25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 2036 2010. december 20. 20:14   Válasz erre: 2033
Elõfordul!
    

zsola72 2035 2010. december 20. 20:11  
Szegény Dinnyét jól bevittétek a málnásba.

    

zsola72 2034 2010. december 20. 19:56   Válasz erre: 2030
Neked sem sikerült kideríteni ,hogy hány sebességes a domi ? DDD
...de legalább a súlyát ismered !
Nagyon jó!
    

infantri 2033 2010. december 20. 19:49   Válasz erre: 2030
Jól elbeszélgetsz magaddal.
    

vaszabi 2032 2010. december 20. 18:43   Válasz erre: 2031
100kg feletti egyed
    

kanyar 2031 2010. december 20. 17:57   Válasz erre: 2029
Mi az a 100+os?
    


vaszabi 2029 2010. december 20. 16:48   Válasz erre: 2027
De ezt vajon miért mindig a 100+-os emberek szájából hallom :-)
    

infantri 2028 2010. december 20. 16:07   Válasz erre: 2027
Motorozni,motorozni,motorozni.
    

dinne 2027 2010. december 20. 14:00   Válasz erre: 2026
De tényleg fel kéne szednem egy kis kondit. Fizikailag készülök el nagyon hamar. Hiába az ember 100 kg-nál kezdõdik.
    

infantri 2026 2010. december 20. 13:17   Válasz erre: 2021
Amint az isõjárás engedi ismételünk.
Többet motorozz terepen.
    

infantri 2025 2010. december 20. 13:12   Válasz erre: 2020
A cigi most rokonértelmü az orális szexel.
Helyettesítsd be.
    

vaszabi 2024 2010. december 20. 13:01  
Megérkeztem! Most töltöm le az anyagot a 2 órás kis kirándulásról, remélem izgalmas kahandfilmohozat lesz
    

vaszabi 2023 2010. december 20. 12:59   Válasz erre: 2021
Nem biciklizni kéérem motorozníííí :-)
    

dinne 2021 2010. december 20. 12:24   Válasz erre: 1980
Most csak enyhe izomláz. Bár tegnap a vége felé elég szépen borogattam magam a TA-val. Hát mit ne mondjak okozott egypár meglepetést a talaj.:)) De fasza volt volt. Máskor is.
Azért nem írogattam tegnap a fórumba, mert ahogy hazaköltöztettem az irodát a gépem a nappaliba került. Ahol a büdös kölkök megaszart néztek, amit én vagyok hajlandó elviselni.

Vazze eldöntöttem gyúrni fogok (vagy legalábbis biciklizni). Nem állapot ez a hurka kondi.
    

dinne 2020 2010. december 20. 12:13   Válasz erre: 1967
És a rendszeres testmozgás hozzájárul ehhez
    

infantri 2019 2010. december 20. 07:01   Válasz erre: 2018
Igen!
    

Macko 2018 2010. december 19. 22:07   Válasz erre: 1958
Milyen gumi van a Transalpon? K60?
    

kanyar 2017 2010. december 19. 20:58  
Jó cakát!
    

kanyar 2016 2010. december 19. 20:57   Válasz erre: 2014
Én is! Vagy én már mindegy :-)
    

infantri 2015 2010. december 19. 20:57  
Na jóccakát.
Szabi holnap dokumentálj.
    

vaszabi 2014 2010. december 19. 20:52   Válasz erre: 2011
Remélem így is öregszem meg!!!
    

vaszabi 2013 2010. december 19. 20:51   Válasz erre: 2012
mi van estére tini nindzsa teknõccé változol :-)
    

infantri 2012 2010. december 19. 20:49   Válasz erre: 2010
A hátamon.
    

kanyar 2011 2010. december 19. 20:49   Válasz erre: 2009
Fiatalság bolondság!!! :-)
    

kanyar 2010 2010. december 19. 20:48   Válasz erre: 2008
Hun? Konyhában vagy a kocsmában?
    

vaszabi 2009 2010. december 19. 20:48   Válasz erre: 2008
Ilyen dolog ez..egyszerûen nem lehet abbahagyni
Mikor hazaértem Erdélybõl a garázs elé azt gondoltam ..ennyi volt ..á még megyek egy kört.. és mentem :-)
    

infantri 2008 2010. december 19. 20:46   Válasz erre: 2007
Ja még pörögtem egyet.
    

vaszabi 2007 2010. december 19. 20:46  
infantry már megint elugrott a szelektívhez?
    

vaszabi 2006 2010. december 19. 20:44   Válasz erre: 2004
A munkahelyen is már külön sisakot gyártanak nekem ..állítólag sikerült megszerezni hozzá egy leselejtezett csillagvizsgáló burkolatát :-)
    

vaszabi 2005 2010. december 19. 20:42   Válasz erre: 2002
kissé ovális átmérõ 360
    

kanyar 2004 2010. december 19. 20:42   Válasz erre: 2003
méter/arc ? :-DDDDDDDDDDD
    

vaszabi 2003 2010. december 19. 20:41   Válasz erre: 2002
De kedves vagy.. a méretek 780×850
    

kanyar 2002 2010. december 19. 20:39   Válasz erre: 2001
Szerelek neked! :-)
    

vaszabi 2001 2010. december 19. 20:38   Válasz erre: 2000
Nem kapok a nagy arcomra :-DDDDDD
    

kanyar 2000 2010. december 19. 20:37   Válasz erre: 1999
Szemüveged? :-)
    

vaszabi 1999 2010. december 19. 20:35   Válasz erre: 1998
És mi van a képen mert a ködtõl nem látom :-)
    

kanyar 1998 2010. december 19. 20:33  
Egy kis nyár idézõ!
    

vaszabi 1997 2010. december 19. 20:33  
Itt a bige!
    

kanyar 1996 2010. december 19. 20:29   Válasz erre: 1994
39-es vadász?
    

kanyar 1995 2010. december 19. 20:28  
Na de Õk tudnak motorozni!
    

vaszabi 1994 2010. december 19. 20:27  
ez a srác meg meglátott egy nagyon ritka szöcskefajtát..remélem sikerült elkapnia :-))
    

infantri 1993 2010. december 19. 20:26  
Na

    

vaszabi 1992 2010. december 19. 20:26   Válasz erre: 1991
A Dakaros szõke csaj is úgy száll fel hogy szalad melette és felugrik mert a hónaljáig ér az ülés ..láttam személyesen is a Középeurópa rally-n
    

infantri 1991 2010. december 19. 20:18  
Olof Eriksson se magas a lába se nagyon ér le.
Mégis boldugul.
Aprilia RXV ülése a melléig ér.
    

kanyar 1990 2010. december 19. 20:18   Válasz erre: 1988
A Domi csak 1 dolog de mindenre használható!
    

vaszabi 1989 2010. december 19. 20:16   Válasz erre: 1987
Nekem néha az arcom is leér :-DDDDD
    

vaszabi 1988 2010. december 19. 20:15   Válasz erre: 1986
Miért a domi idõgép is .....vazze ezt nem tudtam
    

kanyar 1987 2010. december 19. 20:15   Válasz erre: 1976
Nekem úgy ér le mint neked!
    

kanyar 1986 2010. december 19. 20:13   Válasz erre: 1983
Az is de inkább az hogy ott a környéken okt.1-tõl nem lehet 2 keréken közlekedni, és azt hitték rossz idõsávba álltak :-)
    

vaszabi 1985 2010. december 19. 20:13   Válasz erre: 1976
Kisember döntcccsssé nagyobbat majd neked is leér..vagy ezt tudom ajánlani :-)
    

kanyar 1984 2010. december 19. 20:11   Válasz erre: 1978
Update jaaa! negyed óra alatt lefogytam :-))
    

infantri 1983 2010. december 19. 20:10   Válasz erre: 1982
Olyan szép vagy?
    

kanyar 1982 2010. december 19. 20:09   Válasz erre: 1975
630km alatt nem találkoztunk 1 integetni valóval sem. Viszont a Király-hágon megállt az élet mikor felértunk :-D
    

infantri 1981 2010. december 19. 20:08   Válasz erre: 1979
Ebben az örült világban mi vagyunk a normálisak.
    

infantri 1980 2010. december 19. 20:06   Válasz erre: 1978
Photosop:))
Dinnyének már nincs ereje fórumolni.
Kíváncsi lenék a tapasztalataira.
    

vaszabi 1979 2010. december 19. 20:06   Válasz erre: 1974
Teljesen hülye aki nem normális :-D
Úgy tünik mi mind valami gyogyóból szabadultunk, csak nem tudjuk mivel nem vagyunk normálisak ..értiek!? :-DDDDDDD
    

vaszabi 1978 2010. december 19. 20:03   Válasz erre: 1969
Te kanyar, azóta túl vagy egy Norbi up-date fogyókúrán, ..vagy ennyire vastagon voltál öltözve :-)
    

infantri 1977 2010. december 19. 20:03   Válasz erre: 1976
Ja nekünk földig ér.
Elég kevésszer tettük le.
    

SZICSU 1976 2010. december 19. 20:02  
Könnyû nektek hóba' motorozni mert leér a lábatok!!!!!:-))))
    

infantri 1975 2010. december 19. 20:00   Válasz erre: 1969
Sok motorosnak integettél menet közbe;-)?
    

kanyar 1974 2010. december 19. 19:57   Válasz erre: 1973
A Szabinak van nagy arca, én csak megemlékeztem a hülyeségemrõl! :-D
    

kispeti 1973 2010. december 19. 19:49   Válasz erre: 1969
Most panaszkodsz, vagy nagyképûsködsz ? :-)))
    

kanyar 1972 2010. december 19. 19:46   Válasz erre: 1971
De csak rövid idõre!
    

SZICSU 1971 2010. december 19. 19:38   Válasz erre: 1969
Kívülre is vettél páncélt?:-D
    

kanyar 1970 2010. december 19. 19:28   Válasz erre: 1969
A mellyemen a jég csillog :-)
    

kanyar 1969 2010. december 19. 19:27  
Nézzétek mit találtam! Gyergyószentmikloson érkezés október 28. reggel 7ó. -11 fok.
    

vaszabi 1968 2010. december 19. 18:20   Válasz erre: 1966
Az elsõ megadatott hisz profi vagyok nagy arccal :-D
    

infantri 1967 2010. december 19. 18:11   Válasz erre: 1966
A Dinnye a cigikirály!
200 méter alatt leamortizálta magát.
    

kanyar 1966 2010. december 19. 18:09   Válasz erre: 1964
Nehogy azt hidd hogy csak Te copc a jeges hóban! Csak a profik meg a szöges gumi nem .....! Nekünk egyik sem adatott meg!
    

vaszabi 1965 2010. december 19. 17:29   Válasz erre: 1963
Legyen is a Hóbagoly-Partyra
    

vaszabi 1964 2010. december 19. 17:28   Válasz erre: 1963
Én még ma megyek éjjel..holnap gyorsan alszom aztán irány!
Meg kell jegyezzem a hó motorozás fantasztikus!!!Olyan dolgokat lehet elsajátítani amit másképp nem igen.. hihetetlen hogy, manõverezhetõ a motor kormánnyal(elsõ kerékkel) még a lehetetlennek tûnõ megcsúszásnál is!
Most már a sár a második helyre csúszott nálam ..a jég meg a sor végén kullog azon max esni tanultam meg, és copni de haladni..!? :-)
    

infantri 1963 2010. december 19. 17:08   Válasz erre: 1962
Holnap dolgozom.
Idén is februárba esett a hó.
    

vaszabi 1962 2010. december 19. 17:02  
Azért holnap is megyek rodeózni csak nem messze, ki kell használni mert kedden már vége a hómókának :-(
    

infantri 1961 2010. december 19. 17:00   Válasz erre: 1959
Kicsit elkészült.
Ha velünk jön motorozni az élmény ezt váltja ki belõle.
    

vaszabi 1960 2010. december 19. 16:57   Válasz erre: 1953
Persze hogy megbokrosodott ,látom a képen õ ment elõl és a hátsó kerekével tisztítottátok a havat a megbújó jegek fölül :-)
    

vaszabi 1959 2010. december 19. 16:56   Válasz erre: 1951
Itt meg a középsõn dinnye megnyalta az ülést, és oda fagyott a nyelve !?
    

infantri 1958 2010. december 19. 16:56   Válasz erre: 1956
Az a fránya transalp mindig megbokrosodott.
    

infantri 1957 2010. december 19. 16:55   Válasz erre: 1955
Mi is cibáltuk a gépeket.A hó alatt jég tartogatott pár meglepetést.
    

vaszabi 1956 2010. december 19. 16:54   Válasz erre: 1949
A felsõ képen mi van, kanyar elfáradt és felült dinnye mögé :-DDD
    

vaszabi 1955 2010. december 19. 16:51  
Ügyesek vagytok!
Én is voltam ..de azt hiszem most kissé pihentetem a messzebbre elvándorlós túrákat..csak kis rodeó a közelben mert ma úgy beszakadtam egy mély hó alatti pocsolyába ,hogy kerek egy óra volt mire kiszedtem 4-5 pihenõt azért közbe iktattam ..azt hiszem fel kellene költöznöm hozzátok mert ez így egyedül nem buli ;-)
    

infantri 1954 2010. december 19. 16:01  
Ma7
    

infantri 1953 2010. december 19. 16:01  
Ma6
    

infantri 1952 2010. december 19. 15:58  
Ma5
    

infantri 1951 2010. december 19. 15:57  
Ma4
    

infantri 1950 2010. december 19. 15:56  
Ma3
    

infantri 1949 2010. december 19. 15:55  
Ma2
    

infantri 1948 2010. december 19. 15:54  
Ma1
    

matador 1947 2010. december 19. 13:30   Válasz erre: 1945
baleset így helyes, bekettõztem.
    

infantri 1946 2010. december 19. 09:52   Válasz erre: 1943
Vagányak vagytok.
    

matador 1945 2010. december 19. 05:28   Válasz erre: 1943
Tiszta balesett veszély.. De a kölyök no az igen!! vakmerõ a srác...nem egy beszari fiúka.
    

dinne 1944 2010. december 18. 20:47   Válasz erre: 1943
kiráy
    


vaszabi 1942 2010. december 18. 18:06  
Olyan jó volt hogy megint kimentem ,de most operatõrrel ..a fiammal jó móka volt mindkettõnknek :-)
Pár kép:
Videó hamarosan..
    

vaszabi 1941 2010. december 18. 15:06   Válasz erre: 1940
mán én is ..kellemes puha ha esel :-).. most nem vittem gépet
De az ablakból csináltam nektek képet ..Helyzetjelentés..
    

infantri 1940 2010. december 18. 14:45  
Én má hómotoroztam.
    

kanyar 1939 2010. december 18. 12:23   Válasz erre: 1909
A hó mennyiség rendben is van, de a -22,5 fok az nincs, mert ilyen hidegben fáj esni!
    

kanyar 1938 2010. december 18. 12:19   Válasz erre: 1928
Ne töröGY semmivel, ez a lényeg. A kko nem fáj semmi!

    

vaszabi 1937 2010. december 18. 11:37   Válasz erre: 1936
Megoldható ,akkor nem járok esõtáncot..idén sokszor volt kedvem ropni..:-)
    

Macko 1936 2010. december 18. 11:35   Válasz erre: 1935
Majd tavasztól légy szíves akard hogy hétvégente ne essen az esõ!

Köszi elõre is.

:-)
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők