| vaszabi | 4037 | 2011. február 13. 20:44 | Válasz erre: 4034 |
|
Én is sokáig Repsolt használtam ..csak manapság már az a baj vele ..hogy ezek az idióták nem írják rá a dobozra hogy félsynt vagy fullsynt és a doboz is ugyan olyan csak már motor van rajta..Az RMC-ben sem tudta az eladó mi a különbség ,még a leíráson sincs a hátulján...Én is az Aktevo-ra váltottam erezhetõen jobb is(és ha Kanyar is azt mondja akkor biztos ez a jó)!!!!!!!
|
| kanyar | 4035 | 2011. február 13. 20:32 | Válasz erre: 4031 |
|
Nem szereti azt az olajat! Biztos megfertõzted motorexel!
|
| Rudo | 4031 | 2011. február 13. 20:06 |
|
Hali Találkoztatok már olyannal,hogy motorolajcsere után állítani kellett a kuplungon? Konkrétan az asszony motorján kicseréltük az olajat (10-40) és azóta rá kellett állítani a kuplungra,hogy jobban kiemeljen mert nem tudta üresbe rakni,ezzel csak az a baj,hogy az apró keze nemigen éri el a kuplungkart így szinte holtjáték nélküli állapotban. |
| vaszabi | 4028 | 2011. február 13. 19:57 | Válasz erre: 4026 |
|
Ne is mondd, már alig várja hogy lethesse a vizsgát és vehessen egy 50-es endúrót!Idén lesz 11.. ja és már gyûjt is rá!!
|
| vaszabi | 4018 | 2011. február 13. 19:42 |
|
Na kicsit dicsekszem..Bár már rég volt! http://sportmotor.hu/motoros_videok/cross/a-fiacskam-nyomul-17652 http://sportmotor.hu/motoros_videok/cross/karacsonyi-ajandek-2--26341 Havon jobb mint én :-) |
| fóliás8 | 4017 | 2011. február 13. 19:40 | Válasz erre: 4014 |
|
Ha nem motoroznánk,akkor mást csinálnánk.Hétvégenként együtt lógnánk a buszon.
|
| fóliás8 | 4011 | 2011. február 13. 19:28 | Válasz erre: 4009 |
|
Ha elõbb megismerted volna,elõbb lett volna Dominatorod.
|
| vaszabi | 4010 | 2011. február 13. 19:25 |
|
Az új tulajtól ellopták! http://motorozz.hu/main.pl?menupage=stolen_show&session_id=SESSION_ID&stolen_id=82 |
| vaszabi | 4009 | 2011. február 13. 19:23 | Válasz erre: 4007 |
|
Ja Ja 23L Szerettem ..ha elõbb megismerlek ..nem adom el hanem felújíttatom motorikusan!(De akkor még egy valamirevaló és megbízható Motorszerelõt sem ismertem)!
|
| vaszabi | 4008 | 2011. február 13. 19:21 | Válasz erre: 4000 |
|
Nem szeretem a zsírzófejeket ..a melóhelyen is van nem egy csapágynál..egy baj van velük az elhasznált esetleg szennyezett zsírt nem szeded ki vele :-)(állt már így be csapágy) Én a szét szed kipucol újra zsíroz mûvelet híve vagyok !! |
| vaszabi | 4006 | 2011. február 13. 19:16 | Válasz erre: 4001 |
|
Jól van ,nem bántom én a típust volt nékem is szerettem! Elsõ kép a vétel állapot! Második kép miután rendbe raktam! |
| fóliás8 | 4003 | 2011. február 13. 19:12 | Válasz erre: 3998 |
|
Azt mondtad a lányoknak hideg van.Neked nem csajod van?...
|
| vaszabi | 4002 | 2011. február 13. 19:11 |
|
ezt most olvastam ..nagyon nagy okosság!!!! "Sosem az a lényeg, mennyi év volt életedben, annál inkább, mennyi élet volt éveidben!" |
| fóliás8 | 4000 | 2011. február 13. 19:11 | Válasz erre: 3994 |
|
Oda nem lehet befúrni egy zsirzófejet?Akkor egyszerûbb lenne karbantartani.
|
| vaszabi | 3997 | 2011. február 13. 19:08 |
|
A guma amit vettem kicsit öreg, de terepen úgy sem számít ..amúgy meg majd hamar elkoptatom !
|
| vaszabi | 3994 | 2011. február 13. 19:00 | Válasz erre: 3991 |
|
Holnap szétkapom a villatengelyt..meg a himbákat is ..ha már lúd legyen kövér..mindent újrazsírozok!! A himbatengely kiszedésnél van valami extra fogás ..vagy csak anya le és kihúz.. kivéve ha Yamaha XT :-) |
| fóliás8 | 3992 | 2011. február 13. 18:57 | Válasz erre: 3990 |
|
Nem mert sógor b.szott felvenni a telefont,én meg estefelé értem haza.
|
| vaszabi | 3989 | 2011. február 13. 18:53 | Válasz erre: 3986 |
|
Nem hát!Nem lenne hozzá türelmem..ez kiváltság!!!
|
| vaszabi | 3983 | 2011. február 13. 18:49 | Válasz erre: 3981 |
|
Õ is ott volt..tényleg ismeri Jolopukkit a mikulást? :-DDDDD
|
| vaszabi | 3982 | 2011. február 13. 18:47 | Válasz erre: 3978 |
|
Csináljuk..csináljuk meg!! Legyen a neve Kanyarhajsza ..érted Kanyar-haj-Sza(bi) |
| kanyar | 3979 | 2011. február 13. 18:45 | Válasz erre: 3975 |
|
Pár éve én vágtam az asszony haját! Szemöldököt nem szedek! |
| vaszabi | 3975 | 2011. február 13. 18:15 | Válasz erre: 3974 |
|
Akkor te már rutinos vagy :-) Haj-stúdiót Festés mázolás :-D |
| fóliás8 | 3974 | 2011. február 13. 18:06 | Válasz erre: 3973 |
|
Szépségszalont? Nem tud megetetni a távirányítóval mert tettem rá csuklópántot. |
| vaszabi | 3973 | 2011. február 13. 17:56 | Válasz erre: 3972 |
|
Nálunk is ..lassan nyitnunk kéne egy szalont ..nem? :-) |
| vaszabi | 3967 | 2011. február 12. 22:27 | Válasz erre: 3966 |
|
Az csak duma, mindig így kezdik..aztán jön az ,hogy keressük csak meg a távirányítót :-)
|
| fóliás8 | 3966 | 2011. február 12. 22:17 | Válasz erre: 3960 |
|
Az jóó. Sajnálom hogy lecsúsztam a HCC-rõl,keveset olvastam a fórumot és nem tudtam az idõpontot. Lassan jóccakát kívánok,mert zaklat az asszony,valami filmet akar megnézetni velem. |
| vaszabi | 3962 | 2011. február 12. 22:12 | Válasz erre: 3959 |
|
Itt figyeld 8perc30mp-nél ..még a hó is lehullik róla :-9 http://www.youtube.com/watch?v=XQ2XNjC9C54 |
| vaszabi | 3960 | 2011. február 12. 22:09 | Válasz erre: 3959 |
|
Nem csak egy buckán átmenet fent akadtam rajta :-)
|
| fóliás8 | 3959 | 2011. február 12. 22:04 | Válasz erre: 3956 |
|
Valakinek meg akartad szerelni a motorját? Most nekem is krosszguma van fent 18"-os hátsóval,ha jön a jó idõ,beruházok egy pár K60-ra. |
| fóliás8 | 3957 | 2011. február 12. 21:59 | Válasz erre: 3953 |
|
Ja,meg gondolkozom,hogy lecseréljem-e a váltókart.
|
| vaszabi | 3952 | 2011. február 12. 21:55 | Válasz erre: 3951 |
|
Dehogy biztos megint fõz..vagy levitte a szelektívet!
|
| vaszabi | 3948 | 2011. február 12. 21:46 | Válasz erre: 3946 |
|
Akkor rakd a monitor elé hogy lásson párár Nézd csak ÁÁ ez pont egy pár Á :-DDDDD |
| vaszabi | 3947 | 2011. február 12. 21:45 | Válasz erre: 3945 |
|
Az jó hely, meg is nézem mi van benne iható!!
|