25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 1834 2010. december 12. 17:45   Válasz erre: 1833
Amikor darabokban lefagy, ráesik a hó és mögöttem 2m-re jön egy balfék autós. akkor vagyok beszarva mert nem tud megállni csak rajtam!
    

vaszabi 1833 2010. december 12. 17:36   Válasz erre: 1832
Fõleg akkor f@stam be párszor mikor az eleje kezdett elmenni.. hopp és már tíz cm el arrébb volt :-)..De a hó az jó ..legyen nagy!!!
    

kanyar 1832 2010. december 12. 17:33   Válasz erre: 1831
Hát igen. jégen csak szögesgumival vagánykodhatsz
    

vaszabi 1831 2010. december 12. 17:28   Válasz erre: 1830
azért nem olyan nagy!! Észrevettem hogy igen bátortalan voltam a jeges csúszós úton..vagy inkább óvatos!?
    

vaszabi 1830 2010. december 12. 17:26   Válasz erre: 1829
A tengerpart kutya F@sza ,most már egy komplett szigeten sem fér el :-)
    

kanyar 1829 2010. december 12. 17:25   Válasz erre: 1828
Ügyes vagy!:-)
akko most nagy az arcod mi?
    

vaszabi 1828 2010. december 12. 17:17   Válasz erre: 1825
A szárad a cucc az a csimmám meg a gatyóm mert a tócsa közepétõl leszállva segédkeztem az elsõ kerék elõtt a jégtörésben .. tudod hogy szedtem ki megemeltem a hátulját eléraktam a lábam ,Spárga, elértem a kormányt, 2-es gáz kuplung ki, és pár löket és kint is volt jól fog a bütykös guma a csizmán :-)
    

vaszabi 1827 2010. december 12. 17:12   Válasz erre: 1826
Ne ez így szép!!
    

kanyar 1826 2010. december 12. 17:11   Válasz erre: 1825
Megmérettetésre lemosod?
    

vaszabi 1825 2010. december 12. 17:06   Válasz erre: 1824
ez nem volt olyan durva csak edzek néha hogy az arcom nehogy össze zsugorodjon :-) ma is 1 órás kerülõvel értem haza melóból!Pedig nem akartam én összesározni magam de hát így alakult ..szárad a cucc, idén már marad sáros:-)
    

kanyar 1824 2010. december 12. 17:02   Válasz erre: 1823
Hollóval mi is beragadtunk a 6-os és 7-es fõút között valami árterületen. 10-12km volt és 2óra alatt ki is másztunk. Nem volt kedvünk fényképezni!
    

vaszabi 1823 2010. december 12. 16:55   Válasz erre: 1822
Igen sikerült!

Láttam én hogy áll rajta a jég ,meg hogy kissé mély de gondoltam Á azért nem olyan mély az!
Csak az alján nem számoltam a 40cm iszappal meg a tetején a vastag jéggel ami megfogja az elsõ kereket :-)
mindig tanul az ember! De legalább sokat erõsödtem mire kijött :-D

    

kanyar 1822 2010. december 12. 16:49   Válasz erre: 1821
Jaaaa azt nem tudtam!
Beragadtál valahova sárba?
    

vaszabi 1821 2010. december 12. 16:37   Válasz erre: 1820
te mint mester Japánul Sziszi tudja õ Karatéka :-)
    

kanyar 1820 2010. december 12. 16:33   Válasz erre: 1819
Hun?
    

vaszabi 1819 2010. december 12. 16:24   Válasz erre: 1818
Na itt van Sensei!
    

kanyar 1818 2010. december 12. 16:20   Válasz erre: 1815
Mi a stájsz, össze költöztök?
    

vaszabi 1817 2010. december 12. 16:17   Válasz erre: 1816
Ja az más!!
    

infantri 1816 2010. december 12. 15:59   Válasz erre: 1815
A munkahelyemen vagyok.
    

vaszabi 1815 2010. december 12. 15:55   Válasz erre: 1812
Meg ezt! :-D Infantry hol voltál vártalak!? Még a kipufogót is megdörzsöltem homokkal de nem jött a Jin :-)
Szedhettem ki egyedül !!
    

SZICSU 1814 2010. december 12. 13:48   Válasz erre: 1807
Ott a pont!:DDDD
    

kanyar 1813 2010. december 12. 13:43   Válasz erre: 1806
Elég problemás mert engem mindig azzal baxog@tnak miért van ilyen szarom! :-D mondjam azt hogy csöves vagyok? mondjuk ez így is van
    

kanyar 1812 2010. december 12. 13:39   Válasz erre: 1808
Ezt érdemled:-DDDD
    

kanyar 1811 2010. december 12. 13:38   Válasz erre: 1804
Hajrááá!:-)
    

kanyar 1810 2010. december 12. 13:37   Válasz erre: 1803
Már megint igazad van! :-)
    

kanyar 1809 2010. december 12. 13:33   Válasz erre: 1798
Félre értettél valszinüleg rosszul fogalmaztam.Nem vita képp irtam a dolgot és nem akarom isteníteni a domit, csak úgy probáltam meg közelíteni a dolgot hogy az olcsó mindenre jó igáslovat hogy hívják ha nincsennek nagy igényeid.
Egyébként te ültél már domin? Mert én az összés említett tipust kiprobáltam, még utassal is!
    

vaszabi 1808 2010. december 12. 13:29  
Ma vicces volt reggel melóba jönni, minden le volt fagyva, de finoman eljutottam a terepig onnan már frankó volt a hóban csak egy két pocsolya viccelt meg a hó alatt amire nem ,számítottam..egy kettõ beszakadt alattam ..pedig még nem is reggeliztem:-))
Egyszer le is ért a kormányvég, fura pedig nem is döntöttem :-D
Most meg minden tocsog..,a ruhatesztet elhalasztom jövö hétre ilyen melegben felesleges, reggel is csak -2 volt most meg +5!
Na megyek is haza, hó helyett sárba :-( Na azért ez sem rossz:-)
    

vaszabi 1807 2010. december 12. 13:18  
Gyerekek ne "veszekedjetek" az exotik új nagylemeze még kapható a boltokban :-D

Nem kell itt összehasonlítani semmit!!! Az alpok királya teszt is baromság..minden motor más és más!!
Az egyiket erre tervezték a másikat arra és ez a lényeg..hogy ahová és amire tervezték ott hogy állja meg a helyét!!
És a motorunkat ha arra használjuk amire tervezték, ott abban a közegben õ lesz legjobb! A Vara Gésa (én véleményem szerint)
Egy világjáró gép felülni rá és irány Swájc vagy Afrika ,erõs blokk ,magas felszereltség, nagy hatótáv ,kényelmes ülés stb. bár megállja a helyét terepen, szerpentinen ,pályán azért elsõsorban nagy tereptúramotor!!! A domi lehet Funmoto Túraenduró ..de elsõsorban öszvér megállja a helyét mindenhol!

de ne akarjunk más környezetbe ültetve legjobbnak kikiálltani a gépünket mert ott mások ülnek a trónon!!!!
A Hungaroringen a 600..1000 sportgépek, a kis pályákon a supermotók, a terepen a kisebb endúrók, falramászni a triál gépek..és még sorolhatnám.. (persze egyenlõ tudású pilóták függvényében áll ez az állítás)
lehet hogy egy béna Speedest lenyomok a Hringen domival de az nem azért van mert a domi jobb a ringre, lehet lenyomsz Varával egy Drz-t terepen de az nem a motor miatt van!
Meg kell érteni és feldolgozni azt hogy egy motor sem csodagép nem a leg jobb mindenhol és nem is lesz ..bár a szerelem vak :-DDD
Az a lényeg te élvezd és használd ott és úgy ahogy érzed hogy jó neked és neki is!
Tehát a maga nemében minden motor szuper a saját helyén és közegében ;-D
A Domi speciel mindenhol Király :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


    

infantri 1806 2010. december 12. 10:14   Válasz erre: 1804
Fú bakker valóban!
Azért mi hondások tartsunk össze.

    

Macko 1805 2010. december 12. 10:13   Válasz erre: 1804
Dehogy is unalom!

Együttgurulás, örömebódottá, satöbbi...
    

Zsifi 1804 2010. december 12. 10:08   Válasz erre: 1803
Ha elfogadjuk a másik véleményét nincs is baj.

Akkor vége is a világnak...)))))
Unalom on.
    

infantri 1803 2010. december 12. 09:53  
Mindenkinek igaza van.
Ha elfogadjuk a másik véleményét nincs is baj.
Van amit másképp látok,de elfogadom kinek a pap kinak a paplan.
    

Zsifi 1802 2010. december 12. 09:45   Válasz erre: 1801
Yes!!
    

Macko 1801 2010. december 12. 09:42   Válasz erre: 1800
Egyébként meg ebben a fórumban ugyanúgy tök fölösleges összehasonlítani a motorokat, mint az összes többiben. Csak egy dolog számít: mindenki legyen boldog és elégedett a saját motorjával, és tudjunk minél többet együtt gurulni.

Amúgy "meg kell mutatni hogy én vagyok a leggyorsabb" szemlélet is egyre távolabb van tõlem, pedig egy idõben meghatározó volt. :-)))
    

Zsifi 1800 2010. december 12. 09:37   Válasz erre: 1799
A motorosok többsége 98,5 % nem is ült nagyon más motoron, mint a sajátján.
Persze, hogy az a legjobb, mikor azt sem tudja a másik milyen..))))
    

infantri 1799 2010. december 12. 09:21  
Mindenki a saját lovát dicséri...
    

Zsifi 1798 2010. december 12. 09:09   Válasz erre: 1793
Jó, azért ne kezd el isteníteni azt a 20 éves technikát, mert a szerpentint nem erõvel nyeri meg a motoros, hanem féktávval..
azt meg ne kezdjük el összehasonlítgatni, hogy a BMW-n meg a Varán milyen a fék a Dominátorhoz képest.
Szóval én nem vagyok versenyzõ, de bármikor megkerülöm a Domit...Nem hiszem, hogy jobb a féke és a blokkja mint a700-as TA-nak...pedig az nekem elfogyott viszonylag hamar az alpokpan, úgy, hogy nagyságrendekkel jobb mint a 2szeres alpok királya Dl 650.
Egyébként ez egy meddõ vita..ugyanis Én és Mackó már ültünk pár csodán hidd el, van összehasonlítási alapunk bõven...
Nem tudom mennyit mentél GS-el vagy Varaderoval...

Nincs olyan hely ahova a gésa meg a vara elmegy, de a domi nem tud, viszont fordítva már necces!
Fentiek tükrében azért ezzel is óvatosan...
    

Macko 1797 2010. december 12. 08:07   Válasz erre: 1793
Amúgy ez a soknullás szám nem egyszerû amit belerejtettél a szövegbe...
    

Macko 1796 2010. december 12. 08:06   Válasz erre: 1793
Én ezt, amit írsz a tesztmotorokon éltem át. Volt az eddigi 80 motor között minden. Mondjuk a chopperes fíling az nem annyira érintett meg... :-)))
Amúgy egyetértek veled: nekem sem kell már erõs motor, gyors motor. Viszont kényelmes és sokoldalú motor, vagyis endúró az igen! :-)
    

Macko 1795 2010. december 12. 08:04   Válasz erre: 1792
Azt elõrebocsátom, hogy presztízscsatába nem megyek bele. Kakucson is a biztonság az elsõ, egy zakót nem vállalok. Pláne most.
Két éve úgy voltam, ha elesek, majd megcsináltatom. Most ez nem opció. A Gésát amúgy nem drága fenntartani (Ekonak hála), de összetörni bizony az lenne.
Úgyhogy motorozhatunk egy jót ÉSSZEL, viszont versenyezni azt nem fogunk. :-)
    

infantri 1794 2010. december 12. 07:08   Válasz erre: 1790
Aszfalton jöttem +3 fok.Ennyit a holnapi hó motorozásról:(
    

kanyar 1793 2010. december 12. 01:23  
Szerintem a motor választása az ember pillanatnyi lelki és társadalmi befolyáltságától nagymértékben függõ esemény!
Nekem meg volt a speed (200 alatt szédülök), naked(kell a szél), choper (lobog a hajam a szélben). 1100000km után mindegyik értelmét vesztette! Nincs sok élmény ezek után csak aszfalton motorozni és sietni. 130 felett már rohanás az élet, és az is csak pályán.Ha 150 alatt kell enduró minden nagy motor extra! Rugalmasságban csak köbcentivel lehet megverni a domit úgy hogy 100000km-re képes legyen! Szerpentinen átlag felhasználók nem tudják lerázni 100Le felett sem! Hangsúlyozom átlag motorosok! nem versenyzõk!!!
Nincs olyan hely ahova a gésa meg a vara elmegy, de a domi nem tud, viszont fordítva már necces!
    

kanyar 1792 2010. december 12. 00:58   Válasz erre: 1784
Én vállalom k60-nal!
    

Macko 1791 2010. december 11. 22:17   Válasz erre: 1787
Mondjuk így utólag végiggondoltam, hogy én mi a gyíkból akarok menni. :-D

Szerintem még nézõnek SEM!
    

vaszabi 1790 2010. december 11. 20:49   Válasz erre: 1789
Kevés a hó, de holnap géppel megyek melózni és terepen..:-)
    

infantri 1789 2010. december 11. 20:38   Válasz erre: 1788
Ezt nagyon szépen mondtad!
Így van a többség vele szerintem.
    

vaszabi 1788 2010. december 11. 20:22   Válasz erre: 1780
Az biztos hogy mindenki a saját lovát dicséri(én is) és ez így is van jól ..mert csak az nem teszi aki nem szereti kedvencét, de az olyan az nem igazi motoros!!!
Nem is gondolnák sokan, hogy egy motor is hogy hozzá tud nõni az ember szívéhez..a sok szép túra és a hozzá fûzõdõ emlékek stb..
És természetesen vannak "legenda motorok"
Amit sokan elfelejtenek a motor választásnál...Mire fogom használni!Na én ezért szeretem mert pont kielégíti minden igényem az univerzalitásával ;-) (pedig nem vagyok igénytelen :-) és szerintem ez a lényeg egy motornál!!!
Én pl. a Gésára, Varára, úgy tekintek mint egy világjáró motorra ami arra való ,hogy felülök rá és meg sem állok Swájcig..vagy Afrikáig. Nem való kisvárosba szaladgálni.. elugrani a postára.. csak úgy poénból dagonyázni..stb.. mert nem erre "méltó" olyan mint egy nemes arisztokrata ,de ez csak az én szuverin véleményem!
Egy szó jellemzi a domit ahogy egy csopperes haverom mondta mikor hazajöttem Erdélybõl..: Ez egy kib@szott igásló b@zd meg ez az :-DDD És ez így van csak "húz és alig kér"
    

infantri 1787 2010. december 11. 20:21   Válasz erre: 1786
Jelenleg nm engedi a költségvetés.
Kéne szponzor.
    

Macko 1786 2010. december 11. 20:07   Válasz erre: 1782
JA!!!

Amúgy meg tessék jönni a Yetire, ott motorozhatunk egy kurvajót! :-)))
    

Macko 1785 2010. december 11. 20:06   Válasz erre: 1783
Kakucson remélem még körbetalálok. Talán még az Eringen is. A Hringen már béna vagyok, mert oda kellene némi bátorság... :-)
    

Macko 1784 2010. december 11. 20:05   Válasz erre: 1782
Semmi akadálya. :-)
Bütykössel nem vállalom, de amikor lesz aszfaltgumim, hadd szóljon.

(Bütykössel azért nem, mert nagyon gáz a kanyarbemeneti viselkedése, ha sietni kell. Az csak "eltötyögésre" jó.)
    

Zsifi 1783 2010. december 11. 19:44   Válasz erre: 1782
ezen a szinten 40% a motor...még 60% a vezetõ...
    

infantri 1782 2010. december 11. 19:43   Válasz erre: 1780
"egy szerpentinen nyomában nem lehet a Gésának"
Ha még tavasszal meglesz kakucson megnéznék egy Gésa vs dominator menetet.Csak úgy tét nélkül.
    

Macko 1781 2010. december 11. 19:11   Válasz erre: 1779
Mondogasd sokat (mondjuk teszed is), hátha elhiszed! :-)))
    

Macko 1780 2010. december 11. 19:11   Válasz erre: 1776
Azt azért ne próbáljátok bebizonyítani, hogy elõrelépés lenne a Domi! :-)
Véletlen nem akarom leszólni, de hidd el, hogy egy szerpentinen nyomában nem lehet a Gésának. Ettõl még persze nagyon jó motor, és ha úgy alakul, nagyon tudnám szeretni. Sok szempontból nyilván felül is tudja múlni, például terepen a súlya, kerékmérete nagyon nagy elõny, ez kétségtelen.
De azért a Gésa az Gésa. :-)))

Amúgy ha összejön ez a teszt, reményeim szerint motorral jövök, és akkor kipróbálhatod a Gésát. Persze ha hó lesz, sok köszöneted nem lesz benne. ;-)
    

Zsifi 1779 2010. december 11. 19:01   Válasz erre: 1776
A BMW után mindenképpen elõrelépés a Honda!!!!.....))))
    

KT 1778 2010. december 11. 17:47   Válasz erre: 1776
ha eu.ban vagy az usaban olyan durva ado lenne a 400 felettiekre ott sem lenne nagyobb !
    

infantri 1777 2010. december 11. 14:56   Válasz erre: 1776
Hiszen mit ér az erõ ha nem uralod?
    

vaszabi 1776 2010. december 11. 14:40   Válasz erre: 1773
Jobbulást a kollégádnak, egyébként sem sürgõs ..bár gondolom már kíváncsi vagy ,hogy milyen jövõ elé nézel ha a Domit választod mint Gésa utódot..Bár én még soha nem ültem Gésán egyet tudok ,a Domiban nem fogsz csalódni!!!! Más dimenzió nem olyan gyors, nem olyan felszerelt, nem olyan erõs, de ellenben egyszerû ,jól motorozható, jól alakítható, és a végletekig megbízható, Ja és nem utolsó sorban olcsó a fenntartása!!!!!
Sokan cseszegettek már ismerõsök nagy gépekkel, vegyek erõsebbet mert ez kevés,..de én még mindig tudom ,hogy a motor képességei elõttem járnak ..Okoztam már meglepetést egy két Menõ Jenõ-nek :-)
A Japánok sem bénák mégis 400ccm-nél nagyobb vas ritka náluk
azt mondják Európa és Amerika a köbcenti ,lóerõ mániás terület!!!
Úgyhogy ne úgy tekintsd mint valami visszalépést..hanem mint elõre lépést ,ezt biztosan jobban ki tudod használni mint a Gésát valaha ;-)
Ja és mondtam már hogy milyen jó fej Domisok vannak.. meg persze Africások is (meg ne sértõdjön Infantry barátom :-D )
    

Macko 1775 2010. december 10. 22:18   Válasz erre: 1757
Ez volt a havazás:
    

Macko 1774 2010. december 10. 22:14   Válasz erre: 1745
Totál szar.

Úgy lehet vele menni, hogy ne lépje át a fordulat a 2000-et. Abban a pillanatban ugyanis úgy elmegy a hátulja, hogy elesel. Legalábbis KarooT-vel így viselkedik, de sokkal jobb gumi meg nincs rá.

Volt, hogy nagyon óvatosan felkapcsoltam 4.-ig, akkor ott estem, amint 2000 lett a fordulat. :-)
    

Macko 1773 2010. december 10. 22:11   Válasz erre: 1742
Dani kollégámnak tüdõgyulladása van. :-(

Úgyhogy bizonytalanság van, sajnos mindenképpen meg kell várnunk, hogy felépüljön.

Ezért lapulok...
    

vaszabi 1772 2010. december 10. 21:43   Válasz erre: 1769
Jóccakát...
    

vaszabi 1771 2010. december 10. 21:40   Válasz erre: 1769
Ott a Pont!!!! ;-)
    

vaszabi 1770 2010. december 10. 21:38   Válasz erre: 1768
Te 1650Eur-ból kiköltözhetnék Erdélybe egy fél évre...;-)
    

infantri 1769 2010. december 10. 21:36   Válasz erre: 1768
Nem vágyom az ilyen steril motorozásra.
A nyári erdély szerintem jó volt.
Jóccakát.
    

vaszabi 1768 2010. december 10. 21:35   Válasz erre: 1767
Ja ha eladnám a motort az árából talán ki jönne, és milyen frankó lenne csupa milliomos pudinggal motorozni!
    

infantri 1767 2010. december 10. 21:32   Válasz erre: 1766
Repülõvel motorostúrára?
Nem rossz ha nyerek a lottón megyek.

    

vaszabi 1766 2010. december 10. 21:29   Válasz erre: 1764
Akkor jóóóóóó!

Kaptam e-mailbe egy túra ajánlatot..még gondolkozom rajta :-DDD

http://www.karasna.hu/index.php?nid=66


    

infantri 1764 2010. december 10. 21:25   Válasz erre: 1763
Köpönyegen 15 napra elõre vannak adatok.
Biztató!
    

vaszabi 1763 2010. december 10. 21:22   Válasz erre: 1762
Dec 30.-ra ha nem lesz hó felkötök a domira egy hóágyút :-)

    

infantri 1762 2010. december 10. 21:15   Válasz erre: 1761
Jövõhéten kinézek meglátom majd.
    

vaszabi 1761 2010. december 10. 21:12   Válasz erre: 1760
Én is melózom Délelõtt de vasárnap 14:00 után mennem kell egyet..
    

infantri 1760 2010. december 10. 21:06   Válasz erre: 1759
Most hétvégén dolgozom.Pedig mennék a környéken egy lazát.
    

vaszabi 1759 2010. december 10. 20:57   Válasz erre: 1757
Jó ez!!
    

infantri 1758 2010. december 10. 20:55   Válasz erre: 1756
A kép nem.Egy másikat akartam.
    

infantri 1757 2010. december 10. 20:55  
Talán most.
    

vaszabi 1756 2010. december 10. 20:54   Válasz erre: 1754
M van kicsi gumit vettél :-D
    

vaszabi 1755 2010. december 10. 20:53   Válasz erre: 1752
Nyugi idén január nem dec. :-)))
    

infantri 1754 2010. december 10. 20:53  
Nem megy fel.
    

infantri 1753 2010. december 10. 20:52  
Most.
    

infantri 1752 2010. december 10. 20:51   Válasz erre: 1750
Nna.
    

vaszabi 1750 2010. december 10. 20:47  
Tavalyi kép ,vagy idei nem is tudom!!!
    

vaszabi 1749 2010. december 10. 20:43   Válasz erre: 1748
Ez mindig megnyugtat ,hogy vannak nálam pihent-agyúbbak!
    

infantri 1748 2010. december 10. 20:40   Válasz erre: 1747
Páran nagyon ráérnek.
    

vaszabi 1747 2010. december 10. 20:38  
ha Ha HA !!!
    

vaszabi 1746 2010. december 10. 20:36  
Ilyet akarok..mármint havat!!!!!
    

infantri 1745 2010. december 10. 20:27   Válasz erre: 1744
Kérdezd Mackót milyen hóba a gésa.
    

vaszabi 1744 2010. december 10. 20:24  
Ez igen látsz különbséget :-D

http://www.youtube.com/watch?v=AmMeqzVMPRc&feature=related
    

infantri 1743 2010. december 10. 20:23   Válasz erre: 1739
Kitámasztó nélkül csinálja.
    

vaszabi 1742 2010. december 10. 20:22   Válasz erre: 1741
Még egyenlõre nincs idõpont.
    

infantri 1741 2010. december 10. 20:21   Válasz erre: 1738
A motor összehasonlítóra gondoltam.
    

infantri 1740 2010. december 10. 20:20   Válasz erre: 1738
Lesem a köpönyeget ezerrel.

    

vaszabi 1739 2010. december 10. 20:19  
Ezt figyeld el van a csóka!

http://www.youtube.com/watch?v=NNYhl4BCh98
    

vaszabi 1738 2010. december 10. 20:17   Válasz erre: 1737
Ebbe én is benne lennék!!!
A ruha tesztet vasárnapra tervezem, addig hátha lesz egy kis hó is :-)
    

infantri 1737 2010. december 10. 20:11  
http://www.youtube.com/watch?v=n9DpE9Uf8RI
Valami ilyesmi akciót bevállalnék!
Hogy áll a teszt?
    

vaszabi 1736 2010. december 10. 20:08   Válasz erre: 1735
Hát biztos akció volt!
de nem olyan Outletes, hanem katonai :-)
    

infantri 1735 2010. december 10. 20:05   Válasz erre: 1734
Hova rohannak ezek?
    

vaszabi 1734 2010. december 10. 19:58   Válasz erre: 1733
De ennyire nem :-)

http://www.youtube.com/watch?v=3ykPzm_6Kmk
    

infantri 1733 2010. december 10. 19:58   Válasz erre: 1732
Lazán mentem.
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők