanyar 4056 2011. február 13. 21:17   Válasz erre: 4055
Cakát!
    

vaszabi 4055 2011. február 13. 21:11  
Na megyek olvasom a gyerkõcöknek a a Kis Herceget!
    

vaszabi 4054 2011. február 13. 21:10   Válasz erre: 4053
Á az csak a hasprotector nem?! Az UFO legújabb fejlesztése szakácslelkû endúrósoknak :-)
    

infantri 4053 2011. február 13. 21:02   Válasz erre: 4050
Á csak ha szûk fekete póló van rajtam az kihangsúlyozza.

    

kanyar 4052 2011. február 13. 21:01   Válasz erre: 4049
Prprpr
    

infantri 4051 2011. február 13. 21:00   Válasz erre: 4048
Mariannak is kellett a gép.
    

kanyar 4050 2011. február 13. 20:59   Válasz erre: 4048
Már van pocak.
    

vaszabi 4049 2011. február 13. 20:57   Válasz erre: 4047
Meg néha beszél az utolsó szó jogán :-D
    

fóliás8 4048 2011. február 13. 20:56   Válasz erre: 4044
19:15:08 óta nem kicsit ehettél.Ez az endúrózás rovására is mehet.
    

kanyar 4047 2011. február 13. 20:55   Válasz erre: 4044
A jó bab is holtáig rajzol!
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők