| fóliás8 | 2537 | 2011. január 9. 20:53 | Válasz erre: 2532 |
|
Ja,elküldtem még egyszer a reg.megerõsítést és láss csodát. |
| infantri | 2530 | 2011. január 9. 20:35 | Válasz erre: 2529 |
|
Nem vagyok telhetetlen meg azt a környéket se ismerem. Mégis inkább azt a pénzt amibõl oda jutok el motoroznám Erdélybe. |
| vaszabi | 2529 | 2011. január 9. 20:27 | Válasz erre: 2528 |
|
Ha nyerek a lottón minden endúrós barátom elviszem ide...már csak lottót kellene venni :-O
|
| kanyar | 2528 | 2011. január 9. 20:24 | Válasz erre: 2525 |
|
Szép kis játszótér! van itt minden fel-le ugri-bugri!
|
| vaszabi | 2525 | 2011. január 9. 20:04 |
|
Na még egy hangulatos ;-) http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/motoroznak-80615 |
| vaszabi | 2524 | 2011. január 9. 19:56 |
|
Ja a link lemaradt: http://sportmotor.hu/motoros_videok/speed/fiatalsag-blondsag-80620
|
| vaszabi | 2523 | 2011. január 9. 19:55 |
|
Infantry a cím miatt elõször azt hittem a te videód :-) Hát nem az...fiatal a srác de, nem valószínû hogy öreg lesz! Látszik hogy igazi szerény srác..aki sokat dolgozott a motorjáért...és "jó társaság" akik simán nézik az õrültségeit ?! |
| kanyar | 2521 | 2011. január 9. 19:17 | Válasz erre: 2518 |
|
Tanulmányozd csak! Fejben már nekem is így megy! :-) A gyakorlati részt meg még hadjuk:-( |
| vaszabi | 2519 | 2011. január 9. 18:53 | Válasz erre: 2516 |
|
Ez van írva a videjó alá: honda xrv 650 r ebbõ gondútam na!
|
| kanyar | 2517 | 2011. január 9. 18:48 | Válasz erre: 2513 |
|
Nem csak a kipu miatt. Gyári fõtengely tömege nem engedi!
|
| kanyar | 2512 | 2011. január 9. 18:36 | Válasz erre: 2497 |
|
Újonnan a 4,50-17 VRM109 Vee Rubber crossgumi 10580Ft. 17 használt nehéz ügy! elsõt meg találsz a sportmotor.hu-n |
| infantri | 2506 | 2011. január 9. 11:52 | Válasz erre: 2504 |
|
Én is újrakezdõ vagyok megint. Próbálom uralni azt földhöz vág mikor elbízom magam. |
| infantri | 2503 | 2011. január 9. 11:48 | Válasz erre: 2502 |
|
Pedig bitang lehet. Nem ismerem az adatokat,de van 80 le 170 kg Africa supermoto. |
| vaszabi | 2502 | 2011. január 9. 11:43 | Válasz erre: 2500 |
|
Ja az fel sem tûnt.. azt nem képes feldolgozni az agyam, már csak 21"-os elsõ kerekû motorokat fogadja be :-)
|
| vaszabi | 2499 | 2011. január 9. 11:39 | Válasz erre: 2496 |
|
Elég profin van megépítve.. csak egy baj van vele ,nem endúró kerekek vannak benne!
|
| stardognx650 | 2497 | 2011. január 9. 11:27 |
|
nemtud valaki 17-es meg 21-es cross gumit dominatorra olcson használtan
|
| infantri | 2496 | 2011. január 9. 11:19 |
|
Most nyúltam le a másik fórumból. http://www.tvclip.biz/video/HAPLqHorShc/honda-xrv-650-r.html |
| kanyar | 2493 | 2011. január 9. 10:56 | Válasz erre: 2492 |
|
Végre mán!! Olyan sokan voltunk, de senki nem képes átjönni!? :-((( |
| vaszabi | 2489 | 2011. január 8. 20:24 | Válasz erre: 2488 |
|
Nekem a Csöpi filmekben mindig az öreg a kedvencem..nagyon hasonlít meg emlékeztet öregapámra..nagy figura!!!
|
| Macko | 2482 | 2011. január 8. 19:57 | Válasz erre: 2481 |
|
Ha esetleg messzebbre, Oroszországba mentek, akkor: пальто эльф-эльф является небольшой живот. :-)
|
| vaszabi | 2481 | 2011. január 8. 19:45 | Válasz erre: 2478 |
|
Akkor ez a neved románul..csak gondoltam lefordítom hogy nyáron majd be tudj mutatkozni :-D aur'iu mic b'urtã ursul'eþ = tündi-bündi kis pocakmackó |
| vaszabi | 2475 | 2011. január 8. 19:37 | Válasz erre: 2471 |
|
Én hurkát meg kóbászt eszek és iszok is ;-) Már te is konyhatündérré válsz. |
| vaszabi | 2470 | 2011. január 8. 19:33 | Válasz erre: 2463 |
|
Komolyra fordítva a szót...remélem nem nagy a baj!!!
|
| kanyar | 2469 | 2011. január 8. 19:33 | Válasz erre: 2468 |
|
nagyot estél korival? Mondtam maradj a motornál!
|
| vaszabi | 2466 | 2011. január 8. 19:19 | Válasz erre: 2464 |
|
Persze hát nem tudtad ma volt a TFFM A Tíz Fok Feletti Motorosok idõszakos rajzása...megzavarta õket a hirtelen meleg és kijöttek a fészekbõl.... meglátták a saját árnyékukat és felborult a bioritmusuk :-DDD
|
| vaszabi | 2465 | 2011. január 8. 19:16 | Válasz erre: 2463 |
|
Jó hogy elszáll ha a nyitott ablakon azzal integetsz!...kerestem a gazban de nincs meg..:-DDDD
|
| vaszabi | 2460 | 2011. január 7. 22:38 | Válasz erre: 2455 |
|
Érdekes ott nem szoktam ! ..lehet ,hogy jégre igazából a kori való és nam a karoo :-D
|
| vaszabi | 2459 | 2011. január 7. 22:35 | Válasz erre: 2457 |
|
Akkor én ebben a stílusban nyomtam 30.-án...nem is szóltatok hogy stílusos vagyok :-(
|
| kanyar | 2457 | 2011. január 7. 22:23 | Válasz erre: 2436 |
|
A stílus neve a fetrenberger? Ismerem használom! azé csupasz a gépem!
|
| kanyar | 2456 | 2011. január 7. 22:17 | Válasz erre: 2451 |
|
Csak akkora hogy kaja-víz kell hozzá! mert ragadós!
|
| vaszabi | 2454 | 2011. január 7. 20:43 |
|
Na megyünk korizni, a családdal...mostanában ez az esti program, jó alapozni ;-)
|
| vaszabi | 2453 | 2011. január 7. 20:38 | Válasz erre: 2452 |
|
Ez a kicsi a te tolladból azért elgondolkodtató :-)
|
| vaszabi | 2451 | 2011. január 7. 20:31 | Válasz erre: 2450 |
|
De most nincs hó..valószínûleg viszont van sár :-)
|
| infantri | 2448 | 2011. január 7. 20:12 | Válasz erre: 2447 |
|
Oda ahol Dinnyével 200 métert fél óra alatt tettünk meg.
|
| infantri | 2445 | 2011. január 7. 20:00 | Válasz erre: 2444 |
|
Aznap pont dolgozom.Kérd meg Kanyart vigyen be az erdõbe;)
|
| vaszabi | 2444 | 2011. január 7. 19:58 | Válasz erre: 2443 |
|
Ok! jövõ hét Csüt. lesz a nagy teszt legalább meglátom a Halászteleki pályát!
|