25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 3043 2011. január 26. 21:34   Válasz erre: 3041
csak a régészek furcsa állatok.
    

vaszabi 3042 2011. január 26. 21:33   Válasz erre: 3040
És mindezt a kis ujjammal ..mert csak az fáj.
    

vaszabi 3041 2011. január 26. 21:32   Válasz erre: 3038
Majd ott hagyjuk valahol egy mély pocsolyába a határba.. 2000 év múlva is kell valami a régészeknek:-)
    

infantri 3040 2011. január 26. 21:32   Válasz erre: 3035
Te milyen erõs vagy!
    

dinne 3039 2011. január 26. 21:32   Válasz erre: 3037
enduró kampókéz??
    

dinne 3038 2011. január 26. 21:30   Válasz erre: 3035
ha összeguberálom alkatrészenként az is jó. úgy occsob lesz. csak akkor is kell passzolni a jelenlegit mert nem tudom hová tenni
    

vaszabi 3037 2011. január 26. 21:29   Válasz erre: 3035
vagy lehet eladom valami endúrósnak akinek az egyik keze rövidebb ..neki pont jó lenne :-)
    

infantri 3036 2011. január 26. 21:28   Válasz erre: 3034
Aha csak ithon nehéz kimagyarázni.
    

vaszabi 3035 2011. január 26. 21:28  
Egy Domi kormányt tudok adni Dinnye ..valahol el kell kezdeni..elõször a gomb, majd a kabát :-D
    

dinne 3034 2011. január 26. 21:27   Válasz erre: 3033
A te is szereted az iszappakolást
    

vaszabi 3033 2011. január 26. 21:26   Válasz erre: 3029
Még nem tudom lehet hogy én :-DDDDD
    

infantri 3032 2011. január 26. 21:24   Válasz erre: 3028
Elõször a bal vállamra kentem a nemes iszapot.
    

infantri 3031 2011. január 26. 21:23   Válasz erre: 3027
Nem vittem fotómasinát.Én vezettem a brigádot.
Még messze vagyok a mester fokozattól.
Voltunk Fóton megmutattam Kanyarnak.
    

dinne 3030 2011. január 26. 21:21   Válasz erre: 3026
a dombon lefolyik a víz és összegyûlik az alföldõn
    

infantri 3029 2011. január 26. 21:20   Válasz erre: 3026
Lesz aki kerül?
    

vaszabi 3028 2011. január 26. 21:20   Válasz erre: 3024
Mint egészségmegõrzõ pakolást használtad?
    

dinne 3027 2011. január 26. 21:20   Válasz erre: 3024
fotó nincs?
Lássuk a mestert is feküdni.
    

vaszabi 3026 2011. január 26. 21:19   Válasz erre: 3022
Azzal csak várjunk még, lehet addig még nagy esõzés..és akkor mind két tereprész érdekesebbé válik..de fõleg a Szálkai agyagos ;-) Már készítek kis térképeket azoknak akik esetleg aszfalton akarnak majd kerülni!
    

dinne 3025 2011. január 26. 21:19   Válasz erre: 3022
egy motorcserét is be kéne iktatnom közben. nem tudtok valakit aki transalpra vágyik.
    

infantri 3024 2011. január 26. 21:18   Válasz erre: 3023
Én kétszer feküdtem az agyagba.
    

dinne 3023 2011. január 26. 21:17   Válasz erre: 3020
most hétvégén úgyis gályáztam. de legközelebb szóljatok.
    

infantri 3022 2011. január 26. 21:17   Válasz erre: 3021
A köztes idõbe.
Azt kis újból kirázza;-)
    

vaszabi 3021 2011. január 26. 21:15   Válasz erre: 3019
Pl.Április 9. Mecsek túra :-)
    

infantri 3020 2011. január 26. 21:14   Válasz erre: 3019
Még nem tudom szólunk.
Most hétvégén mentünk elfelejtettem szólni.
    

dinne 3019 2011. január 26. 21:08   Válasz erre: 3018
mikor?
    

infantri 3018 2011. január 26. 21:04   Válasz erre: 3017
Gyere velünk bemelegítõ gurigára.
    

dinne 3017 2011. január 26. 21:03   Válasz erre: 3015
Gyúrok, gyúrok addigra olyan erõs leszek, hogy az beszarás
    

vaszabi 3016 2011. január 26. 20:59   Válasz erre: 3014
Jön ..mondtam számíthat ránk a mély homokban :-)
    

infantri 3015 2011. január 26. 20:54   Válasz erre: 3014
Gyúrjanak!!!
    

vaszabi 3014 2011. január 26. 20:53   Válasz erre: 3013
Most hívom :-)
    

infantri 3013 2011. január 26. 20:52   Válasz erre: 3012
Még nem mintha azt mondtad volna beszélsz vele.
    

vaszabi 3012 2011. január 26. 20:43  
Beszéltem Optival jön a P-Sz -re..Dinnyével beszéltél már?
    

vaszabi 3011 2011. január 26. 20:40   Válasz erre: 3010
Vááááááááááááááááááááá! na ezt halottad :-D
    

infantri 3010 2011. január 26. 20:34  
Nagy a csönd...
    

infantri 3009 2011. január 26. 18:47  
Na ez a nem semmi!
    

vaszabi 3008 2011. január 26. 14:18  
Le a kalappal!!!!!!!!!!
    


zsola72 3006 2011. január 26. 13:27  
Ha valaki még nem hallott róla :

http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/motoros_interju/pokoli-verseny-interju-juhasz-istvannal-i-resz-81545


    

infantri 3005 2011. január 26. 11:19   Válasz erre: 3004
Negyven.
    

nx650r 3004 2011. január 26. 10:42   Válasz erre: 3003
infantri mennyiért csinálták meg a leömlõdet?
    

infantri 3003 2011. január 26. 09:58   Válasz erre: 3002
520 euro a tuning leömlõ az Africához inkább gyártattam.
    

nx650r 3002 2011. január 26. 09:39  
Köszi!Nem gondoltam volna hogy ilyen drágák ezek a leömlõk.Úgy nézz ki hogy ezt még át kell rágnom de nagy a valószínûsége hogy csináltatok hozzá valami komolyabb leömlõt.
    

Okta 3001 2011. január 26. 09:27   Válasz erre: 2989
De a két oldalról összesen, ne kétszer hármat! :-DDD
    

kanyar 3000 2011. január 26. 08:43   Válasz erre: 2972
A vee rubber is tök jó! én használtam és sárban, köves talajon is megfelelt!
    

kanyar 2999 2011. január 26. 07:46   Válasz erre: 2997
2734 képen lévõ 72e Ft! 40e-ér a gyári rozsdamentest nem kapod meg!
    

kanyar 2998 2011. január 26. 07:37   Válasz erre: 2977
Ha kell szólj!
    

nx650r 2997 2011. január 25. 23:35   Válasz erre: 2983
Hello Infantri!Beszéltem a Kanyarral errõl csak megpróbáltam hátha van valakinél elfekvõbe egy tuning leömlõ.Vastagabbat szeretnék mint ami az xr 600-on van.Beszéltem a janó dob vetetõjével azt mondta hogy olyan 40.000ft körül lenne a leömlõ azt én kicsit sokallottam.
    

vaszabi 2996 2011. január 25. 22:11   Válasz erre: 2995
Amíg élünk remélünk!
    

infantri 2995 2011. január 25. 21:56   Válasz erre: 2994
Azt ne hajtogasd el.
    

vaszabi 2994 2011. január 25. 21:42  
A #2979 -es kormány méreteit megnéztem a gyártó honlapján pont jó lesz, azt hiszem ez lesz az utód!!!
    

infantri 2993 2011. január 25. 21:35   Válasz erre: 2992
Na megfõztem.
    

vaszabi 2992 2011. január 25. 21:02   Válasz erre: 2991
:-O
    

infantri 2991 2011. január 25. 20:52   Válasz erre: 2990
Én meg érzem.
    

vaszabi 2990 2011. január 25. 20:46   Válasz erre: 2988
Látom én a megbújó lóerõket!Meg a csövecskét is!!!!
    

infantri 2989 2011. január 25. 20:43   Válasz erre: 2987
Akkor három centit vágj.
    

infantri 2988 2011. január 25. 20:42   Válasz erre: 2986
Nem látod a fától az erdõt.
    

vaszabi 2987 2011. január 25. 20:39   Válasz erre: 2985
Ja elb@sztam 77cm a gyári :-)
    

vaszabi 2986 2011. január 25. 20:38   Válasz erre: 2983
Killyyé ez a motor milyen csúnya rozsdás a bukócsõve csak nem a rizsföldön kapott vizet :-)
    

infantri 2985 2011. január 25. 20:38   Válasz erre: 2984
Vágj le belõle:)
    

vaszabi 2984 2011. január 25. 20:35  
Többnyire 80cm -es kormányok vannak, a gyári olyan 67.
    

infantri 2983 2011. január 25. 20:34   Válasz erre: 2982
Kanyar megmondja.
Ha jól tudom XR 600 leömlõ jó a dominatorhoz.
Vagy janodob.hu

    

nx650r 2982 2011. január 25. 19:59  
sziasztok!tuning kipufogó leömlõt keresek valami hasonlót mint ami képeken van.köszi a segítséget.
    

infantri 2981 2011. január 25. 19:09   Válasz erre: 2980
Ilyesmi.
    

vaszabi 2980 2011. január 25. 19:03   Válasz erre: 2977
Ilyesmi van neked is ?
    

vaszabi 2979 2011. január 25. 19:02  
Ne de ez sem rossz csak a méreteit kell megtudnom, használt ..de 9000ft és profi..mint én :-DDDDD
    

infantri 2978 2011. január 25. 18:59   Válasz erre: 2977
Egész jó az ára.
    

vaszabi 2977 2011. január 25. 18:54  
Itt találtam !
http://www.nagyvas.hu/motorosbolt.html

Lucas MC Medium alu. kormány
    

vaszabi 2976 2011. január 25. 18:53   Válasz erre: 2975
Én, sosem szoktam!Komoly vagyok mint Jancsi bohóc :-)
    

infantri 2975 2011. január 25. 18:46   Válasz erre: 2974
Ne hülyéskedj!
    

vaszabi 2974 2011. január 25. 18:02  
kormányválságba kerültem.
    

infantri 2973 2011. január 25. 12:46   Válasz erre: 2972
C-02-t használtam és jó.A másikat nem ismerem.
    

stardognx650 2972 2011. január 25. 11:44  
melyik gumit ajánljátok terepre vee rubbert vagy a mitas c02-t
    

matador 2971 2011. január 25. 08:28   Válasz erre: 2969
nahát egy egész jó kis írás az ex kollégám tollából. Miket kell évek múltán megtudnom, eddig csak a Csóványos és Pilis volt az uticélja általában.
    

kanyar 2970 2011. január 25. 07:28   Válasz erre: 2969
Ha sokat állnán nem lenne az, de ülõmunkával nincs fejlõdés! :-))
    

vaszabi 2969 2011. január 24. 15:19  
Jó kis fél órát dagonyáztam..Jó ez az állva motorozás..csak kissé fárasztó :-)
Ni-ni mit találtam!
http://www.tesztmotor.hu/olvasoi/mese/hcc-hungarian-cross-country-ho-2010.html
    

vaszabi 2968 2011. január 24. 12:04   Válasz erre: 2967
Hurrá irány a munka..Motorral és egy kis kerülõvel ;-)
    

infantri 2967 2011. január 24. 10:40   Válasz erre: 2960
Majdnem olyat mondott,hogy még pics@ is volt benne.
    

vaszabi 2966 2011. január 23. 22:12  
Jé kinéztem és minden csupa hó!!!
    

infantri 2965 2011. január 23. 21:14   Válasz erre: 2962
Ja holnap dolog van.
    

vaszabi 2964 2011. január 23. 21:14   Válasz erre: 2963
r
    

vaszabi 2963 2011. január 23. 21:14   Válasz erre: 2962
jó éjt!Azét el voltunk itt ma este is ;-)
    

kanyar 2962 2011. január 23. 21:13  
Hát kor cakát!
    

kanyar 2961 2011. január 23. 21:01   Válasz erre: 2959
Jól van! már nagyon várom!!!!
    

kanyar 2960 2011. január 23. 21:01   Válasz erre: 2958
Azt ne mond hogy elfogadta!
    

vaszabi 2959 2011. január 23. 20:58   Válasz erre: 2956
Már nem sok van vissza!!!Csak monoton kissé ..de annál jobb lesz ha kész!!!
    

infantri 2958 2011. január 23. 20:57   Válasz erre: 2951
Aha!
A kutas srác kérdezte elestél?
Mondom á én így szállok le a motorról.
    

vaszabi 2957 2011. január 23. 20:57  
Meg ez! Bár jól elba.ták a versem..fõleg hogy ez az agyhalott olvasta fel :-D
A videó vége felé lesz!
http://valovilag.hu/video/114571
    

kanyar 2956 2011. január 23. 20:57   Válasz erre: 2950
A nyári anyag mikó lesz kész?
    

kanyar 2955 2011. január 23. 20:56   Válasz erre: 2950
Hát te beteg vagy! :-))))
    

zsola72 2954 2011. január 23. 20:56   Válasz erre: 2950
hát ez kész!:-DDDD
    

infantri 2953 2011. január 23. 20:54   Válasz erre: 2949
Jól vagyok!
    

zsola72 2952 2011. január 23. 20:54  
na jóccakát,kezdek éhezni !
    

kanyar 2951 2011. január 23. 20:54   Válasz erre: 2944
asszony mit szolt a kabáthoz? Megdicsért?
    

vaszabi 2950 2011. január 23. 20:54  
Bevallom egy ideig néztem a való világot
ez lett belõle!
Való Világ Versike

V .V. 4 most ez a tuti
Alekoszon nincsen bugyi
Azt mondja anélkül alszik
Rettegnek tõle a csajszik
Udvarolgat szépen sorba
Büszke rá a Görög Zorba
Egyedi figura nagyon
Szókincse egy teljes vagyon
Figyeljetek rá hogy mit mond
Jól lát mindent mint James a Bond
Úgy táncol mint egy kis sikló
Mégsem jut bent neki csik.ó
Barátja a fene gyerek
A villa bent vele kerek
Olivér õ nem más bizony
Ahogy beszél néha iszony
De amúgy egy móka mester
S emberekkel játszó gengszter
Jól tervezi a csínyeket
hogy villantsa az ínyeket
Egyre kell neki figyelni
Nem kell magából kikelni
Ha egy lakó kuncog este
Mert a galambot kileste
Akirõl most írni fogok
Mint a kamion úgy robog
500 fokon lángol belül
Ezért mindig bajba kerül
Sokszor bûnbak a villában
És benne ül a hintában
Szállj ki belõle már végre
Ne tegyenek téged jégre

Szandika a szabad szájú
De tuti hogy nem rosszmájú
Egyszerû és adja magát
Nem sokszor van rajta kabát
Jó lelkû az látszik rajta
A száján elfér egy pajta
Üdvözöllek osz hát szenszej
Lazíts és ne mindig RENDelj
Kellesz oda nem is kérdés
Mint ablakba kell a légrés
Jerzsi a kreatív gyerek
Azzal játszik ami kerek
Õ még nem választott tábort
Gigivel állíthat sátort
Szomorú szamuráj Gombi
Néha úgy él mint egy zombi
Kozsó lélektársa lett Õ
Röpköd a szívecske felhõ
Béci olyan lassan beszél
Szájába fészkel az egér
Papagájként jó volt nagyon
Õt is kedvencek közt hagyom
A villa színésznõje Gigi 
De szájába nem lóg cigi
Fõz, és figyel õ a rendre
Szerelme neve nem Endre

Anikó a hisztis csajszi
Barack lába közt nem kajszi
Most már alakul az énje
Nem visít mint Julis nénje
Zsófit észre venni nehéz
Olyan mint anyánk a Teréz
Bevonult a kolostorba
Konfliktust kerüli sorba
Ildi utolsóként ment be
Nincsen vele minden rendbe
Anikó jól látott téged
Mikor mondtad a beszéded
De nincs baj mutasd meg magad
Mert mûvész éned beléd ragad
Még egy pár sor a végére
Vigyázzatok a békére
Itt is éljük a Való Villát
Csak nem kapunk 50 millát
Elhiszem hogy rossz bezárva
De önként mentetek csatába
Egy Kõmûves ,egy élet alatt
Fölrak több százezer falat
És nem biztos hogy eléri
Kocsi lóvé, és még kégli
Ne sajnáljátok magatok
Vannak ott finom falatok
Van kinek nincs ám mit enni
Csak üres asztalnál kést fenni
Alkalmazkodás a lényeg
S nem szûkül be majd a lényed
Üdv hát nektek innen kintrõl
Egy panel harmadik szintrõl
Varga Szabolcs


    

kanyar 2949 2011. január 23. 20:53   Válasz erre: 2943
Melyik esésednél ütötted így meg magad? :-)
    

vaszabi 2948 2011. január 23. 20:53   Válasz erre: 2946
OK!!
    

vaszabi 2947 2011. január 23. 20:52   Válasz erre: 2944
Mi vagy te Cserebogár :-O
    

kanyar 2946 2011. január 23. 20:51   Válasz erre: 2941
gyere velünk, oszt együtt tanulunk az eset dolgaiból:-)
    

vaszabi 2945 2011. január 23. 20:51   Válasz erre: 2943
Ezt nem tudom felülmúlni!!!
    

infantri 2944 2011. január 23. 20:51  
Ma kétszer pörögtem a hátamon.
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők