| vaszabi | 2841 | 2011. január 22. 13:16 |
|
Sziasztok! Idén is megrendezésre kerül az inmár 3. Mecsek túra..az útvonal a szokásos..kivéve hogy a Szálka-Kakasd Terep részt vissszafelé nyomjuk le, mert úgy érdekesebb lesz ..természetesen aki nem akar terepezni annak az idén is lesz alternatív útvonal aszfalton ..egyébként a terep szakaszok nem nehezek és nem is túl hosszúak! Minden Domist várok szeretettel, és persze a szokásos nem domis barátainkat is!!! ;-) Az útvonal kb 250km ebbõl kb 35-40 "terep" , a többi aszfalt ÉS kacskaringós szerpentin a Mecsekben!!!! Az ebéd idén is a Muskátli-vendéglõben...Medvehagyma leves miegymás!!! A pontos idõpont még kérdéses..de Már csak Szicsu miatt is gyorsan pontosítani fogok:-) Ha a Medvehagyma-napok Orfûn nem Április 9.-én lesznek akkor majdnem hogy biztos hogy akkor lesz a túra!!! Remélem idén is sok lelkes emberke jelen lesz ;-) Üdv. |
| nx650r | 2840 | 2011. január 21. 17:05 |
|
Sziasztok érdeklõdnék hogy a xr 600-as vezérmûtengelye jó e a 650 dominatorba.köszi
|
| vaszabi | 2839 | 2011. január 21. 14:06 |
|
Na ezt nézzétek kedves Pajtások..most töltöttem föl..ez egy igazi régi endúró verseny és...figyelni Honda Dominator nyeri!!!!http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhum Aki azt mondaná gyenge kevés..tessék nézni hogy lehet vele menni.. ha van a pucában vér :-DDDD |
| KT | 2834 | 2011. január 21. 11:43 | Válasz erre: 2830 |
|
...ez viszont nemcsakhogy magyar, de még a haverom is ! http://www.youtube.com/watch?v=CJEbhpzPtRc |
| Macko | 2833 | 2011. január 21. 11:05 | Válasz erre: 2830 |
|
Az ilyen barmokon mindig szétröhögöm magam, pedig ez jó pár éves videó. :-)
|
| nx650r | 2832 | 2011. január 21. 10:53 |
|
Dominator 650-es keihin karburátor eladó.Ár.20.000ft tel:0620 3498275
|
| vaszabi | 2830 | 2011. január 21. 09:59 |
|
Ha nagy a baj nagy gázt húzz :-DDDDD http://sportmotor.hu/motoros_videok/baleset/igy-ne-egess-gumit-81272 |
| vaszabi | 2829 | 2011. január 20. 22:58 |
|
Ez nagyon jó!!! http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-eses-keles-81263 |
| kanyar | 2824 | 2011. január 20. 22:15 | Válasz erre: 2822 |
|
Mindegyikben más a veztengely, légszûrõház, szívócsonk! Csak a változtatások elve jó! méretek nem biztos! |
| teki70 | 2822 | 2011. január 20. 22:03 | Válasz erre: 2820 |
|
Egy kalap alá veszi az XR-t a Domit,meg az FMX-et.Gondolom a konstrukció miatt.Az eltéréseket lehet külön kiemelik,de csak a fórumon belül.
|
| vaszabi | 2821 | 2011. január 20. 22:01 | Válasz erre: 2817 |
|
Ja attól lépcsõrõl lépcsõre..követem õrült barátaim ;-)
|
| teki70 | 2819 | 2011. január 20. 21:57 |
|
Ja, és ezt az átalakítást ezekkel a fúvókákkal tengerszint közeli magassághoz társítja.
|
| teki70 | 2816 | 2011. január 20. 21:53 | Válasz erre: 2812 |
|
Gondolom a papírszûrõ eléggé visszafogná!A Google fordítóval próbálok valamit kibogarászni az oldalról,van rajta fórum is,írnak érdekes dolgokat!
|
| vaszabi | 2815 | 2011. január 20. 21:52 | Válasz erre: 2813 |
|
és ezt én meg tudom csinálni..vagy macerás ahogy írtad!!!
|
| vaszabi | 2814 | 2011. január 20. 21:51 | Válasz erre: 2813 |
|
Azt hittem a lépcsõzés csak állóképességet hoz..na de hogy dinamikát is :-)
|
| kanyar | 2812 | 2011. január 20. 21:47 | Válasz erre: 2810 |
|
Akkor kezd el amikor kicseréled KendN szûrõre! Megéri, fõleg ha jársz sok retekben! |
| vaszabi | 2811 | 2011. január 20. 21:44 | Válasz erre: 2807 |
|
És az min változtat..pozitív illetve negatív formában!?
|
| teki70 | 2809 | 2011. január 20. 21:42 | Válasz erre: 2803 |
|
Igen én is azt néztem,hogy úgy sokkal stabilabb lenne!
|
| kanyar | 2807 | 2011. január 20. 21:41 | Válasz erre: 2805 |
|
Hát persze! De nemá, még valaki elhiszi!:-) Amit Teki feltett az a formátum lehet neked a második fokozat! |
| teki70 | 2806 | 2011. január 20. 21:39 |
|
Ha legközelebb valami miatt le kell venni a karbit,én is kipróbálom az átalakítást!Addig megpróbálom beszerezni a fúvókákat.A siber alján levõ furathoz érdekes lesz 3,96875-ös fúrót találni....
|
| vaszabi | 2805 | 2011. január 20. 21:33 |
|
Már megint a tuning..már a végén még én is tuningolhatnékot kapok..van olyan Domi tuning ami nem kerül sokba?
|
| kanyar | 2803 | 2011. január 20. 21:28 | Válasz erre: 2798 |
|
Hallod! ez nagyon jó! Egyszerû, és olyan magasságba állítod meg ahol akarod! Én a kerekeit szélesebbre teszem! :-)))) |
| kanyar | 2802 | 2011. január 20. 21:25 | Válasz erre: 2796 |
|
Ez a nagy V2 tuning karbi! nem baj csak át kell szabni a végét! Ha nincs rá modod küld v. hozd be, megcsinálom!
|
| kanyar | 2800 | 2011. január 20. 21:22 | Válasz erre: 2795 |
|
Jól mondod! Mivel átszabja a karbit másként kell beállítani! Egyébként én is így kezdtem átszabni a karbit még az asszony domiján 2001-kor! A mûanyagot csak addig veszi ki amíg a tût megemeli. Az ott lévõ 2 furat méretével is lehet dinamikát változtatni rugó és tû varioval! Na ez a tiszta dili :-) Ebbe szoktak sokan belezavarodni. megveszi a dinojettet:-) beszereli és azt hiszi kész! Pedig nincs! |
| kanyar | 2799 | 2011. január 20. 21:01 | Válasz erre: 2794 |
|
Ez a történet arrol szól, hogy kell ,,dinojet" szerü átalakítást végezni! Nem kell 30e-ér megvenni a szettet hanem házilag megtudod oldani! Na ez az a dolog ami atranyosoknak nem jó mert gagyi és ocsó! :-)))) És még valaki elhiszi! Na a piszkát félretéve, jó dolog! |
| nx650r | 2797 | 2011. január 20. 14:28 |
|
Sziasztok!Van egy eladó Dellorto phm 40-es gyorsittó befecskendezõs karburátorom.Az ára 25.000 ft Tel:0620 3498275
|
| nx650r | 2796 | 2011. január 20. 14:20 |
|
Helló Kanyar köszi szépen a segítséget!Errõl a Mikuni tm 42-es karbiról lenne szó.Mi a véleményed?
|
| SZICSU | 2795 | 2011. január 20. 08:57 | Válasz erre: 2794 |
|
Hát szerintem a keverék állító csavaron lévõ köszörülés miatt nagyobb tartományban tudod állítani.A két lyuk a membránon,és a mûanyag eltávolítása mire való azt nem tudom.....DE majd Kanyar elvtárs felvilágosít minket,hogy ne éljünk örök sötétségben.:-))
|
| teki70 | 2794 | 2011. január 20. 00:22 |
|
�http://www.4strokes.com/tech/honda/xr650lcarbmods/ Ebben van valami okosság? |
| vaszabi | 2791 | 2011. január 19. 12:06 | Válasz erre: 2790 |
|
Jóóó!Remélem idén is csinálunk hasonlókat ;-) Ezen a két videón nem találom a jeget..ti? http://www.youtube.com/watch?v=puCfgX1A0P0&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=O36TNVBbPmY&feature=related |
| matador | 2789 | 2011. január 19. 08:30 | Válasz erre: 2788 |
|
jó reggelt! Olyan jó volt a mûhelyben nálad látni a motor alkatrészeket,frissen újjan, felújjítva stb.. No és beszélgetni, azt ugyan sajnálom , hogy olyan sokáig feltartottalak a munkáiddal. Alig bírok a jövõ hétig várni az összeállítással.Csak a tömítések megjöjjenek. |
| SZICSU | 2787 | 2011. január 19. 08:17 |
|
Egy már van!:-)De a domira még nincs.Ma,vagy holnap derül ki.Ha minden igaz,holnapra már megérkezik.Valószínû,hogy a perforált lemezed is meg lesz addigra!
|
| vaszabi | 2778 | 2011. január 16. 19:54 | Válasz erre: 2777 |
|
És ha valaki feldugja..ááá akarom mondani eldugja :-)
|
| SZICSU | 2777 | 2011. január 16. 19:51 | Válasz erre: 2776 |
|
Nem!Mi a guriga mellé teszünk Pót gyertyát!:-))
|
| vaszabi | 2776 | 2011. január 16. 19:44 | Válasz erre: 2773 |
|
Szicsu ,ti is így csináljátok az égõcserét? :-D
|
| vaszabi | 2775 | 2011. január 16. 19:42 | Válasz erre: 2773 |
|
Szeva Szicsu!! Készülj az Áprilisra! Lehet ,hogy idén sárga levelû medvehagymák lesznek :-) |
| vaszabi | 2774 | 2011. január 16. 19:40 |
| SZICSU | 2773 | 2011. január 16. 19:37 | Válasz erre: 2770 |
|
Én meg eddig azt hittem,hogy a medvehagyma alapból csípõs,most meg kiderül,hogy locsolgatod,oszt azéé?
|
| vaszabi | 2772 | 2011. január 16. 19:29 | Válasz erre: 2771 |
|
Hát hogy ne lenne!! Április elején..nem szakítunk a hagyományokkal! Egy kis terep ,egy kis szerpentin, az a jó kis szerpentin jaj de jó volt ma is pörgött a Domi rendesen :-) |
| vaszabi | 2770 | 2011. január 16. 18:32 |
|
Na, ma meglocsoltam a medvehagymákat..Áprilisra szép nagyok lesznek :-)
|
| kanyar | 2769 | 2011. január 16. 10:53 | Válasz erre: 2768 |
|
A fogyasztását akarnám csökkenteni ezzel! A gyárihoz kapott 10Nm-t de ez plusz üzemanyag és hát emelkedett a fogyasztása több mint 1 literrel!
|
| vaszabi | 2768 | 2011. január 15. 21:16 | Válasz erre: 2767 |
|
Így is sokszor földhöz vágja ne akarj kib.szni vele :-D
|
| vaszabi | 2766 | 2011. január 15. 20:04 | Válasz erre: 2764 |
|
Jól van engedj az erõszaknak...fõleg ha nemi :-DDDDD
|
| kanyar | 2762 | 2011. január 15. 19:58 | Válasz erre: 2758 |
|
Nem! A kipufogóhoz! Az elektronikát ami vezérli már lebeszéltem (ahoz rohadtul nem értek) a mechanikát legyártom!
|
| vaszabi | 2761 | 2011. január 15. 19:57 | Válasz erre: 2759 |
|
20liter meg spricc ..hallod ezekkel a paraméterekkel más szakmát kéne ûznöd :-D
|
| vaszabi | 2760 | 2011. január 15. 19:56 | Válasz erre: 2759 |
|
Nem az igény a lényeg... tudod mindig a lé ;-)
|
| kanyar | 2759 | 2011. január 15. 19:55 | Válasz erre: 2757 |
|
Ha van rá igény! Eddig tud 440km-t,20 literrel, ha nem spricceltetem. |
| vaszabi | 2757 | 2011. január 15. 19:49 | Válasz erre: 2755 |
|
Dolgozzon csak professzor úr!!!Ha már minden kész mehet a sorozat gyártás!!!
|
| kanyar | 2755 | 2011. január 15. 19:47 | Válasz erre: 2753 |
|
Mindent tudsz! Könnyû menetben le tudnám szorítani 3,5-re az hú lenne! |
| vaszabi | 2753 | 2011. január 15. 19:43 | Válasz erre: 2751 |
|
tehát hûtõ..nikasil...lendkerék..vezértengely?
|
| kanyar | 2751 | 2011. január 15. 19:42 | Válasz erre: 2750 |
|
Nem! Jobb hûtéssel, súrlódás csökkentéssel, alternáló tömeg csökkentéssel.
|