| kanyar | 2136 | 2010. december 23. 20:14 | Válasz erre: 2133 |
|
Ez a pech sorozat! Vót csapágy meg porvédõ csere is! nekem kocsinál volt egymás után 3 defekt 2 hete 2nap alatt!
|
| vaszabi | 2135 | 2010. december 23. 20:13 | Válasz erre: 2134 |
|
A sziszi csimmájáról meg az oldaltatyódról gondoltam :-)
|
| kanyar | 2134 | 2010. december 23. 20:12 | Válasz erre: 2130 |
|
Úgy biza! Még épített is vót!azokról nincs digi!
|
| kanyar | 2132 | 2010. december 23. 20:10 | Válasz erre: 2129 |
|
Nem, hanem brutal defekt! Most vitte el az afrikát és már megint defekt!!!!!! Új belsõ-külsõ!!!!
|
| vaszabi | 2131 | 2010. december 23. 20:10 | Válasz erre: 2130 |
|
Fogadjunk hogy ez elõtt valami csoppered volt!
|
| vaszabi | 2129 | 2010. december 23. 20:08 |
|
Olvasom hogy Petinek új gumi lesz hátul..mi van öregszik :-DDD
|
| vaszabi | 2127 | 2010. december 23. 20:06 | Válasz erre: 2126 |
|
Nekem 29-30.-án lesz MEG A kARÁCSONYI ajándék..Jó társaság +A dagonya ;-)
|
| vaszabi | 2123 | 2010. december 23. 19:56 | Válasz erre: 2121 |
|
Hol lehet ilyen egyedi hátsó lámpát kapni :-)
|
| vaszabi | 2120 | 2010. december 23. 12:57 | Válasz erre: 2119 |
|
Miért neked még nem az van fönt, +7 alatt már az kell :-)
|
| kanyar | 2119 | 2010. december 23. 08:36 | Válasz erre: 2113 |
|
Hát ezek könnyen vannak!!!! Mindenki téli gumival megy!! Úgy könnnnyyyyûûûû! :-)))) |
| vaszabi | 2118 | 2010. december 23. 01:25 | Válasz erre: 2116 |
|
Kösz! Szeretem ezt a számot, fõleg ha olyan napom van hogy tele a tököm mindennel! Itt van egy viszont http://www.youtube.com/watch?v=CaBzi4T6h78..mennyivel jobb mint az eredeti Lady gyagya verzió!!! |
| infantri | 2117 | 2010. december 22. 21:43 |
|
Ja és,hogy elõzõ hozászólásaim tudományosan alá támasszam most C-04 ment hátra!
|
| infantri | 2116 | 2010. december 22. 21:39 |
|
Szabinak! Igaz Szekszár nem Paks de közel van! http://www.youtube.com/watch?v=R2ApOviGdrI&feature=related |
| Brasil | 2114 | 2010. december 22. 20:06 | Válasz erre: 2104 |
|
Szerintem tul suru a butykozese. Nem fog tisztulni. Ha megtelik atmegy slick-gumiba... aztan fujhatod (tolhatod). Heidenau-ra szavazok. |
| zsola72 | 2113 | 2010. december 22. 19:53 |
|
nem rossz http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/teli-enduro-verseny-79491 |
| infantri | 2112 | 2010. december 22. 19:21 | Válasz erre: 2111 |
|
0 fok alatti hõmérséklet növeli az élvezeti faktort és kíméli a pénztárcát:)
|
| zsola72 | 2111 | 2010. december 22. 19:08 | Válasz erre: 2109 |
|
Ja,ja,erre én is rájöttem, hogy nem kéne élvezkedni...mer, nagyon érzékenyen érinti a pénztárcát !
|
| infantri | 2109 | 2010. december 22. 19:03 | Válasz erre: 2105 |
|
A kemény köves talajra javasoltak jobban bírják az aszfaltot mérsékelt gáz kezelésnél.
|
| infantri | 2108 | 2010. december 22. 19:02 | Válasz erre: 2104 |
|
Jégre ok szerintem meg keményre taposott hóra. Próbáltam házi gyártásút de pont az élvezett veszett oda ezt írtam is korábban. |
| zsola72 | 2107 | 2010. december 22. 19:02 | Válasz erre: 2104 |
|
Talpaltasd meg a csimmát , oszt jó lesz az ! DDD
|
| zsola72 | 2105 | 2010. december 22. 18:57 | Válasz erre: 2100 |
|
�Ebben egyetértünk,csak megemlítettem ,mert a jövõben csak cross gummával szeretnék Erdélyben csavarogni.Addig meg van ugye némi aszfalt is . Már csak olyan gumit kellene találni,ami nem kopik rohamosan a kövön . Egyébként Zoli barátom pont ilyet vett most :http://www.gumaker.hu/trel.php?picture=trelle/644.jpg&picture1=trelle/tl.jpg&name=XT+644&details=120/90-17+%284,75-17%29+M/C+62M+TT%3Cbr+/%3E130/80-18+%284,50-18%29+M/C+62M+TT%3Cbr+/%3E100/90-21+%283,50-21%29+M/C+54M+TT&desc=Egyetemes+haszn%E1latra+tervezett+mint%E1zat,+alkalmas+enduro+motorker%E9kp%E1rokra,+k%F6z%FAti+%E9s+off-road+haszn%E1latra+egyar%E1nt.+DOT+%E9s+ECE+enged%E9llyel+rendelkezik. holnap tesztelünk |
| infantri | 2103 | 2010. december 22. 18:51 | Válasz erre: 2101 |
|
A hátsó rugózás kilõve+meredekebb villa szög. Inkább vetess ki az ülésbõl mire szétülöd vissza azt rendbe van. |
| SZICSU | 2101 | 2010. december 22. 18:48 | Válasz erre: 2097 |
|
Az ülés pozíció nem változik...:-))Különben is állni szeretnék!
|
| infantri | 2100 | 2010. december 22. 17:04 |
| zsola72 | 2099 | 2010. december 22. 16:26 | Válasz erre: 2088 |
|
vee rubber ,sok szar helyen mentem már vele , nem rossz.Egyszer még Erdélybe is kimentem vele lábon ,320 km nedves aszfalton , aránylag tempósan és abszolút kezelhetõ volt.Ellenben sokat kopott.Még annyira nem is csúszkált, mint Kanyar az E09-el az erdélyi túrán . Igaz õ rendesen föl voltak pakolva , de száraz úton is supermotyósan közlekedett. Mondjuk mást nem találsz.A Mitast még nem próbáltam. Ezért keresek 18"-as ráfot,jobban lehetne válogatni,meg persze nem volna hátrány az E minõsítés sem( a sünök ellen) és az ár is fontos tényezõ.Elõl meg Mítas C 21- et használok, E betûs és aszfalton viszonylag még borogatni is lehet vele . Persze karcolni nem fogsz . Ez viszont alig kopik . Terepen meg fasza.De,mivel más cross gumim még nem volt, nincs viszonyítási alapom , így ez is csak rész információ |
| teki70 | 2097 | 2010. december 22. 13:02 | Válasz erre: 2081 |
|
Szerintem nem fog tetszeni.....Az igaz hogy teli talppal leér a lábad,de tényleg úgy fogsz rajta ülni,mint egy chopperen.
|
| SZICSU | 2088 | 2010. december 22. 11:16 |
|
Februárra szeretném megcsinálni!Gumit meg képtelenség 17-est találni!
|
| vaszabi | 2087 | 2010. december 22. 11:12 | Válasz erre: 2085 |
|
"Hun van még Karácsony" ja ez most nem jó duma ..mert 2 nap!
|
| SZICSU | 2085 | 2010. december 22. 11:09 |
|
A másikat akartam megcsinálni brutálra,de nem találok hozzá sehol elfogadható áron alkatrészt.:-(((
|
| vaszabi | 2082 | 2010. december 22. 10:53 | Válasz erre: 2081 |
|
Cruisert építesz :-D Na, de komolyan az biztos hogy alacsonyabb lesz..próba cseresznye..csak el ne kopjon a haspáncél :-) |
| SZICSU | 2081 | 2010. december 22. 10:51 |
|
Most kiprószálok egy olyat,hogy elöl a villanyaknál 2 centivel beljebb engedem a telót,hátul meg a rugó elõfeszítést tekerem.Vélemény? |
| SZICSU | 2080 | 2010. december 22. 10:48 |
|
Amúgy a sokkal ezelõtti hozzászólásotokban-a rövid láb kontra magas motor-igazat adok nektek!A példák jók voltak.Õk tudnak motorozni!:-))))
|
| vaszabi | 2077 | 2010. december 22. 10:38 | Válasz erre: 2075 |
|
20 éves szar oké..:-) ,na de hogy csúnya azt kikérem magamnak !!!
|
| vaszabi | 2076 | 2010. december 22. 10:34 | Válasz erre: 2075 |
|
Bakker akkor már tudom miért nem haladtam a havas jégen...mert gyenge!!! Pedig elõször _Isten bizony hogy a megfelelõ tapadás hiányára és az állandó kerékkipörgésre gondoltam :-) Most teljesen feldobódtam mert eddig azt hittem hogy még van mit fejlõdnöm a motorozás terén, most meg kiderül hogy csak gyenge a motorom !!!!! Akkor tudom már tudom miért vesz minden kezdõ 100Le felettit ,mert nem akarnak ezen a szinten megragadni :-DDDD
|
| kanyar | 2075 | 2010. december 22. 09:30 | Válasz erre: 2073 |
|
Kerits kölcsön egy domit, és nem fogsz gondolkodni a cserén! Mert a domi 20 éves szar, gyenge is meg csúnya is. |
| zsola72 | 2074 | 2010. december 21. 21:35 | Válasz erre: 2073 |
|
Akko azt javaslom ne havazz tovább, me esélyes ,hogy csökken a csereérték ! D
|
| dinne | 2073 | 2010. december 21. 16:33 | Válasz erre: 2069 |
|
Ezért gondolkodok egyre keményebben a TA lecserélésben.
|
| zsola72 | 2072 | 2010. december 21. 15:38 | Válasz erre: 2068 |
|
�Sima , házi pálinka tökéletes lesz . Nem urizálok...igaz én inkább csak itthon iszom...így könnyebben hazatalálok :D
|
| infantri | 2071 | 2010. december 21. 08:28 | Válasz erre: 2069 |
|
Nyáron motoroztam a Dinnyével. Ahol az africa átment gond nélkül folyamatos gázzal ott a transalpot 70-80 perc alatt cibáltuk át. |
| kanyar | 2069 | 2010. december 20. 22:59 | Válasz erre: 2054 |
|
Nem bírja a kemény cigit, ezért a második komolytól ki is feküdt! Az a baj velük hogy komoly kondi kell hozzájuk hogy nehéz helyzetben terelgesd! Ott ahol az AT meg a Domi könnyedén, ott a TA-val lecigiztem magam! le is fel is. 600,650,700 mindegy :-( |
| kanyar | 2068 | 2010. december 20. 22:52 | Válasz erre: 2062 |
|
Köszi, elszámolásnál majd mondjad mit iszol! :-)))
|
| zsola72 | 2066 | 2010. december 20. 21:19 |
|
Tavaly ,egyszer az oldalán húztam ki a vasat a hóban ,a méteres gödörbõl.Negyed óra +1 cigi pihenésképp(legyen mire fogni).Kész voltam
|
| zsola72 | 2064 | 2010. december 20. 21:14 | Válasz erre: 2061 |
|
Én Kanyartól úgy hallottam ,hogy inkább õk coptak a te africadal egy felmenõnél,.mikor toltak |
| infantri | 2061 | 2010. december 20. 21:10 | Válasz erre: 2057 |
|
Volt mikor egyedül kb egy órán átt bibelõdtem mire kiszedtem az africát.Megfordult pár dolog a fejembe.
|
| zsola72 | 2060 | 2010. december 20. 21:10 |
|
Én mindig megállok fotózni!Zoli barátommal is ugyanezt csináljuk , aztán ha sokára gyün a másik fordulunk vissza.Viszont mi már eléggé összeszoktunk , meg nem félünk hogy a másik eltéved .Azt csak együtt szoktunk!
|
| infantri | 2059 | 2010. december 20. 21:07 | Válasz erre: 2055 |
|
Mentem szórakoztam és nem néztem a tükröt.Mikor belenéztem Kanyar sehol.Megpördült azt idö volt mire irányba ált.
|
| vaszabi | 2058 | 2010. december 20. 21:05 | Válasz erre: 2055 |
|
Én meg téged vártalak a Transalpinán mert lemaradtál fotózni.. azt hittem megevett a Ursus :-DDDDDD
|
| zsola72 | 2057 | 2010. december 20. 21:04 |
|
Petinél a pont.Elhagyott helyen ott hûlsz ki ,míg rád találnak...szarabb esetben
|
| vaszabi | 2056 | 2010. december 20. 21:03 | Válasz erre: 2053 |
|
Sok helyzetbe ezért nem megyek bele..pedig ma is lett volna még egy-két tervem de az egyedül necces :-( így hogy fejlõdjek kérem !?
|
| zsola72 | 2055 | 2010. december 20. 21:01 | Válasz erre: 2050 |
|
Az sem utolsó szempont, az õsszel Laci barátom egy szarabb helyen (Erdélyben) visszafordult a kesztyûjéért,egy szó nélkül.Vaze ,már a patakban kerestem.Szar érzés volt!
|
| vaszabi | 2054 | 2010. december 20. 21:00 | Válasz erre: 2051 |
|
Jó az a TA ki kell ismerni, összeszokni vele, aztán kész ..már bizonyított a Pest-Szegeden ;-)
|
| vaszabi | 2052 | 2010. december 20. 20:57 | Válasz erre: 2050 |
|
Az az igazság várnék én rá még a motort is felemelném helyette ..ez a magányos farkas stílus azért rossz mert nincs kivel együtt sírni nevetni..
|
| zsola72 | 2051 | 2010. december 20. 20:55 |
|
A TA inkább könnyebb terepre jó.Az egyik barátomnak is volt egy szarabb terepen esett-kelt vele. A nyáron lecserélte egy Dr 650-re, azóta egy világ nyílott meg elõtte.
|
| infantri | 2050 | 2010. december 20. 20:52 | Válasz erre: 2043 |
|
Meg nem tör ki a frász mikor a tükörbe nézve sehol senki.
|
| vaszabi | 2047 | 2010. december 20. 20:47 | Válasz erre: 2045 |
|
Dinnye az endúrózás Király L.Norbija :-DDDDDD
|
| infantri | 2044 | 2010. december 20. 20:42 | Válasz erre: 2042 |
|
Õ még nem jött ugy velünk,hogy ne térdelt volna le. De jön mindig és azt mondja jó volt jövök legközelebb is. A fák között mentünk vagy 200 métert ki is készül. Mondtan neki ne szorakozz ez volt a light most megyünk endurozni. |
| zsola72 | 2043 | 2010. december 20. 20:39 | Válasz erre: 2039 |
|
Legalább nem kell rájuk várnod , ha lemaradnak
|
| zsola72 | 2042 | 2010. december 20. 20:36 | Válasz erre: 2038 |
|
Ez így van rendjén! A fekvõtámasz meg növeli az állóképességet.
|
| vaszabi | 2039 | 2010. december 20. 20:29 | Válasz erre: 2033 |
|
Különben is könnyû nektek..én csak a képzeletbeli Paksi endúrós barátaimmal motorozhatok :-( itt csak speedezik mindenki!!!!
|
| vaszabi | 2037 | 2010. december 20. 20:17 | Válasz erre: 2034 |
|
Hiába akartam én lendületet egyfolytában kipörgött a kerék ..a 2-es 3as volt a nyerõ az 1-es fölösleges :-)
|