25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 3243 2011. január 27. 20:58   Válasz erre: 3241
nekem a plus 20 ló nem kell bele
    

vaszabi 3242 2011. január 27. 20:57   Válasz erre: 3240
Legyen a neve Motor
    

infantri 3241 2011. január 27. 20:57   Válasz erre: 3235
Határ a csillagos ég.
    

kanyar 3240 2011. január 27. 20:56   Válasz erre: 3236
Úgy van! csináljuk meg!
    

kanyar 3239 2011. január 27. 20:56   Válasz erre: 3235
Elõbb fel kéne mérni az állapotát!
    

zsola72 3238 2011. január 27. 20:55   Válasz erre: 3233
valahogy így használták
http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/enduro/?dr=35552&cmd=pic&id=540675
    

kanyar 3237 2011. január 27. 20:54   Válasz erre: 3235
Mekkora a számla :-)))))))))
    

vaszabi 3236 2011. január 27. 20:54   Válasz erre: 3234
Purhabból faragunk egyedi formát ..aztán mehet a sorozatgyártás

    

dinne 3235 2011. január 27. 20:53   Válasz erre: 3232
Holnap nyomok el egy számlát.
Aztán elvileg nézhetõ a dolog. kb mennyibe állhatna meg a Kanyarosítás végével.
    

kanyar 3234 2011. január 27. 20:52   Válasz erre: 3231
Kéne karbon idomot gyártanunk, nehezebben törne tán! vagy krossz idomot felszabni. az nem törik, legfeljebb szakad!
    

infantri 3233 2011. január 27. 20:51   Válasz erre: 3230
Mi is néztük csak nincs kedv.
    

kanyar 3232 2011. január 27. 20:49   Válasz erre: 3230
Jó alap lehetne!
    

vaszabi 3231 2011. január 27. 20:49   Válasz erre: 3226
Széttört a bal oldalidom is ..de nem baj van másik..ez meg meg lesz mûanyagozva és lesz másik :-)
Bár néhol már nekem is matt fekete...ez így kezdõdik!

    

zsola72 3230 2011. január 27. 20:48   Válasz erre: 3213
itt is van , alkudsz belõle rendesen ,telókat ,gátlót, karbit,kipuff ott hagyod ezek úgy sem kellenek...aztán Kanyar mög fölépít neked egy Motort
http://www.kepesmotor.hu/honda-enduro_krossz/p536174
    

kanyar 3229 2011. január 27. 20:46   Válasz erre: 3228
Alvázvédõ! könnyû bejavítani!
    

dinne 3228 2011. január 27. 20:45   Válasz erre: 3225
és ápolod és a fényezést.
    

vaszabi 3227 2011. január 27. 20:45   Válasz erre: 3225
Én tényleg fiatal mert nem érteni te mit írni madjár :-)
    

kanyar 3226 2011. január 27. 20:44   Válasz erre: 3224
ha roszkór abbó van a fejen átfordulás:-)
    

kanyar 3225 2011. január 27. 20:43   Válasz erre: 3220
Én csökkentem, Te növeled. én öreg Te fiatal. de beszél mádjár
    

vaszabi 3224 2011. január 27. 20:42   Válasz erre: 3218
Nem emelgetni kell ..ez nem a kamatláb..húzni a gázt ..mondom én :-)
    

dinne 3223 2011. január 27. 20:42   Válasz erre: 3221
Ez is olyan mint a jó bor.
    

dinne 3222 2011. január 27. 20:41   Válasz erre: 3219
Nem ha egyedül leszek 230
    

kanyar 3221 2011. január 27. 20:41   Válasz erre: 3218
Én meg azt hittem a kora csábít!
    

vaszabi 3220 2011. január 27. 20:41   Válasz erre: 3214
Beszéltem egy haverral, lemérem mázsán mert szerintem már közel van a 200-hoz :-O
    

kanyar 3219 2011. január 27. 20:40   Válasz erre: 3214
Össztömegben?
    

dinne 3218 2011. január 27. 20:40   Válasz erre: 3214
a sok emelgetéstõl hamar elfáradok. az az 50 minus az nagyon csábító.
    

kanyar 3217 2011. január 27. 20:40   Válasz erre: 3210
Hú én is! hétvégén is jókat kacagóráztunk egymáson!
    

vaszabi 3216 2011. január 27. 20:39   Válasz erre: 3214
Én is azért vérteztem fel ..nem is a védelem miatt ..a kihívás..meg akarom építeni a világ leg nehezebb Domiát:-)
    

vaszabi 3215 2011. január 27. 20:38   Válasz erre: 3206
Ne már ..egy világ omlott össze bennem..az nem lehet hogy te is ..
    

infantri 3214 2011. január 27. 20:38  
Dinnye nehéz motorral könnyebb!
Meg aztán az igazi sport ember nem adja 230 kg alá.
    

dinne 3213 2011. január 27. 20:37   Válasz erre: 3207
olyan szart mint amilyet kipróbáltam. olyan jó leszz.
    

kanyar 3212 2011. január 27. 20:37   Válasz erre: 3206
Olyat még nem is láttam :-O
    

vaszabi 3211 2011. január 27. 20:37   Válasz erre: 3204
Ugye mondtam én :-D ezek olyanok :-DDDD
    

zsola72 3210 2011. január 27. 20:37   Válasz erre: 3202
olyan nekem is volt,én is szívesen megnéztem volna utólag
    

infantri 3209 2011. január 27. 20:36   Válasz erre: 3201
Figyelek ám!
A gugli földet böngésztem.Ahol legutóbb jártunk.Azt nézem a fórumot és dúl az élet.
    

dinne 3208 2011. január 27. 20:36   Válasz erre: 3205
vagy figyelte.
    

kanyar 3207 2011. január 27. 20:36   Válasz erre: 3204
Csak nem valami 20 éves szart?
    

dinne 3206 2011. január 27. 20:35   Válasz erre: 3202
jó. taknyolni én is tudok
    

kanyar 3205 2011. január 27. 20:35   Válasz erre: 3201
AT-re kapcsol a gépe! :-)
    

dinne 3204 2011. január 27. 20:34   Válasz erre: 3195
súlyba visszább. ti hülyitettetek be.
    

kanyar 3203 2011. január 27. 20:34  
Ez milyen?

# 9 K: Van egy extra szellõzõ csövet, ha nem is megy? Véletlenek vannak, akkor keres egy csõ körül 6 vagy 8 cm hosszú, nagyon rövid csaló a végén, és ez jön a barb a cutoff szelep.
    

vaszabi 3202 2011. január 27. 20:34   Válasz erre: 3193
Fel kellett volna venni a kormánygörbítõ fejtetõn csúszó tigrisbukfences mutatványom :-)
    

zsola72 3201 2011. január 27. 20:33   Válasz erre: 3196
nézd már ,csak AT kellett említeni
    

kanyar 3200 2011. január 27. 20:32   Válasz erre: 3178
Ami habog!
    

zsola72 3199 2011. január 27. 20:32   Válasz erre: 3195
Honnan nézzük?
    

kanyar 3198 2011. január 27. 20:32   Válasz erre: 3190
A maradékát?!
    

SZICSU 3197 2011. január 27. 20:31   Válasz erre: 3191
Megnézem!
    

infantri 3196 2011. január 27. 20:31  
Azta hogy csacsogtok!
    

kanyar 3195 2011. január 27. 20:31   Válasz erre: 3192
Merre elõre?
    

kanyar 3194 2011. január 27. 20:31   Válasz erre: 3186
OK
    

kanyar 3193 2011. január 27. 20:30   Válasz erre: 3187
Szólj, és készítjük a film anyagot!
    

zsola72 3192 2011. január 27. 20:28   Válasz erre: 3176
Az Africa Twin ,már elõrelépés lenne,vagy nem...
    

kanyar 3191 2011. január 27. 20:28   Válasz erre: 3182
Tudd meg a nevét!
    

dinne 3190 2011. január 27. 20:27   Válasz erre: 3187
Szabi ha leugrasz jó magasról egy gyerekmedencébe akkor felrakjuk a vidióra.
    

vaszabi 3189 2011. január 27. 20:27   Válasz erre: 3186
Ne Ne kutyát vegyél :-DDDDD
    

kanyar 3188 2011. január 27. 20:27   Válasz erre: 3175
Ezek mind ÕÕRÛÛLTEEK!
    

vaszabi 3187 2011. január 27. 20:26   Válasz erre: 3175
Jó Jó de én miért nem vagyok rajta :-)
    

dinne 3186 2011. január 27. 20:25   Válasz erre: 3176
azt úgyis megtudod, mert megy hozzád.
    

vaszabi 3185 2011. január 27. 20:25   Válasz erre: 3184
Ja már azt hittem valami legyártásra váró alapanyagról beszélsz
    

SZICSU 3184 2011. január 27. 20:23   Válasz erre: 3179
Megelõzésre..
    

vaszabi 3183 2011. január 27. 20:23   Válasz erre: 3178
én csak a csacsog részt értem :-)
    

SZICSU 3182 2011. január 27. 20:22   Válasz erre: 3177
Azt hiszem Loctite cucc.Kaptam ajándékba.Ezüst színû,nagy nyomást bír.És csak féktisztítóval tudtam lemosni a kezemrõl.
    

vaszabi 3181 2011. január 27. 20:21   Válasz erre: 3174
Nekem van himba csapágy csõtengely része sõt himba is igaz Africá-é de ha segít odaadom!
    

zsola72 3180 2011. január 27. 20:19   Válasz erre: 3172
ne má ,tisztára mint a kereskedelmi adókon
    

vaszabi 3179 2011. január 27. 20:19   Válasz erre: 3174
miért oda van a csavar?
    

SZICSU 3178 2011. január 27. 20:19   Válasz erre: 3172
Ahaaaa...Egyet nem értek.Mi "csacsog"?:-)
    

kanyar 3177 2011. január 27. 20:19   Válasz erre: 3174
Mit?
    

kanyar 3176 2011. január 27. 20:18   Válasz erre: 3173
Ha eladtad mit veszel?
    

zsola72 3175 2011. január 27. 20:17  
nagyon jó :
http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc&feature=player_embedded#
    

SZICSU 3174 2011. január 27. 20:17  
Kanyar!Találtam a himbatengelyekre megfelelõ anyagot.Jobb mint a rezes zsír.
    

dinne 3173 2011. január 27. 20:17   Válasz erre: 3166
Telerakom vele a TA-t eladás elõtt.
    

kanyar 3172 2011. január 27. 20:16  
ez egy fordítás
Ha szivárog az üzemanyag a szerény lejtéssel, vagy akkor is, ha a kerékpár rajta állni, valószínû, hogy a float szintje túl magas. Egy másik jele, hogy ez egy "csacsog", illetve a kerékpáros istálló átlépésekor Hoppá, vagy partra egy folytatásban. Ez könnyen rögzített követõen lépésrõl lépésre a szervizkönyv. vettél, ugye?
    

SZICSU 3171 2011. január 27. 20:14   Válasz erre: 3168
Még régebbrõl maradt.
    

vaszabi 3170 2011. január 27. 20:12   Válasz erre: 3164
Kösz!!
    

kanyar 3169 2011. január 27. 20:12   Válasz erre: 3167
Asszonyéból maradt egy pár kerék, azé van 2.
    

vaszabi 3168 2011. január 27. 20:12   Válasz erre: 3157
vagy van egy enduro second-hand-ed :-D
    

zsola72 3167 2011. január 27. 20:11   Válasz erre: 3161
Szerintem , még egy darabig elég a krossz szett.
    

kanyar 3166 2011. január 27. 20:11  
Dinnye neked nem kell?
    

vaszabi 3165 2011. január 27. 20:10   Válasz erre: 3157
Dúskálsz a motoralkatrészekben vagy mi van :-D
    

kanyar 3164 2011. január 27. 20:10   Válasz erre: 3163
Hát hogyne!
    

vaszabi 3163 2011. január 27. 20:09  
Senki többet harmadszor!Akkor Kanyar ajánlata nyert!Ha szólok tudsz szerezni 2db-t és postázni master?
    

kanyar 3162 2011. január 27. 20:09   Válasz erre: 3158
Nekem is!
    

kanyar 3161 2011. január 27. 20:08   Válasz erre: 3155
Hát van krosz meg enduro és meg super motyó!
Egy szetben volt, de kell a másikba is, mert hétvégén majdnem megcumi!
    

vaszabi 3160 2011. január 27. 20:08   Válasz erre: 3158
Ez milyen igaz..te ismersz engem ?:-D
    

vaszabi 3159 2011. január 27. 20:07  
A jobb ajánlat majd érdekel mert azt is be akarok szerelni ..úgy is febr. elején megy fel hátra egy 80%-os E09
    

SZICSU 3158 2011. január 27. 20:06  
Ennyiért még a hülyének is megéri!Nemhogy a Szabinak:-)))
    

SZICSU 3157 2011. január 27. 20:05  
Én itthon túrtam.
    

zsola72 3156 2011. január 27. 20:05   Válasz erre: 3153
az nagyon jó ár, én úgy emlékszem 2500-ért vettem tavaly
    

vaszabi 3155 2011. január 27. 20:05   Válasz erre: 3152
Már elkoptak..!
    

SZICSU 3154 2011. január 27. 20:04   Válasz erre: 3151
Utána nézek...Holnapra megmondom
    

kanyar 3153 2011. január 27. 20:03   Válasz erre: 3151
Most vettem 1700/db
    

kanyar 3152 2011. január 27. 20:02   Válasz erre: 3149
Mit akarsz koptatni? Nem megyünk sokat!
    

vaszabi 3151 2011. január 27. 20:02   Válasz erre: 3148
Honnan szereztél Szicsu ..nekem nem tudsz elérhetõ áron?
    

kanyar 3150 2011. január 27. 20:01   Válasz erre: 3148
Ahoz nem kell vak szelep!
    

vaszabi 3149 2011. január 27. 20:01   Válasz erre: 3140
Nem kell elkérni..csak drága lesz az április sok kopó alkatrész cserés!
    

SZICSU 3148 2011. január 27. 20:00  
Már szereztem 2 vakszelepet is!Olyan régen nyúztam le gumiszerelésnél az összes bõrt az ujjaimról..
    

SZICSU 3147 2011. január 27. 19:58  
Mééé?E'bszsban én is profi vagyok!
    

kanyar 3146 2011. január 27. 19:57   Válasz erre: 3144
Egyet már elba!
    

zsola72 3145 2011. január 27. 19:56   Válasz erre: 3139
az jó , akkor még hó is akad.
    

SZICSU 3144 2011. január 27. 19:56  
Kösz srácok!
Kanyar fék ügyben?Azért még szerelgetni tudok...Szét unom az agyam itthon.
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők