| SZICSU | 2433 | 2011. január 6. 19:17 | Válasz erre: 2431 |
|
Ugyan ezt szerettem volna én is belinkelni,csak túl hülye vagyok hozzá!Neki tényleg kellett volna 1,5m-el hosszabb!:D
|
| kanyar | 2432 | 2011. január 6. 18:10 | Válasz erre: 2431 |
|
Valahol elkell kezdeni az endurozást vagyis a motorozást :-D
|
| vaszabi | 2431 | 2011. január 6. 18:04 |
|
Ez mekkora :-DDDDD http://sportmotor.hu/motoros_videok/baleset/rovid-volt-a-laba-80430
|
| vaszabi | 2430 | 2011. január 6. 17:51 | Válasz erre: 2429 |
|
Az óránként 15% és kb 9600ft ha 16000ft az új gumi...ÁÁÁÁÁÁÁmegõrültem agyamra ment a gyerekkel a matekozás :-D
|
| kanyar | 2429 | 2011. január 6. 17:45 | Válasz erre: 2425 |
|
Kakucson az új gumit 40%-ra letudom amortizálni 4óra alatt :-D
|
| vaszabi | 2425 | 2011. január 6. 17:32 | Válasz erre: 2422 |
|
Hát akko szélsõségesen használom..végül is igaz..fõleg mióta veletek motorozok ;-)
|
| Rudo | 2424 | 2011. január 6. 17:32 | Válasz erre: 2421 |
|
Csak egyedül nyomja esetleg váltóruha a dobozban de így mindenestõl is max 60kg a terhelés,úgyhogy akkor sztem 120-as.:)
|
| SZICSU | 2423 | 2011. január 6. 17:28 |
|
Nekem is elég sokat bírt. Kanyar!Holnap bent leszel?Mert szeretnék beugrani hozzátok egy kis eszmecserére. |
| kanyar | 2422 | 2011. január 6. 17:27 | Válasz erre: 2416 |
|
Ebben a kategoriában nemtaláltam jobbat a K60-nál. Az a 3-4ezer km csak a szélsõséges használatnál igaz,különben 7-8e km. Afrikán 12e km felett is elmegy! |
| kanyar | 2421 | 2011. január 6. 17:22 | Válasz erre: 2406 |
|
Ha egyedül motorozik, 120/90. csomag 2 személy füligdöntés, 130/80 1,9-2,0 bár
|
| vaszabi | 2420 | 2011. január 6. 16:58 | Válasz erre: 2418 |
|
De az jöhet az megéri a szenvedést.. ,nem hagyom azért el magam, meg ugye este is kell teljesíteni!Meg korizni is járok a családdal ..csak lájtosan mert nem esne jól egy esés :-)
|
| SZICSU | 2418 | 2011. január 6. 16:56 |
|
Tutira 120/90-17 a gyári méret. Szabi!Akkor mostanában nem szívesen hallgatsz vicceket mi? |
| Rudo | 2416 | 2011. január 6. 16:53 |
|
Kösz,jelenleg 120-as van rajta csak gondoltam megkérdezek õsdominátorosokat. A K60 az szimpi mivel most kijött belõle valami k60 scout vagy mi azt meg rápróbálom az adv-re mert abból van 150-es 20e pézé nem 40 mint a pirelli.
|
| vaszabi | 2415 | 2011. január 6. 16:52 | Válasz erre: 2413 |
|
Dehogy mondtad nem tudtál beszélni a röhögéstõl!!!:-)
|
| vaszabi | 2414 | 2011. január 6. 16:50 | Válasz erre: 2413 |
|
Á csak a sugárzás hiányzik :-D Valószínû ,hogy repedés vagy törés..a doki elküldött nem kellemes ha tüsszentek :-) Ja egyébként a legelsõ esés a ludas Gyál után nem sokkal, mikor a fényképezõ még a bal belsõzsebemben volt --kemény ez a kis panasonic.. éreztem hogy megnyomott de nem igazán foglalkoztam a dologgal,meg estem még párat utána, meg állítgattam a mocit ...a túra után egy nappal már nem volt adrenalin :-DDDDD |
| vaszabi | 2411 | 2011. január 6. 16:42 | Válasz erre: 2410 |
|
Az enyém gyárija tuti 120/90-17 ezt tudom a többiekét meg tudják õk :-)
|
| vaszabi | 2409 | 2011. január 6. 16:37 | Válasz erre: 2407 |
|
A régebbieket lehet tényleg 130/80-al szerelték..!? |
| vaszabi | 2408 | 2011. január 6. 16:35 | Válasz erre: 2406 |
|
A gyári méret 120/90-17 ..ha nem terepezik durván akkor a Heidenau K60 szuper! Nagyon jól fog ,aszfalton peremig lehet dönteni, ugyanakkor terepen is igen jó.. kissé gyorsan kopik kb 3000-4000 km ,15ezres körül van az ára. A többi alternatívát majd felsorolja kanyar ;-) |
| Rudo | 2406 | 2011. január 6. 16:15 |
|
Hy Az asszony dominátorján csere érett lett a hátsó gumi,milyet javasoltok rá 120-as vagy 130-ast? Egyáltalán mi a gyári mérete? |
| vaszabi | 2405 | 2011. január 6. 10:50 |
|
Motoros evolúció! Én még megragadtam valahol a 3. 4. szintnél.. :-D..csak van rajtam sisak :-)
|
| vaszabi | 2403 | 2011. január 6. 05:57 |
|
Reggeli kávé mellé ;-) http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-championship-1993-80388 |
| vaszabi | 2400 | 2011. január 5. 12:48 | Válasz erre: 2398 |
|
Persze öreg 20 szar...már el is felejtettem :-D
|
| vaszabi | 2399 | 2011. január 5. 12:48 | Válasz erre: 2397 |
|
Hol ezen hol azon :-) De akkor kell a Mókus is a tesztre :-)
|
| vaszabi | 2396 | 2011. január 5. 11:07 | Válasz erre: 2393 |
|
Egyenlõre a csütörtökre szavazok..90% hogy megoldom!!!
|
| vaszabi | 2395 | 2011. január 5. 11:06 | Válasz erre: 2391 |
|
·"Elég, ha egy viszonylag jó földúton ide-oda gurulunk párat." de azt egy keréken :-D
|
| Macko | 2391 | 2011. január 5. 10:13 | Válasz erre: 2388 |
|
Túrás szerintem inkább. Aztán majd elmondjuk, mi mindent szedsz le róla idõnként. :-) Úgyse keménykedni akrok vele a videón. Elég, ha egy viszonylag jó földúton ide-oda gurulunk párat. |
| vaszabi | 2390 | 2011. január 5. 10:00 | Válasz erre: 2388 |
|
Szerintem bármire kíváncsi azt a Domi szemléltetni tudja ;-) Én már gondolkoztam!Ha Macko akar jó képeket küldhetünk pl felmálházott Erdély-it az szemlélteti mit bír , terepet Hcc-hó Pest-Szeged rally, vagy Erdély mocskos nagy sár kép!!! Nekem pl vannak képeim a fejidomkészítésrõl ..meg minden változtatás munkafolyamatáról ;-) |
| vaszabi | 2389 | 2011. január 5. 09:53 | Válasz erre: 2387 |
|
Á dehogy mibû!Pont azért írtam :-D Ha hóba jó..sárba is :-) különben is a Domi így hiteles ..ha ilyened van lehet hogy nem mindíg van pénzed gumira :-) |
| kanyar | 2388 | 2011. január 5. 09:00 | Válasz erre: 2386 |
|
Mire lennél kiváncsi? Túra szett v. kifelyezetten terep?
|
| Macko | 2386 | 2011. január 5. 05:59 | Válasz erre: 2384 |
|
Bõven ráér! Most 7végétõl ígérnek nagy melegedést, elolvad majd minden. Aztán jövõ hét elejére esõt ír, második felében meg már hûl vissza. Egyébként tehetjük nyugodtan mondjuk szombatra is, azon a 7végén nincsenek gyerekek nálunk, tehát tudok jönni (azt csak remélem, hogy Dani is). Szabi, ha jobb egy szombat, szólj és akkor arra gyúrunk! |
| vaszabi | 2384 | 2011. január 4. 23:16 |
|
Elvileg hétfõtõl csütörtökig éjszakás leszek, de nem kizáró ok!!! A részleteket most hétvégén megbeszélhetjük?
|
| kanyar | 2382 | 2011. január 4. 22:46 | Válasz erre: 2374 |
|
Azé, mert fekvõtámasz közben az egyik lábad a levegõben van!
|
| kanyar | 2381 | 2011. január 4. 22:44 | Válasz erre: 2376 |
|
Ha így tudnék, az arcom sokkal nagyobb lehetne :-) ezé nagyobb a Tied!:-D |
| Macko | 2379 | 2011. január 4. 22:22 | Válasz erre: 2378 |
|
Gyarekek! Jövõ héten a csütörtök alkalmas lehet nektek a NAGY DOMI TESZT anyagának elkészítéséhez? Addigra nem lesz hó, viszont irgalmatlan sár. :-))) Ha az nem jó, lehet a 7vége is. Meg ki kellene találni egy faja helyszínt. Mondjuk Halásztelekhez mit szóltok? Gondolom Kanyar ismeri (nálam jobban). |
| vaszabi | 2378 | 2011. január 4. 21:56 | Válasz erre: 2377 |
|
Sajnos nem én vagyok rajta és nem az én tisztem eldönteni ki láthatja, de Kanyar biztos hogy igen ;-)
|
| Macko | 2377 | 2011. január 4. 21:51 | Válasz erre: 2368 |
|
A többiek meg dögöljenek meg a kíváncsiságtól? :-)
|
| vaszabi | 2376 | 2011. január 4. 21:47 |
|
Néha ilyet is szoktam csinálni..persze csakis állóképességi edzésként a motorozáshoz :-) http://www.youtube.com/watch?v=77S81j9j5Ck |
| zsola72 | 2375 | 2011. január 4. 21:18 | Válasz erre: 2368 |
|
Nem szeretnék tolakodó lenni , de esetleg láthatnám én is azt a vidit ?
|
| zsola72 | 2374 | 2011. január 4. 18:56 |
|
Én sokat fejlõdtem...egyre nagyobbakat tudok esni! DDD Csak azt nem értem, ha a fekvõtámasz erõsít , akko mé sántítok? |
| vaszabi | 2372 | 2011. január 4. 15:11 |
|
Csak úgy egy gondolat: Nagyon elismerem ha valaki jól motorozik..terepezik..de fõleg ha azt szerényen adja elõ..mert az az igazán nagy aki nem veri nagy dobra mert nem érez rá késztetést!3-4 ilyen embert ismerek..akiktõl ráadásul sokat tanultam!Nekem soha sem volt szimpatikus ha valaki folyamatosan lekicsinylõen kérkedik a tudásával!Ez alapján válogatom meg a barátaim is és szerencsére sokan vannak ;-) Ha elszállsz mindig jön a "pofon" ..tudom már megesett :-) |
| vaszabi | 2371 | 2011. január 4. 14:43 | Válasz erre: 2370 |
|
Méé ..és ha belever az index a karterba na akkóóó :-) Végignézve rájöttem nem is nagy az én arcom ;-) |
| kanyar | 2370 | 2011. január 4. 13:12 |
|
Mi az a marhaság hogy leszakad a kuplung agy? Ezt a marhaságot hogy találta ki? Mi van akkó a 81Le-s afrikával? simán gyári kuplungal!
|
| infantri | 2367 | 2011. január 3. 19:42 | Válasz erre: 2364 |
|
Meg kell tanulnom használni az erõt!!! de a fejjel lefelé is járó Africát tessék már leállítani mielõtt nekiállsz játszadozni meg csúszkálni :-) Fiatalság bolondság. |
| vaszabi | 2365 | 2011. január 3. 19:39 |
|
Cody barátunk a 2. szakaszt a 13. helyen zárta legjobb hondásként!!!
|
| vaszabi | 2364 | 2011. január 3. 19:26 |
|
Te Infantry,,megnéztem a videókat...nem rossz nem rossz az kérem, a 2-es a mániád az oké :-) de a fejjel lefelé is járó Africát tessék már leállítani mielõtt nekiállsz játszadozni meg csúszkálni :-) Egyébként a saját kopott gumis hcc-s kínlódásaimat idézték fel a vidik..én így kínlódtam minden egyes felmenõnél.. mintha néha neked sem fogott volna rendesen a hátsó!? De ezeken a felmenõkön az én gumimmal valószínûleg egy helyben jártam volna az alján..látszik jól elvoltatok ;-) Én most elõször is új gumi!!! És utána megkezdem az állva motorozás ,és gázzal állva kanyarodás gyakorlását ülve már megy ;-)..ennyi keresztbecsúszkálás után talán valami már belemászott a kezembe a drifthez..meg különben is Dakar van :-) |
| kanyar | 2363 | 2011. január 3. 19:07 | Válasz erre: 2362 |
|
Hát ez olyan túraenduros! Nem? Ilyeneken futottak az elsõ NX-ek! :-))))
|
| vaszabi | 2362 | 2011. január 3. 15:14 |
|
Könnyû terep :-) http://sportmotor.hu/motoros_videok/onboard/dakad-onborad-80232
|
| Okta | 2360 | 2011. január 3. 11:35 | Válasz erre: 2357 |
|
Elég megnézni az 2010-es versenynaptárát: http://www.quinncody.com/race-schedule-2010/ Nem csoda, hogy nincs elpunnyadva! :-D |
| kanyar | 2359 | 2011. január 2. 23:03 | Válasz erre: 2358 |
|
Számomra nagyapám tartja a rekordot, Csepel-Eger-Csepel útvonalon 9 defekt pancsival. bár akkor még sok volt a patkó szög! :-) Na ez már tönkretenne.
|
| Macko | 2358 | 2011. január 2. 20:27 | Válasz erre: 2356 |
|
Abban szoríthattok helyet nekem is. Eddig kevés gumit szedtem le javítatlan állapotban... :-) Már robogós koromban is úgy kezdtem, és azóta állandó a formám. :-) |
| vaszabi | 2357 | 2011. január 2. 20:19 |
|
Ma 14. helyen végzett a legjobb Hondás Quinn Cody Érdemes megnézni a felkészülését vannak jó erõnléti edzés trükkök!!! http://www.quinncody.com/quinn-cody-dakar-prep/ |
| kanyar | 2356 | 2011. január 2. 19:33 | Válasz erre: 2347 |
|
Most már van alapja a defektesek klubja címû történésnek! :-)
|
| Macko | 2355 | 2011. január 2. 18:09 | Válasz erre: 2354 |
|
És azt a nem gyors tempót egyenletesen tartja mindenhol...
|
| Macko | 2353 | 2011. január 2. 18:00 | Válasz erre: 2347 |
|
"Bár ez nem olyan lötyögõs volt mint a hó túra." :-))) |
| SZICSU | 2351 | 2011. január 2. 17:26 | Válasz erre: 2346 |
|
Én ma Trabantozni voltam.Eredmény:-1 felni,-1 jobb hátsó lengõkar,Pár óra hegesztés,szerelés,És az öcsém szitkozódása mert félt a gépháztetõn(õ volt az ellensúly).:)))
|
| infantri | 2347 | 2011. január 2. 17:07 |
|
Kanyar holnap 11-12 körül megyek. Nem találod ki defekt. Ma voltam motorozni nagyon gyenge voltam.Bár ez nem olyan lötyögõs volt mint a hó túra.Nem tudom kezelni az erõt. |
| vaszabi | 2346 | 2011. január 2. 16:45 |
|
Megint megy a szõke csaj is ..szicsu figyeld a technikáját..rövid láb ügyben :-) http://www.dakarmotor.hu/dakar-2011/dakar-2011-rally-reszkess-annie-seel-sosem-adja-fel/ |
| vaszabi | 2345 | 2011. január 2. 16:31 |
|
Elindult!!!Elindult!!! http://www.dakarmotor.hu/dakar-2011/ Jelenleg a sorrend! 1. DESPRES 2. FARIA 3. COMA 4. LOPEZ CONTARDO 5. PEDRERO GARCIA 6. CASTEU 7. VERHOEVEN 8. FARRES GUELL 9. VILDAMOS 10. DE AZEVEDO |
| zsola72 | 2344 | 2011. január 2. 09:53 | Válasz erre: 2342 |
|
Jó móka, a hómóka ! Észre se venni azt a -10 fokot,még így is lefõ az embör. Szabinak pedig gratula a beszámolóhoz IS ! Motoros krónikásunk , ismét villantotta írói vénáját ! |
| vaszabi | 2343 | 2011. január 1. 23:04 |
|
Helló embörök mi a helyzet,..én ebben az évben még nem is motoroztam :-) ráférne a gépre elõtte egy olvasztó program!!
|
| kanyar | 2342 | 2011. január 1. 20:59 | Válasz erre: 2340 |
|
Szögesgumi, hócimuci? bevagy kakkantva a hótól mi?:-)))))))))) Én is! |