| SZICSU | 1727 | 2010. december 10. 08:38 |
|
Amúgy az a blokk amirõl a múltkor beszéltünk nem jött össze!Xar volt a henger.
|
| SZICSU | 1726 | 2010. december 10. 08:25 |
|
Úgy úgy!Igaz ami igaz a végére már csak azt tudtuk megállapítani,hogy:"PÁLINKA".Az hogy milyen?Az utolsó 10-et majd újra teszteljük!:DDDD
|
| SZICSU | 1724 | 2010. december 10. 08:15 | Válasz erre: 1718 |
|
�Mindenbõl csak 1 kupicával ittunk!Csak az íze miatt!
|
| kanyar | 1719 | 2010. december 10. 07:57 | Válasz erre: 1710 |
|
Imet müanyag betéttel. Azért van szép tartása! a müanyag nélkül lóg mint egy szatyor.
|
| Macko | 1718 | 2010. december 9. 21:30 | Válasz erre: 1717 |
|
30 pálesz? És eltalálod a billentyûket? Vagy egyáltalán a klaviatúrát? :-) |
| SZICSU | 1717 | 2010. december 9. 21:08 | Válasz erre: 1716 |
|
Én már feltöltöttem magam!Most jöttem haza havertól,mert lehívott,hogy segítsek pálinkát kóstolni.Kb 30 fajta volt.Mondanom sem kell nem köptem ki!:DDD
|
| vaszabi | 1716 | 2010. december 9. 21:03 | Válasz erre: 1715 |
|
Megyek is feltöltöm magam, mert már csak halvány a fényem a szabadság miatt :-DD
|
| vaszabi | 1714 | 2010. december 9. 20:56 | Válasz erre: 1713 |
|
Remélem már itt is, megyek melózni majd meglesem!
|
| vaszabi | 1711 | 2010. december 9. 17:08 | Válasz erre: 1708 |
|
Jó ötlet, majd erre is odafigyelek a gyártásnál ;-)
|
| Macko | 1710 | 2010. december 9. 14:51 |
|
Tényleg, Kanyar, milyen oldaltáska amit te használsz? Azt látom hogy vászon de öblösebbnek tûnik minden általam ismertnél. |
| kanyar | 1709 | 2010. december 9. 14:01 | Válasz erre: 1708 |
|
Az csak a szabásátol függ! megboldogult futárkoromban sokat lépcsöztem kézzsákkal. Mármint úgy hogy az volt feltéve a kormányra:-)
|
| Macko | 1708 | 2010. december 9. 13:47 | Válasz erre: 1707 |
|
Csak azon gondolkoztam, hogy a kézzsák mennyire akadályoz meg az állva motorozásban. Szerintem teljesen...
|
| vaszabi | 1707 | 2010. december 9. 13:32 | Válasz erre: 1706 |
|
Már találtam 5000 körül is ..de én egyrészt megcsinálom kb. 800 ft ból, másrészt az pont passzolni fog a mocihoz, harmadrészt kihívás.. meg hogy ne unatkozzam :-) Én már csak ilyen vagyok, a motoromon nem találni bolti extrát :-DDD (jelmondatom:"ha nincs pénzed légy kreatív") |
| Macko | 1706 | 2010. december 9. 13:09 | Válasz erre: 1702 |
|
De azt olyan 8000 körül már biztosan kapsz. Érdemes ahelyett otthon fabrikálni?
|
| Macko | 1705 | 2010. december 9. 13:09 | Válasz erre: 1699 |
|
Egyébként a kézzsák tényleg zseniális. Nekem az MP3-ason volt. -8 körül városban összefutottam egy CBF-essel, aki kétségbeesetten markolászta a blokkját, és megkérdezte: - Neked nem fagy le a kezed? Kivettem a kesztyû nélküli mancsomat a zsákból, és mondtam: - Nem, itt kellemes meleg van. :-))) |
| vaszabi | 1702 | 2010. december 9. 11:00 | Válasz erre: 1699 |
|
Már én is tervezem a kézzsák legyártását..csak el kell ugranom a second-hand shop-ba(turkáló) valami alapanyagért :-)
|
| kanyar | 1700 | 2010. december 9. 10:52 | Válasz erre: 1692 |
|
Úgyvan, csak óvatosan a vastagsággal, mert egy picit menetszámot is növelni kéne.
|
| kanyar | 1699 | 2010. december 9. 10:50 | Válasz erre: 1694 |
|
meg 40w a gyújtás ugyebár. A kézzsákot töbre tartom! nem ázik nem fázik, nem fogyaszt!Ha fûtöd a markod, elázik a kezed, le is fagy! |
| vaszabi | 1696 | 2010. december 9. 09:03 | Válasz erre: 1694 |
|
Meg nekem végül is lámpa sem kell, mert világítok ..ugye fiúk :-DDD De szicsu ne tekercselj, a bütykös gumi jól hajtja ám a Dinamót :-))) |
| vaszabi | 1694 | 2010. december 9. 08:59 | Válasz erre: 1689 |
|
Nincs, de azt nem is tervezem ,az már szerintem tényleg nem való egy enduróra ;-) A sí kesztyû az bevált, terepen meg vékonyabb krossz! A ruha nem lesz gond, csak max 90W a kettõ együtt, meg a világítás 60W a generátor meg tud 180W-ot! Meg amúgy sem megy majd folyamatosan azért nem akarom magam meggrillezni :-) |
| SZICSU | 1692 | 2010. december 9. 08:43 |
|
Én azt okoskodtam ki generátor tuningra,hogy újratekercseltetem vastagabb dróttal.Szerinted?
|
| Macko | 1691 | 2010. december 9. 08:19 | Válasz erre: 1690 |
|
A markolatfûtés felesleges mivoltáról nem fogsz tudni meggyõzni! :-)))
|
| kanyar | 1690 | 2010. december 9. 07:50 | Válasz erre: 1689 |
|
Az enyémen semmi felesleg nincs! Egyébként lehet izmosítani a generátort kb.40w-al |
| Macko | 1689 | 2010. december 9. 07:46 | Válasz erre: 1688 |
|
Engem az érdekel nagyon, hogy fogja bírni a Domi generátora! Tényleg, marokfûtés van a gépen? |
| vaszabi | 1687 | 2010. december 8. 18:20 | Válasz erre: 1686 |
|
Hejj remélem is!!! Akkor köszönet a fent említett ötletgazdáknak!!! De azért neked is hogy publikáltad :-) |
| Macko | 1686 | 2010. december 8. 16:29 | Válasz erre: 1679 |
|
Hejjj, dejómelegleszez! :-))) Amúgy mindenki nekem tulajdonítja ezt a dolgot pedig igazából Nagy Misi (gsmisi) és Krisztián (jk120gs) alkotása. Én csak bábáskodtam a megszületésénél és megírtam. Ja, meg élvezem azóta is! :-) |
| Macko | 1685 | 2010. december 8. 16:27 | Válasz erre: 1678 |
|
Ne öltözz túl melegen. Nekem ami bevált: alulra a fûthetõ ruha, fölé még egy réteg valamilyen thermo aláöltözõ és a motoros cucc. Ennyi. Még annyival kombináltam a dolgot, hogy ha terepen nagyon megizzadok, akkor az aszfaltos hazaút elõtt ráhúzom az esõruhát, és úgy kapcsolom be a fûtést. Olyan, mintha otthon a nappaliban ülnél! :-))) |
| vaszabi | 1681 | 2010. december 8. 15:24 | Válasz erre: 1680 |
|
Ja nyusziszõrbõl mi.. Meg égett fehér zoknit:-)
|
| infantri | 1680 | 2010. december 8. 15:22 | Válasz erre: 1679 |
|
Hóálca. Transzfogarason lehet kapni hozzá illõ sapkát:) |
| vaszabi | 1678 | 2010. december 8. 15:13 | Válasz erre: 1677 |
|
Várom ..várom, mert megcsináltam magamnak Karácsonyra a Mackó féle fûthetõ ruhát és szeretném tesztelni. Egy pár tíz km aszfalt mondjuk -10 fokban bekapcsolt ruhával nem túl vastagon öltözve ..majd terep kikapcsolt ruhával ..ott úgysem kell! Az érdekel ha messze kell mennem nagy hidegben míg terepezni kezdek Pl. HCC-hó..,Hóbagoly-party akkor ,hogy szuperál a dolog !? Mert beöltözök mint egy Michelin-baba akkor az jó a -5..-10 -ben ,de terepezésnél csurom víz leszek..! Ha minden jól megy csak "vékonyan" fütéssel motorozok télen :-)
|
| infantri | 1677 | 2010. december 8. 14:55 | Válasz erre: 1676 |
|
Várd meg a hétvégét nem lesz olyan mély mert befagy!
|
| vaszabi | 1676 | 2010. december 8. 14:53 |
|
Nagy bennem a késztetés egy kis motorozásra szép kis belvizek vannak itt felénk is még egy erdõsávban a fák között is áll a víz..gondoltam kivágom mindet és lesz saját Gyilkos -tavam :-)))
|
| vaszabi | 1673 | 2010. december 8. 14:45 | Válasz erre: 1672 |
|
Te azt hiszem itt dolgoztál! Elküldöm privátba :-)
|
| vaszabi | 1671 | 2010. december 8. 12:11 | Válasz erre: 1666 |
|
Én is próbáltam már!!! Alapjárattól tol mint egy dízelmozdony, pedig ez benzines ,ezt add össze :-) Ja és a gázzal csak finoman!!! Ahogy egy kis túraversikémben meg is írtam az élményt:(kiragadva pár sort): Végre együtt van a csapat Muskátliba vár pár falat Evés elõtt éhgyomorra Ráülök Kanyar motorra Rá is jöttem azon nyomban Ez egy ütemre kettõt robban :-) |
| kanyar | 1669 | 2010. december 8. 08:06 | Válasz erre: 1667 |
|
A gyerekek is felálás után lesznek tapasztaltabbak. Ezért esek én is sokat, csak az én agyam nem tapasztal hanem bex@rik!
|
| Macko | 1666 | 2010. december 8. 08:03 | Válasz erre: 1665 |
|
Oda én nem nagyon megyek. :-) Dani, aki sajnos a videók elkészítéséhez nélkülözhetetlen, jelenleg beteg. Így csak reménykedem, hogy jövõ hétre rendben lesz és összehozzuk a dolgot. Már nem nagyon bírok magammal... |
| infantri | 1662 | 2010. december 7. 19:55 | Válasz erre: 1661 |
|
Ha azt a dominátort megülöd.Odavágod a gésát!
|
| Macko | 1661 | 2010. december 7. 19:48 | Válasz erre: 1660 |
|
A "GS helyett" verzió olyan szegénységet jelent, hogy abba egy AT közelítõleg nem fér bele. Akkor egy épített Domira szorítok keretet. Kanyarral lefénymásoltatom a motorját. :-) Erre pillanatnyilag vannak esélyeim... |
| KT | 1660 | 2010. december 7. 19:43 | Válasz erre: 1656 |
|
Gs melle jo 5let ! De helyette . . . ? Sztem kisse karcsu lesz . . . Akkor mar 1 picit nagyobb Honda kethengeres . . . ;)
|
| zsola72 | 1658 | 2010. december 7. 19:30 | Válasz erre: 1651 |
|
Valóban,én csak a menüre voltam kíváncsi...de ebbõl legfeljebb,csak tejbetök lehet ezen viszont jót röhögtem :http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/mikulasi-endurozas-78677 |
| Macko | 1657 | 2010. december 7. 17:32 | Válasz erre: 1654 |
|
A melle mûanyag, a lábas elõtte meg fotosop, vagy hogy gondoltad? :-)
|
| Macko | 1656 | 2010. december 7. 17:31 | Válasz erre: 1653 |
|
KT! Nem lehetetlen. Csak még sok a kérdés. Pl. hogy a Gésa helyett (ez a valószínûbb) vagy mellé. Amúgy mehetek én a Gésával is, csak elfáradtok a tologatásban! :-))) |
| infantri | 1655 | 2010. december 7. 16:38 | Válasz erre: 1652 |
|
Semmi baj nem lesz a körülményekkel. Induláskór nehezebb lesz kerékre álni:) |
| KT | 1653 | 2010. december 7. 16:12 |
|
MaCko ! veszel Domit ? mert állandóan itt látlak... és azzal jöhetnél velünk terepezni... ;)
|
| Macko | 1652 | 2010. december 7. 15:31 | Válasz erre: 1647 |
|
Akkor KIRÁLYSÁG!!! :-) Elkezdem szervezni jövõ hétre, bár elég reménytelenek lesznek a körülmények... |
| vaszabi | 1651 | 2010. december 7. 14:32 | Válasz erre: 1615 |
|
�Itt az ideális szakács! Ja és nem tudjátok hol lehet olyan kagyló formájú konnektor-védõt venni? Vagy azt észre sem vettétek a képen :-DDD |
| kanyar | 1644 | 2010. december 7. 08:01 | Válasz erre: 1642 |
|
A Trellerborg armi specialt elkezdte gyártani a Mitas. ami tesztek sterint vegyes befõt! Bár tudom minden helyre tökéletes gumi nem létezik, ez akkor is elég kecsegtetõõ, föleg ha úgy indulsz kalandozni hogy nem tudod milyenek lesznek a viszonyok! ( Mitas sport extreme XT644)
|
| kanyar | 1643 | 2010. december 7. 07:51 | Válasz erre: 1641 |
|
Hát ez nagyon komoly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
|
| Macko | 1642 | 2010. december 7. 06:56 | Válasz erre: 1621 |
|
A KarooT azért nem sokat ér hóban. Persze a Domi súlya miatt lehet hogy jobb lesz, mint nekem a Gésán, de nem az ideális hógumi. Azon kívül mindenhova jó. Ja, meg nekem az oldaltartása volt kevés sárban is. Ezen a területen is biztos többet nyújt a Domin, részben a súly, részben a méret eltérése miatt. |
| Macko | 1641 | 2010. december 7. 06:40 |
|
Szabolcs Mikulás cikke: http://www.onroad.hu/cikk/motoros-mikulasok.html :-))) |
| infantri | 1638 | 2010. december 6. 21:48 | Válasz erre: 1635 |
|
Ha leér a lába tudja,hogy elég mélyre döntött!
|
| zsola72 | 1636 | 2010. december 6. 21:44 | Válasz erre: 1634 |
|
igen,említetted már néhányszor... na sziasztok , át kell adjam a gépem az asszonynak |
| vaszabi | 1635 | 2010. december 6. 21:39 | Válasz erre: 1633 |
|
erre a vidire írtam egyszer a Sportmotoron hogy minek teszi ki a lábát úgy se ér le soha , sõt a lábtartóra is alig :-) És leugattak hogy csak egyensúlyoz ..pedig elismertem a tudást csak hát megjegyeztem hogy ha dõl lábbal tuti nem löki vissza magát :-) |
| infantri | 1633 | 2010. december 6. 21:36 |
|
A kisgyerek meg nem tud motorozni: http://www.youtube.com/watch?v=f4t1xW6i2Xs |
| zsola72 | 1632 | 2010. december 6. 21:34 | Válasz erre: 1629 |
|
nekem szerencsére csak pár száz métert kell megtennem aszfalton,azt meg csak kibírja óvatosan |
| vaszabi | 1631 | 2010. december 6. 21:33 | Válasz erre: 1630 |
|
Látod Zsola nem jó az 0:07 -nél milyen nagyot esik a bácsi ha sima gumit használ ez mind nem történt volna meg :-DDD
|
| infantri | 1630 | 2010. december 6. 21:31 |
|
Na ilyen szöges gumival: http://www.youtube.com/watch?v=HS0zJBmdBaY |