25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 2440 2011. január 7. 19:46  
Így van!!!
    

infantri 2439 2011. január 7. 19:42   Válasz erre: 2438
Fiatalság,bolondság!
    

vaszabi 2438 2011. január 7. 19:38  
Csak meg vagyok zúzódva, de azt rendesen :-)
    

vaszabi 2437 2011. január 7. 19:35   Válasz erre: 2435
Kik hol?
    

zsola72 2436 2011. január 7. 19:32   Válasz erre: 2429
Nekem már a "vasat" is sikerült :-D
    

kanyar 2435 2011. január 7. 14:48  
Hol vannak a zsiványok????
    

vaszabi 2434 2011. január 6. 20:06   Válasz erre: 2433
Én nyertem hehehe!!!!
    

SZICSU 2433 2011. január 6. 19:17   Válasz erre: 2431
Ugyan ezt szerettem volna én is belinkelni,csak túl hülye vagyok hozzá!Neki tényleg kellett volna 1,5m-el hosszabb!:D
    

kanyar 2432 2011. január 6. 18:10   Válasz erre: 2431
Valahol elkell kezdeni az endurozást vagyis a motorozást :-D
    

vaszabi 2431 2011. január 6. 18:04  
Ez mekkora :-DDDDD http://sportmotor.hu/motoros_videok/baleset/rovid-volt-a-laba-80430
    

vaszabi 2430 2011. január 6. 17:51   Válasz erre: 2429
Az óránként 15% és kb 9600ft ha 16000ft az új gumi...ÁÁÁÁÁÁÁmegõrültem agyamra ment a gyerekkel a matekozás :-D
    

kanyar 2429 2011. január 6. 17:45   Válasz erre: 2425
Kakucson az új gumit 40%-ra letudom amortizálni 4óra alatt :-D
    

kanyar 2428 2011. január 6. 17:42   Válasz erre: 2423
Hát persze! Gyere.
    

SZICSU 2427 2011. január 6. 17:38   Válasz erre: 2426
NANA!
    

vaszabi 2426 2011. január 6. 17:33   Válasz erre: 2424
60kg akkor még lehet a 110-es is jó :-D
    

vaszabi 2425 2011. január 6. 17:32   Válasz erre: 2422
Hát akko szélsõségesen használom..végül is igaz..fõleg mióta veletek motorozok ;-)
    

Rudo 2424 2011. január 6. 17:32   Válasz erre: 2421
Csak egyedül nyomja esetleg váltóruha a dobozban de így mindenestõl is max 60kg a terhelés,úgyhogy akkor sztem 120-as.:)
    

SZICSU 2423 2011. január 6. 17:28  
Nekem is elég sokat bírt.
Kanyar!Holnap bent leszel?Mert szeretnék beugrani hozzátok egy kis eszmecserére.
    

kanyar 2422 2011. január 6. 17:27   Válasz erre: 2416
Ebben a kategoriában nemtaláltam jobbat a K60-nál.
Az a 3-4ezer km csak a szélsõséges használatnál igaz,különben 7-8e km. Afrikán 12e km felett is elmegy!
    

kanyar 2421 2011. január 6. 17:22   Válasz erre: 2406
Ha egyedül motorozik, 120/90. csomag 2 személy füligdöntés, 130/80 1,9-2,0 bár
    

vaszabi 2420 2011. január 6. 16:58   Válasz erre: 2418
De az jöhet az megéri a szenvedést.. ,nem hagyom azért el magam, meg ugye este is kell teljesíteni!Meg korizni is járok a családdal ..csak lájtosan mert nem esne jól egy esés :-)
    

SZICSU 2419 2011. január 6. 16:57  
Kanyar a 130/80-ast preferálja.Az enyémen is az van.
    

SZICSU 2418 2011. január 6. 16:56  
Tutira 120/90-17 a gyári méret.
Szabi!Akkor mostanában nem szívesen hallgatsz vicceket mi?
    

vaszabi 2417 2011. január 6. 16:55   Válasz erre: 2416
Hát igen, fele annyiért tudja ugyanazt!!!
    

Rudo 2416 2011. január 6. 16:53  
Kösz,jelenleg 120-as van rajta csak gondoltam megkérdezek õsdominátorosokat. A K60 az szimpi mivel most kijött belõle valami k60 scout vagy mi azt meg rápróbálom az adv-re mert abból van 150-es 20e pézé nem 40 mint a pirelli.
    

vaszabi 2415 2011. január 6. 16:52   Válasz erre: 2413
Dehogy mondtad nem tudtál beszélni a röhögéstõl!!!:-)
    

vaszabi 2414 2011. január 6. 16:50   Válasz erre: 2413
Á csak a sugárzás hiányzik :-D
Valószínû ,hogy repedés vagy törés..a doki elküldött nem kellemes ha tüsszentek :-)
Ja egyébként a legelsõ esés a ludas Gyál után nem sokkal, mikor a fényképezõ még a bal belsõzsebemben volt --kemény ez a kis panasonic.. éreztem hogy megnyomott de nem igazán foglalkoztam a dologgal,meg estem még párat utána, meg állítgattam a mocit ...a túra után egy nappal már nem volt adrenalin :-DDDDD
    

infantri 2413 2011. január 6. 16:45   Válasz erre: 2412
Megmondtam,hogy ne hemperegj!
    

vaszabi 2412 2011. január 6. 16:43   Válasz erre: 2410
Holnap megyek röntgenre :-D
    

vaszabi 2411 2011. január 6. 16:42   Válasz erre: 2410
Az enyém gyárija tuti 120/90-17 ezt tudom a többiekét meg tudják õk :-)
    

infantri 2410 2011. január 6. 16:38   Válasz erre: 2409
Te vagy a dominátoros mond meg te.
    

vaszabi 2409 2011. január 6. 16:37   Válasz erre: 2407
A régebbieket lehet tényleg 130/80-al szerelték..!?

    

vaszabi 2408 2011. január 6. 16:35   Válasz erre: 2406
A gyári méret 120/90-17 ..ha nem terepezik durván akkor a Heidenau K60 szuper! Nagyon jól fog ,aszfalton peremig lehet dönteni, ugyanakkor terepen is igen jó.. kissé gyorsan kopik kb 3000-4000 km ,15ezres körül van az ára.
A többi alternatívát majd felsorolja kanyar ;-)
    

infantri 2407 2011. január 6. 16:33   Válasz erre: 2406
130 a gyári de majd a szakik megmondják.
    

Rudo 2406 2011. január 6. 16:15  
Hy
Az asszony dominátorján csere érett lett a hátsó gumi,milyet javasoltok rá 120-as vagy 130-ast? Egyáltalán mi a gyári mérete?
    

vaszabi 2405 2011. január 6. 10:50  
Motoros evolúció! Én még megragadtam valahol a 3. 4. szintnél.. :-D..csak van rajtam sisak :-)
    

SZICSU 2404 2011. január 6. 08:36   Válasz erre: 2403
Kemények!
    

vaszabi 2403 2011. január 6. 05:57  
Reggeli kávé mellé ;-)
http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-championship-1993-80388
    

vaszabi 2402 2011. január 5. 18:31   Válasz erre: 2401
Az tuti volt szerencsém látni mit mûvel!
    

zsola72 2401 2011. január 5. 15:58   Válasz erre: 2399
Neki elég egy Verhovina is...
    

vaszabi 2400 2011. január 5. 12:48   Válasz erre: 2398
Persze öreg 20 szar...már el is felejtettem :-D
    

vaszabi 2399 2011. január 5. 12:48   Válasz erre: 2397
Hol ezen hol azon :-) De akkor kell a Mókus is a tesztre :-)
    

kanyar 2398 2011. január 5. 12:16   Válasz erre: 2395
Azt nem bírja!
    

Okta 2397 2011. január 5. 11:45   Válasz erre: 2395
Melyken?...

:-)
    

vaszabi 2396 2011. január 5. 11:07   Válasz erre: 2393
Egyenlõre a csütörtökre szavazok..90% hogy megoldom!!!
    

vaszabi 2395 2011. január 5. 11:06   Válasz erre: 2391
·"Elég, ha egy viszonylag jó földúton ide-oda gurulunk párat." de azt egy keréken :-D
    

kanyar 2394 2011. január 5. 10:44   Válasz erre: 2391
Rendben!
    

kanyar 2393 2011. január 5. 10:44   Válasz erre: 2390
OK. idõpont?
    

Macko 2392 2011. január 5. 10:14   Válasz erre: 2390
Azokat mind bele is tesszük majd a cikkbe!
    

Macko 2391 2011. január 5. 10:13   Válasz erre: 2388
Túrás szerintem inkább.
Aztán majd elmondjuk, mi mindent szedsz le róla idõnként. :-)

Úgyse keménykedni akrok vele a videón. Elég, ha egy viszonylag jó földúton ide-oda gurulunk párat.
    

vaszabi 2390 2011. január 5. 10:00   Válasz erre: 2388
Szerintem bármire kíváncsi azt a Domi szemléltetni tudja ;-)
Én már gondolkoztam!Ha Macko akar jó képeket küldhetünk pl felmálházott Erdély-it az szemlélteti mit bír , terepet Hcc-hó Pest-Szeged rally, vagy Erdély mocskos nagy sár kép!!!
Nekem pl vannak képeim a fejidomkészítésrõl ..meg minden változtatás munkafolyamatáról ;-)
    

vaszabi 2389 2011. január 5. 09:53   Válasz erre: 2387
Á dehogy mibû!Pont azért írtam :-D Ha hóba jó..sárba is :-)
különben is a Domi így hiteles ..ha ilyened van lehet hogy nem mindíg van pénzed gumira :-)
    

kanyar 2388 2011. január 5. 09:00   Válasz erre: 2386
Mire lennél kiváncsi? Túra szett v. kifelyezetten terep?
    

kanyar 2387 2011. január 5. 08:58   Válasz erre: 2385
Vettél? Felnit is?
    

Macko 2386 2011. január 5. 05:59   Válasz erre: 2384
Bõven ráér!
Most 7végétõl ígérnek nagy melegedést, elolvad majd minden. Aztán jövõ hét elejére esõt ír, második felében meg már hûl vissza.
Egyébként tehetjük nyugodtan mondjuk szombatra is, azon a 7végén nincsenek gyerekek nálunk, tehát tudok jönni (azt csak remélem, hogy Dani is).
Szabi, ha jobb egy szombat, szólj és akkor arra gyúrunk!
    

vaszabi 2385 2011. január 4. 23:17   Válasz erre: 2379
Gumi-teszt is lesz egyben :-D
    

vaszabi 2384 2011. január 4. 23:16  
Elvileg hétfõtõl csütörtökig éjszakás leszek, de nem kizáró ok!!! A részleteket most hétvégén megbeszélhetjük?
    

kanyar 2383 2011. január 4. 22:47   Válasz erre: 2379
Nekem jó, de Szabitól függ, hisz Õ van messze!
    

kanyar 2382 2011. január 4. 22:46   Válasz erre: 2374
Azé, mert fekvõtámasz közben az egyik lábad a levegõben van!
    

kanyar 2381 2011. január 4. 22:44   Válasz erre: 2376
Ha így tudnék, az arcom sokkal nagyobb lehetne :-)
ezé nagyobb a Tied!:-D
    

kanyar 2380 2011. január 4. 22:39   Válasz erre: 2373
Valahogy én ezt sejtettem!
    

Macko 2379 2011. január 4. 22:22   Válasz erre: 2378
Gyarekek!

Jövõ héten a csütörtök alkalmas lehet nektek a NAGY DOMI TESZT anyagának elkészítéséhez? Addigra nem lesz hó, viszont irgalmatlan sár. :-)))

Ha az nem jó, lehet a 7vége is.

Meg ki kellene találni egy faja helyszínt. Mondjuk Halásztelekhez mit szóltok? Gondolom Kanyar ismeri (nálam jobban).
    

vaszabi 2378 2011. január 4. 21:56   Válasz erre: 2377
Sajnos nem én vagyok rajta és nem az én tisztem eldönteni ki láthatja, de Kanyar biztos hogy igen ;-)
    

Macko 2377 2011. január 4. 21:51   Válasz erre: 2368
A többiek meg dögöljenek meg a kíváncsiságtól? :-)
    

vaszabi 2376 2011. január 4. 21:47  
Néha ilyet is szoktam csinálni..persze csakis állóképességi edzésként a motorozáshoz :-)
http://www.youtube.com/watch?v=77S81j9j5Ck
    

zsola72 2375 2011. január 4. 21:18   Válasz erre: 2368
Nem szeretnék tolakodó lenni , de esetleg láthatnám én is azt a vidit ?
    

zsola72 2374 2011. január 4. 18:56  
Én sokat fejlõdtem...egyre nagyobbakat tudok esni! DDD
Csak azt nem értem, ha a fekvõtámasz erõsít , akko mé sántítok?
    

vaszabi 2373 2011. január 4. 15:13  
Ja és ez a domi fórumon senkinek sem szól!!!!!
    

vaszabi 2372 2011. január 4. 15:11  
Csak úgy egy gondolat:
Nagyon elismerem ha valaki jól motorozik..terepezik..de fõleg ha azt szerényen adja elõ..mert az az igazán nagy aki nem veri nagy dobra mert nem érez rá késztetést!3-4 ilyen embert ismerek..akiktõl ráadásul sokat tanultam!Nekem soha sem volt szimpatikus ha valaki folyamatosan lekicsinylõen kérkedik a tudásával!Ez alapján válogatom meg a barátaim is és szerencsére sokan vannak ;-) Ha elszállsz mindig jön a "pofon" ..tudom már megesett :-)
    

vaszabi 2371 2011. január 4. 14:43   Válasz erre: 2370
Méé ..és ha belever az index a karterba na akkóóó :-)
Végignézve rájöttem nem is nagy az én arcom ;-)
    

kanyar 2370 2011. január 4. 13:12  
Mi az a marhaság hogy leszakad a kuplung agy? Ezt a marhaságot hogy találta ki? Mi van akkó a 81Le-s afrikával? simán gyári kuplungal!
    

kanyar 2369 2011. január 3. 20:01   Válasz erre: 2368
Köszi!
    

vaszabi 2368 2011. január 3. 19:46   Válasz erre: 2366
elküldtem neked !!!!
    

infantri 2367 2011. január 3. 19:42   Válasz erre: 2364
Meg kell tanulnom használni az erõt!!!
de a fejjel lefelé is járó Africát tessék már leállítani mielõtt nekiállsz játszadozni meg csúszkálni :-)
Fiatalság bolondság.
    

kanyar 2366 2011. január 3. 19:42   Válasz erre: 2364
hol a vidi?
    

vaszabi 2365 2011. január 3. 19:39  
Cody barátunk a 2. szakaszt a 13. helyen zárta legjobb hondásként!!!
    

vaszabi 2364 2011. január 3. 19:26  
Te Infantry,,megnéztem a videókat...nem rossz nem rossz az kérem, a 2-es a mániád az oké :-) de a fejjel lefelé is járó Africát tessék már leállítani mielõtt nekiállsz játszadozni meg csúszkálni :-)
Egyébként a saját kopott gumis hcc-s kínlódásaimat idézték fel a vidik..én így kínlódtam minden egyes felmenõnél.. mintha néha neked sem fogott volna rendesen a hátsó!?
De ezeken a felmenõkön az én gumimmal valószínûleg egy helyben jártam volna az alján..látszik jól elvoltatok ;-)
Én most elõször is új gumi!!! És utána megkezdem az állva motorozás ,és gázzal állva kanyarodás gyakorlását ülve már megy ;-)..ennyi keresztbecsúszkálás után talán valami már belemászott a kezembe a drifthez..meg különben is Dakar van :-)
    

kanyar 2363 2011. január 3. 19:07   Válasz erre: 2362
Hát ez olyan túraenduros! Nem? Ilyeneken futottak az elsõ NX-ek! :-))))
    

vaszabi 2362 2011. január 3. 15:14  
Könnyû terep :-) http://sportmotor.hu/motoros_videok/onboard/dakad-onborad-80232
    

vaszabi 2361 2011. január 3. 12:21   Válasz erre: 2360
Hát igen ,"ha lenne két életem" :-)
    

Okta 2360 2011. január 3. 11:35   Válasz erre: 2357
Elég megnézni az 2010-es versenynaptárát: http://www.quinncody.com/race-schedule-2010/
Nem csoda, hogy nincs elpunnyadva! :-D
    

kanyar 2359 2011. január 2. 23:03   Válasz erre: 2358
Számomra nagyapám tartja a rekordot, Csepel-Eger-Csepel útvonalon 9 defekt pancsival. bár akkor még sok volt a patkó szög! :-) Na ez már tönkretenne.
    

Macko 2358 2011. január 2. 20:27   Válasz erre: 2356
Abban szoríthattok helyet nekem is.
Eddig kevés gumit szedtem le javítatlan állapotban... :-)
Már robogós koromban is úgy kezdtem, és azóta állandó a formám. :-)
    

vaszabi 2357 2011. január 2. 20:19  
Ma 14. helyen végzett a legjobb Hondás Quinn Cody
Érdemes megnézni a felkészülését vannak jó erõnléti edzés trükkök!!! http://www.quinncody.com/quinn-cody-dakar-prep/
    

kanyar 2356 2011. január 2. 19:33   Válasz erre: 2347
Most már van alapja a defektesek klubja címû történésnek! :-)
    

Macko 2355 2011. január 2. 18:09   Válasz erre: 2354
És azt a nem gyors tempót egyenletesen tartja mindenhol...
    

infantri 2354 2011. január 2. 18:02   Válasz erre: 2353
KT nem megy gyorsan de trükkös helyekre visz.
    

Macko 2353 2011. január 2. 18:00   Válasz erre: 2347
"Bár ez nem olyan lötyögõs volt mint a hó túra."

:-)))
    

infantri 2352 2011. január 2. 17:53   Válasz erre: 2350
Mentem azt kipukkadt.

    

SZICSU 2351 2011. január 2. 17:26   Válasz erre: 2346
Én ma Trabantozni voltam.Eredmény:-1 felni,-1 jobb hátsó lengõkar,Pár óra hegesztés,szerelés,És az öcsém szitkozódása mert félt a gépháztetõn(õ volt az ellensúly).:)))
    

vaszabi 2350 2011. január 2. 17:16   Válasz erre: 2347
Mit csináltál már megint he!!!

    

vaszabi 2349 2011. január 2. 17:13  
Ma levertem a jeget a géprõl..vajon hány kilót nyomhatott?
    

infantri 2347 2011. január 2. 17:07  
Kanyar holnap 11-12 körül megyek.
Nem találod ki defekt.
Ma voltam motorozni nagyon gyenge voltam.Bár ez nem olyan lötyögõs volt mint a hó túra.Nem tudom kezelni az erõt.
    

vaszabi 2346 2011. január 2. 16:45  
Megint megy a szõke csaj is ..szicsu figyeld a technikáját..rövid láb ügyben :-)
http://www.dakarmotor.hu/dakar-2011/dakar-2011-rally-reszkess-annie-seel-sosem-adja-fel/
    

vaszabi 2345 2011. január 2. 16:31  
Elindult!!!Elindult!!!

http://www.dakarmotor.hu/dakar-2011/

Jelenleg a sorrend!
1. DESPRES
2. FARIA
3. COMA
4. LOPEZ CONTARDO
5. PEDRERO GARCIA
6. CASTEU
7. VERHOEVEN
8. FARRES GUELL
9. VILDAMOS
10. DE AZEVEDO

    

zsola72 2344 2011. január 2. 09:53   Válasz erre: 2342
Jó móka, a hómóka ! Észre se venni azt a -10 fokot,még így is lefõ az embör.
Szabinak pedig gratula a beszámolóhoz IS ! Motoros krónikásunk , ismét villantotta írói vénáját !
    

vaszabi 2343 2011. január 1. 23:04  
Helló embörök mi a helyzet,..én ebben az évben még nem is motoroztam :-) ráférne a gépre elõtte egy olvasztó program!!
    

kanyar 2342 2011. január 1. 20:59   Válasz erre: 2340
Szögesgumi, hócimuci? bevagy kakkantva a hótól mi?:-))))))))))
Én is!
    

infantri 2341 2011. január 1. 19:41  
Olvastam Szabi beszámolóját a Taki honlapján.Szuper!
    

zsola72 2340 2011. január 1. 17:24  
B.Ú.É.K mindenkinek !
Megtartottuk az évnyitót...
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők