25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 3643 2011. január 31. 21:47   Válasz erre: 3640
Já komándánt!
    

vaszabi 3642 2011. január 31. 21:47   Válasz erre: 3641
Cakát ;-)
    

kanyar 3641 2011. január 31. 21:46   Válasz erre: 3639
Akkó cakát! :-)
    

vaszabi 3640 2011. január 31. 21:46   Válasz erre: 3638
Natürlhhh
    

vaszabi 3639 2011. január 31. 21:45   Válasz erre: 3637
Hallod te tényleg feküdj le fáradt vagy :-DDDD
    

kanyar 3638 2011. január 31. 21:45   Válasz erre: 3635
Já já
    

kanyar 3637 2011. január 31. 21:45  
Tenger Nagy: tengernagy
    

vaszabi 3636 2011. január 31. 21:45   Válasz erre: 3634
Ja tényleg a kormány aha az volt a hibás mert vas volt :-DDDDDD
    

vaszabi 3635 2011. január 31. 21:44   Válasz erre: 3633
Az Deutsche
    

kanyar 3634 2011. január 31. 21:44   Válasz erre: 3632
Jobban is fog menni! :-)
    

kanyar 3633 2011. január 31. 21:43   Válasz erre: 3631
De lehet nagy víz, tenger.
    

vaszabi 3632 2011. január 31. 21:43   Válasz erre: 3630
Ma már nem ... alig várom már hogy jöjjön a kormány aztán ,kiprószáljam!!!!!
    

vaszabi 3631 2011. január 31. 21:42   Válasz erre: 3629
See angolul látni átlátni stb... már van ötletem!!!
    

kanyar 3630 2011. január 31. 21:41  
Megyek dögleni, hínak! TE dolgozol?
    

kanyar 3629 2011. január 31. 21:40   Válasz erre: 3628
Na most ezt fogom álmodni! :-O
    

vaszabi 3628 2011. január 31. 21:40   Válasz erre: 3627
Nekem nem kell kétszer mondani!!!
    

kanyar 3627 2011. január 31. 21:39   Válasz erre: 3625
Hát rajta!!!!
    

kanyar 3626 2011. január 31. 21:39   Válasz erre: 3624
Ez eredeti!!!!
    

vaszabi 3625 2011. január 31. 21:39   Válasz erre: 3624
Ez a legjobb ,tök király logót csinálnék belõle!
    

vaszabi 3624 2011. január 31. 21:38   Válasz erre: 3622
SeeMayer
    

kanyar 3623 2011. január 31. 21:38   Válasz erre: 3622
Ez meg digos! :-)
    

vaszabi 3622 2011. január 31. 21:37   Válasz erre: 3621
Seevince:-)
    

kanyar 3621 2011. január 31. 21:35   Válasz erre: 3618
Seepuf
    

vaszabi 3620 2011. január 31. 21:35   Válasz erre: 3619
Á. olyan csehül hangzik :D
    

kanyar 3619 2011. január 31. 21:34   Válasz erre: 3618
Nem is rossz! :-)
    

vaszabi 3618 2011. január 31. 21:33   Válasz erre: 3617
az meg milyen Kanyarpovics !!!
    

kanyar 3617 2011. január 31. 21:30   Válasz erre: 3616
Aktívan gyenge!
egy kiput gyártottam és vége lett a napnak!
    

vaszabi 3616 2011. január 31. 21:13  
Mi a helyzet milyen napod volt?
    

vaszabi 3615 2011. január 31. 21:13  
Mi?

    

kanyar 3614 2011. január 31. 21:12   Válasz erre: 3613
Hol?
    

vaszabi 3613 2011. január 31. 21:02  
Nagyon off van itt kérem!
    

vaszabi 3612 2011. január 31. 16:15   Válasz erre: 3610
Én csak gázzal álmodom :-O
    

kanyar 3611 2011. január 31. 15:32   Válasz erre: 3610
Én is! 3 dugós féktuskóval!

    

SZICSU 3610 2011. január 31. 08:30  
Kanyar!Tudod mirõl álmodtam?Féknyeregrõl!
    

vaszabi 3609 2011. január 30. 23:26   Válasz erre: 3608
Jó Éjt gyerekek búcsúzik Zamimaci mára..bújjatok ti is be gyorsan a ....na oda :-DDDDDDD
    

zsola72 3608 2011. január 30. 23:08  
Na ,jó munkát Szabi! Cakát !
    

vaszabi 3607 2011. január 30. 22:59   Válasz erre: 3602
Azért sok ám még az a 40év ;-)
    

zsola72 3606 2011. január 30. 22:58  
Drum bun !
    

vaszabi 3605 2011. január 30. 22:58   Válasz erre: 3604
Jó cakát motordoki!
    

kanyar 3604 2011. január 30. 22:57  
Jó a cakát!
    

kanyar 3603 2011. január 30. 22:56   Válasz erre: 3601
:-D
    

kanyar 3602 2011. január 30. 22:55   Válasz erre: 3598
Hát ezalatt a maradék pár év alatt már így lesz! :-)
    

vaszabi 3601 2011. január 30. 22:53   Válasz erre: 3597
Tele táskával!
    

kanyar 3600 2011. január 30. 22:53   Válasz erre: 3596
át ha elba hátulról, kezdheted elölrõl! :-)
    

zsola72 3599 2011. január 30. 22:53   Válasz erre: 3590
Inkább a nõt tömöm , a kipu ráér ,én már megszoktam.Legfeljebb a SÜNdörög !
    

vaszabi 3598 2011. január 30. 22:53   Válasz erre: 3595
Még minig elcsábít mi!!
    

kanyar 3597 2011. január 30. 22:52   Válasz erre: 3594
Majdnem!
    

vaszabi 3596 2011. január 30. 22:52   Válasz erre: 3592
Ja! ÁÁÁÁÁááááhhh de jó szûk vagy ...az a másik Lyuk te barom :-)
    

kanyar 3595 2011. január 30. 22:51   Válasz erre: 3593
Na most megyek a ludni ba! Hi a mama! :-)
    

vaszabi 3594 2011. január 30. 22:50   Válasz erre: 3591
A kis kopasz fickót a monopoliból :-D
    

vaszabi 3593 2011. január 30. 22:50   Válasz erre: 3590
Te mit ettél a mamánál teljesen fel vagy pörögve ..és olyan pihent agyú vagy mint én szoktam lenni....EZ TETSZIK :-DDDD
    

zsola72 3592 2011. január 30. 22:49   Válasz erre: 3587
Végül is ,ha eltévesztik az is lehet kormos.:-D
    

kanyar 3591 2011. január 30. 22:49   Válasz erre: 3589
Minden nap!
    

kanyar 3590 2011. január 30. 22:48   Válasz erre: 3588
De a kiput nõvel tömöd?
    

vaszabi 3589 2011. január 30. 22:46   Válasz erre: 3587
Miért vársz valakit :-DDDD
    

zsola72 3588 2011. január 30. 22:46   Válasz erre: 3582
Isten ments,nálam csak nõk jöhetnek szóba...nem majmolom a mai divatot !
    

kanyar 3587 2011. január 30. 22:45   Válasz erre: 3585
Ha megjön, máshova is kell!:-)
    

vaszabi 3586 2011. január 30. 22:45   Válasz erre: 3584
De még mekkora :-D
    

zsola72 3585 2011. január 30. 22:44   Válasz erre: 3581
Egyenlõre vatta csak a fülbe kell! A temetõ mellett meg csak alapjáraton merek elmenni...nehogy felébresszek valakit. :-D
    

kanyar 3584 2011. január 30. 22:43   Válasz erre: 3579
Ezzel azt állítod hogy marhaerös vagy? Akkor hord el magad dolgozni! Az olcsóbb mintha motorral mész! :-)
    

squirrel 3583 2011. január 30. 22:43   Válasz erre: 3580
Oké! ;)
    

kanyar 3582 2011. január 30. 22:41   Válasz erre: 3578
Velem akarsz tömni? :-)
    

vaszabi 3581 2011. január 30. 22:40   Válasz erre: 3578
Van Vatta a Tecsóba az nem jó..ha esel még az orrod is bedughatod vele :-D
    

kanyar 3580 2011. január 30. 22:40   Válasz erre: 3577
Megbeszéljük!
    

vaszabi 3579 2011. január 30. 22:39  
Ma bringáztam egy 10km-et..hát nem kíméltem magam..szerintem holnap fájni fog.
Egy ME(Marha Erõ) volt a bringa az hány LE lehet :-D
    

zsola72 3578 2011. január 30. 22:38   Válasz erre: 3574
Lassan az enyémbe sem ártana egy kis gyapot.
    

squirrel 3577 2011. január 30. 22:37   Válasz erre: 3574
Mégpedig? :) Mármint megoldás. Ja, köszi a választ amúgy, majd hívlak akkor a héten szerintem, remélem aktuális lesz hamarosan (+10-15fok, v. fölötte...).
    

vaszabi 3576 2011. január 30. 22:37   Válasz erre: 3575
:-DDDD
    

kanyar 3575 2011. január 30. 22:36   Válasz erre: 3573
A munka nemesíti a lelket!
Csak a nemesekkel tele a fax! :-)
    

kanyar 3574 2011. január 30. 22:35   Válasz erre: 3570
a kiput én írtam, de vizsgán és útközben is föleg nyugat felé, problémás lehet az E hiánya. De arra is van megoldás!
    

vaszabi 3573 2011. január 30. 22:34  
Malenykíj robot :-)
    

kanyar 3572 2011. január 30. 22:33   Válasz erre: 3570
Hát persze szerviz müxik! adataim között ott a telefonszámom, 09-17 között megtudjuk beszélni a részleteket!
    

kanyar 3571 2011. január 30. 22:26   Válasz erre: 3567
Nekem van egy ilyen tankom, 23l-es. túrázni teszem fel, mert 440km-ig biztos el megy. Nem a súlycsökkentés a lényege hanem a nagyobb hatótáv.
    

squirrel 3570 2011. január 30. 22:26  
Sziasztok, megint itt, volt mit bepótolni, így 2 nap kihagyás után. :o
Kanyar: Még a klub fórumán láttam, hogy páran vitték hozzád a Domit ilyen-olyan beállításra, szerelésre. Ez még mindig aktuális számodra? Ha igen, akkor lehet, hogy elvinném hozzád egy szelephézag állítás/karbi beállítás/általános átnézésre még a szezon elõtt, ha belefér az idõdbe. Jól emlékszem, hogy Csepelen vagy valamerre? Ha vállalod, akkor tudnál küldeni nekem (akár privátban) egy körülbelüli árat, hogy mennyi lenne? Elõre is köszi!
Visszatérve a kipufogó mizériára... Én is a foltozásra gondoltam, szerintem azzal még menthetõ lenne a dob. Viszont valaki írta, hogy kb. 25e-ért lehet kapni E-jelzés nélküli dobot. Azzal a mûszaki vizsga gondolom nem túl nyerõ, de azért valaki tudna nekem mutatni egy linket, hogy milyeneket lehet kapni?
Köszi!
Üdv. Kristóf
    

kanyar 3569 2011. január 30. 22:23   Válasz erre: 3566
Úgy jó! Nem azért kell ellenõrizni 6000km-enként mert nem képes többet elmenni, hanem mert a tied nem széria!
    

zsola72 3568 2011. január 30. 22:05   Válasz erre: 3567
Kilóban mennyit jelentene fogalmam sincs, de az biztos ,hogy önmagában ennyi nem oldaná meg a súlyproblémádat . Arra viszont mindenképp jó, hogy terepen nem a szép gyári tankodat amortizálod.Én már elég szépen lelaktam a sajátomat...
    

nx650r 3567 2011. január 30. 21:44  
Sziasztok!Mi a véleményetek a mûanyag tankról lehet ilyet találni és érdemes vele foglalkozni vajon súlyba mennyit számíthat?
    

zsola72 3566 2011. január 30. 21:35  
Szia Kanyar!
Gondoltam kicsit átnézem a vasat.Nézem a szelephézagot, a 0.10-es mûködik a 0.15-ös már nem, ha jól emlékszem ez így jó(amennyiben 0.12-re állítjátok,javíts ki ha tévedek).Viszont ami szép az egészben, hogy ti ellenõriztétek 1000 km-nél és azóta majd 9000 km-t mentem vele, állítás nélkül.
    

vaszabi 3565 2011. január 30. 21:03  
Na lépek melóba !!!
    

vaszabi 3564 2011. január 30. 21:01   Válasz erre: 3563
Én is pont ezt akartam írni ,hogy azért mégiscsak :-)
    

SZICSU 3563 2011. január 30. 20:56   Válasz erre: 3562
Deee eztet is!Némámeg milyen guma van rajta!
    

vaszabi 3562 2011. január 30. 20:52   Válasz erre: 3561
Nekem nagyon tetszik..minimalista de ..gyönyörû...persze ezt nem vinném sárba :-)
    

SZICSU 3561 2011. január 30. 20:48  
Pont van egy ilyen hátsókerekem!Csinálunk egyet?:-)
    

SZICSU 3560 2011. január 30. 20:46   Válasz erre: 3558
Ezen tényleg csak a muszáj dolgok vannak!
    

vaszabi 3559 2011. január 30. 20:45  
.
    

vaszabi 3558 2011. január 30. 20:43  
Ez nagyon vagány :-O
    

vaszabi 3557 2011. január 30. 19:31   Válasz erre: 3551
Nyugalom a hosszú élet ritka :-)
    

vaszabi 3556 2011. január 30. 19:27   Válasz erre: 3551
Ennél a garázsba szebbet összedobok..de komolyan !!!!
    

infantri 3555 2011. január 30. 19:25   Válasz erre: 3551
Nem lett nagy siker.
    

SZICSU 3554 2011. január 30. 19:24   Válasz erre: 3551
Kétté....
    

kanyar 3553 2011. január 30. 19:24   Válasz erre: 3549
Még nálam készült! vagy mi? :-)
    

SZICSU 3552 2011. január 30. 19:23   Válasz erre: 3547
Gugléba beütöd,hogy pyrex 1200,és az elsõ egy chemico nevû cég rákatt,és görgetsz.Megtalálod;-)
    

kanyar 3551 2011. január 30. 19:23  
ez is ritka
    

vaszabi 3550 2011. január 30. 19:22   Válasz erre: 3549
Ja ,letört a vége :-)
    

SZICSU 3549 2011. január 30. 19:20   Válasz erre: 3545
Neeem!Az öntõforma kopott meg!
    

vaszabi 3548 2011. január 30. 19:16   Válasz erre: 3546
Mint mindegyikõnk ;-)
    

kanyar 3547 2011. január 30. 19:13   Válasz erre: 3542
Kerestem de csak masinákat találtam ezzel a névvel!
    

kanyar 3546 2011. január 30. 19:12   Válasz erre: 3541
a 600tt mint a fehér holló!
    

vaszabi 3545 2011. január 30. 19:06   Válasz erre: 3544
De az túl rövid lett :-DDDDDD
    

SZICSU 3544 2011. január 30. 19:04   Válasz erre: 3543
76-ban készült a mester darab,a többi csak másolat!:-)
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők