25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 3745 2011. február 3. 08:34   Válasz erre: 3720
Elsõ lépésben a légszûrõt nézd meg arra nagyon érzékeny!
2. Szelephézag rendben?
3.Folytószelep szenzor?
4.Gyertya?
5. Kompresszio?
    

captainsun 3744 2011. február 2. 19:08   Válasz erre: 3743
Oké, várom, remélem elcsípem itt, a fórumon.
    

vaszabi 3743 2011. február 2. 18:57   Válasz erre: 3742
Akkor tényleg meg kell várnod kanyart Õ a Domi Softver és hardver mester !
    

captainsun 3742 2011. február 2. 18:54   Válasz erre: 3722
xttenere: Köszi, már nézem is, de nem rémlik, hogy valami ilyen gond lehet, mivel kétszer átnéztem-letisztítottam-megolajoztam-stb. mindent a szezon végén, novemberben és decemberben egymás után, pedig a két tisztítás között nem mentem vele egy métert se, mert lejárt a mûszaki. (Ez lehet, hogy már beteges?! Vagy csak elvonási tüneteim vannak.) Mûszaki vizsgára szeretném a hibát kiküszöbölni.
    

Okta 3741 2011. február 2. 16:24  
No, ide is felírtam:
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4057&session_id=/BrQ6sj6IhM38

Csak mer' illik. ;-)
    

vaszabi 3740 2011. február 2. 15:20   Válasz erre: 3738
Pszt! Csak csendben ..mert a végén még meghallják és nem lesz net..tudjátok a kábelt is szeretik :-DDDDDDDD
    

SZICSU 3739 2011. február 2. 15:13   Válasz erre: 3738
Alupítiumra,és a rezóra gondolsz?
    

Okta 3738 2011. február 2. 15:08   Válasz erre: 3737
Akik itt a fémet nyúlják (le), azok nem a kínaiak! :-DDD

(Csak azért, mert kimondom, hogy b@ssza meg még motorozhatok, ugye?...) ;-)
    

vaszabi 3737 2011. február 2. 14:15   Válasz erre: 3725
A kínai mitológia szerint a fém nyúl az ellenállóképességet, az állhatatosságot és az állóképességet jelképezi.( Ez mind jó az endúrózáshoz!!!)

Egészség vonatkozásában figyeljünk arra, hogy a ki nem mondott szavak, az elfojtott konfliktusok krónikus betegségek megjelenéséhez vezethetnek.(Bassz@meg.) Ezért 2011-ben mindenképpen olyan testmozgást kell választani, ami a mindennapi stresszt feloldja: hosszú séta, jóga, reggeli kocogás, úszás, és minél több sárban motorozás!! :-)


    

vaszabi 3736 2011. február 2. 13:46   Válasz erre: 3735
Meg persze egyhengeristák :-) és Dinoszauristák :-)
    

vaszabi 3735 2011. február 2. 13:45   Válasz erre: 3734
Inkább Realisták :-)
    

infantri 3734 2011. február 2. 13:39  
Pesszimisták!
    

Okta 3733 2011. február 2. 13:35   Válasz erre: 3730
Mint mi: SZÍV
    

vaszabi 3732 2011. február 2. 13:33   Válasz erre: 3729
Ja a Le-NYÚL-ás éve lesz.. már megint !!!
    

vaszabi 3731 2011. február 2. 13:32   Válasz erre: 3730
Levele! Ja az nem az :-DD
    

infantri 3730 2011. február 2. 13:30   Válasz erre: 3729
És mit csinál a szél amikor nem fúj?
    

Okta 3729 2011. február 2. 13:27   Válasz erre: 3728
Nem kell ahhoz aszto-urológusnak lenni!...

(Miért nyúl a nyúl?)
    

infantri 3728 2011. február 2. 13:25   Válasz erre: 3726
Nem tudom nem vagyok aztrologus.
    

SZICSU 3727 2011. február 2. 13:24  
Szerintem ugrálni fogunk!
    

vaszabi 3726 2011. február 2. 13:23   Válasz erre: 3725
Az mit jelent ..gyorsabbak leszünk?
    

infantri 3725 2011. február 2. 13:07   Válasz erre: 3724
Nem izgulok.
Jön a nyúl éve.
    

vaszabi 3724 2011. február 2. 13:05   Válasz erre: 3723
Nekem biztos :-) Magam is kifiguráztam ne izgulj :-)
    

infantri 3723 2011. február 2. 12:53   Válasz erre: 3721
Kinek?
    

vaszabi 3722 2011. február 2. 12:51   Válasz erre: 3720
Szia! Mi nem tagadunk ki senkit!!!!
Egy ötletem van.. a szívató karnál a bowden külsõ nincs ki,..vagy fenn akadva a számára kiképzett lyuk pereménél..vagy a szívató bevezetésnél a karburátornál is érdemes körülnézni.
Többit hibalehetõséggel meg kell várnod KanyarmesterT ;-)
    

vaszabi 3721 2011. február 2. 12:46   Válasz erre: 3719
látnád a többit is ,jó muri lesz együtt megnézni:-)
    

captainsun 3720 2011. február 2. 12:38  
Szevasztok Domisok!
Remélem, nem tagadtok ki, nekem "közeli rokon", egy FMX 650-em van. Tõletek is, és a többi FMX-estõl is 4,5-6 liter közötti fogyasztást olvasok. A problémám az, hogy nekem közel 7 liter a fogyasztás, ami nagyon dühít. Eleinte öt litert evett, majd egy szezon alatt felkúszott tízig(!), aztán szégyenszemre elvittem szerelõhöz, a karburátor tûszelep rugóját cserélte, azóta kb. 7 liter. A motor szétszerelés nélkül produkálta a megnövekedett étvágyat. Se fals-szívást, se egyéb rendellenességet nem tapasztalok, nem is tapasztaltam, a levegõszûrõm új. Valami van, de sem a szerelõ, sem én nem jutottunk elõre. (Ha a tûszelep segítségével módosítom az úszószintet, akkor 5 liter a fogyasztás, de lehörög, életveszélyes vele menni, mert úgy viselkedik, mint régen a '69-es 350-es Jawa-m.) Megállt a tudomány...
    

infantri 3719 2011. február 2. 12:38   Válasz erre: 3718
Jáó!
    

vaszabi 3718 2011. február 2. 12:24   Válasz erre: 3714
és ehhez mit szólsz :-)
    

vaszabi 3716 2011. február 2. 12:17   Válasz erre: 3714
Ne is emlegesd mert :-DDDDDDD
    

vaszabi 3715 2011. február 2. 12:06   Válasz erre: 3714
tudod kissé feledékeny vagyok..lehet a sok röhögéstõl :-)))
    

infantri 3714 2011. február 2. 11:45   Válasz erre: 3713
Jó reggelt.
Ezt linkeltem be amikor röhögtetek a villám csapáson meg rajtam.
    

vaszabi 3713 2011. február 2. 11:37  
Egy jó ki oldal!
http://www.erdelyiturak.ro/bucsecs_hegyseg.html
    

vaszabi 3712 2011. február 2. 11:26  
És itt a második:http://www.youtube.com/watch?v=-tH-1cHXzAY
7:17-nél Bucegi !!!
    

vaszabi 3711 2011. február 2. 11:15   Válasz erre: 3668
Itt a videó elsõ része:http://www.youtube.com/watch?v=gaGkKeS6sUU
Simán ott hagyják a mocikat egy állomáson ..elég bátrak..és felülnek a lélekvesztõre .-)
A vége felé szól a jó kis zene ..és a szemüveges fickó folyton azt mondja kapcsolják már le ezt a kib@szott zenét...úgy látszik nem csak minket idegesít ez a fajta muzsika :-)))
    

SZICSU 3710 2011. február 2. 08:33   Válasz erre: 3694
Öcsémnek ilyen van!Eddig jól mûxik!Bár azt írják igo8 van rajta,de ez csak egy butított verziója.2 gigás a belsõ memóriája erre nem fér rá a teljes igo8.Tudom mert az enyém is 2 gigás,és csak butítva lehetett felrakni.
    

SZICSU 3709 2011. február 2. 08:26   Válasz erre: 3668
A hálás XL500r!
    

vaszabi 3708 2011. február 1. 22:02   Válasz erre: 3707
Jó éjt!
    

kanyar 3707 2011. február 1. 21:14  
Na cakát! mindjá kelek!
    

kanyar 3706 2011. február 1. 21:12   Válasz erre: 3705
Hát?
    

vaszabi 3705 2011. február 1. 21:03  
Nemrég vettem egy ilyen Becker Z100-as ketyerét (használtan). Kipróbáltam, szélben-esõben és szépen mûködik. Ami viszont problémás nálam, az a töltése. A motoros töltõje eléggé félresikerült hiszen pici kis tûhegynyi érintkezõkön keresztül kéne átfolyni a powernek, de a rázkódó motoron az érintkezés finoman szólva is sztohasztikus. Nem tudom erre van-e valami megoldás… Szerencsétlen szoftver ki-be kapcsolgat rajta.

A másik problémám ma jelentkezett, ugyanis egyszerûen elment az PC csatlakozás lehetõsége. Semmi nem történt a géppel, egész hétvégén használtam (USB-n keresztül töltöttem konnektorból) és most rá akartam dugni a PC-re és semmi. A kraftot kapja, de a PC-s konnekció nem épül fel. Tapasztaltatok már ilyet?
Szétszedtem a kütyüt és az USB csatlakozó szépen a helyén van, nem látom, hogy lelazult volna nyákról vagy ilyesmi. (Mitac BP-LP1200/11-D0001 -es akksi van a gépben egyébként, ha ez érdekel bárkit is.)

És még egy kérdésem van, hogy lehet elérni a gépen futó windows-t? (Már nem az eredeti Becker féle IGO van rajta…) Illetve van valami olyan reset lehetõség, ami a teljes oprendszert újrarakja (a PDA-khoz hasonlóan)?
Mindenféle segítsége elõre is köszönök!

A Becker GPS-eknek van hazai szervize?

    

vaszabi 3704 2011. február 1. 20:59   Válasz erre: 3703
Meg a térképeknél is ír kisebb gubancot
http://navigyurci.hu/2010/08/23/nem-a-szepsegevel-hodit-becker-z100/
    

kanyar 3703 2011. február 1. 20:54   Válasz erre: 3702
Most olvastam! csak azt nem találta, hogy ismeretlen helyen útvonalat lehet vele elmenteni!
    


kanyar 3701 2011. február 1. 20:48  
Egész jónak tûnik, és 110e rõl csökkent!
    

vaszabi 3700 2011. február 1. 20:47   Válasz erre: 3695
Á! Én értem ..nézed a képernyõn a kanyart, és ha épp tükrözõdik a kijelzõ látod benne Kanyart :-DDDD...érted!?
    

vaszabi 3699 2011. február 1. 20:43  
elég szimpatikus ..az ára is!!!!!!
    


vaszabi 3697 2011. február 1. 20:40   Válasz erre: 3695
Akkor ez neked pont jó kanyar :-D
    

kanyar 3696 2011. február 1. 20:39   Válasz erre: 3695
Mit?
    

infantri 3695 2011. február 1. 20:35   Válasz erre: 3694
Azt írja:kanyarról kanyarra nézet.
    

kanyar 3694 2011. február 1. 20:32  
Ez milyen? Tudtok róla valamit?
Becker Z100 Crocodile GPS
    

infantri 3693 2011. február 1. 20:30   Válasz erre: 3692
Vannak meglátások.Próbáljuk megvalósítani.

    

vaszabi 3692 2011. február 1. 20:28   Válasz erre: 3691
A tiéd az a két kerekû barangoló terepjáró
    

infantri 3691 2011. február 1. 20:26   Válasz erre: 3687
Arra nem fussa.

    

vaszabi 3690 2011. február 1. 20:21   Válasz erre: 3689
Jé a pü-re nyomva magamnak is üzenhetek..de jó :-)
    

vaszabi 3689 2011. február 1. 20:19   Válasz erre: 3688
magyarul Range=barangol Rover=terepjáró
    

kanyar 3688 2011. február 1. 20:16   Válasz erre: 3687
Az vajon mííí?
    

vaszabi 3687 2011. február 1. 20:12   Válasz erre: 3685
most Range aztán majd Range Rover
    

vaszabi 3686 2011. február 1. 20:10   Válasz erre: 3684
Igyekszem igyekszem én de nem megy az könnyen faluhelyen :-)
    

infantri 3685 2011. február 1. 20:09   Válasz erre: 3682
Még csak R.
    

kanyar 3684 2011. február 1. 20:09   Válasz erre: 3681
Azé mert nem edzel rendesen!
    

vaszabi 3683 2011. február 1. 20:09   Válasz erre: 3680
Most milyet raksz bele ..elõre 23"-as :-)
    

kanyar 3682 2011. február 1. 20:08   Válasz erre: 3680
XRV 750RR ? Nem? :-)
    

vaszabi 3681 2011. február 1. 20:08   Válasz erre: 3679
Furcsa a gép..túl könnyû és túl gyenge :-)
    

infantri 3680 2011. február 1. 20:07   Válasz erre: 3675
Bele az XRV 750 R-be.Azt elgurulok.
    

kanyar 3679 2011. február 1. 20:05   Válasz erre: 3678
Csak óvatosan, meg ne sérülj!
    

vaszabi 3678 2011. február 1. 20:03   Válasz erre: 3676
Hol ?Ki?
    

vaszabi 3677 2011. február 1. 20:02   Válasz erre: 3673
Jó mi..!Ismerõs..
    

kanyar 3676 2011. február 1. 20:02   Válasz erre: 3671
Pedálos domi?
    

kanyar 3675 2011. február 1. 20:02   Válasz erre: 3669
OK! De minek? úgy sem jó semmire. mindig el gurul. :-)
    

infantri 3674 2011. február 1. 20:01   Válasz erre: 3671
Az kizárt dolog mer azt nem tudom!
    

kanyar 3673 2011. február 1. 20:00   Válasz erre: 3668
Nekemis!
    

kanyar 3672 2011. február 1. 19:55   Válasz erre: 3665
elvileg felni méret és 3,5 e legszélesebb gumi mérete!!!
    

vaszabi 3671 2011. február 1. 19:53   Válasz erre: 3669
Malom! Nehezéknek? Sok az erõ?
    

vaszabi 3670 2011. február 1. 19:52   Válasz erre: 3667
Akkor az egerek játsszanak a szemeivel!!!!
    

infantri 3669 2011. február 1. 19:51  
Kanyar megrendeltem a kereket.
    

vaszabi 3668 2011. február 1. 19:50  
Ettõl mehetnéketek lesz!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=L2weXps2keQ&feature=related
    

infantri 3667 2011. február 1. 19:50   Válasz erre: 3664
Holló a hollónak nem.
    

vaszabi 3666 2011. február 1. 19:49   Válasz erre: 3663
:-DDDDDDDDDDDDd
    

stardognx650 3665 2011. február 1. 19:49  
rear steal rim
size:2,15"-17"
ezvan irva az adatlapján
    

vaszabi 3664 2011. február 1. 19:48   Válasz erre: 3662
A hollók vájják ki a szemét!!!
    

kanyar 3663 2011. február 1. 19:48   Válasz erre: 3660
Ott ezt óvatosan kell, mert sokan vannak és nem értik az emberi nyelvet!
    

infantri 3662 2011. február 1. 19:47   Válasz erre: 3652
A nyûvek kopasszák meg az ocsmány pofáját!!!
    

kanyar 3661 2011. február 1. 19:46   Válasz erre: 3658
Mekkora a felni? megmondom mi megy rá biztonsággal!
    

vaszabi 3660 2011. február 1. 19:46   Válasz erre: 3659
Hát akkor miért nem csaptátok el ezt a pacsirtát :-DDDDDDD
    

kanyar 3659 2011. február 1. 19:45   Válasz erre: 3655
Jártunk! Kazán szoros amit be kell pótolnod!
    

stardognx650 3658 2011. február 1. 19:44  
2,15"-17" az nem a felni?
    

stardognx650 3657 2011. február 1. 19:38  
amúgy cagiva tamanacoja van

    

stardognx650 3656 2011. február 1. 19:36  
sziasztok egy barátom motorjára kéne gumi 2.15"x17"
nem jó rá a 4,50-17-es?
    

vaszabi 3655 2011. február 1. 19:32   Válasz erre: 3653
te nem jártunk Caransebes környékén?
    

vaszabi 3654 2011. február 1. 19:30   Válasz erre: 3653
:-DDDDDDDD


    

kanyar 3653 2011. február 1. 19:28   Válasz erre: 3652
Hát ez csodás!
Majdnem leégett a gépem!!!
    

vaszabi 3652 2011. február 1. 18:55  
Infantry mit találtam neked :-DDDDDDDDDDDD
Figyelni a mozgást :-DDDDDDDD

http://www.youtube.com/watch?v=E2y4ovJFcfU&feature=related

    

vaszabi 3650 2011. február 1. 16:47   Válasz erre: 3648
Akkor már tudom mi ketyegett..nem is elestem hanem felrobbant az eleje :-)
    

vaszabi 3649 2011. február 1. 16:46  
Durva volt a terep :-)))
Bringával azért nem vágta szét az agyam az adrenalin :-)
Még a dombra se tudtam teljesen felmenni ..hiányzott egy két LE :-DDD
    

SZICSU 3648 2011. február 1. 16:42   Válasz erre: 3646
�Mi ez ennyi drót....Bomba?Netalántán atom?Te hozzáférsz...:-))))
    

vaszabi 3647 2011. február 1. 16:41  
Voltam ma 1 órát tekerni, találtam egy kis mély homokot(most kissé fagyott)Dinnyének Áprilisra.
    

vaszabi 3646 2011. február 1. 16:37  
Na még így néz ki a gép .
    

kanyar 3645 2011. február 1. 07:37   Válasz erre: 3644
Igyekezni fogok! :-)
    

Okta 3644 2011. január 31. 23:04  
Kanyar, Szicsu: válaszoltam nektek a sportmotor.hu-n.

A lényeg, hogy gyertek, és hozzatok magatokkal még egy Domist. Legalább. :-)))

(Infantri is jó lesz...) :-DDDDD
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők