| vaszabi | 3639 | 2011. január 31. 21:45 | Válasz erre: 3637 |
|
Hallod te tényleg feküdj le fáradt vagy :-DDDD
|
| vaszabi | 3636 | 2011. január 31. 21:45 | Válasz erre: 3634 |
|
Ja tényleg a kormány aha az volt a hibás mert vas volt :-DDDDDD
|
| vaszabi | 3632 | 2011. január 31. 21:43 | Válasz erre: 3630 |
|
Ma már nem ... alig várom már hogy jöjjön a kormány aztán ,kiprószáljam!!!!!
|
| vaszabi | 3631 | 2011. január 31. 21:42 | Válasz erre: 3629 |
|
See angolul látni átlátni stb... már van ötletem!!!
|
| vaszabi | 3625 | 2011. január 31. 21:39 | Válasz erre: 3624 |
|
Ez a legjobb ,tök király logót csinálnék belõle!
|
| kanyar | 3617 | 2011. január 31. 21:30 | Válasz erre: 3616 |
|
Aktívan gyenge! egy kiput gyártottam és vége lett a napnak! |
| vaszabi | 3609 | 2011. január 30. 23:26 | Válasz erre: 3608 |
|
Jó Éjt gyerekek búcsúzik Zamimaci mára..bújjatok ti is be gyorsan a ....na oda :-DDDDDDD
|
| kanyar | 3602 | 2011. január 30. 22:55 | Válasz erre: 3598 |
|
Hát ezalatt a maradék pár év alatt már így lesz! :-)
|
| zsola72 | 3599 | 2011. január 30. 22:53 | Válasz erre: 3590 |
|
Inkább a nõt tömöm , a kipu ráér ,én már megszoktam.Legfeljebb a SÜNdörög !
|
| vaszabi | 3596 | 2011. január 30. 22:52 | Válasz erre: 3592 |
|
Ja! ÁÁÁÁÁááááhhh de jó szûk vagy ...az a másik Lyuk te barom :-)
|
| vaszabi | 3593 | 2011. január 30. 22:50 | Válasz erre: 3590 |
|
Te mit ettél a mamánál teljesen fel vagy pörögve ..és olyan pihent agyú vagy mint én szoktam lenni....EZ TETSZIK :-DDDD
|
| zsola72 | 3592 | 2011. január 30. 22:49 | Válasz erre: 3587 |
|
Végül is ,ha eltévesztik az is lehet kormos.:-D
|
| zsola72 | 3588 | 2011. január 30. 22:46 | Válasz erre: 3582 |
|
Isten ments,nálam csak nõk jöhetnek szóba...nem majmolom a mai divatot !
|
| zsola72 | 3585 | 2011. január 30. 22:44 | Válasz erre: 3581 |
|
Egyenlõre vatta csak a fülbe kell! A temetõ mellett meg csak alapjáraton merek elmenni...nehogy felébresszek valakit. :-D
|
| kanyar | 3584 | 2011. január 30. 22:43 | Válasz erre: 3579 |
|
Ezzel azt állítod hogy marhaerös vagy? Akkor hord el magad dolgozni! Az olcsóbb mintha motorral mész! :-)
|
| vaszabi | 3581 | 2011. január 30. 22:40 | Válasz erre: 3578 |
|
Van Vatta a Tecsóba az nem jó..ha esel még az orrod is bedughatod vele :-D
|
| vaszabi | 3579 | 2011. január 30. 22:39 |
|
Ma bringáztam egy 10km-et..hát nem kíméltem magam..szerintem holnap fájni fog. Egy ME(Marha Erõ) volt a bringa az hány LE lehet :-D |
| squirrel | 3577 | 2011. január 30. 22:37 | Válasz erre: 3574 |
|
Mégpedig? :) Mármint megoldás. Ja, köszi a választ amúgy, majd hívlak akkor a héten szerintem, remélem aktuális lesz hamarosan (+10-15fok, v. fölötte...).
|
| kanyar | 3575 | 2011. január 30. 22:36 | Válasz erre: 3573 |
|
A munka nemesíti a lelket! Csak a nemesekkel tele a fax! :-) |
| kanyar | 3574 | 2011. január 30. 22:35 | Válasz erre: 3570 |
|
a kiput én írtam, de vizsgán és útközben is föleg nyugat felé, problémás lehet az E hiánya. De arra is van megoldás!
|
| kanyar | 3572 | 2011. január 30. 22:33 | Válasz erre: 3570 |
|
Hát persze szerviz müxik! adataim között ott a telefonszámom, 09-17 között megtudjuk beszélni a részleteket!
|
| kanyar | 3571 | 2011. január 30. 22:26 | Válasz erre: 3567 |
|
Nekem van egy ilyen tankom, 23l-es. túrázni teszem fel, mert 440km-ig biztos el megy. Nem a súlycsökkentés a lényege hanem a nagyobb hatótáv.
|
| squirrel | 3570 | 2011. január 30. 22:26 |
|
Sziasztok, megint itt, volt mit bepótolni, így 2 nap kihagyás után. :o Kanyar: Még a klub fórumán láttam, hogy páran vitték hozzád a Domit ilyen-olyan beállításra, szerelésre. Ez még mindig aktuális számodra? Ha igen, akkor lehet, hogy elvinném hozzád egy szelephézag állítás/karbi beállítás/általános átnézésre még a szezon elõtt, ha belefér az idõdbe. Jól emlékszem, hogy Csepelen vagy valamerre? Ha vállalod, akkor tudnál küldeni nekem (akár privátban) egy körülbelüli árat, hogy mennyi lenne? Elõre is köszi! Visszatérve a kipufogó mizériára... Én is a foltozásra gondoltam, szerintem azzal még menthetõ lenne a dob. Viszont valaki írta, hogy kb. 25e-ért lehet kapni E-jelzés nélküli dobot. Azzal a mûszaki vizsga gondolom nem túl nyerõ, de azért valaki tudna nekem mutatni egy linket, hogy milyeneket lehet kapni? Köszi! Üdv. Kristóf |
| kanyar | 3569 | 2011. január 30. 22:23 | Válasz erre: 3566 |
|
Úgy jó! Nem azért kell ellenõrizni 6000km-enként mert nem képes többet elmenni, hanem mert a tied nem széria!
|
| zsola72 | 3568 | 2011. január 30. 22:05 | Válasz erre: 3567 |
|
Kilóban mennyit jelentene fogalmam sincs, de az biztos ,hogy önmagában ennyi nem oldaná meg a súlyproblémádat . Arra viszont mindenképp jó, hogy terepen nem a szép gyári tankodat amortizálod.Én már elég szépen lelaktam a sajátomat...
|
| nx650r | 3567 | 2011. január 30. 21:44 |
|
Sziasztok!Mi a véleményetek a mûanyag tankról lehet ilyet találni és érdemes vele foglalkozni vajon súlyba mennyit számíthat?
|
| zsola72 | 3566 | 2011. január 30. 21:35 |
| vaszabi | 3564 | 2011. január 30. 21:01 | Válasz erre: 3563 |
|
Én is pont ezt akartam írni ,hogy azért mégiscsak :-)
|
| vaszabi | 3562 | 2011. január 30. 20:52 | Válasz erre: 3561 |
|
Nekem nagyon tetszik..minimalista de ..gyönyörû...persze ezt nem vinném sárba :-)
|
| vaszabi | 3556 | 2011. január 30. 19:27 | Válasz erre: 3551 |
|
Ennél a garázsba szebbet összedobok..de komolyan !!!!
|
| SZICSU | 3552 | 2011. január 30. 19:23 | Válasz erre: 3547 |
|
Gugléba beütöd,hogy pyrex 1200,és az elsõ egy chemico nevû cég rákatt,és görgetsz.Megtalálod;-)
|
| kanyar | 3547 | 2011. január 30. 19:13 | Válasz erre: 3542 |
|
Kerestem de csak masinákat találtam ezzel a névvel!
|
| SZICSU | 3544 | 2011. január 30. 19:04 | Válasz erre: 3543 |
|
76-ban készült a mester darab,a többi csak másolat!:-)
|