| infantri | 3945 | 2011. február 12. 21:36 | Válasz erre: 3944 |
|
Az enyém nem párásodik. Ja a hûtõgép tetején van. |
| fóliás8 | 3944 | 2011. február 12. 21:33 | Válasz erre: 3940 |
|
Lehet kapni ilyen kis tasakot,tegyél be egyet-egyet a szemüvegbe.
|
| fóliás8 | 3941 | 2011. február 12. 21:30 |
|
Én se motorozok télen. Van egy rokonom délen, ezért ott tárolom gépem lemosva,megszárítva szépen. |
| vaszabi | 3940 | 2011. február 12. 21:30 | Válasz erre: 3939 |
|
Én a párát mostanában csak jég formájában ismerem, sokszor a szemüveg belsõ felén :-)
|
| vaszabi | 3938 | 2011. február 12. 21:23 | Válasz erre: 3934 |
|
De hát én télen nem használom, a garázsban is párásodik :-)?
|
| vaszabi | 3937 | 2011. február 12. 21:22 | Válasz erre: 3935 |
|
Majd teszek rá villámhárítót, tudod mint régen a ladákon volt ami leért a földre :-)
|
| vaszabi | 3936 | 2011. február 12. 21:21 | Válasz erre: 3933 |
|
Pedig mostanában nem is mostam le..habár mégis, de az vagy patak vagy pocsolya volt :-)
|
| fóliás8 | 3935 | 2011. február 12. 21:19 |
|
A víz vezeti az áramot,ezért felétek csak óvatosan a vizes motorral.:)
|
| fóliás8 | 3933 | 2011. február 12. 21:07 | Válasz erre: 3932 |
|
Neked nem mondták,hogy nem kell annyit mosni?Ezért rozsdásodik.
|
| vaszabi | 3932 | 2011. február 12. 20:36 | Válasz erre: 3931 |
|
Én ma is motoroztam kicsit..szokom a kormányt! Ja ,de ma délután végre lemostam és felraktam az állványra a gépet..hogy kicsit átnézzem..hát a hátsó kerék kicsit kottyant...a tárcsa felõli kerékcsapágy kissé lógott, kikaptam mind a kettõt ..hétfõn anyagbeszerzés 2db 6203 C3 RSR, meg 2db szimering mert kis rozsda látható a távtartón ..de vajon hol kaphatott vizet..soha sem járok olyan helyen :-) |
| vaszabi | 3930 | 2011. február 11. 20:55 | Válasz erre: 3929 |
|
De csak akkor van esélyed ha széken ülök, mert ha motoron lehet elõbb elfekszem mint köpsz :-D
|
| pmakovi | 3929 | 2011. február 11. 20:52 | Válasz erre: 3927 |
|
Ha akarod idén megpróbálhatjuk narancslével, de csak ha velem szemben ülsz.
|
| vaszabi | 3927 | 2011. február 11. 20:50 |
|
Emlékszel? Szegény Peti úgy röhögött Hogy már Tonikot köhögött Aggódtam hogy mi lesz vele Asztal permettel lett tele |
| pmakovi | 3926 | 2011. február 11. 20:49 | Válasz erre: 3925 |
|
Sajnos mostanában nincs okom röhögni, de majd igyexem.
|
| vaszabi | 3925 | 2011. február 11. 20:47 | Válasz erre: 3924 |
|
Csak most ne köpd tele a tányérokat Tonikkal :-)
|
| pmakovi | 3924 | 2011. február 11. 20:43 | Válasz erre: 3923 |
|
Nagyon azért nem leszek aktív, de a túrádra én is megpróbálok elmenni. Remlem jó idõ lesz aznap. Hiányzik már a medvehagymás rántott sajt. Ja meg Kanyarnak is jövök legalább egy körettel. |
| vaszabi | 3923 | 2011. február 11. 20:38 |
|
Már alig várom április 9.-ét, jó lesz ismét baráti társaságban ;-) De a jövõ hét vége is kecsegtet pár kalanddal :-) |
| vaszabi | 3922 | 2011. február 11. 20:36 | Válasz erre: 3921 |
|
Na Petikém ,végre hogy aktív vagy! Tessék többször tiszteleted tenni itt..!!!
|
| pmakovi | 3921 | 2011. február 11. 20:31 | Válasz erre: 3918 |
|
Mondtam, hogy lesz sztori. Már van élet, kaland miegymás. Szabi egy élõ Szmájli. Peti |
| vaszabi | 3918 | 2011. február 11. 20:20 |
|
Mikor felállítottam a gépet -arra lettem figyelmes hogy elõttem villog egy rendõr autó..meg mögöttem is egy :-O ,kérdezték elestem..mondom nem csak elcsúsztam,mert kissé sok itt az olaj..még a gatyám szára is olajos volt meg a kesztyûm...mondták ,és minden rendben mondom persze hozzá vagyok szokva az efféle eseményekhez :-),aztán mondja a másik uram takarítsa már le a rendszámtáblát csupa sár..mondom tényleg?! :-)..megszólal a kollégája ..te ez az egész motor csupa sár.. látszik hogy nem csak aszfalton jár,de jól áll neki. Lekapartam ..mondták hogy jó utat és vigyázzak ,és 2 keréken közlekedni---- Biztos összekevert valami KTjemmessel :-) |
| vaszabi | 3917 | 2011. február 11. 20:11 | Válasz erre: 3915 |
|
Mentem Törökbálintra a bratyómhoz ..mert mentünk maszekolni É-K Magyarországra.(láttam ám frankó útvonalakat arrafelé)
|
| vaszabi | 3912 | 2011. február 11. 19:57 |
|
Diósdi Körforgóban Szerda 5:40-kor olajon ..Pro-Taper kormány tesztje elvégezve..jól bírja a strapát :-) Ma este 7 körül értem haza ..nem volt túl élvezetes motorozás..Pest-Paks autópálya esõ 120-140Km/H ;-) |
| pmakovi | 3909 | 2011. február 11. 19:34 | Válasz erre: 3908 |
|
Úgy tûnik a Szabi nélkül csak lassabban generálódnak a bejegyzések. Persze õ saját magával is tud fórumozgatni. Kivételes tehetség. Peti |
| infantri | 3908 | 2011. február 11. 19:22 | Válasz erre: 3907 |
|
Helló! Hova tûnt Damon Hill?Mármint Szabimaci. |
| pmakovi | 3907 | 2011. február 11. 19:08 |
|
Hahó! Mindjárt indul a fórum, mert a Szabi megjött a maszekból és van mit mesélnie. :) Üdv: Peti |
| fóliás8 | 3905 | 2011. február 10. 20:33 |
|
Holnap valahogy bejuttatom magam érte,sógort meg bezavarom hétvegén.
|
| fóliás8 | 3901 | 2011. február 10. 19:59 |
|
Karcsi bácsi,ma sem jutottam be hozzád.A krizanténrol nehéz a tsz felé kifordulni telefonálás közben. :)
|
| SZICSU | 3899 | 2011. február 9. 19:44 | Válasz erre: 3898 |
|
Szerintem nem is látta a motort aki a hirdetést feladta!.-)
|
| Brasil | 3898 | 2011. február 9. 14:41 | Válasz erre: 3884 |
|
Tobbek kozott azt nem ertem, hogy hol is van a Dominatoron az a vizhutes!!!??? Ezt ki talata ki es miert erolteti??? |
| Okta | 3897 | 2011. február 9. 14:22 |
|
Aki azt mondja, hogy ez nem szép... http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Custom%20Bikes/honda_dominator_scrambler_by_pav.htm Nekem bejönnek ezek a scrambelerek, a CCM is csinál valami ilyesmit DRZ-bõl. De az nem ilyen szép. (Bocs, ha már volt.) |
| nx650r | 3895 | 2011. február 8. 19:57 |
|
Helló Kanyar!Mi a véleményed errõl a kipufogóról?Jó lenne ez nekem a dominátorra a tm 42 karbihoz?Csak egy van már meg 48mm-es a belsõ átmérõje a hossza 55 cm az ára 15.000 ft.Köszi
|
| kanyar | 3894 | 2011. február 8. 19:20 | Válasz erre: 3888 |
|
Valószínûleg 27 lovas lehetett, mert kevesebbet nem ír adata!
|
| kanyar | 3891 | 2011. február 8. 19:12 | Válasz erre: 3882 |
|
Blága motor nem ért hozzá. 1 egész évig az amerikai piacon volt ilyen. de ez nem 98-as. max 91-es!
|
| vaszabi | 3889 | 2011. február 8. 08:46 | Válasz erre: 3886 |
|
Most nézem vízhûtéses..ja ja, ha mély a pocsolya :-)))
|
| vaszabi | 3888 | 2011. február 8. 08:44 | Válasz erre: 3887 |
|
Ok..de a második hirdetésben 18PS ír ..az pedig a német LE az azért kissé kevéske..utána meg az 58PS meg kissé sok..a KW az más tészta ;-)
|
| vaszabi | 3885 | 2011. február 7. 22:13 | Válasz erre: 3884 |
|
Te Kanyar hogy lehet hogy a teljesítménye több mint a duplája lett :-DDD
|
| vaszabi | 3884 | 2011. február 7. 22:07 |
|
Ez is érdekes :-) http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/189186/HONDA_DOMIN%C3%81TOR.html |
| vaszabi | 3882 | 2011. február 7. 22:05 | Válasz erre: 3881 |
|
http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/171996/HONDA_DOMINATOR.html
|
| vaszabi | 3877 | 2011. február 7. 21:57 |
|
Dinnye is itt bujkál valahol... lehet böngészi a használt motort.
|
| infantri | 3867 | 2011. február 7. 21:04 | Válasz erre: 3866 |
|
A lányoknak eddig is hideg volt.Azt nem is volt tél.
|
| infantri | 3859 | 2011. február 7. 20:32 | Válasz erre: 3858 |
|
Beszerelés elõtt kellett volna a kormányal szaladgálnod.
|
| vaszabi | 3855 | 2011. február 7. 19:49 | Válasz erre: 3852 |
|
Vazze keressél gyorsan ..mielõtt az asszony amnéziára hivatkozik :-)
|
| dinne | 3852 | 2011. február 7. 16:14 | Válasz erre: 3230 |
|
Basszus meglett a zsé, még az asszonyt is megfûztem (ez tartott sokáig). Ma keresem a hirdetést erre meg eltûnt. Ilyen az én formám
|
| vaszabi | 3850 | 2011. február 6. 22:20 | Válasz erre: 3845 |
|
Ugye milyen jó a háznál egy E.Ü. házi ápoló :-)
|
| vaszabi | 3849 | 2011. február 6. 22:18 | Válasz erre: 3843 |
|
Én tavaly nyár óta folyamatosan fel vagyok zaklatva :-) És csak akkor nyugszom meg ha ismét ott leszünk!!! |