| vaszabi | 3041 | 2011. január 26. 21:32 | Válasz erre: 3038 |
|
Majd ott hagyjuk valahol egy mély pocsolyába a határba.. 2000 év múlva is kell valami a régészeknek:-)
|
| dinne | 3038 | 2011. január 26. 21:30 | Válasz erre: 3035 |
|
ha összeguberálom alkatrészenként az is jó. úgy occsob lesz. csak akkor is kell passzolni a jelenlegit mert nem tudom hová tenni
|
| vaszabi | 3037 | 2011. január 26. 21:29 | Válasz erre: 3035 |
|
vagy lehet eladom valami endúrósnak akinek az egyik keze rövidebb ..neki pont jó lenne :-)
|
| vaszabi | 3035 | 2011. január 26. 21:28 |
|
Egy Domi kormányt tudok adni Dinnye ..valahol el kell kezdeni..elõször a gomb, majd a kabát :-D
|
| infantri | 3032 | 2011. január 26. 21:24 | Válasz erre: 3028 |
|
Elõször a bal vállamra kentem a nemes iszapot.
|
| infantri | 3031 | 2011. január 26. 21:23 | Válasz erre: 3027 |
|
Nem vittem fotómasinát.Én vezettem a brigádot. Még messze vagyok a mester fokozattól. Voltunk Fóton megmutattam Kanyarnak. |
| dinne | 3030 | 2011. január 26. 21:21 | Válasz erre: 3026 |
|
a dombon lefolyik a víz és összegyûlik az alföldõn
|
| vaszabi | 3026 | 2011. január 26. 21:19 | Válasz erre: 3022 |
|
Azzal csak várjunk még, lehet addig még nagy esõzés..és akkor mind két tereprész érdekesebbé válik..de fõleg a Szálkai agyagos ;-) Már készítek kis térképeket azoknak akik esetleg aszfalton akarnak majd kerülni!
|
| dinne | 3025 | 2011. január 26. 21:19 | Válasz erre: 3022 |
|
egy motorcserét is be kéne iktatnom közben. nem tudtok valakit aki transalpra vágyik.
|
| dinne | 3023 | 2011. január 26. 21:17 | Válasz erre: 3020 |
|
most hétvégén úgyis gályáztam. de legközelebb szóljatok.
|
| infantri | 3020 | 2011. január 26. 21:14 | Válasz erre: 3019 |
|
Még nem tudom szólunk. Most hétvégén mentünk elfelejtettem szólni. |
| dinne | 3017 | 2011. január 26. 21:03 | Válasz erre: 3015 |
|
Gyúrok, gyúrok addigra olyan erõs leszek, hogy az beszarás
|
| vaszabi | 3016 | 2011. január 26. 20:59 | Válasz erre: 3014 |
|
Jön ..mondtam számíthat ránk a mély homokban :-)
|
| infantri | 3013 | 2011. január 26. 20:52 | Válasz erre: 3012 |
|
Még nem mintha azt mondtad volna beszélsz vele.
|
| zsola72 | 3007 | 2011. január 26. 13:30 |
|
no ez meg lemaradt http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/motoros_interju/motorral-a-himalajara-interju-juhasz-istvannal-2-resz-81546 |
| zsola72 | 3006 | 2011. január 26. 13:27 |
|
Ha valaki még nem hallott róla : http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/motoros_interju/pokoli-verseny-interju-juhasz-istvannal-i-resz-81545 |
| infantri | 3003 | 2011. január 26. 09:58 | Válasz erre: 3002 |
|
520 euro a tuning leömlõ az Africához inkább gyártattam.
|
| nx650r | 3002 | 2011. január 26. 09:39 |
|
Köszi!Nem gondoltam volna hogy ilyen drágák ezek a leömlõk.Úgy nézz ki hogy ezt még át kell rágnom de nagy a valószínûsége hogy csináltatok hozzá valami komolyabb leömlõt.
|
| Okta | 3001 | 2011. január 26. 09:27 | Válasz erre: 2989 |
|
De a két oldalról összesen, ne kétszer hármat! :-DDD
|
| kanyar | 3000 | 2011. január 26. 08:43 | Válasz erre: 2972 |
|
A vee rubber is tök jó! én használtam és sárban, köves talajon is megfelelt!
|
| kanyar | 2999 | 2011. január 26. 07:46 | Válasz erre: 2997 |
|
2734 képen lévõ 72e Ft! 40e-ér a gyári rozsdamentest nem kapod meg!
|
| nx650r | 2997 | 2011. január 25. 23:35 | Válasz erre: 2983 |
|
Hello Infantri!Beszéltem a Kanyarral errõl csak megpróbáltam hátha van valakinél elfekvõbe egy tuning leömlõ.Vastagabbat szeretnék mint ami az xr 600-on van.Beszéltem a janó dob vetetõjével azt mondta hogy olyan 40.000ft körül lenne a leömlõ azt én kicsit sokallottam.
|
| vaszabi | 2994 | 2011. január 25. 21:42 |
|
A #2979 -es kormány méreteit megnéztem a gyártó honlapján pont jó lesz, azt hiszem ez lesz az utód!!!
|
| vaszabi | 2990 | 2011. január 25. 20:46 | Válasz erre: 2988 |
|
Látom én a megbújó lóerõket!Meg a csövecskét is!!!!
|
| vaszabi | 2986 | 2011. január 25. 20:38 | Válasz erre: 2983 |
|
Killyyé ez a motor milyen csúnya rozsdás a bukócsõve csak nem a rizsföldön kapott vizet :-)
|
| infantri | 2983 | 2011. január 25. 20:34 | Válasz erre: 2982 |
|
Kanyar megmondja. Ha jól tudom XR 600 leömlõ jó a dominatorhoz. Vagy janodob.hu |
| nx650r | 2982 | 2011. január 25. 19:59 |
|
sziasztok!tuning kipufogó leömlõt keresek valami hasonlót mint ami képeken van.köszi a segítséget.
|
| vaszabi | 2979 | 2011. január 25. 19:02 |
|
Ne de ez sem rossz csak a méreteit kell megtudnom, használt ..de 9000ft és profi..mint én :-DDDDD
|
| vaszabi | 2977 | 2011. január 25. 18:54 |
|
Itt találtam ! http://www.nagyvas.hu/motorosbolt.html Lucas MC Medium alu. kormány |
| vaszabi | 2976 | 2011. január 25. 18:53 | Válasz erre: 2975 |
|
Én, sosem szoktam!Komoly vagyok mint Jancsi bohóc :-)
|
| infantri | 2973 | 2011. január 25. 12:46 | Válasz erre: 2972 |
|
C-02-t használtam és jó.A másikat nem ismerem.
|
| stardognx650 | 2972 | 2011. január 25. 11:44 |
|
melyik gumit ajánljátok terepre vee rubbert vagy a mitas c02-t
|
| matador | 2971 | 2011. január 25. 08:28 | Válasz erre: 2969 |
|
nahát egy egész jó kis írás az ex kollégám tollából. Miket kell évek múltán megtudnom, eddig csak a Csóványos és Pilis volt az uticélja általában.
|
| kanyar | 2970 | 2011. január 25. 07:28 | Válasz erre: 2969 |
|
Ha sokat állnán nem lenne az, de ülõmunkával nincs fejlõdés! :-))
|
| vaszabi | 2969 | 2011. január 24. 15:19 |
|
Jó kis fél órát dagonyáztam..Jó ez az állva motorozás..csak kissé fárasztó :-) Ni-ni mit találtam! http://www.tesztmotor.hu/olvasoi/mese/hcc-hungarian-cross-country-ho-2010.html |
| vaszabi | 2968 | 2011. január 24. 12:04 | Válasz erre: 2967 |
|
Hurrá irány a munka..Motorral és egy kis kerülõvel ;-)
|
| infantri | 2967 | 2011. január 24. 10:40 | Válasz erre: 2960 |
|
Majdnem olyat mondott,hogy még pics@ is volt benne.
|
| vaszabi | 2959 | 2011. január 23. 20:58 | Válasz erre: 2956 |
|
Már nem sok van vissza!!!Csak monoton kissé ..de annál jobb lesz ha kész!!!
|
| infantri | 2958 | 2011. január 23. 20:57 | Válasz erre: 2951 |
|
Aha! A kutas srác kérdezte elestél? Mondom á én így szállok le a motorról. |
| vaszabi | 2957 | 2011. január 23. 20:57 |
|
Meg ez! Bár jól elba.ták a versem..fõleg hogy ez az agyhalott olvasta fel :-D A videó vége felé lesz! http://valovilag.hu/video/114571 |
| vaszabi | 2950 | 2011. január 23. 20:54 |
|
Bevallom egy ideig néztem a való világot ez lett belõle! Való Világ Versike V .V. 4 most ez a tuti Alekoszon nincsen bugyi Azt mondja anélkül alszik Rettegnek tõle a csajszik Udvarolgat szépen sorba Büszke rá a Görög Zorba Egyedi figura nagyon Szókincse egy teljes vagyon Figyeljetek rá hogy mit mond Jól lát mindent mint James a Bond Úgy táncol mint egy kis sikló Mégsem jut bent neki csik.ó Barátja a fene gyerek A villa bent vele kerek Olivér õ nem más bizony Ahogy beszél néha iszony De amúgy egy móka mester S emberekkel játszó gengszter Jól tervezi a csínyeket hogy villantsa az ínyeket Egyre kell neki figyelni Nem kell magából kikelni Ha egy lakó kuncog este Mert a galambot kileste Akirõl most írni fogok Mint a kamion úgy robog 500 fokon lángol belül Ezért mindig bajba kerül Sokszor bûnbak a villában És benne ül a hintában Szállj ki belõle már végre Ne tegyenek téged jégre Szandika a szabad szájú De tuti hogy nem rosszmájú Egyszerû és adja magát Nem sokszor van rajta kabát Jó lelkû az látszik rajta A száján elfér egy pajta Üdvözöllek osz hát szenszej Lazíts és ne mindig RENDelj Kellesz oda nem is kérdés Mint ablakba kell a légrés Jerzsi a kreatív gyerek Azzal játszik ami kerek Õ még nem választott tábort Gigivel állíthat sátort Szomorú szamuráj Gombi Néha úgy él mint egy zombi Kozsó lélektársa lett Õ Röpköd a szívecske felhõ Béci olyan lassan beszél Szájába fészkel az egér Papagájként jó volt nagyon Õt is kedvencek közt hagyom A villa színésznõje Gigi  De szájába nem lóg cigi Fõz, és figyel õ a rendre Szerelme neve nem Endre Anikó a hisztis csajszi Barack lába közt nem kajszi Most már alakul az énje Nem visít mint Julis nénje Zsófit észre venni nehéz Olyan mint anyánk a Teréz Bevonult a kolostorba Konfliktust kerüli sorba Ildi utolsóként ment be Nincsen vele minden rendbe Anikó jól látott téged Mikor mondtad a beszéded De nincs baj mutasd meg magad Mert mûvész éned beléd ragad Még egy pár sor a végére Vigyázzatok a békére Itt is éljük a Való Villát Csak nem kapunk 50 millát Elhiszem hogy rossz bezárva De önként mentetek csatába Egy Kõmûves ,egy élet alatt Fölrak több százezer falat És nem biztos hogy eléri Kocsi lóvé, és még kégli Ne sajnáljátok magatok Vannak ott finom falatok Van kinek nincs ám mit enni Csak üres asztalnál kést fenni Alkalmazkodás a lényeg S nem szûkül be majd a lényed Üdv hát nektek innen kintrõl Egy panel harmadik szintrõl Varga Szabolcs |
| kanyar | 2946 | 2011. január 23. 20:51 | Válasz erre: 2941 |
|
gyere velünk, oszt együtt tanulunk az eset dolgaiból:-)
|