25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 2136 2010. december 23. 20:14   Válasz erre: 2133
Ez a pech sorozat! Vót csapágy meg porvédõ csere is! nekem kocsinál volt egymás után 3 defekt 2 hete 2nap alatt!
    

vaszabi 2135 2010. december 23. 20:13   Válasz erre: 2134
A sziszi csimmájáról meg az oldaltatyódról gondoltam :-)
    

kanyar 2134 2010. december 23. 20:12   Válasz erre: 2130
Úgy biza! Még épített is vót!azokról nincs digi!
    

vaszabi 2133 2010. december 23. 20:12   Válasz erre: 2132
Mi a fene hát az meg hogy lehet?!
    

kanyar 2132 2010. december 23. 20:10   Válasz erre: 2129
Nem, hanem brutal defekt! Most vitte el az afrikát és már megint defekt!!!!!! Új belsõ-külsõ!!!!
    

vaszabi 2131 2010. december 23. 20:10   Válasz erre: 2130
Fogadjunk hogy ez elõtt valami csoppered volt!
    

kanyar 2130 2010. december 23. 20:08   Válasz erre: 2126
Ez is már a múlt!
    

vaszabi 2129 2010. december 23. 20:08  
Olvasom hogy Petinek új gumi lesz hátul..mi van öregszik :-DDD
    

kanyar 2128 2010. december 23. 20:07   Válasz erre: 2127
Hát ennek örülök!!!!!
    

vaszabi 2127 2010. december 23. 20:06   Válasz erre: 2126
Nekem 29-30.-án lesz MEG A kARÁCSONYI ajándék..Jó társaság +A dagonya ;-)
    

kanyar 2126 2010. december 23. 20:03   Válasz erre: 2124
Az is elmúlik!
    

kanyar 2125 2010. december 23. 20:02   Válasz erre: 2123
Bármelyik hanyatesésnél! :-)
    

vaszabi 2124 2010. december 23. 19:57   Válasz erre: 2121
Én meg itt rohadok a bányában!
    

vaszabi 2123 2010. december 23. 19:56   Válasz erre: 2121
Hol lehet ilyen egyedi hátsó lámpát kapni :-)
    

kanyar 2122 2010. december 23. 19:56   Válasz erre: 2121
Tisztes körülmények között ugyebár! :-)
    

zsola72 2121 2010. december 23. 19:52  
Ma végre volt idõm lemosni a vasat...
    

vaszabi 2120 2010. december 23. 12:57   Válasz erre: 2119
Miért neked még nem az van fönt, +7 alatt már az kell :-)
    

kanyar 2119 2010. december 23. 08:36   Válasz erre: 2113
Hát ezek könnyen vannak!!!! Mindenki téli gumival megy!!
Úgy könnnnyyyyûûûû! :-))))
    

vaszabi 2118 2010. december 23. 01:25   Válasz erre: 2116
Kösz! Szeretem ezt a számot, fõleg ha olyan napom van hogy tele a tököm mindennel!
Itt van egy viszont http://www.youtube.com/watch?v=CaBzi4T6h78..mennyivel jobb mint az eredeti Lady gyagya verzió!!!

    

infantri 2117 2010. december 22. 21:43  
Ja és,hogy elõzõ hozászólásaim tudományosan alá támasszam most C-04 ment hátra!
    

infantri 2116 2010. december 22. 21:39  
Szabinak!
Igaz Szekszár nem Paks de közel van!
http://www.youtube.com/watch?v=R2ApOviGdrI&feature=related

    

Brasil 2115 2010. december 22. 20:06   Válasz erre: 2114
A C02 sem rossz!
    

Brasil 2114 2010. december 22. 20:06   Válasz erre: 2104
Szerintem tul suru a butykozese.
Nem fog tisztulni. Ha megtelik atmegy
slick-gumiba... aztan fujhatod (tolhatod).
Heidenau-ra szavazok.
    

zsola72 2113 2010. december 22. 19:53  
nem rossz
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/teli-enduro-verseny-79491

    

infantri 2112 2010. december 22. 19:21   Válasz erre: 2111
0 fok alatti hõmérséklet növeli az élvezeti faktort és kíméli a pénztárcát:)
    

zsola72 2111 2010. december 22. 19:08   Válasz erre: 2109
Ja,ja,erre én is rájöttem, hogy nem kéne élvezkedni...mer, nagyon érzékenyen érinti a pénztárcát !
    

SZICSU 2110 2010. december 22. 19:07   Válasz erre: 2109
:-DDDDDDD
    

infantri 2109 2010. december 22. 19:03   Válasz erre: 2105
A kemény köves talajra javasoltak jobban bírják az aszfaltot mérsékelt gáz kezelésnél.
    

infantri 2108 2010. december 22. 19:02   Válasz erre: 2104
Jégre ok szerintem meg keményre taposott hóra.
Próbáltam házi gyártásút de pont az élvezett veszett oda ezt írtam is korábban.
    

zsola72 2107 2010. december 22. 19:02   Válasz erre: 2104
Talpaltasd meg a csimmát , oszt jó lesz az ! DDD
    

SZICSU 2106 2010. december 22. 19:00   Válasz erre: 2105
Várom a teszt tapasztalatait!
    

zsola72 2105 2010. december 22. 18:57   Válasz erre: 2100
�Ebben egyetértünk,csak megemlítettem ,mert a jövõben csak cross gummával szeretnék Erdélyben csavarogni.Addig meg van ugye némi aszfalt is . Már csak olyan gumit kellene találni,ami nem kopik rohamosan a kövön .
Egyébként Zoli barátom pont ilyet vett most :http://www.gumaker.hu/trel.php?picture=trelle/644.jpg&picture1=trelle/tl.jpg&name=XT+644&details=120/90-17+%284,75-17%29+M/C+62M+TT%3Cbr+/%3E130/80-18+%284,50-18%29+M/C+62M+TT%3Cbr+/%3E100/90-21+%283,50-21%29+M/C+54M+TT&desc=Egyetemes+haszn%E1latra+tervezett+mint%E1zat,+alkalmas+enduro+motorker%E9kp%E1rokra,+k%F6z%FAti+%E9s+off-road+haszn%E1latra+egyar%E1nt.+DOT+%E9s+ECE+enged%E9llyel+rendelkezik.
holnap tesztelünk
    

SZICSU 2104 2010. december 22. 18:55   Válasz erre: 2103
Már megvolt...Mitas szöges szerintetek?
    

infantri 2103 2010. december 22. 18:51   Válasz erre: 2101
A hátsó rugózás kilõve+meredekebb villa szög.
Inkább vetess ki az ülésbõl mire szétülöd vissza azt rendbe van.
    

SZICSU 2102 2010. december 22. 18:49   Válasz erre: 2100
Pofára a c02-es és a Heidenau.
    

SZICSU 2101 2010. december 22. 18:48   Válasz erre: 2097
Az ülés pozíció nem változik...:-))Különben is állni szeretnék!
    


zsola72 2099 2010. december 22. 16:26   Válasz erre: 2088
vee rubber ,sok szar helyen mentem már vele , nem rossz.Egyszer még Erdélybe is kimentem vele lábon ,320 km nedves aszfalton , aránylag tempósan és abszolút kezelhetõ volt.Ellenben sokat kopott.Még annyira nem is csúszkált, mint Kanyar az E09-el az erdélyi túrán . Igaz õ rendesen föl voltak pakolva , de száraz úton is supermotyósan közlekedett.
Mondjuk mást nem találsz.A Mitast még nem próbáltam.
Ezért keresek 18"-as ráfot,jobban lehetne válogatni,meg persze nem volna hátrány az E minõsítés sem( a sünök ellen) és az ár is fontos tényezõ.Elõl meg Mítas C 21- et használok, E betûs és aszfalton viszonylag még borogatni is lehet vele . Persze karcolni nem fogsz . Ez viszont alig kopik . Terepen meg fasza.De,mivel más cross gumim még nem volt, nincs viszonyítási alapom , így ez is csak rész információ
    

vaszabi 2098 2010. december 22. 13:55   Válasz erre: 2096
Hát terepen téééé! :-D


    

teki70 2097 2010. december 22. 13:02   Válasz erre: 2081
Szerintem nem fog tetszeni.....Az igaz hogy teli talppal leér a lábad,de tényleg úgy fogsz rajta ülni,mint egy chopperen.
    

SZICSU 2096 2010. december 22. 12:53   Válasz erre: 2095
Hun?
    

kanyar 2095 2010. december 22. 12:46   Válasz erre: 2094
évzáro motorozás? dec.30.? ki gyün?
    

kanyar 2094 2010. december 22. 12:43   Válasz erre: 2088
Hát vee ruber 4,50-17 vrm109? az tökéletes!
    

SZICSU 2093 2010. december 22. 11:51  
Utána néztem.A c20-as milyen lehet?
    

SZICSU 2092 2010. december 22. 11:33   Válasz erre: 2091
Sárba-hóba-kõre-porra?
    

vaszabi 2091 2010. december 22. 11:29   Válasz erre: 2090
Mitas c-02
    

SZICSU 2090 2010. december 22. 11:28   Válasz erre: 2089
igen.
    

vaszabi 2089 2010. december 22. 11:17   Válasz erre: 2088
Cross-t?
    

SZICSU 2088 2010. december 22. 11:16  
Februárra szeretném megcsinálni!Gumit meg képtelenség 17-est találni!
    

vaszabi 2087 2010. december 22. 11:12   Válasz erre: 2085
"Hun van még Karácsony" ja ez most nem jó duma ..mert 2 nap!
    

vaszabi 2086 2010. december 22. 11:11   Válasz erre: 2085
ami késik nem múlik ;-)
    

SZICSU 2085 2010. december 22. 11:09  
A másikat akartam megcsinálni brutálra,de nem találok hozzá sehol elfogadható áron alkatrészt.:-(((
    

vaszabi 2084 2010. december 22. 11:03   Válasz erre: 2083
Ja tényleg aki halmozza a csúnyaságokat:-)
    

SZICSU 2083 2010. december 22. 11:00   Válasz erre: 2082
Van máááásííík!
    

vaszabi 2082 2010. december 22. 10:53   Válasz erre: 2081
Cruisert építesz :-D

Na, de komolyan az biztos hogy alacsonyabb lesz..próba cseresznye..csak el ne kopjon a haspáncél :-)
    

SZICSU 2081 2010. december 22. 10:51  
Most kiprószálok egy olyat,hogy elöl a villanyaknál 2 centivel beljebb engedem a telót,hátul meg a rugó elõfeszítést tekerem.Vélemény?

    

SZICSU 2080 2010. december 22. 10:48  
Amúgy a sokkal ezelõtti hozzászólásotokban-a rövid láb kontra magas motor-igazat adok nektek!A példák jók voltak.Õk tudnak motorozni!:-))))
    

vaszabi 2079 2010. december 22. 10:46   Válasz erre: 2078
Érdekes arcú :-D
    

SZICSU 2078 2010. december 22. 10:44  
Olyan csúnya,hogy már szép?:-)))
    

vaszabi 2077 2010. december 22. 10:38   Válasz erre: 2075
20 éves szar oké..:-) ,na de hogy csúnya azt kikérem magamnak !!!
    

vaszabi 2076 2010. december 22. 10:34   Válasz erre: 2075
Bakker akkor már tudom miért nem haladtam a havas jégen...mert gyenge!!! Pedig elõször _Isten bizony hogy a megfelelõ tapadás hiányára és az állandó kerékkipörgésre gondoltam :-) Most teljesen feldobódtam mert eddig azt hittem hogy még van mit fejlõdnöm a motorozás terén, most meg kiderül hogy csak gyenge a motorom !!!!! Akkor tudom már tudom miért vesz minden kezdõ 100Le felettit ,mert nem akarnak ezen a szinten megragadni :-DDDD
    

kanyar 2075 2010. december 22. 09:30   Válasz erre: 2073
Kerits kölcsön egy domit, és nem fogsz gondolkodni a cserén!
Mert a domi 20 éves szar, gyenge is meg csúnya is.
    

zsola72 2074 2010. december 21. 21:35   Válasz erre: 2073
Akko azt javaslom ne havazz tovább, me esélyes ,hogy csökken a csereérték ! D
    

dinne 2073 2010. december 21. 16:33   Válasz erre: 2069
Ezért gondolkodok egyre keményebben a TA lecserélésben.
    

zsola72 2072 2010. december 21. 15:38   Válasz erre: 2068
�Sima , házi pálinka tökéletes lesz . Nem urizálok...igaz én inkább csak itthon iszom...így könnyebben hazatalálok :D
    

infantri 2071 2010. december 21. 08:28   Válasz erre: 2069
Nyáron motoroztam a Dinnyével.
Ahol az africa átment gond nélkül folyamatos gázzal ott a transalpot 70-80 perc alatt cibáltuk át.

    

kanyar 2070 2010. december 20. 23:01   Válasz erre: 2064
Ja ja Peti törte a jeget, ahol tört :-D
    

kanyar 2069 2010. december 20. 22:59   Válasz erre: 2054
Nem bírja a kemény cigit, ezért a második komolytól ki is feküdt!
Az a baj velük hogy komoly kondi kell hozzájuk hogy nehéz helyzetben terelgesd! Ott ahol az AT meg a Domi könnyedén, ott a TA-val lecigiztem magam! le is fel is. 600,650,700 mindegy :-(
    

kanyar 2068 2010. december 20. 22:52   Válasz erre: 2062
Köszi, elszámolásnál majd mondjad mit iszol! :-)))
    

zsola72 2067 2010. december 20. 21:27  
na jóccakát Pionirok!
    

zsola72 2066 2010. december 20. 21:19  
Tavaly ,egyszer az oldalán húztam ki a vasat a hóban ,a méteres gödörbõl.Negyed óra +1 cigi pihenésképp(legyen mire fogni).Kész voltam
    

infantri 2065 2010. december 20. 21:17   Válasz erre: 2064
Én mentem elöre törni az utat.
    

zsola72 2064 2010. december 20. 21:14   Válasz erre: 2061
Én Kanyartól úgy hallottam ,hogy inkább õk coptak a te africadal egy felmenõnél,.mikor toltak

    

vaszabi 2063 2010. december 20. 21:12   Válasz erre: 2061
Ismerõs érzés..csak nem Africával :-)
    

zsola72 2062 2010. december 20. 21:11   Válasz erre: 2059
Fiatal még , keresi a helyes utat!
    

infantri 2061 2010. december 20. 21:10   Válasz erre: 2057
Volt mikor egyedül kb egy órán átt bibelõdtem mire kiszedtem az africát.Megfordult pár dolog a fejembe.
    

zsola72 2060 2010. december 20. 21:10  
Én mindig megállok fotózni!Zoli barátommal is ugyanezt csináljuk , aztán ha sokára gyün a másik fordulunk vissza.Viszont mi már eléggé összeszoktunk , meg nem félünk hogy a másik eltéved .Azt csak együtt szoktunk!
    

infantri 2059 2010. december 20. 21:07   Válasz erre: 2055
Mentem szórakoztam és nem néztem a tükröt.Mikor belenéztem Kanyar sehol.Megpördült azt idö volt mire irányba ált.
    

vaszabi 2058 2010. december 20. 21:05   Válasz erre: 2055
Én meg téged vártalak a Transalpinán mert lemaradtál fotózni.. azt hittem megevett a Ursus :-DDDDDD
    

zsola72 2057 2010. december 20. 21:04  
Petinél a pont.Elhagyott helyen ott hûlsz ki ,míg rád találnak...szarabb esetben
    

vaszabi 2056 2010. december 20. 21:03   Válasz erre: 2053
Sok helyzetbe ezért nem megyek bele..pedig ma is lett volna még egy-két tervem de az egyedül necces :-( így hogy fejlõdjek kérem !?
    

zsola72 2055 2010. december 20. 21:01   Válasz erre: 2050
Az sem utolsó szempont, az õsszel Laci barátom egy szarabb helyen (Erdélyben) visszafordult a kesztyûjéért,egy szó nélkül.Vaze ,már a patakban kerestem.Szar érzés volt!
    

vaszabi 2054 2010. december 20. 21:00   Válasz erre: 2051
Jó az a TA ki kell ismerni, összeszokni vele, aztán kész ..már bizonyított a Pest-Szegeden ;-)
    

infantri 2053 2010. december 20. 20:59   Válasz erre: 2052
Meg ha bajba kerülsz jó ha ott a segítség.
    

vaszabi 2052 2010. december 20. 20:57   Válasz erre: 2050
Az az igazság várnék én rá még a motort is felemelném helyette ..ez a magányos farkas stílus azért rossz mert nincs kivel együtt sírni nevetni..
    

zsola72 2051 2010. december 20. 20:55  
A TA inkább könnyebb terepre jó.Az egyik barátomnak is volt egy szarabb terepen esett-kelt vele. A nyáron lecserélte egy Dr 650-re, azóta egy világ nyílott meg elõtte.
    

infantri 2050 2010. december 20. 20:52   Válasz erre: 2043
Meg nem tör ki a frász mikor a tükörbe nézve sehol senki.
    

vaszabi 2049 2010. december 20. 20:47  
Benne van az X faktor az tuti ;-)
    

infantri 2048 2010. december 20. 20:47   Válasz erre: 2045
Nem panaszkodott az tagadhatatlan.
    

vaszabi 2047 2010. december 20. 20:47   Válasz erre: 2045
Dinnye az endúrózás Király L.Norbija :-DDDDDD
    

vaszabi 2046 2010. december 20. 20:46   Válasz erre: 2043
Erre nem is gondoltam :-)
    

zsola72 2045 2010. december 20. 20:45  
szeretem az ilyen hozzáállást,jó fej
    

infantri 2044 2010. december 20. 20:42   Válasz erre: 2042
Õ még nem jött ugy velünk,hogy ne térdelt volna le.
De jön mindig és azt mondja jó volt jövök legközelebb is.
A fák között mentünk vagy 200 métert ki is készül.
Mondtan neki ne szorakozz ez volt a light most megyünk endurozni.
    

zsola72 2043 2010. december 20. 20:39   Válasz erre: 2039
Legalább nem kell rájuk várnod , ha lemaradnak
    

zsola72 2042 2010. december 20. 20:36   Válasz erre: 2038
Ez így van rendjén! A fekvõtámasz meg növeli az állóképességet.
    

vaszabi 2041 2010. december 20. 20:34   Válasz erre: 2040
Majd én is figyelek hátha fúj
    

infantri 2040 2010. december 20. 20:33   Válasz erre: 2039
Minket összefujt a szél.
    

vaszabi 2039 2010. december 20. 20:29   Válasz erre: 2033
Különben is könnyû nektek..én csak a képzeletbeli Paksi endúrós barátaimmal motorozhatok :-( itt csak speedezik mindenki!!!!
    

infantri 2038 2010. december 20. 20:18   Válasz erre: 2035
Jött õ magától nem kellett vinni.
    

vaszabi 2037 2010. december 20. 20:17   Válasz erre: 2034
Hiába akartam én lendületet egyfolytában kipörgött a kerék ..a 2-es 3as volt a nyerõ az 1-es fölösleges :-)
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők