| kanyar | 2237 | 2010. december 26. 20:21 | Válasz erre: 2236 |
|
Ha fagyni fog az én arcom is össze fog menni! úgy nehezen kezelem a kis ménest!
|
| infantri | 2236 | 2010. december 26. 20:19 | Válasz erre: 2235 |
|
Majd megnézzük Szabi arca nõ vagy össze megy?
|
| infantri | 2234 | 2010. december 26. 20:10 | Válasz erre: 2233 |
|
Hamar szétszalad a ménes amilyenek a kilátások.
|
| kanyar | 2233 | 2010. december 26. 20:04 | Válasz erre: 2232 |
|
Szerinted mire elég 45-50 ló? szerintem lehet veszélyes! |
| infantri | 2227 | 2010. december 26. 18:39 | Válasz erre: 2226 |
|
Holnap Takiék mennek ha ugrándozni van kedved;-)
|
| vaszabi | 2226 | 2010. december 26. 11:02 | Válasz erre: 2223 |
|
Azt a sört most elfogadnám , a legfinomabb amit ittam, nem olyan keserû..hanem kissé édeskés, nem ugrunk el egyért ;-) (Bucegi)!!!
|
| infantri | 2225 | 2010. december 26. 08:49 | Válasz erre: 2221 |
|
Nem aludni mentem.Holnap holnapután dolgozom.
|
| kanyar | 2223 | 2010. december 25. 23:35 | Válasz erre: 2215 |
|
Jó menet, csak a mentõs része nem kell! Nem gyõzöm hangsúlyozni a teljes védõfelszerelés fontosságát! :-)
|
| vaszabi | 2222 | 2010. december 25. 22:38 | Válasz erre: 2220 |
|
Hát "ez" tényleg elment hûteni...csak viccelteeem hahó .... :-)
|
| vaszabi | 2219 | 2010. december 25. 22:26 | Válasz erre: 2218 |
|
Ok4 majd hûtjük váltásban..ma te kezded ..holnap meg majd akkor te..és holnap után az egyenlõség miatt már nem marad más mint te :-D
|
| vaszabi | 2215 | 2010. december 25. 22:14 |
|
Ez emlékeztet egy kicsit a nyárra ;-) http://www.youtube.com/watch?v=JlEs5TWWYGw&feature=channel |
| vaszabi | 2214 | 2010. december 25. 22:12 | Válasz erre: 2213 |
|
Nálunk is esett az esõ, majd átváltott havazásba..szakadt mint az állat csak nagy része rögtön olvadt.. most kb 2-3cm lehet!
|
| vaszabi | 2210 | 2010. december 25. 21:51 | Válasz erre: 2209 |
|
Itt sem sok, de a szél viszi rendesen meg az út is csúszik!
|
| SZICSU | 2208 | 2010. december 25. 21:12 |
|
�Most néztem,a garázs elé már 30 centit összehordott a szellõ.:-))
|
| infantri | 2199 | 2010. december 24. 14:34 |
|
A gloknert Mariannal megjártuk Õ XT-vel. Sopronból oda-vissza 20 óra. |
| zsola72 | 2193 | 2010. december 23. 22:02 | Válasz erre: 2186 |
|
Ha már itt tartunk : Kellemes karácsonyi ünnepeket! |
| kanyar | 2190 | 2010. december 23. 21:25 | Válasz erre: 2188 |
|
Othon nem dolgozom! Csak fõzöm meg hajat festek!
|
| vaszabi | 2188 | 2010. december 23. 21:21 | Válasz erre: 2186 |
|
Jó szórakozást ,sajna kimaradtam belõle a csajok már megcsinálták! Mi van a fán? lánckerekek, szimeringek, 520-as lánc körbetekerve, és a fa egy hengerbe van belefaragva :-D |
| vaszabi | 2187 | 2010. december 23. 21:18 | Válasz erre: 2183 |
|
Ne hogy azt hidd , simán jó oda..sok a szerpentin !!A zsaruk meg úgy is nagyon szemetek!!!!
|
| kanyar | 2185 | 2010. december 23. 21:16 | Válasz erre: 2183 |
|
Mert puding vagy!!!! T5-tel gyergyói találkozó? És 67 évesen! 630km |
| vaszabi | 2184 | 2010. december 23. 21:16 |
|
Na sziasztok húzok haza.Az esti program ajándékcsomagolás :-) Reggel meg gyüvök vissza ! Jó éjt Barátaim! |
| zsola72 | 2183 | 2010. december 23. 21:13 | Válasz erre: 2181 |
|
Azé én szeretném látni ezt is . Csak a domival megölne az unalom , meg szétülném a seggem.
|
| vaszabi | 2181 | 2010. december 23. 21:10 |
| zsola72 | 2179 | 2010. december 23. 21:07 | Válasz erre: 2177 |
|
Csak kihasználtak,lehet hátizsákot is kapni!
|
| vaszabi | 2177 | 2010. december 23. 21:03 | Válasz erre: 2173 |
|
A 20 éves gyenge szar viszi az R1 csomagját, mert arra nem lehet normálisan pakolni !
