| infantri | 2338 | 2011. január 1. 09:47 |
|
Jó reggelt jó szurkolást! Mindenki alszik? 06:00-kor motoroztam;-) |
| vaszabi | 2337 | 2010. december 31. 12:48 | Válasz erre: 2336 |
|
Én sem értem! Pedig csak egy laza kis 6 órás túra volt ;-)
|
| Macko | 2335 | 2010. december 31. 11:04 | Válasz erre: 2330 |
|
JÓ terepgumi nincs rá. De a 19-es elsõ nem is alkalmas a komoly terepekre. Teszem hozzá, én sem... Szóval jó ez a KarooR, ezzel elbohóckodok egy picikét, az nekem elég is. Jövõre remélem azért jövök a szezonzáróra (is)! |
| vaszabi | 2333 | 2010. december 31. 10:47 | Válasz erre: 2328 |
|
Én még este 11-kor még kisétáltam a garázsba..nem nem motorozni :-) szerszámért mert a kocsiban is lemerült az akksi !Éjfél után feküdtem..lefeküdtem becsuktam a szemem és havas fagyott nyomokat láttam magam elõtt és ,hogy csúszik a motor eleje és még rúgtam is néha a lábammal kelett 20perc hogy lenyugodjak .. beszarás :-D Nagyon jó buli volt,.. az alkaromban és a csukjámban érezhetõ némi feszültség :-) BÚÉK mindenkinek! |
| kanyar | 2330 | 2010. december 31. 10:20 | Válasz erre: 2320 |
|
Nehéz is a gésára terepgumit találni! Köztes megoldás van csak!
|
| kanyar | 2329 | 2010. december 31. 10:10 | Válasz erre: 2312 |
|
Hidd el ügyi voltál Karoo-val is. nem is estél sokat! Dinnye megelõzött :-)))
|
| kanyar | 2328 | 2010. december 31. 10:07 |
|
Húúúú gyerekek ez a futam nagggyon jó volt.Este még keresztfiammal plaestation meccseket kellet vívnom, de közben már majdnem bealudtam. hazaértem és párperc ülés után arra ébredtem hogy hajnal 2 óra és hát felborultam a mocival! :-))))))) |
| pmakovi | 2321 | 2010. december 30. 22:19 |
|
Gratulálok Srácok, úgy látom az elmebetegség fertõzõ. A Taki legközelebb lehet, hogy Grönlandra szervez nektek túrát. Üdv: Peti És BUÉK mindenkinek |
| Macko | 2320 | 2010. december 30. 21:46 | Válasz erre: 2312 |
|
Újonnan is az. Legalábbis a kétésfélmázsás Gésán biztos. Mivel nekem más nincs, nem is erõltetem ezt a havazást. Semmi értelme... |
| vaszabi | 2319 | 2010. december 30. 21:35 | Válasz erre: 2317 |
|
Az meg volt ;-) Asszem hamarosan, végre GUMIT fogok venni :-)
|
| zsola72 | 2317 | 2010. december 30. 21:33 | Válasz erre: 2315 |
|
Csak az a fontos ,hogy saját lábadon hazaérj!
|
| vaszabi | 2316 | 2010. december 30. 21:32 | Válasz erre: 2314 |
|
Jó éjt!lassan én is mert én is megyek melóba!!!
|
| vaszabi | 2315 | 2010. december 30. 21:30 | Válasz erre: 2309 |
|
Én nyertem én 6× ,de fel is álltam :-) Egyszer egy gödörbe rongyolva kormányon kézenállást csináltam de a leérkezés nem sikerült talpra .. így csak 4-pontos gyakorlat volt :-DDD
|
| infantri | 2314 | 2010. december 30. 21:26 | Válasz erre: 2313 |
|
Én láttam nagyon erõs!;-) Lefekszem mert holnap munka. |
| vaszabi | 2313 | 2010. december 30. 21:24 | Válasz erre: 2311 |
|
Kösz! Engem biztos nem alig bírtam a lóerõkkel :-) |
| vaszabi | 2312 | 2010. december 30. 21:22 | Válasz erre: 2305 |
|
Észrevétel igazad van Mackó a Karoo egy fos :-) fõleg 7évesen és kopottan...
|
| zsola72 | 2311 | 2010. december 30. 21:20 |
|
Ez gyönyörû!Gratulálok srácok! Gondolom senkit sem kell altatni. |
| zsola72 | 2310 | 2010. december 30. 20:56 | Válasz erre: 2309 |
|
az szuper Taki már rakott fel vidithttp://www.youtube.com/user/taxitak#p/u/0/XQ2XNjC9C54 |
| infantri | 2307 | 2010. december 30. 20:43 | Válasz erre: 2305 |
|
Szabi igért képet. Taki oldalán nemsoká videó. |
| zsola72 | 2304 | 2010. december 30. 20:31 | Válasz erre: 2303 |
|
Szép kis táv ! Mennyi idõ alatt sikerült ? Arra is sok a "blokktisztító" ? http://www.youtube.com/watch?v=WQkWdVouz4c |
| zsola72 | 2302 | 2010. december 30. 13:27 |
|
Az idõjárást tekintve,szerintem Szabinak sem lesz õszinte a mosolya mire csatlakozik hozzátok! Jó szórakozást srácok! |
| zsola72 | 2301 | 2010. december 30. 13:04 | Válasz erre: 2299 |
|
Esélyes. Én szögessel voltam kint, úgy 40km-t tettem meg szinte stresszmentesen.Kicsit becsapós mert egész jól fog és tempósan lehet közlekedni vele,viszont ha esel akkor valószínû ,hogy nagyot.Ezt nem tudtam kihagyni én sem !DDD Mondjuk , ezt saját hülyeségemnek köszönhetem.A másik pedig teljesen olyan volt ,mint a Taxi c. film robogós jelenete , mikor megállásnál elõre szaltóval száll le a srác. Csak nekem spontán jött ! Volt is röhögés ! Az elsõ fék mesés volt.Hol volt, hol nem...folyton elfagyott.A hátsófék mûanyag burkolatát szarrá törték a beszakadó jégtáblák. A lábtartó csúszott ,mint állat a ráfagyott hótól, stb...szóval jót motoroztunk! |
| zsola72 | 2300 | 2010. december 30. 12:32 | Válasz erre: 2298 |
|
Nem ,mivel dolgozom.Ezért tartottuk meg kedden az évbúcsúztatót.Viszont január 1-én szeretnénk megtartani az "évnyitót" ! :-) |
| kanyar | 2297 | 2010. december 29. 21:57 | Válasz erre: 2294 |
|
Tönkre teszed azt az áldott jó motort! Mé nem vigyázol rá!:-)
|
| kanyar | 2296 | 2010. december 29. 21:54 | Válasz erre: 2293 |
|
Jobbulást neki!!! Holnap lesz összehasonlító teszt! Az a gyulladás nem játék :-( |
| Macko | 2293 | 2010. december 29. 21:20 |
|
Csak jelzem szegény várakozó állásponton levõ Kanyar és xttenere kollégáknak, hogy Dani kolléga már jobban van (mellhártyagyulladásig vitte szegény), úgyhogy pár héten belül remélem meg tudjuk csinálni a tesztet. Bocs az idõhúzásért, de tényleg dögrováson volt/van csórikám... |
| kanyar | 2290 | 2010. december 29. 08:35 | Válasz erre: 2289 |
|
Hát hogyne lenne jó! Legalább elvannak külõnítve a büzrudak!:-)
|
| vaszabi | 2285 | 2010. december 28. 11:00 | Válasz erre: 2283 |
|
A múltkor mikor elvoltam a t@kömön is folyt a víz, pedig nem voltam nagyon beöltözve, asszem viszek száraz alsót hazaútra tisztába tenni magam ;-)
|
| vaszabi | 2280 | 2010. december 28. 10:30 | Válasz erre: 2278 |
|
Remélem hasonlóan jól szórakozunk majd mi is .-)
|
| vaszabi | 2279 | 2010. december 28. 09:49 | Válasz erre: 2275 |
|
Kicsit olyan mint Dumbo ,de a célját biztos eléri ;-)
|
| infantri | 2278 | 2010. december 28. 07:24 |
|
Taki már bemelegített: http://sportmotor.hu/motoros_videok/motoros_tura/teli-tiraltura-probalkozas-el-melegites-a-hcc-ho-ra-79818 |
| kanyar | 2276 | 2010. december 27. 23:57 | Válasz erre: 2272 |
|
Íljen menõ vagy, hogy szilveszterre kaja ennyibõn? He? Ennyi lébõl 16e km-es túrára indulnék, mondjuk keletre! :-) |
| gencsydani | 2275 | 2010. december 27. 23:38 | Válasz erre: 2269 |
|
Még ennél is kevésbé szép?:) /bocs az OFF gépért, de csak ilyen van:)/ |
| vaszabi | 2273 | 2010. december 27. 21:38 | Válasz erre: 2272 |
|
A link lemaradt : http://delikatesz-drogeria.vatera.hu/bio_reformelelmiszer/beluga_orosz_fekete_caviar_189290683.html
|
| infantri | 2271 | 2010. december 27. 17:46 |
|
Ez már valami. http://www.youtube.com/watch?v=bjWtcqPeZLw&feature=player_embedded#! |
| vaszabi | 2269 | 2010. december 27. 16:00 |
|
kész lett a kézzsákom, szépnek nem szép de legalább az enyém majd dobok fel képet .
|
| vaszabi | 2268 | 2010. december 27. 15:56 | Válasz erre: 2267 |
|
Minket is "slr" hívott,..de mondta neked ne szóljunk mert ez kemény csak profiknak való :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| kanyar | 2265 | 2010. december 27. 13:01 | Válasz erre: 2263 |
|
Mint puposgyerek a prés alatt! ahogy szokták volt mondni.
|
| infantri | 2264 | 2010. december 27. 12:39 |
|
A bamakon indul 2 dominator! http://www.budapestbamako.org/hu/indulok |
| vaszabi | 2257 | 2010. december 27. 05:21 |
|
Jó reggelt kedves endúrósok..éljenek a téli sportok..mint pl. a motorozás :-)
|
| vaszabi | 2256 | 2010. december 26. 21:17 | Válasz erre: 2254 |
|
A 6-os felénk elég ócska. Különben is jó hogy tartok a hidegtõl én sokkal nagyobb felületen adom le a hõt.. már ha csak az arcomat számoljuk az vagy 5m2 :-) |
| kanyar | 2255 | 2010. december 26. 20:52 | Válasz erre: 2253 |
|
Én is reggel megyek melózni: baráti xr tuningra! :-)
|
| infantri | 2254 | 2010. december 26. 20:48 |
|
Sokáig nem leszek fenn.Holnap munka.A fõbb utakat csak rendbe teszik.
|
| vaszabi | 2253 | 2010. december 26. 20:41 |
|
Megyek melózni ..ha nem alszotok korán akkor 1 óra múlva folytathatjuk!
|
| vaszabi | 2252 | 2010. december 26. 20:40 | Válasz erre: 2248 |
|
Ha olyan lesz az út akkor még az is elõfordulhat!!!
|
| vaszabi | 2251 | 2010. december 26. 20:39 | Válasz erre: 2244 |
|
A hideg nem zavar mentem már Pestre -5-ben fûthetõ ruha nélkül. Néztek a Pályán ki ez az ökör 120-al :-) Inkább az útviszony a lényeg ne legyen jeges! |
| infantri | 2250 | 2010. december 26. 20:38 | Válasz erre: 2246 |
|
Ne táposkodjon már! Nálatok amugy is állandóan olyan meleg van.hogy ihaj. |
| vaszabi | 2245 | 2010. december 26. 20:34 | Válasz erre: 2244 |
|
Majd kiderül mit ér! Meg hogy bírja az akksi!
|
| infantri | 2244 | 2010. december 26. 20:33 | Válasz erre: 2243 |
|
Rutinfeladat kezdõknek:-) Fûtött ruha van akkor mi a baj? |
| vaszabi | 2243 | 2010. december 26. 20:31 |
|
Vazze nekem elég lesz elõzõ nap feljutni ahogy nézem, forraljatok vizet mire megyek :-D
|
| infantri | 2238 | 2010. december 26. 20:22 | Válasz erre: 2237 |
|
Feltehetõleg fagyni.Ha olvadna azzal is lenne helyenként gond.
|