25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 3543 2011. január 30. 19:03   Válasz erre: 3540
78-as az szuper évjárat..akkor sok remekmû készült !!!!!!
    

SZICSU 3542 2011. január 30. 18:53  
Kanyar!Megnézted a cuccot amit mondtam?Szerinted jó lehet?
    

zsola72 3541 2011. január 30. 18:41   Válasz erre: 3438
Szép a vas!
http://motoralbum.hu/292.htm
    

kanyar 3540 2011. január 30. 18:06  
1978-ból automata 2 sebességes!

    

vaszabi 3539 2011. január 30. 16:03   Válasz erre: 3536
Akkor a lényeg megúszta ...HÚúúú!
    

vaszabi 3538 2011. január 30. 16:02   Válasz erre: 3533
Csodálkoztam volna :-O
    

SZICSU 3537 2011. január 30. 14:58   Válasz erre: 3536
Éppen csak?:-)
    

pmakovi 3536 2011. január 30. 14:40   Válasz erre: 3496
Mi meg Oroszlányban azt hittük, hogy detonált a Paksi Erõmû. Talán a Szabi tekert el megint valamit. Csak a Híradóból tudtuk meg, hogy szerencsére nem így volt. Az jóval nagyobb szívás lett volna.
Ja nálunk minden összedõlt, csak a motortároló maradt éppen...
Üdv: Peti
    

SZICSU 3535 2011. január 30. 13:23  
Mi mást!
    

kanyar 3534 2011. január 30. 12:59   Válasz erre: 3532
Jagermeister-t!!!!!!!!!!!!!
    

kanyar 3533 2011. január 30. 12:57   Válasz erre: 3531
Jó étvágyat!
Mi is oda megyünk! Nem a tiedhez! :-)
    

vaszabi 3532 2011. január 30. 12:56   Válasz erre: 3530
ÓÓÓóó köszi mit iszol :-D
    

vaszabi 3531 2011. január 30. 12:56   Válasz erre: 3530
Na most biriglire pattanok és irány a család után ebédelni a drága mamához :-)

    

kanyar 3530 2011. január 30. 12:52   Válasz erre: 3529
Nem vagy Te balfék! Egyszerûen csak gyakorló!
    

vaszabi 3529 2011. január 30. 12:49   Válasz erre: 3528
A fenébe akkor mégis csak balfék vagyok :-D
    

kanyar 3528 2011. január 30. 12:46   Válasz erre: 3527
Nem nem!!:-)
    

vaszabi 3527 2011. január 30. 12:42   Válasz erre: 3526
Ez biztos ,hogy nem hétfõ este volt_?...Mert akkor rá tudnám fogni a perecemet ... :-)
    

SZICSU 3526 2011. január 30. 08:22   Válasz erre: 3478
Engem hátba vert a földmozgás!Pont neki voltam dõlve a falnak,erre kétszer úgy meglapogatta a hátam,hogy csuda!
    

vaszabi 3525 2011. január 30. 06:59  
Na jó éjt..nekem :-) A többieknek meg ÉÉÉBBBbbRRRrEEESZTÕÕÕÕ!!

Kis reggeli zene(És hangolódás a Mecsek-túrára) ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=6zhEz5Wx04Y
    

vaszabi 3524 2011. január 29. 23:39   Válasz erre: 3523
Na helló, mennem kell azért akad itt dolog is.
    

infantri 3523 2011. január 29. 23:34   Válasz erre: 3522
Ja erõs a gép.
    

vaszabi 3522 2011. január 29. 23:28   Válasz erre: 3521
Csak finoman ..tudod a lóerõk!!!
    

infantri 3521 2011. január 29. 23:26   Válasz erre: 3520
Reggel mikor jövök lehet jókat csúszkálni.
    

vaszabi 3520 2011. január 29. 23:23   Válasz erre: 3519
Erre nem is gondoltam.."szerencsére" nálam az esés inkább terepfüggõ!!!
    

infantri 3519 2011. január 29. 23:21   Válasz erre: 3518
Aszfalton is oda lehet vágni.
    

vaszabi 3518 2011. január 29. 23:19   Válasz erre: 3517
Legalább nem kell kormányt cserélned...
    

infantri 3517 2011. január 29. 23:16   Válasz erre: 3515
Én nem tudok terepen jönni.
    

vaszabi 3516 2011. január 29. 23:15  
Jövõ héten már én is :-)
    

vaszabi 3515 2011. január 29. 23:15   Válasz erre: 3514
ÓÓÓÓóóóóó!
    

infantri 3514 2011. január 29. 23:12   Válasz erre: 3513
Csakis.
    

vaszabi 3513 2011. január 29. 23:04   Válasz erre: 3512
De te legalább motorral mi?
    

infantri 3512 2011. január 29. 23:00   Válasz erre: 3511
Én is.
Elvtárs az élet nem habostorta.
    

vaszabi 3511 2011. január 29. 22:55   Válasz erre: 3510
Hát Te is !
    

infantri 3510 2011. január 29. 22:54   Válasz erre: 3509
Most fizetnek.
    

vaszabi 3509 2011. január 29. 22:42   Válasz erre: 3508
Menj ám te is alukálni nyugodtan ..téged nem fizetnek a virrasztásért :-)
    

infantri 3508 2011. január 29. 22:40   Válasz erre: 3507
Lehet.

    

vaszabi 3507 2011. január 29. 22:38   Válasz erre: 3503
Szerintem lehet kedvesebben hívta valaki !
    

vaszabi 3506 2011. január 29. 22:36   Válasz erre: 3502
Ezért omlott össze a kommunizmus elvtársak :-DDDd
    

vaszabi 3505 2011. január 29. 22:35   Válasz erre: 3501
Mozgat mint motor a HCC-Hón :-)
    

vaszabi 3504 2011. január 29. 22:35   Válasz erre: 3500
Ja biztos az óceáni kéreglemez találkozott a szárazföldi Európean kéreggel ..ami a forró magma hatására annyi budingot termelt ..amitõl a nagy nyomás keletkezett a gránit kõzetekben és azok atommagjainak rezgéseinek felerõsödéseként alakult ki a rengés :-DDD
    

infantri 3503 2011. január 29. 22:35   Válasz erre: 3502
Most elmész?
    

kanyar 3502 2011. január 29. 22:33  
Na cakát!
    

kanyar 3501 2011. január 29. 22:32   Válasz erre: 3499
Hát sokan megijedtek, mert ez már mozgat rendesen!
    

infantri 3500 2011. január 29. 22:31   Válasz erre: 3499
Ne.Valami nagyon okos elmondta mi történt.
    

vaszabi 3499 2011. január 29. 22:30   Válasz erre: 3498
És rángatták a kamerát?
    

infantri 3498 2011. január 29. 22:29  
Néztem a tv-be.
    

vaszabi 3497 2011. január 29. 22:29   Válasz erre: 3494
Majd szedünk medvehagymát ;-)
    

vaszabi 3496 2011. január 29. 22:27   Válasz erre: 3489
Makovi Peti barátunk lehet ,hogy beröffentette a Domit és ettöl van az egész felhajtás!
    

kanyar 3495 2011. január 29. 22:26   Válasz erre: 3493
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    

kanyar 3494 2011. január 29. 22:25   Válasz erre: 3492
Na igen :-(
    

vaszabi 3493 2011. január 29. 22:25   Válasz erre: 3490
Kérem vigyázzanak az ajtók záródnak...Gyergyó következik ...ez jó lesz!!!!
    

vaszabi 3492 2011. január 29. 22:23   Válasz erre: 3487
A reform nálunk Magyaroknál valahogy mindig Párban jár a megszorítás nevû pajtásával.. a megszorítás konyhát ismerem lurkó koromból..akkor inkább a HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚSSS :-)
    

kanyar 3491 2011. január 29. 22:22   Válasz erre: 3490
Mondjad merre!
    

infantri 3490 2011. január 29. 22:21   Válasz erre: 3484
Állitsátok meg a világot ki akarok szálni!
    

kanyar 3489 2011. január 29. 22:21  
!http://www.idokep.hu/hirek/foldrenges
    

vaszabi 3488 2011. január 29. 22:21   Válasz erre: 3485
Mit? Mit? Lemaradtam valamirõl!!!
    

infantri 3487 2011. január 29. 22:21   Válasz erre: 3483
Reform konyha.
    

vaszabi 3486 2011. január 29. 22:20   Válasz erre: 3483
Na ne.. a pofám leszakad..tudod az a nagy :-)
    

kanyar 3485 2011. január 29. 22:20   Válasz erre: 3481
Akkó nem hallottad?
    

vaszabi 3484 2011. január 29. 22:19   Válasz erre: 3478
Bár azt mondják az okosok hogy folyamatosan forog.. de nem érzem csak ha iszom :-D
    

kanyar 3483 2011. január 29. 22:19   Válasz erre: 3480
Ügy biza!
    

kanyar 3482 2011. január 29. 22:18   Válasz erre: 3475
Majd nem! Cserélj szemcsit!
    

vaszabi 3481 2011. január 29. 22:18   Válasz erre: 3478
Nem! Miért leesett az állad :-)
    

infantri 3480 2011. január 29. 22:17   Válasz erre: 3473
Valami vega?
    

vaszabi 3479 2011. január 29. 22:17   Válasz erre: 3476
:-DDDDD felfedte magát :-DDDDD
    

kanyar 3478 2011. január 29. 22:17   Válasz erre: 3474
Ismerem ezt az érzést!
Nálatok nem mozgott a föld?
    

infantri 3477 2011. január 29. 22:17   Válasz erre: 3474
Néha jó csak úgy sodródni irányithatatlanúl.
    

vaszabi 3476 2011. január 29. 22:17  
a lövész is itt van valahol az álcaháló takarásában .-)
    

vaszabi 3475 2011. január 29. 22:15   Válasz erre: 3473
Várjunk csak...valami húsos az biztos ..valami lé is van valami pörkölt féle ?
    

vaszabi 3474 2011. január 29. 22:14  
Tsztára kész vagyok már, hogy még nincs kormányom ,irányíthatatlannak érzem magamm :-)..De a hét végére ..azaz jövö hét, összerakom a vasat!!!!
    

kanyar 3473 2011. január 29. 22:13   Válasz erre: 3472
Na! akkor láttad mit fõztem!
    

vaszabi 3472 2011. január 29. 22:11  
Halihó Kanyar látlak :-)
    

vaszabi 3471 2011. január 29. 21:43   Válasz erre: 3470
Na megyek a másik helyemre, mert itt már végeztem!
Folyt köv 20perc múlva ne aludjatok..tartsatok ki elvtársak ..az akció neve holdfény cset :-DDDDDD
    

kanyar 3470 2011. január 29. 21:41   Válasz erre: 3468
ÓÓÓÓ Elvtárs beszélj még!!!
    

kanyar 3469 2011. január 29. 21:39   Válasz erre: 3464
Szomszéd! Az a csalitos?... Elvtársak takarás!
Neked is a piros fény?
    

vaszabi 3468 2011. január 29. 21:37  
Azt hiszem kijelenthetem hogy azért váltunk ilyen szép és mûvelten sokoldalú emberekké..mert egy azon klasszikusokon nevelkedtünk..és mintegy ezt szívtuk magunkba , a Kárpátmedence olykor poros ,de nemzeti öntudattal átitatott levegõjével
    

vaszabi 3467 2011. január 29. 21:33   Válasz erre: 3466
Egy kis negrót szomszédasszony...ha nem hát nem
    

infantri 3466 2011. január 29. 21:32   Válasz erre: 3464
Nugalom elvtársak áttéltünk már nehezebb fordulatokat is!Addig élünk míg meg nem halunk.
    

vaszabi 3465 2011. január 29. 21:32   Válasz erre: 3462
Én is prószálok...GYEREKEK(kösz kanyar most nem kell a pia) már annyi motoros program van az év elején hogy hûha..sokat kell gyûjtögetni ha ez így folytatódik :-)
    

vaszabi 3464 2011. január 29. 21:29  
Eltünök és élet van "balhé az van ..csempe a falról le az van... kaja az nincs" :-) Na mibõl van
    

infantri 3463 2011. január 29. 21:22   Válasz erre: 3462
Május még messze van,meglássuk.
    

kanyar 3462 2011. január 29. 21:20   Válasz erre: 3461
Proszálok elmenni! :-)
    

SZICSU 3461 2011. január 29. 21:12   Válasz erre: 3459
Érdekes lehet....
    

kanyar 3460 2011. január 29. 21:10   Válasz erre: 3459
Meg kéne nézni. Összeszedjük a semmire nem jó mocinkat azt gyí! :-))
    

infantri 3459 2011. január 29. 21:01   Válasz erre: 3458
Ami enduró és újj rebesgetnek valami 800-as ktm-et.
Más:
http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/enduro/?dr=47159
    

kanyar 3458 2011. január 29. 20:54   Válasz erre: 3456
Inkább Trasalp 700/1000
    

kanyar 3457 2011. január 29. 20:53  
Multkor beszéltünk végsebességrõl.Ez 500ccm 44ló 108mp/ó a vége. XBR500
    

infantri 3456 2011. január 29. 20:51   Válasz erre: 3454
Kár volt ráirni,hogy africa twin.
    

kanyar 3455 2011. január 29. 20:46  
Ez is érdekes
    

kanyar 3454 2011. január 29. 20:43  
Hm
    

vaszabi 3453 2011. január 29. 20:42  
Na indulok viszem a családot a koripályára ..én meg megyek melóba..22:00-kor Gépnél leszek ha lesz valami bagoly:-)
    

kanyar 3452 2011. január 29. 20:41   Válasz erre: 3447
Külön olajtartálya van az ülés alatt!
    

vaszabi 3451 2011. január 29. 20:41  
Ja Ollrájt
    

kanyar 3450 2011. január 29. 20:40   Válasz erre: 3446
Úgy van pontosan hogy GB600TT
    

vaszabi 3449 2011. január 29. 20:40  
Es se rossz :-)
    

kanyar 3448 2011. január 29. 20:39   Válasz erre: 3444
Köszi! Mit iszol? :-)
    

SZICSU 3447 2011. január 29. 20:38   Válasz erre: 3438
Ebben nem a vázban van az olaj?
    

vaszabi 3446 2011. január 29. 20:36   Válasz erre: 3444
tt600? Az van hondába is?
    

SZICSU 3445 2011. január 29. 20:36  
Mi van?
    

vaszabi 3444 2011. január 29. 20:35   Válasz erre: 3442
majd ha megöregszel :-)
mi ez?
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők