25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 2741 2011. január 15. 18:52   Válasz erre: 2739
Ja! Én is magázom!
    

vaszabi 2740 2011. január 15. 18:52  
Húsz perc és jövök..megyek a királylányért a szülinapi zsúrra :-)
    

vaszabi 2739 2011. január 15. 18:49   Válasz erre: 2737
Mint pl. a húszezresen a sorozatszám..mi! Azt már én is nehezen olvasom el..na nem a szemem miatt..hanem mert olyan kevés ideig van nálam hogy nincs rá idõ :-)
    

kanyar 2738 2011. január 15. 18:47   Válasz erre: 2736
Gondolom!
    

kanyar 2737 2011. január 15. 18:47   Válasz erre: 2735
Nekem csak mini betûhöz kell!
    

vaszabi 2736 2011. január 15. 18:46   Válasz erre: 2734
Ha forintban lenne nem is gondolkoznék :-)
    

vaszabi 2735 2011. január 15. 18:45   Válasz erre: 2733
Hát rád!
    

kanyar 2734 2011. január 15. 18:38  
139 eur tuning csõ, keresztmetszete mint az XL600R-é
    

kanyar 2733 2011. január 15. 18:32   Válasz erre: 2731
Kire gondolsz? :-)
    

kanyar 2732 2011. január 15. 18:31  
Most 197 euró az elsölépcsös tuningtengely.
    

vaszabi 2731 2011. január 15. 18:28   Válasz erre: 2730
miért az ki? Csak nem!!
    

kanyar 2730 2011. január 15. 18:06   Válasz erre: 2725
Ezt annak írtad aki abban gépel?
    

kanyar 2729 2011. január 15. 18:03   Válasz erre: 2721
Szervízkönyvet se!
    

vaszabi 2728 2011. január 15. 17:58   Válasz erre: 2727
Ajaj...nem érteni köbüki kapcs ford..kapcs ford :-)
    

infantri 2727 2011. január 15. 17:54   Válasz erre: 2725
Azok négyzetben számok.
    

vaszabi 2726 2011. január 15. 17:53   Válasz erre: 2724
És? ...Nem értétek utol õket :-D
    

vaszabi 2725 2011. január 15. 17:52   Válasz erre: 2723
Lehet már kapni ám krossz szemüvegben dioptriásat is :-)
    

infantri 2724 2011. január 15. 17:52   Válasz erre: 2722
Kb 1/4 9-re értünk ki.Már csak egy ktm és egy yamaha volt.
    

infantri 2723 2011. január 15. 17:51   Válasz erre: 2721
Nem látszik,hogy írásjelek.
    

vaszabi 2722 2011. január 15. 17:47  
Na milyen volt a Bamakós csapat?
    

vaszabi 2721 2011. január 15. 17:46   Válasz erre: 2719
Mi van japánul nem tudtok :-) Jó éjt jelent!!
    

kanyar 2720 2011. január 15. 17:31  
Mi van veletek? Beszédhiba?
    

infantri 2719 2011. január 15. 17:10   Válasz erre: 2718
Ez mi?
    

vaszabi 2718 2011. január 14. 22:14  
おやすみ !


    

infantri 2717 2011. január 14. 21:51   Válasz erre: 2715
Nähdään aamulla.
    

kanyar 2716 2011. január 14. 21:45   Válasz erre: 2714
Így nehéz is az élet!
    

kanyar 2715 2011. január 14. 21:44   Válasz erre: 2711
Mék ludni, reggel tali!
    

infantri 2714 2011. január 14. 21:44   Válasz erre: 2712
Nekem nem.
    

kanyar 2713 2011. január 14. 21:43   Válasz erre: 2711
Én is ezt akartam írni!:-DDD
    

kanyar 2712 2011. január 14. 21:42  
A bortól ég a belem! :-(

    

infantri 2711 2011. január 14. 21:42   Válasz erre: 2710
Majdnem olyan szép vagy mint Árpi.
    

vaszabi 2710 2011. január 14. 21:41  
Na megyek festek...és milyen jól festek..de tényleg most néztem magam a tükörben :-DDDDD
    

kanyar 2709 2011. január 14. 21:41   Válasz erre: 2706
A jó pálesz rendben is van!
    

vaszabi 2708 2011. január 14. 21:40   Válasz erre: 2706
És milyen igazad van!!!!
    

vaszabi 2707 2011. január 14. 21:39   Válasz erre: 2704
Nem hajszínkrém!
    

infantri 2706 2011. január 14. 21:39   Válasz erre: 2699
A fehér fröccs az Isten
a vörös bor a vér
a pálinka ad erõt és reményt!
http://www.youtube.com/watch?v=1FA7dLMm764
    

kanyar 2705 2011. január 14. 21:38   Válasz erre: 2703
Na, az lehet!
    

