| vaszabi | 3838 | 2011. február 6. 21:11 | Válasz erre: 3836 |
|
Most én is szívesen elfogyasztanék egy Csülköt-Pékné módra ,Gyergyóba ..mi is a törzshely neve ?
|
| vaszabi | 3837 | 2011. február 6. 21:10 | Válasz erre: 3832 |
|
Gyerekkoromban .anyum is sok mi van itthon kaját csinált..hihetetlen dolgokat össze lehet így hozni :-)
|
| kanyar | 3836 | 2011. február 6. 21:06 | Válasz erre: 3834 |
|
Naná! Lefekvés elõtt csak ilyet szabad, különben nem tudok aludni!
|
| kanyar | 3832 | 2011. február 6. 21:00 | Válasz erre: 3830 |
|
Neve nincs de minden van benne! Hús,hagyma,krumpli,kolbász,fûszer. Diétás!
|
| kanyar | 3827 | 2011. február 6. 20:56 | Válasz erre: 3824 |
|
Úúúgy be fogok zabálni, mint egy pocakmackó! :-)
|
| vaszabi | 3824 | 2011. február 6. 20:44 | Válasz erre: 3820 |
|
Már jó az illata..oda ne égesd..de kérem ugye ma már nem akarsz belõle enni..tudod 18:00 után zsírba megy :-DDDD
|
| kanyar | 3820 | 2011. február 6. 20:40 | Válasz erre: 3819 |
|
Értem én! Néha szaladok be, mert leég a kaja! :-) |
| vaszabi | 3819 | 2011. február 6. 20:34 |
|
Ma sokan levették a polcról a befõttet..csak úgy nyüzsögtek az utakon. Egyik garázsszomszéd kérdezte ..te nem mész ..(mármint nem te, ez esetben rám gondolt..érted) végre itt a jó idõ! Én meg szerényen megjegyeztem..és ebbe mi az újdonság én eddig is mentem minden héten :-) Szerény voltam mi :-DDD |
| kanyar | 3817 | 2011. február 6. 20:26 | Válasz erre: 3815 |
|
Ííígeeen? Te miket tudsz! Angolul meg curve! :-)
|
| ZooLee | 3816 | 2011. február 6. 20:25 | Válasz erre: 3814 |
|
Felvettelek a haverok közé, holnap megirom mit sikerült alkotni! :) köszönöm szépen a segítségedet! jóéjt haver! :)
|
| vaszabi | 3815 | 2011. február 6. 20:24 | Válasz erre: 3812 |
|
Te tudtad hogy már Duna részt is elneveztek rólad. Duna-Kanyar :-DDD
|
| ZooLee | 3811 | 2011. február 6. 20:20 | Válasz erre: 3803 |
|
Hm ... már szientem csak holnap próbállom ki, de bárcsak elmulna ez a kopogás! :) szerinted ez lehett a gond?
|
| kanyar | 3807 | 2011. február 6. 20:05 | Válasz erre: 3804 |
|
Ki megyek a konyhába, összevágok 2kg hagymát, egy kis húst,stb. Fõzök valamit. Na ez lesz az edzés!
|
| ZooLee | 3806 | 2011. február 6. 20:05 | Válasz erre: 3803 |
|
Egy pillanat, fürdök egyet :D és foyltasuk az elmélkedést! :) köszi az eddigieket! :D
|
| kanyar | 3805 | 2011. február 6. 20:03 | Válasz erre: 3801 |
|
A korom ellenére tanulok én is! nem amit beszívok! :-)
|
| vaszabi | 3804 | 2011. február 6. 20:02 | Válasz erre: 3795 |
|
Hogy edzel? Kimész a ház elé Ádám kosztümben ..majd ugrás egy kád forró zsírba! Mert akkor kemény leszel mint az acél..az a cél? :-))))) |
| kanyar | 3803 | 2011. február 6. 20:01 | Válasz erre: 3800 |
|
Igen laza! Lazítsd fel és feszíts rajta!Nagy hatszög lazít csak kiscít, megfogod kulcsal, 10 teker befele. Mindezt beindított motornál mert akkor látod mennyit mozog a pálca. 1mm kell mozognia!
|
| ZooLee | 3802 | 2011. február 6. 19:57 | Válasz erre: 3800 |
|
NÉzd csak ennek a gépnek is hasonló hangja van. kár hogy nem tudunk spanyolul. http://www.youtube.com/user/seuotwo#p/u/41/6QL3n2IeGU4 |
| vaszabi | 3801 | 2011. február 6. 19:56 | Válasz erre: 3796 |
|
Aztaaaaaa ..ezt nem kis idõ volt mire feldolgoztam :-O Már jobb vagy mint én :-DDD |
| ZooLee | 3800 | 2011. február 6. 19:55 | Válasz erre: 3799 |
|
Ahha, hát a kontra anya ugye a blokkhoz van pászítva, vagyis rá van csavarva, a menetes rész kb 3cm plusz minusz 1 cm, de ha gondolod kimegyek lemérni :D no szóval és a pöcök odabent lapul kb 5 mm mélyen. Mondcsak Kanyar, akkor msot tul laza lenne a vezérmû láncom? hogy állítsak rajta? |
| kanyar | 3799 | 2011. február 6. 19:53 | Válasz erre: 3798 |
|
A kontra anyától mennyi log ki a menetbõl? pálca és 10-es hatszögnek egy síkban kéne lenniük!
|
| ZooLee | 3798 | 2011. február 6. 19:49 | Válasz erre: 3793 |
|
No visszaértem. szóval a pálca nem lóg ki a menetes tengelyvégbõl, hanem odabent lapul vagy kb 5 mm mélyen. Próbáltam erõt kifejteni rá, nem mozdul meg. Ez jónak számít?
|
| kanyar | 3797 | 2011. február 6. 19:49 | Válasz erre: 3792 |
|
Akkor jó, ha egyvonalban van a kis rúd a 10-es hatszöggel!
|
| kanyar | 3796 | 2011. február 6. 19:46 | Válasz erre: 3794 |
|
Murder a haverod? Azé murdelt meg a kormányod! :-)
|
| kanyar | 3795 | 2011. február 6. 19:45 | Válasz erre: 3790 |
|
Kezdek éhes lenni! :-) De edzés elõtt nem ehetek! megmondta az Asszony! :-)
|
| ZooLee | 3792 | 2011. február 6. 19:42 | Válasz erre: 3791 |
|
Hallod-e most kimegyek megnézem én azt a feszítõt, mert én ott pálcát egyáltalá nnem láttam kikandikálni inkább egy luk volt ott .. de egy pill és kiderül! :)
|
| vaszabi | 3784 | 2011. február 6. 09:34 | Válasz erre: 3783 |
|
Nem kell magáznod már mondtam :-)Nyugodtan írhatod .hogy és erõsebb is lettél? :-DDD A kormány erõsebb..én meg majd erõsödök ;-) A motor meg ettõl nem lesz erõsebb te kis buta :-D |
| Rudo | 3778 | 2011. február 5. 19:35 |
|
Tudtok segíteni abban,hogy honnan vegyünk kmóra spirált a domihoz mert megkotlott. Kösz |
| vaszabi | 3777 | 2011. február 5. 17:51 |
|
Na ,megyek bratyóm itthon van ..irány az ivás meg még ki tudja hol kötünk ki :-)
|
| vaszabi | 3776 | 2011. február 5. 17:47 |
|
Na ma végre összeállt a kormány és minden kezelõszerv a helyén és beállítva! Mentem is egy próba kört ,persze még így szétbombázva ...de gyerekek ég és föld, olyan király állva is ,a sárban is szépen lehet terelni..kicsit magasabb és egyenesebb.. Húúú de örülök ...ez a motor csak egyre jobb lesz..már csak nekem kell fejlõdni ;-)
|
| kanyar | 3775 | 2011. február 4. 20:37 | Válasz erre: 3773 |
|
Ez így ebben a formában nem biztos hogy igaz! Fõleg nem ha egyszer csak elkezdte!!!!
|
| captainsun | 3773 | 2011. február 4. 19:04 | Válasz erre: 3753 |
|
Szia(sztok)! A szelephézagok jók, vagy majdnem jók voltak, a gyertya beszerzés alatt van. A kompresszió mérésére csak a mûszaki vizsga után tudok menni, mertaz ismerõs autószerelõhöz "lábon" el kell vinnem a gépet. Körbekérdeztem a motoros ismerõseimet, sajnos a környéken nincs olyan "szaki", aki tudna segíteni motorszerelésben. (Egy helyre elvittem, de szerintük így jó a gép, szokjam meg, hogy az én motorom többet fogyaszt.) |
| matador | 3771 | 2011. február 4. 12:43 | Válasz erre: 3767 |
|
ez volt a legjobb hír ebben az évben idáig!!!!
|
| vaszabi | 3758 | 2011. február 3. 22:47 | Válasz erre: 3750 |
|
Már érzik hogy mi a jó..már csak motor kéne hozzá :-)
|
| vaszabi | 3756 | 2011. február 3. 22:34 |
|
Én most értem haza a melóból 8 óra copás volt kész vagyok, sör be és szundi!!!
|
| squirrel | 3751 | 2011. február 3. 18:16 | Válasz erre: 3745 |
|
Szia kanyar! Nem felejtettem el az ígéretemet, miszerint hívlak, de a héten kissé lebetegedtem, meg amúgy is a következõ 2 hétben nem lesz aktuális (vidéken leszek), úgyhogy hívlak uána a szervizzel kapcsolatban! ;)
|
| Figo222 | 3750 | 2011. február 3. 16:15 | Válasz erre: 3749 |
|
Ez se rossz :) http://www.youtube.com/watch?v=8FlPH34wgEU Nem biztos, hogy erre vannak kitalálva... |
| vaszabi | 3749 | 2011. február 3. 12:41 | Válasz erre: 3748 |
|
Ja a link : http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/endurozni-jo-de-igy--81997
|
| vaszabi | 3748 | 2011. február 3. 12:41 |
|
Ez kissé kemény !!Ezért jó a nehezebb gép, az nem úszik a víz tetején :-) Egyébként nem ártott volna egy két biztosító emberke..kötéllel! |
| captainsun | 3747 | 2011. február 3. 12:29 | Válasz erre: 3745 |
|
Köszi! A légszûrõ teljesen új, a fojtószelep szenzor ellenõrzését nem tudom, hogy végezzem. A gyertyám irídiumos, kicserélem, hátha... A szelephézagokra, ha nem jók, mennyit állítsak?
|
| matador | 3746 | 2011. február 3. 09:24 | Válasz erre: 3745 |
|
jó reggelt! No Kanyar tudtál szerezni lemezt a kartelba? |