|
| zsola72 | 2176 | 2010. december 23. 21:03 | Válasz erre: 2171 |
|
Milyen szar ? Karcolni lehet vele , csak kicsit többet kell dolgozni rajta,mint 1 sportgépen. Igaz , hamar le is ér minden.De túrázni tökéletes.
|
| vaszabi | 2173 | 2010. december 23. 20:57 |
|
sok a korlát..minden pénzbe kerül..minden túl tökéletes mint egy legóváros..nekem a vadregényes Erdély inkább..,,Ja és mocskos drága minden!!! A második képen ki talál valami érdekeset... |
| zsola72 | 2172 | 2010. december 23. 20:57 | Válasz erre: 2169 |
|
Akárhol, mindenütt már ahol lehetett, azé ésszel,mondjuk akkor még a trafi nem érintet. |
| vaszabi | 2170 | 2010. december 23. 20:52 | Válasz erre: 2162 |
|
Szép volt de mélyen nem érintett meg..nem úgy mint Erdély R1.. És.. Gsx650f velük voltam két kollégám , de a szerpentineken nem volt gond sõt...;-) |
| zsola72 | 2168 | 2010. december 23. 20:49 | Válasz erre: 2165 |
|
Autópályát én sem szeretem , de gyorsan is szerettem járni
|
| zsola72 | 2167 | 2010. december 23. 20:47 | Válasz erre: 2160 |
|
Ha,nekem annyi tapasztalatom lenne mint neked máris elõrébb lennék. |
| kanyar | 2165 | 2010. december 23. 20:45 | Válasz erre: 2162 |
|
Nekem 3 az egyben. Van cross, enduro, supermoto. Mi kell még! Autópályára meg nem járok!
|
| zsola72 | 2162 | 2010. december 23. 20:43 | Válasz erre: 2155 |
|
azé jó volna egy aszfaltos bringa is, harmadiknak...másodiknak meg egy 90 kg könnyû izé, mer ugye most a domi az elsõ...ja ,mondhatjuk 1etlen DDD
|
| kanyar | 2160 | 2010. december 23. 20:42 | Válasz erre: 2158 |
|
Nekem is ebben a kategoriában kellett volna kezdenem, és már tudnék motorozni! Most meg holtomig mán nem tanulok meg :-(((
|
| kanyar | 2159 | 2010. december 23. 20:40 | Válasz erre: 2153 |
|
Ma már elég max szorult helyzetben a 130. Alatta meg látom merre járok :-))))
|
| vaszabi | 2158 | 2010. december 23. 20:40 | Válasz erre: 2154 |
|
Én ezekbõl kimaradtam..bár a haver R1-ével mentem egyszer és mikor az órára nézve 260-at láttam és a szemem átment StarWars nézetbe az elég is volt..Nagyon örülök hogy a Dakar b@ziságom miatt rögtön ebbe a kategóriába neveztem ;-)
|
| kanyar | 2156 | 2010. december 23. 20:38 | Válasz erre: 2153 |
|
Ja és túl éltem ezt a korszakot. Ez 90-ben kezdõdött!
|
| kanyar | 2155 | 2010. december 23. 20:37 |
|
Szart sem ér, az egész dög unalom.Az aszfalt mindig csak az úton van!
|
| zsola72 | 2154 | 2010. december 23. 20:35 | Válasz erre: 2153 |
|
valószínû ,mert a vfr-rel a 160 lájtos utazó voltés hol van az ehhöz
|
| zsola72 | 2151 | 2010. december 23. 20:30 | Válasz erre: 2148 |
|
arra több napot szánnék, de azzal a jószággal Glossglokner 2 napba belefér |
| kanyar | 2150 | 2010. december 23. 20:28 | Válasz erre: 2145 |
|
Akro ful rendszer, 176 ló padon, (ez sem vot jó gyáriba) de elfogyott az élmény belõle ,,mán kevés vót" :-D
|
| vaszabi | 2146 | 2010. december 23. 20:25 | Válasz erre: 2142 |
|
Érdekes jószág az biztos..végülis miért ne motorozhatnának azok is akiknek nincs egyensúlyérzékük ! |
| zsola72 | 2145 | 2010. december 23. 20:24 | Válasz erre: 2130 |
|
Jó kis gép az.A domi mellett elférne, oszt irány az Alpok.
|
| kanyar | 2142 | 2010. december 23. 20:21 | Válasz erre: 2140 |
|
Furcsa vót hogy nem kölletet letenni a lábam!
|
| zsola72 | 2141 | 2010. december 23. 20:21 | Válasz erre: 2123 |
|
Biharfüreden, "bent maradt" a kocsiban , mikor kiszedtünk. Egyébként kéne egy bura , 93'-as domihoz. |
| vaszabi | 2140 | 2010. december 23. 20:19 | Válasz erre: 2139 |
|
Jujj!!! Ez rosszabb mint az alkoholmentes sör :-) nem szédült rajta! |