| stancy | 4147 | 2011. február 16. 21:37 | Válasz erre: 4146 |
|
kiszereled a villát, és rá kell tenni egy rezsora. magyarul, melegited. Mikor már szaga van, egy koccintással kiüthetõ. vissza ugyan igy. melegen be az ujat, és utána lehütöd vizzel, akkor megszorul.
|
| misu62 | 4146 | 2011. február 16. 21:30 |
|
Neked jobban hiszek.Másik kérdés a lengõvillábol hogy lehet kivenni a csapágyakat. köszi
|
| stancy | 4145 | 2011. február 16. 21:26 |
|
akkor hallgass a honda kereskedésre, akik suzukival járnak, és ne a tapasztalatra. Bár ezt a "lezabál"-t nem értem. |
| misu62 | 4144 | 2011. február 16. 21:22 |
|
stancy: Nekem a honda kereskedés nem ajánlotta azért ha lezabál a moci tönkrevágja a gyertyát.
|
| stancy | 4142 | 2011. február 16. 21:10 |
|
Sokan azt mondják hülyeség...nekem 36000 km óta az van benne. indul -10 fokban, és + 40-ben is. A normált 10000 km-ként cserélni kell. Gyárilag a csere periodusa ezeknek 40000 km. kiderül még meddig birja nálam. azért van nálam mindig egy tartalék.
|
| stancy | 4140 | 2011. február 16. 21:02 |
|
sziasztok! akit érdekel. jelenleg ez a befutó: http://viacomkft.hu/tarhely/ innen a web 2000-es csomagot, kifizetve 1 évre. |
| pmakovi | 4138 | 2011. február 16. 19:55 | Válasz erre: 4124 |
|
Sziasztok! A költségekbe én is szívesen beszállok. Szakmailag sajnos nem tudok segíteni. Peti
|
| vaszabi | 4135 | 2011. február 16. 07:00 |
|
Ezt figyeljétek: Cseles a videó..remélem mi is hasonlóan mozgunk a hóbaglyon :-D http://www.youtube.com/watch?v=MseQr5AqrXg&feature=player_embedded |
| stancy | 4126 | 2011. február 15. 21:26 | Válasz erre: 4124 |
|
Nem neked írtam dinnye, hogy ne hajkurássz, hanem a szabinak. Õ szereti annyira a medvéket.
|
| dinne | 4124 | 2011. február 15. 21:11 | Válasz erre: 4121 |
|
mért ne hajkurásszak? körbenézek a hupon meg most software fejlesztõknél melozok vagy mia a szösz
|
| stancy | 4121 | 2011. február 15. 21:06 | Válasz erre: 4118 |
|
semmi semmi, te csak hajkurászd a medvesajtot.:)
|
| vaszabi | 4118 | 2011. február 15. 21:01 |
|
Ez eddig mind rendben van.. de mi az a szerver,meg a sávszélesség :-)
|
| stancy | 4117 | 2011. február 15. 21:01 | Válasz erre: 4116 |
|
oké. ami kell: mysql, php, mail, ftp, webmail, backup és lehetõleg legyen támogatás,
|
| dinne | 4116 | 2011. február 15. 20:58 | Válasz erre: 4115 |
|
körbenézek. amit mi legutoljára hosztingoltunk az elég normális volt évi 22-ért. megkeresem ki volt a szolgáltató
|
| stancy | 4115 | 2011. február 15. 20:50 | Válasz erre: 4114 |
|
hát nem tudom.. Kanyar azt mondta nézzünk normális szolgáltatót. Tényleg nem tudom, ami olcsó, azzal baj van, ami drága az meg drága.:)
|
| dinne | 4114 | 2011. február 15. 20:46 | Válasz erre: 4112 |
|
csak azért kérdezem, mert nálam fut egy linuxos szerver otthon állandóan, csak mini szávsélessége van. (TV kábelre van kötve)
|
| stancy | 4113 | 2011. február 15. 20:42 | Válasz erre: 4111 |
|
az mindegy hogy win, vagy linux. bár az utóbbi jobb szerintem.
|
| stancy | 4112 | 2011. február 15. 20:41 | Válasz erre: 4111 |
|
1 giga körül volt a honlap, a sok kép miatt. mysql, és php kell hozzá. 5 gigás tárhely legalább kell..szvsz.
|
| dinne | 4111 | 2011. február 15. 20:35 | Válasz erre: 4110 |
|
kb mekkora helyet foglalt. Gondolom a joomla-ból hogy egy mysql-os linux server volt
|
| stancy | 4110 | 2011. február 15. 20:32 | Válasz erre: 4108 |
|
szicsu meg kanyar mondta hogy keressünk szervert.. azóta már a domain is lejárt..
|
| stancy | 4109 | 2011. február 15. 20:32 | Válasz erre: 4106 |
|
Ide nem jöttem. Meg szolgáltató váltás volt, nem volt egy ideig netem sem.
|
| dinne | 4108 | 2011. február 15. 20:30 | Válasz erre: 4105 |
|
a domi honlap feltámasztásáért lehet valamit tenni?
|
| dinne | 4100 | 2011. február 15. 20:15 | Válasz erre: 4099 |
|
Kiderül a dolog. Holnap rákérdezek. Hálózsákot polifomot szereztem. Sátor nincs. Úgyhogy lehet hogy élnék a felajánlással
|
| vaszabi | 4099 | 2011. február 15. 19:57 |
|
Drukkolok hogy összejöjjön a péntek mert akkor mehetnénk Pesttõl együtt!
|
| vaszabi | 4090 | 2011. február 14. 21:35 | Válasz erre: 4089 |
|
Jól van csak tesztellek hogy pörögsz gázfröccsre :-DDD
|
| vaszabi | 4088 | 2011. február 14. 21:31 | Válasz erre: 4087 |
|
Ó kérem téged teljesen átitatott a Valentin nap lila parfûmös gõze :-9
|
| kanyar | 4084 | 2011. február 14. 21:15 | Válasz erre: 4083 |
|
Vannak kétségeink! Tehetsége van a haragjuk kivívásához! és úgy is engem csípnek, meg mikor ki menekítem a harctérrõl!:-)
|
| vaszabi | 4083 | 2011. február 14. 21:12 | Válasz erre: 4082 |
|
Neeemmm ettõl megkedveli a méhecskéket és õk is õt ..és így békés szimbiózisban élhetnek õk kettecskén Erdély gyönyörû és rejtélyekkel teli erdeiben :-)
|
| vaszabi | 4081 | 2011. február 14. 21:03 | Válasz erre: 4080 |
|
Üdvözlöm ..majd küldök neki egy dVD -t egy jó mesével..Maja a méhecske :-)
|
| vaszabi | 4073 | 2011. február 14. 20:48 | Válasz erre: 4072 |
|
Belém :-D már sokan próbálták..ne reménykedj !!!!
|
| vaszabi | 4069 | 2011. február 14. 20:40 | Válasz erre: 4065 |
|
Nem rossz, de egy Pest-Szeged teszten megnézném! |
| vaszabi | 4066 | 2011. február 14. 20:35 | Válasz erre: 4064 |
|
Persze..nem féltékeny..bár ez is fekete ,de õt nem helyettesítheti :-)
|
| pmakovi | 4065 | 2011. február 14. 20:35 |
|
Nekem ez is tetszik nem csak a 800 GS: http://www.youtube.com/watch?v=ndAZfy0qmBY Peti |
| vaszabi | 4062 | 2011. február 14. 20:32 | Válasz erre: 4061 |
|
Az én egyik szerelmem már kapott ajándékot 3 csapágyat és egy porvédõt..körítésnek gépzsírt meg kalapácsot :-)
|
| vaszabi | 4061 | 2011. február 14. 20:31 | Válasz erre: 4060 |
|
Helló embörök itten vagyok!Mindenki valentinozik? |
| kanyar | 4059 | 2011. február 14. 20:25 | Válasz erre: 4057 |
|
Hát ez mán sokk! azért esett egyszer mert fiatal a motorja? :-)
|
| infantri | 4058 | 2011. február 14. 17:44 | Válasz erre: 3882 |
|
De buta nincs is vízhûtéses domi. Még valaki elhiszi. |
| infantri | 4057 | 2011. február 14. 17:43 | Válasz erre: 3913 |
|
http://www.vimeo.com/18122897 Ezt szerettem volna belinkelni a másik helyett. |
| vaszabi | 4054 | 2011. február 13. 21:10 | Válasz erre: 4053 |
|
Á az csak a hasprotector nem?! Az UFO legújabb fejlesztése szakácslelkû endúrósoknak :-)
|
| infantri | 4053 | 2011. február 13. 21:02 | Válasz erre: 4050 |
|
Á csak ha szûk fekete póló van rajtam az kihangsúlyozza. |
| fóliás8 | 4048 | 2011. február 13. 20:56 | Válasz erre: 4044 |
|
19:15:08 óta nem kicsit ehettél.Ez az endúrózás rovására is mehet.
|