25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 3846 2011. február 6. 21:46   Válasz erre: 3845
Nyugtasson meg!
    

kanyar 3845 2011. február 6. 21:46   Válasz erre: 3844
Van!
    

infantri 3844 2011. február 6. 21:43   Válasz erre: 3843
Van a közelbe egészségügyi dolgozó?
    

kanyar 3843 2011. február 6. 21:41   Válasz erre: 3838
Most is neki indulnék! Vaze jól felzaklattál!
    

kanyar 3842 2011. február 6. 21:40   Válasz erre: 3841
Azaz!!!
    

infantri 3841 2011. február 6. 21:30   Válasz erre: 3838
Astoria?
    

kanyar 3840 2011. február 6. 21:28   Válasz erre: 3839
estembe,,eszembe"
    

kanyar 3839 2011. február 6. 21:27   Válasz erre: 3838
Nem jut estembe a neve!:-(
    

vaszabi 3838 2011. február 6. 21:11   Válasz erre: 3836
Most én is szívesen elfogyasztanék egy Csülköt-Pékné módra ,Gyergyóba ..mi is a törzshely neve ?
    

vaszabi 3837 2011. február 6. 21:10   Válasz erre: 3832
Gyerekkoromban .anyum is sok mi van itthon kaját csinált..hihetetlen dolgokat össze lehet így hozni :-)
    

kanyar 3836 2011. február 6. 21:06   Válasz erre: 3834
Naná! Lefekvés elõtt csak ilyet szabad, különben nem tudok aludni!
    

vaszabi 3834 2011. február 6. 21:01   Válasz erre: 3832
Ja valami ,mindent bele light :-)
    

kanyar 3833 2011. február 6. 21:01   Válasz erre: 3829
Még sül! :-(
    

kanyar 3832 2011. február 6. 21:00   Válasz erre: 3830
Neve nincs de minden van benne! Hús,hagyma,krumpli,kolbász,fûszer. Diétás!
    

vaszabi 3831 2011. február 6. 21:00  
Tényleg mit fõztél..valami pörkölt?
    

infantri 3830 2011. február 6. 20:58   Válasz erre: 3827
Mit fõztél?
    

vaszabi 3829 2011. február 6. 20:58   Válasz erre: 3827
Jó étvágyat pocimaci :-)
    

kanyar 3828 2011. február 6. 20:57   Válasz erre: 3822
AAAh ezt sem tudtam! :-)
    

kanyar 3827 2011. február 6. 20:56   Válasz erre: 3824
Úúúgy be fogok zabálni, mint egy pocakmackó! :-)
    

vaszabi 3826 2011. február 6. 20:46   Válasz erre: 3825
:-D
    

infantri 3825 2011. február 6. 20:45   Válasz erre: 3824
Sportmackó birja.
    

vaszabi 3824 2011. február 6. 20:44   Válasz erre: 3820
Már jó az illata..oda ne égesd..de kérem ugye ma már nem akarsz belõle enni..tudod 18:00 után zsírba megy :-DDDD
    

vaszabi 3823 2011. február 6. 20:42   Válasz erre: 3821
Én is olvastam :-O
    

infantri 3822 2011. február 6. 20:42   Válasz erre: 3819
Csak az aberáltak motoroznak ilyen hidegbe!
    

infantri 3821 2011. február 6. 20:42   Válasz erre: 3820
A vara fóruma?
    

kanyar 3820 2011. február 6. 20:40   Válasz erre: 3819
Értem én!
Néha szaladok be, mert leég a kaja! :-)
    

vaszabi 3819 2011. február 6. 20:34  
Ma sokan levették a polcról a befõttet..csak úgy nyüzsögtek az utakon.
Egyik garázsszomszéd kérdezte ..te nem mész ..(mármint nem te, ez esetben rám gondolt..érted) végre itt a jó idõ!
Én meg szerényen megjegyeztem..és ebbe mi az újdonság én eddig is mentem minden héten :-) Szerény voltam mi :-DDD
    

kanyar 3818 2011. február 6. 20:27   Válasz erre: 3816
Jó éjt neked!
    

kanyar 3817 2011. február 6. 20:26   Válasz erre: 3815
Ííígeeen? Te miket tudsz! Angolul meg curve! :-)
    

ZooLee 3816 2011. február 6. 20:25   Válasz erre: 3814
Felvettelek a haverok közé, holnap megirom mit sikerült alkotni! :) köszönöm szépen a segítségedet! jóéjt haver! :)
    

vaszabi 3815 2011. február 6. 20:24   Válasz erre: 3812
Te tudtad hogy már Duna részt is elneveztek rólad. Duna-Kanyar :-DDD
    

kanyar 3814 2011. február 6. 20:23   Válasz erre: 3811
Ha kipróbáltad írd meg!
    

kanyar 3813 2011. február 6. 20:22   Válasz erre: 3811
Igen, szerintem a vezlánc kopog!!!
    

kanyar 3812 2011. február 6. 20:21   Válasz erre: 3810
De hogy!
    

ZooLee 3811 2011. február 6. 20:20   Válasz erre: 3803
Hm ... már szientem csak holnap próbállom ki, de bárcsak elmulna ez a kopogás! :) szerinted ez lehett a gond?
    

vaszabi 3810 2011. február 6. 20:16   Válasz erre: 3809
Nem..de te most el ne szaladj pipilni :-)
    

kanyar 3809 2011. február 6. 20:11   Válasz erre: 3808
Vágom a hagymát! nem csípí a szemed?
    

vaszabi 3808 2011. február 6. 20:08   Válasz erre: 3807
Akkor lesz ott forró zsír :-)


    

kanyar 3807 2011. február 6. 20:05   Válasz erre: 3804
Ki megyek a konyhába, összevágok 2kg hagymát, egy kis húst,stb. Fõzök valamit. Na ez lesz az edzés!
    

ZooLee 3806 2011. február 6. 20:05   Válasz erre: 3803
Egy pillanat, fürdök egyet :D és foyltasuk az elmélkedést! :) köszi az eddigieket! :D
    

kanyar 3805 2011. február 6. 20:03   Válasz erre: 3801
A korom ellenére tanulok én is! nem amit beszívok! :-)
    

vaszabi 3804 2011. február 6. 20:02   Válasz erre: 3795
Hogy edzel? Kimész a ház elé Ádám kosztümben ..majd ugrás egy kád forró zsírba! Mert akkor kemény leszel mint
az acél..az a cél? :-)))))
    

kanyar 3803 2011. február 6. 20:01   Válasz erre: 3800
Igen laza! Lazítsd fel és feszíts rajta!Nagy hatszög lazít csak kiscít, megfogod kulcsal, 10 teker befele. Mindezt beindított motornál mert akkor látod mennyit mozog a pálca. 1mm kell mozognia!
    

ZooLee 3802 2011. február 6. 19:57   Válasz erre: 3800
NÉzd csak ennek a gépnek is hasonló hangja van. kár hogy nem tudunk spanyolul.

http://www.youtube.com/user/seuotwo#p/u/41/6QL3n2IeGU4
    

vaszabi 3801 2011. február 6. 19:56   Válasz erre: 3796
Aztaaaaaa ..ezt nem kis idõ volt mire feldolgoztam :-O
Már jobb vagy mint én :-DDD
    

ZooLee 3800 2011. február 6. 19:55   Válasz erre: 3799
Ahha, hát a kontra anya ugye a blokkhoz van pászítva, vagyis rá van csavarva, a menetes rész kb 3cm plusz minusz 1 cm, de ha gondolod kimegyek lemérni :D no szóval és a pöcök odabent lapul kb 5 mm mélyen.

Mondcsak Kanyar, akkor msot tul laza lenne a vezérmû láncom? hogy állítsak rajta?
    

kanyar 3799 2011. február 6. 19:53   Válasz erre: 3798
A kontra anyától mennyi log ki a menetbõl? pálca és 10-es hatszögnek egy síkban kéne lenniük!
    

ZooLee 3798 2011. február 6. 19:49   Válasz erre: 3793
No visszaértem. szóval a pálca nem lóg ki a menetes tengelyvégbõl, hanem odabent lapul vagy kb 5 mm mélyen. Próbáltam erõt kifejteni rá, nem mozdul meg. Ez jónak számít?
    

kanyar 3797 2011. február 6. 19:49   Válasz erre: 3792
Akkor jó, ha egyvonalban van a kis rúd a 10-es hatszöggel!
    

kanyar 3796 2011. február 6. 19:46   Válasz erre: 3794
Murder a haverod? Azé murdelt meg a kormányod! :-)
    

kanyar 3795 2011. február 6. 19:45   Válasz erre: 3790
Kezdek éhes lenni! :-) De edzés elõtt nem ehetek! megmondta az Asszony! :-)
    

vaszabi 3794 2011. február 6. 19:44   Válasz erre: 3793
Az igazság odaát van? :-)
    

kanyar 3793 2011. február 6. 19:43   Válasz erre: 3791
Nézd meg amit írtam odaát!
    

ZooLee 3792 2011. február 6. 19:42   Válasz erre: 3791
Hallod-e most kimegyek megnézem én azt a feszítõt, mert én ott pálcát egyáltalá nnem láttam kikandikálni inkább egy luk volt ott .. de egy pill és kiderül! :)
    

ZooLee 3791 2011. február 6. 19:41   Válasz erre: 3786
Ittvagyok mester :D
    

vaszabi 3790 2011. február 6. 19:40  
Mi a helyzet tuning master
    

vaszabi 3789 2011. február 6. 19:39  
Ja Da!

    

kanyar 3788 2011. február 6. 19:38   Válasz erre: 3787
Meggyüttél?
    

vaszabi 3787 2011. február 6. 19:37   Válasz erre: 3786
Hát persze hogy nem:-)

    

kanyar 3786 2011. február 6. 18:21  
Még mindenki motorozik?
    

kanyar 3785 2011. február 6. 10:58   Válasz erre: 3784
Ja bocsi, nem értek hozzá! :-(
    

vaszabi 3784 2011. február 6. 09:34   Válasz erre: 3783
Nem kell magáznod már mondtam :-)Nyugodtan írhatod .hogy és erõsebb is lettél? :-DDD
A kormány erõsebb..én meg majd erõsödök ;-)
A motor meg ettõl nem lesz erõsebb te kis buta :-D
    

kanyar 3783 2011. február 5. 22:03   Válasz erre: 3776
És erõsebb is lett? :-)))
    

kanyar 3782 2011. február 5. 22:01   Válasz erre: 3779
Jó cég csak ha nincs neki polcon, 2 hét!
    

kanyar 3781 2011. február 5. 22:00   Válasz erre: 3778
Vagy szólsz nekem és hozok!
    

Rudo 3780 2011. február 5. 21:11   Válasz erre: 3779
Kösz
    

SZICSU 3779 2011. február 5. 19:41   Válasz erre: 3778
www.biker-world.hu 2990 jó magyar forint.
    

Rudo 3778 2011. február 5. 19:35  
Tudtok segíteni abban,hogy honnan vegyünk kmóra spirált a domihoz mert megkotlott.
Kösz
    

vaszabi 3777 2011. február 5. 17:51  
Na ,megyek bratyóm itthon van ..irány az ivás meg még ki tudja hol kötünk ki :-)
    

vaszabi 3776 2011. február 5. 17:47  
Na ma végre összeállt a kormány és minden kezelõszerv a helyén és beállítva! Mentem is egy próba kört ,persze még így szétbombázva ...de gyerekek ég és föld, olyan király állva is ,a sárban is szépen lehet terelni..kicsit magasabb és egyenesebb.. Húúú de örülök ...ez a motor csak egyre jobb lesz..már csak nekem kell fejlõdni ;-)
    

kanyar 3775 2011. február 4. 20:37   Válasz erre: 3773
Ez így ebben a formában nem biztos hogy igaz! Fõleg nem ha egyszer csak elkezdte!!!!
    

kanyar 3774 2011. február 4. 20:35   Válasz erre: 3772
Igaza van! :-)
    

captainsun 3773 2011. február 4. 19:04   Válasz erre: 3753
Szia(sztok)!
A szelephézagok jók, vagy majdnem jók voltak, a gyertya beszerzés alatt van. A kompresszió mérésére csak a mûszaki vizsga után tudok menni, mertaz ismerõs autószerelõhöz "lábon" el kell vinnem a gépet. Körbekérdeztem a motoros ismerõseimet, sajnos a környéken nincs olyan "szaki", aki tudna segíteni motorszerelésben. (Egy helyre elvittem, de szerintük így jó a gép, szokjam meg, hogy az én motorom többet fogyaszt.)
    

SZICSU 3772 2011. február 4. 17:49  
Ha Apa motorozhat akkor én is bringázhatok a hóban!
    

matador 3771 2011. február 4. 12:43   Válasz erre: 3767
ez volt a legjobb hír ebben az évben idáig!!!!
    

matador 3770 2011. február 4. 09:30   Válasz erre: 3769
ja és péntek van... eltelt egy újabb hét.
    

SZICSU 3769 2011. február 4. 08:02   Válasz erre: 3766
Mert annál jobb,minél jobb!:-))
    

matador 3768 2011. február 4. 08:00   Válasz erre: 3767
az nagyon jó lesz, jön a jobb idõ .
    

kanyar 3767 2011. február 4. 07:55   Válasz erre: 3764
Jvõhéten brummogni fog!
    

matador 3766 2011. február 4. 07:44   Válasz erre: 3765
ennél is miért?
    

SZICSU 3765 2011. február 4. 07:38  
Jobb reggelt mindenkinek!
    

matador 3764 2011. február 4. 06:50   Válasz erre: 3752
hurrá, lassan össze lehet rakni végleg?mikor?
    

vaszabi 3763 2011. február 3. 23:28   Válasz erre: 3760
Kösaz ..Cakát ;-)
    

vaszabi 3762 2011. február 3. 23:27   Válasz erre: 3759
Csak nem nekik!

    

kanyar 3761 2011. február 3. 23:11  
Cakát!
    

kanyar 3760 2011. február 3. 23:11   Válasz erre: 3758
Egészségedre! :-)
    

kanyar 3759 2011. február 3. 23:10   Válasz erre: 3758
Az van!
    

vaszabi 3758 2011. február 3. 22:47   Válasz erre: 3750
Már érzik hogy mi a jó..már csak motor kéne hozzá :-)
    

kanyar 3757 2011. február 3. 22:44   Válasz erre: 3756
Király :-(
    

vaszabi 3756 2011. február 3. 22:34  
Én most értem haza a melóból 8 óra copás volt kész vagyok, sör be és szundi!!!
    

kanyar 3755 2011. február 3. 21:57  
Mivan? Hely? Mindenki alszik? Ez hogy lehet? :-)))))
    

kanyar 3754 2011. február 3. 20:57   Válasz erre: 3751
OK!
    

kanyar 3753 2011. február 3. 20:52   Válasz erre: 3747
Szívó 0,10 kipu 0,12
    

kanyar 3752 2011. február 3. 20:51   Válasz erre: 3746
Megvan!
    

squirrel 3751 2011. február 3. 18:16   Válasz erre: 3745
Szia kanyar! Nem felejtettem el az ígéretemet, miszerint hívlak, de a héten kissé lebetegedtem, meg amúgy is a következõ 2 hétben nem lesz aktuális (vidéken leszek), úgyhogy hívlak uána a szervizzel kapcsolatban! ;)
    

Figo222 3750 2011. február 3. 16:15   Válasz erre: 3749
Ez se rossz :)
http://www.youtube.com/watch?v=8FlPH34wgEU

Nem biztos, hogy erre vannak kitalálva...
    

vaszabi 3749 2011. február 3. 12:41   Válasz erre: 3748
Ja a link : http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/endurozni-jo-de-igy--81997
    

vaszabi 3748 2011. február 3. 12:41  
Ez kissé kemény !!Ezért jó a nehezebb gép, az nem úszik a víz tetején :-)
Egyébként nem ártott volna egy két biztosító emberke..kötéllel!
    

captainsun 3747 2011. február 3. 12:29   Válasz erre: 3745
Köszi! A légszûrõ teljesen új, a fojtószelep szenzor ellenõrzését nem tudom, hogy végezzem. A gyertyám irídiumos, kicserélem, hátha... A szelephézagokra, ha nem jók, mennyit állítsak?
    

matador 3746 2011. február 3. 09:24   Válasz erre: 3745
jó reggelt!
No Kanyar tudtál szerezni lemezt a kartelba?
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők