25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 2237 2010. december 26. 20:21   Válasz erre: 2236
Ha fagyni fog az én arcom is össze fog menni! úgy nehezen kezelem a kis ménest!
    

infantri 2236 2010. december 26. 20:19   Válasz erre: 2235
Majd megnézzük Szabi arca nõ vagy össze megy?
    

kanyar 2235 2010. december 26. 20:14   Válasz erre: 2234
ÓÓÓÓ Jeeeee!
    

infantri 2234 2010. december 26. 20:10   Válasz erre: 2233
Hamar szétszalad a ménes amilyenek a kilátások.
    

kanyar 2233 2010. december 26. 20:04   Válasz erre: 2232
Szerinted mire elég 45-50 ló?
szerintem lehet veszélyes!
    

infantri 2232 2010. december 26. 19:55   Válasz erre: 2231
Olyasmi.
    

kanyar 2231 2010. december 26. 19:52   Válasz erre: 2230
Defekt után köpönyeg? :-)
    

infantri 2230 2010. december 26. 19:32   Válasz erre: 2229
Néztem köpönyegen.
    

kanyar 2229 2010. december 26. 19:31   Válasz erre: 2228
Minuszok lesznek!
    

infantri 2228 2010. december 26. 18:41  
Alakul az idõ.Most jöttünk haza csepelrõl végig hóba.
    

infantri 2227 2010. december 26. 18:39   Válasz erre: 2226
Holnap Takiék mennek ha ugrándozni van kedved;-)
    

vaszabi 2226 2010. december 26. 11:02   Válasz erre: 2223
Azt a sört most elfogadnám , a legfinomabb amit ittam, nem olyan keserû..hanem kissé édeskés, nem ugrunk el egyért ;-) (Bucegi)!!!
    

infantri 2225 2010. december 26. 08:49   Válasz erre: 2221
Nem aludni mentem.Holnap holnapután dolgozom.
    

kanyar 2224 2010. december 25. 23:35   Válasz erre: 2222
Mindig komolyan beszél!
    

kanyar 2223 2010. december 25. 23:35   Válasz erre: 2215
Jó menet, csak a mentõs része nem kell! Nem gyõzöm hangsúlyozni a teljes védõfelszerelés fontosságát! :-)
    

vaszabi 2222 2010. december 25. 22:38   Válasz erre: 2220
Hát "ez" tényleg elment hûteni...csak viccelteeem hahó .... :-)
    

vaszabi 2221 2010. december 25. 22:30   Válasz erre: 2220
Csak nem te is melózol?
    

infantri 2220 2010. december 25. 22:29   Válasz erre: 2219
Megyek azt hûtöm.
    

vaszabi 2219 2010. december 25. 22:26   Válasz erre: 2218
Ok4 majd hûtjük váltásban..ma te kezded ..holnap meg majd akkor te..és holnap után az egyenlõség miatt már nem marad más mint te :-D
    

infantri 2218 2010. december 25. 22:20   Válasz erre: 2217
Majd kimegyek huhokkolom!
    

vaszabi 2217 2010. december 25. 22:19   Válasz erre: 2216
Dabas-Bene között maradjon meg!!!
    

infantri 2216 2010. december 25. 22:17   Válasz erre: 2214
Kezd megmaradni nálunk.
    

vaszabi 2215 2010. december 25. 22:14  
Ez emlékeztet egy kicsit a nyárra ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=JlEs5TWWYGw&feature=channel
    

vaszabi 2214 2010. december 25. 22:12   Válasz erre: 2213
Nálunk is esett az esõ, majd átváltott havazásba..szakadt mint az állat csak nagy része rögtön olvadt.. most kb 2-3cm lehet!
    

infantri 2213 2010. december 25. 22:10   Válasz erre: 2212
Képet is mutattak.
    

vaszabi 2212 2010. december 25. 22:08   Válasz erre: 2211
Ne nézz TV-t ott csak hazudnak :-)
    

infantri 2211 2010. december 25. 22:05   Válasz erre: 2210
A Mecsekbe van.Mondták a tévébe.
    

vaszabi 2210 2010. december 25. 21:51   Válasz erre: 2209
Itt sem sok, de a szél viszi rendesen meg az út is csúszik!
    

infantri 2209 2010. december 25. 21:30   Válasz erre: 2206
Felétek több van mint itt.
    

SZICSU 2208 2010. december 25. 21:12  
�Most néztem,a garázs elé már 30 centit összehordott a szellõ.:-))
    

kanyar 2207 2010. december 25. 20:49   Válasz erre: 2206
Nem jelentõs!
    

vaszabi 2206 2010. december 25. 20:42  
A végén még lesz egy kis hó ;-)
    

gabus 2205 2010. december 25. 20:05   Válasz erre: 2204
Boldog Karácsonyt!
    

kanyar 2204 2010. december 25. 19:13  
Csak a fordulatszámot szabályozza :-DDDDDDDDDD
    

kanyar 2203 2010. december 25. 19:12   Válasz erre: 2202
Nem puding az a leány!!
    

infantri 2202 2010. december 25. 19:04   Válasz erre: 2201
Jó hogy!
    

kanyar 2201 2010. december 25. 18:53   Válasz erre: 2199
Na úgye hogy úgye!
    

SZICSU 2200 2010. december 25. 08:29  
Boldog Karácsonyt nektek!
    

infantri 2199 2010. december 24. 14:34  
A gloknert Mariannal megjártuk Õ XT-vel.
Sopronból oda-vissza 20 óra.
    

infantri 2198 2010. december 24. 07:18  
Boldog Karácsonyt endurós barátaim!
    

dinne 2197 2010. december 24. 04:24  
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
    

vaszabi 2196 2010. december 24. 00:06  
Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket!
    

kanyar 2194 2010. december 23. 22:42  
KÍVÁNUNK Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
    

zsola72 2193 2010. december 23. 22:02   Válasz erre: 2186
Ha már itt tartunk :
Kellemes karácsonyi ünnepeket!
    

zsola72 2192 2010. december 23. 21:55   Válasz erre: 2187
Nem oda ,hanem odáig.
    

kanyar 2191 2010. december 23. 21:27   Válasz erre: 2189
Akkó csááááo!
    

kanyar 2190 2010. december 23. 21:25   Válasz erre: 2188
Othon nem dolgozom! Csak fõzöm meg hajat festek!
    

vaszabi 2189 2010. december 23. 21:22  
Na tényleg húzok :-DDDDD
    

vaszabi 2188 2010. december 23. 21:21   Válasz erre: 2186
Jó szórakozást ,sajna kimaradtam belõle a csajok már megcsinálták!
Mi van a fán? lánckerekek, szimeringek, 520-as lánc körbetekerve, és a fa egy hengerbe van belefaragva :-D
    

vaszabi 2187 2010. december 23. 21:18   Válasz erre: 2183
Ne hogy azt hidd , simán jó oda..sok a szerpentin !!A zsaruk meg úgy is nagyon szemetek!!!!
    

kanyar 2186 2010. december 23. 21:17   Válasz erre: 2184
Fát díszítek!
    

kanyar 2185 2010. december 23. 21:16   Válasz erre: 2183
Mert puding vagy!!!!
T5-tel gyergyói találkozó? És 67 évesen! 630km
    

vaszabi 2184 2010. december 23. 21:16  
Na sziasztok húzok haza.Az esti program ajándékcsomagolás :-) Reggel meg gyüvök vissza !
Jó éjt Barátaim!
    

zsola72 2183 2010. december 23. 21:13   Válasz erre: 2181
Azé én szeretném látni ezt is . Csak a domival megölne az unalom , meg szétülném a seggem.
    

vaszabi 2182 2010. december 23. 21:11   Válasz erre: 2179
:-)
    

vaszabi 2181 2010. december 23. 21:10  
Elsõ kép a 20éves szarral kifelé úton osztrákiában mentünk akksiért az R1-hez.. és hamar szereztünk mert a szaron volt Gps ,és a város fel volt túrva és a dugóban két személlyel padkán mindenen keresztül közlekedtünk :-)

második kép na errõl beszélek nincs egy fûcsomó a padka és út között ..na ne Lego City
    

zsola72 2180 2010. december 23. 21:10  
Kanyar 2004-es Xr 400 ?
    

zsola72 2179 2010. december 23. 21:07   Válasz erre: 2177
Csak kihasználtak,lehet hátizsákot is kapni!
    

kanyar 2178 2010. december 23. 21:04   Válasz erre: 2173
Domi van elöl!:-)
    

vaszabi 2177 2010. december 23. 21:03   Válasz erre: 2173
A 20 éves gyenge szar viszi az R1 csomagját, mert arra nem lehet normálisan pakolni !
    

zsola72 2176 2010. december 23. 21:03   Válasz erre: 2171
Milyen szar ? Karcolni lehet vele , csak kicsit többet kell dolgozni rajta,mint 1 sportgépen. Igaz , hamar le is ér minden.De túrázni tökéletes.
    

vaszabi 2175 2010. december 23. 21:00   Válasz erre: 2174
nem nyert ..még valaki!
    

zsola72 2174 2010. december 23. 20:59   Válasz erre: 2173
sárvédõ?
    

vaszabi 2173 2010. december 23. 20:57  
sok a korlát..minden pénzbe kerül..minden túl tökéletes mint egy legóváros..nekem a vadregényes Erdély inkább..,,Ja és mocskos drága minden!!!

A második képen ki talál valami érdekeset...
    

zsola72 2172 2010. december 23. 20:57   Válasz erre: 2169
Akárhol, mindenütt már ahol lehetett, azé ésszel,mondjuk akkor még a trafi nem érintet.

    

kanyar 2171 2010. december 23. 20:54   Válasz erre: 2170
Azzal a 20 éves szarral?
    

vaszabi 2170 2010. december 23. 20:52   Válasz erre: 2162
Szép volt de mélyen nem érintett meg..nem úgy mint Erdély
R1.. És.. Gsx650f velük voltam két kollégám , de a szerpentineken nem volt gond sõt...;-)
    

kanyar 2169 2010. december 23. 20:51   Válasz erre: 2168
Hóóól?
    

zsola72 2168 2010. december 23. 20:49   Válasz erre: 2165
Autópályát én sem szeretem , de gyorsan is szerettem járni
    

zsola72 2167 2010. december 23. 20:47   Válasz erre: 2160
Ha,nekem annyi tapasztalatom lenne mint neked máris elõrébb lennék.

    

kanyar 2166 2010. december 23. 20:46   Válasz erre: 2164
Még én sem:-(
    

kanyar 2165 2010. december 23. 20:45   Válasz erre: 2162
Nekem 3 az egyben. Van cross, enduro, supermoto. Mi kell még! Autópályára meg nem járok!
    

zsola72 2164 2010. december 23. 20:45   Válasz erre: 2161
Na, én viszont nem.
    

vaszabi 2163 2010. december 23. 20:43   Válasz erre: 2160
Na ne szerénykedjünk kérem...:-)
    

zsola72 2162 2010. december 23. 20:43   Válasz erre: 2155
azé jó volna egy aszfaltos bringa is, harmadiknak...másodiknak meg egy 90 kg könnyû izé, mer ugye most a domi az elsõ...ja ,mondhatjuk 1etlen DDD
    

vaszabi 2161 2010. december 23. 20:42   Válasz erre: 2157
Igen!
    

kanyar 2160 2010. december 23. 20:42   Válasz erre: 2158
Nekem is ebben a kategoriában kellett volna kezdenem, és már tudnék motorozni! Most meg holtomig mán nem tanulok meg :-(((
    

kanyar 2159 2010. december 23. 20:40   Válasz erre: 2153
Ma már elég max szorult helyzetben a 130. Alatta meg látom merre járok :-))))
    

vaszabi 2158 2010. december 23. 20:40   Válasz erre: 2154
Én ezekbõl kimaradtam..bár a haver R1-ével mentem egyszer és mikor az órára nézve 260-at láttam és a szemem átment StarWars nézetbe az elég is volt..Nagyon örülök hogy a Dakar b@ziságom miatt rögtön ebbe a kategóriába neveztem ;-)
    

zsola72 2157 2010. december 23. 20:38  
Szabi, te ugye voltál már az Alpokban ?
    

kanyar 2156 2010. december 23. 20:38   Válasz erre: 2153
Ja és túl éltem ezt a korszakot. Ez 90-ben kezdõdött!
    

kanyar 2155 2010. december 23. 20:37  
Szart sem ér, az egész dög unalom.Az aszfalt mindig csak az úton van!
    

zsola72 2154 2010. december 23. 20:35   Válasz erre: 2153
valószínû ,mert a vfr-rel a 160 lájtos utazó voltés hol van az ehhöz
    

vaszabi 2153 2010. december 23. 20:32   Válasz erre: 2150
Ja 200-alatt szédültél :-)
    

vaszabi 2152 2010. december 23. 20:30   Válasz erre: 2147
Nekem nem fog;-)
    

zsola72 2151 2010. december 23. 20:30   Válasz erre: 2148
arra több napot szánnék, de azzal a jószággal Glossglokner 2 napba belefér

    

kanyar 2150 2010. december 23. 20:28   Válasz erre: 2145
Akro ful rendszer, 176 ló padon, (ez sem vot jó gyáriba) de elfogyott az élmény belõle ,,mán kevés vót" :-D
    

zsola72 2149 2010. december 23. 20:28   Válasz erre: 2146
vagy esetleg rövid a lábuk
    

vaszabi 2148 2010. december 23. 20:27   Válasz erre: 2145
Milyen Alpok .. csakis Kárpátok!!!!!
    

zsola72 2147 2010. december 23. 20:26   Válasz erre: 2144
törõdött kissé
    

vaszabi 2146 2010. december 23. 20:25   Válasz erre: 2142
Érdekes jószág az biztos..végülis miért ne motorozhatnának azok is akiknek nincs egyensúlyérzékük !

    

zsola72 2145 2010. december 23. 20:24   Válasz erre: 2130
Jó kis gép az.A domi mellett elférne, oszt irány az Alpok.
    

kanyar 2144 2010. december 23. 20:22   Válasz erre: 2141
Nem lett meg?
    

vaszabi 2143 2010. december 23. 20:22   Válasz erre: 2141
az szuper..a vaterán láttam múltkor!
    

kanyar 2142 2010. december 23. 20:21   Válasz erre: 2140
Furcsa vót hogy nem kölletet letenni a lábam!
    

zsola72 2141 2010. december 23. 20:21   Válasz erre: 2123
Biharfüreden, "bent maradt" a kocsiban , mikor kiszedtünk.
Egyébként kéne egy bura , 93'-as domihoz.
    

vaszabi 2140 2010. december 23. 20:19   Válasz erre: 2139
Jujj!!!
Ez rosszabb mint az alkoholmentes sör :-) nem szédült rajta!
    

kanyar 2139 2010. december 23. 20:18  
Na és ez?
    

vaszabi 2138 2010. december 23. 20:17   Válasz erre: 2137
:-D
    

kanyar 2137 2010. december 23. 20:16   Válasz erre: 2135
Te kis Scherlock Holmes!
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők