25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 1732 2010. december 10. 19:54   Válasz erre: 1731
Szóval taxiztál ..és volt szabályzás :o)
    

infantri 1731 2010. december 10. 19:52   Válasz erre: 1730
Mariannt hoztam haza munkából.
    

vaszabi 1730 2010. december 10. 19:50   Válasz erre: 1729
Merre jártál?


    

infantri 1729 2010. december 10. 19:42   Válasz erre: 1728
Igen!
Most értem haza.
    

vaszabi 1728 2010. december 10. 19:22  
Mi van, mindenki motorozik ebben a szép Délibábos idõben?
    

SZICSU 1727 2010. december 10. 08:38  
Amúgy az a blokk amirõl a múltkor beszéltünk nem jött össze!Xar volt a henger.
    

SZICSU 1726 2010. december 10. 08:25  
Úgy úgy!Igaz ami igaz a végére már csak azt tudtuk megállapítani,hogy:"PÁLINKA".Az hogy milyen?Az utolsó 10-et majd újra teszteljük!:DDDD
    

kanyar 1725 2010. december 10. 08:21   Válasz erre: 1724
Az minimum 2cent!!!
    

SZICSU 1724 2010. december 10. 08:15   Válasz erre: 1718
�Mindenbõl csak 1 kupicával ittunk!Csak az íze miatt!
    

kanyar 1723 2010. december 10. 08:08   Válasz erre: 1717
Akkó szép estéd volt! :-)
    

kanyar 1722 2010. december 10. 08:06   Válasz erre: 1720
1 táska/fõ 2heti cuccal!
    

kanyar 1721 2010. december 10. 08:05   Válasz erre: 1720
40l
    

Macko 1720 2010. december 10. 08:02   Válasz erre: 1719
Literre tudod mekkora?
    

kanyar 1719 2010. december 10. 07:57   Válasz erre: 1710
Imet müanyag betéttel. Azért van szép tartása! a müanyag nélkül lóg mint egy szatyor.
    

Macko 1718 2010. december 9. 21:30   Válasz erre: 1717
30 pálesz?
És eltalálod a billentyûket?
Vagy egyáltalán a klaviatúrát?

:-)
    

SZICSU 1717 2010. december 9. 21:08   Válasz erre: 1716
Én már feltöltöttem magam!Most jöttem haza havertól,mert lehívott,hogy segítsek pálinkát kóstolni.Kb 30 fajta volt.Mondanom sem kell nem köptem ki!:DDD
    

vaszabi 1716 2010. december 9. 21:03   Válasz erre: 1715
Megyek is feltöltöm magam, mert már csak halvány a fényem a szabadság miatt :-DD
    

SZICSU 1715 2010. december 9. 20:59  
Könnyû annak éjszaka melózni,aki világit a sötétben!:)
    

vaszabi 1714 2010. december 9. 20:56   Válasz erre: 1713
Remélem már itt is, megyek melózni majd meglesem!
    

SZICSU 1713 2010. december 9. 20:53  
Nálunk már fagy!
    

vaszabi 1712 2010. december 9. 20:44  
Legyen már hideg!!! Mert így az összes jó kis hó elolvad :-(
    

vaszabi 1711 2010. december 9. 17:08   Válasz erre: 1708
Jó ötlet, majd erre is odafigyelek a gyártásnál ;-)
    

Macko 1710 2010. december 9. 14:51  
Tényleg, Kanyar, milyen oldaltáska amit te használsz?
Azt látom hogy vászon de öblösebbnek tûnik minden általam ismertnél.
    

kanyar 1709 2010. december 9. 14:01   Válasz erre: 1708
Az csak a szabásátol függ! megboldogult futárkoromban sokat lépcsöztem kézzsákkal. Mármint úgy hogy az volt feltéve a kormányra:-)
    

Macko 1708 2010. december 9. 13:47   Válasz erre: 1707
Csak azon gondolkoztam, hogy a kézzsák mennyire akadályoz meg az állva motorozásban. Szerintem teljesen...
    

vaszabi 1707 2010. december 9. 13:32   Válasz erre: 1706
Már találtam 5000 körül is ..de én egyrészt megcsinálom kb. 800 ft ból, másrészt az pont passzolni fog a mocihoz, harmadrészt kihívás.. meg hogy ne unatkozzam :-)
Én már csak ilyen vagyok, a motoromon nem találni bolti extrát :-DDD (jelmondatom:"ha nincs pénzed légy kreatív")
    

Macko 1706 2010. december 9. 13:09   Válasz erre: 1702
De azt olyan 8000 körül már biztosan kapsz. Érdemes ahelyett otthon fabrikálni?
    

Macko 1705 2010. december 9. 13:09   Válasz erre: 1699
Egyébként a kézzsák tényleg zseniális. Nekem az MP3-ason volt. -8 körül városban összefutottam egy CBF-essel, aki kétségbeesetten markolászta a blokkját, és megkérdezte:
- Neked nem fagy le a kezed?
Kivettem a kesztyû nélküli mancsomat a zsákból, és mondtam:
- Nem, itt kellemes meleg van.

:-)))
    

kanyar 1704 2010. december 9. 13:01   Válasz erre: 1703
Há me úgy jön ki!
    

SZICSU 1703 2010. december 9. 11:43   Válasz erre: 1700
�Oszt meg minek?
    

vaszabi 1702 2010. december 9. 11:00   Válasz erre: 1699
Már én is tervezem a kézzsák legyártását..csak el kell ugranom a second-hand shop-ba(turkáló) valami alapanyagért :-)
    

vaszabi 1701 2010. december 9. 10:58   Válasz erre: 1699
Ja az is van :-o
    

kanyar 1700 2010. december 9. 10:52   Válasz erre: 1692
Úgyvan, csak óvatosan a vastagsággal, mert egy picit menetszámot is növelni kéne.
    

kanyar 1699 2010. december 9. 10:50   Válasz erre: 1694
meg 40w a gyújtás ugyebár.
A kézzsákot töbre tartom! nem ázik nem fázik, nem fogyaszt!Ha fûtöd a markod, elázik a kezed, le is fagy!
    

vaszabi 1698 2010. december 9. 10:43   Válasz erre: 1697
De bicskád csak van... oldd meg :-))))
    

SZICSU 1697 2010. december 9. 09:58   Válasz erre: 1696
Nekem nincs bütykös.:(
    

vaszabi 1696 2010. december 9. 09:03   Válasz erre: 1694
Meg nekem végül is lámpa sem kell, mert világítok ..ugye fiúk :-DDD

De szicsu ne tekercselj, a bütykös gumi jól hajtja ám a Dinamót :-)))
    

vaszabi 1695 2010. december 9. 09:00   Válasz erre: 1693
Köszönöm ;-)
    

vaszabi 1694 2010. december 9. 08:59   Válasz erre: 1689
Nincs, de azt nem is tervezem ,az már szerintem tényleg nem való egy enduróra ;-) A sí kesztyû az bevált, terepen meg vékonyabb krossz! A ruha nem lesz gond, csak max 90W a kettõ együtt, meg a világítás 60W a generátor meg tud 180W-ot!
Meg amúgy sem megy majd folyamatosan azért nem akarom magam meggrillezni :-)
    

SZICSU 1693 2010. december 9. 08:55  
Szabi!Gratula az írásodhoz!
    

SZICSU 1692 2010. december 9. 08:43  
Én azt okoskodtam ki generátor tuningra,hogy újratekercseltetem vastagabb dróttal.Szerinted?
    

Macko 1691 2010. december 9. 08:19   Válasz erre: 1690
A markolatfûtés felesleges mivoltáról nem fogsz tudni meggyõzni! :-)))
    

kanyar 1690 2010. december 9. 07:50   Válasz erre: 1689
Az enyémen semmi felesleg nincs!
Egyébként lehet izmosítani a generátort kb.40w-al
    

Macko 1689 2010. december 9. 07:46   Válasz erre: 1688
Engem az érdekel nagyon, hogy fogja bírni a Domi generátora!

Tényleg, marokfûtés van a gépen?
    

kanyar 1688 2010. december 9. 07:44   Válasz erre: 1687
Kiváncsi vagyok az értékelésedre!
    

vaszabi 1687 2010. december 8. 18:20   Válasz erre: 1686
Hejj remélem is!!!

Akkor köszönet a fent említett ötletgazdáknak!!!
De azért neked is hogy publikáltad :-)
    

Macko 1686 2010. december 8. 16:29   Válasz erre: 1679
Hejjj, dejómelegleszez! :-)))

Amúgy mindenki nekem tulajdonítja ezt a dolgot pedig igazából Nagy Misi (gsmisi) és Krisztián (jk120gs) alkotása. Én csak bábáskodtam a megszületésénél és megírtam. Ja, meg élvezem azóta is! :-)
    

Macko 1685 2010. december 8. 16:27   Válasz erre: 1678
Ne öltözz túl melegen.
Nekem ami bevált: alulra a fûthetõ ruha, fölé még egy réteg valamilyen thermo aláöltözõ és a motoros cucc. Ennyi.
Még annyival kombináltam a dolgot, hogy ha terepen nagyon megizzadok, akkor az aszfaltos hazaút elõtt ráhúzom az esõruhát, és úgy kapcsolom be a fûtést. Olyan, mintha otthon a nappaliban ülnél! :-)))
    

infantri 1684 2010. december 8. 15:50   Válasz erre: 1683
Tudtam,hogy titkolsz valamit.
    

vaszabi 1683 2010. december 8. 15:33   Válasz erre: 1682
Akkor vettem sapkát, csak nem tudok róla!
    

infantri 1682 2010. december 8. 15:27   Válasz erre: 1681
Ha veszel sapkát ajándékba kapod a zoknit.
    

vaszabi 1681 2010. december 8. 15:24   Válasz erre: 1680
Ja nyusziszõrbõl mi.. Meg égett fehér zoknit:-)
    

infantri 1680 2010. december 8. 15:22   Válasz erre: 1679
Hóálca.
Transzfogarason lehet kapni hozzá illõ sapkát:)
    

vaszabi 1679 2010. december 8. 15:15  
Kép!(Kösz Mackó by ONROAD)
    

vaszabi 1678 2010. december 8. 15:13   Válasz erre: 1677
Várom ..várom, mert megcsináltam magamnak Karácsonyra a Mackó féle fûthetõ ruhát és szeretném tesztelni. Egy pár tíz km aszfalt mondjuk -10 fokban bekapcsolt ruhával nem túl vastagon öltözve ..majd terep kikapcsolt ruhával ..ott úgysem kell! Az érdekel ha messze kell mennem nagy hidegben míg terepezni kezdek Pl. HCC-hó..,Hóbagoly-party akkor ,hogy szuperál a dolog !? Mert beöltözök mint egy Michelin-baba akkor az jó a -5..-10 -ben ,de terepezésnél csurom víz leszek..! Ha minden jól megy csak "vékonyan" fütéssel motorozok télen :-)
    

infantri 1677 2010. december 8. 14:55   Válasz erre: 1676
Várd meg a hétvégét nem lesz olyan mély mert befagy!
    

vaszabi 1676 2010. december 8. 14:53  
Nagy bennem a késztetés egy kis motorozásra szép kis belvizek vannak itt felénk is még egy erdõsávban a fák között is áll a víz..gondoltam kivágom mindet és lesz saját Gyilkos -tavam :-)))
    

vaszabi 1675 2010. december 8. 14:51   Válasz erre: 1674
Igen az az!
    

infantri 1674 2010. december 8. 14:48   Válasz erre: 1673
Kösz!
Mecsek?
    

vaszabi 1673 2010. december 8. 14:45   Válasz erre: 1672
Te azt hiszem itt dolgoztál! Elküldöm privátba :-)
    

infantri 1672 2010. december 8. 12:32   Válasz erre: 1671
Ez melyik remekmû?
    

vaszabi 1671 2010. december 8. 12:11   Válasz erre: 1666
Én is próbáltam már!!!
Alapjárattól tol mint egy dízelmozdony, pedig ez benzines ,ezt add össze :-) Ja és a gázzal csak finoman!!!
Ahogy egy kis túraversikémben meg is írtam az élményt:(kiragadva pár sort):

Végre együtt van a csapat
Muskátliba vár pár falat
Evés elõtt éhgyomorra
Ráülök Kanyar motorra
Rá is jöttem azon nyomban
Ez egy ütemre kettõt robban
:-)
    

infantri 1670 2010. december 8. 11:56   Válasz erre: 1666
Elmondjam milyen volt menni vele?;)
    

kanyar 1669 2010. december 8. 08:06   Válasz erre: 1667
A gyerekek is felálás után lesznek tapasztaltabbak. Ezért esek én is sokat, csak az én agyam nem tapasztal hanem bex@rik!
    

kanyar 1668 2010. december 8. 08:04   Válasz erre: 1666
:-)
    

Macko 1667 2010. december 8. 08:03   Válasz erre: 1662
Párszor már odavágtam... :-D
    

Macko 1666 2010. december 8. 08:03   Válasz erre: 1665
Oda én nem nagyon megyek. :-)

Dani, aki sajnos a videók elkészítéséhez nélkülözhetetlen, jelenleg beteg. Így csak reménykedem, hogy jövõ hétre rendben lesz és összehozzuk a dolgot.

Már nem nagyon bírok magammal...
    

kanyar 1665 2010. december 8. 07:45  
Egyébként szerintem csak autópályán jobb a nagyobb.
    

kanyar 1664 2010. december 8. 07:43   Válasz erre: 1660
Hát az jó benne hogy karcsú! :-)
    

zsola72 1663 2010. december 7. 19:56   Válasz erre: 1661
nem rossz 5let,tavaly én is megtettem.
    

infantri 1662 2010. december 7. 19:55   Válasz erre: 1661
Ha azt a dominátort megülöd.Odavágod a gésát!
    

Macko 1661 2010. december 7. 19:48   Válasz erre: 1660
A "GS helyett" verzió olyan szegénységet jelent, hogy abba egy AT közelítõleg nem fér bele.
Akkor egy épített Domira szorítok keretet. Kanyarral lefénymásoltatom a motorját. :-)
Erre pillanatnyilag vannak esélyeim...
    

KT 1660 2010. december 7. 19:43   Válasz erre: 1656
Gs melle jo 5let ! De helyette . . . ? Sztem kisse karcsu lesz . . . Akkor mar 1 picit nagyobb Honda kethengeres . . . ;)
    

KT 1659 2010. december 7. 19:41   Válasz erre: 1657
a labossal en nem foglalkozom !
    

zsola72 1658 2010. december 7. 19:30   Válasz erre: 1651
Valóban,én csak a menüre voltam kíváncsi...de ebbõl legfeljebb,csak tejbetök lehet

ezen viszont jót röhögtem :http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/mikulasi-endurozas-78677
    

Macko 1657 2010. december 7. 17:32   Válasz erre: 1654
A melle mûanyag, a lábas elõtte meg fotosop, vagy hogy gondoltad? :-)
    

Macko 1656 2010. december 7. 17:31   Válasz erre: 1653
KT!

Nem lehetetlen. Csak még sok a kérdés. Pl. hogy a Gésa helyett (ez a valószínûbb) vagy mellé.
Amúgy mehetek én a Gésával is, csak elfáradtok a tologatásban! :-)))
    

infantri 1655 2010. december 7. 16:38   Válasz erre: 1652
Semmi baj nem lesz a körülményekkel.
Induláskór nehezebb lesz kerékre álni:)
    

KT 1654 2010. december 7. 16:13   Válasz erre: 1651
plastic + photoshop...
    

KT 1653 2010. december 7. 16:12  
MaCko ! veszel Domit ? mert állandóan itt látlak... és azzal jöhetnél velünk terepezni... ;)
    

Macko 1652 2010. december 7. 15:31   Válasz erre: 1647
Akkor KIRÁLYSÁG!!! :-)

Elkezdem szervezni jövõ hétre, bár elég reménytelenek lesznek a körülmények...
    

vaszabi 1651 2010. december 7. 14:32   Válasz erre: 1615
�Itt az ideális szakács!
Ja és nem tudjátok hol lehet olyan kagyló formájú konnektor-védõt venni? Vagy azt észre sem vettétek a képen :-DDD
    

infantri 1648 2010. december 7. 13:44   Válasz erre: 1647
Én már mentem vele.
    

kanyar 1647 2010. december 7. 08:17   Válasz erre: 1646

Készen vagyok és hát a Szabi-é meg az enyém!
    

Macko 1646 2010. december 7. 08:14   Válasz erre: 1645
Milyen összehasonlító?
    

kanyar 1645 2010. december 7. 08:09   Válasz erre: 1642
Mikor lessz összehasonlító?
    

kanyar 1644 2010. december 7. 08:01   Válasz erre: 1642
A Trellerborg armi specialt elkezdte gyártani a Mitas. ami tesztek sterint vegyes befõt! Bár tudom minden helyre tökéletes gumi nem létezik, ez akkor is elég kecsegtetõõ, föleg ha úgy indulsz kalandozni hogy nem tudod milyenek lesznek a viszonyok! ( Mitas sport extreme XT644)
    

kanyar 1643 2010. december 7. 07:51   Válasz erre: 1641
Hát ez nagyon komoly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
    

Macko 1642 2010. december 7. 06:56   Válasz erre: 1621
A KarooT azért nem sokat ér hóban. Persze a Domi súlya miatt lehet hogy jobb lesz, mint nekem a Gésán, de nem az ideális hógumi. Azon kívül mindenhova jó.
Ja, meg nekem az oldaltartása volt kevés sárban is. Ezen a területen is biztos többet nyújt a Domin, részben a súly, részben a méret eltérése miatt.
    

Macko 1641 2010. december 7. 06:40  
Szabolcs Mikulás cikke:

http://www.onroad.hu/cikk/motoros-mikulasok.html

:-)))
    

vaszabi 1640 2010. december 6. 21:58  
Na jó éjt a Mitulát elfáradt lefekszik!
    

infantri 1638 2010. december 6. 21:48   Válasz erre: 1635
Ha leér a lába tudja,hogy elég mélyre döntött!
    

vaszabi 1637 2010. december 6. 21:47   Válasz erre: 1636
De nem a domit ugye ?!
    

zsola72 1636 2010. december 6. 21:44   Válasz erre: 1634
igen,említetted már néhányszor...
na sziasztok , át kell adjam a gépem az asszonynak
    

vaszabi 1635 2010. december 6. 21:39   Válasz erre: 1633
erre a vidire írtam egyszer a Sportmotoron hogy minek teszi ki a lábát úgy se ér le soha , sõt a lábtartóra is alig :-)
És leugattak hogy csak egyensúlyoz ..pedig elismertem a tudást csak hát megjegyeztem hogy ha dõl lábbal tuti nem löki vissza magát :-)
    

vaszabi 1634 2010. december 6. 21:36   Válasz erre: 1632
Mondtam már hogy jó helyen laksz ?
    

infantri 1633 2010. december 6. 21:36  
A kisgyerek meg nem tud motorozni:
http://www.youtube.com/watch?v=f4t1xW6i2Xs
    

zsola72 1632 2010. december 6. 21:34   Válasz erre: 1629
nekem szerencsére csak pár száz métert kell megtennem aszfalton,azt meg csak kibírja óvatosan

    

vaszabi 1631 2010. december 6. 21:33   Válasz erre: 1630
Látod Zsola nem jó az 0:07 -nél milyen nagyot esik a bácsi ha sima gumit használ ez mind nem történt volna meg :-DDD
    

infantri 1630 2010. december 6. 21:31  
Na ilyen szöges gumival:
http://www.youtube.com/watch?v=HS0zJBmdBaY
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők