| zsola72 | 3238 | 2011. január 27. 20:55 | Válasz erre: 3233 |
|
valahogy így használták http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/enduro/?dr=35552&cmd=pic&id=540675 |
| vaszabi | 3236 | 2011. január 27. 20:54 | Válasz erre: 3234 |
|
Purhabból faragunk egyedi formát ..aztán mehet a sorozatgyártás |
| dinne | 3235 | 2011. január 27. 20:53 | Válasz erre: 3232 |
|
Holnap nyomok el egy számlát. Aztán elvileg nézhetõ a dolog. kb mennyibe állhatna meg a Kanyarosítás végével. |
| kanyar | 3234 | 2011. január 27. 20:52 | Válasz erre: 3231 |
|
Kéne karbon idomot gyártanunk, nehezebben törne tán! vagy krossz idomot felszabni. az nem törik, legfeljebb szakad!
|
| vaszabi | 3231 | 2011. január 27. 20:49 | Válasz erre: 3226 |
|
Széttört a bal oldalidom is ..de nem baj van másik..ez meg meg lesz mûanyagozva és lesz másik :-) Bár néhol már nekem is matt fekete...ez így kezdõdik! |
| zsola72 | 3230 | 2011. január 27. 20:48 | Válasz erre: 3213 |
|
itt is van , alkudsz belõle rendesen ,telókat ,gátlót, karbit,kipuff ott hagyod ezek úgy sem kellenek...aztán Kanyar mög fölépít neked egy Motort http://www.kepesmotor.hu/honda-enduro_krossz/p536174 |
| vaszabi | 3227 | 2011. január 27. 20:45 | Válasz erre: 3225 |
|
Én tényleg fiatal mert nem érteni te mit írni madjár :-)
|
| kanyar | 3225 | 2011. január 27. 20:43 | Válasz erre: 3220 |
|
Én csökkentem, Te növeled. én öreg Te fiatal. de beszél mádjár
|
| vaszabi | 3224 | 2011. január 27. 20:42 | Válasz erre: 3218 |
|
Nem emelgetni kell ..ez nem a kamatláb..húzni a gázt ..mondom én :-)
|
| vaszabi | 3220 | 2011. január 27. 20:41 | Válasz erre: 3214 |
|
Beszéltem egy haverral, lemérem mázsán mert szerintem már közel van a 200-hoz :-O
|
| dinne | 3218 | 2011. január 27. 20:40 | Válasz erre: 3214 |
|
a sok emelgetéstõl hamar elfáradok. az az 50 minus az nagyon csábító.
|
| kanyar | 3217 | 2011. január 27. 20:40 | Válasz erre: 3210 |
|
Hú én is! hétvégén is jókat kacagóráztunk egymáson!
|
| vaszabi | 3216 | 2011. január 27. 20:39 | Válasz erre: 3214 |
|
Én is azért vérteztem fel ..nem is a védelem miatt ..a kihívás..meg akarom építeni a világ leg nehezebb Domiát:-)
|
| vaszabi | 3215 | 2011. január 27. 20:38 | Válasz erre: 3206 |
|
Ne már ..egy világ omlott össze bennem..az nem lehet hogy te is ..
|
| infantri | 3214 | 2011. január 27. 20:38 |
|
Dinnye nehéz motorral könnyebb! Meg aztán az igazi sport ember nem adja 230 kg alá. |
| dinne | 3213 | 2011. január 27. 20:37 | Válasz erre: 3207 |
|
olyan szart mint amilyet kipróbáltam. olyan jó leszz.
|
| zsola72 | 3210 | 2011. január 27. 20:37 | Válasz erre: 3202 |
|
olyan nekem is volt,én is szívesen megnéztem volna utólag
|
| infantri | 3209 | 2011. január 27. 20:36 | Válasz erre: 3201 |
|
Figyelek ám! A gugli földet böngésztem.Ahol legutóbb jártunk.Azt nézem a fórumot és dúl az élet. |
| kanyar | 3203 | 2011. január 27. 20:34 |
|
Ez milyen? # 9 K: Van egy extra szellõzõ csövet, ha nem is megy? Véletlenek vannak, akkor keres egy csõ körül 6 vagy 8 cm hosszú, nagyon rövid csaló a végén, és ez jön a barb a cutoff szelep. |
| vaszabi | 3202 | 2011. január 27. 20:34 | Válasz erre: 3193 |
|
Fel kellett volna venni a kormánygörbítõ fejtetõn csúszó tigrisbukfences mutatványom :-)
|
| zsola72 | 3192 | 2011. január 27. 20:28 | Válasz erre: 3176 |
|
Az Africa Twin ,már elõrelépés lenne,vagy nem...
|
| dinne | 3190 | 2011. január 27. 20:27 | Válasz erre: 3187 |
|
Szabi ha leugrasz jó magasról egy gyerekmedencébe akkor felrakjuk a vidióra.
|
| vaszabi | 3185 | 2011. január 27. 20:25 | Válasz erre: 3184 |
|
Ja már azt hittem valami legyártásra váró alapanyagról beszélsz
|
| SZICSU | 3182 | 2011. január 27. 20:22 | Válasz erre: 3177 |
|
Azt hiszem Loctite cucc.Kaptam ajándékba.Ezüst színû,nagy nyomást bír.És csak féktisztítóval tudtam lemosni a kezemrõl.
|
| vaszabi | 3181 | 2011. január 27. 20:21 | Válasz erre: 3174 |
|
Nekem van himba csapágy csõtengely része sõt himba is igaz Africá-é de ha segít odaadom!
|
| zsola72 | 3175 | 2011. január 27. 20:17 |
|
nagyon jó : http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc&feature=player_embedded# |
| SZICSU | 3174 | 2011. január 27. 20:17 |
|
Kanyar!Találtam a himbatengelyekre megfelelõ anyagot.Jobb mint a rezes zsír.
|
| kanyar | 3172 | 2011. január 27. 20:16 |
|
ez egy fordítás Ha szivárog az üzemanyag a szerény lejtéssel, vagy akkor is, ha a kerékpár rajta állni, valószínû, hogy a float szintje túl magas. Egy másik jele, hogy ez egy "csacsog", illetve a kerékpáros istálló átlépésekor Hoppá, vagy partra egy folytatásban. Ez könnyen rögzített követõen lépésrõl lépésre a szervizkönyv. vettél, ugye? |
| zsola72 | 3167 | 2011. január 27. 20:11 | Válasz erre: 3161 |
|
Szerintem , még egy darabig elég a krossz szett.
|
| vaszabi | 3165 | 2011. január 27. 20:10 | Válasz erre: 3157 |
|
Dúskálsz a motoralkatrészekben vagy mi van :-D
|
| vaszabi | 3163 | 2011. január 27. 20:09 |
|
Senki többet harmadszor!Akkor Kanyar ajánlata nyert!Ha szólok tudsz szerezni 2db-t és postázni master?
|
| kanyar | 3161 | 2011. január 27. 20:08 | Válasz erre: 3155 |
|
Hát van krosz meg enduro és meg super motyó! Egy szetben volt, de kell a másikba is, mert hétvégén majdnem megcumi! |
| vaszabi | 3159 | 2011. január 27. 20:07 |
|
A jobb ajánlat majd érdekel mert azt is be akarok szerelni ..úgy is febr. elején megy fel hátra egy 80%-os E09
|
| zsola72 | 3156 | 2011. január 27. 20:05 | Válasz erre: 3153 |
|
az nagyon jó ár, én úgy emlékszem 2500-ért vettem tavaly
|
| vaszabi | 3151 | 2011. január 27. 20:02 | Válasz erre: 3148 |
|
Honnan szereztél Szicsu ..nekem nem tudsz elérhetõ áron?
|
| vaszabi | 3149 | 2011. január 27. 20:01 | Válasz erre: 3140 |
|
Nem kell elkérni..csak drága lesz az április sok kopó alkatrész cserés!
|
| SZICSU | 3148 | 2011. január 27. 20:00 |
|
Már szereztem 2 vakszelepet is!Olyan régen nyúztam le gumiszerelésnél az összes bõrt az ujjaimról..
|
| SZICSU | 3144 | 2011. január 27. 19:56 |
|
Kösz srácok! Kanyar fék ügyben?Azért még szerelgetni tudok...Szét unom az agyam itthon. |