25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 3143 2011. január 27. 19:56   Válasz erre: 3141
Hát te vagy a legszebb, és a legnagyobb reménység :-) ifjú padonvan!
    

kanyar 3142 2011. január 27. 19:54   Válasz erre: 3135
Hát ezaz!!!!!!!!!! Hajnal 2-kor fekvés, reggel 7-kor kelés,8-kor reggeli,9-kor irány hegyet mászni, no de nem gyalog :-) jó buli!
    

dinne 3141 2011. január 27. 19:53   Válasz erre: 3138
miért midig az én képemmel ilyesztgetitek a gyerekeket.
    

kanyar 3140 2011. január 27. 19:52   Válasz erre: 3137
Kitõl kell elkérni?
    

kanyar 3139 2011. január 27. 19:51   Válasz erre: 3136
Április?
    

kanyar 3138 2011. január 27. 19:51   Válasz erre: 3132
Nem az esõtõl vizes :-)
    

vaszabi 3137 2011. január 27. 19:45   Válasz erre: 3134
Rajtam nem fog múlni..!
    

zsola72 3136 2011. január 27. 19:45   Válasz erre: 3134
Na jó de mikor is? Úgy nagyjából...
    

zsola72 3135 2011. január 27. 19:43   Válasz erre: 3132
jópofát , ha pálinkával kínálnak
    

kanyar 3134 2011. január 27. 19:43   Válasz erre: 3132
Gyere el, oszt mögtudod!
    

kanyar 3133 2011. január 27. 19:41   Válasz erre: 3127
Itt 1-2 nap múlva megint nagy lenne az arcod.
    

vaszabi 3132 2011. január 27. 19:39   Válasz erre: 3130
Miért ott fát szoktatok vágni :-D
    

kanyar 3131 2011. január 27. 19:39   Válasz erre: 3129
Azé keresel kulit? :-)
    

kanyar 3130 2011. január 27. 19:38   Válasz erre: 3127
És jó a kaja is! ami erõt ad másnapra.
    

zsola72 3129 2011. január 27. 19:37   Válasz erre: 3120
Nálunk is , csak az a baj , hogy kisbuszhoz van hozzászokva...
    

kanyar 3128 2011. január 27. 19:37   Válasz erre: 3124
Úgy ám! és le akar szállni!:-)
    

vaszabi 3127 2011. január 27. 19:36   Válasz erre: 3123
Ja, ez az optika leszarós hely?
    

kanyar 3126 2011. január 27. 19:35   Válasz erre: 3123
Már most indulnék! Szerintem Dinnye is :-)
    

vaszabi 3125 2011. január 27. 19:35   Válasz erre: 3123
Jé, Orfûn is ez a neve a Medvehagymás helynek!
    

vaszabi 3124 2011. január 27. 19:34   Válasz erre: 3121
Ja meg vigyáz rád..és sikít ha veszélyben vagy:-)
    

zsola72 3123 2011. január 27. 19:33  
Jut eszembe itt mikor is találkozunk ? március v. április
    

vaszabi 3122 2011. január 27. 19:33   Válasz erre: 3121
Ezért jó egy EÜ-t végzett asszony!
    

kanyar 3121 2011. január 27. 19:28   Válasz erre: 3119
És ápol!
    

kanyar 3120 2011. január 27. 19:28   Válasz erre: 3105
Nálunk az asszonypajti pakol, de mán nagyon megfontolt rutinos tömören pakolós!
    

zsola72 3119 2011. január 27. 19:28   Válasz erre: 3114
�Mielõbbi gyógyulást!
Az alkohol fertõtlenít !
    

kanyar 3118 2011. január 27. 19:25   Válasz erre: 3116
Jó bulást!
    

kanyar 3117 2011. január 27. 19:25   Válasz erre: 3108
De! ránézésileg dá!
nem áramvonalas de nagyon praktikus!
    

SZICSU 3116 2011. január 27. 19:23   Válasz erre: 3115
Heverem már heverem...
    

vaszabi 3115 2011. január 27. 19:15   Válasz erre: 3114
jobbulást remélem hamar kihevered!!!
    

SZICSU 3114 2011. január 27. 19:09  
Influenziásos lettem+mellé hörgõgyulladás...A tüdõm kiszakad a helyérõl.
    

vaszabi 3113 2011. január 27. 19:01   Válasz erre: 3112
Olyan komoly kórságba estél?
    

SZICSU 3112 2011. január 27. 19:01   Válasz erre: 3110
Most,hogy betegállományba kellett jönnöm,nem tudok szabit kivenni.Ha egyáltalán rendbe jövök addig...Max szombat délutántól tudnék csatlakozni hozzátok.
    

vaszabi 3111 2011. január 27. 18:47  
Itt is egy nagyobb tatyó!
http://www.kepesmotor.hu/motoros_taska_doboz/p326707
    

vaszabi 3110 2011. január 27. 18:46   Válasz erre: 3109
Hát mi történt!!!!
    

SZICSU 3109 2011. január 27. 18:38  
Hát úgy néz ki,hogy a hóbagolynak számomra lõttek...:-(
    

vaszabi 3108 2011. január 27. 18:18  
Kanyar nektek nem ilyen van?
http://www.kepesmotor.hu/motoros_taska_doboz/p476832
    

vaszabi 3107 2011. január 27. 18:13   Válasz erre: 3103
Nekem ez van jó, strapabíró..esõzsákja is van !
http://adamoto.hu/spd/10025618/MotoDetail_textil_oldaltaska
Bár én kb. 2 éve vettem és akcióba 6500ft-ért
    

vaszabi 3106 2011. január 27. 18:09  
Sokat számít a pakolásnál a rutin is.. én tavaly mint elsõ Erdélyi terepezõ kempinges..egy hétre elég sok cuccot vittem..de idén már rutinosabb leszek !!!
Zokniból például egy párral többet mint tavaly mert az fogyó eszköz :-DD
De ha az én asszonykám szeretne motorozni ..nem is vinnék semmit..mert lenne aki mos :-)
    

Okta 3105 2011. január 27. 17:00   Válasz erre: 3104
Ha nõ az utas, akkor mindig kicsi! (Mármint a táska...)

Azt mondtam az asszonykámnak, mikor mentünk túrára, hogy tegye ki ide az ágyra, amit be szeretne pakolni...annak felét engedtem csak. :-DDD
    

kanyar 3104 2011. január 27. 16:10   Válasz erre: 3103
2 Fõnek 2 hétre kicsi! Fõleg ha nõ az utas! :-)
Táskatartót gyártok neked!
    

Figo222 3103 2011. január 27. 16:05  
Oldaltáskát szeretnék venni. Ezt néztem ki:

http://adamoto.hu/spd/10025339/MOTODETAIL_SLOPE_oldaltaska

Ismeri esetleg valaki? Esetleg másikat ajánlotok?
Oldaltáska tartó is kellene, ha van valakinek eladó az is érdekel :)
    

SZICSU 3102 2011. január 27. 14:05   Válasz erre: 3101
Jól jön,ha motorozás közben szendvicset szeretnél majszolgatni!Nem kell elengedni a kormányt,hogy a szádba tudd tuszkolni a falatot!:-)))
    

vaszabi 3101 2011. január 27. 13:45   Válasz erre: 3098
kissé konkávos :-)
    

vaszabi 3100 2011. január 27. 13:43   Válasz erre: 3099
Az jó!
    

kanyar 3099 2011. január 27. 08:12   Válasz erre: 3086
Az elég meleg lessz!
    

kanyar 3098 2011. január 27. 08:01   Válasz erre: 3035
Ez görbe:-O
    

dinne 3097 2011. január 26. 22:45   Válasz erre: 3095
cakát
    

dinne 3096 2011. január 26. 22:45   Válasz erre: 3094
két múlva vagyok hivatalos egy partira. tavaly már megvolt elõzménye. ott nem sok kellett hozzá hogy kint aludjunk.
a szakács elaludt a bogrács mellet a hóban. elfáradt királyság volt.
    

vaszabi 3095 2011. január 26. 22:45   Válasz erre: 3094
Jó éjt..
    

vaszabi 3094 2011. január 26. 22:42   Válasz erre: 3092
Rúgj be jól hétvégén(kivételesen..mert tudom nem iszol)
az asszony kizár és már gyakorolhatsz is :-D
    

dinne 3093 2011. január 26. 22:41   Válasz erre: 3090
csucsuka
    

dinne 3092 2011. január 26. 22:41   Válasz erre: 3089
oké megdumáljuk. Bár lehet hogy a kintalvást is gyakorlom addig.
    

vaszabi 3091 2011. január 26. 22:40   Válasz erre: 3090
Jóccakát Infafrika :-)
    

infantri 3090 2011. január 26. 22:39  
Na jóccakát.Megyek aludni.
    

vaszabi 3089 2011. január 26. 22:36   Válasz erre: 3088
Van két sátram egy kisebb 3 személyes, meg egy hagyományos nagy 4 személyes!
    

dinne 3088 2011. január 26. 22:31   Válasz erre: 3086
öcsém katonai cuccát akarom megfújni. csak nem biztos hogy odaadja (vagy õ is akar piálni ki tudja)
    

vaszabi 3087 2011. január 26. 22:31   Válasz erre: 3085
De legalább meleget termelsz :-)

Ja itt a link a hálózsákról :http://www.sportsarok.hu/termek.php?id=39
    

vaszabi 3086 2011. január 26. 22:30  
Itt van -10 -es hálózsák ilyen van Kanyarnak is ..ez a bolt Pakson van ha kell szólj ,én is majd itt veszek!
    

dinne 3085 2011. január 26. 22:29   Válasz erre: 3083
és olykor nagyokat fingok
    

dinne 3084 2011. január 26. 22:28   Válasz erre: 3083
de nekem büdös a lábam (fõleg ha iszom)
    

vaszabi 3083 2011. január 26. 22:27   Válasz erre: 3082
Az én sátramban elférsz!
    

dinne 3082 2011. január 26. 22:27   Válasz erre: 3079
már kezdtem valamit szervezkedni, hogy honnan tudok szerezni hálózsákot meg sátrat.
    

dinne 3081 2011. január 26. 22:25   Válasz erre: 3078
Szarok én az optikára
    

vaszabi 3080 2011. január 26. 22:24   Válasz erre: 3079
Rád is!!!!
    

vaszabi 3079 2011. január 26. 22:24   Válasz erre: 3077
Számítok is rád..biztos jó buli lesz!!!
    

infantri 3078 2011. január 26. 22:23   Válasz erre: 3073
Kalotán hozzá se nyúltunk amikor higgadtan rendezett külsõvel kijelentetted menyire nem érdekel a motor kinézete.
    

dinne 3077 2011. január 26. 22:22   Válasz erre: 3076
a treffen party is a józan lesz nem. mert akkor én is megyek
    

vaszabi 3076 2011. január 26. 22:19  
Szeretik a tik a meggyet..........
    

vaszabi 3075 2011. január 26. 22:19   Válasz erre: 3073
Szívembõl szóltál..HUKK...HUKK .-)
    

vaszabi 3074 2011. január 26. 22:18   Válasz erre: 3072
Fõleg motorozás közben :-)
    

dinne 3073 2011. január 26. 22:17   Válasz erre: 3070
én is azért szeretem ezt a csapatot mer itt mindenki józan életû antialkoholista. nem bírom a züllött fazonokat.
    

dinne 3072 2011. január 26. 22:16   Válasz erre: 3070
meg aki cigizik
    

vaszabi 3071 2011. január 26. 22:15   Válasz erre: 3070
Pfúj! Én még azt se aki ismer olyat aki iszik :-D
    

infantri 3070 2011. január 26. 22:14   Válasz erre: 3069
Azt se bírom aki iszik.
    

dinne 3069 2011. január 26. 22:13   Válasz erre: 3067
akkor inkább egy kis pályinka, pedig de nem szeretek inni
    

vaszabi 3068 2011. január 26. 22:09   Válasz erre: 3067
:-DDDDDD
    

infantri 3067 2011. január 26. 22:09   Válasz erre: 3065
Csak,hogy jobban teljen az idõ.
    

vaszabi 3066 2011. január 26. 22:05   Válasz erre: 3065
Nem úgy te Õrült Prof. hanem a homok a kedvenc talajtípusod...
    

dinne 3065 2011. január 26. 22:03   Válasz erre: 3064
nana kérem csak semmi buzulás
    

vaszabi 3064 2011. január 26. 22:02   Válasz erre: 3063
Azt hittem te a homokzsákra esküszöl :-DDD
    

dinne 3063 2011. január 26. 21:58   Válasz erre: 3062
majd a hálózsákba
    

infantri 3062 2011. január 26. 21:56   Válasz erre: 3060
Ha te ilyen modern vagy.
A tévébe nem lesz erõd belevizelni.
    

vaszabi 3061 2011. január 26. 21:56   Válasz erre: 3060
Ok!És másnap vissza ugyan arra :-DDD
    

dinne 3060 2011. január 26. 21:54   Válasz erre: 3059
én valószínûleg meg nem bírok. úgyhogy majd odabújok a szabi mellé
    

vaszabi 3059 2011. január 26. 21:53  
Mondjuk a P-Sz-t most úgy tervezem hogy aznap nem jövök haza :-)
    

vaszabi 3058 2011. január 26. 21:52   Válasz erre: 3057
Nem olyan gyerek õ :-)
    

dinne 3057 2011. január 26. 21:51   Válasz erre: 3054
meglehet.
    

vaszabi 3056 2011. január 26. 21:49   Válasz erre: 3054
:-DDDD
    

vaszabi 3055 2011. január 26. 21:48   Válasz erre: 3052
Most az enyém sem egy optikai szépség.
    

infantri 3054 2011. január 26. 21:48   Válasz erre: 3052
Jó a dumád!
Ha Optin múlik szerintem ott maradsz a ganyéba.
    

infantri 3053 2011. január 26. 21:47   Válasz erre: 3051
:)
    

dinne 3052 2011. január 26. 21:47   Válasz erre: 3051
ezt nem vakarom le magamról soha. de különben tényleg szarok az optikára (és nem az Optira gondolok).
    

vaszabi 3051 2011. január 26. 21:45  
Igényes tulajtól aki szarik az optikára :-D
    

vaszabi 3050 2011. január 26. 21:44   Válasz erre: 3048
Valamiért én is pont erre gondoltam :-D
    

dinne 3049 2011. január 26. 21:43   Válasz erre: 3048
igen valami hasonló dumával.
    

infantri 3048 2011. január 26. 21:42   Válasz erre: 3046
Terepet sose látott igényesnek eladó.

    

vaszabi 3047 2011. január 26. 21:41   Válasz erre: 3046
Az jó ötlet :-)
    

dinne 3046 2011. január 26. 21:39   Válasz erre: 3045
le kellene fotoznam legalább amíg nem leszz megint tök sáros.
    

vaszabi 3045 2011. január 26. 21:37  
Majd azért körbe érdeklõdöm hátha tudok segíteni az átnyergelésben ;-)
    

vaszabi 3044 2011. január 26. 21:34   Válasz erre: 3043
:-DDD
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők