25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 2943 2011. január 23. 20:50   Válasz erre: 2940
Hangold a deflektor tányér a trikorderre azt gyerünk a delta kvadránsba ott van protonindukcios termoszken.
    

kanyar 2942 2011. január 23. 20:50   Válasz erre: 2940
A mátrixban mi? béka? mókus? tégla?
    

vaszabi 2941 2011. január 23. 20:49   Válasz erre: 2938
Most rendben van ..már csak tuningolni kell magam némi tudással!!!
    

vaszabi 2940 2011. január 23. 20:46   Válasz erre: 2937
Az tuti egy új tér idõ kontinuum nyílt meg elõttem..ha esek már tudok úgy mozogni mint a Mátrix-ban :-)
    

vaszabi 2939 2011. január 23. 20:44  
Egyébként a gyerekeim is sokszor mondják apa te nem vagy normális...DE imádják!!!!!!!Mindig jó van móka itthon !!!!
    

kanyar 2938 2011. január 23. 20:43   Válasz erre: 2934
Mi csak beállítottuk az ALAP járatodat! nagyon lent volt! :-))
    

infantri 2937 2011. január 23. 20:43   Válasz erre: 2934
Te akartad,hogy elállítódjon valami.
    

vaszabi 2936 2011. január 23. 20:42   Válasz erre: 2935
Úgy legyen!!!
    

zsola72 2935 2011. január 23. 20:41   Válasz erre: 2933
Ezt lassan megbeszélhetjük Biharfüred környékén is ...még 1-2 hónap
    

vaszabi 2934 2011. január 23. 20:40   Válasz erre: 2933
Bár mióta kanyarékkal találkoztam csak "rosszabb" lett ..biztos elállított valamit :-)
    

vaszabi 2933 2011. január 23. 20:39   Válasz erre: 2929
Nem ez eltitkolt gyári hiba ..de nem hívtak vissza a gyárba úgy ahogy titeket se ;-) :-D
    

zsola72 2932 2011. január 23. 20:36   Válasz erre: 2931
Olvadáskor, árvizek idején.
    

kanyar 2931 2011. január 23. 20:35   Válasz erre: 2929
A párás levegõ miatt :-)))
    

zsola72 2930 2011. január 23. 20:34   Válasz erre: 2927
Amilyen idõjárás van ,igény biztos lesz rá.
    

zsola72 2929 2011. január 23. 20:32   Válasz erre: 2924
Nem magas kicsit az alapjárata?
    

kanyar 2928 2011. január 23. 20:32   Válasz erre: 2926
Találkoztunk mán vagy mi!
    

kanyar 2927 2011. január 23. 20:31   Válasz erre: 2923
DEEEEE! Gyártsunk ilyet!
    

vaszabi 2926 2011. január 23. 20:30   Válasz erre: 2924
ez az embör ismer engem ;-)
    

vaszabi 2925 2011. január 23. 20:29   Válasz erre: 2919
Majdnem!
    

kanyar 2924 2011. január 23. 20:29   Válasz erre: 2921
Õ pihentnek született! :-DD
    

vaszabi 2923 2011. január 23. 20:28   Válasz erre: 2917
De nem ilyenekre gondolsz :-)
2perc 30-tól
http://www.youtube.com/watch?v=dyBl9vf8Td0&feature=fvw
    

kanyar 2922 2011. január 23. 20:28   Válasz erre: 2857
Hát ez nagyon szép! :-DD
    

zsola72 2921 2011. január 23. 20:24   Válasz erre: 2918
Látom kipihented magad !
    

kanyar 2920 2011. január 23. 20:24   Válasz erre: 2918
Percre kész vagy!!!!!!!!!!!:-))))))))))))
    

kanyar 2919 2011. január 23. 20:23   Válasz erre: 2914
Álló rajtból? :-)
    

vaszabi 2918 2011. január 23. 20:22   Válasz erre: 2911
Látom volt gyerekszobád!
http://www.youtube.com/watch?v=vC_NOxNdoTY
    

kanyar 2917 2011. január 23. 20:22   Válasz erre: 2889
Motor csónakkal!
    

kanyar 2916 2011. január 23. 20:21   Válasz erre: 2912
Jó! Valami új okosság kell még!
    

kanyar 2915 2011. január 23. 20:20   Válasz erre: 2911
HááT? miazahát?
    

vaszabi 2914 2011. január 23. 20:20   Válasz erre: 2903
Én ma egy kutyusra vertem 5 motorhosszt meg egy kis sarat pedig nem is forgattam 5800-ig
    

kanyar 2913 2011. január 23. 20:19   Válasz erre: 2909
Mire tapasztott addigra lapos volt egy kicsit! csak fújni kellett!
    

zsola72 2912 2011. január 23. 20:19   Válasz erre: 2903
Válts szerelõt !:-DDD
    

infantri 2911 2011. január 23. 20:19   Válasz erre: 2906
S még mi látszik a bokorból?
Látszik egy tüskés hát!
    

kanyar 2910 2011. január 23. 20:18   Válasz erre: 2905
Elsõt!
    

vaszabi 2909 2011. január 23. 20:18   Válasz erre: 2906
És a Slime ?
    

kanyar 2908 2011. január 23. 20:18   Válasz erre: 2902
Te hogy mondhatsz ilyet? :-)
    

zsola72 2907 2011. január 23. 20:17   Válasz erre: 2902
Szerintem azon közúton amin ti jártok, a traktoron kívül sok jármûvel nem igen találkoztok! :-DDD
    

kanyar 2906 2011. január 23. 20:16   Válasz erre: 2901
Petivel bementem a tüskés bokorba és tüskét dobott elém! :-)
    

vaszabi 2905 2011. január 23. 20:16   Válasz erre: 2903
Na jó de melyik felét :-)
    

vaszabi 2904 2011. január 23. 20:15   Válasz erre: 2902
És ebbõl következik..hogy a versenypálya nem közút :-)
    

kanyar 2903 2011. január 23. 20:15   Válasz erre: 2899
Hát fél motorhoszt vert rám, mert tovább tudta forgatni mint én! Õ 7800-ig én meg 5800-ig!
    

infantri 2902 2011. január 23. 20:13   Válasz erre: 2898
A közút nem versenypálya.
    

vaszabi 2901 2011. január 23. 20:13   Válasz erre: 2898
Akkor már értem a defektet .. SZÚRÓS szemmel nézett utánad :-DDD
    

kanyar 2900 2011. január 23. 20:13   Válasz erre: 2897
Ááááá! Dehogy! Szét áztattam magam, aztán bezabáltam! a nagy ijedtségre!
    

vaszabi 2899 2011. január 23. 20:12   Válasz erre: 2898
Na Na mesélj!!!!
    

kanyar 2898 2011. január 23. 20:11  
Janika XR650R-rel kihívott egy gyorsulásra :-))))))))))
    

vaszabi 2897 2011. január 23. 20:10  
Helló! Azt hittük befogtak a törpék házimunkára, és te lettél Hókanyarka :-)
    

kanyar 2896 2011. január 23. 20:06   Válasz erre: 2841
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
    

vaszabi 2895 2011. január 23. 20:01   Válasz erre: 2894
Lehet holnap kiülök pecázni..akár már halak is lehetnek bennük neeem :-)
    

infantri 2894 2011. január 23. 19:50  
Amerre mentünk ott is tavak voltak.
    

zsola72 2893 2011. január 23. 19:39   Válasz erre: 2891
Ja. A legszebb ,mikor a 30 centibõl hirtelen méteresbe vált. Még a nyakad is vizes, és örülhetsz ha nem ragadsz be !
    

zsola72 2892 2011. január 23. 19:35   Válasz erre: 2890
Van rá esély,bár nem a domival.Láttam a vidit , jó volt.
    

vaszabi 2891 2011. január 23. 19:27   Válasz erre: 2889
Itt a homokon is olyan vizek vannak amit még soha nem láttam ..ez mindig mindent el szokott nyelni, mint a copós k.rva ..de most csónakázó-tavak vannak .
    

infantri 2890 2011. január 23. 19:25   Válasz erre: 2889
Menj vele a Zaránd hegyre.Jó mulatság.
    

zsola72 2889 2011. január 23. 19:21   Válasz erre: 2886
Az biztos! A múlt héten voltunk Takinál Szegeden, hát lassan csónakkal is le lehet menni Debrecenbõl.
    

infantri 2888 2011. január 23. 19:20   Válasz erre: 2887
Neki is kell mozgás.
    

vaszabi 2887 2011. január 23. 19:15   Válasz erre: 2883
Nem is mondtam ,ma megint megkergetett egy kutyuska de nem adta egy könnyen jött vagy 3-km -en keresztül..egész jó terepképzés :-)
    

infantri 2886 2011. január 23. 19:12   Válasz erre: 2884
Van bajuk a gazdáknak.
Mást nem nagyon tudnak.
    

vaszabi 2885 2011. január 23. 19:12   Válasz erre: 2881
Ok Fõzz :-D
    

vaszabi 2884 2011. január 23. 19:09   Válasz erre: 2880
Mi van a ti felnitekbe mágnes?
Miért azért mert traktor õ már nem driftelhet szórakozhat?
    

infantri 2883 2011. január 23. 19:08   Válasz erre: 2882
Mentünk egy kicsit.
Nem vittünk fotómasinát.
    

zsola72 2882 2011. január 23. 19:07   Válasz erre: 2880
ma mókáztatok?
    

zsola72 2881 2011. január 23. 19:05  
a jövõ héten indulhatsz,gyün a hideg!
    

infantri 2880 2011. január 23. 19:04  
Most Kanyar kapott defektet.
Komoly volt mikor az úton a traktor keresztbe jött,nem csúszott nagyon.
    

vaszabi 2878 2011. január 23. 18:57   Válasz erre: 2877
Ilyen melegbe -10 alatt nem megyek a nagy városba :-)
    

infantri 2877 2011. január 23. 18:53   Válasz erre: 2875
Gyere fel érte terepen;-)
    

vaszabi 2876 2011. január 23. 18:52   Válasz erre: 2874
Nem Hókefélkénél :-)
    

vaszabi 2875 2011. január 23. 18:52   Válasz erre: 2873
Köbüki nyitom az ablakot..küldj fénypostával egy adagot..kapcs ford :-)
    

zsola72 2874 2011. január 23. 18:39  
Csak Hófehérkénél voltam...
    

infantri 2873 2011. január 23. 18:37   Válasz erre: 2872
Tejszínes-gombás spagetti.
    

vaszabi 2872 2011. január 23. 18:32   Válasz erre: 2871
Biztos foglyul ejtette õket a 7 törpe a bányában :-)
Mi a menü Séf úr?
    

infantri 2871 2011. január 23. 18:28  
Még fõzök.
Mi lehet a többiekkel?
    

vaszabi 2870 2011. január 23. 17:53   Válasz erre: 2869
Kétlem ,hogy terephasználat mellett sokáig fent maradna :-)
    

teki70 2869 2011. január 23. 17:20  
készíteni kéne valami hasonlót....
http://www.akmt.hu/sufnituning/blueolajzo/blueolajzo.html
    

nx650r 2868 2011. január 23. 13:28  
Köszi de akkor inkább nem kéne.Jó lesz az neked még macskát ritkítani:)
    

SZICSU 2867 2011. január 23. 13:20   Válasz erre: 2866
Hát a középsõ támcsapágynál is be van rágódva rendesen,de ha érdekel szívesen odaadom.
    

nx650r 2866 2011. január 22. 20:07   Válasz erre: 2856
Hello Szicsu!Tuning vezérmûtengelyt szeretnék belõle köszörûltetni.Ha neked már nem kell akkor szivesen átvenném hogy megkíméljem a macskákat:)
    

SZICSU 2865 2011. január 22. 19:36  
Most nézem az a kevlár kompozit sityak ezen a képen is ott van...
    

SZICSU 2864 2011. január 22. 19:34  
Na sziasztok!Megyek mulatni!Már elõre félek a holnaptól!
    

Macko 2863 2011. január 22. 19:34   Válasz erre: 2862
Legalábbis szerencsés! ;-)
    

SZICSU 2862 2011. január 22. 19:33   Válasz erre: 2861
�Hát igen...Itt sem a kép közepére kell fókuszálni a tekintetet....:-)))
    

Macko 2861 2011. január 22. 19:30   Válasz erre: 2857
Ahogy nézem, nekem jobb társaságom volt. :-)))
    

vaszabi 2860 2011. január 22. 18:04   Válasz erre: 2859
A várkapitány kincseit :-D nem figyel épp pózolt
    

SZICSU 2859 2011. január 22. 18:02   Válasz erre: 2857
ott hátul valamit ingyen osztanak?
    

vaszabi 2858 2011. január 22. 18:02  
Ja és most ebbe a kilátóba megyünk..a múlt hétvégén felderítettem hol van ;-)http://baranyatermeszetbarat.hu/kilatokkilatopontok/Napszentely
    

vaszabi 2857 2011. január 22. 17:56   Válasz erre: 2855
Az a hosszú lábú délceg legény ? hát õ a Várkapitány :-D
    

SZICSU 2856 2011. január 22. 17:51   Válasz erre: 2850
Nekem van...Bár az már csak macskát dobálni jó.:-D
    

SZICSU 2855 2011. január 22. 17:50   Válasz erre: 2854
Nini ki az a szép szál sudár srác az elsõ képen?:-)
    

vaszabi 2854 2011. január 22. 17:31   Válasz erre: 2847
De biztos nem így jutottál a várhoz!(Hátulról)
    

Macko 2853 2011. január 22. 17:24   Válasz erre: 2852
Nekem az ominózus hazaút Mádról egy olyan estét követett, amire csak este 8-ig emlékszem. Pedig tovább tartott.
Szerintem másnap kora délután még simán elvették volna a jogsimat...
    

vaszabi 2852 2011. január 22. 17:12   Válasz erre: 2851
Tavaly olyan jól sikerült a haza út elõtti búcsú este (Bár lehet csak nem vagyok elég edzett),hogy egy keksz volt a másnapi energiaforrásom a hazaútra ..hát kemény 750km-volt :-)
    

Macko 2851 2011. január 22. 17:06   Válasz erre: 2849
Én csak egyszer hánytam majdnem a bukósisakba (jól sikerült az elõzõ este(, de az nem hagyott pozitív emlékeket bennem. :-)))
    

nx650r 2850 2011. január 22. 17:04  
Sziasztok!Érdeklõdnék hogy volna e valakinek szétkopott dominator 650 vezérmûtengelye amire már nincs szüksége?Tel:0620 3498275
    

vaszabi 2849 2011. január 22. 16:42   Válasz erre: 2847
Ezért eszünk elõtte ..hogy már 120-130 körül is érdekes legyen :-D
    

Macko 2848 2011. január 22. 16:14   Válasz erre: 2847
Ja: meg utassal! :-)

Zsuzsi nagyon élvezte, sajnálkozott, amikor elfogytak a dobbantók. :-)
    

Macko 2847 2011. január 22. 16:13   Válasz erre: 2846
Azon kevés környéke Magyarországnak, amit egész jól ismerek. A Máré várában csak tavaly négyszer voltam. :-)

Mondjuk a hullámvasút eleve olyan 140-150 körül kezd érdekes lenni. ;-)
    

vaszabi 2846 2011. január 22. 15:42   Válasz erre: 2845
Várunk szeretettel!

A teljes útvonal :Paks- itt egy kis terep szakaszhttp://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhum#p/u/11/RzL9482z2e8 http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhum#p/u/10/xBCXqFQkiN8 (28km)-Bikács-Szekszárd-Kakasd elõtt lehajtó-Terep szakasz (kb12km)-Szálka-Bonyhád-Pécs-Jó kis szerpentinhttp://sportmotor.hu/motoros_videok/onboard/tavaszi-kanyarok-42087 http://sportmotor.hu/motoros_videok/onboard/tavasz-van-42089-Orfû--(Kaja)--Magyaregregy-Mánfa-Zobákpuszta-Szászvár-Bonyhád-Szálka-Paks
Ha igény van Rá esetleg Máré vára, megtekintés --és amit most biztos még bele veszek a 66-os úton a hullámvasút..lehetõleg kaja után :-)
    

Macko 2845 2011. január 22. 14:56   Válasz erre: 2843
Akkor mindenképpen jövök! :-)

Viccet félretéve: ez nagyon jól hangzik, de nem tudok annyira elõre tervezni. Az említett április 9 biztosan nem jó, mert akkor rendezvényünk van (BMW autós), az elõtte-utána hétvége meg gyerekes, ahogy minden második. Úgyhogy vagy szerencsém lesz, vagy nem...

Persze ha csak egynapos, még az sem kizárt hogy a fiammal el tudunk jönni. Ha kibírta a 2 évvel ezelõtti HCC Hóóót a -8-ban, mi baja lehet? :-)
    

vaszabi 2844 2011. január 22. 14:48  
Elsõ kép..ilyen lelkesedést várok el :-)))
Második kép..aki nem emlékezne a Szálka-Kakasd részre.. erre pl felfelé megyünk majd és még sok más helyen amin a múltkor lefelé..érthetõ ugye :-DDDDDD
    

vaszabi 2843 2011. január 22. 14:40  
Az elsõ 10 jelentkezõ ismét ajándékra számíthat..kisorsolásra kerül egy kopott k60-as gumi :-D
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők