25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 2540 2011. január 9. 20:57   Válasz erre: 2538
Megörültél?Ilyen melegbe?
    

kanyar 2539 2011. január 9. 20:57   Válasz erre: 2538
Sötétben?
    

zsola72 2538 2011. január 9. 20:53  
Srácok mi ez a zsúfoltság,senki sem motorozik ?
    

fóliás8 2537 2011. január 9. 20:53   Válasz erre: 2532
Ja,elküldtem még egyszer a reg.megerõsítést és láss csodát.

    

zsola72 2536 2011. január 9. 20:50   Válasz erre: 2535
...és rengeteg hely vár még felfedezésre!
    

infantri 2535 2011. január 9. 20:47   Válasz erre: 2533
Elég sokfelé jártunk,többfelé meg nem.
    

infantri 2534 2011. január 9. 20:45   Válasz erre: 2532
Ki ez a dominátoros srác???
    

kanyar 2533 2011. január 9. 20:44   Válasz erre: 2530
Hát van ott még sok csoda!
    

kanyar 2532 2011. január 9. 20:44   Válasz erre: 2531
Jéééé!
    

fóliás8 2531 2011. január 9. 20:36   Válasz erre: 2529
Lehetek én is a barátod??
    

infantri 2530 2011. január 9. 20:35   Válasz erre: 2529
Nem vagyok telhetetlen meg azt a környéket se ismerem.
Mégis inkább azt a pénzt amibõl oda jutok el motoroznám Erdélybe.
    

vaszabi 2529 2011. január 9. 20:27   Válasz erre: 2528
Ha nyerek a lottón minden endúrós barátom elviszem ide...már csak lottót kellene venni :-O
    

kanyar 2528 2011. január 9. 20:24   Válasz erre: 2525
Szép kis játszótér! van itt minden fel-le ugri-bugri!
    

infantri 2527 2011. január 9. 20:11   Válasz erre: 2517
Jól meg van matatva.
    

infantri 2526 2011. január 9. 20:10   Válasz erre: 2524
Néztem a mai termést azon az oldalon.
    

vaszabi 2525 2011. január 9. 20:04  
Na még egy hangulatos ;-)
http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/motoroznak-80615
    

vaszabi 2524 2011. január 9. 19:56  
Ja a link lemaradt: http://sportmotor.hu/motoros_videok/speed/fiatalsag-blondsag-80620
    

vaszabi 2523 2011. január 9. 19:55  
Infantry a cím miatt elõször azt hittem a te videód :-)
Hát nem az...fiatal a srác de, nem valószínû hogy öreg lesz!
Látszik hogy igazi szerény srác..aki sokat dolgozott a motorjáért...és "jó társaság" akik simán nézik az õrültségeit ?!
    

vaszabi 2522 2011. január 9. 19:24   Válasz erre: 2521
Nekem még néha fejben is nehéz ;-)
    

kanyar 2521 2011. január 9. 19:17   Válasz erre: 2518
Tanulmányozd csak! Fejben már nekem is így megy! :-)
A gyakorlati részt meg még hadjuk:-(
    

kanyar 2520 2011. január 9. 19:00   Válasz erre: 2519
Jaaaaaaaa! :-)
    

vaszabi 2519 2011. január 9. 18:53   Válasz erre: 2516
Ez van írva a videjó alá: honda xrv 650 r ebbõ gondútam na!
    

vaszabi 2518 2011. január 9. 18:52  
Ez is jó!!
http://www.youtube.com/watch?v=wi0fiI69DHI
    

kanyar 2517 2011. január 9. 18:48   Válasz erre: 2513
Nem csak a kipu miatt. Gyári fõtengely tömege nem engedi!
    

kanyar 2516 2011. január 9. 18:47   Válasz erre: 2514
Ezt ilyen messzirõl látod?
    

vaszabi 2515 2011. január 9. 18:45  
Ez jó!
http://www.youtube.com/watch?v=c4c_Xs8x5N4
    

vaszabi 2514 2011. január 9. 18:42   Válasz erre: 2513
De az nem 650-es4
    

infantri 2513 2011. január 9. 18:39   Válasz erre: 2510
Egész szépen felpörög.
    

kanyar 2512 2011. január 9. 18:36   Válasz erre: 2497
Újonnan a 4,50-17 VRM109 Vee Rubber crossgumi 10580Ft. 17 használt nehéz ügy!
elsõt meg találsz a sportmotor.hu-n
    

kanyar 2511 2011. január 9. 18:24   Válasz erre: 2508
Ez az ember alacsonyabb mint Te!
    

kanyar 2510 2011. január 9. 18:24   Válasz erre: 2496
Szép munka!
    

zsola72 2509 2011. január 9. 18:08   Válasz erre: 2496
szívesen nyúznám egy kicsit !
    

SZICSU 2508 2011. január 9. 13:48  
Erre tényleg nekifutásból kell felpattanni!:-D
    

vaszabi 2507 2011. január 9. 11:59  
Inkább ez a monstrum..ezzzz igen :-O Állatttttt!!!


    

infantri 2506 2011. január 9. 11:52   Válasz erre: 2504
Én is újrakezdõ vagyok megint.
Próbálom uralni azt földhöz vág mikor elbízom magam.
    

infantri 2505 2011. január 9. 11:50   Válasz erre: 2503
Csak 75 le 79 nm.
    

vaszabi 2504 2011. január 9. 11:49   Válasz erre: 2503
Nem jó az, aztat uralni is köll ám!
    

infantri 2503 2011. január 9. 11:48   Válasz erre: 2502
Pedig bitang lehet.
Nem ismerem az adatokat,de van 80 le 170 kg Africa supermoto.
    

vaszabi 2502 2011. január 9. 11:43   Válasz erre: 2500
Ja az fel sem tûnt.. azt nem képes feldolgozni az agyam, már csak 21"-os elsõ kerekû motorokat fogadja be :-)
    

vaszabi 2501 2011. január 9. 11:41   Válasz erre: 2493
Pedig az igazság ideát van :-)
    

infantri 2500 2011. január 9. 11:39   Válasz erre: 2499
Me supermotyo azé.
    

vaszabi 2499 2011. január 9. 11:39   Válasz erre: 2496
Elég profin van megépítve.. csak egy baj van vele ,nem endúró kerekek vannak benne!
    

vaszabi 2498 2011. január 9. 11:37   Válasz erre: 2495
Neked is jó reggelt! (Finnül is tudok :-o)
    

stardognx650 2497 2011. január 9. 11:27  
nemtud valaki 17-es meg 21-es cross gumit dominatorra olcson használtan
    

infantri 2496 2011. január 9. 11:19  
Most nyúltam le a másik fórumból.
http://www.tvclip.biz/video/HAPLqHorShc/honda-xrv-650-r.html
    

infantri 2495 2011. január 9. 11:16  
Hyvää huomenta!
    

stardognx650 2494 2011. január 9. 11:13  
HÁt igen .
Kanyar irtam a see&see re légysz válaszolj
    

kanyar 2493 2011. január 9. 10:56   Válasz erre: 2492
Végre mán!! Olyan sokan voltunk, de senki nem képes átjönni!?
:-(((
    

stardognx650 2492 2011. január 9. 10:49  
Sziasztok JÖTT még egy DOMINATOROS :)
    

kanyar 2491 2011. január 8. 20:27   Válasz erre: 2489
Jaja! Nagyarc. nem feszélyezi magát soha! :-)
    

vaszabi 2490 2011. január 8. 20:24   Válasz erre: 2489
Meg persze BM :-O
    

vaszabi 2489 2011. január 8. 20:24   Válasz erre: 2488
Nekem a Csöpi filmekben mindig az öreg a kedvencem..nagyon hasonlít meg emlékeztet öregapámra..nagy figura!!!
    

kanyar 2488 2011. január 8. 20:16   Válasz erre: 2487
Abban az idõben? Törni? fhúúúú:-)
    

vaszabi 2487 2011. január 8. 20:14   Válasz erre: 2486
A merci kemény :-)
    

kanyar 2486 2011. január 8. 20:06  
Filmmúzeum: Csak semmi pánik! most
    

kanyar 2485 2011. január 8. 20:05   Válasz erre: 2482
Na és oroszul?
    

kanyar 2484 2011. január 8. 20:04   Válasz erre: 2481
A medvét tudom hogy kell kiejteni! de a többit?
    

kanyar 2483 2011. január 8. 20:02  
Köszönöm néktek!!!!! :-D
    

Macko 2482 2011. január 8. 19:57   Válasz erre: 2481
Ha esetleg messzebbre, Oroszországba mentek, akkor: пальто эльф-эльф является небольшой живот. :-)
    

vaszabi 2481 2011. január 8. 19:45   Válasz erre: 2478
Akkor ez a neved románul..csak gondoltam lefordítom hogy nyáron majd be tudj mutatkozni :-D

aur'iu mic b'urtã ursul'eþ = tündi-bündi kis pocakmackó
    

vaszabi 2480 2011. január 8. 19:40   Válasz erre: 2478
Te vagy a Pocakhontas :-D
    

vaszabi 2479 2011. január 8. 19:39   Válasz erre: 2478
Na ezt XD
    

kanyar 2478 2011. január 8. 19:38   Válasz erre: 2475
Én mindig tündi-bündi kis pocakmacko vagyok!
    

vaszabi 2477 2011. január 8. 19:37   Válasz erre: 2474
Az sem hangzik túl jól :-(
    

kanyar 2476 2011. január 8. 19:37   Válasz erre: 2473
mit?
    

vaszabi 2475 2011. január 8. 19:37   Válasz erre: 2471
Én hurkát meg kóbászt eszek és iszok is ;-)
Már te is konyhatündérré válsz.
    

kanyar 2474 2011. január 8. 19:35   Válasz erre: 2470
Szertem ócsob cserélni!
    

vaszabi 2473 2011. január 8. 19:35   Válasz erre: 2472
Na ne kezd te is :-)
    

kanyar 2472 2011. január 8. 19:34   Válasz erre: 2470
A kocsinál?
    

kanyar 2471 2011. január 8. 19:34  
Közben vacsit sütök:-)
    

vaszabi 2470 2011. január 8. 19:33   Válasz erre: 2463
Komolyra fordítva a szót...remélem nem nagy a baj!!!
    

kanyar 2469 2011. január 8. 19:33   Válasz erre: 2468
nagyot estél korival? Mondtam maradj a motornál!
    

vaszabi 2468 2011. január 8. 19:28   Válasz erre: 2467
Nem csak elgurult a gyógyszerem :-9
    

kanyar 2467 2011. január 8. 19:26   Válasz erre: 2466
Remélem nem fáj!
    

vaszabi 2466 2011. január 8. 19:19   Válasz erre: 2464
Persze hát nem tudtad ma volt a TFFM A Tíz Fok Feletti Motorosok idõszakos rajzása...megzavarta õket a hirtelen meleg és kijöttek a fészekbõl.... meglátták a saját árnyékukat és felborult a bioritmusuk :-DDD
    

vaszabi 2465 2011. január 8. 19:16   Válasz erre: 2463
Jó hogy elszáll ha a nyitott ablakon azzal integetsz!...kerestem a gazban de nincs meg..:-DDDD
    

kanyar 2464 2011. január 8. 18:38  
ma nemtom mi volt sok motoros volt. Valami különleges nap volt?
    

kanyar 2463 2011. január 8. 18:35  
Szabi integettem visszafele is!
Közben elszállt a golf váltója!
    

kanyar 2462 2011. január 8. 08:47   Válasz erre: 2461
Pont kirugoztam bex@rásos valamit :-D
    

Macko 2461 2011. január 7. 22:46   Válasz erre: 2457
Milyen furi a testtartásod. :-)
    

vaszabi 2460 2011. január 7. 22:38   Válasz erre: 2455
Érdekes ott nem szoktam ! ..lehet ,hogy jégre igazából a kori való és nam a karoo :-D
    

vaszabi 2459 2011. január 7. 22:35   Válasz erre: 2457
Akkor én ebben a stílusban nyomtam 30.-án...nem is szóltatok hogy stílusos vagyok :-(
    

vaszabi 2458 2011. január 7. 22:34   Válasz erre: 2456
A hülyeség is ragadós :-DDDD
    

kanyar 2457 2011. január 7. 22:23   Válasz erre: 2436
A stílus neve a fetrenberger? Ismerem használom! azé csupasz a gépem!
    

kanyar 2456 2011. január 7. 22:17   Válasz erre: 2451
Csak akkora hogy kaja-víz kell hozzá! mert ragadós!
    

kanyar 2455 2011. január 7. 22:15   Válasz erre: 2454
Az esésre? :-)
    

vaszabi 2454 2011. január 7. 20:43  
Na megyünk korizni, a családdal...mostanában ez az esti program, jó alapozni ;-)
    

vaszabi 2453 2011. január 7. 20:38   Válasz erre: 2452
Ez a kicsi a te tolladból azért elgondolkodtató :-)
    

infantri 2452 2011. január 7. 20:33   Válasz erre: 2451
Egy kicsi.
    

vaszabi 2451 2011. január 7. 20:31   Válasz erre: 2450
De most nincs hó..valószínûleg viszont van sár :-)
    

infantri 2450 2011. január 7. 20:27   Válasz erre: 2449
Képek 1954 hsz.
    

vaszabi 2449 2011. január 7. 20:25  
NA AZ MÁR JÓL HANGZIK!!!
    

infantri 2448 2011. január 7. 20:12   Válasz erre: 2447
Oda ahol Dinnyével 200 métert fél óra alatt tettünk meg.
    

vaszabi 2447 2011. január 7. 20:06  
Még van egy kosár jéggalócám 30.-áról :-D
    

vaszabi 2446 2011. január 7. 20:05   Válasz erre: 2445
Már megint a gombaszedésen jár az eszed?
    

infantri 2445 2011. január 7. 20:00   Válasz erre: 2444
Aznap pont dolgozom.Kérd meg Kanyart vigyen be az erdõbe;)
    

vaszabi 2444 2011. január 7. 19:58   Válasz erre: 2443
Ok! jövõ hét Csüt. lesz a nagy teszt legalább meglátom a Halászteleki pályát!
    

infantri 2443 2011. január 7. 19:50   Válasz erre: 2442
Majd kitaláljuk.
    

vaszabi 2442 2011. január 7. 19:49   Válasz erre: 2441
Mikor hol?
    

infantri 2441 2011. január 7. 19:48   Válasz erre: 2440
Akkor készülhetsz a következõ futamra!
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők