| kanyar | 3143 | 2011. január 27. 19:56 | Válasz erre: 3141 |
|
Hát te vagy a legszebb, és a legnagyobb reménység :-) ifjú padonvan!
|
| kanyar | 3142 | 2011. január 27. 19:54 | Válasz erre: 3135 |
|
Hát ezaz!!!!!!!!!! Hajnal 2-kor fekvés, reggel 7-kor kelés,8-kor reggeli,9-kor irány hegyet mászni, no de nem gyalog :-) jó buli!
|
| dinne | 3141 | 2011. január 27. 19:53 | Válasz erre: 3138 |
|
miért midig az én képemmel ilyesztgetitek a gyerekeket.
|
| zsola72 | 3129 | 2011. január 27. 19:37 | Válasz erre: 3120 |
|
Nálunk is , csak az a baj , hogy kisbuszhoz van hozzászokva...
|
| vaszabi | 3125 | 2011. január 27. 19:35 | Válasz erre: 3123 |
|
Jé, Orfûn is ez a neve a Medvehagymás helynek!
|
| vaszabi | 3124 | 2011. január 27. 19:34 | Válasz erre: 3121 |
|
Ja meg vigyáz rád..és sikít ha veszélyben vagy:-)
|
| kanyar | 3120 | 2011. január 27. 19:28 | Válasz erre: 3105 |
|
Nálunk az asszonypajti pakol, de mán nagyon megfontolt rutinos tömören pakolós!
|
| zsola72 | 3119 | 2011. január 27. 19:28 | Válasz erre: 3114 |
|
�Mielõbbi gyógyulást! Az alkohol fertõtlenít ! |
| kanyar | 3117 | 2011. január 27. 19:25 | Válasz erre: 3108 |
|
De! ránézésileg dá! nem áramvonalas de nagyon praktikus! |
| SZICSU | 3114 | 2011. január 27. 19:09 |
|
Influenziásos lettem+mellé hörgõgyulladás...A tüdõm kiszakad a helyérõl.
|
| SZICSU | 3112 | 2011. január 27. 19:01 | Válasz erre: 3110 |
|
Most,hogy betegállományba kellett jönnöm,nem tudok szabit kivenni.Ha egyáltalán rendbe jövök addig...Max szombat délutántól tudnék csatlakozni hozzátok.
|
| vaszabi | 3111 | 2011. január 27. 18:47 |
|
Itt is egy nagyobb tatyó! http://www.kepesmotor.hu/motoros_taska_doboz/p326707 |
| vaszabi | 3108 | 2011. január 27. 18:18 |
|
Kanyar nektek nem ilyen van? http://www.kepesmotor.hu/motoros_taska_doboz/p476832 |
| vaszabi | 3107 | 2011. január 27. 18:13 | Válasz erre: 3103 |
|
Nekem ez van jó, strapabíró..esõzsákja is van ! http://adamoto.hu/spd/10025618/MotoDetail_textil_oldaltaska Bár én kb. 2 éve vettem és akcióba 6500ft-ért |
| vaszabi | 3106 | 2011. január 27. 18:09 |
|
Sokat számít a pakolásnál a rutin is.. én tavaly mint elsõ Erdélyi terepezõ kempinges..egy hétre elég sok cuccot vittem..de idén már rutinosabb leszek !!! Zokniból például egy párral többet mint tavaly mert az fogyó eszköz :-DD De ha az én asszonykám szeretne motorozni ..nem is vinnék semmit..mert lenne aki mos :-) |
| Okta | 3105 | 2011. január 27. 17:00 | Válasz erre: 3104 |
|
Ha nõ az utas, akkor mindig kicsi! (Mármint a táska...) Azt mondtam az asszonykámnak, mikor mentünk túrára, hogy tegye ki ide az ágyra, amit be szeretne pakolni...annak felét engedtem csak. :-DDD |
| kanyar | 3104 | 2011. január 27. 16:10 | Válasz erre: 3103 |
|
2 Fõnek 2 hétre kicsi! Fõleg ha nõ az utas! :-) Táskatartót gyártok neked! |
| Figo222 | 3103 | 2011. január 27. 16:05 |
|
Oldaltáskát szeretnék venni. Ezt néztem ki: http://adamoto.hu/spd/10025339/MOTODETAIL_SLOPE_oldaltaska Ismeri esetleg valaki? Esetleg másikat ajánlotok? Oldaltáska tartó is kellene, ha van valakinek eladó az is érdekel :) |
| SZICSU | 3102 | 2011. január 27. 14:05 | Válasz erre: 3101 |
|
Jól jön,ha motorozás közben szendvicset szeretnél majszolgatni!Nem kell elengedni a kormányt,hogy a szádba tudd tuszkolni a falatot!:-)))
|
| dinne | 3096 | 2011. január 26. 22:45 | Válasz erre: 3094 |
|
két múlva vagyok hivatalos egy partira. tavaly már megvolt elõzménye. ott nem sok kellett hozzá hogy kint aludjunk. a szakács elaludt a bogrács mellet a hóban. elfáradt királyság volt. |
| vaszabi | 3094 | 2011. január 26. 22:42 | Válasz erre: 3092 |
|
Rúgj be jól hétvégén(kivételesen..mert tudom nem iszol) az asszony kizár és már gyakorolhatsz is :-D |
| dinne | 3092 | 2011. január 26. 22:41 | Válasz erre: 3089 |
|
oké megdumáljuk. Bár lehet hogy a kintalvást is gyakorlom addig.
|
| vaszabi | 3089 | 2011. január 26. 22:36 | Válasz erre: 3088 |
|
Van két sátram egy kisebb 3 személyes, meg egy hagyományos nagy 4 személyes!
|
| dinne | 3088 | 2011. január 26. 22:31 | Válasz erre: 3086 |
|
öcsém katonai cuccát akarom megfújni. csak nem biztos hogy odaadja (vagy õ is akar piálni ki tudja)
|
| vaszabi | 3087 | 2011. január 26. 22:31 | Válasz erre: 3085 |
|
De legalább meleget termelsz :-) Ja itt a link a hálózsákról :http://www.sportsarok.hu/termek.php?id=39 |
| vaszabi | 3086 | 2011. január 26. 22:30 |
|
Itt van -10 -es hálózsák ilyen van Kanyarnak is ..ez a bolt Pakson van ha kell szólj ,én is majd itt veszek!
|
| dinne | 3082 | 2011. január 26. 22:27 | Válasz erre: 3079 |
|
már kezdtem valamit szervezkedni, hogy honnan tudok szerezni hálózsákot meg sátrat.
|
| infantri | 3078 | 2011. január 26. 22:23 | Válasz erre: 3073 |
|
Kalotán hozzá se nyúltunk amikor higgadtan rendezett külsõvel kijelentetted menyire nem érdekel a motor kinézete.
|
| dinne | 3077 | 2011. január 26. 22:22 | Válasz erre: 3076 |
|
a treffen party is a józan lesz nem. mert akkor én is megyek
|
| dinne | 3073 | 2011. január 26. 22:17 | Válasz erre: 3070 |
|
én is azért szeretem ezt a csapatot mer itt mindenki józan életû antialkoholista. nem bírom a züllött fazonokat.
|
| vaszabi | 3071 | 2011. január 26. 22:15 | Válasz erre: 3070 |
|
Pfúj! Én még azt se aki ismer olyat aki iszik :-D
|
| dinne | 3069 | 2011. január 26. 22:13 | Válasz erre: 3067 |
|
akkor inkább egy kis pályinka, pedig de nem szeretek inni
|
| vaszabi | 3066 | 2011. január 26. 22:05 | Válasz erre: 3065 |
|
Nem úgy te Õrült Prof. hanem a homok a kedvenc talajtípusod...
|
| infantri | 3062 | 2011. január 26. 21:56 | Válasz erre: 3060 |
|
Ha te ilyen modern vagy. A tévébe nem lesz erõd belevizelni. |
| dinne | 3060 | 2011. január 26. 21:54 | Válasz erre: 3059 |
|
én valószínûleg meg nem bírok. úgyhogy majd odabújok a szabi mellé
|
| vaszabi | 3059 | 2011. január 26. 21:53 |
|
Mondjuk a P-Sz-t most úgy tervezem hogy aznap nem jövök haza :-)
|
| infantri | 3054 | 2011. január 26. 21:48 | Válasz erre: 3052 |
|
Jó a dumád! Ha Optin múlik szerintem ott maradsz a ganyéba. |
| dinne | 3052 | 2011. január 26. 21:47 | Válasz erre: 3051 |
|
ezt nem vakarom le magamról soha. de különben tényleg szarok az optikára (és nem az Optira gondolok).
|
| dinne | 3046 | 2011. január 26. 21:39 | Válasz erre: 3045 |
|
le kellene fotoznam legalább amíg nem leszz megint tök sáros.
|
| vaszabi | 3045 | 2011. január 26. 21:37 |
|
Majd azért körbe érdeklõdöm hátha tudok segíteni az átnyergelésben ;-)
|