25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 2339 2011. január 1. 13:08   Válasz erre: 2338
Á dehogy!
    

infantri 2338 2011. január 1. 09:47  
Jó reggelt jó szurkolást!
Mindenki alszik?
06:00-kor motoroztam;-)
    

vaszabi 2337 2010. december 31. 12:48   Válasz erre: 2336
Én sem értem! Pedig csak egy laza kis 6 órás túra volt ;-)
    

infantri 2336 2010. december 31. 11:37   Válasz erre: 2334
Mi van veletek?
Ép motoroztunk kicsit;)
    

Macko 2335 2010. december 31. 11:04   Válasz erre: 2330
JÓ terepgumi nincs rá. De a 19-es elsõ nem is alkalmas a komoly terepekre.
Teszem hozzá, én sem...

Szóval jó ez a KarooR, ezzel elbohóckodok egy picikét, az nekem elég is.

Jövõre remélem azért jövök a szezonzáróra (is)!
    

kanyar 2334 2010. december 31. 10:56   Válasz erre: 2333
Én is érzek némi feszültséget! :-DDDDDDDDDDD
    

vaszabi 2333 2010. december 31. 10:47   Válasz erre: 2328
Én még este 11-kor még kisétáltam a garázsba..nem nem motorozni :-) szerszámért mert a kocsiban is lemerült az akksi !Éjfél után feküdtem..lefeküdtem becsuktam a szemem és havas fagyott nyomokat láttam magam elõtt és ,hogy csúszik a motor eleje és még rúgtam is néha a lábammal kelett 20perc hogy lenyugodjak .. beszarás :-D
Nagyon jó buli volt,.. az alkaromban és a csukjámban érezhetõ némi feszültség :-)
BÚÉK mindenkinek!
    

kanyar 2332 2010. december 31. 10:22  
B.Ú.É.K. Mindenkinek!!!!
    

kanyar 2331 2010. december 31. 10:22   Válasz erre: 2308
Én nem, 2-öt nyomtam! :-D
    

kanyar 2330 2010. december 31. 10:20   Válasz erre: 2320
Nehéz is a gésára terepgumit találni! Köztes megoldás van csak!
    

kanyar 2329 2010. december 31. 10:10   Válasz erre: 2312
Hidd el ügyi voltál Karoo-val is. nem is estél sokat! Dinnye megelõzött :-)))
    

kanyar 2328 2010. december 31. 10:07  
Húúúú gyerekek ez a futam nagggyon jó volt.Este még keresztfiammal plaestation meccseket kellet vívnom, de közben már majdnem bealudtam. hazaértem és párperc ülés után arra ébredtem hogy hajnal 2 óra és hát felborultam a mocival!
:-)))))))
    

dinne 2327 2010. december 30. 23:45  
Gratula a csapatnak, és BUÉK mindenkinek.
    

vaszabi 2326 2010. december 30. 23:31  
És egy mûvészkép!
    

vaszabi 2325 2010. december 30. 23:30  
A moci a mai nap után!
    

vaszabi 2324 2010. december 30. 23:25  
Fel út Pestre!
    

vaszabi 2322 2010. december 30. 23:21   Válasz erre: 2321
Igen van benne valami :-)
BUÉK neked is!
    

pmakovi 2321 2010. december 30. 22:19  
Gratulálok Srácok, úgy látom az elmebetegség fertõzõ.
A Taki legközelebb lehet, hogy Grönlandra szervez nektek túrát.
Üdv: Peti És BUÉK mindenkinek
    

Macko 2320 2010. december 30. 21:46   Válasz erre: 2312
Újonnan is az. Legalábbis a kétésfélmázsás Gésán biztos.
Mivel nekem más nincs, nem is erõltetem ezt a havazást.
Semmi értelme...
    

vaszabi 2319 2010. december 30. 21:35   Válasz erre: 2317
Az meg volt ;-) Asszem hamarosan, végre GUMIT fogok venni :-)
    

zsola72 2318 2010. december 30. 21:34  
Jó pihenést, jó éjt !
    

zsola72 2317 2010. december 30. 21:33   Válasz erre: 2315
Csak az a fontos ,hogy saját lábadon hazaérj!
    

vaszabi 2316 2010. december 30. 21:32   Válasz erre: 2314
Jó éjt!lassan én is mert én is megyek melóba!!!
    

vaszabi 2315 2010. december 30. 21:30   Válasz erre: 2309
Én nyertem én 6× ,de fel is álltam :-) Egyszer egy gödörbe rongyolva kormányon kézenállást csináltam de a leérkezés nem sikerült talpra .. így csak 4-pontos gyakorlat volt :-DDD
    

infantri 2314 2010. december 30. 21:26   Válasz erre: 2313
Én láttam nagyon erõs!;-)
Lefekszem mert holnap munka.
    

vaszabi 2313 2010. december 30. 21:24   Válasz erre: 2311
Kösz!
Engem biztos nem alig bírtam a lóerõkkel :-)
    

vaszabi 2312 2010. december 30. 21:22   Válasz erre: 2305
Észrevétel igazad van Mackó a Karoo egy fos :-) fõleg 7évesen és kopottan...
    

zsola72 2311 2010. december 30. 21:20  
Ez gyönyörû!Gratulálok srácok!
Gondolom senkit sem kell altatni.
    

zsola72 2310 2010. december 30. 20:56   Válasz erre: 2309
az szuper
Taki már rakott fel vidithttp://www.youtube.com/user/taxitak#p/u/0/XQ2XNjC9C54
    

infantri 2309 2010. december 30. 20:48   Válasz erre: 2308
Egyszer se feküdtem.
    

zsola72 2308 2010. december 30. 20:45  
Az nem rossz.Fekvõtámaszt megúsztad ?

    

infantri 2307 2010. december 30. 20:43   Válasz erre: 2305
Szabi igért képet.
Taki oldalán nemsoká videó.
    

infantri 2306 2010. december 30. 20:43   Válasz erre: 2304
Kb 6 óra.
    

Macko 2305 2010. december 30. 20:38   Válasz erre: 2303
Jöhetnek a részletek, fotók, minden! :-)
    

zsola72 2304 2010. december 30. 20:31   Válasz erre: 2303
Szép kis táv ! Mennyi idõ alatt sikerült ?
Arra is sok a "blokktisztító" ?
http://www.youtube.com/watch?v=WQkWdVouz4c
    

infantri 2303 2010. december 30. 18:38  
Hát ez fenomenális volt!Mentünk 70 km-t terepen.
    

zsola72 2302 2010. december 30. 13:27  
Az idõjárást tekintve,szerintem Szabinak sem lesz õszinte a mosolya mire csatlakozik hozzátok!
Jó szórakozást srácok!
    

zsola72 2301 2010. december 30. 13:04   Válasz erre: 2299
Esélyes. Én szögessel voltam kint, úgy 40km-t tettem meg szinte stresszmentesen.Kicsit becsapós mert egész jól fog és tempósan lehet közlekedni vele,viszont ha esel akkor valószínû ,hogy nagyot.Ezt nem tudtam kihagyni én sem !DDD
Mondjuk , ezt saját hülyeségemnek köszönhetem.A másik pedig teljesen olyan volt ,mint a Taxi c. film robogós jelenete , mikor megállásnál elõre szaltóval száll le a srác. Csak nekem spontán jött ! Volt is röhögés !
Az elsõ fék mesés volt.Hol volt, hol nem...folyton elfagyott.A hátsófék mûanyag burkolatát szarrá törték a beszakadó jégtáblák. A lábtartó csúszott ,mint állat a ráfagyott hótól, stb...szóval jót motoroztunk!
    

zsola72 2300 2010. december 30. 12:32   Válasz erre: 2298
Nem ,mivel dolgozom.Ezért tartottuk meg kedden az évbúcsúztatót.Viszont január 1-én szeretnénk megtartani az "évnyitót" ! :-)


    

kanyar 2299 2010. december 29. 21:59   Válasz erre: 2298
Majd számoljuk ki esik többet:-)
    

kanyar 2298 2010. december 29. 21:58   Válasz erre: 2293
Te nem gyüssz!
    

kanyar 2297 2010. december 29. 21:57   Válasz erre: 2294
Tönkre teszed azt az áldott jó motort! Mé nem vigyázol rá!:-)
    

kanyar 2296 2010. december 29. 21:54   Válasz erre: 2293
Jobbulást neki!!! Holnap lesz összehasonlító teszt!
Az a gyulladás nem játék :-(
    

kanyar 2295 2010. december 29. 21:52   Válasz erre: 2292
Aki elöl vagyon annak ez a dolga!
    

zsola72 2294 2010. december 29. 21:25  
...néha meg-megállunk
    

Macko 2293 2010. december 29. 21:20  
Csak jelzem szegény várakozó állásponton levõ Kanyar és xttenere kollégáknak, hogy Dani kolléga már jobban van (mellhártyagyulladásig vitte szegény), úgyhogy pár héten belül remélem meg tudjuk csinálni a tesztet.
Bocs az idõhúzásért, de tényleg dögrováson volt/van csórikám...
    

zsola72 2292 2010. december 29. 21:17   Válasz erre: 2291
Jégtörõk elõre !
    

vaszabi 2291 2010. december 29. 11:57  
Hurrá telelünk!! :-)
    

kanyar 2290 2010. december 29. 08:35   Válasz erre: 2289
Hát hogyne lenne jó! Legalább elvannak külõnítve a büzrudak!:-)
    

vaszabi 2289 2010. december 28. 15:50   Válasz erre: 2287
Lábtyû nem jó :-)
    

infantri 2288 2010. december 28. 11:56   Válasz erre: 2287
Föltétlen.
    

kanyar 2287 2010. december 28. 11:39   Válasz erre: 2285
Zoknit polot feltétlen!!!!
    

infantri 2286 2010. december 28. 11:05   Válasz erre: 2285
Okos gondolat!
    

vaszabi 2285 2010. december 28. 11:00   Válasz erre: 2283
A múltkor mikor elvoltam a t@kömön is folyt a víz, pedig nem voltam nagyon beöltözve, asszem viszek száraz alsót hazaútra tisztába tenni magam ;-)
    

vaszabi 2284 2010. december 28. 10:58   Válasz erre: 2283
Gyorsan csinálok hûthetõ ruhát :-D
    

infantri 2283 2010. december 28. 10:49   Válasz erre: 2282
Hamar kimelegszünk.
    

vaszabi 2282 2010. december 28. 10:43   Válasz erre: 2281
Én is úgy látom :-O
    

infantri 2281 2010. december 28. 10:41   Válasz erre: 2280
Az idõjárási körülmények adottak.
    

vaszabi 2280 2010. december 28. 10:30   Válasz erre: 2278
Remélem hasonlóan jól szórakozunk majd mi is .-)
    

vaszabi 2279 2010. december 28. 09:49   Válasz erre: 2275
Kicsit olyan mint Dumbo ,de a célját biztos eléri ;-)
    


kanyar 2277 2010. december 28. 00:05   Válasz erre: 2271
Ez nem jönne ki belõle!
    

kanyar 2276 2010. december 27. 23:57   Válasz erre: 2272
Íljen menõ vagy, hogy szilveszterre kaja ennyibõn? He?
Ennyi lébõl 16e km-es túrára indulnék, mondjuk keletre! :-)
    

gencsydani 2275 2010. december 27. 23:38   Válasz erre: 2269
Még ennél is kevésbé szép?:)


/bocs az OFF gépért, de csak ilyen van:)/
    

vaszabi 2273 2010. december 27. 21:38   Válasz erre: 2272
A link lemaradt : http://delikatesz-drogeria.vatera.hu/bio_reformelelmiszer/beluga_orosz_fekete_caviar_189290683.html
    

vaszabi 2272 2010. december 27. 21:37   Válasz erre: 2271
Nem rossz!
Egy kis kaja szilveszterre! :-)
    

infantri 2271 2010. december 27. 17:46  
Ez már valami.
http://www.youtube.com/watch?v=bjWtcqPeZLw&feature=player_embedded#!
    

infantri 2270 2010. december 27. 17:36   Válasz erre: 2268
Van túra kategoria is.
    

vaszabi 2269 2010. december 27. 16:00  
kész lett a kézzsákom, szépnek nem szép de legalább az enyém majd dobok fel képet .
    

vaszabi 2268 2010. december 27. 15:56   Válasz erre: 2267
Minket is "slr" hívott,..de mondta neked ne szóljunk mert ez kemény csak profiknak való :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    

infantri 2267 2010. december 27. 14:40   Válasz erre: 2266
Sejtettem,hogy titkoltok valamit.
    

vaszabi 2266 2010. december 27. 13:47   Válasz erre: 2264
Miért,nem szólt Kanyar hogy indulunk!? :-)
    

kanyar 2265 2010. december 27. 13:01   Válasz erre: 2263
Mint puposgyerek a prés alatt! ahogy szokták volt mondni.
    

infantri 2264 2010. december 27. 12:39  
A bamakon indul 2 dominator!
http://www.budapestbamako.org/hu/indulok

    

infantri 2263 2010. december 27. 11:34   Válasz erre: 2259
Alakul az xr?
    

infantri 2262 2010. december 27. 11:33   Válasz erre: 2259
Én meg már bent voltam.
    

vaszabi 2261 2010. december 27. 11:30   Válasz erre: 2259
Mi.. kivel...hol?
    

vaszabi 2260 2010. december 27. 11:22   Válasz erre: 2258
Akkor indultam haza a melóból.
    

kanyar 2259 2010. december 27. 09:56  
Mi van veletek már kora reggel?
    

infantri 2258 2010. december 27. 06:47   Válasz erre: 2257
Nem tudsz aludni?
    

vaszabi 2257 2010. december 27. 05:21  
Jó reggelt kedves endúrósok..éljenek a téli sportok..mint pl. a motorozás :-)
    

vaszabi 2256 2010. december 26. 21:17   Válasz erre: 2254
A 6-os felénk elég ócska.
Különben is jó hogy tartok a hidegtõl én sokkal nagyobb felületen adom le a hõt.. már ha csak az arcomat számoljuk az vagy 5m2 :-)
    

kanyar 2255 2010. december 26. 20:52   Válasz erre: 2253
Én is reggel megyek melózni: baráti xr tuningra! :-)
    

infantri 2254 2010. december 26. 20:48  
Sokáig nem leszek fenn.Holnap munka.A fõbb utakat csak rendbe teszik.
    

vaszabi 2253 2010. december 26. 20:41  
Megyek melózni ..ha nem alszotok korán akkor 1 óra múlva folytathatjuk!
    

vaszabi 2252 2010. december 26. 20:40   Válasz erre: 2248
Ha olyan lesz az út akkor még az is elõfordulhat!!!
    

vaszabi 2251 2010. december 26. 20:39   Válasz erre: 2244
A hideg nem zavar mentem már Pestre -5-ben fûthetõ ruha nélkül. Néztek a Pályán ki ez az ökör 120-al :-)
Inkább az útviszony a lényeg ne legyen jeges!
    

infantri 2250 2010. december 26. 20:38   Válasz erre: 2246
Ne táposkodjon már!
Nálatok amugy is állandóan olyan meleg van.hogy ihaj.
    

kanyar 2249 2010. december 26. 20:38   Válasz erre: 2247
Az is!
    

kanyar 2248 2010. december 26. 20:37   Válasz erre: 2245
Gyere terepen, és izzadni fogsz:-)
    

vaszabi 2247 2010. december 26. 20:37   Válasz erre: 2246
Az király ..szilvás fagyálló!
    

kanyar 2246 2010. december 26. 20:35   Válasz erre: 2243
van forróvizes fürdõ meg fagyálló!!!
    

vaszabi 2245 2010. december 26. 20:34   Válasz erre: 2244
Majd kiderül mit ér! Meg hogy bírja az akksi!
    

infantri 2244 2010. december 26. 20:33   Válasz erre: 2243
Rutinfeladat kezdõknek:-)
Fûtött ruha van akkor mi a baj?
    

vaszabi 2243 2010. december 26. 20:31  
Vazze nekem elég lesz elõzõ nap feljutni ahogy nézem, forraljatok vizet mire megyek :-D
    

vaszabi 2242 2010. december 26. 20:30   Válasz erre: 2236
Majd megnézhetitek ;-)
    

infantri 2241 2010. december 26. 20:28   Válasz erre: 2239
Ha sok az erõ kér el a cuminátort.
    

infantri 2240 2010. december 26. 20:25   Válasz erre: 2239
Kérj tanácsot Szabitól.
    

kanyar 2239 2010. december 26. 20:23   Válasz erre: 2238
Igen de kezelhetõbb tán!
    

infantri 2238 2010. december 26. 20:22   Válasz erre: 2237
Feltehetõleg fagyni.Ha olvadna azzal is lenne helyenként gond.
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők