| vaszabi | 2740 | 2011. január 15. 18:52 |
|
Húsz perc és jövök..megyek a királylányért a szülinapi zsúrra :-)
|
| vaszabi | 2739 | 2011. január 15. 18:49 | Válasz erre: 2737 |
|
Mint pl. a húszezresen a sorozatszám..mi! Azt már én is nehezen olvasom el..na nem a szemem miatt..hanem mert olyan kevés ideig van nálam hogy nincs rá idõ :-)
|
| vaszabi | 2728 | 2011. január 15. 17:58 | Válasz erre: 2727 |
|
Ajaj...nem érteni köbüki kapcs ford..kapcs ford :-)
|
| vaszabi | 2725 | 2011. január 15. 17:52 | Válasz erre: 2723 |
|
Lehet már kapni ám krossz szemüvegben dioptriásat is :-)
|
| infantri | 2724 | 2011. január 15. 17:52 | Válasz erre: 2722 |
|
Kb 1/4 9-re értünk ki.Már csak egy ktm és egy yamaha volt.
|
| vaszabi | 2710 | 2011. január 14. 21:41 |
|
Na megyek festek...és milyen jól festek..de tényleg most néztem magam a tükörben :-DDDDD
|
| infantri | 2706 | 2011. január 14. 21:39 | Válasz erre: 2699 |
|
A fehér fröccs az Isten a vörös bor a vér a pálinka ad erõt és reményt! http://www.youtube.com/watch?v=1FA7dLMm764 |
| vaszabi | 2702 | 2011. január 14. 21:37 | Válasz erre: 2700 |
|
Ez is ammónia nélküli,meg áfonya és argánolaj :-)
|
| kanyar | 2700 | 2011. január 14. 21:35 | Válasz erre: 2697 |
|
Nem, casting a menõ,tartós színezõ, amónia nélkül!
|
| vaszabi | 2695 | 2011. január 14. 21:27 | Válasz erre: 2692 |
|
Jó az ilyenre tényleg nem illik a kutya kifejezés ..mert a kutya térdmagasságnál kezdõdik!!!
|
| vaszabi | 2693 | 2011. január 14. 21:23 | Válasz erre: 2690 |
|
Az alsó az nem palotapincsi...meg alatta is van egy kutya egy figura :-D
|
| vaszabi | 2681 | 2011. január 14. 21:06 | Válasz erre: 2679 |
|
Ja a ragázás után remeg a lába..értem ..mért közvetlen motorozás elõtt szokta? :-D
|
| vaszabi | 2680 | 2011. január 14. 21:04 | Válasz erre: 2678 |
|
Na de azért mégis..még ha Székely dialektus lenne az OK...de ez bizony Roma :-)
|
| kanyar | 2678 | 2011. január 14. 20:58 | Válasz erre: 2677 |
|
Amióta próbálta másra is rá akarja erõltetni! :-) Bisssztos valami vitttszes dolog! :-D |
| vaszabi | 2677 | 2011. január 14. 20:56 | Válasz erre: 2675 |
|
Nem is tudtam hogy beszélsz idegennyelvet...na azért jobbat is tanulhattál volna :-D
|
| vaszabi | 2676 | 2011. január 14. 20:53 | Válasz erre: 2674 |
|
Így pont jó lesz!Legalább nem megy Sziszi hercegnõ szemébe a hó :-)
|
| vaszabi | 2670 | 2011. január 14. 20:11 | Válasz erre: 2669 |
|
Tudod jó tett helyébe jót várj..az elefánt sosem felejt ;-)
|
| vaszabi | 2669 | 2011. január 14. 20:10 | Válasz erre: 2668 |
|
Csak azt ,hogy a folyékony lé nem lesz akadálya hogy ott legyetek ;-)
|
| infantri | 2660 | 2011. január 14. 18:05 | Válasz erre: 2659 |
|
Holnap. http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4015&session_id=SESSION_ID/hs6767 |
| vaszabi | 2658 | 2011. január 14. 17:58 |
|
Ma megkaptam a Hóbagoly-partis matricát király lett..na nem csak azért mert én rajzoltam :-)
|
| infantri | 2657 | 2011. január 14. 17:56 | Válasz erre: 2656 |
|
Gyere fel a bamakó startra azt utána kis dagonya.
|
| vaszabi | 2656 | 2011. január 14. 17:53 | Válasz erre: 2655 |
|
Az lesz a vége. Szerpentinezek kicsit Orfû felé!
|
| vaszabi | 2654 | 2011. január 14. 17:46 | Válasz erre: 2653 |
|
Tényleg! Újra el kell érnem a tudathasadás állapotát..na de olyan részegen meg nem tudok motorra ülni :-)
|
| vaszabi | 2652 | 2011. január 14. 17:31 | Válasz erre: 2651 |
|
Az jó.. mert hívtam motorozni egy ismerõst, és azt mondta nem jön mert nézi a VV-t online :-) Te nincs a mûhelyben valami jól fizetõ állás.. mert itt nincs egy épkézláb endúrós :-(
|
| kanyar | 2649 | 2011. január 14. 16:45 | Válasz erre: 2646 |
|
Ja nem a horkolással! Én vagyok a kávéfelelõs! :-)
|
| kanyar | 2648 | 2011. január 14. 16:42 | Válasz erre: 2647 |
|
Köszönöm!!!! Legalább te már tudod hogy soha nem gányolok, csak olcsobban a tuti frankót, hogy a megmaradt lét el tudják motorozni! Csak a butákat és sznobokat nem lehet meg gyõzni, azok meg költsenek feleslegesen! :-)))))) |
| vaszabi | 2647 | 2011. január 14. 16:36 |
|
Apropó láttad a AT-GS-LCnyóc fóumon a #6250-es hozzászólást...szerintem hagyd magad..én szívesen hordozom majd a szent jobbod..meg balod is ..a Zaci-ig :-D
|
| kanyar | 2645 | 2011. január 14. 13:54 | Válasz erre: 2644 |
|
Az asszony felébreszt!!!!:-) Ja csak megy dolgozóba! |