kanyar 2704 2011. január 14. 21:38   Válasz erre: 2702
Az nem festék?
    

vaszabi 2703 2011. január 14. 21:37   Válasz erre: 2701
Hova tûnt csak nem esemény van!
    

vaszabi 2702 2011. január 14. 21:37   Válasz erre: 2700
Ez is ammónia nélküli,meg áfonya és argánolaj :-)
    

kanyar 2701 2011. január 14. 21:35   Válasz erre: 2699
Neeem!
Csak ha esemény van:-)
    

kanyar 2700 2011. január 14. 21:35   Válasz erre: 2697
Nem, casting a menõ,tartós színezõ, amónia nélkül!
    

vaszabi 2699 2011. január 14. 21:34   Válasz erre: 2698
Az mit jelent.. ha módja van rá :-D
    

kanyar 2698 2011. január 14. 21:32   Válasz erre: 2696
Csak módjával, különleges alkalmakkor!
    

vaszabi 2697 2011. január 14. 21:29  
mond az valamit hogy GARNIER Color&Shine Tartós hajszínkrém!
    

vaszabi 2696 2011. január 14. 21:28   Válasz erre: 2694
Miért van amikor szokott???? :-)
    

vaszabi 2695 2011. január 14. 21:27   Válasz erre: 2692
Jó az ilyenre tényleg nem illik a kutya kifejezés ..mert a kutya térdmagasságnál kezdõdik!!!
    

kanyar 2694 2011. január 14. 21:26   Válasz erre: 2693
Akkor még nem ivott!
    

vaszabi 2693 2011. január 14. 21:23   Válasz erre: 2690
Az alsó az nem palotapincsi...meg alatta is van egy kutya egy figura :-D
    

infantri 2692 2011. január 14. 21:22   Válasz erre: 2688
Az egérmakett!
    

vaszabi 2691 2011. január 14. 21:22   Válasz erre: 2687
Che Guevara pólóban könnyû!!!
    

kanyar 2690 2011. január 14. 21:21   Válasz erre: 2688
Hol?
    

kanyar 2689 2011. január 14. 21:21   Válasz erre: 2685
A tanítványokho? :-)
    

vaszabi 2688 2011. január 14. 21:21   Válasz erre: 2685
Van ott kutya is! :-D
    

kanyar 2687 2011. január 14. 21:19   Válasz erre: 2683
Tud kemény is lenni!
    

vaszabi 2686 2011. január 14. 21:19   Válasz erre: 2684
Ez ám a szép csoportkép:-)
    

infantri 2685 2011. január 14. 21:17   Válasz erre: 2684
Kung-fu macskához nem nyúlok.
    

kanyar 2684 2011. január 14. 21:16   Válasz erre: 2681
Elõtte más van! Ki nézi az áldozatot!
    

vaszabi 2683 2011. január 14. 21:13   Válasz erre: 2682
Na ez tõle "olyan lányos" :-D
    

kanyar 2682 2011. január 14. 21:11  
Utána gyengéd lesz!
    

vaszabi 2681 2011. január 14. 21:06   Válasz erre: 2679
Ja a ragázás után remeg a lába..értem ..mért közvetlen motorozás elõtt szokta? :-D
    

vaszabi 2680 2011. január 14. 21:04   Válasz erre: 2678
Na de azért mégis..még ha Székely dialektus lenne az OK...de ez bizony Roma :-)
    

kanyar 2679 2011. január 14. 21:04  
Ja és utána remeg a lába és bajba kerül :-)
    

kanyar 2678 2011. január 14. 20:58   Válasz erre: 2677
Amióta próbálta másra is rá akarja erõltetni! :-)
Bisssztos valami vitttszes dolog! :-D
    

vaszabi 2677 2011. január 14. 20:56   Válasz erre: 2675
Nem is tudtam hogy beszélsz idegennyelvet...na azért jobbat is tanulhattál volna :-D
    

vaszabi 2676 2011. január 14. 20:53   Válasz erre: 2674
Így pont jó lesz!Legalább nem megy Sziszi hercegnõ szemébe a hó :-)
    

infantri 2675 2011. január 14. 20:53  
Mikor fogtok ragázni?:)))))))))))))
    

kanyar 2674 2011. január 14. 20:50  
Azt se tudom hogy üljünk
    

vaszabi 2673 2011. január 14. 20:49   Válasz erre: 2671
Ne izgulj csak készülj februárra ;-)
    

vaszabi 2672 2011. január 14. 20:47   Válasz erre: 2671
:-)
    

kanyar 2671 2011. január 14. 20:44   Válasz erre: 2670
Hú! Egész fel izgattál! :-)))))))))
    

vaszabi 2670 2011. január 14. 20:11   Válasz erre: 2669
Tudod jó tett helyébe jót várj..az elefánt sosem felejt ;-)
    

vaszabi 2669 2011. január 14. 20:10   Válasz erre: 2668
Csak azt ,hogy a folyékony lé nem lesz akadálya hogy ott legyetek ;-)
    

kanyar 2668 2011. január 14. 20:07   Válasz erre: 2667
Na mit tudsz?
    

vaszabi 2667 2011. január 14. 20:06   Válasz erre: 2666
Hidd el megoldjuk ;-)
    

kanyar 2666 2011. január 14. 19:54   Válasz erre: 2663
Én szeretnék menni! Ha lesz lére lé akkó tuti!
    

vaszabi 2665 2011. január 14. 18:16   Válasz erre: 2662
Vasárnap azért megyek egyet..
    

infantri 2664 2011. január 14. 18:11   Válasz erre: 2663
Még nem tudom.
    

vaszabi 2663 2011. január 14. 18:09   Válasz erre: 2661
Remélem ti is jöttök!!!
    

vaszabi 2662 2011. január 14. 18:08  
A holnap nem jó ..családi program lesz!
    

infantri 2661 2011. január 14. 18:06   Válasz erre: 2658
Láttam.Nézegetem a túrák,gurulásoknál.
    

infantri 2660 2011. január 14. 18:05   Válasz erre: 2659
Holnap.
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4015&session_id=SESSION_ID/hs6767
    

vaszabi 2659 2011. január 14. 17:58   Válasz erre: 2657
Az mikor lesz!
    

vaszabi 2658 2011. január 14. 17:58  
Ma megkaptam a Hóbagoly-partis matricát király lett..na nem csak azért mert én rajzoltam :-)
    

infantri 2657 2011. január 14. 17:56   Válasz erre: 2656
Gyere fel a bamakó startra azt utána kis dagonya.
    

vaszabi 2656 2011. január 14. 17:53   Válasz erre: 2655
Az lesz a vége. Szerpentinezek kicsit Orfû felé!
    

infantri 2655 2011. január 14. 17:51   Válasz erre: 2654
Akkor menj egyedül.
    

vaszabi 2654 2011. január 14. 17:46   Válasz erre: 2653
Tényleg! Újra el kell érnem a tudathasadás állapotát..na de olyan részegen meg nem tudok motorra ülni :-)
    

infantri 2653 2011. január 14. 17:40   Válasz erre: 2652
Te+Te nem azok vagytok?
    

vaszabi 2652 2011. január 14. 17:31   Válasz erre: 2651
Az jó.. mert hívtam motorozni egy ismerõst, és azt mondta nem jön mert nézi a VV-t online :-) Te nincs a mûhelyben valami jól fizetõ állás.. mert itt nincs egy épkézláb endúrós :-(
    

kanyar 2651 2011. január 14. 17:10   Válasz erre: 2650
Soha!
    

vaszabi 2650 2011. január 14. 16:51   Válasz erre: 2648
Te kanyar nézed néha a Való világot?
    

kanyar 2649 2011. január 14. 16:45   Válasz erre: 2646
Ja nem a horkolással! Én vagyok a kávéfelelõs! :-)
    

kanyar 2648 2011. január 14. 16:42   Válasz erre: 2647
Köszönöm!!!!
Legalább te már tudod hogy soha nem gányolok, csak olcsobban a tuti frankót, hogy a megmaradt lét el tudják motorozni!
Csak a butákat és sznobokat nem lehet meg gyõzni, azok meg költsenek feleslegesen! :-))))))
    

vaszabi 2647 2011. január 14. 16:36  
Apropó láttad a AT-GS-LCnyóc fóumon a #6250-es hozzászólást...szerintem hagyd magad..én szívesen hordozom majd a szent jobbod..meg balod is ..a Zaci-ig :-D
    

vaszabi 2646 2011. január 14. 16:32   Válasz erre: 2645
Ne mondd már...hisz nem is horkol :-)
    

kanyar 2645 2011. január 14. 13:54   Válasz erre: 2644
Az asszony felébreszt!!!!:-)
Ja csak megy dolgozóba!
    

matador 2644 2011. január 14. 09:46   Válasz erre: 2643
jó reggelt! nagyon friss vagy mostanság.
    

kanyar 2643 2011. január 14. 08:18   Válasz erre: 2642
Beléd Is! :-)
    

vaszabi 2642 2011. január 14. 08:15  
Ja, és jó reggelt !
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők