| vaszabi | 3543 | 2011. január 30. 19:03 | Válasz erre: 3540 |
|
78-as az szuper évjárat..akkor sok remekmû készült !!!!!!
|
| pmakovi | 3536 | 2011. január 30. 14:40 | Válasz erre: 3496 |
|
Mi meg Oroszlányban azt hittük, hogy detonált a Paksi Erõmû. Talán a Szabi tekert el megint valamit. Csak a Híradóból tudtuk meg, hogy szerencsére nem így volt. Az jóval nagyobb szívás lett volna. Ja nálunk minden összedõlt, csak a motortároló maradt éppen... Üdv: Peti |
| kanyar | 3533 | 2011. január 30. 12:57 | Válasz erre: 3531 |
|
Jó étvágyat! Mi is oda megyünk! Nem a tiedhez! :-) |
| vaszabi | 3531 | 2011. január 30. 12:56 | Válasz erre: 3530 |
|
Na most biriglire pattanok és irány a család után ebédelni a drága mamához :-) |
| vaszabi | 3527 | 2011. január 30. 12:42 | Válasz erre: 3526 |
|
Ez biztos ,hogy nem hétfõ este volt_?...Mert akkor rá tudnám fogni a perecemet ... :-)
|
| SZICSU | 3526 | 2011. január 30. 08:22 | Válasz erre: 3478 |
|
Engem hátba vert a földmozgás!Pont neki voltam dõlve a falnak,erre kétszer úgy meglapogatta a hátam,hogy csuda!
|
| vaszabi | 3525 | 2011. január 30. 06:59 |
|
Na jó éjt..nekem :-) A többieknek meg ÉÉÉBBBbbRRRrEEESZTÕÕÕÕ!! Kis reggeli zene(És hangolódás a Mecsek-túrára) ;-) http://www.youtube.com/watch?v=6zhEz5Wx04Y |
| vaszabi | 3524 | 2011. január 29. 23:39 | Válasz erre: 3523 |
|
Na helló, mennem kell azért akad itt dolog is.
|
| vaszabi | 3520 | 2011. január 29. 23:23 | Válasz erre: 3519 |
|
Erre nem is gondoltam.."szerencsére" nálam az esés inkább terepfüggõ!!!
|
| vaszabi | 3509 | 2011. január 29. 22:42 | Válasz erre: 3508 |
|
Menj ám te is alukálni nyugodtan ..téged nem fizetnek a virrasztásért :-)
|
| vaszabi | 3506 | 2011. január 29. 22:36 | Válasz erre: 3502 |
|
Ezért omlott össze a kommunizmus elvtársak :-DDDd
|
| vaszabi | 3504 | 2011. január 29. 22:35 | Válasz erre: 3500 |
|
Ja biztos az óceáni kéreglemez találkozott a szárazföldi Európean kéreggel ..ami a forró magma hatására annyi budingot termelt ..amitõl a nagy nyomás keletkezett a gránit kõzetekben és azok atommagjainak rezgéseinek felerõsödéseként alakult ki a rengés :-DDD
|
| kanyar | 3501 | 2011. január 29. 22:32 | Válasz erre: 3499 |
|
Hát sokan megijedtek, mert ez már mozgat rendesen!
|
| vaszabi | 3496 | 2011. január 29. 22:27 | Válasz erre: 3489 |
|
Makovi Peti barátunk lehet ,hogy beröffentette a Domit és ettöl van az egész felhajtás!
|
| kanyar | 3495 | 2011. január 29. 22:26 | Válasz erre: 3493 |
|
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 3493 | 2011. január 29. 22:25 | Válasz erre: 3490 |
|
Kérem vigyázzanak az ajtók záródnak...Gyergyó következik ...ez jó lesz!!!!
|
| vaszabi | 3492 | 2011. január 29. 22:23 | Válasz erre: 3487 |
|
A reform nálunk Magyaroknál valahogy mindig Párban jár a megszorítás nevû pajtásával.. a megszorítás konyhát ismerem lurkó koromból..akkor inkább a HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚSSS :-)
|
| vaszabi | 3484 | 2011. január 29. 22:19 | Válasz erre: 3478 |
|
Bár azt mondják az okosok hogy folyamatosan forog.. de nem érzem csak ha iszom :-D
|
| kanyar | 3478 | 2011. január 29. 22:17 | Válasz erre: 3474 |
|
Ismerem ezt az érzést! Nálatok nem mozgott a föld? |
| vaszabi | 3475 | 2011. január 29. 22:15 | Válasz erre: 3473 |
|
Várjunk csak...valami húsos az biztos ..valami lé is van valami pörkölt féle ?
|
| vaszabi | 3474 | 2011. január 29. 22:14 |
|
Tsztára kész vagyok már, hogy még nincs kormányom ,irányíthatatlannak érzem magamm :-)..De a hét végére ..azaz jövö hét, összerakom a vasat!!!!
|
| vaszabi | 3471 | 2011. január 29. 21:43 | Válasz erre: 3470 |
|
Na megyek a másik helyemre, mert itt már végeztem! Folyt köv 20perc múlva ne aludjatok..tartsatok ki elvtársak ..az akció neve holdfény cset :-DDDDDD |
| kanyar | 3469 | 2011. január 29. 21:39 | Válasz erre: 3464 |
|
Szomszéd! Az a csalitos?... Elvtársak takarás! Neked is a piros fény? |
| vaszabi | 3468 | 2011. január 29. 21:37 |
|
Azt hiszem kijelenthetem hogy azért váltunk ilyen szép és mûvelten sokoldalú emberekké..mert egy azon klasszikusokon nevelkedtünk..és mintegy ezt szívtuk magunkba , a Kárpátmedence olykor poros ,de nemzeti öntudattal átitatott levegõjével
|
| vaszabi | 3467 | 2011. január 29. 21:33 | Válasz erre: 3466 |
|
Egy kis negrót szomszédasszony...ha nem hát nem
|
| infantri | 3466 | 2011. január 29. 21:32 | Válasz erre: 3464 |
|
Nugalom elvtársak áttéltünk már nehezebb fordulatokat is!Addig élünk míg meg nem halunk.
|
| vaszabi | 3465 | 2011. január 29. 21:32 | Válasz erre: 3462 |
|
Én is prószálok...GYEREKEK(kösz kanyar most nem kell a pia) már annyi motoros program van az év elején hogy hûha..sokat kell gyûjtögetni ha ez így folytatódik :-)
|
| vaszabi | 3464 | 2011. január 29. 21:29 |
|
Eltünök és élet van "balhé az van ..csempe a falról le az van... kaja az nincs" :-) Na mibõl van
|
| kanyar | 3460 | 2011. január 29. 21:10 | Válasz erre: 3459 |
|
Meg kéne nézni. Összeszedjük a semmire nem jó mocinkat azt gyí! :-))
|
| infantri | 3459 | 2011. január 29. 21:01 | Válasz erre: 3458 |
|
Ami enduró és újj rebesgetnek valami 800-as ktm-et. Más: http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/enduro/?dr=47159 |
| kanyar | 3457 | 2011. január 29. 20:53 |
|
Multkor beszéltünk végsebességrõl.Ez 500ccm 44ló 108mp/ó a vége. XBR500
|
| vaszabi | 3453 | 2011. január 29. 20:42 |
|
Na indulok viszem a családot a koripályára ..én meg megyek melóba..22:00-kor Gépnél leszek ha lesz valami bagoly:-)
|