25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 4046 2011. február 13. 20:55   Válasz erre: 4044
És beszélt a nyúl mielõtt kinyúlt :-)
    

vaszabi 4045 2011. február 13. 20:55   Válasz erre: 4041
Akkor jó ;-)
    

infantri 4044 2011. február 13. 20:54   Válasz erre: 4043
Ettem kicsit.
    

kanyar 4043 2011. február 13. 20:53   Válasz erre: 4042
Mi van bogaram? felébredtél? :-)
    

infantri 4042 2011. február 13. 20:50  
Ha a nyúl mondja.
    

kanyar 4041 2011. február 13. 20:49   Válasz erre: 4040
Tudom én! :-)
    

vaszabi 4040 2011. február 13. 20:49   Válasz erre: 4039
Elírtam a szövegben ..csak kijavítottam!!
    

kanyar 4039 2011. február 13. 20:46   Válasz erre: 4038
Mi van? ne már még valaki elhiszi!
    

vaszabi 4038 2011. február 13. 20:45   Válasz erre: 4037
Nem "már motor" más motor! :-)
    

vaszabi 4037 2011. február 13. 20:44   Válasz erre: 4034
Én is sokáig Repsolt használtam ..csak manapság már az a baj vele ..hogy ezek az idióták nem írják rá a dobozra hogy félsynt vagy fullsynt és a doboz is ugyan olyan csak már motor van rajta..Az RMC-ben sem tudta az eladó mi a különbség ,még a leíráson sincs a hátulján...Én is az Aktevo-ra váltottam erezhetõen jobb is(és ha Kanyar is azt mondja akkor biztos ez a jó)!!!!!!!
    

kanyar 4036 2011. február 13. 20:33   Válasz erre: 4034
Castrol 10W-40 act-evo. az köl neki!
    

kanyar 4035 2011. február 13. 20:32   Válasz erre: 4031
Nem szereti azt az olajat! Biztos megfertõzted motorexel!
    

Rudo 4034 2011. február 13. 20:31   Válasz erre: 4033
Megesküdni nem mernék de azt hiszem repsol.
    

vaszabi 4033 2011. február 13. 20:14   Válasz erre: 4031
Milyen 10W40-es került bele?
    

vaszabi 4032 2011. február 13. 20:13   Válasz erre: 4031
Én még nem tapasztaltam ilyet!!

    

Rudo 4031 2011. február 13. 20:06  
Hali
Találkoztatok már olyannal,hogy motorolajcsere után állítani kellett a kuplungon?
Konkrétan az asszony motorján kicseréltük az olajat (10-40) és azóta rá kellett állítani a kuplungra,hogy jobban kiemeljen mert nem tudta üresbe rakni,ezzel csak az a baj,hogy az apró keze nemigen éri el a kuplungkart így szinte holtjáték nélküli állapotban.
    

SZICSU 4030 2011. február 13. 20:00   Válasz erre: 4028
:-)
    

vaszabi 4029 2011. február 13. 19:58   Válasz erre: 4021
Remélem is :-)
    

vaszabi 4028 2011. február 13. 19:57   Válasz erre: 4026
Ne is mondd, már alig várja hogy lethesse a vizsgát és vehessen egy 50-es endúrót!Idén lesz 11.. ja és már gyûjt is rá!!
    

fóliás8 4027 2011. február 13. 19:55   Válasz erre: 4025
Lassan oda is,de ma még csak Szombathely.
    

SZICSU 4026 2011. február 13. 19:50  
Áprilisban jön a fiad is?
    

kanyar 4025 2011. február 13. 19:49   Válasz erre: 4022
Így tönkre! :-(
    

kanyar 4024 2011. február 13. 19:48   Válasz erre: 4020
Kivéve ha az a cumi!
    

fóliás8 4023 2011. február 13. 19:48   Válasz erre: 4018
Tényleg jól nyomja.
    

fóliás8 4022 2011. február 13. 19:47   Válasz erre: 4019
Még van 2órám és megyek.
    

kanyar 4021 2011. február 13. 19:47   Válasz erre: 4018
Pár év, és lemotoroz a fiad! :-)))))
    

vaszabi 4020 2011. február 13. 19:46   Válasz erre: 4019
Még mindig jobb mint nem dolgozni ;-)
    

SZICSU 4019 2011. február 13. 19:43   Válasz erre: 4017
�Hétvégenként dolgozni kell!:-(
    

vaszabi 4018 2011. február 13. 19:42  
Na kicsit dicsekszem..Bár már rég volt!
http://sportmotor.hu/motoros_videok/cross/a-fiacskam-nyomul-17652
http://sportmotor.hu/motoros_videok/cross/karacsonyi-ajandek-2--26341

Havon jobb mint én :-)
    

fóliás8 4017 2011. február 13. 19:40   Válasz erre: 4014
Ha nem motoroznánk,akkor mást csinálnánk.Hétvégenként együtt lógnánk a buszon.
    

vaszabi 4016 2011. február 13. 19:37   Válasz erre: 4015
;-)
    

kanyar 4015 2011. február 13. 19:35   Válasz erre: 4014
Hát nem csak annak! :-)
    

vaszabi 4014 2011. február 13. 19:32  
Egy biztos a Dominatoromnak sok jó barátot köszönhetek!!!!!
    

vaszabi 4013 2011. február 13. 19:30   Válasz erre: 4011
Mondasz valamit!!!
    

vaszabi 4012 2011. február 13. 19:29  
Itt feszítek!
    

fóliás8 4011 2011. február 13. 19:28   Válasz erre: 4009
Ha elõbb megismerted volna,elõbb lett volna Dominatorod.
    

vaszabi 4010 2011. február 13. 19:25  
Az új tulajtól ellopták!
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=stolen_show&session_id=SESSION_ID&stolen_id=82
    

vaszabi 4009 2011. február 13. 19:23   Válasz erre: 4007
Ja Ja 23L Szerettem ..ha elõbb megismerlek ..nem adom el hanem felújíttatom motorikusan!(De akkor még egy valamirevaló és megbízható Motorszerelõt sem ismertem)!
    

vaszabi 4008 2011. február 13. 19:21   Válasz erre: 4000
Nem szeretem a zsírzófejeket ..a melóhelyen is van nem egy csapágynál..egy baj van velük az elhasznált esetleg szennyezett zsírt nem szeded ki vele :-)(állt már így be csapágy) Én a szét szed kipucol újra zsíroz mûvelet híve vagyok !!

    

kanyar 4007 2011. február 13. 19:19   Válasz erre: 4006
A nagy hatótávú!
    

vaszabi 4006 2011. február 13. 19:16   Válasz erre: 4001
Jól van ,nem bántom én a típust volt nékem is szerettem!
Elsõ kép a vétel állapot!
Második kép miután rendbe raktam!
    

kanyar 4005 2011. február 13. 19:16   Válasz erre: 4000
De lehet! Ezt mondtam mán!
    

infantri 4004 2011. február 13. 19:15   Válasz erre: 4003
De Õ bírja!

    

fóliás8 4003 2011. február 13. 19:12   Válasz erre: 3998
Azt mondtad a lányoknak hideg van.Neked nem csajod van?...
    

vaszabi 4002 2011. február 13. 19:11  
ezt most olvastam ..nagyon nagy okosság!!!!
"Sosem az a lényeg, mennyi év volt életedben, annál inkább, mennyi élet volt éveidben!"
    

infantri 4001 2011. február 13. 19:11   Válasz erre: 3994
Az az XT 7 telet kibírt.

    

fóliás8 4000 2011. február 13. 19:11   Válasz erre: 3994
Oda nem lehet befúrni egy zsirzófejet?Akkor egyszerûbb lenne karbantartani.
    

kanyar 3999 2011. február 13. 19:10   Válasz erre: 3997
Hajrá!
    

infantri 3998 2011. február 13. 19:09   Válasz erre: 3987
Mariannal.Páty,Tinnye,Piliscsaba.
    

vaszabi 3997 2011. február 13. 19:08  
A guma amit vettem kicsit öreg, de terepen úgy sem számít ..amúgy meg majd hamar elkoptatom !
    

vaszabi 3996 2011. február 13. 19:07   Válasz erre: 3995
Akkor jó.
    

kanyar 3995 2011. február 13. 19:01   Válasz erre: 3994
Semmi extra!
    

vaszabi 3994 2011. február 13. 19:00   Válasz erre: 3991
Holnap szétkapom a villatengelyt..meg a himbákat is ..ha már lúd legyen kövér..mindent újrazsírozok!!
A himbatengely kiszedésnél van valami extra fogás ..vagy csak anya le és kihúz.. kivéve ha Yamaha XT :-)
    

kanyar 3993 2011. február 13. 18:59   Válasz erre: 3992
Ilyenek a sógorok!
    

fóliás8 3992 2011. február 13. 18:57   Válasz erre: 3990
Nem mert sógor b.szott felvenni a telefont,én meg estefelé értem haza.
    

kanyar 3991 2011. február 13. 18:54   Válasz erre: 3989
Ige igen! Ezt mások úgy sem étik!
    

kanyar 3990 2011. február 13. 18:53   Válasz erre: 3987
Ti meg nem jöttetek! Este 9-ig vártalak! :-(
    

vaszabi 3989 2011. február 13. 18:53   Válasz erre: 3986
Nem hát!Nem lenne hozzá türelmem..ez kiváltság!!!
    

kanyar 3988 2011. február 13. 18:53   Válasz erre: 3976
Nekem meg dógom vót!
    

fóliás8 3987 2011. február 13. 18:51   Válasz erre: 3976
Merre,kivel??
    

kanyar 3986 2011. február 13. 18:51   Válasz erre: 3982
A név jó! De nem akarjuk mi ezt komolyan! :-)
    

vaszabi 3985 2011. február 13. 18:51   Válasz erre: 3984
Cini muzsika..és a Zsuzsika?
    

kanyar 3984 2011. február 13. 18:50   Válasz erre: 3980
Cini?

    

vaszabi 3983 2011. február 13. 18:49   Válasz erre: 3981
Õ is ott volt..tényleg ismeri Jolopukkit a mikulást? :-DDDDD
    

vaszabi 3982 2011. február 13. 18:47   Válasz erre: 3978
Csináljuk..csináljuk meg!! Legyen a neve Kanyarhajsza ..érted
Kanyar-haj-Sza(bi)
    

infantri 3981 2011. február 13. 18:46   Válasz erre: 3977
Raikönen.
    

infantri 3980 2011. február 13. 18:46  
Ja bocs a lányoknak hideg volt!
    

kanyar 3979 2011. február 13. 18:45   Válasz erre: 3975
Pár éve én vágtam az asszony haját!
Szemöldököt nem szedek!
    

kanyar 3978 2011. február 13. 18:43   Válasz erre: 3973
Igen? :-)
    

vaszabi 3977 2011. február 13. 18:40   Válasz erre: 3976
Kimi?
    

infantri 3976 2011. február 13. 18:29  
Mi meg motoroztunk.
    

vaszabi 3975 2011. február 13. 18:15   Válasz erre: 3974
Akkor te már rutinos vagy :-)
Haj-stúdiót Festés mázolás :-D
    

fóliás8 3974 2011. február 13. 18:06   Válasz erre: 3973
Szépségszalont?
Nem tud megetetni a távirányítóval mert tettem rá csuklópántot.
    

vaszabi 3973 2011. február 13. 17:56   Válasz erre: 3972
Nálunk is ..lassan nyitnunk kéne egy szalont ..nem? :-)

    

kanyar 3972 2011. február 13. 17:49  
Jó lett a festés!
    

vaszabi 3971 2011. február 13. 17:42   Válasz erre: 3970
Nem ..fel is veszem gyorsan a pacskert :-)
    

kanyar 3970 2011. február 13. 17:39   Válasz erre: 3969
Szabad neked gondolni? :-)
    

vaszabi 3969 2011. február 13. 17:31   Válasz erre: 3968
Én..Én ,ezt csak gondolom :-O
    

kanyar 3968 2011. február 13. 17:26   Válasz erre: 3967
Ezt honnan tudod?
    

vaszabi 3967 2011. február 12. 22:27   Válasz erre: 3966
Az csak duma, mindig így kezdik..aztán jön az ,hogy keressük csak meg a távirányítót :-)
    

fóliás8 3966 2011. február 12. 22:17   Válasz erre: 3960
Az jóó. Sajnálom hogy lecsúsztam a HCC-rõl,keveset olvastam a fórumot és nem tudtam az idõpontot.
Lassan jóccakát kívánok,mert zaklat az asszony,valami filmet akar megnézetni velem.
    

vaszabi 3965 2011. február 12. 22:16   Válasz erre: 3964
És a fürdés ..fogmosás..:-) ja és esti mese
    

infantri 3964 2011. február 12. 22:14   Válasz erre: 3963
Már meg fõztem játszottam.

    

vaszabi 3963 2011. február 12. 22:13   Válasz erre: 3961
Húst szeletelsz
    

vaszabi 3962 2011. február 12. 22:12   Válasz erre: 3959
Itt figyeld 8perc30mp-nél ..még a hó is lehullik róla :-9
http://www.youtube.com/watch?v=XQ2XNjC9C54
    

infantri 3961 2011. február 12. 22:12   Válasz erre: 3951
Operation fleshpoint.

    

vaszabi 3960 2011. február 12. 22:09   Válasz erre: 3959
Nem csak egy buckán átmenet fent akadtam rajta :-)
    

fóliás8 3959 2011. február 12. 22:04   Válasz erre: 3956
Valakinek meg akartad szerelni a motorját?
Most nekem is krosszguma van fent 18"-os hátsóval,ha jön a jó idõ,beruházok egy pár K60-ra.
    

vaszabi 3958 2011. február 12. 22:03   Válasz erre: 3957
Á nem kell, lesz nálam bicska :-D
    

fóliás8 3957 2011. február 12. 21:59   Válasz erre: 3953
Ja,meg gondolkozom,hogy lecseréljem-e a váltókart.
    

vaszabi 3956 2011. február 12. 21:58   Válasz erre: 3954
Én a HCC hó-n megnéztem egyet közelrõl!!!
    

fóliás8 3955 2011. február 12. 21:58   Válasz erre: 3953
Jövök,csak addig kell vennem K60-at.
    

fóliás8 3954 2011. február 12. 21:56   Válasz erre: 3950
Akkó má túl közel van a fa.
    

vaszabi 3953 2011. február 12. 21:55   Válasz erre: 3951
Remélem jössz Ápr. 9.-én!!!
    

vaszabi 3952 2011. február 12. 21:55   Válasz erre: 3951
Dehogy biztos megint fõz..vagy levitte a szelektívet!
    

fóliás8 3951 2011. február 12. 21:54  
Infantri visszaaludtál?
    

vaszabi 3950 2011. február 12. 21:50   Válasz erre: 3949
Azt nem látod a fától :-)
    

fóliás8 3949 2011. február 12. 21:48   Válasz erre: 3948
És az erdõ??
    

vaszabi 3948 2011. február 12. 21:46   Válasz erre: 3946
Akkor rakd a monitor elé hogy lásson párár

Nézd csak ÁÁ ez pont egy pár Á :-DDDDD
    

vaszabi 3947 2011. február 12. 21:45   Válasz erre: 3945
Az jó hely, meg is nézem mi van benne iható!!
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők